דברים מגניבים מהאינטרנט שאנחנו מחבבים

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: דברים מגניבים מהאינטרנט שאנחנו מחבבים

הודעהעל ידי Laskin » 26 נובמבר 2020, 19:25

כן, נחשפתי אליהם לא מזמן בפייסבוק ולהפך מכל קבוצה אחרת בערך שראיתי עד כה - הם פשוט מבינים עניין, וגם מצחיקים לרוב... הסרטונים מושקעים מאוד באופן יחסי והם מוציאים כמה כאלה בכל שבוע (או לפחות לאחרונה, יכול להיות שחלק זה ״שידורים חוזרים״ אין לי דרך לדעת כי כמו שאמרתי אני חדש שם).

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 29 נובמבר 2020, 17:59

הם כבר חצי עשור+, ונדמה לי שהכי מפורסם שלהם זה Epic NPC Man שרץ כבר כמה שנים עם tropes של משחקי MMO (די בטוח שראיתם סרטון שלו משותף פה או שם גם בלי לדעת שזה חלק מערוץ שלם)

הם ללא ספק השתפרו ברמת ההפקה בסרטונים חדשים, ומצד שני לפחות הtrope של טעינה במשחקי יריות הולך להיעלם לו...

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 15 ינואר 2021, 15:32

בדנמרק הם החליטו שמה שצריך זה סדרת אנימציה לילדים על איש עם בולבול מאד ארוך
https://www.theguardian.com/world/2021/ ... 0Owsli-l7M

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 26 יוני 2021, 08:59

sharonbn כתב:בדנמרק הם החליטו שמה שצריך זה סדרת אנימציה לילדים על איש עם בולבול מאד ארוך
https://www.theguardian.com/world/2021/ ... 0Owsli-l7M

בדנמרק מבינים עניין, למרות שהייתי מצפה מסדרה כזאת מהצרפתים.
תמונה

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 27 יולי 2021, 10:15

מישהו כאן מרגיש שהאינטרנט הישראלי גוסס? את הפורום הזה גיליתי לא מזמן ואני מבסוט למצוא פורום פעיל אבל נגיד הרבה מהבלוגים או האתרים שהייתי עוקב אחריהם כבר מתים מזמן... מרגיש שהפייסבוק והרשתות החברתיות הגדולות בלעו את כל הישראלים ואין הרבה מעבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יולי 2021, 10:45

Chen כתב:מישהו כאן מרגיש שהאינטרנט הישראלי גוסס? את הפורום הזה גיליתי לא מזמן ואני מבסוט למצוא פורום פעיל אבל נגיד הרבה מהבלוגים או האתרים שהייתי עוקב אחריהם כבר מתים מזמן... מרגיש שהפייסבוק והרשתות החברתיות הגדולות בלעו את כל הישראלים ואין הרבה מעבר.

כן, אין באמת איפה לדבר יותר בעברית חוץ מאשר פייסבוק. אין דבר מדכא יותר מקבוצות משחקי וידאו בפייסבוק, הרמת דיון תמיד כל כך נמוכה כי חברים שם עשרות אלפי אנשים וכל אחד יכול להגיב.

מי יודע, אולי וקסלים יחיה לנצח.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2021, 10:59

זה רק הגיוני, לא?
חן, דיברת רק על גיימינג או בכללי על אתרים ישראלים?
כי בכלל בידור ישראלי מת כמעט לגמרי עבור מי שכבר לא מחובר לטלויזיה :רגילה", אני לא מכיר זמרים וזמרות מקומיים יותר, רואה רק את הסדרות הישראליות שמספיק טובות/מוצלחות כדי להגיע לשירותי הזרמה בינלאומיים (או באפליקציית "כאן" בטלויזיה החכמה), שומע פודקאסטים ומוזיקה מותאמת אישית במקום רדיו... על קולנוע ישראלי אין מה לדבר בכלל.
לאתרי אינטרנט ישראליים אף פעם לא באמת נכנסתי, מלבד נגיד YNET/THE MARKER. גם בתקופת VGAMES נגיד - הייתי רק נכנס לפורום, לא הייתי קורא כתבות או חדשות שם כי הכל כבר היה לי באתרים אחרים והרבה לפני... אין מה לעשות, זה כמו עיתון - מה יש לי לעשות עם הדבר הזה?

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 27 יולי 2021, 11:13

DrKeo כתב:כן, אין באמת איפה לדבר יותר בעברית חוץ מאשר פייסבוק. אין דבר מדכא יותר מקבוצות משחקי וידאו בפייסבוק, הרמת דיון תמיד כל כך נמוכה כי חברים שם עשרות אלפי אנשים וכל אחד יכול להגיב.

מי יודע, אולי וקסלים יחיה לנצח.

תמיד הרגשתי שפורומים בסייסים הם המדיום האולטימטיבי לדיון באינטרנט. חדרי שיחה מהירים מידיי ודורשים ממך להיות מחובר תמידית. פורומים נותנים לך להכנס לדיונים בזמנך, לקחת את הזמן לתכנן תגובות שאתה מרגיש נוח איתן, אין קונצפטים מפריעים כמו לייקים או קרמה. (למרות שכפתור לייק בפורום יכול לעזור במקרים של אין לי מה להגיד אבל אני מסכים איתך).

Laskin כתב:חן, דיברת רק על גיימינג או בכללי על אתרים ישראלים?

בעיקר גיימינג וטכנולוגיה בספירה הישראלית, למרות שהיו גם בלוגים שלא קשורים בכלל לנושא שאהבתי לעקוב אחריהם. זה מוזר אבל ברגע שהייתי קורא בלוג שמישהו כותב, גם אם לא הייתי יודע את השם של הסופר הייתי יכול לקרוא שעות אבל היום כשהכל עבר ליוטיוב או לטוויץ' והרבה מהפוקוס עבר מהתוכן ליוצרי התוכן, משהו בזה מכבה אותי נורא.

בידור ישראלי דיי מת בטלוויזיה, זה נכון, הכל ריאליטי וחדשות בערוצים שיש בעידן דיגיטל. זה מה שתמיד אהבתי אבל באינטרנט, בין אם זה פורומים או בלוגים או סתם אתרים תמיד יכולת למצוא איזה פינה שכן תעניין אותך. בספירה העולמית עדיין ניתן למצוא הרבה קהילות לכל נישה אבל בארץ מרגיש שהאופציות היחידות זה קבוצות בפייסבוק.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2021, 11:27

כן, כי אתרי אינטרנט כבר לא מרוויחים ואי אפשר לייצר מזה הכנסה נורמלית... לא מכיר ישראלי בלי אדבלוק ואף אחד לא מקליק על פרסומות כדי לתמוך
רק ממש מעט מצליחים להתקיים ממנויים חודשיים ישירות מהאתר, כמו "הארץ" (וגם זה בטח לא יחזיק עוד יותר מדי זמן)
אנחנו גם מדינה קטנה מדי לPATREON ותשלומים חודשיים ישירים, עבור צוותים של יותר מ-2-3 אנשים נגיד.
בלוגים יקבלו חשיפה הרבה יותר גדולה דרך פייסבוק, כל ישראל בפייסבוק

אבל אם דיברת רק על גיימינג אז זה ממש ברור למה... אין לאתר ישראלי שום סיכוי נגד אתרים מחו"ל, ובכתבות רציניות גם ככה משתמשים כל הזמן במלים באנגלית בחצי מהכתבה, כך שלקרוא את זה בעברית פשוט לא נח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יולי 2021, 11:35

אני לא יודע על מה אתה מדבר, אני מרוויח מליונים מווקסלים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2021, 13:06

והכל הולך להשקעה בR&D של כפתור לייק, אז מה זה שווה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יולי 2021, 15:59

Laskin כתב:והכל הולך להשקעה בR&D של כפתור לייק, אז מה זה שווה?

יש 30 אנשים באוקראינה שעובדים על הכפתור הזה עוד מ-2015.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 יולי 2021, 12:53

Chen כתב:מישהו כאן מרגיש שהאינטרנט הישראלי גוסס? את הפורום הזה גיליתי לא מזמן ואני מבסוט למצוא פורום פעיל אבל נגיד הרבה מהבלוגים או האתרים שהייתי עוקב אחריהם כבר מתים מזמן... מרגיש שהפייסבוק והרשתות החברתיות הגדולות בלעו את כל הישראלים ואין הרבה מעבר.

האינטרנט הישראל מעולם לא היה "חיי" במיוחד, גם כשהוא נבנה סביב שלל אתרי קהילות (שרובן נבלעו מאז אל תוך פייסבוק) ומערכות תגובות או פורומים של אתרי חדשות (שעם הזמן גם הן צמצו את היכולת להגיב על תכנים, ודחפו אנשים לפייסבוק כדי לנהל את הדיונים במקום).
הקטע הוא שהרבה מאד תוכן טקסטואלי שפעם היה נגיש עבר ל-deep web, או לתכני וידאו שמטבע הדברים מנועי חיפוש לא יודעים לאנדקס. גם פעם אמנם היה IRC לא מאונדקס, אבל הוא בהחלט לא היה דומיננטי כמו כל התוכן שרץ היום בדיסקורד, ווטצאפ, טלגרם וכדומה - את כל התכנים האלו אתה פשוט לא תוכל למצוא בחיפוש אקראי באינטרנט.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 05 יוני 2023, 19:53

תגידו לי שיש משהו יותר מתוק מזה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 יוני 2023, 20:01

sharonbn כתב:תגידו לי שיש משהו יותר מתוק מזה

יש לי שני ילדים ושני כלבים והאנטרקציה העיקרית בינהם היא נשיכות ומשיכות באוזניים (אבל אני לא מגלה מי מושך למי ומי נושך למי).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 ספטמבר 2023, 18:18

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ספטמבר 2023, 19:34

טיימליין דיסטופי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 דצמבר 2023, 20:33

לא יודע אם זה באמת ככה כבר עכשיו, אבל גם אם לא אז תוך שנה-שנתיים זה כן יהיה, בכל אופן - טירוף איך שזה מתקדם:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 02 דצמבר 2023, 10:14

פסיכי
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 07 דצמבר 2023, 15:42

משעשע

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 דצמבר 2023, 00:19

זה טוב!
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים