נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 28 ספטמבר 2015, 01:08

וגם הספינאוף בדיוק התחיל :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 28 ספטמבר 2015, 21:12

וואו, Narcos פשוט מדהימה. עם השקעה של ארבעה מיליארד דולר בשנה בתוכן נטפליקס פשוט הופכים למעצמה ולא סתם עוד VOD.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 ספטמבר 2015, 11:05

NARCOS סה"כ סדרה ממש מהנה, אבל לא "מדהימה" בעיניי.
התסריט MEH, המשחק סביר, לא מעבר... פשוט הסיפור ממש אדיר, אז זה מעניין כל הזמן :)

התחיל גם LIMITLESS שהוא בערך המשך לסרט עם אותו שם. הסדרה דווקא טובה יותר ממה שציפיתי שתהיה. נראה כיף.
ויש עוד כמה סדרות חדשות, הרוב לא משהו ממה שראיתי.
BLINDSPOT מאכזב מעט, מאוד צפוי. אבל אמשיך לראות עוד כמה פרקים לפני שאפרוש.
התחילה גם עונה שנייה של LAST MAN ON EARTH, אבל כמו עם FEAR THE WALKING DEAD - אני צובר פרקים ואצפה ברצף

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 ספטמבר 2015, 11:15

לא יודע... כזכור לי ראיתי כמה סרטים (או סדרות? כבר לא זוכר) על סיפורו של אסקובר והן כולן נשכחות ביותר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 14:44

Fear the walking dead היא לגמרי MEH. אני בפרק 4 והדמויות שם פשוט לא מעניינות. כל הקטע הזה של "אוי לא, מה קורה כאן?" לא באמת מרתק במיוחד כי אנחנו הצופים כאילו יודעים כבר הכל. אז מה נשאר? האנטרקציה האנושית והיא לא מעניינת מדי. אין בסדרה הזאת שום ריק שאתה ממש תוך שתי שניות מתחבר אליו חזק.

אגב, משהו שתמיד מפריע לי בסרטי/סדרות זומבים. הם כולם מתרחשים ביקום שבו אף אחד לא יודע מה זה פאקינג זומבי. מה נסגר אתכם אנשים? נראה כמו מת הולך? עושה קולות גניחה? אוכל אנשים? זומבי, זה פאקינג זומבי! למה אתם לא מכירים בזה שהוא זומבי? בסרטי ערפדים כשרואים ערפד ישר אומרים "אוי לא, זה ערפד" אבל בסרטי זומבים? "מה זה היצור המוזר הזה שהולך לעברי?", לא ברור.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 29 ספטמבר 2015, 15:40

DrKeo כתב:Fear the walking dead היא לגמרי MEH. אני בפרק 4 והדמויות שם פשוט לא מעניינות. כל הקטע הזה של "אוי לא, מה קורה כאן?" לא באמת מרתק במיוחד כי אנחנו הצופים כאילו יודעים כבר הכל. אז מה נשאר? האנטרקציה האנושית והיא לא מעניינת מדי. אין בסדרה הזאת שום ריק שאתה ממש תוך שתי שניות מתחבר אליו חזק.

אגב, משהו שתמיד מפריע לי בסרטי/סדרות זומבים. הם כולם מתרחשים ביקום שבו אף אחד לא יודע מה זה פאקינג זומבי. מה נסגר אתכם אנשים? נראה כמו מת הולך? עושה קולות גניחה? אוכל אנשים? זומבי, זה פאקינג זומבי! למה אתם לא מכירים בזה שהוא זומבי? בסרטי ערפדים כשרואים ערפד ישר אומרים "אוי לא, זה ערפד" אבל בסרטי זומבים? "מה זה היצור המוזר הזה שהולך לעברי?", לא ברור.

רדיט סוג של מסכימים איתך: https://www.reddit.com/r/Showerthoughts ... _has_ever/

ובנושא אחר, מתרגמי שמות הסרטים לעברית מכים שוב עם עוד טייטל ביזיוני ו-cringe worthy:
The Martian נקרא בארץ "להציל את מארק וואטני".

וואט. דה. פאק. העובדה שמארק וול.. סליחה, מאט דיימון משחק בו וגם שיחק בסרט שמתחיל ב"להציל את-" אמורות להשפיע איך שהוא על תרגום השם !?

אני מסכים ש"איש המאדים" (בתרגום חופשי מאוד) לא נשמע משהו, אבל יכלו להישאר לפחות עם השם העברי של הספר עליו מבוסס הסרט, "לבד על מאדים".

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 ספטמבר 2015, 15:56

Laskin כתב:NARCOS סה"כ סדרה ממש מהנה, אבל לא "מדהימה" בעיניי.
התסריט MEH, המשחק סביר, לא מעבר... פשוט הסיפור ממש אדיר, אז זה מעניין כל הזמן :)

התחיל גם LIMITLESS שהוא בערך המשך לסרט עם אותו שם. הסדרה דווקא טובה יותר ממה שציפיתי שתהיה. נראה כיף.
ויש עוד כמה סדרות חדשות, הרוב לא משהו ממה שראיתי.
BLINDSPOT מאכזב מעט, מאוד צפוי. אבל אמשיך לראות עוד כמה פרקים לפני שאפרוש.
התחילה גם עונה שנייה של LAST MAN ON EARTH, אבל כמו עם FEAR THE WALKING DEAD - אני צובר פרקים ואצפה ברצף

אני לא מסכים, היא ערוכה גאונית, השילוב של הקטעים האמיתיים ביחד עם הסיפור שהם מספרים (השזירה של קטעי עיתונות ווידאו), הקריון, העובדה שהם מנסים להיות אותנתים ואשכרה מכריחים אותנו לצפות בסדרה שרוב רובה בספרדית (למרות שהמבטא לא קולומביונאלי), הצורה המשעשעת שהם מספרים את הסיפור מידי פעם (כמו במקרה של M19), לא חסר. הסדרה מושלמת בעיניי, הרבה יותר טובה מהרבה סדרות ובטח יותר מעניינת מדברים כמו Breaking bad או Walking dead. זה מעבר לסיפור מעניין, צריך לדעת איך להציג סיפור ולהפוך אותו למעניין, הכתיבה שם מעולה, אי אפשר להפסיק לצפות ולהסית את המבט מהמסך. היא גם מצולמת נפלא, האיכות HD מעולה, הסדרה גם מאוד צבעונית.

דרך אגב, אני במקביל צופה סוף-סוף בDareDevil, לא מבין מה הקטע, היא חביבה, אבל דיי משעממת. רק בפרק 4, אבל הסדרה מלאה בהמון קטעים של כלום עד כה ושיחות משמימות. האקשן חביב וריאטליסטי, אבל לא מעבר. אולי שופטים אותה רק בעיניים של סדרת "גיבורי על" מאחר וזה ז'אנר ביזיוני בטלוויזיה, אבל ביחס לסדרות אחרות כמו Narcos או משחקי הכס היא דיי בדיחה.

גם צופה בריק ומורטי עונה שנייה (התחלתי את הראשונה שבוע שעבר, אי אפשר להפסיק לצפות), פרק 8 האחרון היה פשוט מטורף, אין מילים :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 17:49

MGS FREAK כתב:
DrKeo כתב:Fear the walking dead היא לגמרי MEH. אני בפרק 4 והדמויות שם פשוט לא מעניינות. כל הקטע הזה של "אוי לא, מה קורה כאן?" לא באמת מרתק במיוחד כי אנחנו הצופים כאילו יודעים כבר הכל. אז מה נשאר? האנטרקציה האנושית והיא לא מעניינת מדי. אין בסדרה הזאת שום ריק שאתה ממש תוך שתי שניות מתחבר אליו חזק.

רדיט סוג של מסכימים איתך: https://www.reddit.com/r/Showerthoughts ... _has_ever/

ובנושא אחר, מתרגמי שמות הסרטים לעברית מכים שוב עם עוד טייטל ביזיוני ו-cringe worthy:
The Martian נקרא בארץ "להציל את מארק וואטני".

וואט. דה. פאק. העובדה שמארק וול.. סליחה, מאט דיימון משחק בו וגם שיחק בסרט שמתחיל ב"להציל את-" אמורות להשפיע איך שהוא על תרגום השם !?

אני מסכים ש"איש המאדים" (בתרגום חופשי מאוד) לא נשמע משהו, אבל יכלו להישאר לפחות עם השם העברי של הספר עליו מבוסס הסרט, "לבד על מאדים".

שיחה שלי עם חבר לפני בדיוק שבוע :)
תמונה

ובנושא אחר, אתמול ראיתי את שליחות קטלנית החדש. אני חושב עליו מה שחשבתי על 3 ועל סלביישן, סרט חמוד עם אקשן בסדר שכסרט אקשן נהנתי ממנו אבל כהשוואה לT2 אין מה לדבר בכלל. הטריילרים אגב הורסים את כל הסרט, ממש את כולו. הטוויסט היחיד בסרט נמצא בטריילרים כאילו כלום.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 ספטמבר 2015, 18:02

תוך כמה זמן באמת רואים את הטוויסט בסרט עצמו?

אגב מתי ראית בפעם האחרונה את T2?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 18:04

swiss-the-engine כתב:תוך כמה זמן באמת רואים את הטוויסט בסרט עצמו?

אגב מתי ראית בפעם האחרונה את T2?

אמצע הסרט פחות או יותר, סביבות השעה מתוך שעתיים. וראיתי את T2 פעם אחרונה לפני שנתיים בערך, גרסת הבמאי עם הקטעים המגניבים שקמרון הוסיף שהT1000 מתחיל לאבד את זה במפעל :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 29 ספטמבר 2015, 19:25

T2 הוא פשוט יצירת מופת.

במקום זה אנחנו מקבלים את "בדרך לחיסול עוצרים בסקיינט".

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 ספטמבר 2015, 20:03

וואו שעה אל תוך הסרט?! פאק לא נראה לי שהיה מקרה כזה אי פעם.

לגבי T2... לא יודע... ראיתי אותו לפני חודשיים... לא חושב שהוא עדיף במיוחד על הסרטים החדשים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 ספטמבר 2015, 20:17

כן זה ממש קיצוני, זה אמור להיות הרגע "WTF" של הסרט והם פשוט שחקו עליו לגמרי בטריילרים. טפשות מעולם אחר.

בנושא T2, הסרט הזה שזור מדי בילדות שלי בשביל לתת חוות דעת אוביקטיבית עליו היום. אני מכיר את הסרט בעל פה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 ספטמבר 2015, 22:03

גם אני מכיר אותו בעל פה עוד מהילדות.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ספטמבר 2015, 07:42

בדיוק רואה את הפרק החדש של שילד, פתיחת עונה חזקה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 ספטמבר 2015, 07:50

ויק מאקי חזר?? :(. J/k.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 30 ספטמבר 2015, 08:05

טוב, לא השילד הזה... זה של מארוול...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2015, 10:39

swiss-the-engine כתב:לגבי T2... לא יודע... ראיתי אותו לפני חודשיים... לא חושב שהוא עדיף במיוחד על הסרטים החדשים.

תלך מפה. לך ואל תחזור!!! באן!
:)

וכן, T החדש דבילי לגמרי, והקטע מהטריילרים עוד יותר מפגר... אני זוכר שראיתי את הטריילר ההוא ואמרתי "מה?! איך אתם הורסים דבר כזה?!?! אני מאוד מקווה שזה לא ספוילר הכי גדול של הסרט, אחרת... מה?!?!"
אבל אני גם ככה לא מחשיב את הסרטים שיצאו אחרי השני כחלק מהסדרה... אז שיתפרעו.

אה, וגם - עוד שמות מוצלחים יותר לסרט של דיימון:
"שכחו אותי במאדים"
"מותק, הילדים בכוכב אחר"
"זוכרים את מאט דיימון ב"בין כוכבים"? אז אותו תפקיד"

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 30 ספטמבר 2015, 11:03

זכור לי שלפני כמה חודשים הייתה איזה תחרות בפייסבוק שביקשה מאנשים לחשוב על שם עברי ל- Suicide Squad.
אני מבין ששם כזה הוא סיוט יח"צ אבל די, פה מדובר בשם יחידה מהסרט, אי אפשר לשנות דבר כזה בשום אופן.

יש סרט ישראלי בשם "התאבדות" אז אם הוא עבר את הסינון אני מקווה שהם לא ילכו full retard ויתנו לנ"ל לעבור בשקט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ספטמבר 2015, 12:40

"יחידת המתאבדים" באמת נשמע קצת כמו חוליית טרור, אבל אין הרבה ברירה...

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 06 אוקטובר 2015, 10:53

אולי הבנת הנקרא שלי קצת חלודה אבל לפי הראיון (שיווק ויראלי) הזה עם לקס לותר...: http://fortune.com/contentfrom/2015/10/ ... 58oDAfxgFA ... הוא בכלל הבן של לקס "המקורי".

החלטה מעניינת. אני רק מקווה שהם לא ישלפו פה (או בסרטים הבאים) תרגיל מנדרין סטייל איירון מן 3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אוקטובר 2015, 15:25

ראיתי אתמול את לבד על מאדים, אחלה סרט. צפוי ולא מתוחכם מדי אבל ממש נהנתי.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 06 אוקטובר 2015, 17:08

ממתי זה נקרא לבד על מאדים ולא להציל את מארק וואטני?
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 אוקטובר 2015, 17:10

ShiTDemoN כתב:ממתי זה נקרא לבד על מאדים ולא להציל את מארק וואטני?

מאז שתרגמו את הספר לפני הרבה שנים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 06 אוקטובר 2015, 17:56

Nucleus_Dawn כתב:
ShiTDemoN כתב:ממתי זה נקרא לבד על מאדים ולא להציל את מארק וואטני?

מאז שתרגמו את הספר לפני הרבה שנים.

אה, אז הספר נקרא לבד על מאדים ונדב לא מסכים לשתף פעולה עם המתרגמים? :)
"A man chooses, a slave obeys"

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 3 אורחים