נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי bozeman » 21 פברואר 2022, 13:12

לא, רק אתמול התארסו. אבל זה בסדר, זה המולטיוורס של DC...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2022, 21:36

מאט ריבס מאשר שהוא עובד על סדרה על הפינגווין של קולין פרל לhbo max וששיחות עם WB על הבטמן 2 מתנהלות כרגע.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2022, 20:04

למעוניינים, הסאונדטראק של הבטמן יצא היום.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 פברואר 2022, 21:40

הקשבתי לכולו פלוס מינוס,לא רע,אני חושב שהטראקים הטובים באמת כבר שוחררו לפני,אבל כל הטון שלו מאוד אחיד ומאוד noire-ish,גיאצ'ינו מלחין טוב.
קדימה,שיגיע כבר חמישי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2022, 17:38

Uncle Pey'j כתב:הקשבתי לכולו פלוס מינוס,לא רע,אני חושב שהטראקים הטובים באמת כבר שוחררו לפני,אבל כל הטון שלו מאוד אחיד ומאוד noire-ish,גיאצ'ינו מלחין טוב.
קדימה,שיגיע כבר חמישי.

אני רק אציין שיש שם track שנקרא escaped crusader. אין על משחקי מילים זולים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2022, 03:58

ראיתי את השלושה פרקים הראשונים של Severance באפל+ והסדרה הזאת פשוט מעולה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 27 פברואר 2022, 11:33

גם אני התחלתי אותה אתמול והיא עושה רושם מצוין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 פברואר 2022, 12:36

אני מחכה שתסתיים... יהיו 9 פרקים, אני רוצה לוודא שזו לא עוד סדרה שאמורה להעביר מסר אנטי קפיטליסטי :P

אגב, סיימתי סוף סוף את פיסמייקר - איזו סדרה נהדרת. שג'יימס גאן ימשיך לעשות רק סדרות כאלה, זה הייעוד שלו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2022, 13:41

Uncle Pey'j כתב:גם אני התחלתי אותה אתמול והיא עושה רושם מצוין.

כן, היא מעולה, רק משתפרת עם הפרקים לדעתי. רק קצת מבאס לחכות שבועית לפרק :)

Laskin כתב:אני מחכה שתסתיים... יהיו 9 פרקים, אני רוצה לוודא שזו לא עוד סדרה שאמורה להעביר מסר אנטי קפיטליסטי :P

אגב, סיימתי סוף סוף את פיסמייקר - איזו סדרה נהדרת. שג'יימס גאן ימשיך לעשות רק סדרות כאלה, זה הייעוד שלו

לא יותר מהסרט ההוליוודי הסטנדרטי. אבל אני לא חושב שכל תוכן ״תאגיד מרושע״ (לא שאני באמת יודע מה הולך בסדרה, רק התחלתי אותה) הוא אנטי קפיטליסטי. לא מעט פעמים התאגידים המרושעים בסרטים מגיעים לרשע שלהם מקשרי הון שלטון והרי הון שלטון זה לא קפיטליזם, זה סוציאליזם :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 פברואר 2022, 13:56

כן, אבל אתה רק בהתחלה... הרבה סדרות התחילו עם מסר "סטנדרטי" ובהמשך הלכו פול ריטארד ודאגו גם להציג את החולות, שלא קשורות להגדרת הקפיטליזם - כמשהו אינהרנטי ל"שיטה". לכן אני ממתין עם זה. אני אגב גם לא יודע בדיוק במה מדובר, רק שהסדרה עוסקת בזה... מאחר ומדובר בסדרה של "אפל", אז אני מעט נוטה לחשוד :)

אגב אני כבר הרבה מאוד זמן לא צופה בסדרות משבוע לשבוע, ממתין לצפות ברצף.
אני ממש מת על אוזארק אבל לא צפיתי עדיין בעונה האחרונה כי היא רק חצי עונה... מקווה שלא יהיו ספוילרים אבל אני עדיין מעדיף ככה.
עשיתי טעות קטנה עם THE RIGHTEOUS GEMSTONES ועכשיו אני ממתין לפרק האחרון של העונה השנייה.
אני חוזר וממליץ כאן על הסדרה הזו - אחלה של קומדיה! צפו עכשיו בשתי העונות (הלילה ישודר הפרק האחרון של העונה השנייה)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2022, 14:38

כן, אין לי מושג לאיפה זה הולך, אבל לפחות בנתיים ב-3 פרקים הראשונים אין איזה משהו קיצוני מדי :)

ובנוגע לג׳מסטונס, הם נמצאים ברשימת צפיה שלי כבר די הרבה זמן, אני לגמרי הולך לראות את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2022, 18:04

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 28 פברואר 2022, 19:57

ביקורות משבחות מאוד לבאטמן,מהקצת שקראתי,כבר אומרים שהוא עוקף את האביר האפל,מאוד יכול להיות שחלק מזה פשוט דיבורי הייפ,אבל כל מה שראיתי לא גורם לי לחשוב שזה לא אפשרי. הרבה מאוד זמן לא חיכיתי ככה לסרט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 מרץ 2022, 07:19

אני לא ראיתי ממנו כלום כמעט, אבל כל כך קשה לי להאמין שיהיה טוב יותר מהאביר האפל, מבחינתי הוא נמצא שם למעלה עם שליחות קטלנית 2 כסרט האקשן הטוב בכל הזמנים שאני תמיד אהנה אם אשב לצפות בו, גם אחרי עשרות פעמים… אבל הלוואי
הביקורות מאוד מעודדות, ההייפ שלי בשמיים. איזה כיף!

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 01 מרץ 2022, 16:34

האביר האפל סרט מדהים וכבודו במקומו מונח. אני לא מחפש סרט שיתעלה עליו, אבל כן מחפש סרט שיביא דברים קצת שונים ממה שהוצגו בו. למשל להביא לידי ביטוי את האינטלקט של באטמן, את יכולות הלחימה שלו (שבטרילוגיית האביר האפל הייתה די מעפנה) ועוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מרץ 2022, 22:06

אני לא חושב שלפני שראינו את הסרט זה הזמן לעשות השוואות לאביר האפל, ואני גם לא יודע אם מעניין אותי לעשות השוואות כאלה. אבל אני כן יודע שיש דבר אחד ששמעתי מבקרים אומרים ותפס לי את האוזן - העובדה שלמרות שנראה שהטריילרים הראו ״הכל״, מסתבר ש-WB השאירו לא מעט חשאי לגמרי. זה כבר באמת מעניין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2022, 11:08

אני לא ראיתי שום טריילר לסרט, רק כמה פריימים, אני אפילו לא יודע איך הבאטמן נשמע הפעם :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2022, 11:22

Laskin כתב:אני לא ראיתי שום טריילר לסרט, רק כמה פריימים, אני אפילו לא יודע איך הבאטמן נשמע הפעם :D

קצת כמו הערפד מדמדומים..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מרץ 2022, 11:23

...אבל גם את זה לא ראיתי (/שמעתי)!!!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מרץ 2022, 11:24

Laskin כתב:...אבל גם את זה לא ראיתי (/שמעתי)!!!

אז נגיד את זה אחרת - יותר טוב מבייל :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 02 מרץ 2022, 20:27

בנדר איז באק בייבי!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 מרץ 2022, 07:26

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2022, 16:39

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 מרץ 2022, 01:07

אז..באטמן.
אני חושב שמילת המפתח שמתארת את הסרט הזה ומבדילה אותו מהטרילוגיה של נולאן ושאר הסרטים היא "שונה",אבל באמת,זה פשוט סרט מאוד מאוד שונה ממה שרוב קהל היעד כנראה מצפה לו,ויש מצב שחלקם ימצאו אותו מאכזב. במקרה שלי,ממש לא התאכזבתיוהוא עמד כמעט בכל הציפיות (הגבוהות) שהיו לי.
פטינסון הוא בלי צל של ספק הבאטמן הקולנועי המועדף עלי,הוא פשוט עובד כל כך טוב על המסך,הדרך שבה הוא הולך,התנועות האיטיות,הכמעט לחישה שהוא עושה כשהוא בחליפה,באמת קשה להוריד את העיניים מהמסך כהוא שם כבאטמן,וזה כנראה הסרט עם הכי הרבה באטמן שראיתי בסרט באטמן,אם זה נשמע הגיוני,ברוס ויין ממש נזנח הצידה.

האקשן עובד,רוב הזמן-הכוריאוגרפיה וזוויות הצילום לא מושלמות והשוט המפורסם ההוא מהטיזר הראשון של באטמן מפוצץ במכות את הבריון הרנדומלי ההוא כנראה סצינת האקשן הכי מוצלחת בכל הסרט,אבל זה לא אומר שמה שיש גרוע,זה פשוט לא ההיילייט של הסרט.
הסיפור הבלשי מוצלח בסך הכל,ברור שהם ניסו לעשות כאן שבעה חטאים,אבל זה פשוט עבד משמעותית פחות טוב ועדיין,לא סיפור טיפוסי לסרט קומיקס- מאוד קודר ואפל טונלית וויזואלית (הסרט חשוך שאין דברים כאלה) אבל מרגיש שהטוויסט מגיע מקילומטרים וגם אם לא ראיתם אותו,הוא עדיין לא יזיז יותר מדי.
אני חושב שזה הולך להיות סרט שהדעות עליו הולכות להיות מאוד קוטביות- הוא יכול להיות שיעמומון רציני לאלו שמצפים למשהו קופצני ועמוס CGI כמו סרט מארוול טיפוסי ועבור אלו שקראו את באטמן (דגש על Long Halloween,Year one וגם Ego) הסרט הזה הוא כמו דפי קומיקס שמתעוררים לחיים,פשוט ככה.

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 04 מרץ 2022, 09:34

בדיוק זו ההגדרה לסרט - שונה. לא דומה לשום סרט גיבורי על, ובאטמן בפרט, שנעשה בעבר.
אני זקוק לעוד צפייה והיא כנראה תתרחש היום או מחר, אבל מאוד התרשמתי מהסרט. האווירה הכללית של הסרט היא משהו שאין דברים כאלה, בדיוק מה שרציתי לקבל - את גות'האם שהיא בור של חרא ורק בה באטמן יכול לשגשג. באטמן של הסרט הזה הוא גם חתיכת שרוט. הרי הדיבור הקבוע על באטמן הוא שאדם שלובש חליפת עטלף ויוצא להילחם בעבריינים בלילה, לא יכול להיות אדם שפוי. אבל בכל הסרטים לא ממש הצליחו להעביר את אי השפיות הזה. כאן זה קורה בגדול. גו'תהאם המזוהמת של הסרט ראויה לגיבור השרוט שלה.
סרט שאין בו בכלל רגעי כיף, זה סרט מתח עם כמות לא גדולה במיוחד של אקשן. בניגוד לאביר האפל שהיה סרט שאומנם כיוון לקהל אינטליגנטי ובוגר יותר, יכל למשוך גם קהל צעיר בגלל הספקטקולריות שבו, והאייקוניות של הג'וקר. הרידלר של הסרט הזה הוא לא אייקוני בשום צורה, לא תראו ילדים מתחפשים אליו בפורים, הוא פשוט נבל מפחיד ומעורר אי נוחות.

בתוך כל זה, אין לי מושג איך בוורנר הצליחו לקבל דירוג PG 13. זה סרט מאוד מאוד אלים, מאוד מטריד, מאוד קודר וכזה שלא מתאים בשום צורה לילדים. לא רק ויזואלית, לדעתי התוכן שלו הוא לא משהו שילדים יוכלו להתחבר אליו. זו אחת הסיבות שלצערי אני לא חושב שהסרט יצליח כ"כ בקופות. הלוואי שאתבדה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים