נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 ספטמבר 2013, 12:55

ראיתי עם חבר סרט קצר (שעה ורבע) בשם Carnage. הוא מבוסס על מחזה ברודווי ומתרחש כולו בתוך בית אחד ורובו בסלון.
כל הסרט הוא שני זוגות הורים שנפגשים כדי להגיע להסכמה בנוגע לטיפול בכך שאחד הילדים שבר כמה שיניים לילד האחר עם מקל.

כולו מבוסס על משחק מוצלח, זוויות צילום מתוכננות היטב ואינטראקציה מעניינת בין 4 דמויות שונות, מעניינות ורחוקות ממושלמות.
מומלץ בחום.

הארטיסט, למי שלא ראה, גם מוצלח מאוד.

אם מישהו אוהב טבע, אז LIFE זו סדרה מדהימה. גם The Frozen Planet תפוצץ לכם את הראש.

אם מישהו לא ראה את שרלוק של הBBC, אז זה הזמן.

אם אתם אוהבים אנימה ורוצים משהו נוסטלגי, המסע המופלא (Spirited Away) הוא סרט מקסים ומוצלח במיוחד של מיאזאקי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 ספטמבר 2013, 13:02

מהזמן האחרון יחסית? Hit & Run. קומדיית פשע דלת תקציב, אבל עשויה מצויין.
ומשהו יותר ישן: Interstate 60 episodes of the road מ-2002. סרט מסע מצויין של בוב גייל - ההוא שכתב עם זמקיס את בחזרה לעתיד ומאז לא עשה כמעט שום דבר אחר.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 ספטמבר 2013, 21:54

erezronen כתב:נראה לי שזה זמן טוב להעלות המלצות לסרטים לקראת יום כיפור (במחילה משומרי המסורת שלא רואים טלוויזיה כמובן), לפני שהאינטרנט יתחיל להיות עמוס כמו שהוא תמיד ביום כיפור. בשביל שנהיה מעניינים, נסו לחשוב על המלצות לא שגרתיות: כולם יודעים שאיירון מן 3 מגניב ושאוונג'רס מצחיק - נראה לי שזו הזדמנות טובה לספר על סרטים יותר זניחים שאנחנו אוהבים מאוד.

אתחיל עם מרגרט (Margaret, 2011) - דרמה מצויינת על בת נוער שמתמודדת עם רגשות אשמה. זה סרט קטן אבל מאוד מוצלח ומאוד עצוב. מתקשר גם יפה לעניין הכפרה שביום כיפור. אפילו אנה פאקווין, שמשחקת שם בתפקיד הראשי, עושה עבודה טובה - ובדרך כלל אני לא סובל אותה.

בלי להחשב כתומך של לראות ביום כיפור (:)) אני יכול להמליץ על שני סרטים נחמדים.
הראשון קומדיה: CLEAR HISTORY עם לארי דיויד, לחובבי לארי דיויד, קומדיה על עובד לשעבר שהפסיק מליארדים בגלל שטות ומנסה לחיות את חייו על אי בעילום שם, בעיקר טוב למי שאוהב את היכולת לצחוק על השיחות הקטנות וההזויות.
השני כבד והיסטורי. bury my heart at wounded knee סרט על מאבקי השבט האינדיאני הסו אל מול התושבים האמריקאים והממשל. הסטורי כבד ומעורר מחשבה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 12 ספטמבר 2013, 23:04

Nucleus_Dawn כתב:ראיתי עם חבר סרט קצר (שעה ורבע) בשם Carnage. הוא מבוסס על מחזה ברודווי ומתרחש כולו בתוך בית אחד ורובו בסלון.
כל הסרט הוא שני זוגות הורים שנפגשים כדי להגיע להסכמה בנוגע לטיפול בכך שאחד הילדים שבר כמה שיניים לילד האחר עם מקל.

כולו מבוסס על משחק מוצלח, זוויות צילום מתוכננות היטב ואינטראקציה מעניינת בין 4 דמויות שונות, מעניינות ורחוקות ממושלמות.
מומלץ בחום.

הארטיסט, למי שלא ראה, גם מוצלח מאוד.

אם מישהו אוהב טבע, אז LIFE זו סדרה מדהימה. גם The Frozen Planet תפוצץ לכם את הראש.

אם מישהו לא ראה את שרלוק של הBBC, אז זה הזמן.

אם אתם אוהבים אנימה ורוצים משהו נוסטלגי, המסע המופלא (Spirited Away) הוא סרט מקסים ומוצלח במיוחד של מיאזאקי.

Carnage (אלוהי הקטל בעברית. איזה שם מתיש) הוא למעשה הסרט האחרון (בינתיים) של רומן פולנסקי, כנראה הבמאי האהוב עליי בכל הזמנים. בהחלט מוצלח.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 ספטמבר 2013, 00:41

erezronen כתב:
Carnage (אלוהי הקטל בעברית. איזה שם מתיש) הוא למעשה הסרט האחרון (בינתיים) של רומן פולנסקי, כנראה הבמאי האהוב עליי בכל הזמנים. בהחלט מוצלח.

יאפ... האמת שזה הסרט הראשון שלו שראיתי (אני לא בדיוק אנין טעם בסרטים), אבל זה הספיק לי בשביל לבסס עמדה בנוגע לזה שהוא גאון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 12 ספטמבר 2013, 16:43

Nucleus_Dawn כתב:
יאפ... האמת שזה הסרט הראשון שלו שראיתי (אני לא בדיוק אנין טעם בסרטים), אבל זה הספיק לי בשביל לבסס עמדה בנוגע לזה שהוא גאון.

לא ראית הפסנתרן?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 ספטמבר 2013, 01:16

infected aviad כתב:לא ראית הפסנתרן?

חצי כוח... ראיתי אותו עם ראש ביני ובין המסך, בנסיעת אוטובוס ארוכה בפולין.
האמת שלא זכרתי שזה שלו.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 12 ספטמבר 2013, 18:09

ענק!

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 12 ספטמבר 2013, 18:41

Nucleus_Dawn כתב:

אם אתה לא מנצל את יום כיפור בשביל להשלים את צ'יינה טאון אני אישית דואג שיגיע לבית שלך בריון, יכניס את הראש שלך לאסלה ויוריד את המים.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 12 ספטמבר 2013, 18:47

Nucleus_Dawn כתב:
חצי כוח... ראיתי אותו עם ראש ביני ובין המסך, בנסיעת אוטובוס ארוכה בפולין.
האמת שלא זכרתי שזה שלו.

דמיין שקיללתי אותך קללה ושנעלבת, טוב?
ארז, אל תשכח גם את השער התשיעי וסופר הצללים.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 ספטמבר 2013, 18:54

infected aviad כתב:דמיין שקיללתי אותך קללה ושנעלבת, טוב?
ארז, אל תשכח גם את השער התשיעי וסופר הצללים.

תמונה

----

הוכרז סרט חדש ביקום של הארי פוטר. יעקוב אחר הרפתקאותיו של ניוט סלמנדר, הכותב של חיות קסומות ואיפה למצוא אותן.
רולינג תהייה התסריטאית.

זה מגניב נורא, למרות שקיוויתי לעוד ספר. יש גם אחלה פוטנציאל למשחק דמוי סקיילננדרס עם חיות מהעולם של הארי פוטר, שזה מגניב גם כן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 12 ספטמבר 2013, 20:30

Nucleus_Dawn כתב:
תמונה

----

הוכרז סרט חדש ביקום של הארי פוטר. יעקוב אחר הרפתקאותיו של ניוט סלמנדר, הכותב של חיות קסומות ואיפה למצוא אותן.
רולינג תהייה התסריטאית.

זה מגניב נורא, למרות שקיוויתי לעוד ספר. יש גם אחלה פוטנציאל למשחק דמוי סקיילננדרס עם חיות מהעולם של הארי פוטר, שזה מגניב גם כן.

מעניין איך זה ייצא, למרות שאם אתה שואל אותי, ספר שמיני זה לא רעיון טוב.
הסדרה נכתבה ונחתמה, עוד ספר רק יהרוס, ירגיש מאולץ וניראה לי שייפגע במשמעות שלה. זה ממש כמו עוד ספר לשר הטבעות או עוד עונה לשובר שורות. יש דברים שצריכים מסגרת מוגדרת, עם כל הצער שבדבר.
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 ספטמבר 2013, 21:56

infected aviad כתב:מעניין איך זה ייצא, למרות שאם אתה שואל אותי, ספר שמיני זה לא רעיון טוב.
הסדרה נכתבה ונחתמה, עוד ספר רק יהרוס, ירגיש מאולץ וניראה לי שייפגע במשמעות שלה. זה ממש כמו עוד ספר לשר הטבעות או עוד עונה לשובר שורות. יש דברים שצריכים מסגרת מוגדרת, עם כל הצער שבדבר.

עוד ספר לשר הטבעות? למשל, הסילמריון?

זה לא עוד ספר, בכל מקרה. זה סרט (והוא התשיעי).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 12 ספטמבר 2013, 22:03

Nucleus_Dawn כתב:

רשמת שקיוות לעוד ספר, ומכאן הסקתי שהתכוונת לספר שמיני.
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 12 ספטמבר 2013, 22:56

infected aviad כתב:רשמת שקיוות לעוד ספר, ומכאן הסקתי שהתכוונת לספר שמיני.

אהה... לזה התייחסת.

אז אני בהחלט מקווה לעוד ספר, אבל אני לא רוצה שהוא יעסוק בהארי פוטר. אני רוצה שהוא ילך לתקופת זמן אחרת, בעולם הקוסמים ואם אפשר, אז גם במקום אחר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
matangt8
Warrior

הודעהעל ידי matangt8 » 14 ספטמבר 2013, 12:11

איך אני שמח שסוף סוף התחיל החלק השני של העונה של "האגדה של קורה",זה היה חסר הרבה זמן :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 14 ספטמבר 2013, 23:51

דווקא ספר על דמבלדור שלפני הספרים יכול להיות טוב (איך הוא הגיע לרמתו, על אהבתו לקוסם גרינדלוולד והדברים השובבים שהם עשו ביחד).

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 15 ספטמבר 2013, 02:44

על זה נאמר:

תמונה
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 ספטמבר 2013, 08:21

פרק מופת של שובר שורות. פחות או יותר בכל ההיבטים. אומנם סה''כ כמה דמויות שוחחו אחת עם השניה, ובכל זאת.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 16 ספטמבר 2013, 14:31

לא ראיתי את הפרק האחרון, אבל את האמת, אם יש משהו שמפריע לי בעונה הזאת זה שפתאום וולט הפך לפחות חכם ודי התרכך. זה לחלוטין לא הוולט של העונה הקודמת (כאילו, החצי עונה הקודם).
אגב, ראיתי גם את הפרק הראשון בעונה הרביעית של אימפריית הפשע: פייר? איכזב אותי, אבל עדיין אהבתי.
ראיתי גם את הפרק הראשון בעונה השישית של ילדי האנרכיה: את האמת, היה פרק טוב. לפי מה שהבנתי, בעונה הזאת כל פרק יהיה ארוך הרבה יותר, שזה מגניב.
ראיתי גם את הפרק הראשון בעונה השלישית של הומלנד: היה אחלה.
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 16 ספטמבר 2013, 17:26

הסוף די ברור עכשיו......
ספויילר: הצג
האמת, רציתי סוף טוב. בגלל איזה ספר בשירותים משפחות שלמות נהרסו... :evil:

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 ספטמבר 2013, 15:50

infected aviad כתב:לא ראיתי את הפרק האחרון, אבל את האמת, אם יש משהו שמפריע לי בעונה הזאת זה שפתאום וולט הפך לפחות חכם ודי התרכך. זה לחלוטין לא הוולט של העונה הקודמת (כאילו, החצי עונה הקודם).
אגב, ראיתי גם את הפרק הראשון בעונה הרביעית של אימפריית הפשע: פייר? איכזב אותי, אבל עדיין אהבתי.
ראיתי גם את הפרק הראשון בעונה השישית של ילדי האנרכיה: את האמת, היה פרק טוב. לפי מה שהבנתי, בעונה הזאת כל פרק יהיה ארוך הרבה יותר, שזה מגניב.
ראיתי גם את הפרק הראשון בעונה השלישית של הומלנד: היה אחלה.

אז תראה.. תאמין לי שלא תתאכזב, ואולי גם תבין מה קרה לוולטר, ולמה הוא מוצג ככה.

בעניין ילדי האנרכיה - אחרי סוף עונה 4, אני פרשתי מהסדרה הזאת, שהלכה מטיפשי אבל מבדר, לחסר כל הגיון שהוא.. אני לא מאמין בכלל שהסדרה ממשיכה אחרי

כל הסיפור עם סוכני הCIA שהם גם ברוני סמים וכו'.. שבעצם מעוניינים באיזו ''מחתרת'' אירית עתיקה

הומלנד, אגב היא מתח זול. קשה לי מאוד לצפות בסדרות כאלה בימינו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 ספטמבר 2013, 18:35

Nucleus_Dawn כתב:

סימילריון הוא לא עוד ספר לשר הטבעות, מדובר מקבץ סיפורים מהעידן הראשון ועד השני שבנו של טולקין קיבץ לאחר מותו של אביו. אין שום קשר בין הספר לשר הטבעות שבכלל מתרחש בסוף העידן השלישי. הוא בכלל לא ספר עלילתי, אלא מקבץ של ידיעות ועובדות ומקבץ של המון סיפורים על העולם העתיק. בערך כמו להגיד שספר השירים של בומבדיל הוא המשך לשר הטבעות. אין שום קשר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ספטמבר 2013, 19:43

Death_119 כתב:סימילריון הוא לא עוד ספר לשר הטבעות, מדובר מקבץ סיפורים מהעידן הראשון ועד השני שבנו של טולקין קיבץ לאחר מותו של אביו. אין שום קשר בין הספר לשר הטבעות שבכלל מתרחש בסוף העידן השלישי. הוא בכלל לא ספר עלילתי, אלא מקבץ של ידיעות ועובדות ומקבץ של המון סיפורים על העולם העתיק. בערך כמו להגיד שספר השירים של בומבדיל הוא המשך לשר הטבעות. אין שום קשר.

אתה לא מחדש שום דבר. גם אמרתי בעצמי שאני לא רוצה סיפור על הארי פוטר, אלא סיפור שירחיב על העולם שנוצר בסדרה וסובב סביב דמויות אחרות.
גן לספר השירים של טום בומבדיל, במקרה, יש מקביל הארי פוטר - The Tales of Beedle the Bard.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 20 ספטמבר 2013, 01:37

Klayman כתב:
אז תראה.. תאמין לי שלא תתאכזב, ואולי גם תבין מה קרה לוולטר, ולמה הוא מוצג ככה.

בעניין ילדי האנרכיה - אחרי סוף עונה 4, אני פרשתי מהסדרה הזאת, שהלכה מטיפשי אבל מבדר, לחסר כל הגיון שהוא.. אני לא מאמין בכלל שהסדרה ממשיכה אחרי

כל הסיפור עם סוכני הCIA שהם גם ברוני סמים וכו'.. שבעצם מעוניינים באיזו ''מחתרת'' אירית עתיקה

הומלנד, אגב היא מתח זול. קשה לי מאוד לצפות בסדרות כאלה בימינו.

קצת בעייתי כי חזר לצבא ושיט, לא נורא :)
בקשר לילדי האנרכיה, בסדר, כבר משכתי אותך מספיק ארבע עונות :)
בקשר להומלנד, גם על זה כבר דיברנו :)
תמונה

תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים