אקטיבי או פסיבי?

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

SgtDonowitz
Warrior

Re: אקטיבי או פסיבי?

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 02 מאי 2013, 22:24

רונן כתב:לא, סוני כבר הודיעה שה-PS4 לא תתמוך ברזולוציות יותר גבוהות.

סוני הודיעה שהיא לא תתמוך ב-4K במשחקים, כלל הנראה שזה יתמוך בסרטים.
גם אם כן, בזה אני באמת בספק אם עין בלתי מזוינת יכולה להבדיל בין 1080P ל- 4K במסך שקטן מ-70 אינצ'. חוץ מזה, אני חושב שהחידוש הגדול ביותר שיגיע לזירת הטלויזיות לא יהיה 4K אלא טלויזיות OLED.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 02 מאי 2013, 22:54

עכשיו התחילו הדגמי 2013, ככה שנכון שכל הזמן יוצאים דגמים חדשים, אבל עכשיו זה הגל של הדגמים העלו, לא טלוזיה חדשה פעם ב3 חודש
וסוני אמרו כבר שהPS4 יריץ גרפיקה של 1080 במשחקים, וסרטים יריצו עד 4K ( משחקים לא )

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 02 מאי 2013, 23:04

אם כבר תלת מימד עדיף אקטיבי,אין התפשרות ממש של הריזולוציה
עד ל4k יש זמן קודם שיהיו טלוויזיות 2k-1440p במחיר סביר ואחרי זה נדבר,אני הכי מחכה לטלוויזיות Oled בייחד עם רזולוציה 2k,זה הדבר האולטומטיבי שעוד לא ראיתי שעשו
מי שכבר רוצה מסך שרואים בה טוב מצויין יכול לחפש מסך מחשב,באמת שהאיכות ראייה מדהימה בהן עם פאנל isp ולא הtnt המחורבן שעושה את דרכו לכול המסכים הרבה שנים,בנוסף יש 1440p,אני מקווה רק שיהיה דבר כזה ב55' במחיר סביר ביחד עם oled

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 03 מאי 2013, 01:54

נדב, בדקתי את התלת ממד ב-Shadow of Colossus בהמלצתך, ובדקתי גם את Killzone 3, ואין ספק שב-Killzone 3 זה הרבה יותר מרשים, כנראה בזכות העושר הגרפי.

ואני לא מרגיש שישנה הקרבה ברזולוציה.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2013, 03:50

כמה דברים:
1) אין כזה דבר 2k, כל טלביזיה היום היא 2k, קוראים לזה 1080p
2) משחקי פס3 לא מנצלים רזולוציה של 1080p חוץ מאשר כמה משחקי ארקייד וגרסאות hd של משחקי דור קודם. אני ממליץ לך לבדוק את סופר סטארדאסט ואת wipeout hd בשביל לראות תלת מימד איכותי או לחילופין 1080p בדו מימד, שניהם גם המשחקים היחידים על הםס3 שרצים ב1080p בתלת מימד
3) קילזון רץ ברזולוציה מאוד נמוכה בתלת מימד, פחות מ720p, תתנסה קצת יותר בsotc, יש שם רגעים מדהימים בתלת מימד. את טרין 2 ניסית?
4) כן, oled זה הצעד הבא, לא 4k
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 מאי 2013, 08:23

קילזון נראה נורא בתלת ממד, הוא רץ במשהו כמו 1024 על 768 וב-15 פריימים לשנייה. מה עדיף, אקטיבי או פאסיבי? ללא ספק אף אחד מהם. אחת הרכישות הכי מאכזבות שביצעתי היה לרכוש טלוויזייה תלת ממד ועוד במחיר אסטרונומי. בזבוז של כסף לטכנולוגיה שאין שום שימוש ישים עבורה. גם בפיסי שלי שדווקא כן מסוגל להריץ משחקים ב720P בתלת ממד התוצאות מאכזבות. אבל אם בכל זאת יש התעקשות בכיוון בהחלט לא אקטיבי, התופעה של ghosting מורגשת ומעצבנת. מצד שני בפאסיבי שיש פחות ghosting (אבל עדיין קיים) האיכות תמונה שווה לתחת בשל הרזולוציה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 03 מאי 2013, 09:16

קיילזון נוראי בתלת מימד
אם אתם רוצים משחק טוב לאחד תנסו את UC3 וטקן טאג 2

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2013, 14:17

Fanta כתב:קיילזון נוראי בתלת מימד
אם אתם רוצים משחק טוב לאחד תנסו את UC3 וטקן טאג 2

גם אנצ׳רטד רץ ברזולוציה של wii בתלת מימד. האפקט מגניב אבל איכות תמונה חרא.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 03 מאי 2013, 17:34

בסדר יחסית למשחקים האחרים הוא עוד סביר, מה שכן, הטקן ממש נחמד
הפרו דרך אגב, חרא!

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 03 מאי 2013, 17:56

מה זה OLED?

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 03 מאי 2013, 18:03

GolanBerlin כתב:מה זה OLED?

תמונה

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 03 מאי 2013, 19:15

אני לא מבין את ההתלהבות שלכם סביב תלת המימד, מבחינתי זה אחד מהדברים המיותרים ביותר.
לתלת המימד יש יתרון אחד בלבד והוא אפקט העומק, וגם זה יתרון שלא נותן שום דבר שימושי, לפחות כרגע. לעומת זאת, יש לו כל כך הרבה חסרונות שכבר צוינו כאן, ועוד לא מעט - הכי בולט בעיניי הוא השימוש במשקפיים.
בתור אחד שמרכיב משקפיים כדי לראות למרחק, זה סיוט ללכת לסרט תלת מימד בקולנוע, אז שאני אכניס משהו כזה לבית שלי? הרשו לי לגחך.
לדעתי כל עוד לא תצא לשוק טלוויזיה שתאפשר לחוות בצורה טובה אפקט 3D בלי משקפיים, הגימיק הזה לא יתפוס.
מקווה מאוד שהמגמה הזו של תוכן תלת מימדי לא תתפוס תאוצה.

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 03 מאי 2013, 20:04

Shlomix כתב:אני לא מבין את ההתלהבות שלכם סביב תלת המימד, מבחינתי זה אחד מהדברים המיותרים ביותר.
לתלת המימד יש יתרון אחד בלבד והוא אפקט העומק, וגם זה יתרון שלא נותן שום דבר שימושי, לפחות כרגע. לעומת זאת, יש לו כל כך הרבה חסרונות שכבר צוינו כאן, ועוד לא מעט - הכי בולט בעיניי הוא השימוש במשקפיים.
בתור אחד שמרכיב משקפיים כדי לראות למרחק, זה סיוט ללכת לסרט תלת מימד בקולנוע, אז שאני אכניס משהו כזה לבית שלי? הרשו לי לגחך.
לדעתי כל עוד לא תצא לשוק טלוויזיה שתאפשר לחוות בצורה טובה אפקט 3D בלי משקפיים, הגימיק הזה לא יתפוס.
מקווה מאוד שהמגמה הזו של תוכן תלת מימדי לא תתפוס תאוצה.

בפסיבי אתה מקבל קלייפס שאתה מצמיד למשקפיים וככה אתה רואה תלת מימד עם משקפיים
ולפי הדגמים שיצאו לאחרונה זה נראה שזה נכנס עוד יותר
כבר עכשיו אתה לא בוחר אם אתה רוצה סמארט TV או לא, אתה פשוט חייב
ובתלת מימד נראה שזה גם מתחיל להיות ככה, כבר יותר ויותר אנשים לוקחים טלוזיות עם תלת מימד כי זה כבר השתלם להם להוסיף X כסף ולקחת את זה
אני מאמין שכבר עוד שנתיים זה יהיה חובה לקחת תלת מימד

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 04 מאי 2013, 02:56

DrKeo כתב:כמה דברים:
משחקי פס3 לא מנצלים רזולוציה של 1080p חוץ מאשר כמה משחקי ארקייד וגרסאות hd של משחקי דור קודם. אני ממליץ לך לבדוק את סופר סטארדאסט ואת wipeout hd בשביל לראות תלת מימד איכותי או לחילופין 1080p בדו מימד, שניהם גם המשחקים היחידים על הםס3 שרצים ב1080p בתלת מימד.

אפילו בתלת ממד פסיבי, אין הקרבה ברזולוציה שלהם? זה אומר שב-PS4 המשחקים ייראו בתלת ממד פסיבי באיכות גבוה יותר גם כן?

קילזון רץ ברזולוציה מאוד נמוכה בתלת מימד, פחות מ720p, תתנסה קצת יותר בsotc, יש שם רגעים מדהימים בתלת מימד. את טרין 2 ניסית?

רק עכשיו כשאתם מציינים זאת, אני שם לב לכך, אך אני חושב שהמגניבות של האפקט עולה על חיסרון הרזולוציה הפוחתת. עובדה שהתרכזתי רק בה.

והאם יכול להיות תלת ממד אקטיבי שמונע את הבעיות הנ"ל? אולי יצאו מאז טלוויזיות בטכנולוגיה כזו אך משופרת.

ואת טרין לא ניסיתי.

Death_119 כתב:אחת הרכישות הכי מאכזבות שביצעתי היה לרכוש טלוויזייה תלת ממד ועוד במחיר אסטרונומי.

אני נהנה מאוד מהאפקט. גם ב-3DS אני תמיד משחק אתו, קשה לי לחזור אחורה. ואת הטלוויזיה שלי רכשתי ב-3,999 ש"ח, אז לא נורא.

אני לא מבין אתכם. אתם תמיד מדברים על Immersion במשחקים, אך מה מוסיף את זה אם לא תלת ממד?

ואני מרכיב את המשקפיים הקלילות מעל משקפי הראייה שלי ושוכח שהן קיימות.

אגב, גיליתי שבטלוויזיה שלי יש גם תכונה שנקראת Dual Gaming - בעזרת יכולת התלת ממד היא מאפשרת לשני שחקנים לצפות בתכנים שונים באותו הזמן, על מסך מלא, במקום המסך המפוצל שהיכרנו בעבר. כרגע זה רק במסכים של פיליפס (זה שימושי בכלל? יש היום בכלל משחקים שמפצלים מסך לכמה שחקנים?).

התלבטתי אם להחליף את הטלוויזיה בזו של סמסונג, אהבתי יותר את העובדה שהתפריטים והממשק הרבה יותר נעימים ויעילים, וגם יש תמיכה בעברית. אך לצערי, סמסונג דוגלת אך ורק בתלת ממד אקטיבי, אז אולי אשאר עם פיליפס, ממילא השימוש העיקרי שלי בטלוויזיה הוא למשחקים, והיא ממש טובה לכך. אני אעשה כמה בירורים קלים. בינתיים, אם רוצים, אני מציע אותה ב-3,500 ש"ח.

אגב, הנה מגאזין תלת ממדי של Zap, מוקדש כולו לטכנולוגיה, ומה שצפוי לנו ממנה בעתיד. הם די אופטימיים לגביה. גם ארז שלנו התראיין לו.
עורך לשון ומגיה, מנהל בפייסבוק קבוצת אוכל גדולה (מונה 45,000 חברים) וקבוצת גיימרים ('בחזרה למשחק').

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 04 מאי 2013, 04:36

אני לא יודע איפה קראתה את הדבר הזה שהטכנולוגיה של דאול פליי קיימת רק בפילפס אבל זה שקר
LG למשל נותנים לך כמה סטים של מקפי תלת מימד שעושים בדיוק אותו קטע
כל הקטע שהמסך מתחלק לשני צדדים במשחקים כמו MW3, ואז שאתה לוחץ על תלת מימד מסוג של שכבה על שכבה אז המסך מתערבב
עכשיו, אתה מקבל משקפי A ומשקפי B, משקפי A עשוי מפעמיים עדשת A ומשקפי B עשוים פעמיים משקפי B
רק לצורך העניין במשקפי תלת מימד יש'ך משקפים שבאחד A באחד B
בקיצר, ברגע שאתה שם את משקפי B, כל המסך שחולק לצד של B ( נניח צד שמאל ) יראה לך במסך מלא
וככה עם משקפי A, בקיצר זה דרך העבודה שלהם, אבל רק לצורך העניין, LG כבר משווקות את המשקפים בתור משקפים למכירה
ואני מאמין שככה גם יצרניות אחרות שמתעסקות עם תלת מימד פאסיבי, זה לא בעיה להרכיב משקף כזה,
אם להגיד לך את האמת אם תכסה אחת מעדשות משקפי התלת מימד שלך תראה רק את אחד הצדדים ( חזור לתיאור של איך מורכב משקפים כאלו אם לא הבנתה )

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2013, 16:58

רונן כתב:
אפילו בתלת ממד פסיבי, אין הקרבה ברזולוציה שלהם? זה אומר שב-PS4 המשחקים ייראו בתלת ממד פסיבי באיכות גבוה יותר גם כן?

רק עכשיו כשאתם מציינים זאת, אני שם לב לכך, אך אני חושב שהמגניבות של האפקט עולה על חיסרון הרזולוציה הפוחתת. עובדה שהתרכזתי רק בה.

והאם יכול להיות תלת ממד אקטיבי שמונע את הבעיות הנ"ל? אולי יצאו מאז טלוויזיות בטכנולוגיה כזו אך משופרת.

ואת טרין לא ניסיתי.

אני נהנה מאוד מהאפקט. גם ב-3DS אני תמיד משחק אתו, קשה לי לחזור אחורה. ואת הטלוויזיה שלי רכשתי ב-3,999 ש"ח, אז לא נורא.

אני לא מבין אתכם. אתם תמיד מדברים על Immersion במשחקים, אך מה מוסיף את זה אם לא תלת ממד?

ואני מרכיב את המשקפיים הקלילות מעל משקפי הראייה שלי ושוכח שהן קיימות.

אגב, גיליתי שבטלוויזיה שלי יש גם תכונה שנקראת Dual Gaming - בעזרת יכולת התלת ממד היא מאפשרת לשני שחקנים לצפות בתכנים שונים באותו הזמן, על מסך מלא, במקום המסך המפוצל שהיכרנו בעבר. כרגע זה רק במסכים של פיליפס (זה שימושי בכלל? יש היום בכלל משחקים שמפצלים מסך לכמה שחקנים?).

התלבטתי אם להחליף את הטלוויזיה בזו של סמסונג, אהבתי יותר את העובדה שהתפריטים והממשק הרבה יותר נעימים ויעילים, וגם יש תמיכה בעברית. אך לצערי, סמסונג דוגלת אך ורק בתלת ממד אקטיבי, אז אולי אשאר עם פיליפס, ממילא השימוש העיקרי שלי בטלוויזיה הוא למשחקים, והיא ממש טובה לכך. אני אעשה כמה בירורים קלים. בינתיים, אם רוצים, אני מציע אותה ב-3,500 ש"ח.

אגב, הנה מגאזין תלת ממדי של Zap, מוקדש כולו לטכנולוגיה, ומה שצפוי לנו ממנה בעתיד. הם די אופטימיים לגביה. גם ארז שלנו התראיין לו.

מבחינת רזולוציות, אתה צריך להבדיל בין היכולת של הטלביזיה שלך לבין היכולת של הפס3. הפס3 היא קונסולה מאוד חלשה, היא בת 7 שנים ולכן מאוד מוגבלת בביצועים. בשביל להריץ משהו בתלת מימד צריך לרנדר את כל הסצנה שאתה רואה פעמיים, פעם לעין שמאל ופעם לעין ימין וזאת פעולה מאוד כבדה לפס3. בשביל לפתור את זה רוב משחקי הפס3 שמנצלים באמת את כל הקונסולה כמו אנצ'רטד או קילזון נאלצים לוותר על גרפיקה בשביל להצליח לרנדר את התמונה פעמים. אז הם מורידים רזולוציה ובכלל באיכות הגרפית של המשחק כדי שהוא יוכל לרוץ בתלת מימד. יש משחקים כמו סופרסטארדאסט HD למשל שרצים במקור ב1080P ב60FPS ולכן הם מצליחים לרוץ בתלת מימד ב720P מלא ואפילו ב60FPS. מה יהיה בפס4? לדעתי משחקי תלת מימד פשוט ירדו עליה מ1080P ל720P וזהו, ירוצו ויראו אותו דבר פשוט ירדו ל720P.

מצד שני יש את המגבלה של הטלביזיה שלך שנותנת לך להריץ תלת מימד ברזולוציה מקסימאלית של 1920 על 540. המגבלה הזאת תמיד תהיה לך לא משנה מה תריץ על הטלביזיה, ברגע שאתה שם משקפיים אתה רואה 1920 על 540 ולא משנה מה.

בנושא הDUAL PLAY, זאת טכנולוגיה של LG. בגלל שפיליפס קונה את הפאנלים מLG אז גם אצלה יש את זה אבל זאת טכנולוגיה של LG.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 מאי 2013, 17:18

DrKeo כתב:

לפני כמה שנים סוני הציגה טלויזיה שממותגת כטלוויזית פלייסטיישן, שמיועדת במיוחד לגיימרים וגם שם היה את הקטע של הדואל פליי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 04 מאי 2013, 18:30

רונן כתב:אני נהנה מאוד מהאפקט. גם ב-3DS אני תמיד משחק אתו, קשה לי לחזור אחורה. ואת הטלוויזיה שלי רכשתי ב-3,999 ש"ח, אז לא נורא.

הבעיה שזה מבוצע בצורה לא טובה, ההקרבה הטוטאלית של זריקת כל מראה המשחק לפח והפיכתו ללא שחיק (גם ככה קשה לשחק משחקים בפס3) היא יקרה מידי. הייתי שמח לדוגמא אם מלבד שלג גם כדורים היו יוצאים לכיווני מהמסך ללא הקרבה בביצועים. הבעיה מבחינתי היא ממש לא הנוחות של הרכבת המשקפיים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2013, 20:45

Nucleus_Dawn כתב:
לפני כמה שנים סוני הציגה טלויזיה שממותגת כטלוויזית פלייסטיישן, שמיועדת במיוחד לגיימרים וגם שם היה את הקטע של הדואל פליי.

אפשר לעשות את זה מאוד בקלות על כל טלביזית תלת מימד אבל LG הייתה הראשונה שעשתה את זה וכל חברה שמשתמשת בפאנלים שלה, כמו פיליפס, גם מקבלת את הפיצ'ר הזה. אני בטוח שעוד חברות עושות את זה היום למרות שלא ממש ברור לי איך אפשר לעשות את זה בלי התאמות רזולוציה למשחק.

סמל אישי של המשתמש
רונן
Veteran

הודעהעל ידי רונן » 06 מאי 2013, 01:46

Fanta כתב:אני לא יודע איפה קראתה את הדבר הזה שהטכנולוגיה של דאול פליי קיימת רק בפילפס אבל זה שקר
LG למשל נותנים לך כמה סטים של מקפי תלת מימד שעושים בדיוק אותו קטע

קראתי זאת במגאזין טכנולוגיה, גיליון לא עדכני, אז אולי לכן זה כך.

DrKeo כתב:בנושא הDUAL PLAY, זאת טכנולוגיה של LG. בגלל שפיליפס קונה את הפאנלים מLG אז גם אצלה יש את זה אבל זאת טכנולוגיה של LG.

הבנתי.

זה בכלל שימושי כיום?

מה יהיה בפס4? לדעתי משחקי תלת מימד פשוט ירדו עליה מ1080P ל720P וזהו, ירוצו ויראו אותו דבר פשוט ירדו ל720P.

גם באמצעות משקפי תלת ממד אקטיביות?

Death_119 כתב:הבעיה שזה מבוצע בצורה לא טובה, ההקרבה הטוטאלית של זריקת כל מראה המשחק לפח והפיכתו ללא שחיק (גם ככה קשה לשחק משחקים בפס3) היא יקרה מידי. הייתי שמח לדוגמא אם מלבד שלג גם כדורים היו יוצאים לכיווני מהמסך ללא הקרבה בביצועים. הבעיה מבחינתי היא ממש לא הנוחות של הרכבת המשקפיים.

ממש לא מבין על מה אתה מדבר. הוא שחיק מאוד. אבל אני מניח שאנשים שונים חווים דברים שונים.

אני מרוצה מהטלוויזיה מאוד: איכות התמונה, גודל המסך, התלת ממד הטוב, המשקפיים הלא מורגשים והסאונד האדיר שלה.

יש בה כמה צדדים מאכזבים אך הם די שוליים: אין תמיכה בעברית, אומר שלוח השידורים בג'יבריש, אין מערכת VOD בעברית וכל הממשק ועיצובו לא מושכים.

אך בגלל יתרונותיה, ובזכות עלותה, אולי בכל זאת אשאר איתה, עד שתצאנה הטלוויזיות החדשות עוד כמה שנים. היא בהחלט תספק את צרכיי עם ה-PS4 עד אז.

בכל אופן, ביררתי לגבי טלוויזיית סוני חדשה בדיוק באותו גודל (42 אינץ') ותלת ממד פסיבי, ועלותה 8,900 ש"ח. אז עשיתי עסקה מעולה ב-4,000 ש"ח.

אגב, קראתי סקירת טלוויזיות תלת ממד, בה טלוויזיית סוני קיבלה ציון 10 בתחום התלת ממד על אף שהייתה אקטיבית. הבנתי שממזערת את החסרונות של הטכנולוגיה הזו. אז אולי כדאי לבדוק טלוויזיה של סוני עם תלת ממד אקטיבי, החסרונות של הטכנולוגיה יכולים להיות קטנים יותר בהתאם לחברה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מאי 2013, 02:19

רונן כתב:גם באמצעות משקפי תלת ממד אקטיביות?

כמו שאמרתי מקודם, צריך להבדיל בין מגבלות של הפס3-4 למגבלות של הטלביזיה. לפס3-4 לא ממש אכפת איזה טלביזיה יש לך, הוא מסוגל לעשות מה שהוא מסוגל לעשות. מאחר ותלת מימד לוקח אקסטרה כוח מהפס4, לדעתי ההקרבה תהיה בירידה מ1080p ל720p.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 06 מאי 2013, 16:56

רונן כתב:אני שוקל ברצינות לשדרג בקרוב לטלוויזיית LED FULL HD, ב-40 אינץ' ותלת ממד. אני זוכר שבעבר נדב הציע לי להתרחק מטלוויזיות תלת ממד, אבל אולי זה פחות נכון כיום וההמלצה היא אחרת.

ההצעה כיום נשארת זהה: פשוט תשקיע בטלוויזיה עם פאנל טוב. תלת מימד זה (עדיין) זבל.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 07 מאי 2013, 19:13

רונן, מה נסגר בסוף? מכרת את הטלוויזיה או שנשארת איתה?

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 43 אורחים