נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 יולי 2013, 13:28

לא נראה לי שנהנתי מאף סרט בונד מאז גולדן איי. אולי זה הגיל ואולי זה הסרטים... אין לי מושג.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 07 יולי 2013, 22:52

יצא לי לראות את ״הפרש הבודד״ בסופ״ש. כמו שהיה אפשר לצפות זה שודדי הקריביים במערב הפרוע.
ג׳וני דפ מתנהג בדיוק כמו ג׳ק ספארו, סרט ארוך מידי של שעתיים וחצי שנמרח, דמויות משנה שלא מנוצלות מספיק וגם אין לסרט הגדרה מה הוא רוצה להיות בסופו של דבר, סרט הרפתקה לכל המשפחה? ההומור הקריקטורי שלו מתיימר להפוך לייצג אותו ככזה, ויש בו הרבה הומור מטופש ומיותר, אבל הוא כולל אלימות וקניבליזם אפילו שלא מתאים לילדים ככה שאין לי מושג למי הוא מיועד.
אם בא לכם משהו טוב לכו לmonsters university. ממש נהניתי(:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 יולי 2013, 19:20

Klayman כתב:אוקיי... אז ככה:

קודם כל, העלילה נוראית. תמיד בסרטי בונד זה ''הנבל שרוצה להשתלט על העולם ובונד רוצה לעצור אותו'' והפעם זה ''הנבל שרוצה לנקום בMI6 ובונד וM רוצים לעצור בעדו''. לא שבקו העלילה הספציפי הזה יש בעיה, רק שלא ברור מי הוא האיש הרע באמת, איך הוא נהיה כ''כ עשיר ובעל כוחות וכו'. בנוסף גם לא ממש ברור איך הוא שרד את הציאניד ומה קרה לו לאחר מכן, שהוביל אותו לשלוט בצורה כ''כ חסרת עוררין בעולם הפשע הממוחשב. חורים שלמים בעלילה, בסרט של שעתיים וחצי.. אהה כן, ואם כבר החליטו שהנבל של הסרט הוא גיי, אז לפחות תראו משהו שרלוונטי לזה. תנו לדמות עומק אמיתי.. אל תנפנפו ב''הנה! אנחנו מתקדמים! יש לנו נבל גיי!''.. :\. לפני שמישהו יקפוץ, לא ציפיתי לסצינות פורנו. אבל משהו שקצת יותר יבסס את זה מאשר ליטוף הירך של בונד. שיראו לנו שהיה לו אהוב שנהרג, שיספרו לנו שזה חלק ממסע הנקמה, וואטאבר.. עומק. משהו שחסר בכמויות בסרט הזה.

בונד עצמו: אז כן, בונד של דניאל קרייג הוא ''אפל'' יותר כבר מקזינו רויאל, אבל יש גבול לכל תעלול. הסרט הזה באותה המידה היה יכול להקרא ''ג'יימס בונד - האביר האפל''.. חלאס, לא מעניין, משעמם, ולי, אישית, נמאס כבר מ''הגיבור המיוסר שקשה לו בחיים, הוא מתלבט וחושב ושוקל, נעלם ונעלב, עד שלבסוף הוא עולה כמו עוף החול''. הטרנד הזה של השנים האחרונות מאז ''בטמן מתחיל'' חייב לעזוב אותנו, ובטח שהוא לא מתאים לג'יימס בונד, שהוא דמות הרבה יותר מצחיקה, מהירת תגובה, שכל הזמן חותרת קדימה למגע.

''מאפייני בונד קלאסיים'': א. Q חסר כל ערך. בכל סרט סוג ז' יש האקר חכם ותורן. איפה כל הגאדג'טים של בונד? כלום? לא סיגריות מתפוצצות? טבעות שוברות זכוכית? מכוניות שנשלטות מסלולר? גוגל גלאס? משהו? :\. כלום. בונד נטול גאדג'טים זה בונד משעמם, לפחות בשבילי. ב. נערות בונד: יש את ''מאניפני'' בסרט - רואים אותה לאורכו, בהבלחות פה ושם, אבל התפקיד שלה לא מעניין ולא משמעותי בעליל מעבר לריסוס כמה כדורים פה ושם. האינטראקציה בינה לבין בונד משעממת, והיא דמות די נשכחת, למרות שרואים אותה לאורכו של הסרט. הבחורה שלוקחת את בונד אל האי, הייתה דמות מעניינת בהרבה, כמה חבל שהתפקיד שלה היה קצר יותר. ג. מכונית? אשכרה הם לא התביישו והביאו את המכונית מגולדפינגר :P. ועוד באחד התירוצים הכי הכי מטומטמים ששמעתי בסרט אי פעם (נשים בספויילר, למרות שזה לא באמת):
ספויילר: הצג
''בואו נעזוב את המכונית של M כי יש בה GPS מעקב, אבל ניקח את האוטו הישן הזה, ונבקש מQ ליצור לו רישומי GPS מזוייפים :|
.

מעבר לזה שהסרט מלא בקטעים ''לא הגיוניים'' כמו ששמתי בספויילר, הוא גם ערוך רע, לטעמי. אז כן, הוא אחד מסרטי הבונד הגרועים בכל הזמנים. דניאל קרייג שיחק לא רע בכלל, והאשמה לדעתי לא תלויה בו, אלא יותר בתסריט הרע, הבימוי הבינוני והעריכה האיומה.

נ.ב: משער שזה עבר בין השורות של מה שכתבתי, אבל אני ממש אוהב את סרטי ג'יימס בונד, והתאכזבתי מסקייפול כמו שלא התאכזבתי מאף סרט בונד.

נשמע כאילו רוב הביקורת שלך היא נגד הבונדיות של הסרט, לא זה שהוא סרט לא טוב. הוא באמת מאוד לא בונדי אבל סך הכל מאוד נהנתי מהסרט.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 יולי 2013, 19:30

DrKeo כתב:גם אני הייתי שמח לקצת יותר דיאלוג וקצת פחות אקשן אבל הוא היה פשוט סרט קיץ כיפי.

אני ממש רציתי שזה יהיה באטמן מתחיל חדש, שהראה לנו שסיפור מעניין לא צריך בניינים קורסים כדי להיות מעניין (לטעמי הוא הטוב מבין השלושה). נקווה שהם ינסו לתקן את הסרט בשני כי נראה שבביקורות המקצועיות הם נקטלו לא מעט אז אולי זה יחלחל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 יולי 2013, 19:42

DrKeo כתב:נשמע כאילו רוב הביקורת שלך היא נגד הבונדיות של הסרט, לא זה שהוא סרט לא טוב. הוא באמת מאוד לא בונדי אבל סך הכל מאוד נהנתי מהסרט.

כמו שאמרתי - אפשר היה לקרוא לסרט הזה ''ג'יימס בונד - האביר האפל''. לי, אישית, נמאס מהטרנד הזה. באתי לראות ג'יימס בונד, לא איזה לוזר עצוב כזה שנזכר להתעלות על עצמו בסוף הסרט.. אגב, גם אמרתי כבר, הסרט ממש לא טוב לדעתי, מעבר לזה שהוא ''לא בונדי''. הדבר היחיד שאני יכול להגיד לזכותו של הסרט, הוא הסאונד המושקע בטירוף שלו!
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 יולי 2013, 20:15

DrKeo כתב:נשמע כאילו רוב הביקורת שלך היא נגד הבונדיות של הסרט, לא זה שהוא סרט לא טוב. הוא באמת מאוד לא בונדי אבל סך הכל מאוד נהנתי מהסרט.

אני גם לא הבנתי את ההייפ הגדול שהוא קיבל. הוא סרט חביב, לא יותר. חאוויר בארדם הוא ללא עוררין הכוכב של הסרט אבל יש בערך איזה 20 דקות ממנו לכל אורך הסרט (הוא גם מופיע לראשונה בשלב מאוד מאוחר). יכל להיות שהוא בהחלט הטוב ביותר בסדרה (למרות שאני עדיין אעדיף את קאזינו רויאל) אבל רק בזכות העובדה שמדובר בסדרת סרטים גרועים ומגוחכים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2013, 05:02

Death_119 כתב:אני ממש רציתי שזה יהיה באטמן מתחיל חדש, שהראה לנו שסיפור מעניין לא צריך בניינים קורסים כדי להיות מעניין (לטעמי הוא הטוב מבין השלושה). נקווה שהם ינסו לתקן את הסרט בשני כי נראה שבביקורות המקצועיות הם נקטלו לא מעט אז אולי זה יחלחל.

אני חושב שכן היה פה בטמן מתחיל, פשוט הרבה פחות ממה שרצינו. עדין היה סרט קיץ נהדר ואם משווים אותו לסרטים של מארוול, הוא כמה וכמה רמות מעל כולם. אתה יודע, להגיד שרק טרילוגית בטמן טובה מהסרט הזה בעולם סרטי הקומיקס זה לא בדיוק עלבון :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2013, 05:02

Klayman כתב:
כמו שאמרתי - אפשר היה לקרוא לסרט הזה ''ג'יימס בונד - האביר האפל''. לי, אישית, נמאס מהטרנד הזה. באתי לראות ג'יימס בונד, לא איזה לוזר עצוב כזה שנזכר להתעלות על עצמו בסוף הסרט.. אגב, גם אמרתי כבר, הסרט ממש לא טוב לדעתי, מעבר לזה שהוא ''לא בונדי''. הדבר היחיד שאני יכול להגיד לזכותו של הסרט, הוא הסאונד המושקע בטירוף שלו!

אז אני משער שאני פשוט נהנתי ממנו יותר ממך בלי קשר לבונד או לא. מאוד אהבתי את חאוויר ברדם ואת האוירה של הסרט.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 08 יולי 2013, 11:37

I won't hold it against you ;). סתם.. אבל זאת באמת הייתה נטו ההתרשמות שלי מהסרט. כנראה כי באתי עם ציפייה מסויימת.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2013, 18:51

Klayman כתב:I won't hold it against you ;). סתם.. אבל זאת באמת הייתה נטו ההתרשמות שלי מהסרט. כנראה כי באתי עם ציפייה מסויימת.

טוב נו, גם נהנתי מסופרמן שמסתבר שכל העולם ואחותו שנאו אותו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יולי 2013, 18:25

אני הולך לסופרמן ביום שבת, בVIP (קיבלתי מהעבודה שני כרטיסים חינם).
יש הרבה דעות הפוכות בנוגע לסרט הזה. מעניין אם אהיה בצד שאוהב, או בצד שפחות אוהב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 יולי 2013, 20:36

לפחות קיבלת VIP ובחינם, סביר להניח שתהנה :)

לגבי בונד, אני דווקא נהניתי ממנו. לא נפלתי, אבל זרם סבבה. קצת באמת היה מוזר ה"גודל" של המאבק (מאבק בין 3 אנשים?) אבל עדיין מהנה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 יולי 2013, 21:15

bozeman כתב:לפחות קיבלת VIP ובחינם, סביר להניח שתהנה :)

לגבי בונד, אני דווקא נהניתי ממנו. לא נפלתי, אבל זרם סבבה. קצת באמת היה מוזר ה"גודל" של המאבק (מאבק בין 3 אנשים?) אבל עדיין מהנה.

כן :) צ'ופר על זה שעברתי איזה מבחן של אינטל, על המעבדים שלהם.
כבר עברתי עוד מבחן ובקרוב אקבל עוד זוג כרטיסים :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 יולי 2013, 23:59

Nucleus_Dawn כתב:אני הולך לסופרמן ביום שבת, בVIP (קיבלתי מהעבודה שני כרטיסים חינם).
יש הרבה דעות הפוכות בנוגע לסרט הזה. מעניין אם אהיה בצד שאוהב, או בצד שפחות אוהב.

תהיה מוכן להמון אקשן, המון, ממש המון. מצד שני זה אקשן מטורף לגמרי, מסוג שכנראה מעולם לא ראית. משהו שדי דומה לקרב הסופי של המטריקס 3 רק עשוי פי כמה וכמה טוב יותר והרבה יותר מרשים. הסרט מרגיש כאילו הנוקמים והאביר האפל עשו תינוק פריקי.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 10 יולי 2013, 20:05

:D נדב, מה הקטע שיש לך נגד סרטי מארוול?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Eyal708
Padawan

הודעהעל ידי Eyal708 » 11 יולי 2013, 00:59

ראיתי את הסרט "האשליה"(תרגום של Now you see me) והציפיות שלי היו נמוכות כי ממש קטלו אותו, אבל האמת שזה אחלה סרט קיץ,די מבדר ולא מזלזל באינטליגנטציה,
למרות שהטוויסטים היו קצת זולים כי באמת לא הייתה שום דרך לחזות אותם.
ממש ממליץ בתור סתם סרט כיפי לראות עם חברים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 11 יולי 2013, 16:23

היום World Wae Z!!!
יאייייי אני מתרגש כמו זומבי קטן 3>
האמת שזה קצת הפתיע אותי חשבתי שהסרט הוא שבוע הבא ותכננתי להספיק לקרוא את הספר
טוב נו, אקרא אותו אח"כ במלא הבנתי שזה לא בדיוק כמו בספר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יולי 2013, 20:37

infected aviad כתב::D נדב, מה הקטע שיש לך נגד סרטי מארוול?

רובם סרטים די מטומטמים לדעתי, אהבתי את איירונמן 1 (השני היה נוראי), ת'ור היה חביב בזמן שקפטן אמריקה היה פשוט מזעזע. את הנוקמים דווקא אהבתי אבל הוא יותר סוג של קומדיה מאשר איזה סרט באמת איכותי. הבעיה שלי עם מארוול היא שהסרטים שהם הם כמו פס יצור סוג ב' לרוב, הם לא באמת סרטי קולנוע אלה סרטי פופקורן וגם לא איכותיים במיוחד. כשמציבים מצד אחד את טרילוגית בטמן למשל ומצד שני את הסרטים של מארוול אני לא חושב שיש אפילו השוואה כשהאחד זה ממש סרט קולנוע איכותי בזמן שהשני הוא סתם סתמי שלפעמים משעשע קלות. סופרמן לדעתי עושה נהדר מה שמארוול היו מתים לעשות עם הפרנצ'ייזים שלהם, מדע בדיוני אמין ואיכותי שעשוי טוב וכמו שצריך ומרגיש כמו סרט אמיתי ולא איזה פלאף שחמישה מנהלים המציאו במשרד על קפה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 יולי 2013, 22:09

איך שJRR מרטין דמיין את כס הברזל:
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 11 יולי 2013, 23:04

סוף כל סוף יצא לי לראות את ונדטה היום, ממליץ.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 11 יולי 2013, 23:47

DrKeo כתב:רובם סרטים די מטומטמים לדעתי, אהבתי את איירונמן 1 (השני היה נוראי), ת'ור היה חביב בזמן שקפטן אמריקה היה פשוט מזעזע. את הנוקמים דווקא אהבתי אבל הוא יותר סוג של קומדיה מאשר איזה סרט באמת איכותי. הבעיה שלי עם מארוול היא שהסרטים שהם הם כמו פס יצור סוג ב' לרוב, הם לא באמת סרטי קולנוע אלה סרטי פופקורן וגם לא איכותיים במיוחד. כשמציבים מצד אחד את טרילוגית בטמן למשל ומצד שני את הסרטים של מארוול אני לא חושב שיש אפילו השוואה כשהאחד זה ממש סרט קולנוע איכותי בזמן שהשני הוא סתם סתמי שלפעמים משעשע קלות. סופרמן לדעתי עושה נהדר מה שמארוול היו מתים לעשות עם הפרנצ'ייזים שלהם, מדע בדיוני אמין ואיכותי שעשוי טוב וכמו שצריך ומרגיש כמו סרט אמיתי ולא איזה פלאף שחמישה מנהלים המציאו במשרד על קפה.

תשמע אחי, בוא נתחיל מזה שאתה כמעט ולא באמת יכול להציב איזשהי טרילוגיה מול באטמן. עכשיו, מה שאתה שונא במארוול זה דווקא בדיוק מה שאני אוהב בהם:
אלא בסך הכל סרטי קי. כיפיים, באטמן הצד היותר עמוק וממנו נהנתי, איירון מן ושות' הם הצד הקליל יותר, וואלה גם מהם נהנתי.
על הדרך, למה באמת אומרים שאיירון מן השני היה נוראי? דווקא בעיני הוא היה סבבה.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 12 יולי 2013, 02:13

הסרטים של מרוואל אמורים להיות מה שהם
מצחיקים, להיטים של קיץ ולא יותר...
איירון מן 3 ניסה לקחת את עצמו ביותר רצינות, הוא הצליח, הוא לא היה כבד מידי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יולי 2013, 14:42

infected aviad כתב:תשמע אחי, בוא נתחיל מזה שאתה כמעט ולא באמת יכול להציב איזשהי טרילוגיה מול באטמן. עכשיו, מה שאתה שונא במארוול זה דווקא בדיוק מה שאני אוהב בהם:
אלא בסך הכל סרטי קי. כיפיים, באטמן הצד היותר עמוק וממנו נהנתי, איירון מן ושות' הם הצד הקליל יותר, וואלה גם מהם נהנתי.
על הדרך, למה באמת אומרים שאיירון מן השני היה נוראי? דווקא בעיני הוא היה סבבה.

אין לי באמת בעיה איתם, אני נהנה לראות אותם בהוט כשהם משודרים וכדומה, הם סרטי פופקורן משעשעים. אני פשוט לא חושב שהם בליגה בכלל של סרטי DC (לא שהיו יותר מדי) חוץ מאשר גרין לנטרן שהיה די רע ומאוד מארוולי. סופרמן הוא איך לוקחים סגנון מארוולי, כלומר מדע בדיוני טהור ולא הגיוני בשום צורה, ועושים ממנו סרט באמת טוב ואיכותי ולא איזה משהו שנראה כאילו נעשה עבור ילדים בני 9. זה לא שיש לי בעיה עם סרטי מארוול, אבל הם חיה מאוד שונה.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 12 יולי 2013, 18:18

הסרט DC היחידי שאני מרגיש שהוא טוב זה באטמן
חשוב לי להגיד שעוד לא ראיתי את סופרמן, אבל לבנתיים מרוואל מבחינתי עדיפים בהרבה מבחינת כמות סרטים טובה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 12 יולי 2013, 18:34

DrKeo כתב:איך שJRR מרטין דמיין את כס הברזל:
תמונה

משעשע. ולחשוב שבסדרה פיטר באייליש התלונן שהוא ספר ויש פחות מ-200 חרבות ואין אלף. פה לא נראה לי שהוא היה מתלונן.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים