נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2016, 02:19

דוגרי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 מאי 2016, 08:12

אני חייב לציין שזה מצויין

תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 08 מאי 2016, 09:46

אני חייב לציין שגם האוונג'רס 3: מלחמת האזרחים סרט מצויין.
מסתבר שהאחים רוסו עושים גם קטעי אקשן וגם דיאלוג שנון יותר טוב מוודון, שהarc העלילתי של מארק מילר הרבה יותר מוצלח משני הphase המגוכחים שהיו שם קודם, ושספיידמן בהופעת האורח שלו בהחלט עושה את העבודה. כנראה הסרט הכי טוב ביקום הסינמטי של מארוול לצד שומרי הגלקסיה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 08 מאי 2016, 10:56

swym כתב:אני חייב לציין שגם האוונג'רס 3: מלחמת האזרחים סרט מצויין.
מסתבר שהאחים רוסו עושים גם קטעי אקשן וגם דיאלוג שנון יותר טוב מוודון, שהarc העלילתי של מארק מילר הרבה יותר מוצלח משני הphase המגוכחים שהיו שם קודם, ושספיידמן בהופעת האורח שלו בהחלט עושה את העבודה. כנראה הסרט הכי טוב ביקום הסינמטי של מארוול לצד שומרי הגלקסיה.

אכן, ראיתי אותו שבוע שעבר. הם יודעים לגמרי מה הם עושים.

האקשן טוב מאוד ויש מיצוי ושימוש ביכולות של כל אחת מהדמויות. יש כאן אפילו יותר דמויות מבנוקמים 2 (נראה לי ?) ולמרות זאת הסרט מוחזק יופי ולא מתדרדר לקלסטרפאק שהוא היה, והחלק הכי טוב הוא שמינון הבדיחות ירד משמעותית ורוב הזמן מגיעות מהחבר'ה המצחיקים (בנוקמים 2 לא עוברות 20 שניות בלי איזשהי בדיחה. אני לא מגזים, תבדקו את זה. זה היה נורא)

דבר נוסף שחשוב לציין זה שבראש ובראשונה זה סרט של קפטן אמריקה ולא ממש סרט "VS" כמו הרושם שהיח"צ אולי נתן, לדעתי זה דבר חיובי.

אני מת לראות מה במאים שעושים אקשן "מציאותי" טוב כמוהם יעשו בשני סרטי הנוקמים הבאים שיהיו ככל הנראה הדבר הכי מד"בי עד כה במרוואל, ועם הכי הרבה דמויות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מאי 2016, 12:10

ראיתי צ'אפי... ממש אהבתי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2016, 14:08

אני הולך לראות את הסרט כנראה ברביעי. קשה לי למצא בני זוג לסרטי מארוול, כל החברים שלי מאסו בהם והאישה לא סובלת אותם (חוץ משומרי הגלקסיה) :(

סוויס, הולך להופעה של die antwoord? :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מאי 2016, 15:35

אני די שונא אותם :)

אבל בסרט הם מביאים flare בן ז#@! לדעתי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2016, 15:37

גם המוסיקה שלהם עושה וייב טוב בסרט. אני אהבתי את צ'אפי למרות שאני פשוט לא יכול שלא לראות את שארלטו קופלי כל פעם שצ'אפי פתח את הפה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מאי 2016, 15:55

כן כן בסרט ממש התחברתי למוסיקה... אולי גם כיום אני יצליח לזרום, שמעתי אותם לפני איזה חמש שנים. לא יודע מי זה שארלטו הזה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2016, 16:29

גם אני לא סבלתי אותם לפני הסרט אבל הסרט הקליק לי אותם. גם השירים היחידים שלהם שאני אוהב הם מהשלוש שנים האחרונות וכמעט כולם היו בסרט, יש מצב שתאהב אותם קצת יותר היום. סוג של פרודיג'י דרום אפריקאים. ושארלטו זה ההוא שמשחק בכל הסרטים שלו, היה השחקן הראשי במחוז 9.

היה טוויסט בעלילה, הCEO שלנו זורם איתי, אנחנו הולכים היום ב19:00 למלחמת האזרחים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2016, 22:59

אוו, נהנתי ממש ממלחמת האזרחים, לא ציפיתי. החצי הראשון היה מאוד "חייל החורף" והרגיש לי גם באותה רמה, לא יותר ולא פחות. אף בדיחה לא באמת הצחיקה, האקשן היה סביר מינוס אבל נהנתי למדי. החצי השני לעומת זאת היה הרבה יותר טוב, אולי הכי טוב שמארוול עשו פשוט קצת קשה להשוואת לשומרי הגלקסי שהוא נטו קומדיה. סקארלט וויצ' כמעט הרגישה כמו דמות מעניינת, חייל החורף ופאלקון היו ממש אחלה (בניגוד לדמויות חסרות ערך שהן היו בסרטים הקודמים) וספיידרמן היה פשוט מעולה. יש בסרט הזה איזה אלף דמויות ובכולם משתמשים יופי וכולם מרגישים מספיק חשובים ועושים את התפקיד שלהם הייטב. אפילו הציגו שני גיבורי על חדשים לגמרי בסרט ושניהם היו ממש טובים, ספיידרמן ספציפית היה מעניין יותר מ-95% מהגיבורים של מארוול והייתי מעדיף לראות עכשיו סרט עצמאי שלו לפני כל דמות אחרת שבסרט הזה.

יש בסרט הזה כמות חורים בעלילה שמביישת את BVS (ובניגוד לBVS ששם זה הרגיש כמו משהו שקרה בגלל סצנות שנחתכו, כאן זה היה פשוט בגלל בחירות עצלניות בתסריט) אבל קל לשים את זה בצד בסרט שבו יש AI סגול עם אבן חלל במצח ואיש עכביש שנלחם באיש שלבוש כמו פנתר. סך הכל אם נשים את שומרי הגלקסיה בצד כי קשה להשוואת אותם מדבר בקלות בסרט מארוול הכי טוב.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 11 מאי 2016, 12:11

DrKeo כתב:יש בסרט הזה כמות חורים בעלילה שמביישת את BVS (ובניגוד לBVS ששם זה הרגיש כמו משהו שקרה בגלל סצנות שנחתכו, כאן זה היה פשוט בגלל בחירות עצלניות בתסריט) אבל קל לשים את זה בצד בסרט שבו יש AI סגול עם אבן חלל במצח ואיש עכביש שנלחם באיש שלבוש כמו פנתר. סך הכל אם נשים את שומרי הגלקסיה בצד כי קשה להשוואת אותם מדבר בקלות בסרט מארוול הכי טוב.

איזה חורים לדוגמה ? אני מודה שלא צפיתי בו עם חלקיק מהביקורתיות שהייתה לי בזמן הצפייה ב-BVS מהסיבה הפשוטה שלא יצא לי לקרוא קומיקס של מרוואל אז אני פחות מחובר לדמויות (אבל אם כן, הייתי מתפחלץ מכמה שהנבל הראשי שונה מהמקור שלו, בין היתר).

אגב,
ספויילר: הצג
כשאנטמן הפך לענק וספיידרמן נלחם נגדו חשבתי לעצמי שהוא יכול להפיל אותו כמו שלוק עשה ל-AT-AT בקרב הות',ורגע אחר כך הוא הזכיר את זה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 מאי 2016, 21:20

הייתה לי רשימה די ענקית אבל שכחתי כבר את רובם. היו מהלכים
טיפשיים (למשל כשזימו מקריא לחייל החורף את המילות הפעלה שלו חייל החורף דופק על הקיר של התא שוב ושוב ושוב במקום נגיד... לשים את הידיים על האוזניים ולצעוק ״לה לה לה לה״), היו מהלכים לא הגיוניים (לשלוח ילד בן 15 לקרב? כשיש לך את ויז׳ן?), היו שם קטעים פשוט הזויים (ויז׳ן משחק אותה עקרת בית כשהוא יכול לסגור את העלילה של כל הסרט ב4 שניות?) והיו שם מהלכים תלושים (למשל התוכנית של זימו. כל מה שהוא עשה בסרט היה כדי להביא את טוני וחייל החורף יחד לסיביר? אפילו כשהוא יודע שטוני וקפטן אמריקה בצדדים הפוכים עכשיו ואין סיכוי שטוני יצטרף לשם? וגם אם הם השלימו, מי אמר שהוא יגיע ולא ויז׳ן? בקיצור, תוכנית תלושה), כמובן שהסרט מלא בקטעי ״אם רק הייתם מדברים 10 שניות הכל היה נפתר (למשל למה קפטן אמריקה לא פשוט יושב עם טוני ומסביר לו על ההפללה של באקי ועל שאר חיילי החורף? במקום הוא מחליט ללכת מכות למוות בשדה תעופה) והיה אפילו קטע של חובבנות בבימוי (הקטע שזימו מחזיק את הרוסי הפוך בכיור אבל רואים בבירור שהפה והאף שלו מעל לגובה הכיור ועדין הוא טובע איכשהו). אני גם אציין שכשבמן קצת הורג או סופרמן קצת קודר העולם מתפוצץ אבל כשזימו הופך מגנרל נאצי עם מסכה סגולה וגלימה שנשפכה עליו חומצה ושהוא משתמש בכדורי בדולח לחייל מזרח אירופאי רגיל לגמרי שנוקם את המשפחה שלו אז לאף אחד זה לא מזיז את הביצה. הם לקחו נבל קלאסי וחוץ מאשר השם (וגם לא זה כי הוא הברון זימו) לא היה לו שום קשר למה שהראו בסרט. זה כמו לקחת את טו-פייס ולעשות אותו רואה חשבון ארמני רגייל לחלוטין שמפחד מעטלפים ובגלל זה הוא רוצה להרוג את בטמן

אבל מאוד אהבתי את הסרט, גם bvs מלא חורים ונהנתי ממנו ממש.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 מאי 2016, 09:14

טריילר ראשון לאססין קריד. נראה מאוד מתאים לסדרה.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 מאי 2016, 12:03

bozeman כתב:טריילר ראשון לאססין קריד. נראה מאוד מתאים לסדרה.

אני שמח שהם לא זנחו את סיפור המסגרת :) זו פעם ראשונה שאנחנו רואים משהו מההווה/עתיד?
מה שהכי אהבתי בטריילר, זה שזה נראה בדיוק כמו כל טריילר חשיפה של משחק בסדרה. כמעט כאילו הם מכבדים את המקור שעליו הסרט מבוסס.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 12 מאי 2016, 22:06

DrKeo כתב:הייתה לי רשימה די ענקית אבל שכחתי כבר את רובם. היו מהלכים
טיפשיים (למשל כשזימו מקריא לחייל החורף את המילות הפעלה שלו חייל החורף דופק על הקיר של התא שוב ושוב ושוב במקום נגיד... לשים את הידיים על האוזניים ולצעוק ״לה לה לה לה״), היו מהלכים לא הגיוניים (לשלוח ילד בן 15 לקרב? כשיש לך את ויז׳ן?), היו שם קטעים פשוט הזויים (ויז׳ן משחק אותה עקרת בית כשהוא יכול לסגור את העלילה של כל הסרט ב4 שניות?) והיו שם מהלכים תלושים (למשל התוכנית של זימו. כל מה שהוא עשה בסרט היה כדי להביא את טוני וחייל החורף יחד לסיביר? אפילו כשהוא יודע שטוני וקפטן אמריקה בצדדים הפוכים עכשיו ואין סיכוי שטוני יצטרף לשם? וגם אם הם השלימו, מי אמר שהוא יגיע ולא ויז׳ן? בקיצור, תוכנית תלושה), כמובן שהסרט מלא בקטעי ״אם רק הייתם מדברים 10 שניות הכל היה נפתר (למשל למה קפטן אמריקה לא פשוט יושב עם טוני ומסביר לו על ההפללה של באקי ועל שאר חיילי החורף? במקום הוא מחליט ללכת מכות למוות בשדה תעופה) והיה אפילו קטע של חובבנות בבימוי (הקטע שזימו מחזיק את הרוסי הפוך בכיור אבל רואים בבירור שהפה והאף שלו מעל לגובה הכיור ועדין הוא טובע איכשהו). אני גם אציין שכשבמן קצת הורג או סופרמן קצת קודר העולם מתפוצץ אבל כשזימו הופך מגנרל נאצי עם מסכה סגולה וגלימה שנשפכה עליו חומצה ושהוא משתמש בכדורי בדולח לחייל מזרח אירופאי רגיל לגמרי שנוקם את המשפחה שלו אז לאף אחד זה לא מזיז את הביצה. הם לקחו נבל קלאסי וחוץ מאשר השם (וגם לא זה כי הוא הברון זימו) לא היה לו שום קשר למה שהראו בסרט. זה כמו לקחת את טו-פייס ולעשות אותו רואה חשבון ארמני רגייל לחלוטין שמפחד מעטלפים ובגלל זה הוא רוצה להרוג את בטמן

הרושם שלי הוא שהחולשה הגדולה של ויז'ן היא האישיות שלו (כמו סופרמן הקלאסי בערך) ככה שטוני לא רצה לבנות עליו יותר מדי וגם שמר אותו בתור נשק על למקרה שהעניינים יתדרדרו.
הייתי מודע לקטע של הכיור ותוך כדי חשבתי "רגע, אבל הוא מעל המים" ואז זרמתי עם זה וחשבתי שאולי פספסתי משהו. קשה לי להאמין שיעשו כזאת פאשלה.
עוד משהו לא הגיוני הוא הבזבוז של חמשת חיילי החורף. זימו היה יכול בכיף להשתמש בהם, וגם, להפעיל את באקי שוב בסוף כך שטוני ילחם בבאקי שנלחם בקפטן שנלחם בטוני ולעשות להם כאב ראש רציני ווידוי הריגה.
יש לי הרגשה שזימו הוא לא מי שהוא טוען שהוא ונגלה עליו עוד בסרטים הבאים, למרות שהיה טוב יותר לדעתי אם הוא היה זימו האמיתי ובכך גם סוגר מעגל עם הגולגולת האדומה מהסרט הראשון של קפטן אמריקה.
אבל שוב בסרטים של מרוואל, סוף טוב הכל טוב. אפילו את רודי המיותר שלאף אחד לא אכפת ממנו אין להם ביצים להרוג ? הייתי משוכנע שהרגו אותו ושניה אחר כך הוא שוכב ב-MRI בסבבה. נו באמת, קצת אומץ.

בנושא אחר, בן אפלק יהיה גם executive producer בליגת הצדק. כנראה רוצים מישהו שיחזיק טוב טוב את סניידר תחת שליטה.

(ושלחתי לך הודעה פרטית שלשום, מוודא שקיבלת כי לא הגבת)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מאי 2016, 22:28

MGS FREAK כתב:
DrKeo כתב:הייתה לי רשימה די ענקית אבל שכחתי כבר את רובם. היו מהלכים

הרושם שלי הוא שהחולשה הגדולה של ויז'ן היא האישיות שלו (כמו סופרמן הקלאסי בערך) ככה שטוני לא רצה לבנות עליו יותר מדי וגם שמר אותו בתור נשק על למקרה שהעניינים יתדרדרו.
הייתי מודע לקטע של הכיור ותוך כדי חשבתי "רגע, אבל הוא מעל המים" ואז זרמתי עם זה וחשבתי שאולי פספסתי משהו. קשה לי להאמין שיעשו כזאת פאשלה.
עוד משהו לא הגיוני הוא הבזבוז של חמשת חיילי החורף. זימו היה יכול בכיף להשתמש בהם, וגם, להפעיל את באקי שוב בסוף כך שטוני ילחם בבאקי שנלחם בקפטן שנלחם בטוני ולעשות להם כאב ראש רציני ווידוי הריגה.
יש לי הרגשה שזימו הוא לא מי שהוא טוען שהוא ונגלה עליו עוד בסרטים הבאים, למרות שהיה טוב יותר לדעתי אם הוא היה זימו האמיתי ובכך גם סוגר מעגל עם הגולגולת האדומה מהסרט הראשון של קפטן אמריקה.
אבל שוב בסרטים של מרוואל, סוף טוב הכל טוב. אפילו את רודי המיותר שלאף אחד לא אכפת ממנו אין להם ביצים להרוג ? הייתי משוכנע שהרגו אותו ושניה אחר כך הוא שוכב ב-MRI בסבבה. נו באמת, קצת אומץ.

בנושא אחר, בן אפלק יהיה גם executive producer בליגת הצדק. כנראה רוצים מישהו שיחזיק טוב טוב את סניידר תחת שליטה.

(ושלחתי לך הודעה פרטית שלשום, מוודא שקיבלת כי לא הגבת)

כן, האמת שקצת הצחיק אותי שירדו המון על BVS (סופיילר לBVS שחר ולאסקין! קצת קשה לי לסמן ספויילר בתוך ספויילר :) ) כשסופרמן מת בזמן שבמלחמת האזרחים לא רק שאף אחד לא מת (כשבקומיקס פאקינג קפטן אמריקה מת), עד שעשו משהו וכאילו הורידו את וורמשין, בערך 20 דקות מאוחר יותר רואים אותו סתם ככה רגיל כמו לפני כי טוני בנה לו שלד חיצוני שעוזר לו ללכת. אם כבר מדברים על COPOUT בקטע של מוות או פגיעה של דמות. בקיצור, אתה יכול לראות שאני די ממורמר שאנשים מחליקים למארוול את מה שהם צולבים את DC עליו.

אבל בכל מקרה, עם כל החורים והבעיות של הסרט, אני חושב שהחצי השני שלו פשוט נהדר ומאוד נהנתי ממנו, ביחוד מספיידרמן וההומור בחצי השני של הסרט. שני רק לשומרי הגלקסיה לדעתי.

אה, ו-AC, ממש אהבתי את הטריילר. מאוד נאמן למשחקים (יחסית לסרט), אני לא חושב שחוץ מאשר הסרט של Warcraft קיים סרט קולנוע שכל כך נאמן לחומר מקור של המשחק שעליו הוא מבוסס. חוץ מאשר שהאנמס הוא זרוע ענקית סטייל המטריקס, אפשר היה בקלות להאמין שזה פשוט המשחק AC של 2016. בכל מקרה נראה עשוי טוב ומייקל פאסבנדר הוא אולי השחקן הכי טוב בקולנוע היום חוץ מאשר טום הארדי אז אני די מתלהב. רק חבל שאין לסרט הזה שמץ של סיכוי, הוא יצא לקולנוע שבוע אחרי מלחמת הכוכבים ואני לא חושב שהוא ישרוד אפילו תחרות בשבוע השני של SW.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 14 מאי 2016, 20:54

אז לפני שבועיים צפיתי בקפטן אמריקה הראשון למרות שכשצפיתי בו פעם הפסקתי באמצע משיעמום. בסוף דווקא אהבתי אותו. באותו היום גם צפיתי בקפטן אמריקה 2 שגם היה טוב. כמובן שכל זה בשביל קפטן אמריקה 3 שראיתי למחרת. עפתי על הסרט. באמת. הרבה אקשן, הומור, גיבורי על שנלחמים אחד בשני. סרט מארוול במיטבו.

אתמול צפיתי בבאטמן נגד סופרמן אחרי ציפייה מאוד ארוכה (ואחרי שהשלמתי את man of steel שלא ראיתי עד שלשום). חשבתי שיהיה לי קל להשוות בינו לבין מלחמת האזרחים, בכל זאת, אותו רעיון - שני גיבורים נלחמים אחד בשני כתוצאה מרצון של העולם להשתלט עליהם. אבל hell no. הם כל כך שונים. שחר הצדק היה סרט כבד ואפל. כבר מרוב שהתרגלתי לסרטי מארוול היה לי קצת חדש כל הקטע הזה שהסרט הוא לא כזה קליל.
בסוף הסרט הזה באמת טוב. הקטעים בהם באטמן וסופרמן נראו ביחד על המסך היו אפיים.
כן היו לי קצת בעיות-
סצנת הפיוס של באטמן וסופרמן הייתה קצת חלשה. אולי באמת הגיוני שבאטמן יהיה רגיש בגלל השם מרת'ה ושסופרמן ינצל את זה, אבל לפחות היו צריכים לעשות את הסצנה הזאת משמעותית יותר.
גם למה לא באטמן רץ לכיוון המפלצת עם הקריפטונייט במקום סופרמן?
ואם בסצנה האחרונה של הסרט לא היו רואים את האבנים זזות מעל הקבר של סופרמן, מה שמסמל את החזרה שלו לחיים, אני מניח שהסרט הזה היה חזק יותר. אשכרה סופרמן מת.

לא שלא היו בעיות במלחמת האזרחים -
חייל החורף לא יכל פשוט לצעוק ולסתום את האוזניים כשהקריאו בפניו את המילים ששטפו לו את המוח?

ואי אפשר בלי להגיד מילה על גל גדות - משחק טוב שלה אם כי מועט מכפי שציפיתי. מחכה לסרט שלה בתור וונדרוומן.

בסך הכל נהנתי מאוד משני הסרטים. שמח שלא הקשבתי לכל מי שאמר לי לא לצפות או לצפות בבית בבאטמן נגד סופרמן.
עושה חשק לשחק ב-injustice.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מאי 2016, 21:23

לא מצטער שלא המתנת לגרסת 3+ שעות שמדורגת 18+ של bvs אם כבר המתנת עד עכשיו? לפחות בwatchmen הגרסת במאי הארוכה הייתה פשוט נהדרת.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 14 מאי 2016, 23:54

DrKeo כתב:לא מצטער שלא המתנת לגרסת 3+ שעות שמדורגת 18+ של bvs אם כבר המתנת עד עכשיו? לפחות בwatchmen הגרסת במאי הארוכה הייתה פשוט נהדרת.

לא יכולתי לחכות עוד. זה לא שהחזקתי את עצמי עד עכשיו ונכשלתי, זה בגלל הצבא שרק אתמול מצאתי את הזמן.
Well, אני אראה גם את גרסאת הבמאי כשתצא. תזכירו פה, כן? :)
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 21 מאי 2016, 20:43

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2016, 11:34

טריילר מצויין, בניגוד לקודם שנראה כמו סרט של רידיק או משהו כה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 מאי 2016, 11:40

לא הבנתי מי הרעים, סוג של קרדסאים? נראה שאברהמס נטש את המותג, רק שם את הכסף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2016, 13:16

ג'יי ג'יי עזב כדי לעשות את מלחמת הכוכבים, הבמאי זה ג'אסטין ליןוהתסריטאי זה סיימון פג אז הסרט יהיה עם אקשן מצועצע אבל לפחות די מצחיק :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מאי 2016, 13:24

אז... היום התחיל PREACHER!!!
אמור להיות מעולה. אצפה בתקווה הלילה, ואתן רשמים :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים