נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2017, 09:10

avive כתב:יש המון חדשות בחוץ על זה שדיסני במגעים לקנות חלק נכבד מפוקס.
מצד אחד, קרוס אובר של אקסמן והאוונג'רס מתבקש בטירוף.
מצד שני, אני לא יודע איך דיסני יתמודדו עם סרטי קומיקס למבוגרים כמו דדפול ולוגן.
ויש גם את העניין הזה שדיסני הופכת לשחקן יותר מדי גדול בשוק ואני לא בטוח כמה זה טוב לתעשיית הסרטים בכללי.

אם כבר נושא דיסני והאמפריה המרושעת - דיסני דורשת מכל קולנוע שרוצה להקרין את הג'דיי האחרון שתי דרישות די חצופות, הראשונה היא נתח יותר גדול מהרווחים והשניה היא שהסרט יוקרן במינימום ארבעה שבועות באולם הכי גדול של בית הקולנוע. לבתי קולנוע גדולים סטייל סינמה סיטי זה לא ממש בעיה, הסרט כנראה ממילא ישאר 4 שבועות באולם הכי גדול (למרות שנתח יותר גדול לדיסני אומר נתח קטן יותר לקולנוע) אבל בתי קולנוע קטנים שכוללים אולם או שניים יסבלו מאוד גם מההכנסות הנמוכות מהסרט וגם מהעובדה שסרטים אחרים לא יוכלו לפתוח אצלם.

זה מה שדיסני עושה כשהיא מחזיקה במארוול, פיקסר, מלחמת הכוכבים וכל הסרטים המצויירים שהם יצרו לבד. עכשיו תתארו את זה יחד עם אקסמן, הנוסע השמיני, הטורף, אוואטר, כוכב הקופים, סימפסון, כל דבר שסת' מקפלארן אי פעם עשה, כל תוכנית של FX ועוד המון המון סרטים ופרנצ'ייזים מצויירים ולא מצויירים.

בנושא תו'ר, הסרט הצליח בצורה די קיצונית, אני מופתע. פתיחה של 122 מליון בארה"ב וסך הכל 431 מליון עולמית (למרות שבחלק מהארצות הוא פתח שבוע קודם, כמו אנגליה למשל). רק להשוואה, ספיידרמן פתח עם 117 מליון, וונדרוומן עם 103 מליון. מצד שני ההכנסות העולמיות של ת'ור הן די הסטריות, אני לא יודע בכמה ארצות הוא פתח לפני שבוע אבל מעל ל300 מליון גם בשבוע וחצי זה חתיכת סכום.
We're just normal men. We're just innocent men

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 07 נובמבר 2017, 13:07

איזה דושים הם, זה תקף גם לישראל ? אם כן אני חושב שהרבה בתי קולנוע קטנים יוותרו עליו מראש. עם כל הכבוד לסטאר וורס בארץ זה לא ממש מגהטון, אולי אם גל גדות ודוויין ג'ונסון היו בקאסט :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 07 נובמבר 2017, 14:57

לא חושב שיש שנשארו יותר מדי בתי קולנוע קטנים בארץ, סינמטקים לא נחשבים כי גם ככה הם בדרך כלל לא מקרינים שוברי קופות.

בנושא גל גדות, יש לי בעייה קשה, אני רוצה להזמין כרטיסים להקרנות הראשונות של ליגת הצדק אבל מפחד מעדרי הפאקצות הקולניות שינהרו לסרט כמו שהיה בוונדר וומן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 נובמבר 2017, 17:52

זה מה שהיה לך בוונדרוומן בהקרנות הראשונות? אני ראיתי אותו בשבת הראשונה לשחרור והיה ממש בסדר באיימקס בראשון. אגב עשיתי אותו דבר עם ליגת הצדק, שבת הבאה.

בנושא דיסני, זה רק בארה״ב לדעתי.

למי שרוצה מספרים יותר מדוייקים, בדרך כלל הבתי קולנוע נשלמים לאולפון 40-55 אחוז מההכנסות. עם הכוח מתעורר דיסני דרשה 64% ושהסרט ישאר לפחות שבועיים באולם הגדול בקומפלקס. עם אחרון הג׳דיי דיסני דורשת 65% ושהסרט ישאר ארבעה שבועות באולם הכי גדול. אי עמידה בתנאי השני יגרור עונש של 5% מההכנסות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2017, 04:11

ראיין ג'ונסון הולך לביים טרילוגית Star Wars חדשה. לא ברור עדין על מה היא תהיה אבל היא לא הולכת להיות על משפחת סקייווקר כך שזה לא פרק 10-12. בנוסף הוכרזה סדרת מלחמת הכוכבים שתעלה לאויר ב2018 בשירות הזרמה החדש של דיסני. היא תהיה live action, לא אנימציה.

אה, והנה פוסטר חדש של דדפול 2:
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 10 נובמבר 2017, 11:49

אני מקווה שהטרילוגיה הזאת תהיה רחוק מאוד בעתיד או בעבר. להתרחק כמה שיותר מכל הטלנובלה של משפחת סקייווקר ולאפשר חופש יצירתי.

ראיתי אתמול את תור וממש נהנתי. יש בו המון הומור אבל הוא מרגיש מדוייק מאוד, הרבה יותר משומרי הגלקסיה לדוגמא. הפייסינג כמעט מושלם והכימיה בין הדמויות נהדרת.

אם כבר, הסרט מרגיש לי כמו מה ששומרי הגלקסיה ניסה להיות והצליח חלקית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2017, 00:31

ראיתי עכשיו את ת'ור וממש התאכזבתי. ראיתי רק לפני כמה שבועות את what we do in the shadows וזה היה סרט פשוט מעולה, צחקתי בקול רם כמה וכמה פעמים. מהביקורות הבנתי שת'ור מרגיש ממש כמו סרט של טייקה וואטיטי והייתי בטוח שלזה אני נכנס, ציפיתי ל90% טייקה ו-10% מארוול וקבלתי 90% מארוול ו-10% טייקה. השליש הראשון הרגיש לי כמו הפרעת ADD מוטרפת, החלק האמצעי היה בלי ספק הדבר הכי טוב בסרט והחלק האחרון היה הכי גנריות מארוול שיש. הטריילרים גורמים לו להראות כמו planet hulk עם ויזואליה סופר מגניבה ובסוף מסתבר שזה עוד סיפור אסגארד משמים עם נבל(ית) משמים שקיים בו גם קצת Planet hulk שהיה ללא ספק הדבר הכי טוב בסרט.

בצד הטכני, אל תראו את הסרט בתלת מימד. בחיים שלי לא ראיתי המרה עם כל כך הרבה בעיות. בסרט הזה יש דברים ברקע שנמצאים לפני הדמויות, דמויות שותות מכוסות שנמצאות מטרים מהפנים שלהן, דמויות שמרחפות באויר כי הדשא שהן עומדות עליו לא נמצא במישור הנכון והמון רקעים מטושטשים ברגע שיש להם בעיות עומק שגורמות לעיניים להצטלב. בחיים לא ראיתי דבר כזה, זה הרגיש כמו פורט PC מלא באגים או משהו כזה.

אני חייב לציין לטובה את טייקה וואטיטי, כלומר כשחקן קומי, כי כל קטע שהוא הופיע בו הוא היה by far הכי מצחיק בסצנה וגם גרם לה לגמרי להרגיש כמו הסרטים שלו.

ולחובבי סאונדטרקים של סרטים, יש פה כמה דברים שמדגדגים את עצם נוסטלגיה:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2017, 12:33

אחד היתרונות בזה שלא צפיתי בשום טריילר ולא ידעתי שום דבר על כל מה שקורה מאחורי הקלעים ומי הבמאי וכו' - כל הדברים שהפריעו לנדב לא הפריעו לי :)

לגבי סטאר וורס - חושש מהסדרה... גם מהסרטים... מעניין מה זה לעזאזל. טרילוגיה בפני עצמה על סקייווקר? מאוד מעניין... אבל מפחד שיכול להרוס קצת. יש לנו נסיון די רע עם טרילוגיית PREQUELS וקשה לי להאמין שזה יהיה משהו אחר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 נובמבר 2017, 13:07

Laskin כתב:אחד היתרונות בזה שלא צפיתי בשום טריילר ולא ידעתי שום דבר על כל מה שקורה מאחורי הקלעים ומי הבמאי וכו' - כל הדברים שהפריעו לנדב לא הפריעו לי :)

זה לא רק עניין של ציפיות, זה עוד סרט מארוול מאוד מארוולי עם נבל גנרי, עלילה גנרית, יותר מדי אקשן ובחלקים לא מעניין במיוחד. יש שם הברקות נהדרות, אבל רוב הסרט אכזב אותי. לדעת שזה טיקה וואטיטי רק מאכזב אותי יותר כי לרוב הוא גורם לי לצחוק די חזק והפעם ה"ווייטיטיות" באמת עברה רק בסצנות שהוא שחק בהן (
ספויילר: הצג
הוא שחק את האיש סלע הזה עם החבר החרק
)
Laskin כתב:לגבי סטאר וורס - חושש מהסדרה... גם מהסרטים... מעניין מה זה לעזאזל. טרילוגיה בפני עצמה על סקייווקר? מאוד מעניין... אבל מפחד שיכול להרוס קצת. יש לנו נסיון די רע עם טרילוגיית PREQUELS וקשה לי להאמין שזה יהיה משהו אחר.

לא לא, ההפך, טרילוגיה שלא קשורה לסקייווקר. כלומר איזה הרפובליקה העתיקה או לא יודע מה ראיין החליט. תחשב על זה ככה, ראיין במאי וכותב מאוד מוכשר וברגע שהוא סיים את הג'דיי האחרון דיסני ישר זרקו עליו את הטרילוגיה הזאת, כלומר הם מרוצים רצח מאיך שיצא הסרט. אני רואה את זה כמשהו חיובי למרות שאת סרטי "a star wars story" אני לא ממש אוהב, רוג וואן הוא הסרט מלחמת כוכבים הכי פחות טוב לדעתי (אם נתעלם מהטרילוגיה של הפריקוולים ואנחנו הולכים להתעלם) וכל הקונספט של "סולו" נשמע לי דפוק מהיסוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2017, 14:36

אהההה, לא קראתי טוב כנראה. יופי, אם זה משהו שלא קשור - אני ממש בעד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2017, 12:49

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 17 נובמבר 2017, 14:58

אתמול ראיתי את ליגת הצדק- שורה תחתונה, סרט טוב שלדעתי עומד יפה בתחרות מול הנוקמים.
מכאן אולי ספויילרים.
ספויילר: הצג
נתחיל מהטוב- הדמויות החדשות, במיוחד מילר וממואה עושים עבודה טובה והכימיה בינהם מצויינת, אני מחכה לסרטי הסולו שלהם.
גל גדות קיבלה חלק הרבה יותר גדול מהמצופה, כנראה בגלל ההצלחה של הסרט שלה והיא גם לא מאכזבת.
הסצנה של כיבוש כדור הארץ עם הקרב של האמזונות ואטלנטיים והלנטרנים מראים כמה פוטנציאל יש לייקום הסינמטי הזה (מי זיהה של את שאזם?)
הסרט היה קצר יותר ומרוכז, לא משכו אותו יותר מדי כדי לבנות את הייקום הסינמטי וטוב שכך,הרגשתי שאני רואה סרט קומיקס עם התחלה אמצע וסוף, משהו שכבר לא רואים הרבה בסרטים בתחום הזה (אולי רק מפוקס).
הרע- רואים את ההשפעה של ווידון בסרט ואותה פחות אהבתי, טון קומי לדעתי פחות מתאים ליקום הסינמטי הזה, היחידים שעושים את זה טוב הם מילר, ממואה וג'יימי איירונס עם כמה מונולוגים טובים, באטמן וסופרמן לא נועדו לספר פאנצ' ליינים וזה נראה בהתאם.
דבר נוסף שרואים בהרבה סרטי קומיקס והסרט הזה לא שונה, הנבל אנמי ולא מעניין, אני לא מכיר את ספנוולף אבל בתור אחד מהחברה של דארקסייד ציפיתי למשהו קצת יותר מרתיע.

ויש שתי סצינות אחרי הכרדיטים,שווה לחכות לשניהם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2017, 18:22

נחמד לדעת, ממבקרים אני לא מקבל מה שאני צריך לדעת על סרט dc עוד מאז איש הפלדה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2017, 12:48

עושה רושם מהביקורות שמדובר ממש בסרט סתמי, אבל מה אכפת לי, להפך ממשחקים - זו לא השקעה של זמן וכסף רב כל כך, אלך לצפות בו באיימקס.

אגב, מה שאמור ממש לעניין אותנו בחודש הקרוב אצל DC זה דווקא סדרת הקומיקס הזאת, שכשיצא העיבוד הקולנועי שלה אני בטח אצפה בו מספר פעמים :)
כמובן שאני שופט רק לפי ההייפ והעובדה שלדעתי ווצ'מן זה הדבר הכי מעניין שהיה אי פעם בעולם הקומיקס:

יש פה מיני-ספוילרים אבל לא של ההפתעות הגדולות, אלא דברים שנבין כבר מהווליום הראשון.

בנוסף - יש טיזר לסרט ההמשך של משפחת סופר-על... לא משהו, אבל מספיק טוב לי. הלוואי ופיקסאר יחזרו לעצמם פה:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2017, 13:01

ראיתי את הסרט, הוא לא יותר סתמי מסרט מארוול. בעצם, הוא סרט מארוול שDC הפיקו על דמויות DC. בטמן הוא ממש בטמן, וונדרוומן היא ממש וונדרוומן, הפלאש הוא לגמרי הפלאש שאתה מכיר וכך הלאה. כלומר זה לא באמת סרט מארוול, זה לגמרי DC אבל זה לא מרגיש איש הפלדה או בטמן נגד סופרמן, זה מרגיש "הנוקמים". הערכתי את העובדה שלא היה מדובר באקשן CGI טפשי 80% מהסרט, זה בעיקר באקט האחרון, ולגמרי מרגיש שיש סרט עמוק יותר מסתתר שהמנדט של WB לסרט של שעתיים לכל היותר חתך והשאיר על רצפת חדר העריכה; אבל סך הכל מדובר בסרט סבבה לגמרי שאהבתי יותר מת'ור ושומרי הגלקסי 2 אבל פחות מספיידרמן.

בכל מקרה הביקורות על "עלילה שטחית" אמורות להיות מקבילות לכל סרט מארוול אי פעם, זה בהחלט לא עומק במיוחד וזה סרט פופקורן לגמרי אבל לא יותר מסרטי מארוול, בדיוק כמוהם למען האמת. הקהל סביבי מחה כפיים פעמיים וצחק רוב האקט השני והשלישי כך שהרגשתי כמו בסרט מארוול לגמרי. עכשיו שאני קורא ביקורות, אני מרגיש קצת חוסר הגינות בפרספקטיבה של מבקרים בין הסרט הזה לבין סרטי מארוול, למשל ת'ור האחרון או שומרי הגלקסיה האחרון. הם סובלים מבעיות דומות, הם נהנים מיתרונות דומים וסך הכל מדובר בחווית קולנוע דומה, חביבה שכנראה אני לא אראה פעם שניה בבית אלה אם זה במקרה יהיה בטלביזיה ברגע של רקבון על הספה - בדיוק כמו כל סרטי מארוול.

אני יכול להתחיל בrant ארוך איך המבקרים בקרו את BVS בצורה כל כך שטחית ולא נכונה (לא כי מדובר ביצירת מופת אלה כי הם שמו את האצבע על כל הדברים הלא נכונים) שהם דחפו את וורנר לתקן את מה שלא היה צריך לתקן ולזנוח את מה שהיה טוב ב-BVS. ממש מבאס אבל עכשיו יהיו לנו שישה סרטי מארוול בשנה, שלושה ממארוול ושלושה מ-DC. הבא בתור הוא אקוואמן ולפי ליגת הצדק הוא בטח יהיה סרט הרפתקאות ממש חמוד. הפיתרון שלהם לבעיית "איך לעזאזל בסרט קולנוע הם ידברו מתחת למים" הוא חביב לגמרי ודי הגיוני לפורמט הקולנועי להפתעתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2017, 13:50

אם חשבתם שפיקסלים היה סרט דבילי, קבלו את rampage, אשכרה מבוסס על המשחק וידאו משנות ה-80 עם הקוף, זאב ולטאה שהיו מטפסים על בניינים והורסים אותם תוך כדי אכילת אנשים. אה, ואפילו את הLORE של המשחק הדבילי חסר העלילה הזה הם הרסו, במקום להיות אנשים שהופכים למפלצות ענק פשוט מדובר בחיות שעברו מוטציה. לפחות יכלו לסחוט קצת עלילה מתוך העובדה שבן אדם הופך למפלצת ורוצח חצי עיר ואז חוזר להיות איש רגיל שמתומדד עם התוצאות סטייל קולוסס אבל גם מהטיפה עלילה הזאת הם התחמקו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 נובמבר 2017, 14:21

DrKeo כתב:אם חשבתם שפיקסלים היה סרט דבילי, קבלו את rampage, אשכרה מבוסס על המשחק וידאו משנות ה-80 עם הקוף, זאב ולטאה שהיו מטפסים על בניינים והורסים אותם תוך כדי אכילת אנשים. אה, ואפילו את הLORE של המשחק הדבילי חסר העלילה הזה הם הרסו, במקום להיות אנשים שהופכים למפלצות ענק פשוט מדובר בחיות שעברו מוטציה. לפחות יכלו לסחוט קצת עלילה מתוך העובדה שבן אדם הופך למפלצת ורוצח חצי עיר ואז חוזר להיות איש רגיל שמתומדד עם התוצאות סטייל קולוסס אבל גם מהטיפה עלילה הזאת הם התחמקו.

שעות אני והשכנים שרפנו על המשחק הזה! בין הבודדים שנתנו לשחק שלושה בבת אחת...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2017, 14:36

את סרט האסונות האחרון של דוויין ג'ונסון - סאן אנדראס, עוד ראיתי, כי הייתה שם את השחקנית עם השדיים המטורפים (באמת מטורפים אבל) מTRUE DETECTIVE, אבל עכשיו אפילו את זה אין...
הוא אדם מוכשר מאוד, חבל שהוא בוחר בסרטים כאלה מחורבנים... מקווה שיוציאו מואנה 2 בקרוב, או לפחות סרט על מאווי, הדמות שלו ממש דורשת סרט משלה.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 19 נובמבר 2017, 14:59

Laskin כתב:את סרט האסונות האחרון של דוויין ג'ונסון - סאן אנדראס, עוד ראיתי, כי הייתה שם את השחקנית עם השדיים המטורפים (באמת מטורפים אבל) מTRUE DETECTIVE, אבל עכשיו אפילו את זה אין...
הוא אדם מוכשר מאוד, חבל שהוא בוחר בסרטים כאלה מחורבנים... מקווה שיוציאו מואנה 2 בקרוב, או לפחות סרט על מאווי, הדמות שלו ממש דורשת סרט משלה.

אלכסנדרה דדריו. העיניים שלה מספיק מטורפות גם כן כדי לקזז משפטים בסגנון של "העיניים שלי כאן" :lol:

אני לא רואה במה הוא מוכשר. הוא כוכב אקשן מצויין עם הרבה נוכחות וכריזמה אבל הוא משחק את אותה דמות בערך בכל סרט (בניגוד לפליט WWE אחר, דייב באטיסטה שעושה עבודה קשה כדי להראות שיש לו גם יכולת משחק מתחת לשרירים)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 נובמבר 2017, 18:28

עוד הערה בנושא JLA, חצי מהטריילרים לא היו בסרט, הייתי אומר שזה אפילו יותר קיצוני מאשר ברוג 1. אפילו טיזרים מאוד ספציפים, כמו הקטע בסיום עם אלפרד שמתקן אוטו ומישהו נגש אליו מאחור ואלפרד אומר לו "i hope you are not too late" לא היה בכלל בסרט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2017, 18:29

זה שינוי מבורך, נראה שהם למדו מהפעם הקודמת

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 19 נובמבר 2017, 19:35

DrKeo כתב:עוד הערה בנושא JLA, חצי מהטריילרים לא היו בסרט, הייתי אומר שזה אפילו יותר קיצוני מאשר ברוג 1. אפילו טיזרים מאוד ספציפים, כמו הקטע בסיום עם אלפרד שמתקן אוטו ומישהו נגש אליו מאחור ואלפרד אומר לו "i hope you are not too late" לא היה בכלל בסרט.

אני מאמין שתצא גרסא מורחבת לסרט מתישהו, אולי אפילו הגרסה של סניידר.

http://deadline.com/2017/11/justice-lea ... 202211094/
אם JLA יכניס את פחות מבאטמן נגד סופרמן כנראה יהיה שינוי גדול בהמשך, אולי ריבוט שלדעתי מאוד צפוי אחרי הסרט של הפלאש(למרות שלדעתי הקאסט הנוכחי מושלם) או אולי משהו רדיקאלי יותר כמו להכניס את הפרנצייז להקפאה לכמה שנים ולהתחיל מחדש.
נערך לאחרונה על ידי Baba Yaga ב 19 נובמבר 2017, 19:48, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 19 נובמבר 2017, 19:48

ראיתי את JLA בחמישי, היה אידיוטי להחריד וקצת משעמם אבל ידעתי למה אני נכנס.

למארוול אין לי השוואה כי לא ראיתי שום סרט שלהם מאז שהתחיל ה-MCU חוץ מאיירון מן הראשון. אה, גם לוגאן שהיה סבבה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 19 נובמבר 2017, 19:51

MGS FREAK כתב:
Laskin כתב:
אני לא רואה במה הוא מוכשר. הוא כוכב אקשן מצויין עם הרבה נוכחות וכריזמה אבל הוא משחק את אותה דמות בערך בכל סרט (בניגוד לפליט WWE אחר, דייב באטיסטה שעושה עבודה קשה כדי להראות שיש לו גם יכולת משחק מתחת לשרירים)

הוא פשוט החליף את ג'יסון סטתהם בתור גיבור האקשן הגנרי הנוכחי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 נובמבר 2017, 19:56

הציטוט שלך יצא מבולבל ונראה שאני כתבתי מה שנוא כתב, אבל בחזרה לנושא - לדעתי הוא שחקן סביר עם נתונים של שוורצנגר, אבל בחירות של רוברט דה נירו בעשור האחרון.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים