נושא הצבא והביטחון הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

Re: נושא הצבא והביטחון הרשמי

הודעהעל ידי infected aviad » 16 ספטמבר 2013, 03:49

דקת דומייה פורומית?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 15 ספטמבר 2013, 20:32

אין צורך. אני חצי פולני. אני אשב לבד בחושך.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 15 ספטמבר 2013, 20:35

omerkot כתב:אין צורך. אני חצי פולני. אני אשב לבד בחושך.

בפינה לחה, עם רגל בפח.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 ספטמבר 2013, 20:56

omerkot כתב:גרם לי להכניס את כל השטויות שאנחנו מדברים עליהן כאן לפרופוציה הנכונה.

ספויילר: הצג
עמדתי מאחורי אורית פוקס בתור לקופה בסופרפארם...

זה משפט המפתח...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 16 ספטמבר 2013, 05:41

omerkot כתב:אין צורך. אני חצי פולני. אני אשב לבד בחושך.

מה החצי השני אשם? :cry:
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 15 ספטמבר 2013, 21:55

infected aviad כתב:מה החצי השני אשם? :cry:

החצי השני רומני ורומני תמיד אשם!

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 ספטמבר 2013, 13:48

InterAl כתב:זאת סתם התחכמות. הכוונה לתנאים מקדימים פוזיטיביים.

להיפך: להגדיר תנאים כ"תנאים מקדימים פוזיטיביים" זו ההתחכמות. או שאין לך אף תנאי מקדים משלך לכניסה למשא ומתן, או שיש לך. אבל תנאי מקדים שהוא "שלצד השני לא יהיה תנאי מקדים" זה פרקודס.

GolanBerlin כתב:זה מה שאמרתי. הליכוד של היום בוגד בערכי הליכוד המקוריים של מקימיו.

זה לא מה שאמרת, כי ציינת דווקא את מרידור ואת לבני - שני אנשים שכבר לא נמצאים היום בליכוד אבל באופן יחסי יותר נאמנים לעקרונות של תנועת החירות וזבוטינסקי מרוב אנשי הליכוד. הליכוד של היום היא בעיקר מישמש של וועדי עובדים פליטי מפא"י וההסתדרות, סוסים טרוייאנים מישראל ביתינו, עסקני התנחלויות, ופשיסטים דמיקולו.

GolanBerlin כתב:והאמת שהליכוד כן רצה לכנסת עם מצע. פשוט, אבל מצע: תמיכה בהקמת מדינה פלשתינאית ללא חלוקת ירושלים, ומאבק ללא פשרות בגרעין האירני.

לא הוא לא. אם היית מנסה לברר באתר שלהם או בכל מקום אחר היית מגלה שתנועת הליכוד לא פירסמה שום מצע בבחירות הנוכחיות ולכן היא לא מחויבת לכלום. מבחינתם הם יכולים גם לתת במתנה את כל ירושלים לפלסטינים או לפוטין ואף אחד מהמצביעים שלהם לא יוכל להתלונן על כך שהמצע שלהם סותר את זה.

infected aviad כתב:אבל ברגע שאתה אומר להם שאו שהם יתפרקו או שתתחילו לתקוף זה משהו אחר מאשר להגיד שאתה עומד להתחיל לתקוף ואז מתחרט.
כל הדיבור היה לחכות שהפקחים יעזבו, ואז לתקוף. פתאום בריטניה מתנגדת, פתאום גם גרמניה וצרפת לא עושות כלום, ורק אז אובמה פונה לקונגרס, כשגם שם מתנהלים דיונים מרתוניים וויכוחים שמראים שגם שם מתכוונים להתנגד לתקיפה שלו. כל זה רק הוציא אותו חלש פוליטית. רק אז, בתור פשרה, רוסיה הציעה את ההסכם שלהם למניעת תקיפה ופירוק סוריה. אגב, איך הוא בדיוק הביך כאן את הרפובליקנים?

בוודאי שזה אחרת: אם אתה אומר למישהו "תתפרקו מנשק או שאתחיל לתקוף אתכם" לא יעניין לו את קצה הביצה בדרך כלל. הנוסחה היא קודם כל להזיז כוחות לתקיפה ורק אז לצאת ב"שמישהו יחזיק אותי", ורק מתוך ידיעה מוחלטת שאם מישהו לא יחזיק אותך אתה באמת מוכן להיכנס לזירה. אבל אובמה גם נתן להרבה גורמים על הדרך להחזיק אותו, ובשורה התחתונה מבחינת סוריה ומבחינת רוסיה הדרך היחידה מלהסיט את המשחתות האמריקאיות מהמסלול היתה להיענות לתכתיבים שאובמה דרש.

הבכת הרפובליקנים היתה פשוטה מאד: לא משנה באיזו עמדה אובמה היה בוחר, הרפובליקאים היו משתלחים בו ולמעשה כבר התחילו לעשות זאת על סמך ההימור שלהם לגבי הצעד הבא שלו. לגלגל את הכדור למגרש הציבורי בו הנציגים שלהם צריכים לקבל את ההחלטה היה מביך אותם ולא משנה האם הם היו תומכים בתקיפה או לא. אתה כבר לא יכול לצאת נגד נקיטת פעולה של הנשיא שלך בזמן שאתה הצבעת בעד בדיוק אותו הדבר... בעוד שמבחינת אובמה זה רק היה עוד "שמישהו יחזיק אותי" על הדרך.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 16 ספטמבר 2013, 23:39

מרידור ולבני תומכים בהקמת אש"פיסטן. איך זה עולה בקנה אחד עם תנועת החירות בדיוק?

ואתה סתם מתחכם בנושא התנאים המקדימים. התנאים המקדימים של אש"ף הם לקבוע מראש את תוצאות המשא ומתן - נסיגה לגבולות אושוויץ 67 והקפאת ההתנחלויות... אם כבר, אז זה הפרדוקס (או לא פרדוקס, סתם אבסורד): להתנות את קיום המשא ומתן בהבטחת התוצאות שלו מראש.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 17 ספטמבר 2013, 00:42

swym כתב:זה לא מה שאמרת, כי ציינת דווקא את מרידור ואת לבני - שני אנשים שכבר לא נמצאים היום בליכוד אבל באופן יחסי יותר נאמנים לעקרונות של תנועת החירות וזבוטינסקי מרוב אנשי הליכוד. הליכוד של היום היא בעיקר מישמש של וועדי עובדים פליטי מפא"י וההסתדרות, סוסים טרוייאנים מישראל ביתינו, עסקני התנחלויות, ופשיסטים דמיקולו.

לא הוא לא. אם היית מנסה לברר באתר שלהם או בכל מקום אחר היית מגלה שתנועת הליכוד לא פירסמה שום מצע בבחירות הנוכחיות ולכן היא לא מחויבת לכלום. מבחינתם הם יכולים גם לתת במתנה את כל ירושלים לפלסטינים או לפוטין ואף אחד מהמצביעים שלהם לא יוכל להתלונן על כך שהמצע שלהם סותר את זה.

כרגיל, כמו שמאלני טוב, זורק סיסמאות מפגרות. "הליכוד של היום זה מפלגה שדני דנון ופשיסטים כדוגמתו השתלטו עליו בלה בלה בלה כיבוש בלה בלה בלה ימנים לאומנים". יאללה, אנשים כמוך משגעים אותי מספיק באינטרנט, אני לא צריך להתווכח עם עוד אחד. תמשיך להצביע למפלגת העבודה ולחשוב ש"העבודה של היום זה עדיין אותה עבודה של רבין, ואני ממשיך דרכו של רבין", כי רבין לא חלם לחלק את ירושלים, רבין לא חלם להקים מדינה פלשתינאית, ורבין לא היה מרשה לאנשים כמו סתיו שפיר (שהיא בעד שינוי ההמנון כך שיכלול גם את ערביי ישראל) ועוד אנשים חביבים כדוגמתה להיכנס למפלגה שלו, שדיברה על אהבת ארץ ישראל ועל שייכותה לעם היהודי בלבד. יאללה, נמאס לי מהבולשיט השמאלני המתנשא הזה שלכם.

עלק דן מרידור וציפי לבני מייצגים את הערכים המקוריים של תנועת הליכוד. אתם פשוט אנשים הזויים. לפעמים אני באמת מתחיל לחשוב ששמאלנות זו מחלת נפש.

InterAl כתב:מרידור ולבני תומכים בהקמת אש"פיסטן. איך זה עולה בקנה אחד עם תנועת החירות בדיוק?

עזוב, אין לך מה להתווכח איתם. גם אם תביא להם מסמך מסווג ביותר שנמצא במרתפי המוסד בכתב ידו של אבו מאזן ועם חתימתו, שבו כתוב: "אני, יושב ראש הרשות הפלשתינאית, מחמוד עבאס - אבו מאזן, מאשר כי מטרתי היא השמדת מדינת ישראל וזריקת היהודים לים", הם עדיין ימשיכו לצעוק עליך שאתה פאשיסט שמתנגד לשלום ומחרחר מלחמה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 ספטמבר 2013, 13:30

איזה מדכא זה שיש אנשים כמוך (גולן) שצועקים "שמאלני, עוכר ישראל" ועוד ועוד כלפי כל מי שמראה אפילו שביב של ביקורת כלפי מפלגה/מושג/דעה ימנית.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 ספטמבר 2013, 13:42

swiss-the-engine כתב:איזה מדכא זה שיש אנשים כמוך (גולן) שצועקים "שמאלני, עוכר ישראל" ועוד ועוד כלפי כל מי שמראה אפילו שביב של ביקורת כלפי מפלגה/מושג/דעה ימנית.

לצערינו, לא חסרים אנשים כמוהו בימין ולא חסרים אנשים כמוהו בשמאל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 17 ספטמבר 2013, 13:46

swiss-the-engine כתב:איזה מדכא זה שיש אנשים כמוך (גולן) שצועקים "שמאלני, עוכר ישראל" ועוד ועוד כלפי כל מי שמראה אפילו שביב של ביקורת כלפי מפלגה/מושג/דעה ימנית.

כנראה שלא הבנת. יש פה אנשים שכינו ציבור שאני תומך בו בכינוי "מתנחבלים", ואמרו לי שאני שייך למחנה הימין ה"פסיכוקיצוני". אחרי שמטיחים בי מילים כאלה, אני מרשה לעצמי להתפרע ולהחזיר באותה מידה.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 17 ספטמבר 2013, 14:29

גולן, במקום לצאת פה קריקטורה של ימני קלאסי תתחיל להגיב לעניין. אתה נשמע כמו התגובות ב-ynet...
" לפעמים אני באמת מתחיל לחשוב ששמאלנות זו מחלת נפש" אתה כותב כמו איזה מתנחבל פסיכוקיצוני ;)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 ספטמבר 2013, 14:53

Nucleus_Dawn כתב:
לצערינו, לא חסרים אנשים כמוהו בימין ולא חסרים אנשים כמוהו בשמאל.

אני בטוח שזה לא שמור למחנה ה"ימין" (כאילו שבכלל יש דבר כזה, לעניות דעתי למעט הFRINGE של המערכת הפוליטית כולם בכלל מישמש שאפשר לקורא לו מרכז) אבל מהמציאות היומיומית שלי זאת ההרגשה שאני מקבל. אולי זה כי אני גר בפריפריה אז אין פה הרבה שמאלנים קיצוניים :)

@גולן, הטרמינולוגיה לא מעניינת במיוחד אלא התוכן של התגובה. אני אישית מבחינה מידינית חושב (נראה לי, אני לא באמת מכיר את עומר) כמו עומר... אין לי את התמונה הכוללנית ביותר על מנת לדעת באמת מה טוב או רע לעתידה של המדינה, כל מי שפחות או יותר במיינסטרים הוא בכלל מרכז (מבחינת מעשים) ולא משנה מה יוצא מפיו ושאין לנו יכולת (שוב, מחוסר ידע) לדעת מה באמת הולך מאחורי הקלעים של החלטות כאלו ואחרות של פוליטיקאים/מדינאיים.

באופן כללי גם אינטר וגם גיא וגם עומר וגם שחר ועוד אנשים פה בפורום אינטליגנטיים והכי חשוב (כי אנחנו בפורום) מתבטאים היטב עם הודעות מנומקות עם תוכן אמיתי. ההודעות שלך לא וכמו שהבחור השני פה כתב אתה יוצא קריקטורה ימנית.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 17 ספטמבר 2013, 16:32

ששון כתב:גולן, במקום לצאת פה קריקטורה של ימני קלאסי תתחיל להגיב לעניין. אתה נשמע כמו התגובות ב-ynet...
" לפעמים אני באמת מתחיל לחשוב ששמאלנות זו מחלת נפש" אתה כותב כמו איזה מתנחבל פסיכוקיצוני ;)

swiss-the-engine כתב:אני בטוח שזה לא שמור למחנה ה"ימין" (כאילו שבכלל יש דבר כזה, לעניות דעתי למעט הFRINGE של המערכת הפוליטית כולם בכלל מישמש שאפשר לקורא לו מרכז) אבל מהמציאות היומיומית שלי זאת ההרגשה שאני מקבל. אולי זה כי אני גר בפריפריה אז אין פה הרבה שמאלנים קיצוניים :)

@גולן, הטרמינולוגיה לא מעניינת במיוחד אלא התוכן של התגובה. אני אישית מבחינה מידינית חושב (נראה לי, אני לא באמת מכיר את עומר) כמו עומר... אין לי את התמונה הכוללנית ביותר על מנת לדעת באמת מה טוב או רע לעתידה של המדינה, כל מי שפחות או יותר במיינסטרים הוא בכלל מרכז (מבחינת מעשים) ולא משנה מה יוצא מפיו ושאין לנו יכולת (שוב, מחוסר ידע) לדעת מה באמת הולך מאחורי הקלעים של החלטות כאלו ואחרות של פוליטיקאים/מדינאיים.

באופן כללי גם אינטר וגם גיא וגם עומר וגם שחר ועוד אנשים פה בפורום אינטליגנטיים והכי חשוב (כי אנחנו בפורום) מתבטאים היטב עם הודעות מנומקות עם תוכן אמיתי. ההודעות שלך לא וכמו שהבחור השני פה כתב אתה יוצא קריקטורה ימנית.

אתם בוחרים להתנהג בבורות ולהתעלם מהעיקר: אנשים אחרים פה יצאו קריקטורה שמאלנית ("מתנחבלים", "ימנים הם פסיכוקיצוניים", "ימנים לא יכולים להיות אנשים הומניים"), אז הרשיתי לעצמי להחזיר באותו מטבע. כרגיל, רק כשאני עושה את זה - זה לא בסדר.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 ספטמבר 2013, 17:12

מתי מישהו כתב שימנים לא יכולים להיות הומניים? ועומר כותב ככה לגבי כל נושא ואין כל קשר לאיזו נטייה פוליטית יש לו והוא גם הבהיר לך זאת בפוסט נפרד שזה לכשעצמו יוצא מן הכלל... עומר נוטה מהר מאוד לשחרר דיונים "חופרים" שלא יובילו לשום מקום.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 ספטמבר 2013, 17:38

InterAl כתב:מרידור ולבני תומכים בהקמת אש"פיסטן. איך זה עולה בקנה אחד עם תנועת החירות בדיוק?

ואתה סתם מתחכם בנושא התנאים המקדימים. התנאים המקדימים של אש"ף הם לקבוע מראש את תוצאות המשא ומתן - נסיגה לגבולות אושוויץ 67 והקפאת ההתנחלויות... אם כבר, אז זה הפרדוקס (או לא פרדוקס, סתם אבסורד): להתנות את קיום המשא ומתן בהבטחת התוצאות שלו מראש.

פשוט מאד: אין בהצהרת עקרונות תנועת החירות עיקרון שמונע הקמה של אשפיסטן או חיזבאליסטן או כל סטן אחד. כמו משפטנים טובים הם מדברים במעומעם ולכן מאפשרים לעצמם מרחב תמרון בפרקטיקה: החל מזבוטינסקי עצמו שדיבר על "שתי גדות לירדן" אבל הצטרף לחתימה מול הבריטים שויתר בפועל על עבר הירדן המזרחי, וכלה באיש החירות היקר בגין שויתר על טריטוריה תמורת הסכם שלום. והאמת היא שאין פה אפילו צביעות שלהם - כי זה לא באמת סותר את עקרונות קיר הברזל שעליהם דיבר זבוטינסקי, עקרונות שהיו תלויים בתנאים שהשתנו בהמשך. מרידור ולבני פשוט ממשיכים את אותו הקו...
מנגד, העקרונות של תנועת החרות שסותרים שלטון טוטליטארי, בעד הרחבת זכויות האדם ומניעת אפליה, ומדברים על עקרונות של חופש כלכלי... תזכיר לי בדיוק באיזו מפלגה נמצאים כל מיני יצורים שבינם לבין תנועת החירות אין ומעולם לא היה שום קשר?

ואני לא מתחכם, כי מעולם לא טענתי שהתנאים המקדימים של הרשות הפלסטינית הם כן מקובלים באיזושהי קונסטלציה - אבל זה אכן לא פרדוקס אלא סתם סוג של אבסורד. רק שפה כמידה נגדית מדינת ישראל יכולה להתנות בעצמה את המשא ומתן בהבטחות התוצאות בה היא מעוניינת מראש ואז התנאים המקדימים של כל צד יהיו שקולים (בהנחה שהם לא שוללים את תנאי הצד השני)... כל זה הגיוני כמובן רק בהנחה והתוצאה בה מדינת ישראל מעוניינת היא לא עצם הכשלת המשא ומתן.

מה שכן, אני באופן אישי רואה אנשים שטוענים שגבולות 67 הם "גבולות אושוויץ" כסמרטוטים אנטי-ציונים: מי שמאמין שהעתיד הקיומי של מדינת ישראל כמדינת העם היהודי תלוי בטריטוריה זניחה כזו או אחרת שנכבשה לא מעט שנים לאחר קום המדינה, לא רק פוסל את מהות הקיום מדינת ישראל שבין השנים 48 ו-67, אלא גם מעמיד בצורה מגוכחת את כל החזון הציוני - מאחר והוא טוען שהדבר היחיד שמצליח להחזיק את ישראל כמדינה הוא כמה אדמות טרשים זניחות שבלעדיהן הקיום של ישראל כמדינה הוא עניין רגעי ובר חלוף.

GolanBerlin כתב:כרגיל, כמו שמאלני טוב, זורק סיסמאות מפגרות. "הליכוד של היום זה מפלגה שדני דנון ופשיסטים כדוגמתו השתלטו עליו בלה בלה בלה כיבוש בלה בלה בלה ימנים לאומנים". יאללה, אנשים כמוך משגעים אותי מספיק באינטרנט, אני לא צריך להתווכח עם עוד אחד. תמשיך להצביע למפלגת העבודה ולחשוב ש"העבודה של היום זה עדיין אותה עבודה של רבין, ואני ממשיך דרכו של רבין", כי רבין לא חלם לחלק את ירושלים, רבין לא חלם להקים מדינה פלשתינאית, ורבין לא היה מרשה לאנשים כמו סתיו שפיר (שהיא בעד שינוי ההמנון כך שיכלול גם את ערביי ישראל) ועוד אנשים חביבים כדוגמתה להיכנס למפלגה שלו, שדיברה על אהבת ארץ ישראל ועל שייכותה לעם היהודי בלבד. יאללה, נמאס לי מהבולשיט השמאלני המתנשא הזה שלכם.

נראה לך שאני אצביע למפלגה כמו העבודה כיום? בסופו של דבר העבודה והליכוד והבית היהודי של היום זה הכל אותו זבל של עסקנות פוליטית ואין ביניהם שום הבדל אמיתי - ובגלל זה אתה רואה אנשים שמדלגים על ימין ועל שמאל מפה לשם, כולל הקמת ופירוק כמה מפלגות ביניים אחרות.
מצטער, אבל אתה לא מכיר לא את ההיסטוריה של מפלגת הליכוד ולא של מפלגת העבודה, ובנוסף אתה לא מסוגל לנהל דיון רציני בשום טענה. כתבת שטויות מוחלטות על הליכוד של היום ושל פעם והייתי צריך לתקן אותך. כתבת שטויות מוחלטות על מצע הליכוד והייתי צריך לתקן אותך. אבל במקום להתייחס לתיקונים התחלת לקשקש על עוד כל מיני שטויות בלי קשר לדברים שנכתבו, לפרשן לנו חלומות של רבין, ולהאשים אנשים בשמאלניות בזמן שנראה שאפילו בין היד השמאלית והימנית שלך אתה לא מצליח להבדיל.
אם אני לא טועה, אתה אמור להיות כבר בגיל שבו מצליחים להבדיל בין שטיפת מוח לבין דברים שמקועקעים במציאות - בהנחה כמובן ששטיפת המוח לא חילחלה עמוק מידי בגיל צעיר יותר.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 17 ספטמבר 2013, 18:20

swym כתב:נראה לך שאני אצביע למפלגה כמו העבודה כיום? בסופו של דבר העבודה והליכוד והבית היהודי של היום זה הכל אותו זבל של עסקנות פוליטית ואין ביניהם שום הבדל אמיתי - ובגלל זה אתה רואה אנשים שמדלגים על ימין ועל שמאל מפה לשם, כולל הקמת ופירוק כמה מפלגות ביניים אחרות.
מצטער, אבל אתה לא מכיר לא את ההיסטוריה של מפלגת הליכוד ולא של מפלגת העבודה, ובנוסף אתה לא מסוגל לנהל דיון רציני בשום טענה. כתבת שטויות מוחלטות על הליכוד של היום ושל פעם והייתי צריך לתקן אותך. כתבת שטויות מוחלטות על מצע הליכוד והייתי צריך לתקן אותך. אבל במקום להתייחס לתיקונים התחלת לקשקש על עוד כל מיני שטויות בלי קשר לדברים שנכתבו, לפרשן לנו חלומות של רבין, ולהאשים אנשים בשמאלניות בזמן שנראה שאפילו בין היד השמאלית והימנית שלך אתה לא מצליח להבדיל.
אם אני לא טועה, אתה אמור להיות כבר בגיל שבו מצליחים להבדיל בין שטיפת מוח לבין דברים שמקועקעים במציאות - בהנחה כמובן ששטיפת המוח לא חילחלה עמוק מידי בגיל צעיר יותר.

קודם כל, אני אשמח למקור שיוכיח את טענתך שז'בוטינסקי חתם על מכתב ובו הוא מוותר על עבר הירדן המזרחי. וגם אם חתם, להזכירך הוא המשיך להילחם למען הכללתו של עבר הירדן המזרחי בתחומי פלשתינה. כמו למשל ב-1936, כשביקש מיוזף בק ליישב מיליון וחצי יהודים בפלשתינה של שתי גדות הירדן, בעוד שעבר הירדן המזרחי הופרדה כבר לפני 14 שנים, ב-1922. ממש בוגד. ולהזכיר לך מי כתב את השיר "שמאל הירדן"?

לא רשמתי שום שטויות. אם תבדוק טוב טוב, תגלה שרבין באמת האמין בדברים שציינתי. ואם תבדוק עוד יותר טוב, תגלה שסתיו שפיר אכן תומכת בשינוי המנון המדינה.

ואתה ממשיך להתנשא. "ימני שטוף מוח" זו סיסמה מעולה לשמאלנים מתחילים, אבל הייתי מייעץ לך לשדרג לסיסמאות מורכבות יותר. נסה "נאצי עם מגן דוד", שמעתי שזה תופס טוב.

איך בדיוק הצהרת עקרונות תנועת החירות לא סותרת הקמת אשפיסטן? תגיד לי, קראת בכלל פעם את חוקת הליכוד? הליכוד מתנגדת באופן נחרץ להקמת יישות מדינית נוספת בין הים לירדן, אז איך בדיוק ציפי לבני ודן מרידור מייצגים את העקרונות האלה ואת ערכי תנועת החירות? מה, בגלל שהם ליברלים הם מייצגים אמיתיים של תנועת החירות? תעשה לי טובה. מה, דני דנון לא ליברל? בגלל שהוא מאמין בארץ ישראל השלמה זה אומר שהוא גם נגד זכויות להומוסקסואלים ונגד כלכלה חופשית? שמע מה פיך מדבר. ועוד אתה אומר שאני שטוף מוח.
נערך לאחרונה על ידי Golan ב 17 ספטמבר 2013, 18:28, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 17 ספטמבר 2013, 18:23

אז המשא ומתן של ביבי עם הפלסטינים זה בעצם מתנגד לחוקת המפלגה שלו?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 17 ספטמבר 2013, 18:25

ששון כתב:אז המשא ומתן של ביבי עם הפלסטינים זה בעצם מתנגד לחוקת המפלגה שלו?

אני שמח שהבנת את זה, בשנת 2013. אנחנו, הימנים, הבנו את זה ב-2009, בנאום בר אילן, ומאז אנחנו מנסים להעיף את ביבי מראשות הליכוד. מזל טוב, אתה מוזמן להצטרף אלינו.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 17 ספטמבר 2013, 18:40

הליכוד שכח מה זה להיות יהודי ;)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 17 ספטמבר 2013, 18:44

ששון כתב:הליכוד שכח מה זה להיות יהודי ;)

הליכוד חרא מפלגה באופן כללי, חחח.

ואני מציע שנחזור לנושא של הת'רד: אני עדיין מחכה לתשובה של הצבא לגביי. מה נסגר? התקשרתי לפני שבועיים ואמרו שיחזרו אליי בתוך... שבועיים. ועכשיו אני מנסה להתקשר שוב אבל לא עונים.

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 17 ספטמבר 2013, 18:59

תשובה של מה?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 17 ספטמבר 2013, 19:21

ששון כתב:תשובה של מה?

לגבי מה אני עושה בצבא.

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 17 ספטמבר 2013, 19:26

GolanBerlin כתב:
הליכוד חרא מפלגה באופן כללי, חחח.

ואני מציע שנחזור לנושא של הת'רד: אני עדיין מחכה לתשובה של הצבא לגביי. מה נסגר? התקשרתי לפני שבועיים ואמרו שיחזרו אליי בתוך... שבועיים. ועכשיו אני מנסה להתקשר שוב אבל לא עונים.

ברוכים הבאים לצה"ל, המקום לבזבוז זמן משווע שלא נגמר. זה מתחיל ככה:
מלש"ב: הי, שמי פלוני אני בעל מוטיבציה גדולה לשירות עם פרופיל נמוך למה אוכל להתמיין?
נציג א': שלום, במה אוכל לעזור לך?
נציג א': הי פלוני, בקרוב תגיע אליך מנילה באינטרנט, מלא אותה ואחר כך נדבר על מה אפשרי ומה לא.

אחרי שבועיים:
נציג ב': שלום, במה אוכל לעזור לך?
מלש"ב: הי, שמי פלוני קיבלתי מנילה היום והיה בה רק אפשרות אחת. בשם "זרוע האוויר והחלל", אפשר לדעת בדיוק לאן?
נציג ב': תדע כשתתגייס.
מלש"ב:באמת, אין שום דרך להגיד לי?
נציג ב': לא.

כך זה נמשך ונמשך עד הגיוס ומיום הגיוס עד השחרור חיילינו התהלך בחוסר מעש למעט כמה מקרים קטנים והתבייש בכך שקוראים לו חייל, החייל הנ"ל המשיך והמשיך עם שירותו הצבאי שלא הבין בכלל לאיזו מטרה הצבא גייס אותו? האם לשם ההגנה על המולדת? כמובן שפתירת תשחצים בכל בוקר והסתכלות על אנשי קבע בקרייה בחוסר מעש היא אכן תרומה ענקית למדינה, שאין כדוגמתה, איפה תראה עוד אנשים שכל היום חושבים על איפה נאכל היום והרי הקייטרינג פה זוועה? איפה תראה עוד צבא שגורר חיילים שלו לחוסר מעש ובקש מהחייל שלא לעשות כלום בשירות שלו? אמנם הצבא מצא שם למקצוע שלו, עובד כללי וגרר אותו למקום חוסר מעש בו לומדים לסתום את הפה, להחתים אותך על רמת סיווג שלא תתן לך להיכנס לירדן עד שלש שנים אחרי השחרור ולימד אותך עד כמה הצבא בזבזן וחסר שכל ומלא בעלוקות. ככה זה בצה"ל הפרה הקדושה והגדולה שבאופן אירוני חולבת את כולם, ככה זה היה כשכל כך הרבה אנשים אצלנו ראו 250 מליון שקלים הולכים לפח הזבל והסתימו לכולם את הפה בטענה של ביטחון מידע.

החייל התגייס לחיל האוויר מהסיבה היחידה, לא כי ידע לאן יתמיין כי לא הייתה לו הזדמנות לכך אלא רק בשם המדים היפים שלא יקבל בחייל ירוק.

בתום שלוש שנים החייל חשב על הטעות הכי גדולה שעשה ומצא אותה, הטעות הייתה שלא התעקש מספיק ויצא מההתחלה על פרופיל 21.

בקשר אלי:
אני אמנם לא עשיתי הרבה במהלך השירות, למדתי טיפה על איך מערכות צהליות עובדות, על איך לא לעשות איתם כלום ועל איך לבזבז את הזמן, אמנם הידע ש"רכשתי" שם כבר היה לי לפני אבל בדבר אחד אני בטוח בתום השירות, זאת הייתה טעות לעבור את החוויה המפוקפקת הזאת שמכונה "שירות צבאי". התובנה שלי, למי שאין פרופיל גבוה ואין לו מיונים מיוחדים, עדיף לו לדלג על החוויה הזאת.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים