נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי BiA » 11 אוקטובר 2017, 03:45

(אין לי עצבים לחלק לספוילרים אז נמרח את התיוג על הכל)

ספויילר: הצג
זה פחות מערכת היחסים ביניהם, מה שאתה מתאר זו בדיוק הסיבה שלא אהבתי את הסצינה ביניהם בחדש - היא הרגישה מלאכותית ומאולצת בדיוק כי בראשון אין ביניהם אהבה ממבט ראשון (או בכלל) כמו ש-2049 מנסה להציג. זה יותר מה שעבר על כל אחד מהם: כמובן דקארד, בלייד ראנר מיומן שלומד להכיר מקרוב רפליקנטית, מבין שיש סיכוי טוב שהוא אחד כזה בעצמו וכמובן בורח איתה בסוף, ומצד שני רייצ'ל שהייתה בטוחה במאה אחוז שהיא אנושית והגילוי שובר אותה לגמרי (לראיה המצב המבולבל שלה בסצינה ביניהם בדירה של פורד). מישהי שהיא בטוחה שהיא אנושית ופתאום כל העולם מתהפך עליה, מבחנים כמו הוויט-קאמף שמתבססים על ידע קודם לגבי מצב העולם כמו עם ליאון והצב, אלה רעיונות מגניבים לגמרי. האם ראינו את זה בעוד מקומות מאז? כמובן.. אבל זה בהחלט לא סרט שמסתמך רק על הויזואליה.

בנוגע לחדש, אני פחות אהבתי את הסצינה עם לטו, הוא הרגיש קצת meh וחד-ממדי בסרט הזה, אבל כמובן שיש הרבה סצינות מעולות, כמו שציינתי וכמו שאמרת עם K שמבין שהוא לא הילד.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 אוקטובר 2017, 15:38

DrKeo כתב:באמת שלא ברור לי איך אפשר להגיד שהסרט פחות טוב מהראשון, הראשון בקושי בר צפיה היום. אולי פחות טוב ביחס למה שהראשון היה ב1982 וגם אז הוא היה סרט קצת MEH. להגיד את האמת, בלייד ראנר קבל את השם שלו בעיקר על בסיס האפקטים והביסוס של הלוק סייברפאנק המודרני, יש סיבה למה מבקרים קטלו אותו כשהוא יצא. הדיאלוג ברובו שטחי עד מטומטם, המשחק סוג ב' ואין יותר מדי עלילה מעבר ל"יש 4 רובוטים, תהרוג את כולם". זה הסיפור הכי פילים נוארי נדוש שקיים, הרע הוא דמות מוגזמת שמשוחקת ב-over acting כמעט הזוי (מעבר לדמעות בגשם שממילא היה של השחקן, לא בתסריט). באמת שהסרט תפס את השם על בסיס בנית עולם מטורפת ואפקטים.

תשמע, זה שאתה פחות או אוהב את הראשון, ואפילו אם אתה חושב שהוא נוראי, זה לא אומר שעובדתית הוא לא "בר צפייה" (איזו הגדרה משעשעת).
חסר לי כמה וכמה "לדעתי" בהודעות שלך, אתה מציג את זה כאילו אבסולוטית בלייד ראנר הוא סרט נוראי, כל העולם מטומטם כשמתייחס אליו כאל מאסטרפיס, ושמי שמתכנן לראות אותו היום בעצם קופץ ראש לתוך אש.
לעומת זאת, "אין עלילה מעבר ליש 4 רובוטים, תהרוג את כולם" זו עובדתית קביעה לא נכונה, כי נו, יש עוד המון עלילה. זה בסך הכל הטריגר לכל הסיפור. מי ישמע איזה טריגר מוצלח יותר יש בסרט החדש..
הנה, אני חושב שהראשון מצוין (ברמה של השני לטעמי, שניהם מאוד מאוד טובים), bia חושב ככה. כנראה שלפחות "בר צפייה" הוא כן. זה שפחות אהבת אותו ואתה חושב שהוא פחות טוב זה בסדר גמור, אני לא מבין למה לנסות לקבוע ולהוכיח שסרט הוא נוראי ("לא בר צפייה"!) במקום להבין שאחרים פשוט אוהבים אותו.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 11 אוקטובר 2017, 19:48

וויגט קמפף לא בודק ידע קודם על מצב העולם, הוא בודק את היכולת לחוש אמפתיה (לבעלי חיים בשאלה של הצב). לאנדרואידים אין כביכול את היכולת הזאת.

לדעתי אפשר לצפות בבלייד ראנר גם היום - אני צפיתי בו 3 פעמים. בפעם הראשונה די סבלתי ובפעמים האחרות די נהנתי, אבל אני אוהב לצפות בסרטים ישנים באופן כללי. אני עדיין חושב שהוא סרט בינוני מינוס בסטנדרט של היום, אבל חובבי מד"ב עדיין יכולים להנות ממנו. בסטנדרטים של 1982 אין ספק שהוא היה סרט יוצא דופן.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 11 אוקטובר 2017, 20:10

כמובן שה-VK הוא מבחן אמפתיה, אבל השאלה הזאת עובדת טוב כי בע"ח אמיתיים היו כבר משהו מאוד נדיר בכדה"א וזנים שלמים נכחדו. צב גוסס יעורר יותר בקלות תגובה רגשית מבן אדם בגיל של ליאון כביכול לעומת רפליקנט שמכיר רק בע"ח מלאכותיים אם בכלל (ליאון בכלל לא ידע מה זה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 אוקטובר 2017, 23:52

Stick כתב:
DrKeo כתב:באמת שלא ברור לי איך אפשר להגיד שהסרט פחות טוב מהראשון, הראשון בקושי בר צפיה היום. אולי פחות טוב ביחס למה שהראשון היה ב1982 וגם אז הוא היה סרט קצת MEH. להגיד את האמת, בלייד ראנר קבל את השם שלו בעיקר על בסיס האפקטים והביסוס של הלוק סייברפאנק המודרני, יש סיבה למה מבקרים קטלו אותו כשהוא יצא. הדיאלוג ברובו שטחי עד מטומטם, המשחק סוג ב' ואין יותר מדי עלילה מעבר ל"יש 4 רובוטים, תהרוג את כולם". זה הסיפור הכי פילים נוארי נדוש שקיים, הרע הוא דמות מוגזמת שמשוחקת ב-over acting כמעט הזוי (מעבר לדמעות בגשם שממילא היה של השחקן, לא בתסריט). באמת שהסרט תפס את השם על בסיס בנית עולם מטורפת ואפקטים.

תשמע, זה שאתה פחות או אוהב את הראשון, ואפילו אם אתה חושב שהוא נוראי, זה לא אומר שעובדתית הוא לא "בר צפייה" (איזו הגדרה משעשעת).
חסר לי כמה וכמה "לדעתי" בהודעות שלך, אתה מציג את זה כאילו אבסולוטית בלייד ראנר הוא סרט נוראי, כל העולם מטומטם כשמתייחס אליו כאל מאסטרפיס, ושמי שמתכנן לראות אותו היום בעצם קופץ ראש לתוך אש.
לעומת זאת, "אין עלילה מעבר ליש 4 רובוטים, תהרוג את כולם" זו עובדתית קביעה לא נכונה, כי נו, יש עוד המון עלילה. זה בסך הכל הטריגר לכל הסיפור. מי ישמע איזה טריגר מוצלח יותר יש בסרט החדש..
הנה, אני חושב שהראשון מצוין (ברמה של השני לטעמי, שניהם מאוד מאוד טובים), bia חושב ככה. כנראה שלפחות "בר צפייה" הוא כן. זה שפחות אהבת אותו ואתה חושב שהוא פחות טוב זה בסדר גמור, אני לא מבין למה לנסות לקבוע ולהוכיח שסרט הוא נוראי ("לא בר צפייה"!) במקום להבין שאחרים פשוט אוהבים אותו.

אני מבין שאתם יכולים לסלוח לו על דברים שבחיים לא יעברו בסרט ב-2017 כי הוא נעשה ב1982, אבל זה עדין לא עושה את הדברים הללו טובים היום. הכל יחסי, האזרח קיין זה סרט שבחיים לא היה מקבל תשבוחות אם הוא היה יוצא ב2017, גם מלחמת הכוכבים הראשון מרגיש קצת סרט סטודנטים היום. מעטים הסרטים בני ה30+ שבאמת שורדים את מבחן הזמן. בלייד ראנר היה מהפכני ב1982 בדיוק כמו שהאזרח קיין היה מהפכני ב1941, שניהם לא כל כך עוברים מסך ב2017 אלה אם עושים להם הנחות "טוב נו, זה סרט ישן".

כשאני מסתכל על סרט, אני מנסה לבחון אותו אובייקטיבית, לא במשקפי "טוב נו, עשו אותו בשנת X". אם בלייד ראנר המקורי היה יוצא היום, הוא היה B MOVIE שלא עשוי טוב במיוחד (וכמובן שאני מתעלם מהאפקטים שהם דווקא לא רעים גם בסטנדרטים של היום, ביחוד ב-enhanced version שיש בה קצת CGI). אני יכול להבין את היכולת להסתכל דרך המשחק המוגזם כמעט בצורה הזויה של רוטגר האויר, על המשחק הלא משהו בכלל של האריסון פורד, על הכתיבה הנוראית של הצ'יף משטרה ודברים כמו הסצנת אונס/אהבה של דקארד ורייצ'ל שאיכשהו אמורה לשכנע אותי שהם פתאום מאוהבים בזמן שיש להם אפס כימיה. האמת שבצורה אירונית, הדמות האולי יחידה שכתובה טוב בסטנדרטים של היום וגם משוחקת טוב היא רייצ'ל, אם נתעלם רגע מהעובדה שמשום מה היא אמורה להיות מאוהבת בדקארד ללא כל סיבה בסוויטצ' של רגע בזמן שהוא מתחיל לאנוס אותה. כל הדברים האלה היו אחלה לגמרי ב82, ב2017 פחות.

שמתי לב לתופעה מוזרה כמעט בכל מדיה שאני צורך שקשורה לבלייד ראנר. אני מדבר על ביקורות, ערוצי יוטיוב כמו screen junkeys או אתרים ופודקאסטים פופולרים. כשהם מדברים על הראשון הם כולם קוראים לו יצירת מופת אבל אז תמיד מגיעה ההתנצלות סטייל "אבל כשאני צופה בו אני צופה בפרקים של 30 דקות כי קשה לי לראות אותו ברצף" או "האמת שאני חייב להודות שאני מוצא אותו משעמם". תמיד מרגיש שהסרט מלווה בהתנצלות, כאילו האדם יודע שהוא אמור להיות קלאסיקה אבל משום מה שהוא לא ממש נהנה ממנו אז הוא מרגיש שמשהו בו לא בסדר. כן, ב-82' אולי היה אפשר לקרא לסרט יצירת מופת שאף אחד לא הבין (בכל זאת כישלון טוטאלי בקופות והמבקרים פשוט שרפו אותו, קראו לו B MOVIE), אבל בסטנדרטים של היום באמת שזה לא מחזיק יותר מדי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אוקטובר 2017, 11:15

טריילר להמשך של פסיפיק רים:

טריילר ל-the new mutants, הבא בסדרת אקסמן. אני חושב שהם צריכים להתרכז יותר בדברים כאלה מאשר בשטויות כמו אפוקליפס:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2017, 16:48

טריילר מלא ראשון:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 אוקטובר 2017, 17:31

הפרק האחרון בסטארטרק דיסקאברי היה הפעם הראשונה שנאמר בסדרה "פאק".
חוץ מזה סדרה נחמדה עדיין - גם אם ממש לא סטארטרק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוקטובר 2017, 17:43

אך כך זה כנראה הפאק הראשון בהסוטוריה של סטאר טרק. אם אני לא טועה מותר להם 1 או 2 בעונה בהקשר לא מיני אלה כקללה או הבעת תסכול. אני מקווה שהם השתמשו בו במקום חשוב :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 אוקטובר 2017, 18:29

זה אכן היה שימוש לא מיני (כמובן)

החלק המיני היה הרבה הרבה יותר "בוטה" כי שם הראו שהד"ר והמהנדס הראשי הם זוג חד מיני (ועוד מצבעים שונים!)

זה השתלב טוב בסיטואציה, אולם לא בטוח שהגיע במקום שמכבד את הופעת הפאק הראשון בסדרה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 16 אוקטובר 2017, 23:40

אני חוזר על עצמי כמו תקליט שבור אבל המשחק גרוע, הבימוי מאולץ והעלילה פשוט מטומטמת ברמות אחרות.
החיבה לפרנצ'ייז מחזיקה אותי בינתיים אבל פאק כמה שזה לא מוצלח...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 אוקטובר 2017, 23:48

אני פחות סובל ממך כנראה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 17 אוקטובר 2017, 00:55

פטריות קוסמיות עם שורשים ונבגים בכל היקום? אה, ואפשר לטייל עליהן עם קרדיות מגודלות ולהרביץ ללטאות מגודלות ומרושעות?

יש לי רעיון יותר מוצלח בשבילם... אפשר לקחת את פופאי, ספן החלל, בתור קפטן ואת אוליב בתור סגנית ראשונה. כשלא הולך להם הם יכולים להפעיל כוננות ירוקה ולהתניע את מנוע התרד שלהם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 אוקטובר 2017, 16:24

הארוויל ממשיכה להיות אחלה סידרה - הפרק האחרון שוב היה מעולה - ושוב טיפל בסוג של נושא אקטואלי בצורה מאוד טובה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2017, 19:03

ראיתי שני סרטים בסופ"ש, בייבי דרייבר ו-what we do in the shadows. שניהם מאוד מומלצים, האחד אקשן חביב (וזה הסרט השני השנה שראיתי שבו קרבות אקדחים מתואמים למוסיקה) והשני קומדיה סופר חמודה שצחקתי בה בקול רם לפחות ארבע פעמים.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 30 אוקטובר 2017, 21:25

bozeman כתב:הארוויל ממשיכה להיות אחלה סידרה - הפרק האחרון שוב היה מעולה - ושוב טיפל בסוג של נושא אקטואלי בצורה מאוד טובה.

כן, אני מסכים... במקביל, הפרק האחרון של דיסקברי דווקא התחיל בצורה טובה ואז הפך לאיזו רביכה ממוחזרת ומרוחה של קונספט ישן עם טוויסט של עלילה מטומטמת, משחק לא טוב ובימוי לא מקצועי...

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 נובמבר 2017, 11:33

DrKeo כתב:ראיתי שני סרטים בסופ"ש, בייבי דרייבר ו-what we do in the shadows. שניהם מאוד מומלצים, האחד אקשן חביב (וזה הסרט השני השנה שראיתי שבו קרבות אקדחים מתואמים למוסיקה) והשני קומדיה סופר חמודה שצחקתי בה בקול רם לפחות ארבע פעמים.

בדיוק השבוע שמעתי על What we do in the Shadows... מסתבר שהבמאי של תור רגנרוק מגיע מהסרט הזה וכנראה הביא איתו גם כיוון מאד קומי לסרט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2017, 11:55

כן, טאייקה וואטיטי ממש אחלה במאי קומי, אני מת על הסגנון שלו. גם hunt for the wilderpeople ממש אחלה. אגב, מסתבר שהוא חצי יהודי (רוסי) חצי מאורי, שילוב כמעט הזוי. הייתי תמיד בטוח שהוא סוג של הודי. אני גם ממליץ על החשבון טוויטר שלו, הוא בחור משעשע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 נובמבר 2017, 12:12

נשמע כמו מקרה עדי שנקר 2.0

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2017, 20:26

Laskin כתב:נשמע כמו מקרה עדי שנקר 2.0

רק עם כישרון :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 03 נובמבר 2017, 13:01

נראה לי שהוא מדבר על העניין שחשבת שעדי שנקר ישראלי בזמן שהוא הודי, וכאן טאייקה וואטיטי בכלל ניו זילנדי בזמן שחשבת שהוא הודי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 נובמבר 2017, 18:40

אה כן, רק הפוך :)

ראיתי אתמול את המומיה, סביר מינוס שכזה. יש כמה קטעים שעשויים טוב ויש לי חיבה לטום קרוז וראסל קרו אבל רוב הסרט בנאלי למדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2017, 22:17

דני אלפמן אמר לפני כמה שבועות שהוא רוצה להשתמש באלמנטים מה-theme המקורי של סופרמן (טוב נו, לא המקורי, היחיד שכולם מכירים, זה של ג'ון ווילייאמס) בליגת הצדק. זאת התוצאה:

ולמי שפחות אכפת לו לראות קצת יותר מדי מסרט לפני שהוא רואה אותו, הנה אינספור קליפים מהסרט:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 נובמבר 2017, 11:03

אה, ראיתי ת'ור ביום שישי... אחלה סרט! מאוד נהנתי...
הוא נמצא אצלי קצת מתחת לד"ר סטריינג' ברשימה, שנמצא מתחת לשומרי הגלקסיה, שמתחת לדדפול שממוקם בטופ - ביחד עם לוגן...
אבל סה"כ ללא ספק מעל שאר סרטי מארוול :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 07 נובמבר 2017, 00:39

יש המון חדשות בחוץ על זה שדיסני במגעים לקנות חלק נכבד מפוקס.
מצד אחד, קרוס אובר של אקסמן והאוונג'רס מתבקש בטירוף.
מצד שני, אני לא יודע איך דיסני יתמודדו עם סרטי קומיקס למבוגרים כמו דדפול ולוגן.
ויש גם את העניין הזה שדיסני הופכת לשחקן יותר מדי גדול בשוק ואני לא בטוח כמה זה טוב לתעשיית הסרטים בכללי.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים