נושא הספורט הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

Re: נושא הספורט הרשמי

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 28 מאי 2013, 15:49

גם הליגה הספרדית פיזית, לא כמו האיטלקית או האנגלית אבל עדיין. כל הקטע זה שהוא יחטוף את הכאפה לפרצוף ויבין שהוא כבר לא משחק בסאנטוס. ואין כמו הליגה האנגלית כדי להביא למישהוא כאפה לפרצוף. :lol:
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 מאי 2013, 22:38

Fanta כתב:לא דיברתה אבל על פלקאו, רשמתה קאבני
אני יודע שהוא כנראה ילך למונקו, לא ידעתי משהו לגבי קאבני
ושפירא, אם נמייאר היה הולך לפריימר ליג הוא היה חוזר אנוס
אין מקום לחוזר פזיות כמו שיש לו, הוא לא יכול להיות גם קל, מספיק שאיזה אנגלי אחד יכנס לו ברגלים והילד יבכה את החיים
אין מקום לפוזה שלו באנגליה, יפרקו אותו שם
ברצלונה החתימה אותו כי הוא שחקן שמחזיר את העלות בקלות, הוא שחקן שמוכר
וכמו שאמרתי, לא סבל שחקנים מהסוג הזה כי אני אוהב לראות כוח,
לא איזה תרגילים רגלים שמגן אנגלי במקום להמתין כמו ברזילאי מפגר הוא פשוט יבעט לו ברגל

גם לגבי זה התבלבלתי, כנראה :) אני מתבלבל בין שניהם הרבה. לא ברור לי למה.

אני חושב שניימאר מספיק מוכשר, בשביל לכפר על חוסר היכולת הפיזית שלו ואני חושב שעם הזמן, הוא גם היה יכול להשתפר בתחום הזה, אם היה מגיע לפריימרליג.
אני גם חושב שזה שהוא חיכה עד שהוא יתבגר קצת ולא עבר בסימן הראשון לעניין מצד קבוצה אירופאית, היה חכם מצידו. יהיה לו הרבה יותר קל להתאקלם, כאשר הוא קצת יותר בוגר. נצטרך לחכות ולראות האם מדובר בכוכב-על, כמו שמצפים ממנו, או שהוא סתם עוד רוביניו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 28 מאי 2013, 23:12

אם זה שגם פאלקו נתפס, אני מאמין שהטבעת נסגרת וקבאני ובייל יעברו לראיל כמעט בטוח

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 28 מאי 2013, 23:13

מאוכזב מההחלטה של פלקאו, סירבתי להאמין לדיווחים בשבוע האחרון אבל כנראה שזה בלתי נמנע.. החלוץ הטוב בעולם הולך לשחק בליגה נחותה, בקבוצה עם בסיס אוהדים קטן שנבנית מאפס. לא נראה אותו בליגת האלופות, וצריך לזכור שהוא כבר לא צעיר, אאל"ט פלקאו בן 27 כבר, ועד עכשיו הוא לא שיחק בטופ העולמי. למרות החוזה ל- 5 שנים אני מאמין שהוא לא ישאר שם יותר משנה, אבל גם על השנה הזאת יהיה חבל לראות אותו מתבזבז במונאקו.
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 29 מאי 2013, 15:28

swiss-the-engine כתב:אין טעם להתווכח איתך. אתה חי בעולם נדמה לי שלאסוף כותנה שקול לעריפת ראש של חייה אחרת.

האמת היא ששדות כותנה הם בתי גידול של הרבה חיות אחרות, ואתה הורג אותן בין אם ישירות בדריכה עליהן, או בעקיפין מעצם פעולת קטיף הכותנה.
אבל זה לא משנה, כי מה שאתה לא מבין הוא שהדוגמא שהבאת היא מלכתחילה לא רלווטית - פשוט בגלל שהחסמים התרבותיים מגיעים עוד לפני שבכלל מדברים על הרג החיה עצמה. הבאתי את דוגמת הכותנה בדיוק בשביל להמחיש לך שאפילו לקטוף כותנה אף אחד לא עושה היום בעצמו מטעמי נוחות, ככה שלטעון שזה בגלל שקשה לנו להסתכל לחיות בעיניים זה קשקוש. למה דגים אין לך בעיה להרוג כשאתה מסתכל להם בעיניים, אבל בקר או עוף כן? ומה אם לא היה מדובר בדג אלא בדולפין?

swiss-the-engine כתב:מה אתה נתפס על סויה? רואים כמה שאתה לא רוצה לדון. במפורש רשמתי דגן כמו תירס בנוסף לסויה. זאת עובדה מוגמרת שהדגן העולמי הולך בעיקרו למשק החי.

מה זה משנה? הסויה היתה פשוט דוגמא אחת כי הדיון התחיל מאלטרנטיבות לחלב (לא זכור לי שמשקה תירס הוא אלטרנטיבה). אבל נעזוב את העובדה שהתירס מוסב היום בעיקר לאתנול, אבל משק החי שגדל במרעה לא אוכל תירס.

swiss-the-engine כתב:בקר שגודל במרעה? גיחוך קל עולה בליבי.
אולי תעלה לי גם ציד של בעלי חיים פראיים. בטח שהעולם יסתדר אם כולם היו עוברים לאכול חיות במרעה :roll: . זה משהו שאפילו התעשייה עצמה אומרת. אין דרך אחרת להאכיל אנשים במוצרים מן החי שהם כל כך רוצים בלי FACTORY FARMING. בנוסף תבדוק את ארגנטינה כי מה שהיה שם (אפילו לפני 20 שנה) הוא לא מה שמתרחש כיום וגם שם יש עליה מתמדת בFEED LOTS ו/או סויה.

הייתי בארגנטינה לפני שנתיים וגם בדקתי בעצמי את המצב - מה שאני ראיתי שם גדל במרעה פתוח וזה תקף גם למדינות נוספות באזור כמו אורגואי.
תזכיר לי מתי אתה היית שם לאחרונה? ועזוב את ארגנטינה, מתי לאחרונה בדקת את מצב משקי הפרות בגולן? כל הרעיון הוא לאכול פחות מוצרים מהחי, אבל עדיין לאכול אותם ובמקביל לברור בתבונה מה אתה אוכל. סטייה לקיצון טבעוני שבו אתה בפועל גורם יותר נזק ליותר בעלי חיים היא די טמטום.

swiss-the-engine כתב:תרנגולי חופש? אין דבר כזה. FREE RANGE אומר לא בכלוב. זה אומר כמות בלתי נתפסת של תרנגולות שפשוט זרוקות בתוך כלוב סוללה אחד גדול.

בוודאי שיש דבר כזה. Free Range הוא בהחלט לא כלוב סוללה, אלא בדיוק להיפך מזה: אפילו אם זה לא שטח נטול גדרות, עדיין חייב להיות שם שטח פתוח (yarding) בהגדרה. למעשה, יש כבר מדינות בעולם שבהן כלובי סוללה אסורים בחוק.

swiss-the-engine כתב:לגבי מיץ פירות ברור שזה לא בריא לצרוך הרבה. למקרה שאתה לא מבין (למרות שברור שאתה מבין כי אתה אדם מאוד אינטליגנטי) זה מעובד. כל דבר מעובד צריך לחשוב פעמיים לגבי המינון שלו.

אני חושש שאתה לא בהכרח כמה רחבה ההגדרה "מעובד" - הרי גם פרי שאתה קוטף מהעץ יכול להגיע משטח חקלאי מעובד. גם פעולת הסחיטה של המיץ היא עיבוד, ככה שגם אם תסחט את המיץ בעצמך (ולזה הם התכוונו שם, בטח שלא למיצים מרוכזים) עדיין תקבל תוצר מעובד. הסיבה שהם ממליצים לא לצרוך הרבה היא שבכוס מיץ טבעי יש המון סוכר מהפרי ולכן גם המון קלוריות (מיץ תפוזים למשל מכיל יותר קלוריות מקולה).

swiss-the-engine כתב:מספיק שכל הפורום פה פעם אחת בחיים שלו יבלה יום בבית מטבחיים בשביל (ש90 אחוז אם לא יותר) לא לגעת יותר בחיים בבשר.

אבל זה גם בגלל שאת הפורום כאן הרגילו מגיל אפס בערך שחיות משק הן משהו חמוד, ולכן ברגע שהם יתקלו בהן יהיה להם קשה לאכול אותן, בעוד שהחרקים שאתה הורג כשאתה קוטף בשדה קועקעו בתודעה הקולקטיבית כמטרד ותו לא, ולכן לאף אחד אין בעיה עם ההרג שלהם. ועדיין, מתוך האנשים שיחליטו לא לגעת בחיים יותר בבשר אחרי ביקור בבית מטבחיים, 90% ישכחו את זה כעבור מספר חודשים ויחזרו לצרוך בשר במינון כזה או אחר.

swiss-the-engine כתב:כל החיים שלה לא מרגישה מה זה שמש או שמיים כחולים

והנה בעיית ההאנשה שלך מפציעה שוב: אתה מתייחס לתרנגולת כמו לבן אדם, ויש אצלך בראש תפיסה מוזרה כאילו התרנגולת עצובה עכשיו בגלל שהיא פספסה את ההזדמנות לראות שמיים כחולים. חוסר היכולת להפריד בין עובדות (התרנגולות סובלות בכלובים) לבין קשקושים אמפתיים (לתרנגולת מפריע שהיא לא רואה שמיים כחולים) היא מה שמלכתחילה הופך את הדיונים האלו למיותרים מהרגע הראשון. לא היית צריך להיכנס בכלל לדיון מוסרי כאשר מדברים על תזונה ובריאות (לא נורא, זה קורה הרבה כשלאנשים נגמרים הטיעונים שבאמת רלוונטיים לנושא), אבל כשכבר נכנסים לדיון הזה צריך לדעת לעשות את ההפרדה הזו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 מאי 2013, 16:45

ספויילר: הצג
אתה לא קורא את מה שאני כותבץץ כבר אמרתי שיש הקשר לגודל החיה ולקושי שבלהרוג אותה. למה זה ככה (לפחות מבחינתי) אני לא יודע.
שוב אתה כותב לי שאני הורג חיות בכך שאני משתמש בכותנה בלי להבין שכבר אמרתי שברור שאני לא יכול לא להרוג אף אחד ולא לפגוע באף אחד.
להשוות כותנה והקטיף שלו לעריפת ראש של חיה זה אידיוטי ואתה בתוכך יודע את זה. למה אתה חוזר על זה מעבר לאיזה עקרון מטופש אני לא יודע.
יש לי בעיה להרוג דג... אין לי כוח לבדוק אז אם רשמתי שאין לי בעיה אז זה לא נכון... הכוונה שאני יודע שאני מסוגל לעשות את זה אבל בהחלט מעדיף שלא.
הדיון לא התחיל מאלטרנטיבות לחלב. שוב, אין לי סבלנות לחזור ולקרוא. מבחינתי זה לא הגיע ממקום כזה.
עיקר התירס לא מוסב לאתנול. חלק ניכר. לא העיקר.
אני צריך להיות במדינה מסויימת בשביל לדבר על המצב שם? ואתה היית בכל אגרנטינה? עשית איזה טיול ספציפי בשביל לחקור את מרעה הפרות שם? לא נראה לי. ולא אמרתי שהעיקר שם לא במרעה, אמרתי שזה אחוז הולך ויורד.
שוב להזכיר את הפרות בגולן זה מגוכך. זה אחוז נמוך ביותר מהבשר בישראל.
לקבוע שסטייה לצמחונות גורמת ליותר סבל של בעלי חיים זה שקר גס. כמו שכבר ציינתי עיקר הדגנים בעולם ממש לא הולכים לאכילת בני אדם. לגבי הרס בתי גידול זה נכון אבל שוב... אין אף אפשרות אחרת להאכיל את העולם. אף אפשרות שמשתמשת בפחות שטח ובוא בעט מסוגלת לספק את הצורך הקלורי העולמי.
אתה טועה לגבי FREE RANGE.... זה שיש מקומות שאשכרה נותנים לתרנגולות שלהם להסתובב בשטח פתוח בחלקו לא קשור לFREE RANGE והתנאים שהכרחיים בשביל לקרוא לביצה שלך FREE RANGE או ביצת חופש. אתה לא צריך לספר לי שכלובי סוללה יצאו מהחוק בכמה מדינות אירופאיות. כמו שאמרתי, כלוב שאינו סוללה לא טוב בהרבה מכלוב סוללה, זה 95 אחוז הופך להיות מקום של כלוב מעוף. קיטום המקור הוא עדיין עניין שבשגרה כמו עוד פרקטיקות נלוזות.
למה חשבת שאני מדבר על משקה מעובד? ברור שלסחוט מיץ בבית הופך אותו למעובד. לא צריך להיות חכם גדול. גם טחינה זה מעובד, בין אם אני ארכוש אותו מוכן ובין אם אשתגע ואחליט אשכרה לטחון את השומשום לבד.
אתה משווה חייה בעלת חישה לחרק? זה מיותר בעיקר כי אני יודע ש (סלח לי) אתה מזיין את השכל. הייתי מביא לך ג'וק והייתי מביא לך פרה... המממ, כן... הייתה לך החלטה מאוד קשה את מי להרוג, זה ממש בול אותו דבר.
מי שישכח אחרי שעשה סיור בבית מטבחיים הוא אדם עצוב.
בעיית ההאנשה? באמת? תרנגולת לא מעניין אותה שמש? עזוב שאתה כנראה לא יודע כלום על חיות אבל אני אשאל שאלה... גם לכלב לא איכפת משמש או שמיים כחולים? הוא נראה לך ירגיש אותו דבר בכלוב או בחדר קטנטן כל חייב? עזוב, אל תענה, מה הטעם... אתה בבירור לא יודע כלום על בעלי חיים והם או תנאיהם לא מעניינים אותך כלל.

חסוך ממני את התנשאות. יש לי טיעונים והמון. מבחינתך כל דבר הוא נסיבתי ולא מעניין. אני לא אומר שיש בידיי מידע אבסולוטי, רק מידע שכן נכון להתעניין בוא ולהתחשב בוא כשאנו עושים בחירות בחיים. וזה בלי לדבר על כך שזאת הפעם השלישית או רביעית שאני מציין שאני לא נגד אכילת בשר ושלחלוטין עדיף למות בידי בני אדם מאשר כל דרך אחרת. אני בדיעה (עזוב מחקרים ועזוב ניסויים) שחלב זה משהו שעדיף לצמצם את הצריכה שלו. מידה נמוכה של צריכה שלו לא יכולה באמת להזיק. אני די בטוח שאפילו מינון מאוד מאוד נמוך של ציאניד לא מזיק אז בטח שחלב.

מה שלי מפריע הוא דבר אחד ויחיד וזה שיעבוד של חיות לצרכים שלנו ובמחיר הכי זול כי זה מה שהכלל רוצה. זה לא נכון, זה לא מוסרי, זה כתם על האנושות וזה צריך להיפסק ובשביל שזה יפסק (הרי אני הכי רחוק שיכול להיות ממישהו שיאמר שצריך לעגן דברים בחוק) צריך שאנשים בסך הכל יתעניינו בנושא. זה הכל. לא יותר לא פחות.

אני ממשיך עם תג הספויילר כי הדיון פשוט לא קשור לפה... לדעתי רצוי שגם אתה תעשה את זה כי זה פשוט לא קשור לכלום.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
vorse3
Minion

הודעהעל ידי vorse3 » 30 מאי 2013, 20:44

מה שלי מפריע הוא דבר אחד ויחיד וזה שיעבוד של חיות לצרכים שלנו ובמחיר הכי זול כי זה מה שהכלל רוצה. זה לא נכון, זה לא מוסרי, זה כתם על האנושות וזה צריך להיפסק ובשביל שזה יפסק (הרי אני הכי רחוק שיכול להיות ממישהו שיאמר שצריך לעגן דברים בחוק) צריך שאנשים בסך הכל יתעניינו בנושא. זה הכל. לא יותר לא פחות.

שיעבוד של בעלי חיים זה לא בסדר, אבל שיעבוד של האדמה שגם כן גורר פגיעה ישירה וגם עקיפה בחיי זה כן בסדר? וזה כי?

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 31 מאי 2013, 00:05

סווארז בדרך למדריד... מעניין

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 31 מאי 2013, 09:43

Fanta כתב:סווארז בדרך למדריד... מעניין

יאללה שיעוף הברברי הזה מהליגה האנגלית ולא יחזור, אף אחד לא יחסר אותו.
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 31 מאי 2013, 10:03

למה איזה מבקעים גדולים יש כבר לליברפול?
סוואז אולי אם גישה בעייתית, אבל הוא היה מבקיע חשוב לליברפול

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

הודעהעל ידי FreakinMoney » 31 מאי 2013, 18:14

Fanta כתב:למה איזה מבקעים גדולים יש כבר לליברפול?
סוואז אולי אם גישה בעייתית, אבל הוא היה מבקיע חשוב לליברפול

זה לא משנה שלליברפול אין כרגע מחליף "ראוי" לסוארז. סוארז הוא שחקן בעייתי, עם טמפרמנט קצר, שחקן פרובוקטור שידוע בתור מתחזה גדול שרק מחפש מתי ליפול ברחבה, שלא נזכיר את מקרי הנשיכה (ממש קאניבליזם ווולגריות) והגזענות שלו בליגה - ממש ספורטאי למופת שכל קבוצה תרצה להחזיק כזה שחקן. אפילו לאוהדים שלה נמאס ממנו. בטוטאל הוא יותר מזיק מאשר מועיל לליברפול, בעיקר בעניין התדמית של המועדון ברחבי העולם. לגבי מחליפים, אז סטארידג' חלוץ לא רע בכלל, תמיד בתנועה, קצת אגואיסט אבל הכי חשוב חלוץ אנגלי וזה יתרון עצום לקבוצה. מקווה שיביאו לו את המושכות להיות חלוץ מוביל, בשילוב עם קוטיניו שהצטרף בינואר ועוד חלוץ שיביאו תמורת סוארז אני מאמין שהם יסתדרו.
ליברפול צריכה להגיד תודה על כל הצעה שתגיע מריאל מדריד ותוציא את הנגע הזה מהמועדון.
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 31 מאי 2013, 16:00

אני חושב שריאל מדריד לא כל כך צריכים את סוארז, גם אם היגוואין הולך. בטח אנצ'לוטי או היינקס או כל מישהוא אחר שאמור לאמן אותם לחץ על זה. כמה שהוא טוב התועלת שלו לריאל לא תעפיל על הבעייתיות שלו. זה לא כמו בלואטלי שהגיע למילאן אחרי שהם היו בקרשים והוא רק מינף אותם, למרות שמאסימו אלגרי צריך להתמודד עם האופי המעפן שלו. במקרה של מילאן זה שווה את זה, לא עם ריאל. היו יכולים להביא חלוץ אחר באותה רמה רק בלי האופי הבעייתי הזה.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 31 מאי 2013, 18:01

בזה אני מסכים, הבנאדם בעייתי
בגלל זה סביר להניח שראיל השיגה אחלה של עסקה מהעניין
אני מאמין שהבנאדם הזה יחטוף כמה כאפות שלא יתנהג ככה במדריד
אבל הוא יחזור למנהגו הישן ברגע של חולשה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 02 יוני 2013, 01:03

טרבל לבאיירן, אין דברים כאלה. פפ תולש את השערות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 02 יוני 2013, 01:59

SHAPIRA500 כתב:טרבל לבאיירן, אין דברים כאלה. פפ תולש את השערות.

עונה פשוט מדהימה. פפ בסיטואציה נוראית. אין ממש דרך שבאיירן תתן עונה טובה יותר, בעונה הבאה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 03 יוני 2013, 00:39

Nucleus_Dawn כתב:
עונה פשוט מדהימה. פפ בסיטואציה נוראית. אין ממש דרך שבאיירן תתן עונה טובה יותר, בעונה הבאה.

מבחינת תארים אתה צודק
כי הראי לא יכול להיות יותר טוב
אבל! באיירן מקבלת עונה הבאה את ג'צה, ואלוהים כמה שהשחקן הזה הוא כישרון
ככה שאולי כן יש לה סיכוי לתת עונה חזקה יותר בעונה הבאה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 03 יוני 2013, 21:39

לקחת את הליגה בהפרש של 20 ומשהוא נקודות ולדרוס את בארסה, ארסנל ויובנטוס בצ'מפיונס...
לא רואה איך פפ יצליח להתעלות על זה. ברור שיש לו גם הרבה סיכויים לקחת תארים והרבה כי הסגל מטורף אבל כזאת דורסנות מקבוצה אחת שהיא לא בארסה לא ראינו המון זמן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 03 יוני 2013, 22:33

אם הוא יצליח לשחזר את הטראבל הזה ולקחת את ליגת האלופות פעמיים...
אז אניע קצת חושב שזה כן יהיה הישג

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 03 יוני 2013, 22:52

כמובן שזה יהיה הישג, אבל השאלה איך הוא יעשה את זה. אני לא אומר שפפ ייכשל בטוח, פשוט הקבוצה של היינקס הציגה רף מאד מאד גבוה שלא בטוח שעונה כזאת אפשר לשחזר בכלל. קח בחשבון שגם בארסה וריאל במירוץ חימוש מטורף לקראת שנה הבאה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 04 יוני 2013, 09:27

אני לא חושב שהוא יצליח
מה שכן הליגה הגרמנית תהיה הרבה יותר קלה לבאיירן שנה הבאה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 05 יוני 2013, 21:44

טאווז עובר כנראה ליובה...
קצת חבל שהיא עדין נשארת עם אותו תדמית זקנה ומביאה שחקנים לא הכי צעירים
למרות שטאווז תותח

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 יוני 2013, 22:28

Fanta כתב:טאווז עובר כנראה ליובה...
קצת חבל שהיא עדין נשארת עם אותו תדמית זקנה ומביאה שחקנים לא הכי צעירים
למרות שטאווז תותח

טבז שחקן מדהים. קצת טרבל מייקר, אבל לא נורא בכלל.
הבחור בן 29. לא באמת כזה מבוגר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 06 יוני 2013, 01:43

Nucleus_Dawn כתב:
טבז שחקן מדהים. קצת טרבל מייקר, אבל לא נורא בכלל.
הבחור בן 29. לא באמת כזה מבוגר.

כן אבל זה פשוט סטטיסטיקה של יובנטוס עם שחקנים מבוגרים
גם וונציץ בן איזה 30 והוא עידן חלוץ פותח
שלא נדבר בכלל על פירלו, אבל פירלו הוא סמל, כמו בופון
משהו פשוט אצלהם מרגיש לי זקן, כמו השם שלהם

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 06 יוני 2013, 09:47

Fanta כתב:כן אבל זה פשוט סטטיסטיקה של יובנטוס עם שחקנים מבוגרים
גם וונציץ בן איזה 30 והוא עידן חלוץ פותח
שלא נדבר בכלל על פירלו, אבל פירלו הוא סמל, כמו בופון
משהו פשוט אצלהם מרגיש לי זקן, כמו השם שלהם

אני חושב שזה די קטע של הליגה האיטלקית ולא רק של יונבטוס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 06 יוני 2013, 17:10

Nucleus_Dawn כתב:
אני חושב שזה די קטע של הליגה האיטלקית ולא רק של יונבטוס.

בזה אתה צודק, בגלל זה הליגה מאוד אפורה
למרות שמילאן כן מביאה שינוי כולשהו, הכוכבים העולים שלה מראים יופי ומהירות

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 107 אורחים