נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוגוסט 2013, 15:56

בוויל האנטינג הוא שיחק על הפנים, לטעמי. מה גם שהתפקיד שלו היה די קשקוש. האמת? הסרט היחיד שאני אולי יכול להסכים שהוא שיחק בו לא רע, זה דוגמה. ארגו היה סרט חמוד מאוד, אבל המשחק של אפלק הרס אותו. שיתרכז בבימוי וכתיבה. נראה לי שהוא טוב בזה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 אוגוסט 2013, 16:51

לצופה הנאמן - השבוע בפרק של שובר שורות: ג'סי שוחח עם סול במשרד. פרק נהדר.
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 26 אוגוסט 2013, 15:16

עמוס... היה פרק עמוס נורא... מרגיש כאילו הם דוחפים את כל הרעיונות שנשארו להם ברבע העונה שנשארה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 27 אוגוסט 2013, 14:20

תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 27 אוגוסט 2013, 17:35

bozeman כתב:http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/502/779.html?hp=47&cat=307&loc=93

מגניב. מתאים לו. אמנם לא כמו שמתאים לבן אפלק להיות בטמן אבל עדיין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוגוסט 2013, 00:14

Klayman כתב:בוויל האנטינג הוא שיחק על הפנים, לטעמי. מה גם שהתפקיד שלו היה די קשקוש. האמת? הסרט היחיד שאני אולי יכול להסכים שהוא שיחק בו לא רע, זה דוגמה. ארגו היה סרט חמוד מאוד, אבל המשחק של אפלק הרס אותו. שיתרכז בבימוי וכתיבה. נראה לי שהוא טוב בזה.

וויל האנטינג היה לפני כמעט 20 שנים, את הוליווד לנד ראית?
חנן, לקס לות'ר היא רק שמועה, זה לא רשמי. אין לי מושג למה NRG לא מבררים טיפונת לפני שהם משחררים כתבה "זה רשמי".
טריילר מגניב חבל על הזמן שמעריץ עשה, שילב את שובר שורות, כמה סרטים של אפלק, איש הפלדה ואליזיום לטריילר ל"בטמן נגד סופרמן":

אגב, המלצה מאוד מאוד מאוד חמה על The dark knight returns של האחים וורנר. הם לקחו את הקומיקס ועשו עיבוד פשוט מצויין שלגמרי מעביר את ההרגשה של הקומיקס והייתי אומר שהוא יותר טוב מלפחות שני סרטים מטרילוגית בטמן של נאולן (תחליטו אתם איזה). החיסרון היחיד שבאמת ראיתי בסרט הזה היה הדיבוב של בטמן שהיה מצויין 90% מהזמן אבל ברגעי "אני נותן נאום עוצמתי" תמיד הרגיש חלש מדי, ביחוד בנאום המפורסם "אני רוצה שתזכור את היד שלי על הגרון שלך". בן מאבודים עושה את הג'וקר בצורה מאוד מעניינת אני חייב לציין. בקיצור, מאוד מאוד מומלץ, ביחוד החלק השני (זה מחולק לשני סרטים של 1:20) שהוא פשוט מעולה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 02 ספטמבר 2013, 20:03

הפרק השבועי של שובר שורות היה רק ''כמעט טוב מאוד''.. מאכזב. השלושה הראשונים היו מצויינים.
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 04 ספטמבר 2013, 04:23

ספייסי מדבר על המודל העסקי של בית הקלפים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 ספטמבר 2013, 00:53

מדהים, ומדובר בסדרה הכי טובה בטלביזיה אולי חוץ מאשר משחקי הכס ושובר שורות.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 09 ספטמבר 2013, 21:19

Klayman כתב:הפרק השבועי של שובר שורות היה רק ''כמעט טוב מאוד''.. מאכזב. השלושה הראשונים היו מצויינים.

וככה? בלי שום התייחסות לפרק המעפן של השבוע הנוכחי?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2013, 00:02

אני חושב שבמשך כל הרבע שעה האחרונה של הפרק האחרון (BB) לא הצלחתי למצמץ אפילו פעם אחת

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 10 ספטמבר 2013, 00:37

אבל מה שקרה בסוף היה נורא נורא צפוי ואת התוצאות שאי אפשר לצפות הם השאירו לפרק הבא...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 ספטמבר 2013, 01:06

אני חושב שהפרק של היום, מינוס קטע אחד מאוד מסויים

ספויילר: הצג
היול שמאמין שוולט רוצה להרוג אותו ולכן מזמר

היה מצויין. מסכים מאוד שהסוף של הפרק היה יחסית ''מתח זול'', אבל היי, הפרק כולו היה מצויין, הצילומים היו מהיפים בסדרה וכל הרבע שעה האחרונה פשוט הייתה חזקה מאוד. אני נוטה להסכים עם עומר שהשאירו הרבה לפרק הבא, והבוקר כשראיתי את הפרק, אמרתי למי שראתה איתי את המילים הבאות: ''בעונות קודמות של BB, הם היו מראים לך בדיוק מה קרה, ונותנים לך להתבשל בזה עד השבוע הבא''.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2013, 01:56

אני חייב לציין שלמרות שמאוד נהנתי מהשלושה פרקים הראשונים של החצי השני של העונה אחרונה, הם לא בדיוק ההיילייט של שובר שורות. מקווה שזה יתגבר לקראת החצי השני כי דווקא אחרי הפרקים המדהימים של 2012 היו לי ציפיות נורא גובות מהחצי של 2013 ובנתיים קצת התאכזבתי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2013, 10:06

קודם כל אני חייב להגיד שלפני הדקה האחרונה, הקטע שוולטר נעצר היה נהדר. למעשה הסצנה היא עוצרת נשימה מהרגע שוולט עושה את השיחה לדודים של טוד, בכל החצי דקה שבא הוא הולך אל האנק וה"עימות" עם ג'סי אני לא חושב שהצלחתי לנשום באופן סדיר.
ואז השיחת טלפון של האנק שכמעט בוכה מרוב התרגשות, בכלל כל הקטע הזה היה כל כך טוב שחשבתי לאורכו שלא הייתה לי בעיה שהסדרה תגמר שם, בשיחת טלפון הזאת או משהו כזה.
וכן אז הגיעו הדודים וזה היה צפוי ולא מפתיע במיוחד והסוף עצמו בכלל היה סתמי (לא מתאים לסדרה הזאת להגמר בכזה "מתח זול") אבל כל ה15 דקות האלו היו מצוינות, מותחות ואינטנסיביות והזכירו לי כמה סצנות סיום מהשליש האחרון של העונה הרביעית (השליש הזה הוא אגב עדיין שתי רמות מעל כל דבר אחר שנעשה בסדרה הזאת או שבכלל ממשהו שאני זוכר שראיתי בטלוויזיה)

DrKeo כתב:אני חייב לציין שלמרות שמאוד נהנתי מהשלושה פרקים הראשונים של החצי השני של העונה אחרונה, הם לא בדיוק ההיילייט של שובר שורות. מקווה שזה יתגבר לקראת החצי השני כי דווקא אחרי הפרקים המדהימים של 2012 היו לי ציפיות נורא גובות מהחצי של 2013 ובנתיים קצת התאכזבתי.

באמת? דווקא אני הייתי די מאוכזב מהפרקים של 2012 שלמעט כמה רגעים (בעיקר עם מייק בסוף) לא הגיעו לאיזשהו שיא ונשארו די פרווה (כמובן שהם לא היו רעים) . אני הרבה יותר מרוצה מהחצי השני של העונה בנתיים

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 11 ספטמבר 2013, 04:30

סתם כי אני יודע שזה מדליק :)

תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 11 ספטמבר 2013, 04:57

bozeman כתב:סתם כי אני יודע שזה מדליק :)

רק שיחזור כבר...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2013, 09:51

Stick כתב:
קודם כל אני חייב להגיד שלפני הדקה האחרונה, הקטע שוולטר נעצר היה נהדר. למעשה הסצנה היא עוצרת נשימה מהרגע שוולט עושה את השיחה לדודים של טוד, בכל החצי דקה שבא הוא הולך אל האנק וה"עימות" עם ג'סי אני לא חושב שהצלחתי לנשום באופן סדיר.
ואז השיחת טלפון של האנק שכמעט בוכה מרוב התרגשות, בכלל כל הקטע הזה היה כל כך טוב שחשבתי לאורכו שלא הייתה לי בעיה שהסדרה תגמר שם, בשיחת טלפון הזאת או משהו כזה.
וכן אז הגיעו הדודים וזה היה צפוי ולא מפתיע במיוחד והסוף עצמו בכלל היה סתמי (לא מתאים לסדרה הזאת להגמר בכזה "מתח זול") אבל כל ה15 דקות האלו היו מצוינות, מותחות ואינטנסיביות והזכירו לי כמה סצנות סיום מהשליש האחרון של העונה הרביעית (השליש הזה הוא אגב עדיין שתי רמות מעל כל דבר אחר שנעשה בסדרה הזאת או שבכלל ממשהו שאני זוכר שראיתי בטלוויזיה)

באמת? דווקא אני הייתי די מאוכזב מהפרקים של 2012 שלמעט כמה רגעים (בעיקר עם מייק בסוף) לא הגיעו לאיזשהו שיא ונשארו די פרווה (כמובן שהם לא היו רעים) . אני הרבה יותר מרוצה מהחצי השני של העונה בנתיים

ברצינות? היו שם קטעים שהייתי בטוח שימתחו על כמה פרקים שהם סגרו ממש מהר (למשל המגנט הענק והחדר ראיות), היו קטעי שיא פשוט מדהימים כמו החיסול הסימולטני בכלא והשוד רכבת, דמויות ראשיות מתו וכו'. הייתה עונה פשוט מלאה בעניינים והיא נדחסה על 8 פרקים, חוץ מהפרק הראשון פשוט בכל פרק קרה משהו. עדין לא ראיתי מספיק מ2013, רק שלושה פרקים, אבל בנתיים שלושתם היו קצת יבשים. כלומר זה שובר שורות, הלוואי וכל סדרה הייתה ככה "יבשה" אבל באופן יחסי השלישיה הפותחת של 2013 קצת אכזבה אותי.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 11 ספטמבר 2013, 11:58

1. מדהים שבסוף מה שמפיל את וולט זה הכסף. אני בטוח שהוא עשיר מספיק בלי החביות האלה.

2. הייתי בטוח שהאנק ימות. מצד אחד זה בלתי נמנע עכשיו, מצד שני מי ילחם בוולט אם הוא ימות? אשתו?

3. מדהים שהמשטרה יכולה לדעת במדיוק איפה כל מכשיר סלולרי.

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 11 ספטמבר 2013, 23:14

אני חושב שהפרק האחרון של שובר שורות היה מדהים.
ברגע שוולט מבין שהכסף נמצא ומנסה להסביר לג׳סי שהוא מצטער ולא יעשה כלום זה היה פשוט מחשמל. כל כך אמין. גם אהבתי את הרגע שוולט מגיע לבית של ברוק ואיך שהילד מביט בו כאילו הוא יודע מה וולטר עשה לו. כל הקטע של החתול ועכבר היה כל כך טוב עד הרגע שבמדבר, הכל שם פשוט הרגיש סופי ומדהים, באמת לא הייתי דבוק ככה למסך הרבה זמן... הייתי בטוח שזה יגמר במוות של גומז מאיזה סנייפר במפתיע. אני עדיין חושב שזה נגמר מעולה ומותח ומשאיר אותך מפרק לפרק יותר מסופק לקראת הסוף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 11 ספטמבר 2013, 21:04

הניו נאצים פשוט לא יודעים לכוון, כוסעמק כמה כדורים הם משחררים!

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 ספטמבר 2013, 22:25

תמונה
תמונה

My_T
Padawan

הודעהעל ידי My_T » 11 ספטמבר 2013, 23:08

המפה של משחק הקופסה הרבה יותר יפה... אולי אצלם פעם ואעלה לפה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 ספטמבר 2013, 23:28

My_T כתב:המפה של משחק הקופסה הרבה יותר יפה... אולי אצלם פעם ואעלה לפה

הקטע המגניב במפה הזאת, היא שהיא בסגנון גוגל מפות :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 12 ספטמבר 2013, 12:49

נראה לי שזה זמן טוב להעלות המלצות לסרטים לקראת יום כיפור (במחילה משומרי המסורת שלא רואים טלוויזיה כמובן), לפני שהאינטרנט יתחיל להיות עמוס כמו שהוא תמיד ביום כיפור. בשביל שנהיה מעניינים, נסו לחשוב על המלצות לא שגרתיות: כולם יודעים שאיירון מן 3 מגניב ושאוונג'רס מצחיק - נראה לי שזו הזדמנות טובה לספר על סרטים יותר זניחים שאנחנו אוהבים מאוד.

אתחיל עם מרגרט (Margaret, 2011) - דרמה מצויינת על בת נוער שמתמודדת עם רגשות אשמה. זה סרט קטן אבל מאוד מוצלח ומאוד עצוב. מתקשר גם יפה לעניין הכפרה שביום כיפור. אפילו אנה פאקווין, שמשחקת שם בתפקיד הראשי, עושה עבודה טובה - ובדרך כלל אני לא סובל אותה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 26 אורחים