נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2017, 17:33

אני אגדיל ואומר שלנטפליקס מעולם לא היה את זה. עונה ראשונה של DD הייתה סבבה אבל רק בגלל פיסק, העונה השניה הייתה בערך סבבה אבל רק בגלל המעניש. ג'סיקה ג'ונס באמת יכלה להיות סדרה לא רעה אם היא הייתה קצרה ב-5 פרקים במקום להמרח כמו שהיא נמרחה ועם לוק קייג' ואיירונפיסט אפילו לא טרחתי. מעניין אותי לראות את הדפנדרס אבל באמת שאני לא מסוגל לשבת דרך כל העונות הממוצעות עד נוראיות שהם מוציאים.

ובנושא אחר, טריילר מלא ראשון ל-ולריאן:
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מרץ 2017, 10:54

ראיתי אותו בלי סאונד וכשאני מריץ רק כדי לא לראות יותר מדי.... וואו, הסרט הזה נראה כמו הממתק הכי מתוק שיש לעיניים :)
פשוט מדהים... הלוואי ויהיה גם סרט ממש טוב, מעבר לזה

בנושא אחר, הביקורות של GHOST IN THE SHELL מאכזבות יחסית... לא ציפיתי שאתרי מיינסטרים יתאהבו בו אבל אפילו בIGN הוא קיבל 6.8 או משהו כזה... עדיין אצפה בו בטח בקולנוע בגלל האפקטים והאהבה לאנימה, אבל אני מנמיך ציפיות

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 מרץ 2017, 19:47

מה מה מה מה...שמועה על סרט של batgirl בבימויו של לא לאחר מאשר ג'וס ווידון.
https://variety.com/2017/film/news/batg ... 202018544/
אם זו בדיחה,זה לא מצחיק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2017, 20:09

וורנר ממשיכים לבנות את היקום הקולנועי של בטמן... אה... DC, סליחה, DC.

אני מת על בטמן, הוא הדמות האהובה עלי אבל באמת שאני לא צריך את האלף סרטים שעושים סביבו (הבטמן , יחידת המתאבדים, יחידת המתאבדים 2, הסירנות של גות'ם, נייט ווינג ועכשיו בטגירל. כל זה בלי לכלול את כל סרטי השיתוף פעולה כמו ליגת הצדק או BVS). מגיע למארשן מן האנטר סרט הרבה לפני בטגירל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 30 מרץ 2017, 20:11

DrKeo כתב:אני אגדיל ואומר שלנטפליקס מעולם לא היה את זה. עונה ראשונה של DD הייתה סבבה אבל רק בגלל פיסק, העונה השניה הייתה בערך סבבה אבל רק בגלל המעניש. ג'סיקה ג'ונס באמת יכלה להיות סדרה לא רעה אם היא הייתה קצרה ב-5 פרקים במקום להמרח כמו שהיא נמרחה ועם לוק קייג' ואיירונפיסט אפילו לא טרחתי. מעניין אותי לראות את הדפנדרס אבל באמת שאני לא מסוגל לשבת דרך כל העונות הממוצעות עד נוראיות שהם מוציאים.

הסרט הזה כזה "וואי! מהבמאי של האלמנט החמישי?! זה בטח יהיה מעולה" ואז הוא כזה "וואי, זה מהבמאי של לוסי. זה בטח יהיה נוראי".

נקווה שזה יהיה יותר אלמנט חמישי מלוסי. הוא נראה ממש מעולה בטריילר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מרץ 2017, 20:14

יש לו את הנפילות שלו אבל הבן אדם עשה את ניקיטה, האלמנט החמישי ולאון. תנו את הכבוד, ביחוד שזה מבוסס על אחד הקומיקסים הכי מקוריים אי פעם שממנו נגזר כל ז'אנר ההרפתקאות החללי כולל העתקות בוטות בטרוף של מלחמת הכוכבים ממנו.

ובנושא אחר, מסתבר שספיידרמן כנראה ישתתף ביקום של מארוול רק עד 2019 ואז יעזוב וימשיך תחת הכנף של סוני בלבד. כלומר סוני נתנו למארוול להתניע את יקום הספיידרמן שלהם וב-2020 הם יצאו לדרך לבד. זה אומר שספיידרמן יופיע סך ב-5 סרטי מארוול (מלחמת האזרחים, ספיידרמן, ספיידרמן 2 ושני סרטי הנוקמים של 2018 ו-2019).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 מרץ 2017, 21:08

פרומו חדש לעונה 7 של משחקי הכס שלא עושה הרבה חוץ להביא ל-overload של הייפ אצלי..

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 מרץ 2017, 21:24

DrKeo כתב:מגיע למארשן מן האנטר סרט הרבה לפני בטגירל.

תמונה
DrKeo כתב:יש לו את הנפילות שלו אבל הבן אדם עשה את ניקיטה, האלמנט החמישי ולאון

מצד אחד, מאז האחרון שבאלו עברו עשרים שנה. מצד שני, גם הסרטים הבינוניים שהוא עשה מאז הם סרטי פופקורן סבבה לגמרי, וולאריאן נראה כמו הפעם הראשונה שהוא באמת חוזר למשהו בפרופורציות של האלמנט החמישי. אני אופטימי.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 30 מרץ 2017, 23:45

חזרתי עכשיו מהקרנה של לגו באטמן הסרט, ואולי אני קצת מגזים כי כולם מסביבי היו גיקים כמוני, אבל לדעתי זה סרט הבאטמו הכי טוב שראיתי עד היום.
הטריילר שלו היה לא משהו, היוצרים שמרו את כל הפאנצים הטובים לסרט והם פשוט קלעו בדיוק למקום הנכון עם כל אחד ואחד מהם.
מומלץ בחום.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מרץ 2017, 02:44

swym כתב:
DrKeo כתב:מגיע למארשן מן האנטר סרט הרבה לפני בטגירל.

תמונה
DrKeo כתב:יש לו את הנפילות שלו אבל הבן אדם עשה את ניקיטה, האלמנט החמישי ולאון

מצד אחד, מאז האחרון שבאלו עברו עשרים שנה. מצד שני, גם הסרטים הבינוניים שהוא עשה מאז הם סרטי פופקורן סבבה לגמרי, וולאריאן נראה כמו הפעם הראשונה שהוא באמת חוזר למשהו בפרופורציות של האלמנט החמישי. אני אופטימי.

DC לא משחקים על הדמות הזאת כמעט בכלל אבל הוא אחד המיסדים של JLA המקורית וחובבי DC מתים עליו כאילו הוא היה אלוהים. לא מכחיש שהידע היחיד שיש לי עליו הוא מהמצויירים של DC :)
תמונה

וטריילר ראשון לכוכב הקופים, או במילים אחרות "הסרט שמאט ריבס עושה לפני הבטמן" :)

וגם טריילר ראשון ל-IT, בניגוד לסרט המקורי הפעם ההפקה בשיתוף עם סטיבן קינג שכתב את הספר המקורי.

וסרט חדש של נטפליקס:

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 01 אפריל 2017, 15:03

DrKeo כתב:אני אגדיל ואומר שלנטפליקס מעולם לא היה את זה. עונה ראשונה של DD הייתה סבבה אבל רק בגלל פיסק, העונה השניה הייתה בערך סבבה אבל רק בגלל המעניש. ג'סיקה ג'ונס באמת יכלה להיות סדרה לא רעה אם היא הייתה קצרה ב-5 פרקים במקום להמרח כמו שהיא נמרחה ועם לוק קייג' ואיירונפיסט אפילו לא טרחתי. מעניין אותי לראות את הדפנדרס אבל באמת שאני לא מסוגל לשבת דרך כל העונות הממוצעות עד נוראיות שהם מוציאים.

מזל שFX הצילו את הז'אנר עם Legion המדהימה. חבל שמחקו את הסיפור Origin שלו ולא סיפרו שהוא ישראלי :D. עד שיש מוטאנט ישראלי מוכר.

מביך שהקאסט של ולריאן כולל את Cara Delevingne, היא בכלל נחשבת שחקנית? או ששוב בונים על סצנות אינטוז מטופשות כמו שעשתה בSuicide squad. גם העובדה שהם הביאו את ריאנה המביכה על משקל זה, מעצבן:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 אפריל 2017, 14:53

דודי, זה בגדר ספוילר מה שכתבת, אבל לא בטוח... על הגבול :)
ואני לא חושב שהם מחקו את הסיפור רקע שלו, הם מחקו לכאורה את העבר בכלל אבל אם ראית אז אתה יודע למה זה מסתדר מצויין.
והראשון להציל את הז'אנר היה דווקא PREACHER לדעתי. עשוי מעולה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 אפריל 2017, 00:20

Laskin כתב:דודי, זה בגדר ספוילר מה שכתבת, אבל לא בטוח... על הגבול :)
ואני לא חושב שהם מחקו את הסיפור רקע שלו, הם מחקו לכאורה את העבר בכלל אבל אם ראית אז אתה יודע למה זה מסתדר מצויין.
והראשון להציל את הז'אנר היה דווקא PREACHER לדעתי. עשוי מעולה.

זה לא ספויילר, הם שינו את כל הסיפור אוריג'ן שלו, ראו את זה במפורש בפרק 7. לא יציגו שהוא ישראלי, גם הסיבה שהכוחות שלו פרצו בקומיקס היא כי הוא היה במתקפת טרור בישראל, הוא בכלל חיפאי כמו נדב :D. שם הוא סתם זעטוט שגדל בארה"ב, זה מופיע בפריים הראשון של הסדרה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אפריל 2017, 12:03

אבל...
ספויילר: הצג
בעצם כל מה שהראו מהילדות שלו - בעצם "נמחק" והוחלף בזכרונות מזוייפים. הם יכולים עדיין להציג את העבר ה"אמיתי" שלו... ברור שזה לא יהיה נאמן לגמרי ולא יהיה עניין של מתקפת טרור כנראה, אבל הוא עדיין יכול היה להיוולד פה ולעבור לשם בגיל צעיר כשנשלח לאימוץ, או משהו כזה... נראה בעונה הבאה אולי

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 אפריל 2017, 18:46

Laskin כתב:אבל...
בעצם כל מה שהראו מהילדות שלו - בעצם "נמחק" והוחלף בזכרונות מזוייפים. הם יכולים עדיין להציג את העבר ה"אמיתי" שלו... ברור שזה לא יהיה נאמן לגמרי ולא יהיה עניין של מתקפת טרור כנראה, אבל הוא עדיין יכול היה להיוולד פה ולעבור לשם בגיל צעיר כשנשלח לאימוץ, או משהו כזה... נראה בעונה הבאה אולי

לא, כל תהליך ההדרדרות שלו כלל חורים ונוכחות של הshadow king, ראו את הrecap על הזיכרון שלו בפרק 8 בזמן שהshadow king חונק אותו. הילדות שלו אמיתית, הוא אומץ בגיל 0 וזה נאמר במפורש בפרק 7 ומתחבר לכלל פתיחת הסדרה. אין שום ערך בסיפור האוריג׳ן שלו מלבד מי הוא האבא. זו הנקודה היחידה שהם שימרו מסיבה מוצדקת מהמקור.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 10 אפריל 2017, 17:40

למקרה ששומרי הגלקסיה לא היה מספיק שנות ה-80 :) .

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 אפריל 2017, 18:09

He's a friend from work! הרג אותי לגמרי :lol:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אפריל 2017, 12:25

אני כל כך מעדיף את סרטי מארוול בחלל עם המון הומור מאשר הנסיון הרע שלהם לבנות דמויות ומותחנים פוליטים סוג ב'. בקיצור, עוד שומרי הגלקסיה, נהדר :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 אפריל 2017, 13:28

DrKeo כתב:אני כל כך מעדיף את סרטי מארוול בחלל עם המון הומור מאשר הנסיון הרע שלהם לבנות דמויות ומותחנים פוליטים סוג ב'. בקיצור, עוד שומרי הגלקסיה, נהדר :)

בדיוק אבל בדיוק מה שעבר לי בראש בצפייה בטריילר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אפריל 2017, 22:54

זה כל כך מדוייק. מכיל ספויילרים:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 אפריל 2017, 19:06

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 אפריל 2017, 12:24

ג'וש ברולין הולך לשחק את cable בדדפול 2! למי שלא יודע,ברולין משחק גם את ת'אנוס,הביג ביג ביג באדי ב-MCU בשנים האחרונות.
גם לריאן ריינולדס היה מה להגיד בנושא :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 אפריל 2017, 19:15

הייתי על קוצים ביומיים האחרונים מרוב ציפייה:

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 14 אפריל 2017, 19:23

משום מה אני לא חם מספיק על הסרט אז אני לא אצפה בטריילר. עדיף ככה, הורדת מינון הטריילרים שאני עובד עליה בהחלט משתלמת.

הפוסטר (בספויילר, לכל מי שגם זה יפריע לו):

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2017, 21:47

טריילר חמוד אבל יש בו משהו קצת מוזר, כל ה-voice over נשמע מוזר ובאיכות מוזרה. משהו במיקסינג של הסאונד לא טוב בטריילר הזה. בקטנה, סך הכל כנראה יהיה בטופ 5 סרטים הכי רווחיים בהסטוריה, מי צריך להשקיע בטריילר :)
אבל השוט ההוא, זה עם החלליות והצבע האדום, ואו הוא יפה. אני כל כך מוכן לסרט חדש של ראיין ג'ונסון, ועוד אחד ביקום של SW.
אגב, לכוכב החדש שרואים בטריילר קוראים
Crait. אני מדבר על זה שבו רואים את אוסף החלליות שעפות לכיוון הAT AT.

פוסטר ממש יפה, אחלה call back לסרט המקורי. לא בטוח מה הספויילר שם חוץ מאשר אולי לגלות למי שלא ראה את פרק 7 שהדמויות שבפוסטר עדין חיות בפרק 8 :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 4 אורחים