נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Stick
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 04 מרץ 2022, 15:45

את באטמן אני אראה מחר.
בינתיים ראיתי את פיסמייקר, ובעוד שסיימתי אותה די מהר והיא היתה מספיק קצרה ובטוחה בעצמה כדי שאהנה כל הזמן, קשה לי להגיד שזה היה מאוד מוצלח או שאזכור ממנה משהו מחרתיים.
הדבר שגיימס גאן כנראה הכי טוב בו בעולם זה לכתוב דיאלוגים של אנשים שלא מבינים ביטוי ואז מנתחים אותו יותר מדי. זה נהדר, זה מצחיק מאוד, וכשזה קורה פעמיים בסרט שלו זה מצוין. גם כאן, בשני הפרקים הראשונים זה עוד עבד טוב מאוד, אבל באיזשהו שלב כשבכל פרק הבדיחה הזו הוכנסה יותר מפעם אחת... לפעמים שטיקים שעובדים טוב בסרט של שעתיים מאבדים מהכוח שלהם בסדרה שארוכה פי 3.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 מרץ 2022, 01:43

הבאטמן פשוט אדיר. לצערו, הוא נמצא באותו הפראנצ'ייז עם 'האביר האפל' ככה שהוא מצליח להגיע רק למקום השני בדירוג סרטי הבאטמן, ועדיין, הוא עקף מבחנתי סרטים מצוינים ובכלל: אחד מסרטי הסופר הירוז הטובים שראיתי.
לא מושלם, יש בעיות וחוסר אחידות בו אבל הרגעים שעובדים פשוט אדירים. עלה על כל הצפיות שלי ואני בהחלט מת לראות לאן יקחו את הסגנון הזה קדימה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2022, 02:09

גם אני ראיתי את הבטמן היום והוא באמת מעולה. הוא ללא ספק הבטמן הכי בטמני שראיתי. אהבתי שלקחו המון מבטמן earth 1, זה באמת כיוון טוב לקחת את באמן. מאוד אהבתי שהוא פשוט מסתובב בחליפה שלו, זה הדגיש את הצד שבטמן הוא הדמות האמיתית וברוס ויין הוא המסכה. אפילו ההומור היה סופר מתאים, כל בדיחה נחתה בול ולא הרגישה לא במקום כמו חלק מהבדיחות ביקום של סניידר. מצד שני אני לא בטוח כמה אהבתי שנתנו לרידלר לא מעט מ-hush, זה היה מעולה אבל הוריד משמעותית את הסיכוי לראות את hush על המסך הגדול.

ספויילר: הצג
אין ספק ששני הדברים שהכי פחות אהבתי היו הקטע באצטדיון בסוף והעובדה ששוב פעם הביאו את הג׳וקר. די, כמה ג׳וקר אפשר? לטו, לדג׳ר, פיניקס ועכשיו בארי קוגן? שלא תבינו אותי לא נכון, בארי קוגן שחקן אדיר ומעטים האנשים שיכולים לשחק קריפ כמוהו (למי שלא ראה - killing of a secret deer, הוא חתיכת קריפ שם, משחק מדהים) אבל זה פשוט too soon. היה לסוף בארקאם ווייבים חזקים של סוף של סרט מארוול, לא אהבתי את זה. חסרים לבטמן נבלים? מה רע בלסיים את הסרט עם למשל hugo strange שמראיין את הרידלר? סתם דוגמה, יש לבטמן מליון נבלים מעולים, לא הגיע הזמן לתת להם במה?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 מרץ 2022, 15:52

Stick כתב:את באטמן אני אראה מחר.
בינתיים ראיתי את פיסמייקר, ובעוד שסיימתי אותה די מהר והיא היתה מספיק קצרה ובטוחה בעצמה כדי שאהנה כל הזמן, קשה לי להגיד שזה היה מאוד מוצלח או שאזכור ממנה משהו מחרתיים.
הדבר שגיימס גאן כנראה הכי טוב בו בעולם זה לכתוב דיאלוגים של אנשים שלא מבינים ביטוי ואז מנתחים אותו יותר מדי. זה נהדר, זה מצחיק מאוד, וכשזה קורה פעמיים בסרט שלו זה מצוין. גם כאן, בשני הפרקים הראשונים זה עוד עבד טוב מאוד, אבל באיזשהו שלב כשבכל פרק הבדיחה הזו הוכנסה יותר מפעם אחת... לפעמים שטיקים שעובדים טוב בסרט של שעתיים מאבדים מהכוח שלהם בסדרה שארוכה פי 3.

הדבר שאני זוכר הכי טוב מפיסמייקר זה הפתיח המעולה (שלא דילגתי עליו אפילו פעם אחת). חוץ ממנו, השוס הגדול של פיסמייקר הוא השחקנים והאלתורים - רואים שהם הרביצו שם המון דברים על המקום, וכל הקאסט בלי יוצא דופן פשוט מבריק.
גם ברמת הבימוי גאן והחברים שלו עושים עבודה טובה, אבל הבעיה המרכזית היא שהכתיבה וסיפור המסגרת פשוט חלשים: הסגירה של הסיפור הראשי מעלה זכרונות של סיימון פג, כי ב-The World's End הוא כבר עשה בדיוק הפינאלה הזו, והרבה יותר טוב. עלילת המשנה שקשורה באבא של פיסמייקר עלובה אפילו יותר, ונראית כמו טייק פרוגרסיבי דומה לזה של Wolfenstein 2 - עד רמת ההגחכה של אבא שמרן שהוא בעצם Literal Nazi - ואלו כידוע הם הרבה יותר גרועים מהאנטגוניסטים האמיתיים (מה שכן, ג'ון סינה בכיף יכול לשחק את בלזקוביץ' לדעתי).

מתישהו באמצע הסדרה, אני חושב שחלחלה אצלי התובנה שגאן הוא מז'אנר הבמאים ה"מושפעי טרנטינו". סצינות אקשן אובר-דה-טופ? פוקוס גדול עד כדי מוגזם על הפלייליסט של הסרט? דיאלוגים מתחוכמים ומתחכמים בין דמויות על נושאים אזוטריים? ברמת הצ'קליסט הוא עובר על הכל, אבל במקום הניואנסים של טרנטינו אנחנו מקבלים אצל גאן משהו שהוא יותר הטפה, וכשרואים את זה קורה מחדש פרק אחרי פרק בסדרה, זה הרבה יותר מציק בעין מאשר לראות את זה בסרט פעם בכמה שנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2022, 15:56

ההרגשה אצלי הייתה דווקא הפוכה משלכם, שככל שהסדרה התקדמה היא דווקא השתפרה. נניח ה-4 פרקים האחרונים היו הרבה יותר טוב מה-4 פרקים הראשונים לדעתי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 מרץ 2022, 16:06

הסיפור עצמו פשוט מאוד חלש. הדמויות שבלוניות ברמות, בעיקר האבא שמקבל הרבה יותר מדי זמן מסך. מה גם שחלק מהעשייה שם זולה מאוד, החליפה שלו למשל מגוחכת ברמות, ואולי זה מכוון, אבל זה ממש לא עבד עלי.
יש גם המון המון רגעים של "זה לא באמת אמור לעבוד ככה...", קצת מרגיש כאילו המון דברים בתסריט לא עברו שום שכתוב ופשוט הועברו בתצורת הפלייסהולדר שבה הם נכתבו לראשונה.

מצד שני, הסדרה היא המון כיף. אין ספק שכולם נהנו בטירוף והאנרגיה הזו יוצאת החוצה מהמסך וזה נהדר. ההומור מוצלח בדרך כלל (לדעתי הרבה יותר מבסרט עצמו), אבל הבעיה העיקרית לדעתי היא שגם אם הסדרה משתפרת ככל שהיא מתקדמת תאורתית, היא פשוט חוזרת שוב ושוב על אותם השטיקים שהיו כבר בפרק הראשון. ובהתחלה זה מוצלח למדי, אחר כך זה חביב, בסוף אתה כבר רואה מקילומטרים לאן כל סצינה הולכת כשאחת הדמויות אומרת ביטוי וכל השאר מתחילים לדוש בו בעומק ציני ומוגזם.
אבל יכול להיות שזה הפריע לי כי צפיתי בה יחסית מהר ולא עבר זמן רב בין פרק לפרק. בכל מקרה העובדה שצפיתי בה מהר כן אומרת שנהנתי, סך הכל היה זמן טוב, אבל לא יותר מזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מרץ 2022, 10:16

צפיתי גם כן ברצף, ואני חושב שהיא נהדרת... היא לא חכמה, היא לא חדשנית, היא לא מורכבת או קורעת מצחוק, אבל היא סופר קלילה, סופר כיפית, אלימה ואין שם כמעט שום רגע משעמם של שיחות ארוכות ומייגעות - וזה משהו שאני לא יכול לומר ממש על שום סדרת "גיבורי על".

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2022, 12:21

היא קילומטרים מכל סדרת גיבורי על אחרת. זה לא אומר שהיא הדבר הכי איכותי בטלביזיה, אבל היא פאן ומעניינת לכל אורכה וזה משהו שאי אפשר להגיד על כמעט אף סדרה של DC או מארוול עד עכשיו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 מרץ 2022, 14:22

הן ממש ממש לא דומות או ברות השוואה, אבל יותר אהבתי את לוקי או את ווצ'מן נניח, אם מייצרים דירוג של סדרות גיבורי על... אבל כן אהבתי את פיסמייקר יותר מכל השאר שראיתי, ואת הרוב בכלל לא עניין אותי לראות להבדיל ממנה.

הפאן זו בהחלט נקודת הכוח של הסדרה, גם אמרתי את זה. שוב, סך הכל נהנתי, פשוט הייתי נותן לה משהו כמו 7, לא מעבר. יכול להיות שסך הכל פשוט הסגנון של גאן כבר פחות עובד בשבילי, לא ממש אהבתי שום דבר שהוא עשה מאז שומרי הגלקסיה הראשון (שהיה אדיר ממש).
מה שכן, כשאני חושב על זה, הסדרה הזו זו כנראה היצירה שלו שהכי אהבתי מאז אותו סרט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2022, 14:42

אה כן, ברור שוואצ׳מן היא בליגה אחרת לגמרי, אבל אני יותר מדבר על ה-MCU/DCU. לוקי היא באמת השיא בצד של מארוול, אבל את פיסמייקר אהבתי יותר ממנה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 מרץ 2022, 18:21

אני חושב שאולי ההשוואה הטובה יותר אמורה להיות לthe boys.
אני מאוד נהניתי ממנה, ולדעתי היא עשתה טוב ליקום ולדמויות. אני לא חושב שהיא באה להיות סדרה של מרכז היקום הקולנועי ולכן לחשוב שהיא אמורה להיות מגדירת יקום כזה, חוטא לסדרה.
אני מחכה לעונה 2...
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 מרץ 2022, 19:26

אה, פיסמייקר הרבה יותר טובה מthe boys. את העונה השנייה של the boys ממש לא אהבתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2022, 20:42

מאט ריבס אמר בכמה ראיונות שהם הולכים לשים בבלוריי סצנה שהם צילמו ולא נכנסה לסרט בה
בטמן מראיין את הג׳וקר בארקאם בנסיון להבין את הרידלר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 מרץ 2022, 20:51

אני חושב שהסצינה הזו תשוחרר אפילו לפני עם הטיזים הקריפטיים באתר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2022, 20:57

אני לא יודע לאיפה הסימנים האלה מצבעים, אבל אני מתחיל לחשוב שהסרט המשך הולך ללכת בכיוון של
The war of jokes and riddles
שיצא ממש לא מזמן. למרות שלהבנתי מאט ריבס אמר משהו על זה שהוא רוצה לעשות את מר פריז. הוא מעריץ של הסדרה המצויירת ואפשר לקחת את הכיוון שהיא לקחה עם מר פריז ולעשות מזה סיפור טרגי ממש טוב.

בקיצור, ההמשך יכול ללכת בכמה כיוונים,
מר פריז, המלחמה בין הג׳וקר והרידלר ב- war of jokes and riddles, אדפטציה לוונום להתחשב בחומר שהוא הזריק לעצמו בסוף הסרט וגם לכיוון של No man's land שאני ממש אבל ממש לא אוהב. אני ממש מקווה שאנחנו לא הולכים לכיוון של no man's land.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 מרץ 2022, 21:31

האמת שמשום מה, בלי שיש לכך שום רמז באמת, התחושה שקיבלתי אחרי סצנת הג'וקר בסרט היא לא שהם מכינים טיזר לסיקוול שיתמקד בג'וקר. אלא להיפך, שהג'וקר בעולם הזה, דברים מתחילים להקצין בדיוק כמו שהם הקצינו ביקום של נולאן אחרי באטמן מתחיל, אבל כאן הכל קורה לאט יותר... זה מתחיל, אבל אנחנו עדיין לא שם, גם לא בהמשך הישיר.
כמובן שאין באמת רמז לכך, באותה מידה בדיוק סצינת הפתיחה של הסרט הבא יכולה להיות הבריחה של הג'וקר מארקהאם ומשם כל הסרט הוא עליו, אבל לא יודע, זו התחושה שהרגשתי שהסצנה הזו מנסה להעביר. זה מאוד שונה מקלף הג'וקר שהיה בסוף באטמן מתחיל והיה טיזר ישיר לכך שהסרט הבא יתמקד בדמות הזו, אני לא אופתע אם כאן הג'וקר ישמר לסרט האחרון ביותר בסדרה (בין אם זו תהיה טרילוגיה או יותר), והדמות שלו תתחיל להבנות מאוד בקטנה עם סצנות צד בסרטים האלו.

אני גם לא חושב שהרידלר יהיה ישר נבל מרכזי בסרט הבא, למרות שהם כן הכניו לו את הקרקע לקאמבק. זה יהיה מוקדם מדי, ולדעתי יתרכזו קודם בלבנות אוריג'ין לעוד כמה נבלים (ולפינגווין שהיה מצוין ועדיין לא מבוסס בסרט הזה), ורק אחרי זה אולי נראה משהו שמזכיר את משחקי ארקהאם עם המון נבלים מבוססים שאנחנו כבר מכירים ועושים משהו חצי משותף חצי לא.
אבל שוב, אין לכך שום רמז כרגע, סתם תחושה שלי מהסצנה המאוד קצרה הזו :).

בלי קשר, יש כל כך הרבה סדרות טלוויזיה שכבר הוכרזו ליקום הזה ככה שכנראה כל האדפטציות האפשריות יהיו כאן בשלב כזה או אחר... בכל מקרה אני חושב שזה כיוון מענין, אבל הם יצטרכו להיות מאוד מחושבים עם הביצוע - לבנות יקום גדול ועצמאי רק לבאטמן. זה טוב כי זו דמות שהרבה מהכוח שלה באידרציה הריאליסטית הזו תתפספס אם סופרמן ו-וונדר וומן יתחילו להתרוצץ לצידו, ובהחלט יש מספיק דמויות מעניינות רק בגלריה של באטמן כדי לספר מספיק סיפורים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2022, 21:49

Stick כתב:
האמת שמשום מה, בלי שיש לכך שום רמז באמת, התחושה שקיבלתי אחרי סצנת הג'וקר בסרט היא לא שהם מכינים טיזר לסיקוול שיתמקד בג'וקר. אלא להיפך, שהג'וקר בעולם הזה, דברים מתחילים להקצין בדיוק כמו שהם הקצינו ביקום של נולאן אחרי באטמן מתחיל, אבל כאן הכל קורה לאט יותר... זה מתחיל, אבל אנחנו עדיין לא שם, גם לא בהמשך הישיר.
כמובן שאין באמת רמז לכך, באותה מידה בדיוק סצינת הפתיחה של הסרט הבא יכולה להיות הבריחה של הג'וקר מארקהאם ומשם כל הסרט הוא עליו, אבל לא יודע, זו התחושה שהרגשתי שהסצנה הזו מנסה להעביר. זה מאוד שונה מקלף הג'וקר שהיה בסוף באטמן מתחיל והיה טיזר ישיר לכך שהסרט הבא יתמקד בדמות הזו, אני לא אופתע אם כאן הג'וקר ישמר לסרט האחרון ביותר בסדרה (בין אם זו תהיה טרילוגיה או יותר), והדמות שלו תתחיל להבנות מאוד בקטנה עם סצנות צד בסרטים האלו.

אני גם לא חושב שהרידלר יהיה ישר נבל מרכזי בסרט הבא, למרות שהם כן הכניו לו את הקרקע לקאמבק. זה יהיה מוקדם מדי, ולדעתי יתרכזו קודם בלבנות אוריג'ין לעוד כמה נבלים (ולפינגווין שהיה מצוין ועדיין לא מבוסס בסרט הזה), ורק אחרי זה אולי נראה משהו שמזכיר את משחקי ארקהאם עם המון נבלים מבוססים שאנחנו כבר מכירים ועושים משהו חצי משותף חצי לא.
אבל שוב, אין לכך שום רמז כרגע, סתם תחושה שלי מהסצנה המאוד קצרה הזו :).

בלי קשר, יש כל כך הרבה סדרות טלוויזיה שכבר הוכרזו ליקום הזה ככה שכנראה כל האדפטציות האפשריות יהיו כאן בשלב כזה או אחר... בכל מקרה אני חושב שזה כיוון מענין, אבל הם יצטרכו להיות מאוד מחושבים עם הביצוע - לבנות יקום גדול ועצמאי רק לבאטמן. זה טוב כי זו דמות שהרבה מהכוח שלה באידרציה הריאליסטית הזו תתפספס אם סופרמן ו-וונדר וומן יתחילו להתרוצץ לצידו, ובהחלט יש מספיק דמויות מעניינות רק בגלריה של באטמן כדי לספר מספיק סיפורים.

אני די מסכים עם ההערכה הזאת.
אני בהחלט יכול לראות אותו עושה משהו בסגנון של war of jokes and riddles כמה סרטים קדימה ובנתיים הוא מוסיף ומעבה את ה-rogue gallery. זה גם מתאים לרצון שכנראה יש למאט ריבס לעשות משהו עם מר פריז בהמשך ולא ללכת לכיוון של סרט ג׳וקר. אני משער ש-war of jokes & riddels יכול להיות סוג של ״הנוקמים״ של היקום של ריבס. בסיפור הזה הג׳וקר והרידלר בסכסוך מי יזכה להיות זה שהורג את בטמן והראש בראש בינהם מדרדר למלחמה כשה-rogue gallery של בטמן מתחילים לקחת צד, חלק לוקחים את הצד של הג׳וקר וחלק את הצד של הרידלר. האזרחים תקועים באמצע, בסוג של מלחמת כנופיות רק שהכנופיות מורכבות מאנשים כמו הרידלר, טופייס, ביין, פוייזן אייבי, הג׳וקר או מר פריז. זה לא תרחיש הפוקליפטי כמו no man's land או ההצפה של גות׳ם, זה יותר סיפור קלאסי של בטמן רק בעוצמה חזקה יותר כי יש מלחמת כנופיות פנימית בין כל הנבלים הקלאסים שלו.

אם נחזור שניה לסרט, הדבר שהיה מוזר לי היה ההצפה של גות׳ם בסיום. זה מתאים לעלילה של year zero ששם בטמן בשנה השניה שלו, הוא נלחם ברידלר ולקראת הסוף הרידלר מציף את גות׳ם. כלומר, זה נראה ממש לקוח משם, המון בסרט לקוח מ-year zero. אבל זה עושה setup נורא מוזר בו כבר בסוף הסרט הראשון גות׳ם נמצאת במצב ״אפוקליפטי״, סטייל האביר האפל rises ששם נואלן לקח לא מעט מ-no man's land וזה כיוון שאני ממש שונא. בטמן הוא גיבור על שנועד להיות ״בעיר״, לא בתרחיש אפוקליפסה. הסגנון של no man's land הוא סגנון שאני ממש לא אוהב, וגם הצפה של העיר סטייל Year zero זה אותו שיט שאני לא ממש מחבב. אז אני מאוד מקווה שהסרט הבא פשוט ידפדף את זה, ההצפה הייתה משהו שקרה לפני שנתיים או שלוש וגות׳ם נמצאת בסטטוס קוו, לא בתרחיש אפוקליפטי שכזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 מרץ 2022, 22:45

אני חושב שזה יהיה המצב. אני מכיר את הסיפורים שהתייחסת אליהם, אבל לא קיבלתי את התחושה שההצפה שהייתה בסרט הייתה אירוע כל כך אפוקליפטי. שזה די מוזר, כי בתכלס התוכנית של הרידלר פעלה ב100% מלבד לרצוח איזה אלף אנשים שהיו באולם הזה, ככה שבאמת נשארתי עם תחושה די מוזרה שהרידלר ניצח לגמרי... ולא קרה עם זה כלום משמעותי.
ברמה התמתית כל הסיקוונס הזה נבנה כדי שבאטמן יבין שהוא צריך להיות האור לאנשים, וליטרלי נושא הלפיד שמוביל את האזרחים מהחושך (אולי מעט יותר מדי ליטרלי...), במקום רק 'הנקמה' האישית שהוא היה לאורך כל הסרט. זה כמובן מעניין, זה גם שם את באטמן בסוף הסרט הזה בערך איפה שבאטמן של נולאן היה באמצע של באטמן מתחיל, פה הוא עדיין לא באמת עשה משהו משמעותי בשביל גותהאם על אמת ורק עכשיו הוא מבין שהוא צריך להיות גיבור. זה הרגיש לי גם במובן מסוים כמו תשובה ישירה לבאטמן של סניידר שכאילו הגיע עד לסוף הקריירה שלו בלי להבין את זה בכלל.
אגב מאוד אהבתי את השוט שלו בסוף כשהוא כולו באור ומיישר מבט לשמש, אחרי שכל הסרט אפילו כברוס הוא לא הצליח לפתוח עיניים בשמש. קצת יותר מדי עם כפית לתוך הפה, אבל בסדר :).

בכל מקרה אם נחזור להצפה, במובן הזה היא שירתה את הייעוד שלה וסיימה אותו. גם אחר כך באטמן עוד נוסע קצת ברחובות עם סלינה ולא נראה שיש איזה משבר אפוקליפטי בעיר כתוצאה מזה. זה באמת קצת מוזר כי הרידלר הצליח וכולם סך הכל די סבבה עם זה, אבל נראה מה יהיה בהמשך.
וכן, התחושה היא שהם יבנו פה גותהאם שמלאה בנבלים (גם עם ספינ-אופים של העולם הזה) ויעשו עם זה משהו בסוף. אני לא אופתע גם אם נראה את רובין ואולי אף יותר בשלב מסוים. כמו שאמרתי, זה מעניין ובהחלט מרגיש שיש כאן נסיון לבנות משהו הרבה יותר "פרנצ'ייזי" מהעולם של נולאן, הביצוע יהיה מאוד טריקי ונראה מה הם יצליחו לעשות.

אגב, במכוון או שלא זה מרגיש קצת מו מה שמארוול עשו עם ספיידרמן. כלומר רק עכשיו, בסוף סרט הסולו השלישי, ספיידרמן באמת הפך להיות הספיידרמן הקלאסי. הדמויות והarc שלהן כמובן שונים, אבל טום הולנד כביכול נמצא עכשיו איפה שמגוואיר וגארפילד היו אחרי חצי של הסרט הראשון שלהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מרץ 2022, 13:52

עלה פה THE BOYS בדיון, אז רק רציתי להמליץ על מן מיני-סדרה חדשה שהם עשו, ממש כמו ANIMATRIX - אמאזון נתנה לכל מני אנימטורים ויוצרים שונים לעשות פרק אחד של אנימציה המבוססת על THE BOYS והעולם שלו... ראיתי רק 2 פרקים בינתיים - מומלץ בחום!!! ממש מעולה!
פרק אחד היה מחווה לסדרות הישנות של WB ודיסני, פרק שני היה מהיוצרים של ריק ומורטי... מצחיק, אלים, כיפי... ממש כמו הסדרה (כן, יותר עונה ראשונה מהשנייה שהייתה משמעותית פחות טובה).

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 מרץ 2022, 14:33

א. אציין שנתתי את הבנים כסדרה מתאימה יותר להשוואה לפיסמייקר (כסדרה של R, גיבורים שהם לא בדיוק גיבורים וכו'). (אישית אני מחבב אותה, למרות שיש לה את הרגעים הטובים והפחות טובים)
ב. אכן, ראיתי את הסדרת אנימציה - והיא ממש אחלה. ומכיוון שגם ככה כל פרק הוא 12-14 דק', אז זה לא שיש פה משהו לא לראות.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מרץ 2022, 17:22

כן, שכחתי לציין שמדובר בפרקים קצרצרים… אם אני לא טועה 8 פרקים? אולי 6… היום אצפה בטח בכל השאר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2022, 20:51

אמזון מפתחת סדרה של GOW.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2022, 22:33

הבטמן:
אז, עכשיו שהתובע המחוזי של גות׳ם מת.. אדם דרייבר כהארווי דנט? או שאין מצב בעולם שב-2024 לא עושים הארווי דנט שחור? או שבעצם הוא הופך לנבל אז אפשר לעשות אותו לבן? אני כל כך מבולבל..

אני מצביע להמשך עם אדם דרייבר כהארווי דנט ומייקל פסבנדר כמר פריז. אה, ולהתחיל לפזר רמזים של court of owls בכדי שהם יוכלו להכנס בצורה מגניבה בסרט השלישי או הרביעי :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 מרץ 2022, 22:38

אפרופו שחקן שחור, מה עושים עם קריטוס?
מצד אחד שני השחקנים שלו עד היום היו שחורים, מצד שני לצבוע שחקן שחור בלבן בשביל סדרה מצולמת יהיה נוראי.
ואם אתם חושבים שזה בכלל לא משנה, אתם כמובן צודקים, אבל אני בטוח שכבר יש ברחבי האינטרנט אנשים שמכינים את הלפידים. וזה באמת לא משנה גם להם איזו אפשרות תבחר כאן :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2022, 22:54

Stick כתב:אפרופו שחקן שחור, מה עושים עם קריטוס?
מצד אחד שני השחקנים שלו עד היום היו שחורים, מצד שני לצבוע שחקן שחור בלבן בשביל סדרה מצולמת יהיה נוראי.
ואם אתם חושבים שזה בכלל לא משנה, אתם כמובן צודקים, אבל אני בטוח שכבר יש ברחבי האינטרנט אנשים שמכינים את הלפידים. וזה באמת לא משנה גם להם איזו אפשרות תבחר כאן :).

מי שלא ישחק את קרייטוס, התגובה הולכת להיות ממש מצחיקה. ואפילו במקרה שלו אין בכלל ספק מה המוצא שלו - יווני.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים