נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 27 אוקטובר 2016, 13:39

צפיתי רק בפרק הראשון של העונה, ודווקא ממש אהבתי. היו בו כמה קצוות שהרגישו לי חסרים, אבל בגדול הוא היה טוב לדעתי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2016, 14:48

avive כתב:פרשתי מהמתים המהלכים בעונה 4, שווה לחזור אליה? כל האינטרנט משתגע מהפרק החדש...

5 טובה, 6 חצי כוח ו-7 נפתחה מדהים.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 27 אוקטובר 2016, 18:53

Laskin כתב:לדעתי בטח שכדאי לחזור אליה. או שתקרא את הקומיקס אם לא בא לך לחכות עד שמשהו יתקדם, שמעתי שהוא מעולה :)
אבל הסדרה מצויינת ורק הולכת ומשתפרת בעיניי.
אני לא אתפלא אם יהיו לסדרה עוד 10 עונות ומעלה... וגם אישית אני מקווה שזה מה שיקרה, אני נהנה מאוד ברוב הפרקים.

אני לא אתפלא אם היא תחליף את General hospital ותכנס לעונתה החמישים בעתיד, מה הבעיה, עלות פרק זה בערך מסקרה והיא סדרת הכבלים הנצפית ביותר באופן עקבי (15 מיליון צופים בצפייה ישירה לערך לפרק, להשוואה משחקי הכס עומדת ביום טוב על 10, Breaking bad עמדה על 1.5-2).
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 28 אוקטובר 2016, 19:17, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוקטובר 2016, 18:56

פרק 1 של עונה 7 מקביל לגיליון 100 של TWD. כרגע הספרים בגליון 159 כך שעד עונה 11 ככה נדביק את הספרים ונגיע למצב משחקי הכס :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 27 אוקטובר 2016, 22:00

שכנעתם אותי :)
ניתן לה ניסיון נוסף
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 נובמבר 2016, 09:13

נראה לי הפרק הראשון של העונה החדשה של TWD היה הפרק הטוב מאז הפרק הראשון של הסדרה. אשכרה היה gravitas והלב שלי דפק לפרקים מעל לנמנום קל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 נובמבר 2016, 09:14

דאבל בטעות
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2016, 11:31

כן, זה היה פרק ענק... השני גם היה חביב בעיניי, זו הולכת להיות עונה אדירה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2016, 11:54

הביקורות על הפרק הראשון כל כך מעצבנות אותי. אחד הפרקים הכי טובים של הסדרה ever והאינטנרט בוכה שהוא מפסיק לראות TWD כי הסדרה "אלימה מדי". אוי די, איזו בכיינות. אני זוכר את האינטרנט בוכה שTWD הולכת להיות בAMC ובטח לא יהיו להם הביצים לעשות אותה אלימה כמו הקומיקס, פתאום משחזרים אחד לאחד את גליון 100 כלל שחזור מדוייק של האלימות והאינטרנט קורס לתוך עצמו. זה רק מראה כמה תרבות הPC נעשתה גרועה יותר ב-7 שנים בלבד.

ובנושא אחר, שלשום ראיתי את וורקראפט וממש נהנתי מהסרט. הוא פשוט שעתיים של CGI בליזארד, כל כך נאמן למקור, מעולם לא ראיתי סרט כל כך נאמן לחומר מקור שלו אולי חוץ מסרטים של סניידר. לא חשבתי שזה יהיה כל כך וורקראפט, הטריילרים לא הצליחו לשכנע אותי, אבל זה ממש אבל ממש וורקראפט של תקופת טרום WOW ואני ממש נהנתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2016, 10:12

חשוב לציין שמן הסתם זה לא אותם אנשים שאמרו ש"בטח לא יהיו להם ביצים לעשות אותה אלימה כמו בקומיקס..." שמתלוננים על רמת האלימות בפרק הזה.
מדובר באנשים שבטח לא מכירים את הקומיקס, והתחברו לסדרה עם הזמן, ורואים בה סוג של טלנובלה או דרמה לכל המשפחה, ופתאום דפקו להם את לוסיל ישר לגולגולת ואין להם מושג איך לאכול את זה. בסוף כל הבכיינים האלה ישבו ויצפו בהמשך העונה והסדרה כולה, הם פשוט היו חייבים להוציא מהמערכת שלהם איזושהי "מחאה", אחרת הם לא יכולים לישון בלילה... ככה זה ב-2016 - אם אתה לא מביע מחאה בפומבי באינטרנט ומיידע את כל העולם שאתה מחרים משהו - אתה לא קיים ולא ראוי לכינוי "לוחם צדק חברתי".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2016, 00:59

מחר טריילר לוונדרוומן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2016, 16:55

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2016, 18:26

תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 נובמבר 2016, 22:58

DrKeo כתב:תמונה

תמונה

התחלתי להתאפק ולא לראות יותר מאת הטריילר הראשון של כל הסרט. BVS וספיידרמן המופלא 2 לימדו אותי את השיעור הקשה הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2016, 22:27

בנתיים הטריילרים ספויילר פרי, לא יודע כמה זמן זה ישאר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 נובמבר 2016, 08:17

צפיתי בדוקטור סטריינג' אתמול, פשוט סרט נפלא שמצטיין בלא להיות "סרט מארבל", כנראה מוצלח גם מGurdians of the galaxy, למרות שהוא מאוד שונה בקצב ובTone. הסרט מצליח להיות הכל, מעניין לכל אורכו, שומר על נימה של רצינות ומידת בדיחות פה ושם, מאוד קוהרנטי, בנדיקט מושלם כהרגלו. נהדר לכל מי שהתייאש מסרטי מארבל אחרי איירון מן הראשון (בהקצנה כמובן, אבל יש פה לא מעט אנשים שמיצו את הז'אנר). בסוף מראים כמובן גם את החיבור לmcu, מה שלא ברור בהתחלה איך בדיוק יעבוד.

הקטע המוזר היחיד היה לשים את חניבעל כרע גנרי, לא מתאים לו, למרות שהיה לא רע בתור רע.

מאוד מזכיר את הסרט הראשון בטרילוגיית האביר האפל באיכות, בתוכן כסיפור אוריג'ן מוצלח ובקצב. פחות אפל ומוצלח ממנו לטעמי, אבל סוף-סוף סרט של מארבל שמתקרב.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 08 נובמבר 2016, 08:32, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 נובמבר 2016, 11:25

צפיתי לא מזמן בa beautiful planet באיימקס לפרצוף. היה חזק, למעט קצת פרופגנדה באמצע. מומלץ מאוד. צפיתי ב3D.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 נובמבר 2016, 12:28

סיימתי את BLACK MIRROR אתמול. עונה מעולה.
הפרק האחרון במיוחד יכול להיות אחלה סרט בפני עצמו, למרות שהוא מזכיר מאוד, לפחות עד הרבע שעה האחרונה בערך, סדרת אנימה מאוד מפורסמת שלא אגיד איזו כדי לא לעשות מיני-ספוילרים :)
כן, לרוב אפשר לנחש כבר בהתחלה/אמצע בדיוק מה קורה, במיוחד אם אתם אנשים "טכנולוגיים" שאוהבים מדע בדיוני, ורובנו כאן כאלה, אבל הפרקים עשויים מצויין, אחלה הפקה ואחלה משחק והרבה פעמים גם אחלה תסריט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2016, 12:50

אני ברביעי ובנתיים הכי אהבתי את הרביעי, זה היה פרק מעולה. דודי, אני רואה אותו היום ואני כל כך בספק שהוא ברמה של שומרי הגלקסיה ובטוח לא ברמה של בטמן מתחיל.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 07 נובמבר 2016, 19:50

אני לא מבין את ההתלהבות שלך משומרי הגלקסיה. הוא שונה בנוף המרוואלי ומגניב ויזואלית אבל הוא לא וואו.

דוקטור סטריינג לעומת זאת פשוט מדהים מבחינה ויזואלית ואומנותית לדעתי ועושה דברים מאוד מעניינים עם הקסמים, במיוחד בסוף. השחקנים מצויינים למרות שמאדס די מבוזבז, ולדעתי לקחו קצת צעד אחורה בתחום הומור מרוואל חופר אך עדיין במינונים מתקבלים. יותר בעיות תזמון .

לא יודע איך לדרג אותו אבל לדעתי הוא בין הטופ של מרוואל.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 08 נובמבר 2016, 08:29

MGS FREAK כתב:אני לא מבין את ההתלהבות שלך משומרי הגלקסיה. הוא שונה בנוף המרוואלי ומגניב ויזואלית אבל הוא לא וואו.

דוקטור סטריינג לעומת זאת פשוט מדהים מבחינה ויזואלית ואומנותית לדעתי ועושה דברים מאוד מעניינים עם הקסמים, במיוחד בסוף. השחקנים מצויינים למרות שמאדס די מבוזבז, ולדעתי לקחו קצת צעד אחורה בתחום הומור מרוואל חופר אך עדיין במינונים מתקבלים. יותר בעיות תזמון .

לא יודע איך לדרג אותו אבל לדעתי הוא בין הטופ של מרוואל.

הוא גם מרגיש כמו סרט רציני, אחד שלא תופס את עצמו כמו בדיחה, נכון - יש המון הומור כי בכל זאת זה מארבל/דיסני והם לא ישנו את הנוסחא, אבל הוא מרגיש אחרת, ממש מין סיפור Origin שמרגיש כמו שצריך ולא ילדותי, מאוד בוגר בTone, סוג של Batman begins light ולא רק בגלל התפאורה של המזרח. סוף-סוף הם גם הביאו שחקנים שאשכרה יודעים לשחק והצליחו להוציא לא מעט מהתפקידים הבנאליים שלהם (בנדיקט ומאדס).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2016, 13:04

אוקיי, ראיתי את הסרט ואני די בשוק מכמה אהבתי אותו. ממש מצויין, הרגשתי כאילו עישנתי משהו ואני מבטיח לכם שדווקא אתמול לא עשנתי כלום. הסרט מדהים ויזואלית והאקשן ממש מגניב, שני דברים שפשוט אי אפשר להגיד על אף סרט מארוול. היו לי פלאשבקים קשים למטריקס, האקשן בסרט הזה הוא מה שדמיינתי בראש כשבמטריקס הראשון אמרו לניאו "האחד יכול לשנות מה שהוא רוצה במטריקס" ובסוף כל מה שניאו עושה זה להיות ממש חזק ולעוף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2016, 14:08

הולך יום שישי לראות אותו... איזה כיף לשמוע

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 08 נובמבר 2016, 23:12

DrKeo כתב:אוקיי, ראיתי את הסרט ואני די בשוק מכמה אהבתי אותו. ממש מצויין, הרגשתי כאילו עישנתי משהו ואני מבטיח לכם שדווקא אתמול לא עשנתי כלום. הסרט מדהים ויזואלית והאקשן ממש מגניב, שני דברים שפשוט אי אפשר להגיד על אף סרט מארוול. היו לי פלאשבקים קשים למטריקס, האקשן בסרט הזה הוא מה שדמיינתי בראש כשבמטריקס הראשון אמרו לניאו "האחד יכול לשנות מה שהוא רוצה במטריקס" ובסוף כל מה שניאו עושה זה להיות ממש חזק ולעוף.

נכון ? נכון ?!

בסצינת הפתיחה
ספויילר: הצג
כשהרוח העתיקה (להוציא להורג את המתרגמים) מחצה מישהו עם הבניין המתקפל
אשכרה נפלה לי הלסת, לא האמנתי שאני רואה משהו כזה בסרט מרוואל. זה פשוט סרט שברובו הוא סרט מצויין לכל דבר ולא רק ביחס למרוואל.

העניין שבו הבאד גאי
ספויילר: הצג
נוצח בדיבורים ולא בקרב גם היה שונה, מעניין ומאוד חכם. ובכלל כל הקטע עם הזמן נעשה בצורה מצויינת מבחינת אפקטים וגם מבחינת קונספט.
רק מה, זה מטומטם לגמרי שסטריינג' הטירון לוקח סתם ככה יהלום אינסוף, מתעסק איתו מקבל נזיפה רצינית שנשכחת אחרי שניה כשהוא מחליט להפוך אותו לשרשרת החדשה שלו.

אני מת לראות סרט המשך מופרע אפילו יותר.

אני גם מתחיל להפסיק לרחם ולהתחיל להתעצבן על DC. מרוואל פשוט nailing כל סרט שלהם בזמן ש-DC רק מתדרדרים, קיבינימאט. רציתי להגיד שאם וונדרוומן תאכזב אז כדאי ללחוץ על כפתור הריבוט כבר עכשיו ומוקדם יותר כואב פחות אבל אז קלטתי שלא משנה כמה הסרטים גרועים הם עדיין יכניסו טונות של כסף וזה מה שיספק את החליפות.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 נובמבר 2016, 12:01

סרט בינוני למדי. הנבל הראשי גרוע, העלילה מגוחכת ומיסטית מדי. האפקטים נחמדים אבל לא הפילו אותי מהכסא, חלק גדול מהם הרגישו כמו העתקה מאינספשן.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים