נושא הספורט הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: נושא הספורט הרשמי

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 ספטמבר 2013, 09:10

Fanta כתב:בשוק של היום הוא שווה את זה ועוד איך
ולפי דעתי אתה מתנהג מכו אוהד צפוי ומסתכל יותר מידי על כמה הקבוצה שלך טובה
עם כמה שאני אוהב את RVP, ואני מאוד אוהב אותו, יונטנד לא נראת כלכך טוב לעומת איך שנראתה בעבר

אם אוזיל היה נמכר לפני שבועיים ולא בשניה האחרונה של חלון ההעברות, אף אחד לא היה חולם לשלם עליו 50 מיליון. הוא שחקן מדהים, של 30 מיליון דולר מקסימום.
זה נכון גם לגבי פלאיני. הוא שחקן של איזה 20 מיליון, לכל היותר, אבל בגלל שהעסקה נסגרה כל כך מאוחר, שולם עליו הרבה יותר.

ברור שאני מסתכל על כמה שהקבוצה שלי טובה. אני אוהד מנצ'סטר. אני לא צריך להתנחם בכמה שהקבוצה שלי לא גרועה. אני יכול פשוט להנות מכמה שהיא מוצלחת ולקוות שהיא תגשים את הפוטנציאל שלה.
ראיתי כל משחק של יונייטד מתחילת העונה. אין ספק שהפציעות הרבות פגעו בשטף המשחק, אבל הם עדין קבוצה מצוינת. היה להם משחק מאוד מוצלח מול סוואנזי (ובפריימר ליג, בניגוד לליגה הספרדית, גם אם משחקים מול קבוצת אמצע טבלה אפשר למדוד את איכות הקבוצה, כי יש המון קבוצות טובות ולא רק 2-3). מול צ'לסי הם היו טובים בהרבה, אבל לא הצליחו ליצור מספיק מצבים ומול ליברפול היה להם משחק רע.
לא יודע לעומת איזה עבר אתה מסתכל, אבל לעומת העונה שעברה, מנצ'סטר נראים בסדר גמור. זו רק תחילת העונה וצריך לראות מה יהיה הכושר שלהם לאורך זמן. ליברפול, למשל, התחילה עם כמה משחקים טובים, אבל זו ליברפול, אז היא תפסיד המון נקודות במהלך העונה וכמו תמיד, לא תהייה פקטור במירוץ האליפות. זו לא הולכת להיות עונה שונה כל כך מבעבר. מנצ'סטר יונייטד, מנצ'סטר סיטי וצ'לסי יתחרו על האליפות. טוטנהאם, ליברפול וארסנל יתחרו על המקום הרביעי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 04 ספטמבר 2013, 09:50

שוב, לדעתי טוטנהם בטופ 3 השנה

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 04 ספטמבר 2013, 12:15

Fanta כתב:שוב, לדעתי טוטנהם בטופ 3 השנה

לא רואה מצב כזה.. ההגנה שלהם דיי חלשה והם לא הביאו שום חיזוק בעמדות האלה, למזלם הם תפסו את אחד השוערים המבטיחים בכדורגל העולמי שמציל אותם מאין ספור מבוכות. מהמשחקים שראיתי מטוטנאהם מתחילת העונה עושה רושם שסולדאדו לא מקבל מספיק כדורים למצבים שהוא היה רוצה לקבל אותם, ואני לא רואה מישהו שמשחזר את המספרים של בייל מעונה שעברה - פשוט אין מצב לכך !
אז נכון שהקישור שלהם מפחיד ומכיל כמה גרזנים מהטופ העולמי אבל זה מן הסתם לא יספיק, גם לא לטופ 3.
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 ספטמבר 2013, 12:53

Fanta כתב:שוב, לדעתי טוטנהם בטופ 3 השנה

זה יכול לקרות, אבל זה יהיה מפתיע. הם נחלשו מאוד. יש להם בעיות לא קטנות בהגנה ואין להם חלוץ ברמה גבוהה מספיק.
ההעברה של בייל היא מכה אדירה. הוא היה השחקן הכי טוב שלהם, בהפרש גדול ואין מישהו שימלא את החור שלו.

אם גם צ'לסי וסיטי יפשלו במהלך העונה, זה אפשרי, אבל אני לא רואה את זה קורה.
אין ממש סיכוי שמנצ'סטר תסיים מתחת למקום 3. יותר סביר שהם יקחו אליפות, משהם יסיימו במקום שלישי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 04 ספטמבר 2013, 13:50

הם הביאו את אריקסון מאייקס, לדעתי הוא צפוי להיות הבטחה גדולה
הקבוצה הזו לטעמי הביאו הרבה שחקנים מאוד טובים, הם צריך להתאחד ומישם הם הולכים להתפתח במהלך השנים
דניאל לוי עשהעיסקה מעוהל עם בייל ולדעתי השחקנים שהביא יתנו לו את התמורה שהוא חיפש

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 04 ספטמבר 2013, 15:19

Fanta כתב:הם הביאו את אריקסון מאייקס, לדעתי הוא צפוי להיות הבטחה גדולה
הקבוצה הזו לטעמי הביאו הרבה שחקנים מאוד טובים, הם צריך להתאחד ומישם הם הולכים להתפתח במהלך השנים
דניאל לוי עשהעיסקה מעוהל עם בייל ולדעתי השחקנים שהביא יתנו לו את התמורה שהוא חיפש

אני גם חושב שהם קבוצה מעולה, שמנוהלת נהדר והם בדרך למעלה. אני פשוט לא רואה אותם מצליחים כבר העונה.

אריקסן באמת מוכשר מאוד. יהיה מעניין לראות אותו משחק באנגליה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 05 ספטמבר 2013, 07:41

אולי אתה באמת צודק
אני מניח שלקראת סיום הליגה נראה את האיחוד שלהם ומה מצפה בעונה הבאה
אישית אני עדין חושב שהם יהיו בטופ 3...
מתת לטופ 4 אני יכול כמעט לשים על זה כסף שזה לא יקרה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 ספטמבר 2013, 12:19

Fanta כתב:אולי אתה באמת צודק
אני מניח שלקראת סיום הליגה נראה את האיחוד שלהם ומה מצפה בעונה הבאה
אישית אני עדין חושב שהם יהיו בטופ 3...
מתת לטופ 4 אני יכול כמעט לשים על זה כסף שזה לא יקרה

חשבתי ככה גם בעונה שעברה, אבל הם לא הצליחו.
במהלך הפגרה הם נחלשו באופן משמעותי למדי וארסנל וליברפול התחזקו מאוד. צ'לסי סיטי ויונייטד נותרו הכי חזקות בליגה.
אני לא בטוח שהם מסוגלים להגיע לליגת האלופות העונה, אבל אם החיזוק שהם הביאו יתחבר מאוד מהר, זה יכול לקרות - בטח ובטח בהתחשב בנוהל ה"להתחיל את העונה יפה ואז לפשל ממש המון" של ארסנל וליברפול.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 ספטמבר 2013, 07:45

אף אחד לא מדבר על נפילות הנבחרות הישראליות? :(
תמונה

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 08 ספטמבר 2013, 08:34

אחרי ששנים לא מילאתי ווינר הנה פספוס שלי מהסופ"ש .. למישהו יש הצעות ליעל הקשורות בשיטה או במשחקים שרצוי ללכת עליהם ?
לגבי הבלגים אני מכיר את הנבחרת ויודע כמה שהיא פנטסטית אבל ברגע ששמעתי שהזאר פצוע ולא ישחק הרגשתי שתהיה כאן הפתעה. ת'אמת לא הייתי רחוק כל כך, החלק הקדמי שלהם היה טיפה מקרטע וראו שחסר להם את הפעולה הנוספת הזאת כדי להגיע למצבים טובים. להוסיף לזה משקוף של שון מלוני באיזור הדקה ה- 70 יכל לגרום לנס כלשהו.

תמונה
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 ספטמבר 2013, 13:43

bozeman כתב:אף אחד לא מדבר על נפילות הנבחרות הישראליות? :(

אולי בדיון אחר. פה זה דיון על ספורט :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 08 ספטמבר 2013, 21:52

אני באמת לא מבין למה ראיתי אתמול יותר מחצי משחק... אני אף פעם לא עושה דברים כאלה... איזו טעות...

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 08 ספטמבר 2013, 14:23

omerkot כתב:אני באמת לא מבין למה ראיתי אתמול יותר מחצי משחק... אני אף פעם לא עושה דברים כאלה... איזו טעות...

פעם בכמה חודשים אני אומר לעצמי "אולי נראה משחק של חיפה. מזמן לא ראיתי" ואז אני נזכר למה אני לא רואה משחקים של כדורגל ישראלי. זה פשוט ענף שונה מכדורגל. אי אפשר להתרגל לכדורגל אנגלי/גרמני/איטלקי ואז לחזור לראות את קבוצות מישראל מנסות לשחק. זה פשוט עצוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 08 ספטמבר 2013, 19:15

אני שונא את הכדורגל בארץ, שונא
לא מוכן להתפשר במחשבה של " זה מה שיש " ולאהוד קבוצה בארץ

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 08 ספטמבר 2013, 19:32

תמונה
Nucleus_Dawn כתב:
פעם בכמה חודשים אני אומר לעצמי "אולי נראה משחק של חיפה. מזמן לא ראיתי" ואז אני נזכר למה אני לא רואה משחקים של כדורגל ישראלי. זה פשוט ענף שונה מכדורגל. אי אפשר להתרגל לכדורגל אנגלי/גרמני/איטלקי ואז לחזור לראות את קבוצות מישראל מנסות לשחק. זה פשוט עצוב.

תנסה לראות משחקים של מכבי, רמה אחת מעל כולם. באמת כיף לראות את הקבוצה הזו. (יחסית, יחסית...)

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 04:31

Shlomix כתב:תמונה

תנסה לראות משחקים של מכבי, רמה אחת מעל כולם. באמת כיף לראות את הקבוצה הזו. (יחסית, יחסית...)

מכבי תל אביב? הם זבל שבזבלים. אפילו לא טובים כמו מכבי חיפה של ענות האלופות הראשונה.
תמונה

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 09 ספטמבר 2013, 04:47

Nucleus_Dawn כתב:
מכבי תל אביב? הם זבל שבזבלים. אפילו לא טובים כמו מכבי חיפה של ענות האלופות הראשונה.

פחחח.
עוד אחד שלא רואה בעיניים...
צר לי להרוס לך, אבל היו קבוצות ישראליות טובות בהרבה מחיפה של האלופות.

יכול להיות שמכבי *עדיין* לא טובה כמו הקבוצה ההיא של חיפה, אבל היא בהחלט בדרך הנכונה לשם.
קבוצה מצוינת שעם מעט יותר המשכיות ויכולת לשמור על השחקנים הצעירים תוכל להיות אחת הקבוצות הישראליות הגדולות ביותר.
רק תראה מה דאבור ודור מיכה עושים עכשיו לאזרבייג'אן. והם מקבלים מעט דקות במכבי, ככל הנראה בצדק.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 09 ספטמבר 2013, 04:59

Shlomix כתב:פחחח.
עוד אחד שלא רואה בעיניים...
צר לי להרוס לך, אבל היו קבוצות ישראליות טובות בהרבה מחיפה של האלופות.

יכול להיות שמכבי *עדיין* לא טובה כמו הקבוצה ההיא של חיפה, אבל היא בהחלט בדרך הנכונה לשם.
קבוצה מצוינת שעם מעט יותר המשכיות ויכולת לשמור על השחקנים הצעירים תוכל להיות אחת הקבוצות הישראליות הגדולות ביותר.
רק תראה מה דאבור ודור מיכה עושים עכשיו לאזרבייג'אן. והם מקבלים מעט דקות במכבי, ככל הנראה בצדק.

אחת הקבוצות הישראליות הגדולות ביותר זה הישג עלוב, שלהתגאות בו זו בושה.

לא היתה קבוצה טובה יותר מחיפה של עונת האלופות הראשונה בישראל.
היו קבוצות שההפרש ביניהן ובין שאר הקבוצות בארץ היה יותר גדול, כמו חיפה של עונת האליפות ללא הפסדים וחיפה בשתי עונות עם רוני לוי ואפילו פ"ת עם חמשת האליפויות הרצופות שלה, אבל מעולם לא היתה קבוצה שהתקרבה כל כך לרמה הנמוכה של אירופה באותה תקופה.

בכל מקרה, כמו שכבר אמרתי, זה אפילו לא כדורגל. זה בקושי ספורט ולכן לא מעניין במיוחד. אין שום קבוצה בארץ שתגיע רחוק בעתיד הנראה לעין. לא מכבי תל אביב, שהבעלים שלה יתעייף בעוד כמה שנים והיא תגיע לסף פשיטת רגל. לא מכבי חיפה, שנהנית מהניהול הטוב ביותר כבר יותר משני עשורים ולא הפועל תל אביב שנפלה לידיו של עוד נוכל בשקל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 08 ספטמבר 2013, 23:14

חחח. מרוב בושה, כבר אין מה להגיד...

אני כפטריוט וציוני טוב אוהד את נבחרת ישראל, אבל אבוי. אנחנו גרועים.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 ספטמבר 2013, 13:33

אני צריך ייעוץ בבקשה. אני סובל מעודף משקל, שוקל 108, גובה 1.67 וגיל 18. השבוע שמתי לב שהגב התחתון שלי שוקע פנימה. נראה לי קוראים לזה היפר לורדוזיס.

יש טיפול לזה? אפשר ליישר בחזרה את הגב? זה נראה ממש מוזר, אני עומד מול הראי זקוף, ובגב התחתון כאילו יש חור גדול. זה מאד מגעיל...

תודה. :cry:

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 13 ספטמבר 2013, 13:35

GolanBerlin כתב:אני צריך ייעוץ בבקשה. אני סובל מעודף משקל, שוקל 108, גובה 1.67 וגיל 18. השבוע שמתי לב שהגב התחתון שלי שוקע פנימה. נראה לי קוראים לזה היפר לורדוזיס.

יש טיפול לזה? אפשר ליישר בחזרה את הגב? זה נראה ממש מוזר, אני עומד מול הראי זקוף, ובגב התחתון כאילו יש חור גדול. זה מאד מגעיל...

האינטרנט הוא מקום נהדר להרבה דברים. הוא לא המקום שבו אתה צריך לחפש עצות רפואיות.

אם יש לך בעיה בריאותית כלשהי, לך לרופא.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 13 ספטמבר 2013, 14:49

GolanBerlin כתב:אני צריך ייעוץ בבקשה. אני סובל מעודף משקל, שוקל 108, גובה 1.67 וגיל 18. השבוע שמתי לב שהגב התחתון שלי שוקע פנימה. נראה לי קוראים לזה היפר לורדוזיס.

גולן, לפני שיתחילו כאן הרבה פוסטים לא ממש מחמיאים לכך שאתה שואל כאן כל שאלה שעוברת לך בראש אני חושב שכדאי שתחשבו טיפה לפני שאתה שואל פה כל שאלה. בחיים (לא רק באינטרנט) יש שאלות שצריכות להישאל ויש אלות שלא, יש שאלות שצריכות להישאל בפורום מצומצם (לאו דווקא הפורום אינטרנטי הזה) ויש שאלות אחרות. אני חושב שאתה צריך לחשוב על זה לפני שאתה שואל שאלות, פה או בכל מקום אחר.

לגבי הבעיה הספציפית שיש לך, אני לא חושב שיש כאן מישהו עם דוקטורט ברפואה כללית או פרטנית ולכן זהו לא המקום לשאול בו את זה. חפש מקומות ספציפיים שיכולים לעזור לך בכל בעיה למשל יעוץ רפואי מקצועי או פורום ממומחים. בדיקה קטנה בגוגל מוצאת את הפורום הזה. אני מצטער שזה צריך להישמע כך אבל זה חייב להיאמר על מנת שלא יהיו פה אי נעימויות נוספות, אני חושש שהאמרה ולא הביישן למד לא מתייחסת לשאלות מסוג זה.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 13 ספטמבר 2013, 18:20

SgtDonowitz כתב:
גולן, לפני שיתחילו כאן הרבה פוסטים לא ממש מחמיאים לכך שאתה שואל כאן כל שאלה שעוברת לך בראש אני חושב שכדאי שתחשבו טיפה לפני שאתה שואל פה כל שאלה. בחיים (לא רק באינטרנט) יש שאלות שצריכות להישאל ויש אלות שלא, יש שאלות שצריכות להישאל בפורום מצומצם (לאו דווקא הפורום אינטרנטי הזה) ויש שאלות אחרות. אני חושב שאתה צריך לחשוב על זה לפני שאתה שואל שאלות, פה או בכל מקום אחר.

לגבי הבעיה הספציפית שיש לך, אני לא חושב שיש כאן מישהו עם דוקטורט ברפואה כללית או פרטנית ולכן זהו לא המקום לשאול בו את זה. חפש מקומות ספציפיים שיכולים לעזור לך בכל בעיה למשל יעוץ רפואי מקצועי או פורום ממומחים. בדיקה קטנה בגוגל מוצאת את הפורום הזה. אני מצטער שזה צריך להישמע כך אבל זה חייב להיאמר על מנת שלא יהיו פה אי נעימויות נוספות, אני חושש שהאמרה ולא הביישן למד לא מתייחסת לשאלות מסוג זה.

זה בסדר, אני לא מתבייש בכך שאני אדם לא בריא... אני מנסה לתקן את זה לאט לאט, אבל לא מפריע לי שאנשים ידעו על כך.

תודה על הסיוע, חג שמח!

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 24 אוקטובר 2013, 08:09

אולי עוד אקנה את הביוגרפיה של פרגנסון
מעניין אם כתוב שם על מורניו

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 01 נובמבר 2013, 11:10

Fanta כתב:אולי עוד אקנה את הביוגרפיה של פרגנסון
מעניין אם כתוב שם על מורניו

אם אתה מעוניין יש באיביי חנות שמוכרת ספרים משומשים במחירים נורא נמוכים .. אני קניתי את ספר ההיסטוריה של צ'לסי ב- 30 שקל כולל משלוח (רוב הספרי כדורגל נמכרים אצלו במחיר הזה)

http://www.ebay.com/itm/Managing-My-Lif ... 5af6b15a48
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים