נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2021, 21:35

Uncle Pey'j כתב:אין לי שום ציפיות שהסרט הזה יהיה מוצלח,התסריט עבר כל כך הרבה שכתובים וגלגולים והתחלפו איזה 8 במאים כשזה שבסופו של דבר הופקד על הבימוי עשה סרט גרוע מאוד לפני כן שהיה הסרט היחיד שלו עד כה,שאני פשוט לא מצליח לראות חזון קוהרנטי לדבר הזה.
אני גם לא אוהב את השיווק שלו בתור האוריגין סטורי שמעולם לא קיבלנו במשחקים,שטויות,יש אוריגין לדרייק ב-3 ו-4,לסוני פשוט נוח לטאטא את זה כרגע.

צטטתי את פייג׳ כדי שלא יבלע בעמוד הקודם. בלי שום קשר, הטריילר הראשון לאטרנלס:
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 מאי 2021, 10:51

הטרייילר נראה ממש meh. עם קישור מאולץ בסוף כדי להזכיר לכולם ש"היי, אנחנו ביקום של הMCU!"

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2021, 13:21

יופי, איפה הייתם עד עכשיו כשניסו להשמיד את כדור הארץ 338944 פעמים בMCU?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2021, 13:35

Laskin כתב:יופי, איפה הייתם עד עכשיו כשניסו להשמיד את כדור הארץ 338944 פעמים בMCU?

הם צפו! רק צפו! ת'אנוס זה לגמרי בקטנה, מה הוא כבר עשה? השמיד 50% מהיקום? אגב, רוצים לדבר רגע על התוכנית של ת'אנוס? אוכלוסית כדור הארץ מכפילה את עצמה כל 49 שנים, ת'אנוס חצה את אוכלוסית היקום ואז השמיד את אבני האינסוף. כלומר התוכנית של ת'אנוס הייתה סוג של חבילת תמריץ לאוכלוסית היקום לחצי מאה? פאק, איפה התכנון לטווח הארוך בן אדם?

ובנושא אחר, בתי הקולנוע חוזרים הסופ"ש לישראל אז רק רציתי לציין שעכשיו שהם חוזרים, אנחנו יכולים להנות מהשם הנוראי ש-nobody קבל בעברית - סתם אחד ירוק. כן..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מאי 2021, 14:26

ברור, תתייחס רק לאוכלוסיית כדור הארץ, יא גזען...
אבל מה שבאמת דפוק בתכנית שלו זה שהוא יכול היה להגדיל את המשאבים פי 2, או פי מליון, וככה היה פותר הכל לטווח ארוך באמת.
ומה עם הנבל של ד"ר מוזר?! דורמומומוומממשהו? שהקוסם יטפל זה.
אני חשבתי שיעשו משהו עם האיטרנלס, לא שהם פשוט ישבו והמתינו לרגע הנכון.

לגבי סתם אחד ירוק - מה? מה?!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מאי 2021, 19:58

עבר הרבה זמן מאז "הזאב הרע", סופסוף נבות פפושדו חוזר והפעם בסרט בינלאומי עם קאסט די מטורף.

וגם הסרט החדש של אדגר רייט:

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 27 מאי 2021, 13:11

כתבה של כאן 11 על חזרת הקולנוע בישראל:

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 29 מאי 2021, 18:03

רצינו לחגוג את פתיחת בתי הקולנוע. הסרט היחיד לכל המשפחה שנראה סביר הוא WW84 אז הלכנו לקולנוע וראינו אותו
זה הסרט גיבורי על הראשון שאני רואה מאז באטמן הראשון. (ז"א אם לא סופרים את בלתי שביר כסרט גיבורי על)
מה אני אגיד לכם, כנראה שאני באמת לא הקהל יעד של הסוגה הזו. סרט מטופש ולא אמין ברמות קרינג'. אפילו הסצינות פעולה נראו לי מטופשות וחסרות טעם.
אה כן וגם משחק רע. של כולם. אבל שאר בני החשפחה דווקא אהבו אז זה כנראה ענין של פילוח או משהו
באופן אישי נראה שלא הפסדתי שלא ראיתי את כל ה"סרטי קיץ" של פס היצור של הוליווד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 מאי 2021, 18:28

WW84 גרוע מאוד (מאוד!),לא מייצג את הז'אנר בגרם, נסה לצפות בטרילוגיית באטמן של נולאן או לוגאן, הם מייצגים בעיניי את ההתקדמות האמיתית שנעשתה בז'אנר הזה בעשור ומשהו האחרון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מאי 2021, 20:26

sharonbn כתב:רצינו לחגוג את פתיחת בתי הקולנוע. הסרט היחיד לכל המשפחה שנראה סביר הוא WW84 אז הלכנו לקולנוע וראינו אותו
זה הסרט גיבורי על הראשון שאני רואה מאז באטמן הראשון. (ז"א אם לא סופרים את בלתי שביר כסרט גיבורי על)
מה אני אגיד לכם, כנראה שאני באמת לא הקהל יעד של הסוגה הזו. סרט מטופש ולא אמין ברמות קרינג'. אפילו הסצינות פעולה נראו לי מטופשות וחסרות טעם.
אה כן וגם משחק רע. של כולם. אבל שאר בני החשפחה דווקא אהבו אז זה כנראה ענין של פילוח או משהו
באופן אישי נראה שלא הפסדתי שלא ראיתי את כל ה"סרטי קיץ" של פס היצור של הוליווד.

איזה עצוב שאחרי שנים (עשרות שנים?) שלא ראית סרט גיבור על סרט החזרה שלך הוא דווקא ww84. זה כמו שמישהו יגיד שהוא לא שחק משחק וידאו 20 שנים ועכשיו הוא חזר למשחקי וידאו דרך קראקדאון 3 או משהו כזה. מדובר בסרט צ׳יזי וסתמי ברמות. כדי להפיק ממנו הנאה צריך לכבות לגמרי את המוח אבל ברמה אחרת לגמרי מסרטי מארוול, צריך לכבות את כל המוח. הוא צ׳יזי ומטומטם ולמרות שהצלחתי להפיק ממנו הנראה כי באתי בראש של ״זה סופרמן של דונר ב2020״, אין איך לעקוף את זה, זה סרט מפגר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2021, 08:06

מה, לא ראית אפילו את האביר האפל? זה בקטע של לעשות לעצמך דווקא, להיות שונה ומיוחדת, או שפשוט אתה עד כדי כך לא אוהב גיבורי על? :)
סתם מעניין אותי למה מישהו שאוהב משחקים וכד׳ לא צופה בסרטים שנחשבים ממש טובים בסגנון.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 מאי 2021, 09:10

רגנרוק חזרה לעונה שנייה, הספקתי כבר לראות שלושה פרקים והיא ממשיכה להיות נהדרת כמו העונה הראשונה ואף יותר. מומלץ למי שפספס שנה שעברה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 מאי 2021, 09:41

Laskin כתב:מה, לא ראית אפילו את האביר האפל? זה בקטע של לעשות לעצמך דווקא, להיות שונה ומיוחדת, או שפשוט אתה עד כדי כך לא אוהב גיבורי על? :)
סתם מעניין אותי למה מישהו שאוהב משחקים וכד׳ לא צופה בסרטים שנחשבים ממש טובים בסגנון.

צפיתי בסדרת באטמן של נולן ובמעט מסרטי מארוול. אין לי ממש משיכה לסרטים האלה בימינו, למרות שאני עדיין מאוד אוהב משחקים.
לא רואה קורלציה ישירה בין גיימינג לסרטי super heroes למיניהם כמשהו שחייבים לצרוך. מן הסתם יש חפיפה גדולה בין אלה שאוהבים גם וגם, אבל הנוסחתיות של סרטי super heroes די נמאסה עלי עם השנים. בכללי אני לא צופה בהמון סרטים, בטח לא חדשים( אלא אם זה סרט שהאישה מתעקשת לגביו), עד שהם לא עוברים איזו תקופת צינון. גם הסרטים שנחשבים טובים מאוד בז'אנר, הם כנראה בינוניים מאוד ובעיקר שווים בשביל ה spectacle.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2021, 11:29

Klayman כתב:
Laskin כתב:מה, לא ראית אפילו את האביר האפל? זה בקטע של לעשות לעצמך דווקא, להיות שונה ומיוחדת, או שפשוט אתה עד כדי כך לא אוהב גיבורי על? :)

צפיתי בסדרת באטמן של נולן ובמעט מסרטי מארוול. אין לי ממש משיכה לסרטים האלה בימינו, למרות שאני עדיין מאוד אוהב משחקים.
לא רואה קורלציה ישירה בין גיימינג לסרטי super heroes למיניהם כמשהו שחייבים לצרוך. מן הסתם יש חפיפה גדולה בין אלה שאוהבים גם וגם, אבל הנוסחתיות של סרטי super heroes די נמאסה עלי עם השנים. בכללי אני לא צופה בהמון סרטים, בטח לא חדשים( אלא אם זה סרט שהאישה מתעקשת לגביו), עד שהם לא עוברים איזו תקופת צינון. גם הסרטים שנחשבים טובים מאוד בז'אנר, הם כנראה בינוניים מאוד ובעיקר שווים בשביל ה spectacle.

השאלה הייתה לשרון שכתב שלא ראה סופרהירוז שנים רבות...
אני בהחלט רואה קורלציה, זה בטח לא משהו שאתה ״חייב לצרוך״, אבל רוב הילדים שגדלו כגיימרים היו אותם אלה שממש אהבו סדרות אנימציה של גיבורי על שונים, ושרון דיבר על התקופה שעוד לא מיצו את הנוסחה, הוא ממש דילג על בערך כולם, אז מעניין אותי אפ לפחות ראה את האביר האפל, השומרים או שומרי הגלקסיה אפילו...
ובאופן אישי spectacle זה משהו שנחמד לבזבז עליו כולה שעה וחצי עד שעתיים וקצת. זה לא משחק עכשיו שרוכשים בשביל הגרפיקה במחיר מלא, סתם בילוי כזה בקולנוע, או בבית בחינם, ברוב המקרים.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 30 מאי 2021, 11:51

כן, שמעתי שהאביר האפל זה גיבורי על למבוגרים. זה עדיין לא שכנע אותי לצפות בסרטים.
אני גם לא שיחקתי באף אחד מהמשחקים שמבוססים על הדמויות/יקום.
אני לא ממש יכול לשים את האצבע למה הסוגה לא מושכת אותי כלל. השעיית החוסר אמון לא עובדת אצלי כשאני רואה את הסרטים והכל נראה לי טיפשי וילדותי ולא אמין
יכול להיות שזה ענין תרבותי. כשאני הייתי ילד, לא היתה תרבות של גיבורי על ולא הכרנו אף אחת מהדמויות חוץ מסופרמן. גם קומיקס בכלל לא היה נפוץ מאד. אולי קצת טרזן ומערבונים. אני פשוט לא גדלתי על הדמויות והסיפורים האלה. כשהתחילו לצאת הסרטים בשנות ה90 כבר הייתי אדם מבוגר וזה לא עניין אותי.
דווקא את בלתי שביר כן אהבתי. אבל לא נראה לי שזה שייך לסוגה. (לא ראיתי את ההמשך שלו כנראה כי לא היה לי זמן או משהו)

בכלל, ב20 שנים האחרונות אני רואה מעט מאד סרטי פעולה כי הם לא מספיק מעניינים בשבילי. טרנטינו הפסקתי לראות אחרי ספרות זולה. גם את הסרטי ג'יימס בונד האחרונים לא ראיתי (אני לא אוהב את הסרטים של דניאל קרייג) וגם משימה בלתי אפשרית ראיתי רק את הראשון, גם הסרטי פעולה של מאט דיימון ראיתי רק את הראשון ...

בעייני, כמובן, אין שום קשר בין סוגת גיבורי על ומשחקי מחשב. אני אוהב קשת רחבה של משחקי מחשב ומעולם לא הרגשתי מנותק או שחסר לי משהו בגלל שאני מתרחק מהעולמות האלה. לכולנו יש את הסוגות שלא אוהבים.
נערך לאחרונה על ידי sharonbn ב 30 מאי 2021, 11:56, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 מאי 2021, 11:56

היתה תרבות של גיבורי על, פשוט היא לא היתה במיינסטרים. היא היתה של גיקים בלבד.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 30 מאי 2021, 11:58

מתי? תמיד? הרי הקומיקס של גיבורי על היו נפוצים כבר בשנות ה40 בארה"ב. אתה רוצה להגיד לי שבשנות ה40 היו גיקים בארץ?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 מאי 2021, 12:01

לא... אבל בשנות ה-70/80 כן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 מאי 2021, 12:07

Laskin כתב:
Klayman כתב:

השאלה הייתה לשרון שכתב שלא ראה סופרהירוז שנים רבות...
אני בהחלט רואה קורלציה, זה בטח לא משהו שאתה ״חייב לצרוך״, אבל רוב הילדים שגדלו כגיימרים היו אותם אלה שממש אהבו סדרות אנימציה של גיבורי על שונים, ושרון דיבר על התקופה שעוד לא מיצו את הנוסחה, הוא ממש דילג על בערך כולם, אז מעניין אותי אפ לפחות ראה את האביר האפל, השומרים או שומרי הגלקסיה אפילו...
ובאופן אישי spectacle זה משהו שנחמד לבזבז עליו כולה שעה וחצי עד שעתיים וקצת. זה לא משחק עכשיו שרוכשים בשביל הגרפיקה במחיר מלא, סתם בילוי כזה בקולנוע, או בבית בחינם, ברוב המקרים.

יכול להגיד לך שאיירון מן 2 הוא האחרון מ"הגיבורים הקלאסיים" שראיתי. טרילוגיית באטמן של נולן כבודה במקומה מונח וניסיתי גם את שומרי הגלקסיה( 1 שהיה נחמד ו 2 שהיה גרוע). כל שאר עשרות הסרטים שהיו בין לבין? לא עניינו אותי. בכללי, אין לי כ"כ סבלנות לכל סדרה/סרט/ספר שלפחות מרגישים מאוד נוסחתיים. במשחקים זה שונה משום מה. אין לי ממש בעיה לשחק בכותרי ac פעם בשנתיים לאיזה 60-70 שעות, למרות שבואו, זה שיא הנוסחא. אבל לפחות אני משחק ולא סלם צופה פסיבי, ואני גם יכול לקבל כלמיני החלטות בדרך.

הזמן הפנוי שלי מאוד מועט, אני מעדיף לא לבזבז אותו על יצירות spectacle בינוניות ומטה. מרגיש לי ממש השחתה שלו.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2021, 12:21

אני איתך ברמת ה״הם לא כל כך מעניינים אותי״, אבל בסרטים מושקעים אני לרוב מנסה, מקסימום אני מגחך על זה אבל זה לא בזבוז זמן רציני כמו סדרה שלמה של *כמה וכמה עונות* כמו הפלאש או סופרגירל, רק חצי ערב בבית להעביר סתם עם משהו קליל או כבילוי - ועבור משהו כזה זה עדיין ממש סבבה בעיניי.

אבל שוב, השאלה שלי הייתה ספציפית על הטובים ביותר שיצאו ב-20 השנים האחרונות, שהפ באמת טובים גם עבור מי שלא מת על הסגנון.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 30 מאי 2021, 12:25

InterAl כתב:לא... אבל בשנות ה-70/80 כן.

גם 70 וגם 80? לא נראה לי. ממקור ראשון אני יכול להגיד שלא היתה ממש תרבות גיקים בשנות ה70. אולי אולי היתה איזה חנות ספיישלטי אחת בת"א? אני בספק אבל חנות אחת זה לא מספיק בשביל לפתח תרבות בארץ. בכל אופן בי-ם בוודאות לא היתה חנות כזו ולכן לא היה ממש מאיפה לקנות את החוברות.
ד"א, כן היתה בארץ תרבות משגשגת של מד"ב עם ספרות מתורגמת ואפילו מגזין מקומי. ואני הייתי כמובן צרכן של הספרות הזו. ועדיין לא זכור לי שום ספר/חוברת/מגזין על גיבורי על מהשנים האלה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2021, 12:27

שרון - לכל הפחות הייתי מנסה לצפות באביר האפל (לא כל הטרילוגיה, רק זה), ווטשמן הסרט בגירסה המורחבת + הסדרה החדשה של hbo, ואולי גם שומרי הגלקסיה הראשון, שהוא אחלה כקומדיה.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 30 מאי 2021, 12:35

חנות הקומיקס הראשונה בישראל נפתחה ב 2003
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7 ... 7%96%D7%94
לפי המאמר הזה על הקומיקס בישראל
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7 ... 7%90%D7%9C
היו אמני קומיקס מוקדמים בישראל, כמו דודו גבע אבל הם לא צירו בכלל שום דבר קרוב לגיבורי על
גיבורי על נכנסו טיפין רק לקראת סוף שנות ה80
למשל אורי און https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7 ... 7%95%D7%9F
שכתוב עליו שלא זכה לפופולאריות רבה...

לאסקין, תודה על ההמלצות. אתה צריך להבין שהסוגה לא ממש מושכת אותי.
יש לי (כמו לכולנו) באקלוג רציני של סרטים שכן מושכים אותי ועדיין לא ראיתי אז זה לא שאין לי מה לראות

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 30 מאי 2021, 12:39

Laskin כתב:אני איתך ברמת ה״הם לא כל כך מעניינים אותי״, אבל בסרטים מושקעים אני לרוב מנסה, מקסימום אני מגחך על זה אבל זה לא בזבוז זמן רציני כמו סדרה שלמה של *כמה וכמה עונות* כמו הפלאש או סופרגירל, רק חצי ערב בבית להעביר סתם עם משהו קליל או כבילוי - ועבור משהו כזה זה עדיין ממש סבבה בעיניי.

אבל שוב, השאלה שלי הייתה ספציפית על הטובים ביותר שיצאו ב-20 השנים האחרונות, שהפ באמת טובים גם עבור מי שלא מת על הסגנון.

השומרים( הסרט והסדרה)- התחלתי כמה פעמים ולא זרם לי. לא יודע לשים את האצבע על למה.

שאר סרטי מארוול הם באמת מיותרים בעיניי. אני זוכר שקראתי כל מיני קומיקס כשהייתי ילד. גם ממש אהבתי את זה. פשוט זה מרגיש שהכל הפך למכונה משומנת וצפויה כ"כ, שלא בא לי לבזבז על זה את הזמן.
?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 30 מאי 2021, 13:02

sharonbn כתב:
InterAl כתב:לא... אבל בשנות ה-70/80 כן.

גם 70 וגם 80? לא נראה לי. ממקור ראשון אני יכול להגיד שלא היתה ממש תרבות גיקים בשנות ה70. אולי אולי היתה איזה חנות ספיישלטי אחת בת"א? אני בספק אבל חנות אחת זה לא מספיק בשביל לפתח תרבות בארץ. בכל אופן בי-ם בוודאות לא היתה חנות כזו ולכן לא היה ממש מאיפה לקנות את החוברות.
ד"א, כן היתה בארץ תרבות משגשגת של מד"ב עם ספרות מתורגמת ואפילו מגזין מקומי. ואני הייתי כמובן צרכן של הספרות הזו. ועדיין לא זכור לי שום ספר/חוברת/מגזין על גיבורי על מהשנים האלה.

מכיר אנשים שגדלו בשנים האלה. הם היו גיקים של קומיקס, וכנראה שלא במקרה גם גיקים גדולים של מחשבים... שוב, זה היה נדיר ומחוץ למיינסטרים אבל היה קיים.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 20 אורחים