נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 12 אוגוסט 2016, 12:46

ולגבי סטאר טרק (אציוומנט אנלוק - פוסט שמכיל גם סטאר טרק וגם סטאר וורס!), נדב, אתה פשוט מתבונן מזה בצורה שאינה מדוייקת משתי בחינות. אחד - שהסדרה תמיד הייתה המוקד לגיוון - ולכן זה חשוב ספציפית לסדרה הזאת להראות שהיא עדיין בחוד החנית. זה כמו שאתה יודע מה סימן ההיכר של טרנטינו או של מייקל ביי.
השני, שאתה לא תושב ארה"ב, אתה לא מבין את המתח הבין גזעי - שהיום יותר מתמיד יחד עם הבחירות מאוד גבוה, ולכן להם (מה שאתה לא מרגיש) כ"כ חשוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 אוגוסט 2016, 13:10

צריך פשוט להוציא למתח הבין גזעי שם רע כמו ל''שד העדתי'' וזהו. :P. ועכשיו ברצינות - גם כאן יש והיו המון מתחים בנושא ''הגזעי'' או בלשוננו ''העדתי''.. אז נכון ששם זאת ארה''ב והכל שם יותר בגדול (גם האנשים), אבל עדיין.. לא צריך להתיימר שצריך לחיות שם כדי להבין את זה. גם אם היו אומרים מראש שדמות היא לבנה, סטרייטית וכוכבת פוטבול בתיכון לשעבר, נדב היה מגיב אותו הדבר לדעתי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 אוגוסט 2016, 14:08

Klayman כתב:צריך פשוט להוציא למתח הבין גזעי שם רע כמו ל''שד העדתי'' וזהו. :P. ועכשיו ברצינות - גם כאן יש והיו המון מתחים בנושא ''הגזעי'' או בלשוננו ''העדתי''.. אז נכון ששם זאת ארה''ב והכל שם יותר בגדול (גם האנשים), אבל עדיין.. לא צריך להתיימר שצריך לחיות שם כדי להבין את זה. גם אם היו אומרים מראש שדמות היא לבנה, סטרייטית וכוכבת פוטבול בתיכון לשעבר, נדב היה מגיב אותו הדבר לדעתי.

אני חושב שה"שד העדתי" של האמריקאים הוא identity politics.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 אוגוסט 2016, 16:36

Klayman כתב:צריך פשוט להוציא למתח הבין גזעי שם רע כמו ל''שד העדתי'' וזהו. :P. ועכשיו ברצינות - גם כאן יש והיו המון מתחים בנושא ''הגזעי'' או בלשוננו ''העדתי''.. אז נכון ששם זאת ארה''ב והכל שם יותר בגדול (גם האנשים), אבל עדיין.. לא צריך להתיימר שצריך לחיות שם כדי להבין את זה. גם אם היו אומרים מראש שדמות היא לבנה, סטרייטית וכוכבת פוטבול בתיכון לשעבר, נדב היה מגיב אותו הדבר לדעתי.

לא, לגמרי צריך לגור ולחיות ולהבין כמה זה חלק תרבותי חשוב. קשה להבין למי שלא חי את זה. בדיוק אגב שקשה להם להבין את הצורה שאנו חיים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 אוגוסט 2016, 17:44

אז בשביל להרגיע את המתח הבין גזעי, צריך להודיע מראש שבסרט/סדרה/מחזה/מהדורת חדשות תופיע שחקנית שחורה, היספנית וטיבטית? בלי קשר למהות של התפקידים? אני לא חושב שאכפת למישהו כאן אם תהיה דמות שחורה או נשית או משהו כזה - פשוט ההצהרה הזאת מראש של ''אנחנו יוצרים סדרה בפרנצ'ייז X, והדבר הראשון שיש לנו לספר לכם עליו הוא שיש שחקנית שחורה ראשית'', היא מוזרה. כלומר, אחלה - שתהיה, אבל זה מריח רע, ואם הייתי שחור בארה''ב, נראה לי שסתם הייתי כועס שאומרים לי ''הנה, עשינו לך ג'סטה ושמנו דמות שחורה בתפקיד ראשי''.

כאדם ממוצא מזרחי, אני לא מרגיש צורך שיעשו משהו כזה או אחר בשבילי, וגם פה, עד היום חי ובועט המתח העדתי. שם זה מן הסתם בגדול יותר, כי זאת ארצות הברית, והכל גדול יותר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 אוגוסט 2016, 04:43

בוטלה ההרשעה נגד ברנדן דסי. איזה סיפור..

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 אוגוסט 2016, 21:47

Klayman כתב:אז בשביל להרגיע את המתח הבין גזעי, צריך להודיע מראש שבסרט/סדרה/מחזה/מהדורת חדשות תופיע שחקנית שחורה, היספנית וטיבטית? בלי קשר למהות של התפקידים? אני לא חושב שאכפת למישהו כאן אם תהיה דמות שחורה או נשית או משהו כזה - פשוט ההצהרה הזאת מראש של ''אנחנו יוצרים סדרה בפרנצ'ייז X, והדבר הראשון שיש לנו לספר לכם עליו הוא שיש שחקנית שחורה ראשית'', היא מוזרה. כלומר, אחלה - שתהיה, אבל זה מריח רע, ואם הייתי שחור בארה''ב, נראה לי שסתם הייתי כועס שאומרים לי ''הנה, עשינו לך ג'סטה ושמנו דמות שחורה בתפקיד ראשי''.

כאדם ממוצא מזרחי, אני לא מרגיש צורך שיעשו משהו כזה או אחר בשבילי, וגם פה, עד היום חי ובועט המתח העדתי. שם זה מן הסתם בגדול יותר, כי זאת ארצות הברית, והכל גדול יותר.

זה כמובן מורכב יותר, אבל בגדול התשובה היא פשוט כן. הם צריכים שיגידו להם, וההבדל בין המתח פה לשם הרבה יותר מורגש וגם אחרת (למרות שעדיין קיים פה)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 11:37

Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:אני לא יודע מה היוצרים של הסדרה חושבים, אני כן יודע שהיוצר של הסדרה החליט שזה בולט שדמות היא גיי. כלומר אנחנו לא יודעים כלום, ממש כלום על הסדרה, אבל מה שחשוב לספר מעבר לנקודת הזמן שבה מתרחשת הסדרה הוא שיש דמות שהיא גיי. זה חורה לי, דיבורים כאלה גורמים לזה להשמע כאילו דמות היא גיי בשביל שיהיה V על הצ'קפויינט הזה במקום שזה יזרום טבעית כמו למשל טום פרנדלי באבודים.

אתה לא יודע שהיוצר של הסדרה חושב שחשוב לספר שיש דמות שהיא גיי. אתה יודע שהוא יצר דמות שהיא גיי. אתה יודע שהאנשים שאחראים לפרסם את הסדרה החליטו להבליט את זה.
את ההנחה שיש פה סימון V, אתה מניח על סמך כלום ושום דבר. על סמך הקפיצה הלוגית הלא מבוססת הזאת, אתה מחליט דברים כמו זה ש"כל המטרה שלה" היא להיות שחורה. אין ספק שהרבה אנשים מכניסים דמויות כאלה ליצירות שלהם. הקטע המעניין הוא שכשמכניסים דמות של אדם לבן וסטרייט, אף אחד לא מרים גבה. אף אחד לא כועס ש"מסמנים V" על דמות מהסוג הזה, בשביל לפנות לקהל של גברים לבנים צעירים מsuburbia שכל מי שאין לו עור צחור ומבטא אמריקאי מושלם זר ומוזר להם. ברגע ש"מסמנים V" על דמות מכל סוג אחר, פתאום קופצים ובוכים שזו תופעה הרסנית ומסוכנת, שמצביעה על כמה שהכותבים של הסדרה גרועים ונתונים ללחצים.

זה מוסר כפול מאוד ברור. קשה לי להאמין שאתה לא מזהה אותו.

לא שחר, זה לא מוסר כפול. אם הדמות לבנה, שחורה, גבר, אישה, סטרייט או גיי זה לא ממש משנה לי. מה שמשנה לי הוא שכשמכריזים על פרטים של סדרה חדשה הם מביאים בערך שלושה פרטים ואחד מהם הוא "אל תדאגו, יהיה גיי!". כאילו מה נסגר? זה בולט פוינט כמו "הסדרה תתרחש 10 שנים לפני הסדרה המקורית"? לא, ממש לא. זה בערך כמו לשאול את קן לוין אחרי ביושוק מה יהיה באינפנט והוא יגיד "יקומים מקבילים ואישה שחורה!". כאילו, WTF? זה כל כך in your face שזאת כבר הפכה לפרודיה, כלי שנועד לשפשף את הלא יודע מה של ה-SJW.
We're just normal men. We're just innocent men

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 אוגוסט 2016, 12:26

אני מסכים איתו כי זאת הגישה שלי בכל מקרה ולא כי הוא מורגן פרימן. נכון שזה פישוט רציני וזה לא משהו שניתן ליישם ביום אחד או אפילו בדור אחד אבל אם מוציאים גורם מהמשוואה במקום לנסות לאזן אותה כשהוא מפריע הבעיה מתבטלת.

ועניין דומה (וגם rekt מרשים של SJW):

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אוגוסט 2016, 13:34

מסכים עם מורגן פרימן על כל מילה, כשאני שומע אותו מדבר על זה אני ישר חושב על "ועדת ביטון". במקום שוויון בונים גטו, במקום אחווה יוצרים מלחמה, זאת בערך ההגדרה של ה-SJW; כל כך רוצים שוויון ואחווה שהם יוצרים אפליה ומלחמה, כל העניין של קבלת האחר עשה full circle לגזענות ושוביניזם.

בכל מקרה נראה שהויכוח הזה שייך בכלל בנושא אחר בפורום.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 14 אוגוסט 2016, 23:40

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:
DrKeo כתב:אני לא יודע מה היוצרים של הסדרה חושבים, אני כן יודע שהיוצר של הסדרה החליט שזה בולט שדמות היא גיי. כלומר אנחנו לא יודעים כלום, ממש כלום על הסדרה, אבל מה שחשוב לספר מעבר לנקודת הזמן שבה מתרחשת הסדרה הוא שיש דמות שהיא גיי. זה חורה לי, דיבורים כאלה גורמים לזה להשמע כאילו דמות היא גיי בשביל שיהיה V על הצ'קפויינט הזה במקום שזה יזרום טבעית כמו למשל טום פרנדלי באבודים.

אתה לא יודע שהיוצר של הסדרה חושב שחשוב לספר שיש דמות שהיא גיי. אתה יודע שהוא יצר דמות שהיא גיי. אתה יודע שהאנשים שאחראים לפרסם את הסדרה החליטו להבליט את זה.
את ההנחה שיש פה סימון V, אתה מניח על סמך כלום ושום דבר. על סמך הקפיצה הלוגית הלא מבוססת הזאת, אתה מחליט דברים כמו זה ש"כל המטרה שלה" היא להיות שחורה. אין ספק שהרבה אנשים מכניסים דמויות כאלה ליצירות שלהם. הקטע המעניין הוא שכשמכניסים דמות של אדם לבן וסטרייט, אף אחד לא מרים גבה. אף אחד לא כועס ש"מסמנים V" על דמות מהסוג הזה, בשביל לפנות לקהל של גברים לבנים צעירים מsuburbia שכל מי שאין לו עור צחור ומבטא אמריקאי מושלם זר ומוזר להם. ברגע ש"מסמנים V" על דמות מכל סוג אחר, פתאום קופצים ובוכים שזו תופעה הרסנית ומסוכנת, שמצביעה על כמה שהכותבים של הסדרה גרועים ונתונים ללחצים.

זה מוסר כפול מאוד ברור. קשה לי להאמין שאתה לא מזהה אותו.

לא שחר, זה לא מוסר כפול. אם הדמות לבנה, שחורה, גבר, אישה, סטרייט או גיי זה לא ממש משנה לי. מה שמשנה לי הוא שכשמכריזים על פרטים של סדרה חדשה הם מביאים בערך שלושה פרטים ואחד מהם הוא "אל תדאגו, יהיה גיי!". כאילו מה נסגר? זה בולט פוינט כמו "הסדרה תתרחש 10 שנים לפני הסדרה המקורית"? לא, ממש לא. זה בערך כמו לשאול את קן לוין אחרי ביושוק מה יהיה באינפנט והוא יגיד "יקומים מקבילים ואישה שחורה!". כאילו, WTF? זה כל כך in your face שזאת כבר הפכה לפרודיה, כלי שנועד לשפשף את הלא יודע מה של ה-SJW.

אתה בטוח שלא אכפת לך שיש דמות הומוסקסואלית בסדרה? כי כמות המילים ששפכת על הדבר הזה שלא מעניין אותך כלל אדירה.
לך זה לא חשוב? אז הדבר הטבעי לעשות יהיה להתעלם מזה. ליוצרי הסדרה או ליחצנים של הסדרה זה כן חשוב והם בחרו להבליט את זה. למה זה כל כך מפריע לך שהם פונים לקהל מסוים? כל עוד הקהל שהם פונים אליו לדעתך הם אנשים שמוצאים חן בעיניך, אז אתה בסדר עם זה, אבל ברגע שמישהו פונה לקהל שאתה לא מחבב (בלשון המעטה), כמו אנשים שאכפת להם מעוולות חברתיות, אתה זועם וכועס ושוצף ושופך מאות מילים?
למישהו שלא אכפת, אין את האמביציה להתרגז ולכתוב על זה כל כך הרבה.

מורגן פרימן צודק. האידאל הוא כמובן שנגיע לנקודה שבה לא תהייה משמעות לצבע העור של מישהו, או שיכירו בכך שההיסטוריה של האדם השחור, היא ההיסטוריה של ארה"ב ואין צורך לעשות הפרדה. מורגן פרימן לא יוצא בסרטון הזה נגד חודש ההיסטוריה השחורה. הוא יוצא נגד המצב האבסורדי שגורם לך שצריך בכלל את חודש ההיסטוריה השחורה. אתה יודע - הדבר הזה שSJW עושים כל הזמן.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 אוגוסט 2016, 10:31

לא, לא... מורגן פרימן בפירוש מדבר על פה ועכשיו - שהוא לא רוצה ולא צריך את "חודש ההסטוריה השחורה".
אתה מעוות לחלוטין את הדברים שלו לפי מה שהיית רוצה שהוא יגיד.
הוא אפילו לוקח צעד אחד קדימה ואומר שצריך להפסיק לדבר על גזענות כל הזמן (ההפך המוחלט ממה שכל פעיל SJW או BLM היה רוצה) - על מנת להפסיק את הגזענות. להפסיק לכנות אנשים לפי צבע העור שלהם... ואני מרשה לעצמי להניח שזה כולל את המונח "WHITE PRIVILIGE", אתה יודע - הדבר הזה שSJW עושים כל הזמן. :P

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 אוגוסט 2016, 16:30

Laskin כתב:לא, לא... מורגן פרימן בפירוש מדבר על פה ועכשיו - שהוא לא רוצה ולא צריך את "חודש ההסטוריה השחורה".
הוא אפילו לוקח צעד אחד קדימה ואומר שצריך להפסיק לדבר על גזענות כל הזמן (ההפך המוחלט ממה שכל פעיל SJW או BLM היה רוצה) - על מנת להפסיק את הגזענות. להפסיק לכנות אנשים לפי צבע העור שלהם... ואני מרשה לעצמי להניח שזה כולל את המונח "WHITE PRIVILIGE", אתה יודע - הדבר הזה שSJW עושים כל הזמן. :P

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 אוגוסט 2016, 10:36

נו באמת... שחר, לאנשים יש אוזניים, ורובם פה יודעים אנגלית מצויין... שהם יחליטו מי מבינינו "מפרש" אותו טוב יותר :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 21 אוגוסט 2016, 09:57

DrKeo כתב:זה בערך כמו לשאול את קן לוין אחרי ביושוק מה יהיה באינפנט והוא יגיד "יקומים מקבילים ואישה שחורה!"

למזלך הרב קן לוין אמר בזמנו שהדבר הזה הוא בדיוק ההיפך מהדרך הנכונה לכתוב עלילה, ככה שאפשר להיות רגועים:
“The first thing you think about is, ‘Who is this character, and what does he want, and what’s in his way?’ That’s how you develop a character.” Levine tells me. “If you start from, ‘This is a black dude’ or ‘This is a Jewish dude,’ you’re kind of missing the point. I try not to look at characters as their skin color, race, sex, creed, or their gender. I think that’s an inauthentic way of thinking about character, because that’s not what defines people. What defines people is their experience.”

Klayman כתב:כאדם ממוצא מזרחי, אני לא מרגיש צורך שיעשו משהו כזה או אחר בשבילי, וגם פה, עד היום חי ובועט המתח העדתי

אתה אולי לא מרגיש צורך שיעשו את זה בשבילך, אבל בגלל זה אתה (ומורגן פרימן כמו שרואים בסרטון) רק הופך לבעיה עבור מגיני המדוכאים מטעם עצמם. יש על זה פוסט מצויין בסולידית שתמיד רלוונטי:
http://www.hasolidit.com/%D7%94%D7%9E%D ... 7%99%D7%AA

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 29 אוגוסט 2016, 17:11

צפיתי ב"המשולש". אני מניח שלא תהיה בעיה למצוא חורים בעלילה, בכל זאת, העלילה שלו מסובכת מאוד, אבל בצפייה שלי לא מצאתי חורים ואני גם לא רוצה לחפש, כי איך שהיה הסרט - כך אני מאמין שהוא צריך להיות.
בנוסף לזה התחלתי את מר. רובוט. צפיתי בשלושה פרקים. סך הכל הסדרה מעניינת וטובה אבל בינתיים קשה לי להתחבר לדמות הראשית.
מחכה ליום רביעי שבו אני עתיד ללכת לראות את יחידת המתאבדים סוף סוף, על כל הביקורות הרעות.

נפלאות הרגילה :)
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 29 אוגוסט 2016, 18:45

מכתב מהחליפות באולפנים לספילברג, בזמן העבודה על התסריט של בחזרה לעתיד:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2016, 18:48

מישהו עוקב אחרי קן לוין :)

אגב, האינטרנט במצב התכה כרגע כי בן אפלק צייץ משום מקום את פאקינג Deathstroke. מאיפה זה הגיע? WTF? אפילו לא ברור מאיזה סרט DC זה, כנראה ליגת הצדק אבל מי יודע?

אה, ושימו את זה כבר בחורי עיניים שלי, עכשיו!

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 אוגוסט 2016, 19:13

הייתי שם את זה בספויילר האמת, וגם חבל שהוא חשף את זה. הייתי נותן צרחת פאנגירל קטנה אם הייתי מגלה את זה בסרט.

תראה את זה (קרב נגדו ב-Identity Crisis):
ספויילר: הצג
תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

מת לראות משהו כזה. (לא שמתי את הסוף כדי לא לספיילר קטע שיותר רלוונטי לסיפור עצמו אבל זה נגמר שם בגדול)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוגוסט 2016, 19:36

אם אפלק מפרסם את זה בטוויטר שלו, כנראה שזה לא יהיה סוד עד צאת הסרט ויראו אותו בכל מקום. מוזר, זה מאוד מוזר שככה הם חושפים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 אוגוסט 2016, 20:12

טוב את סופרמן (איש הפלדה) אהבתי, בבאטמן נגד סופרמן ידעתי למצוא לא מעט נקודות חיוביות ובגדול גם כן נהנתי, אבל יחידת המתאבדים לא רק שממשיך גרף ירידה באיכות מבחינת DC, הוא גם הראשון שהייתי מגדיר כסרט פשוט לא טוב.

וזה לא שהוא סרט שניסה משהו ולא הלך לו (יכול לקרות), הוא פשוט מתחילתו עד סופו סרט גרוע בדברים הכי בסיסיים, בימוי, עריכה, דמויות, סיפור..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2016, 00:46

חולק על הדמויות, מסכים על השאר. לדעתי דמויות טובות בסרט רע, הייתי שמח לראות אותן בסרט אחר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 אוגוסט 2016, 01:26

חלק. מה, כמה? 3 דמויות טובות עם אישיות? 4? חלק מהבעיה של הסרט זה בדיוק הפיזור שמצד אחד מנסה לתת לך אווירה של חבורה גדולה אבל מצד שני בפועל ברור לגמרי שהסרט מתמקד בדמויות מאוד ספציפיות והאחרות מרגישות לגמרי כמו פילר.
אין לי בעיה לראות סרט אחר וטוב על הדמויות הספציפיות האלה, אבל הסרט הזה פשוט לא עושה עבודה טובה בגלל כל הבעיות שלו ובגדול זה שהוא, נו, סרט לא טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוגוסט 2016, 01:47

לא מעט. הארלי, הג׳וקר, דדשוט, קפטן בומרנג, אמנדה וולר וריק פלאג. יש כאלה שאני אדיש כלפיהן כמו קרוק למשל, פשוט לא היה להן זמן מסך בשביל לקבוע אם הדמות טובה או לא. אני חושב שלרוב הדמויות הייתה אישיות די חזקה, פשוט הן תקועות בסרט די גרוע עם בעיות עריכה קטסטרופליות.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 31 אוגוסט 2016, 10:28

כולם מסכימים שאמנדה וולר היא הדמות הכי טובה בסרט הזה by far ? תודה.

כל ה-premise של הסרט לא משהו. הוא לקח את השהיית הספק שלי לקצה ואני די בטוח שעבר אותו. אני באמת אמור להאמין שבחורה עם פטיש מצליחה לשבור ראשים שנייבי סילס עם רובים לא ? וקפטן "בומרנג" ? איזה בזבוז. רוב הזמן הוא השתמש בבומרנג מטווח אפס בתור נשק קר. הפעמים היחידות שהוא זרק אחד הן בקטע ההצגה שלו ולקראת הסוף עם המצלמה. באמת בזבוז.

גם חבל מאוד שהלכו בפעם האלף על תרחיש סוף העולם ופעם המאה על תרחיש עצירת לייזר בשמיים. היה הרבה יותר מתאים לדעתי לבחור באיום קטן יותר, לשלוח אותם לסוג של משימת בלאק אופס (משהו בסגנון של הסרט המצויר היה יכול להיות מצויין).

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 11 אורחים