נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2017, 16:27

יש מצב, אני הולך לשים לב לזה כשאני רואה את הסרט למרות שבגלל שמדובר בשיין בלאק יש מצב שאשכרה תהיה בדיחה על זה ויתיחסו לנושא.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2017, 12:29

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2017, 00:44

https://www.comicbookmovie.com/batman/w ... an-a149182

מאט ריבס אכן מביים את באטמן. אני מרוצה,מאוד אהבתי את כוכב הקופים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2017, 19:17

כוכב הקופים וגם קלוברפילד היו ממש טובים אבל עדין הייתי מעדיף במאי יותר מנוסה, טיפה מאכזב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2017, 12:29

ראיתי לא מעט סרטים לאחרונה.
ספליט - אחלה מותחן פסיכולוגי, נראה לי הסרט הכי טוב של מ.נייט שמלון מאז בלתי שביר. יש משהו מאוד מבאס בלהמליץ על הסרט הזה לאנשים כי הטוויסט שלו מצד אחד ספויילר אפילו אם רק רומזים משהו קטנטן עליו ומצד שני אם לא אומרים לך משהו לפני שאתה הולך לסרט ואתה לא "מוכן" אליו אז יהיה לטוויסט הזה אימפאקט הרבה יותר קטן עד לא קיים. בכל מקרה, בלי שום קשר לטוויסט, מדובר בסרט לא רע בכלל עם משחק פשוט נהדר של ג'יימס מקבוי. הצורה שבה הוא משחק כמה וכמה דמויות במקביל היא די מדהימה, הוא משנה אישיות רק במבט או עיוות של הפנים וזה די מדהים לראות איך אפילו כשהוא לבוש ומאופר כדמות X, אם באמצע משפט הוא הופך לדמות Y אפשר מאוד בקלות לזהות שהוא שינה דמות אפילו אם זה רק מהיציבה שלו באותו רגע.

רכבת לבוסאן - סרט זומבים קוראני. שמעתי עליו הרבה המלצות לאחרונה אז החלטתי לצפות בו אתמול. למרות שהזומבים בו מגניבים לגמרי (סופר מהירים כמו ב-28 יום אחרי אבל עם טיקים ועיוותים ממש מגניבים בשילוב עם האלמנט "הערמות" או נחיל שהיה ב-WWZ) אני חושב שכסרט הוא די MEH. חביב לגמרי אבל אני לא יושב לראות סרט דובר קוראנית בשביל לקבל תוצר הוליוודי בנאלי.

רואה החשבון - לא ציפיתי להרבה מהסרט אקשן עם בן אפלק אבל ממש אהבתי אותו. הוא מזכיר סרטים של שנות ה-90 סטייל הנמלט, אקשן פשוט ונחמד עם בנית דמויות לא רעה (בעצם רק הדמות של הרואה חשבון, השאר שטוחות כמו נייר) והמון שחקנים מצויינים שחלקם מופיעים לסצנה או שתיים בלבד. ממש הופתעתי לטובה.

הלובסטר - פאקינג מה זה הסרט ההזוי הזה? פרק של מראה שחורה פוגש את ווס אנדרסון, באמת פריקי לגמרי, למי שבא סרט מאוד קודר. אהבתי את הסרט אבל באמת שהוא כל כך מוזר שקשה לי להמליץ לאנשים עליו כי אני יכול להבין מישהו שמאוד ישנא אותו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 פברואר 2017, 12:55

אני ראיתי לאחרונה את arrival וממממשששש אהבתי.

girl with all the gifts גם אחלה סרט.

התחלתי לצפות בסרט אנימציה הזוי לאללה כי נטפליקס דחפו לי אותו.. gantz:0 אני עדיין לא לא סגור אם זה 0 או O... בכל אופן סופר גיימי כזה ויצורים אולטרה מוזרים, בחורה עם שדיים boob physics סטייל המשחק כדורעף הדבילי הזה ששכחתי את שמו, art style מגניב ועוד japanese quirkiness. רקהתחלתי לראות והיה ממש מאוחר אז עצרתי אבל תפס אותי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 26 פברואר 2017, 15:23

+1 על arrivel או המפגש למי שמחפש בעברית, סרט מד"ב מצויין שכמעט ולא עושים כבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2017, 16:57

כן, Arrival באמת סרט מצויין. מת כבר לראות את בלייד ראנר ו-DUNE :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2017, 18:54

פאק, ביל פאקסטון מהנוסע השמיני 2 מת. Game over man, game over!

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 פברואר 2017, 21:23

DrKeo כתב:
הלובסטר - פאקינג מה זה הסרט ההזוי הזה? פרק של מראה שחורה פוגש את ווס אנדרסון, באמת פריקי לגמרי, למי שבא סרט מאוד קודר. אהבתי את הסרט אבל באמת שהוא כל כך מוזר שקשה לי להמליץ לאנשים עליו כי אני יכול להבין מישהו שמאוד ישנא אותו.

לא רואה שום קשר בין הלובסטר לבין הגאונות של ווס אנדרסון..
הלובסטר סרט הזוי, אבל מכל הבחינות הלא נכונות. אני יכול לתת לו את זה שהוא מיוחד, ושהוא מצליח להיות מטריד (אבל שוב, לא בהכרח מהסיבות הנכונות) ואת סצינת הסיום ספציפית אהבתי (ולא, לא רק בגלל שהיא סימנה את סוף הסרט :)) אבל הסרט הזה כל כך מרחף באוויר שבסופו של דבר הוא לא משאיר כלום.
ווס אנדרון לעומת זאת הוא גם כן 'מיוחד', אבל הסרטים שלו הרבה הרבה יותר הגיוניים ובעלי איזשהי אמירה או סיפור עם אחיזה כלשהי בעולם של הסרט.
גם הסרטים הפחות טובים שלו לפחות עושים משהו, שלא לדבר על זה שבעיניי כמה מהסרטים הטובים שלו הם לא פחות מיצירות מופת.
יכול להיות שאני סתם מגזים וכתבת אותם באותו משפט בלי באמת כוונה להשוות, אבל הלובסטר הוא בעיניי סרט כל כך סתמי וווס אנדרסון מסמל בדיוק את ההיפך, כך שהייתי חייב להגיב :).

בקשר למפגש אני מצטרף להמלצות, כמו גם להמלצה על שאר הסרטים של דניס וילנוב (בעיקר Sicario וIncendies. גם Prisoners הוא אחלה סרט אבל הוא דומה מדי בצורה קצת הזויה ל"מי מפחד מהזאב הרע" הישראלי, ודווקא הגרסה העברית היא שיוצאת מוצלחת יותר מכל הסיפור הזה)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2017, 21:35

לא באמת השוואתי את הסרט לווס אנדרסון, פשוט הצורה שבה הדמויות מדברות מזכיר מישהו שמנסה לחקות אותו. הדמויות דברו אחת עם השניה בצורה שהזכירה מן אמצע דרך בין ווס אנדרסון לאחים כהן. אולי אם הצילום היה סימטרי גם היית רואה את זה :)

אגב, עם כמה שיש לווס אנדרסון כמה סרטים פשוט גאונים, יש לו גם כמה קטסטרופות משעממות כמו דארג׳ילינג לימיטד שפשוט הייתי צריך להתאמץ בכדי להשאר ער.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 פברואר 2017, 22:16

דארג׳ילינג לימיטד הוא בהחלט הסרט הכי גרוע שלו, חד משמעית ובפער. אני לא חושב שהוא היה קטסטרופה.. בכל זאת טיפה התעניינתי בדמויות ובסיפור וכמובן שכמו כל הסרטים שלו הוא היה יפייפה ויזואלית אבל כן, סרט די משעמם.
גם את life aquatic with steve zissou הייתי מגדיר כסרט בסדר פחות או יותר. בסופו של דבר לכל יוצר שיוצר מספיק יש גם פספוסים.
אבל חוץ מזה? The Grand Budapest Hotel ו Moonrise Kingdom הם סרטים פנטסטיים, וגם The Royal Tenenbaums וFantastic Mr. Fox הם לא פחות מנהדרים.
מה שיפה במיוחד הוא שכל אחד מהם שונה בצורה קיצונית מהאחרים ותוך כדי מצליח לשמור על מבנה 'ווס אנדרסוני' כזה שלא תוכל לטעות מי הבמאי של הסרט, באמת אחד מהבמאים שאני יותר מעריך את עבודותיו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 פברואר 2017, 22:50

צפיתי אתמול באחד המועמדים הבולטים של הטקס היום בלילה: Manchester by the sea ומה אני אגיד לכם...אחד הסרטים הכי קורעי לב שראיתי בחיים. לא לתת לקייסי אפלק אוסקר על התפקיד שלו בסרט גובל בפשע ממש. מומלץ מומלץ מומלץ,באמת סרט מדהים.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 26 פברואר 2017, 23:52

ראיתי את ג'ון וויק 2. אחלה סרט, אבל אני לא בטוח איך למקם אותו ביחס לראשון כי הם מרגישים מאוד שונה. הוא מרחיב מאוד את העולם הסודי של המתנקשים שבסרט הראשון הסתכם בקונטיננטל ומטבעות הזהב. כאן יש ממש עולם שלם מתחת לפני השטח. זה ממש מגניב אבל מצד שני היה משהו באיזון המדויק שבין העולם האמיתי לבין המעט שחשפו בסרט הראשון שקצת חבל לי שנהרס. האקשן והכוריאוגרפיה טובים לפחות כמו בראשון אם לא יותר לפעמים.

ושוב פעם מזלזלים בצופה הישראלי: בארץ יתווסף ללוגאן הסאבטייטל "וולברין" כדי לוודא שכולנו מבינים שזה סרט אקסמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 פברואר 2017, 10:14

לא רואה בעייה עם התוספת לשם הפעם... יש באמת מספיק אנשים ש"לוגאן" לא מספיק להם והם רוצים לוודא שאנשים יודעים למי הכוונה, ושהאולמות יהיו מלאים כמו בסרטי אקס מן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2017, 11:10

אם אני לא טועה, התת כותרת וולוורין היא לכל השווקים מחוץ לארה"ב ולא רק לישראל. דוגרי, מי פה יודע שלוגאן זה הוולוורין מאקסמן? רק חנונים הארד קור כמונו :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 פברואר 2017, 11:25

אמת, זה פשוט השם הבינלאומי של הסרט כפי שהוחלט ע"י פוקס, ולא המפיצים במדינות ספציפיות.
אין פה שום עניין של זלזול, בסך הכל צמצום סיכונים ומקסום רווחים..

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 27 פברואר 2017, 12:15

מזווית כלכלית זה הגיוני לחלוטין, אבל אני אומר שמי שהיה הולך לראות את הסרט הם אותם חנונים שבכל מקרה היו יודעים מי זה לוגאן :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 פברואר 2017, 17:35

קיצר, סתם יצאת אנטי. הגיוני לגמרי לשים את המילה 'וולברין', אפילו בגרסא האמריקאית, לדעתי. זה לא מזיק במאום ורק יכול לחדד למי שלא עקב מקרוב, שיש סרט אקס מן חדש.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 פברואר 2017, 18:03

MGS FREAK כתב:מזווית כלכלית זה הגיוני לחלוטין, אבל אני אומר שמי שהיה הולך לראות את הסרט הם אותם חנונים שבכל מקרה היו יודעים מי זה לוגאן :)

לא מסכים בכלל, אותם החנונים שילכו בוודאות לראות את הסרט בכל מקרה אכן ילכו גם אם לסרט יקראו כיפה אדומה, אבל יש המון אנשים שסתם ישמחו ללכת לראות איזה סרט קומיקס מהנה בשביל לכבות את הראש שעתיים ולשכוח ממנו אחרי זה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 27 פברואר 2017, 18:34

נו אז כמו שאמרתי, אני מבין את ההיגיון הכלכלי בלדאוג שמקסימום אנשים ידע שזה סרט בכיכוב וולברין. אבל האמריקאים כל כך מיוחדים שדווקא אצלם מכל העולם לא צריך לציין את זה ?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 פברואר 2017, 19:02

אני מניח שהקמפיין הפרסומי באמרקיה חזק פי כמה וכמה מאשר בכל מקום אחר בעולם, ושהם מניחיחם שכשהקמפיין הפרסומי יהיה כל כך חזק אנשים לא יוכלו לא לדעת מקיומו של הסרט או על מה הוא, ודווקא אז הבדלה של הסרט משאר סרטי גיבורי העל ה'רגילים' (העובדה שהשם הוא לא שם גיבור העל, אלא שמו הפרטי, רומזת לסרט יעני 'בוגר יותר'. מזכיר את "האביר האפל") זאת הצורה שלהם לשדר משהו 'מיוחד' ומעניין יותר מכל סרטי הגיבורים שיוצאים פעם בחודש.

בקיצור, אתה סתם מחפש פה שטויות איפה שאין.. כל פסיק בכל הסיפור הזה נובע נטו משיקול כלכלי ואני לא חושב שצריך להיעלב כשאולפן רוצה למקסם את רווחיו בצורה כזאת.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 פברואר 2017, 21:10

נראה שגם פאטריק סטיוארט פורש מסרטי אקס מן ולוגן היה סרטו האחרון

https://www.google.com/amp/s/www.slashg ... urce=1-2-2
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2017, 02:54

עם הגיל שלו בסרט והדמנציה שהוא סובל ממנה בסרט, אני ממש בספק אם הוא שורד עד הסוף ממילא :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2017, 11:48

טוויט של דיוויד אייר, כנראה מנסה לרמוז שהרע ב-GOTHAM CITY SIRENS הולך להיות Black Mask.

אם תקראו את התגובות של אנשים, רובן צוחקות על יחידת המתאבדים. הן נעות בין "בבקשה אל תעשה לו קעקועים על הפנים" לבין "אולי הפעם תבלא יותר מ-6 שבועות על התסריט?".

למי שלא שם לב, WB הפכו את היקום DC שלהם ליקום בטמן. כרגע בהפקה ליגת הצדק (בכיכובו של בטמן), סרט הארלי קווין, סרט ל-night wing, סרט בטמן, gotham city sirens ויחידות המתאבדים 2. הגיוני סך כל, בטמן הוא הדמות הכי גדולה שלהם והיקום שלו רחב ועמוק יותר מכל סדרת קומיקס אחרת. נראה שהם בונים את העולם שלהם סביב בטמן ומדי פעם זורקים גיבורים חדשים ובודקים מה נדבק.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים