OT - כל מה שלא קשור לכלום

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: OT - כל מה שלא קשור לכלום

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2015, 01:05

ומקרוב יותר, אני משער שכאן נחת הגשש שחר?
תמונה
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 16 יולי 2015, 01:29

DrKeo כתב:ומקרוב יותר, אני משער שכאן נחת הגשש שחר?
תמונה

לא... אתה רואה שהגשש נמצא באזור העליון של פלוטו.
התמונה הזאת קרובה לקוטב הדרומי. היא בבסיס של אזור ה"לב".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2015, 01:39

ותמונה ראשונה של הירח של פלוטו, הידרה (אין קשר למארוול):
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 16 יולי 2015, 02:47

המשימות הכי קשות בכל משחקי GTA:

אני אישית סיימתי את כולן, חלקן לא קשות כמו שמתארים אותן.
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 יולי 2015, 22:31

DrKeo כתב:ותמונה ראשונה של הירח של פלוטו, הידרה (אין קשר למארוול):
תמונה

והנה תמונה איכות קצת יותר טוב של ירח אחר של פלוטו (לא ידעתי שיש לו בכלל), Charon:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2015, 23:48

שאגב הוגים את זה "שרון" (כמו שאמריקאים אומרים שרון, לא כמו שהישראלים אומרים, כמו שרון סטון :)) והוא בגודל מאוד קרוב לפלוטו מה שגורם לו ולפלוטו למסלול הקפה אחד סביב השני כמעט כמו שמשות במערכת שמש כפולה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 יולי 2015, 10:42

השנה אני לא אומר מזל טוב לאביעד כי גם ככה הוא בקושי מגיע לכאן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2015, 14:12

כל הכבוד על העקיצה הפולנית עמר :)

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 יולי 2015, 14:23

DrKeo כתב:כל הכבוד על העקיצה הפולנית עמר :)

אם כבר עקיצה פולנית אז אני עומר עם ו'. הכרתי פעם מישהו בשם עמר אבל הוא היה מהמשולש :evil:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2015, 14:26

Noted, ביחוד שאני כותב את השם שלך בלי ו' כבר שנים.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 יולי 2015, 14:29

DrKeo כתב:Noted, ביחוד שאני כותב את השם שלך בלי ו' כבר שנים.

נכון, אבל כפולני, היה לי לא נעים לתקן אותך וחיכיתי להזדמנות שבה אני יכול להגיד את זה בלי לצאת קטנוני :roll:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2015, 14:36

אני מכיר אנשים שכותבים עמר ואנשים שכותבים עומר. פעם ראשונה גששתי, כתבתי עמר כניסוי וזרמת אז פשוט הנחתי :)

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 18 יולי 2015, 15:30

DrKeo כתב:שאגב הוגים את זה "שרון" (כמו שאמריקאים אומרים שרון, לא כמו שהישראלים אומרים, כמו שרון סטון :)) והוא בגודל מאוד קרוב לפלוטו מה שגורם לו ולפלוטו למסלול הקפה אחד סביב השני כמעט כמו שמשות במערכת שמש כפולה.

שרון ? אף פעם לא שמעתי על זה. ביוונית זה Χάρων - כארון (כ' לא דגושה).

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 18 יולי 2015, 15:37

MGS FREAK כתב:
DrKeo כתב:שאגב הוגים את זה "שרון" (כמו שאמריקאים אומרים שרון, לא כמו שהישראלים אומרים, כמו שרון סטון :)) והוא בגודל מאוד קרוב לפלוטו מה שגורם לו ולפלוטו למסלול הקפה אחד סביב השני כמעט כמו שמשות במערכת שמש כפולה.

שרון ? אף פעם לא שמעתי על זה. ביוונית זה Χάρων - כארון (כ' לא דגושה).

ראיתי את מסיבת העיתונאים של נאס"א והם התייחסו לשארון כמה פעמים והם באמת אומרים את זה בדיוק כמו שנדב תיאר. כמו שרון סטון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יולי 2015, 16:56

לפחות האמריקאים הוגים ככה, אין לי מושג איך היוונים העתיקים :)
מישהו זוכר קטע מgow שהוגים שם את השם שלו? אני חושב שהיה קטע כזה לא? זה המפעיל סירה שמוביל את המתים על הנהר בגהנום.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 18 יולי 2015, 17:04

DrKeo כתב:לפחות האמריקאים הוגים ככה, אין לי מושג איך היוונים העתיקים :)
מישהו זוכר קטע מgow שהוגים שם את השם שלו? אני חושב שהיה קטע כזה לא? זה המפעיל סירה שמוביל את המתים על הנהר בגהנום.

ב-1:10. הייתי אומר שזה אותו דבר כמו המילה "tech", הדבר הכי קרוב ל-ח/כ שיש באנגלית.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 18 יולי 2015, 19:48

אני סתם אזרוק שהאות הרלוונטית (χ) נהגית ביוונית כח'. חרא של ירח...

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 23 יולי 2015, 14:37

תמונה

עצוב.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יולי 2015, 09:38

מאוד עצוב.
איכשהו, כל פעם מפתיע אותי שיש אנשים שבאמת מאמינים שככה מתנהל הדיון הזה במציאות. גם ברור שרק אדם מאוד צר אופקים ובור יכול להאמין לשטות הזאת של "נשים אומרות אונס על כל דבר".
הקומיקס הזה מראה באופן מזוקק למדי כל כך הרבה ממה שמחורבן בשיח השובינסטי ומלא השנאה שקיים בעיקר במקומות חשוכים באינטרנט.

בקיצור, דוחה. משהו שלא הייתי מופתע למצוא באיזו קבוצת פייסבוק של תנועת זכויות הגברים. מחליא.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 יולי 2015, 11:31

Nucleus_Dawn כתב:מאוד עצוב.
איכשהו, כל פעם מפתיע אותי שיש אנשים שבאמת מאמינים שככה מתנהל הדיון הזה במציאות. גם ברור שרק אדם מאוד צר אופקים ובור יכול להאמין לשטות הזאת של "נשים אומרות אונס על כל דבר".
הקומיקס הזה מראה באופן מזוקק למדי כל כך הרבה ממה שמחורבן בשיח השובינסטי ומלא השנאה שקיים בעיקר במקומות חשוכים באינטרנט.

בקיצור, דוחה. משהו שלא הייתי מופתע למצוא באיזו קבוצת פייסבוק של תנועת זכויות הגברים. מחליא.

ברור לך שזאת הקצנה שבאה להדגים שגם מול עובדות בשטח, כל אותן קבוצות מופלות ונרדפות לכאורה (במקרה הזה נשים) ימשיכו להיאחז באג'נדה שלה, ולפעמים גם לא יהססו לשלוף איזה נשק על שובר משחק, כן ?

וכמובן שאי אפשר להכליל את כל הנשים, אבל השימוש בהאשמות שווא של אונס, הטרדה, מיזוגניה רחוקות מלהיות נדירות. אתה יודע מה מחליא אותי ? אנשים שמבלבלים קריאה לשוויון עם פגיעה\ הורדה במעמד של הקבוצה החזקה יותר. פמיניזם זה דבר לגיטימי אם המטרה שלו היא שוויון בין המינים (ובעיני שוויון בין מינים הוא דבר כל כך בסיסי שאין מה לדבר עליו. הציוד שהטבע נתן לך לא אמור לשנות כלום) , אבל שנאת גברים פתולוגית וניסיון לעשות לכל יצור עם כרומוזום Y גילט טריפ על שנים של דיכוי נשים, הצגת כל גבר כאנס פוטנציאלי ושאני לא אתחיל עם הסטנדרטים הכפולים שמושרשים בתרבות שלנו ויש בהם הסכמה שבשתיקה, לצערי משני הצדדים ("נשים יכולות לעשות הכל"\"אני בחורה זה כבד מדי" וכו')

בהתאם לנ"ל, אני גם לא רואה שום דבר פסול בתנועות זכויות גברים (שוב, המטרה הסופית צריכה להיות שוויון. אסור לחצות את הקו הדק אל עבר רצון בעליונות של צד מסוים)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יולי 2015, 12:01

MGS FREAK כתב:
Nucleus_Dawn כתב:מאוד עצוב.

ברור לך שזאת הקצנה שבאה להדגים שגם מול עובדות בשטח, כל אותן קבוצות מופלות ונרדפות לכאורה (במקרה הזה נשים) ימשיכו להיאחז באג'נדה שלה, ולפעמים גם לא יהססו לשלוף איזה נשק על שובר משחק, כן ?

וכמובן שאי אפשר להכליל את כל הנשים, אבל השימוש בהאשמות שווא של אונס, הטרדה, מיזוגניה רחוקות מלהיות נדירות. אתה יודע מה מחליא אותי ? אנשים שמבלבלים קריאה לשוויון עם פגיעה\ הורדה במעמד של הקבוצה החזקה יותר. פמיניזם זה דבר לגיטימי אם המטרה שלו היא שוויון בין המינים (ובעיני שוויון בין מינים הוא דבר כל כך בסיסי שאין מה לדבר עליו. הציוד שהטבע נתן לך לא אמור לשנות כלום) , אבל שנאת גברים פתולוגית וניסיון לעשות לכל יצור עם כרומוזום Y גילט טריפ על שנים של דיכוי נשים, הצגת כל גבר כאנס פוטנציאלי ושאני לא אתחיל עם הסטנדרטים הכפולים שמושרשים בתרבות שלנו ויש בהם הסכמה שבשתיקה, לצערי משני הצדדים ("נשים יכולות לעשות הכל"\"אני בחורה זה כבד מדי" וכו')

בהתאם לנ"ל, אני גם לא רואה שום דבר פסול בתנועות זכויות גברים (שוב, המטרה הסופית צריכה להיות שוויון. אסור לחצות את הקו הדק אל עבר רצון בעליונות של צד מסוים)

פמיניזם זו תנועה שכל מטרתה מאז הווסדה ועד היום היא לדאוג שיהיה שוויון והיא נוצרה בעקבות אפליה ארוכת שנים של חצי מהאוכולוסייה האנושית, בגלל המין שלה.
אין תופעה של האשמות שווא של אונס. זה בולשיט שקיים רק במוח של אנשים שחושבים שיש מקום לתנועות שקוראות לשימור הפריבילגיות של הגברים.
הצד היחיד בויכוח הזה שמתבלבל בין קריאה לשיוויון וקריאה לפגיעה בקבוצה מסוימת, זו הקבוצה ההגמונית שלא רוצה לאבד את המעמד הלא מוסרי שלה ובינה גם כל מיני אנשים שמפיצים רעיונות פסיכיים על תופעת התלונות על אונס שווא (לך תתלונן על אונס במשטרה. בטח ממש תהנה מזה).

הדיון לא קרוב ללהתנהל כמו מה שמוצג בקומיקס הזה. לא בהגזמה. לא במדויק. לא בכיוון בכלל. הדיון הוא שאשה אומרת שהיא היתה רוצה לראות יותר נשים חזקות במשחקים ובתגובה היא זוכה לפקפוק בכך שהיא גיימרית במקרה הטוב ואיומי אונס ומוות כלפיה וכלפי המשפחה שלה עד המקרים שבהם היא צריכה לעזוב את הבית שלה בגלל שהמאיימים הפתטיים האלה גם מפרסמים את הכתובת שלה עבור כל מי שמספיק מטורף גם לממש את ההבטחות שלהם.

אין פה דיון מאוזן. אין בעיות בשני הצדדים. אין קיצוניים דומים בשני הצדדים. שנאת גברים ושנאת נשים הן לא תופעות מאוזנות.
קומיקסים כמו זה, שמנסים להעביר מסר כזה, הם עוד תופעת לוואי לבעיה העצומה. הכחשה שלה, התעלמות ממנה וניסיון לצייר איזה מצג שווא של "זה רק קיצונים וזה אותו הדבר בצד השני", זה לא יותר משקרים.

המילה האחרונה בדיון, שלך, אם אתה רוצה בה. את שלי אמרתי ואין באמת טעם להתווכח על דברים כאלה, כמו שאני לא חושב שיש טעם להתווכח על קיומו של כוח המשיכה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 24 יולי 2015, 12:17

יש פה בחורה בודדת ולא אוסף של בחורות. הבחורה מצוירת בדיוק כמו הבחורים, אין פה הגזמה של מאפיינים פיזיים בולטים לטובה או לרעה של אף צד ואפילו הרקע זהה. אישית אני חשבתי שהקומיקס הזה סתם ארוך, טרחני ולא מצחיק אבל הוא לא שוביניסטי במיוחד והוא גם לא ממש פוגעני. מנסה להיות קצת סאטירי.
בנוסף, בדיקה זריזה של המקור מגלה שמי שצייר את הקומיקס היא בחורה היספאנית חביבה. מהאינטסטגרם שלה נראה שהיא בכלל ציירה את עצמה ויש פה סוג של הומור עצמי.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יולי 2015, 12:42

omerkot כתב:יש פה בחורה בודדת ולא אוסף של בחורות. הבחורה מצוירת בדיוק כמו הבחורים, אין פה הגזמה של מאפיינים פיזיים בולטים לטובה או לרעה של אף צד ואפילו הרקע זהה. אישית אני חשבתי שהקומיקס הזה סתם ארוך, טרחני ולא מצחיק אבל הוא לא שוביניסטי במיוחד והוא גם לא ממש פוגעני. מנסה להיות קצת סאטירי.
בנוסף, בדיקה זריזה של המקור מגלה שמי שצייר את הקומיקס היא בחורה היספאנית חביבה. מהאינטסטגרם שלה נראה שהיא בכלל ציירה את עצמה ויש פה סוג של הומור עצמי.

הוא מנסה להיות קצת סאטירי ולצחוק על ה"תופעה" של נשים שמתלוננות על אונס, רק בגלל שמישהו לא מסכים איתן. סאטירה זה כלי שנועד להעביר מסרים מסוימים. שימוש בו לא מגן על הטענות שמעלות באמצעותו. לא כאשר הוא מעלה טענות שוביניסטיות במובהק, כמו במקרה הזה ולא כאשר זה ציור של יהודון עם אף גדול שסופר כסף, בזמן שמונחת מולו קערה עם מרק פלסטינאים סמיך וציור של אובמה עם כפייה וחגורת נפץ בכיס.
זהות היוצרת לא משנה שום דבר בנוגע למסר השוביניסטי. אני לא רואה איך זה רלוונטי בכלל.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 24 יולי 2015, 13:54

Nucleus_Dawn כתב:
omerkot כתב:יש פה בחורה בודדת ולא אוסף של בחורות. הבחורה מצוירת בדיוק כמו הבחורים, אין פה הגזמה של מאפיינים פיזיים בולטים לטובה או לרעה של אף צד ואפילו הרקע זהה. אישית אני חשבתי שהקומיקס הזה סתם ארוך, טרחני ולא מצחיק אבל הוא לא שוביניסטי במיוחד והוא גם לא ממש פוגעני. מנסה להיות קצת סאטירי.

הוא מנסה להיות קצת סאטירי ולצחוק על ה"תופעה" של נשים שמתלוננות על אונס, רק בגלל שמישהו לא מסכים איתן. סאטירה זה כלי שנועד להעביר מסרים מסוימים. שימוש בו לא מגן על הטענות שמעלות באמצעותו. לא כאשר הוא מעלה טענות שוביניסטיות במובהק, כמו במקרה הזה ולא כאשר זה ציור של יהודון עם אף גדול שסופר כסף, בזמן שמונחת מולו קערה עם מרק פלסטינאים סמיך וציור של אובמה עם כפייה וחגורת נפץ בכיס.
זהות היוצרת לא משנה שום דבר בנוגע למסר השוביניסטי. אני לא רואה איך זה רלוונטי בכלל.

אני צוחק על ה-SJWים שלוקחים ברצינות תהומית ובגישה חד צדדית שמונעת משנאה תלונות שווא של פמינאציות ו-attention whores למינהן. רוצה דוגמה לאחת ? בטח יצא לך לשמוע על אמה סולקוויץ ("נערת המזרן"), שאין אף הוכחה לכך שנאנסה ובכל זאת ממשיכה עם ההצגה הפאתטית שלה. יצא לך לשמוע על הסרטון "האומנותי" שהיא צילמה ? זה שבו היא משחזרת את האונס כביכול שהיא עברה (פורנו לכל דבר) ? אני בספק אם אישה שנאנסה תרצה ותנסה לשחזר עשירית ממה שעבר עליה, היא פשוט מבזה כל קורבן אונס אמיתי. הבעיה היא האנשים שמאמינים לה בגלל שהיא מצטיירת בתור קורבן של ה-so called "תרבות אונס" והפטריארכיה בחברה המערבית ולא חושבים לבדוק את העובדות או להטיל ספק בסיפור ההזוי שלה.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 24 יולי 2015, 14:34

Nucleus_Dawn כתב:הוא מנסה להיות קצת סאטירי ולצחוק על ה"תופעה" של נשים שמתלוננות על אונס, רק בגלל שמישהו לא מסכים איתן. סאטירה זה כלי שנועד להעביר מסרים מסוימים. שימוש בו לא מגן על הטענות שמעלות באמצעותו. לא כאשר הוא מעלה טענות שוביניסטיות במובהק, כמו במקרה הזה ולא כאשר זה ציור של יהודון עם אף גדול שסופר כסף, בזמן שמונחת מולו קערה עם מרק פלסטינאים סמיך וציור של אובמה עם כפייה וחגורת נפץ בכיס.

צריך דמיון מאוד מפותח בשביל לטעון שהיא צוחקת על נשים שמתלוננות על אונס. היא צוחקת על נשים שמשתמשות בביטוי אונס בהקשרים שאינם קשורים בשום אופן לאונס מיני ואם אני צודק בזה שהיא מציירת פה את עצמה אז יש פה הומור עצמי שמייחס לסוג הביטויים שבהם היא משתמשת בעצמה ולכן זהות הציירת היא רלוונטית בריבוע (וכבר הוכח שההומור שלה ושלך אינם תואמים).
היא לא הגכיחה אדם ספציפי שמזוהה עם אג'נדה (ההשוואה לקריקטורת אובמה בטלה) והיא לא ציירה את הדמות הנשית בהגזמה של מאפיינים סטריאוטיפיים שליליים של נשים מול גברים (השוואה ליהודון עם האף והכסף בטלה). אין פה מדרון חלקלק ואין פה גבול דק. בין הקומיקס הזה לקריקטורות שאתה מתאר יש וואחד תהום פעורה.
המקום שבו יש גבול דק ומדרון חלקלק זה המקום שבו כל מילה קטנה ספק קשורה וכל בדל ביקורת הופך לאיום על האמת האידאולוגית הגדולה (ולא משנה עד כמה אתה תופס אותה כנכונה וחשובה) ולכן המילה והביקורת חייבות מייד להיות מושתקות גם אם זה מחייב הקצנה פראית והוצאה מכל פרופורציה. זה טוטליטריזם.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים