נושא ה-ppוליטיקה הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

Re: נושא הפוליטיקה הרשמי

הודעהעל ידי sharonbn » 14 פברואר 2021, 23:42

InterAl כתב:1. לא השוויתי בין יהודים וערבים בארץ. אני מבין שאתה מנסה לכדרר את הנושא למקום אחר, אבל זה באמת לא קשור.
2. לחזור שוב? הקשר הוא הכפייה. הבנת הנקרא, אה?

אתה טענת שמי שמסרב למעצר - יירו בו.
אז עניתי כדי שיהיה ברור מי יורים בו.
טייזר זה מאד כואב. כדור עופרת יכול לעשות פגיעה קשה. מכדורים חיים - אנשים מתים.
מי שיורים עליו באש חייה בארץ זה ערבים. לעיתים רחוקות זה יהיה אתיופי.
יהודונים פריבילגים שכותבים סיסמאות נבובות בכל מיני פורומים קיקיונים באינטרנט יכולים לסרב לשלם מס ולהתפרע חופשי . לעולם השוטרים לא יירו עליהם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 14 פברואר 2021, 23:50

אני בעד סולידריות וולונטרית, לא בכפייה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 14 פברואר 2021, 23:52

sharonbn כתב:
InterAl כתב:1. לא השוויתי בין יהודים וערבים בארץ. אני מבין שאתה מנסה לכדרר את הנושא למקום אחר, אבל זה באמת לא קשור.

יהודונים פריבילגים שכותבים סיסמאות נבובות בכל מיני פורומים קיקיונים באינטרנט יכולים לסרב לשלם מס ולהתפרע חופשי . לעולם השוטרים לא יירו עליהם.

קודם כל, אתה טועה. ראיתי כמה מעצרים בחיים שלי של צברים נורמטיביים לגמרי, והשוטרים היו עם היד על הטייזר. לא ירו כי לא היתה התנגדות, אבל האיום לגמרי שם.
שנית, מכדורים חיים אנשים לא בהכרח מתים. תלוי לאן מכוונים ואיפה פוגעים.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 14 פברואר 2021, 23:55

glass man כתב:איזה הלבנה ברבים כיבדתי אותך מהיום הראשון שדיברתי איתך.
סהכ הבעתי צער שקטעת בנינו את הדיון ושמנעת ממני לקרוא את התגובה עד סופה.

אבל אם הגזמתי שאמרתי לך שהיית מעדיף לגור בנורבגיה קבל את התנצלותי לא היה לי שום כוונה להעליב אותך. גם יהודי שטועה ישראל הוא.

שים לב שאני יכול להתדיין ולהתווכח איתך בלי להצהיר במי הצבעת, בלי לזרוק שמות של ח"כים שאתה תומך בהם, בלי לקבוע בשבילך באיזה מחנה פוליטי אתה, בלי לשים עליך תוויות של ימני או חזיר קפיטליסט או כל דבר אחר.
פשוט לענות לדברים שאתה אומר, בלי שום התייחסות אישית.
מה שקרה היום זה פשוט נצלחת להוציא אותי מכליי עם ההתעקשות שלך שוב ושוב לחזור לסיפור העצוב הזה של מרגלית.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 14 פברואר 2021, 23:59

InterAl כתב:
sharonbn כתב:

קודם כל, אתה טועה. ראיתי כמה מעצרים בחיים שלי של צברים נורמטיביים לגמרי, והשוטרים היו עם היד על הטייזר. לא ירו כי לא היתה התנגדות, אבל האיום לגמרי שם.

לא הבנת אותי.
אני הנגדתי את הטייזרים וכדורי העופרת מול אש חיה.
התכוונתי להגיד ששוטרים משתמשים באמצעים שאינם סכנת חיים נגד יהודים ילידי הארץ.
שוטר לא ישלוף את האקדח שלו מול יהודי משתולל.
נגד ערבים ואתיופים - כן.

ועדיין אין לזה קשר למדיניות רווחה. להגיד שבגלל שזה כפייה זו דמגוגיה בהתגלמותה. אכיפה של חוקי מדינה יכולה להוביל לאלימות.
כאילו שבלי חוקים העולם היה ללא אלימות....

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 פברואר 2021, 00:01

sharonbn כתב:
InterAl כתב:
sharonbn כתב:

לא הבנת אותי.
אני הנגדתי את הטייזרים וכדורי העופרת מול אש חיה.
התכוונתי להגיד ששוטרים משתמשים באמצעים שאינם סכנת חיים נגד יהודים ילידי הארץ.
שוטר לא ישלוף את האקדח שלו מול יהודי משתולל.
נגד ערבים ואתיופים - כן.

קודם כל, כדאי שתדע שכדור עופרת הוא אש חיה.
שנית, יהודי שישתולל מספיק ויהיה אסרטיבי מספיק נגד שוטרים - יקבל בסופו של דבר כדור עופרת. זה כמעט ולא קורה פשוט כי אנשים מבינים את זה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2021, 00:03

sharonbn כתב:
glass man כתב:איזה הלבנה ברבים כיבדתי אותך מהיום הראשון שדיברתי איתך.
סהכ הבעתי צער שקטעת בנינו את הדיון ושמנעת ממני לקרוא את התגובה עד סופה.

אבל אם הגזמתי שאמרתי לך שהיית מעדיף לגור בנורבגיה קבל את התנצלותי לא היה לי שום כוונה להעליב אותך. גם יהודי שטועה ישראל הוא.

שים לב שאני יכול להתדיין ולהתווכח איתך בלי להצהיר במי הצבעת, בלי לזרוק שמות של ח"כים שאתה תומך בהם, בלי לקבוע בשבילך באיזה מחנה פוליטי אתה, בלי לשים עליך תוויות של ימני או חזיר קפיטליסט או כל דבר אחר.
פשוט לענות לדברים שאתה אומר, בלי שום התייחסות אישית.
מה שקרה היום זה פשוט נצלחת להוציא אותי מכליי עם ההתעקשות שלך שוב ושוב לחזור לסיפור העצוב הזה של מרגלית.

אוקיי, נו קיבלתי נניח כבר לסיפור עם מרגלית. גם אתה לא היית נקי מהתייחסויות אישיות (ביידן, מישהו?)
הכל באהבה שרון באמת ובכנות. בוא נפתח דף חדש.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 15 פברואר 2021, 00:03

סליחה התבלבלתי עם כדורי גומי.
ולא.
השוטרים יודעים איך להשתלט על בן אדם משתולל.
במקרה הכי קיצוני, שוטר ישלוף את האקדח ויירה באוויר.
מול הערבים האצבע קלה על ההדק.
ככה זה בארץ.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 15 פברואר 2021, 00:04

glass man כתב:אוקיי, נו קיבלתי נניח כבר לסיפור עם מרגלית. גם אתה לא היית נקי מהתייחסויות אישיות (ביידן, מישהו?)
הכל באהבה שרון באמת ובכנות. בוא נפתח דף חדש.

אין לי בעיה בכלל להניח לסיפור עם מרגלית
אני לא זה שחוזר ומזכיר אותו שוב ושוב ושוב

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 פברואר 2021, 00:06

שוב, אסרטיבי מספיק. אדם אסרטיבי מספיק בנוגע לחירותו עשוי להשתמש בנשק כדי להגן על עצמו.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 15 פברואר 2021, 00:09

אז בן אדם שמאיים בנשק על המשטרה נמצא בסיכון לאלימות פיסית
הלכת רחוק בשביל הסיסמה הנבובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2021, 00:11

glass man כתב:
DrKeo כתב:אם תפסיק לתת לחרדים קצבאות הם.. יתחילו לעבוד, כמו כל החרדים בכל מדינה בעולם חוץ מארץ ישראל. כלומר, שוויון, ואו, איזה קונספט.

עם ההשכלה שאין להם? עם זה שהם נכים לכל דבר ב2021 (וכן אני יודע שלדעתך הם לא במצב של נכות, מכבד את דעתך נדב) ולמרות הכבוד הרב לדעתך כמישהו שלמד ממך לא מעט וכבר כתבתי על זה בעבר....

לדעתי ההורים שלהם המדינה, לא משנה איך נקרא לזה הביאו את החרדים למצב נכות כמעט סיעודי לכן אני אומר שלזרוק אותם ככה לקרשים ולצפות מהם להפוך לחרדים אמריקאים שמורגלים שנים בעצמאות ובלהרוויח את לחמם זה לא הוגן לא פייר ולא סוציאלי.

אבל כבר אמרתי אנחנו מערב אירופה בחלום ובטכנולוגיה? במציאות? אנחנו פולין או רומניה.

יש לי קרובת משפחה בשוודיה כל פעם יוצאים לי העינים מהחורים איזה תנאים סוציאלים מדהימים יש לשוודים האלה.
עם הספר עלק, עם הבלבול מוח.

יש המון אנשים שאין להם השכלה, בישראל ובכל העולם. הם עובדים בבניה, מפנים זבל, מגננים, עובדים במפעל, קופאים וכו׳. לא כל עבודה דורשת תואר מהטכניון. חרדי שחיי מקצבאות מדינה מכניס פחות משכר מינימום, אם הוא ילך להיות קופאי הוא ירגיש כמו רוטשילד.

ובנוגע למה שבאמת יקרה, חלק מהחרדים ילכו להייטק, חלק לענף הבניה ואחרים לתחומים אחרים. יש אוכלוסיה שלמה בעולם החרדי עם רמות השכלה שונות, יכולות שונות ורמות מוטיבציה שונות. הם לא אנשים מפגרים, הם אנשים כמוני וכמך אבל חלקם התרגל לחיות על חשבון המדינה. תסגור את הברז והם ילכו.. גאלפ* - לעבוד.

אגב, חצי מהגברים החרדים בישראל עובדים. כל מה שצריך הוא להפסיק לממן את החצי השני כדי שגם הם יצאו לעבוד ולא רק יחיו על חשבון המדינה (וחלקם על חשבון אשתם בנוסף).
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2021, 00:16

DrKeo כתב:
glass man כתב:
DrKeo כתב:אם תפסיק לתת לחרדים קצבאות הם.. יתחילו לעבוד, כמו כל החרדים בכל מדינה בעולם חוץ מארץ ישראל. כלומר, שוויון, ואו, איזה קונספט.

עם ההשכלה שאין להם? עם זה שהם נכים לכל דבר ב2021 (וכן אני יודע שלדעתך הם לא במצב של נכות, מכבד את דעתך נדב) ולמרות הכבוד הרב לדעתך כמישהו שלמד ממך לא מעט וכבר כתבתי על זה בעבר....

לדעתי ההורים שלהם המדינה, לא משנה איך נקרא לזה הביאו את החרדים למצב נכות כמעט סיעודי לכן אני אומר שלזרוק אותם ככה לקרשים ולצפות מהם להפוך לחרדים אמריקאים שמורגלים שנים בעצמאות ובלהרוויח את לחמם זה לא הוגן לא פייר ולא סוציאלי.

אבל כבר אמרתי אנחנו מערב אירופה בחלום ובטכנולוגיה? במציאות? אנחנו פולין או רומניה.

יש לי קרובת משפחה בשוודיה כל פעם יוצאים לי העינים מהחורים איזה תנאים סוציאלים מדהימים יש לשוודים האלה.
עם הספר עלק, עם הבלבול מוח.

יש המון אנשים שאין להם השכלה, בישראל ובכל העולם. הם עובדים בבניה, מפנים זבל, מגננים, עובדים במפעל, קופאים וכו׳. לא כל עבודה דורשת תואר מהטכניון. חרדי שחיי מקצבאות מדינה מכניס פחות משכר מינימום, אם הוא ילך להיות קופאי הוא ירגיש כמו רוטשילד.

ובנוגע למה שבאמת יקרה, חלק מהחרדים ילכו להייטק, חלק לענף הבניה ואחרים לתחומים אחרים. יש אוכלוסיה שלמה בעולם החרדי עם רמות השכלה שונות, יכולות שונות ורמות מוטיבציה שונות. הם לא אנשים מפגרים, הם אנשים כמוני וכמך אבל חלקם התרגל לחיות על חשבון המדינה. תסגור את הברז והם ילכו.. גאלפ* - לעבוד.

בדקת מה קרה עם סנקצית הקצבאות של ביבי ב2003 נדב? כי תקן אותי אם אני טועה אבל החרדים לא בדיוק הפכו להייטקיסטים אלה עבדו בעבודות הדחק שציינת בדוגמא הראשונה.
אז לא אני לא רוצה לראות ילדים חרדים עניים כי ההורים שלהם סתומים שנולדו להורים סתומים שנולדו לשושלת סתומה שמאמינים בספר כישוף.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 פברואר 2021, 00:18

שרון, ממש לא רחוק. הנקודה היא שכפייה ממשלתית היא ״כפייה״ רק בגלל שהמדינה מאיימת עליך באלימות פיזית. האלימות הפיזית היא תנאי הכרחי לקיומה של כפייה וגם לקיומה של מדינה. בלעדיה קשה מאוד לכפות על אדם משהו. המסקנה המתבקשת מכך היא שראוי להשתמש בכפייה פיזית רק על מנת למנוע כפייה פיזית, ולא לשום מטרה אחרת.

לגבי החרדים, רוב מקבלי הקצבאות עובדים. בשחור.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 פברואר 2021, 00:20

אבל הילדים האלה עניים עכשיו גלאס, מה אתה חושב, שהקצבאות הופכות אותם לעשירים? אם האבות שלהם יצאו לעבוד יהיה להם יותר כסף, לא פחות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2021, 00:30

DrKeo כתב:אבל הילדים האלה עניים עכשיו גלאס, מה אתה חושב, שהקצבאות הופכות אותם לעשירים? אם האבות שלהם יצאו לעבוד יהיה להם יותר כסף, לא פחות.

אבל במה? בזבל ? בפועלי בניין זה מה שאתה מאחל לילדים האלה אתה רוצה שניצור פה מעמד חדש שיהיה מעמד מקביל למעמד הנחות של המזרחים בשנות ה50 וה60? כי החרדים יהיו המעמד הכי למטה בחברה הישראלית דורות של קיפוח כל הסרט הזה מחדש.

אני מממן את החרדים האלה במשכורת שלי כמו כולם, הם חיים על חשבוני כמו על חשבון כמו כולם ואני עדיין מביט בטלווזיה בפליאה למה כולם רוצים בכוח לחלן אותם למה לא לתת להם לעשות את זה בקצב שלהם ובמקום זה שהמדינה תתמקד באנשים שבאמת רוצים לעבוד (נכים וכו') רוצה להוציא את החרדים לעבודה נדב? אז לפחות צריך לעשות רעש צריך לתת להם את תנאי העבודה הסוציאלים שמתאימים להם, לתת להם לא לעבוד בשבת לתת להם לעבוד בנפרד מנשים וכל השיט שהם צריכים אוכל חרדי מופרד כשר כל הסרט החרדי הזה.

מי שלא מוכן לתמוך טוטאלית סוציאלית בחרדים אין דרך אחרת להוציא אותם לעבוד.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 15 פברואר 2021, 00:36

הפתרון, כמובן, הוא בדור העתיד.
אין לי בעיה שהחרדים יקבלו קיצבאות שיצא להם הכסף מהאוזניים
אבל שהמדינה תקבע את תכנית הלימודים בבי"ס החרדיים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2021, 00:38

sharonbn כתב:הפתרון, כמובן, הוא בדור העתיד.
אין לי בעיה שהחרדים יקבלו קיצבאות שיצא להם הכסף מהאוזניים
אבל שהמדינה תקבע את תכנית הלימודים בבי"ס החרדיים.

עם זה אני כמובן יכול להסכים.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 15 פברואר 2021, 00:41

הבעיה שהם לא מסכימים

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2021, 00:45

בשביל זה יש את ליברמן בניגוד לשאר המוטציות בכנסת.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 15 פברואר 2021, 00:54

ליברמן? ההוא שהבטיח להוריד את החמאס בתוך 48 שעות? ההוא שהבטיח ברית זוגיות?
הצחקת אותי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2021, 00:57

זו לא אשמתו של ליברמן שביבי סחיט. לא אשמתו של ליברמן שהעם הזה לא מבין שביבי הוא ראש הממשלה הכי נורמלי כי הוא דאג להעיף את כל הנורמלים האחרים.
בקיצור ליברמן הכי שפוי. אבל אתה לא תגיד עליו מילה טובה כי מה לעשות הוא לא.... מהמחנה שלך.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 15 פברואר 2021, 01:03

למה לך יש איזו מילה טובה להגיד על מישהו מהמחנה שלא שלך?
חלאס, כל אחד נמצא במחנה שלו ומקדם את האג'נדה שלו. אותו דבר.

בינתיים מי שהצליח לסחוט את ביבי בכיוון הנכון אלה היו לפיד ובנט בברית האחים שלהם מ2013.
אם היית נותן להם את הקול שלך במקום לליברמן, אולי היו מצליחים לשחזר את ההישג גם ב2015.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 פברואר 2021, 01:08

ליברמן במרכז שמאל, דווקא כן המחנה שלו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 פברואר 2021, 01:10

לפיד? אני מעדיף להצביע לפייגלין אפילו (אם עדיין היתה לו מפלגה ) לפני שאצביע לאידיוט כמו לפיד שאמר ואני מצטט "אני לא מבין כלום בכלכלה " (אז למה אתה היית שר אוצר?)
אני באמת לא אוהב להשתחצן במי אני ומה אני אבל כמישהו שכן מבין דבר או שנים בכלכלה אני לא יכול לבחור בו.

ובנט? בנט יש לו פוטנציאל הבעיה שהוא מעריץ את ביבי בכל ליבו ולכן הוא לא בשל להיות ראש ממשלה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים