בחירת טלווזיה חדשה

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: בחירת טלווזיה חדשה

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 יוני 2014, 11:38

שחר מן הסתם הוא כנראה מדבר על הנקודה של הפאנלים... כלומר אם לשלוש טלוויזיות יש את אותו הפאנל אז אין ממש הבדל ביניהם.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יוני 2014, 11:55

swiss-the-engine כתב:שחר מן הסתם הוא כנראה מדבר על הנקודה של הפאנלים... כלומר אם לשלוש טלוויזיות יש את אותו הפאנל אז אין ממש הבדל ביניהם.

ואני התכוונתי שהתגובה שלו לא עוזרת בשום דרך לבחור טלויזיה חדשה.
היה הרבה יותר נחמד אם התגובה לא היתה נגמרת ב"שום דבר לא משנה", אלא ב"הפאנל הכי מומלץ הוא X וככה מוודאים שזה מה שיש לך בטלויזיה".
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 יוני 2014, 12:54

Nucleus_Dawn כתב:
אז ללכת על 50 אינץ' של MAG ב2200?

מבחינת איך תראה התמונה שלך ללא עיבודים Post process שחברות מוסיפות, כן. תאכלס הדבר היחיד שצריך לעניין אותך בטלוויזיה זה רק אם אתה רוצה תלת ממד או לא, מספר חיבורי HDMI ואחריות. כל השאר זה סתם בולשיט בעולם האמיתי, שוק הטלוויזיות הוא שוק שבוי של 3 יצרניות. אין הבדל בין לקנות סוני או סאמסונג, בשתיהן הפאנל הוא של סאמסונג לדוגמא.

יש גם את הפתרון הפשוט של ללכת לחנות שמוכרת טלוויזיות, להתרשם מהעיבוד הסופי הנוסף שכל יצרן עושה, ולהחליט מה יותר נעים לך לעין. למרות שהבדל אמיתי לא תמצא. אין שום בעייה לקנות טלוויזיה מיצרן כמו HiSense למרות שהוא סיני וסיני זה האוייב :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יוני 2014, 13:20

Death_119 כתב:מבחינת איך תראה התמונה שלך ללא עיבודים Post process שחברות מוסיפות, כן. תאכלס הדבר היחיד שצריך לעניין אותך בטלוויזיה זה רק אם אתה רוצה תלת ממד או לא, מספר חיבורי HDMI ואחריות. כל השאר זה סתם בולשיט בעולם האמיתי, שוק הטלוויזיות הוא שוק שבוי של 3 יצרניות. אין הבדל בין לקנות סוני או סאמסונג, בשתיהן הפאנל הוא של סאמסונג לדוגמא.

יש גם את הפתרון הפשוט של ללכת לחנות שמוכרת טלוויזיות, להתרשם מהעיבוד הסופי הנוסף שכל יצרן עושה, ולהחליט מה יותר נעים לך לעין. למרות שהבדל אמיתי לא תמצא. אין שום בעייה לקנות טלוויזיה מיצרן כמו HiSense למרות שהוא סיני וסיני זה האוייב :).

אז בעולם מקביל, שבו אף חברה לא מוסיפה עיבודי post process לתמונה בטלויזיות שלה, אין בעיה עם איזו טלויזיה ב3 שקל. טוב לדעת. אם אי פעם אחיה בעולם כזה, העצה שלך תהייה נורא שימושית. לצערי, אנחנו לא חיים בעולם התיאורתי שהמצאת, אז אין לי הרבה מה לעשות עם העצה הזאת.
כל כך קשה לתת עיצות שימושיות? קוראים לנושא "בחירת טלויזיה חדשה". הגיוני לצפות שמי שיגיב בו יכתוב משהו שיעזור לבחור טלויזיה חדשה. אם אין לך משהו להגיד שיכול לעזור, למה בכלל להגיב?

כבר הלכתי לחנות שמוכרת טלויזיות. התרשמתי מאיך התמונה נראית. באמת אין הבדלים מהותיים בין סוני/LG/סמסונג בדגמים מקבילים (כמו שהיה ידוע גם לפני שניסית לתרום לנו את פניני הידע שלך), אבל יש הבדלים עצומים באיכות התמונה, כאשר משווים את זה לטלוויזיות זולות באופן משמעותי. חלק מהטלויזיות הזולות האלו אפילו לא 1080P. אתה מתכוון לדבוק בטענה שלך שגם זה לא חשוב בכלל ורק הפאנל משנה?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 יוני 2014, 14:18

ההורים שלי קנו HISENSE וגם אח של חברה שלי... האיכות סבירה, לא יותר מזה, ואין מה להשוות בכלל לטלויזיה ב-2000 ש"ח יותר.
בטח לא במשחקים, כי לפעמים אין לך בכלל GAME MODE בטלויזיות LED זולות, ואם תחבר מחשב או קונסולה - יהיה לך לאג של למעלה משנייה ולא תוכל לשחק כמעט כלום כמו שצריך.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 יוני 2014, 14:55

Nucleus_Dawn כתב:
אז בעולם מקביל, שבו אף חברה לא מוסיפה עיבודי post process לתמונה בטלויזיות שלה, אין בעיה עם איזו טלויזיה ב3 שקל. טוב לדעת. אם אי פעם אחיה בעולם כזה, העצה שלך תהייה נורא שימושית. לצערי, אנחנו לא חיים בעולם התיאורתי שהמצאת, אז אין לי הרבה מה לעשות עם העצה הזאת.
כל כך קשה לתת עיצות שימושיות? קוראים לנושא "בחירת טלויזיה חדשה". הגיוני לצפות שמי שיגיב בו יכתוב משהו שיעזור לבחור טלויזיה חדשה. אם אין לך משהו להגיד שיכול לעזור, למה בכלל להגיב?

כבר הלכתי לחנות שמוכרת טלויזיות. התרשמתי מאיך התמונה נראית. באמת אין הבדלים מהותיים בין סוני/LG/סמסונג בדגמים מקבילים (כמו שהיה ידוע גם לפני שניסית לתרום לנו את פניני הידע שלך), אבל יש הבדלים עצומים באיכות התמונה, כאשר משווים את זה לטלוויזיות זולות באופן משמעותי. חלק מהטלויזיות הזולות האלו אפילו לא 1080P. אתה מתכוון לדבוק בטענה שלך שגם זה לא חשוב בכלל ורק הפאנל משנה?

בסוף כן, רק הפאנל משנה, אבל מה שעושים כיום זה מוסיפים טונה של עיבודים נוספים על כל תמונה כך שכל יצרן גורם לתמונה להראות אחרת, כשקניתי את הD4600 שלי לפני ארבע שנים הייתי בבעייה, ישבתי בבית, עמדו מולי ארבעה חמישה עמודים של קונפיגורציות שונות ודרשו ממני להתחיל לקנפג את הטלוויזיה לאיך שאני רוצה, אלוהם ישמור זה היה סיוט. פשוט תרגיל בהסתברות הלך שם :). אני מבטיח לך שמה שראית בחנות אתה גם לא תראה בבית, הם יושבים על קונפיגורצייה מסויימת שלך תדע אם איי פעם תגיע אליה.

מעבר לפאנל זה עיצוב, שם המותג ומה שהוא גורם לך להרגיש בלב, פיטצ'רים לא רלוונטים שבחיים לא תשתמש כמו "טלוויזיה חכמה" או שליטה בתנועות יד. טלוויזיה שלא מגיעה ל-1080P בשנת 2014? זה צריך להופיע בחדשות.

לגבי מה שיובל כתב אני לא מסכים, כדי לשחק כמו שצריך אתה צריך 60 הרץ, שזה - 16.666666 מיקרו שניות. בוא נקח סתם טלוויזיה מהשורה:
כתבתי HiSense ובחרתי את הראשונה שהופיעה:
מהירות תגובה 3ms.
בגלל שכיום כל טלוויזיה פושטקית מציגה תלת ממד שצריך 120 הרץ, אין יותר את הבעיות של לפני 10 שנים שכשקניתי את הסאמסונג הקודמת שלי הייתי צריך לחפש ולוויזיה של 16 מיקרו ומטה.

שוב, אני אתן את השני שקל שלי, אתה לא חייב לקבל:
1) תלת ממד או לא.
2) אחריות.
3) אהבת את מראה התמונה שסקרת פיסית.
4) מספר כניסות HDMI במידה ואין לך רסיבר.
5) רק בשביל יובל - 10ms ומטה :).
6) אתה לא באמת רוצה תלת ממד כי למרות מה שיכתבו לך, כל הטלווזיות באות עם Cross Talk מהגינום שיגרמו לך לא לרצות להשתמש בתלת ממד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 22 יוני 2014, 16:03

Death_119 כתב:בסוף כן, רק הפאנל משנה, אבל מה שעושים כיום זה מוסיפים טונה של עיבודים נוספים על כל תמונה כך שכל יצרן גורם לתמונה להראות אחרת, כשקניתי את הD4600 שלי לפני ארבע שנים הייתי בבעייה, ישבתי בבית, עמדו מולי ארבעה חמישה עמודים של קונפיגורציות שונות ודרשו ממני להתחיל לקנפג את הטלוויזיה לאיך שאני רוצה, אלוהם ישמור זה היה סיוט. פשוט תרגיל בהסתברות הלך שם :). אני מבטיח לך שמה שראית בחנות אתה גם לא תראה בבית, הם יושבים על קונפיגורצייה מסויימת שלך תדע אם איי פעם תגיע אליה.

מעבר לפאנל זה עיצוב, שם המותג ומה שהוא גורם לך להרגיש בלב, פיטצ'רים לא רלוונטים שבחיים לא תשתמש כמו "טלוויזיה חכמה" או שליטה בתנועות יד. טלוויזיה שלא מגיעה ל-1080P בשנת 2014? זה צריך להופיע בחדשות.

לגבי מה שיובל כתב אני לא מסכים, כדי לשחק כמו שצריך אתה צריך 60 הרץ, שזה - 16.666666 מיקרו שניות. בוא נקח סתם טלוויזיה מהשורה:
כתבתי HiSense ובחרתי את הראשונה שהופיעה:
מהירות תגובה 3ms.
בגלל שכיום כל טלוויזיה פושטקית מציגה תלת ממד שצריך 120 הרץ, אין יותר את הבעיות של לפני 10 שנים שכשקניתי את הסאמסונג הקודמת שלי הייתי צריך לחפש ולוויזיה של 16 מיקרו ומטה.

שוב, אני אתן את השני שקל שלי, אתה לא חייב לקבל:
1) תלת ממד או לא.
2) אחריות.
3) אהבת את מראה התמונה שסקרת פיסית.
4) מספר כניסות HDMI במידה ואין לך רסיבר.
5) רק בשביל יובל - 10ms ומטה :).
6) אתה לא באמת רוצה תלת ממד כי למרות מה שיכתבו לך, כל הטלווזיות באות עם Cross Talk מהגינום שיגרמו לך לא לרצות להשתמש בתלת ממד.

באמת הזוי שמוכרים טלויזיות שאינן 1080P. לא האמנתי לזה, כשראיתי את זה לפני כמה חודשים, כשחיפשתי לסבתא טלויזיה.
מצד שני, הן נמכרו בשופרסל, אז זה לא בדיוק רשת שהיא מופת לאיכות מוצרי החשמל שנמכרים בה.

1) כבר כתבתי שאני לא צריך תלת מימד.
2) ידוע. בגלל זה אני משלם כמה מאות יותר ולא על אחת עם אחריות של י. שלום.
3) הגיוני.
4) מספר כניסות HDMI לא ממש קריטי, כי זו טלויזיה לסלון של אבא. יהיה מחובר ממיר של YES וכנראה שזהו.
5) לא רלוונטי כל כך. לא ישומש לגיימינג, אבל כמו שאמרת, לא כזה issue היום.
6) אני לא באמת רוצה תלת מימד. אתה צודק :)

תודה :)

כנראה אלך על הסמסונג 5000. הבעיה היחידה היא שאני חושב שצריך 50 אינץ' ואבא שלי מעדיף 46. יש הבדל לא קטן של 800 ש"ח במחיר, אז נראה כבר איך אשכנע אותו.
נראה שבא.ל.מ יוצא הכי זול, במיוחד בגלל שיש הנחה של 5% ממזרחי טפחות. הבאסה היחידה היא שעד אתמול היה מבצע של 10% הנחה, אז פספסתי פה עוד כמה מאות וכנראה שגם היה לי נורא קל לשכנע את אבא שלי ללכת על ה50 אינץ'.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 יוני 2014, 16:38

Nucleus_Dawn כתב:
באמת הזוי שמוכרים טלויזיות שאינן 1080P. לא האמנתי לזה, כשראיתי את זה לפני כמה חודשים, כשחיפשתי לסבתא טלויזיה.
מצד שני, הן נמכרו בשופרסל, אז זה לא בדיוק רשת שהיא מופת לאיכות מוצרי החשמל שנמכרים בה.

1) כבר כתבתי שאני לא צריך תלת מימד.
2) ידוע. בגלל זה אני משלם כמה מאות יותר ולא על אחת עם אחריות של י. שלום.
3) הגיוני.
4) מספר כניסות HDMI לא ממש קריטי, כי זו טלויזיה לסלון של אבא. יהיה מחובר ממיר של YES וכנראה שזהו.
5) לא רלוונטי כל כך. לא ישומש לגיימינג, אבל כמו שאמרת, לא כזה issue היום.
6) אני לא באמת רוצה תלת מימד. אתה צודק :)

תודה :)

כנראה אלך על הסמסונג 5000. הבעיה היחידה היא שאני חושב שצריך 50 אינץ' ואבא שלי מעדיף 46. יש הבדל לא קטן של 800 ש"ח במחיר, אז נראה כבר איך אשכנע אותו.
נראה שבא.ל.מ יוצא הכי זול, במיוחד בגלל שיש הנחה של 5% ממזרחי טפחות. הבאסה היחידה היא שעד אתמול היה מבצע של 10% הנחה, אז פספסתי פה עוד כמה מאות וכנראה שגם היה לי נורא קל לשכנע את אבא שלי ללכת על ה50 אינץ'.

אחלה חברה, המוצרים שלהם סופר איכותיים. ובמקומך הייתי גונב לאבא את הטלוויזיה :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 יוני 2014, 16:46

כשרושמים "מהירות תגובה" הכוונה היא הפיקסלים עצמם... הלאג שיובל מעלה הוא לאג של העיבוד תמונה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 22 יוני 2014, 17:09

swiss-the-engine כתב:כשרושמים "מהירות תגובה" הכוונה היא הפיקסלים עצמם... הלאג שיובל מעלה הוא לאג של העיבוד תמונה.

מה זה העיבוד תמונה? מה שמעניין אותך כצופה זה קצב התחלפות הפיקסלים כדי שיציגו את הBackBuffer בזמן. איזה עיבוד תמונה? אפקטים ואינטרפולציה במידה והטלוויזיה עושה לבד? יש בכלל נתון טכני שפרסמים לגבי זה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 יוני 2014, 10:46

עזוב אותי מהנתונים הטכניים שלך. מהירות תגובה שהחברות מפרסמות מתייחסות לפיקסלים, כלומר זה אומר לך אם תקבל תמונה מרוחה לפעמים או לא. זה כמובן כבר לא קיים. לעומת זאת לאג בין הכניסה שהטלוויזיה מקבלת לבין התמונה שמוצגת יש והרבה. אתה מוזמן לקרוא על זה ולהתעניין ואתה מוזמן גם לא.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יוני 2014, 12:32

swiss-the-engine כתב:כשרושמים "מהירות תגובה" הכוונה היא הפיקסלים עצמם... הלאג שיובל מעלה הוא לאג של העיבוד תמונה.

בדיוק.

אגב, כשאני שם טלויזיה - אין בכלל "לאג".
אבל בחיבור למחשב או קונסולה - יש.
ואם אני לא שם על מצב משחק - יש ממש הבדל של שנייה שלמה בין מה שאני עושה למה שקורה במסך, אם לא טיפה יותר.
זה בהמון טלויזיות LED, גם חדשות מאוד, לא כולן טובות לגיימינג, צריך לבדוק טוב טוב כשקונים.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 24 יוני 2014, 08:49

Death_119 כתב:מבחינת איך תראה התמונה שלך ללא עיבודים Post process שחברות מוסיפות, כן. תאכלס הדבר היחיד שצריך לעניין אותך בטלוויזיה זה רק אם אתה רוצה תלת ממד או לא, מספר חיבורי HDMI ואחריות. כל השאר זה סתם בולשיט בעולם האמיתי, שוק הטלוויזיות הוא שוק שבוי של 3 יצרניות. אין הבדל בין לקנות סוני או סאמסונג, בשתיהן הפאנל הוא של סאמסונג לדוגמא.

ההמלצה הזו ממש לא תקיפה בימינו והאמת שגם לא בעבר: גם אם לשוק הטלוויזיות היו רק שלושה יצרני פאנלים (מה שלא נכון כיום. סוני וסמסונג התפצלו, LG ופיליפס התפצלו, לשארפ היה כל הזמן מפעל משלה לפאנלים, ואת הסינים אני אפילו לא סופר), עדיין כל מפעל מייצר מגוון עצום של פאנלים ומן הסתם לא כל טלוויזיה זוכה לאותו הפאנל.
ואפילו במקרים שבהם שני דגמי טלוויזיות שונים מקבלים את אותו הפאנל מאותו המפעל, עדיין כל חברה מעבירה את הפאנלים תהליך בדיקות שונה שמנפה את הפאנלים הפחות טובים (אורבוטק הישראלית מובילה בטכנולוגיית בדיקות כזו) או מגלגלת אותו לסדרות היותר נמוכות שלה. וזה עוד לפני ההבדלים באלקטרוניקה בטלוויזיות עצמן שמשפיעה משמעותית על איכות התמונה

הטענה שלך מקבילה לזה שתגיד שאין הבדל בין שתי מצלמות שונות כי שתיהן מכילות עדשות מתוצרת carl zeiss.

לאסקין, כשאתה צופה בטלוויזיה רגילה יש לאג אבל אתה אפילו לא שם לב אליו כי אין לך אמצעי קלט שמאפשר לך לשים לב להבדל, והטלוויזיה מוציאה את הסאונד והתמונה באותו זמן. אבל כשמחברים מקור חיצוני לטלוויזיה ובמקביל מחברים אותו ישירות למערכת קולנוע ביתית בשביל הסאונד, אתה בפעמים רבות תשים לב לכך שהתמונה מגיעה עם לאג (ובדרך כלל מערכות קולנוע ביתי מאפשרות לך להכניס דיליי כדי להתאים את הסאונד לתמונה).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 יוני 2014, 08:07

מה הבעיה לשים לב ללאג? אני אומנם בחיים שלי לא נתקלתי בטלוויזיה שהכניסה לאג של חצי שניה (ובטח לא שניה כמו לאסקין) אבל ברור שאם אתה רגיל למשחק מסויים על מסך מסויים עם לאג של נאמר 30MS ואז תשחק על טלוויזיה עם לאג של 100-120 MS אז תשים לב לכך שמשהו OFF בכל הסיפור.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 יוני 2014, 14:56

swym כתב:
לאסקין, כשאתה צופה בטלוויזיה רגילה יש לאג אבל אתה אפילו לא שם לב אליו כי אין לך אמצעי קלט שמאפשר לך לשים לב להבדל, והטלוויזיה מוציאה את הסאונד והתמונה באותו זמן. אבל כשמחברים מקור חיצוני לטלוויזיה ובמקביל מחברים אותו ישירות למערכת קולנוע ביתית בשביל הסאונד, אתה בפעמים רבות תשים לב לכך שהתמונה מגיעה עם לאג (ובדרך כלל מערכות קולנוע ביתי מאפשרות לך להכניס דיליי כדי להתאים את הסאונד לתמונה).

נו, ברור, הכוונה שלי היא ללאג משמעותי ומורגש.
ספציפית בטלויזיה שלי, אין לאג מורגש בחיבור לטלויזיה, אבל יש בחיבור למחשב, שוב - של שנייה שלמה, פחות או יותר. (אלא אם אני שם על "מצב משחק")
זה מאוד נפוץ היום בטלויזיות.
בקיצור - לבדוק את העניין בעצמך... אחי לא הקשיב לי בנושא הזה, ויש אצלו לאג מורגש מאוד כשהוא משחק בPS3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2014, 03:39

זה מאוד נפוץ היום שיש לאג קטסטרופלי של מאות MS לא במצב משחק, גם בטלביזיה שלי היום לא במצב משחק יש לאג טוב של איזה 100MS בכיף.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 29 יוני 2014, 15:24

Laskin כתב:ספציפית בטלויזיה שלי, אין לאג מורגש בחיבור לטלויזיה, אבל יש בחיבור למחשב, שוב - של שנייה שלמה, פחות או יותר. (אלא אם אני שם על "מצב משחק")
זה מאוד נפוץ היום בטלויזיות.

מה שאני אומר הוא שהלאג בחיבור לטלוויזיה (דרך כניסת ממיר, אנטנה וכדומה) הוא בערך אותו הדבר כמו בכניסת מחשב וכדומה. אבל מאחר ואתה לא שולט בשום דבר כשאתה צופה בסרט אתה לא יכול להיות מודע ללאג הזה (המקרה היחיד שתשים בו לב ללאג זה למשל כשאתה מעביר ערוץ בממיר או בטלוויזיה).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יוני 2014, 11:32

לא, המסך מזהה מתי זה חיבור של מחשב ומתי של ממיר והוא גם מגביל לי את אפשרויות כיוון התמונה בהתאם.
משהו שונה כשאני מחבר מחשב או ממיר, ללא ספק.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 30 יוני 2014, 13:38

Laskin כתב:לא, המסך מזהה מתי זה חיבור של מחשב ומתי של ממיר והוא גם מגביל לי את אפשרויות כיוון התמונה בהתאם.
משהו שונה כשאני מחבר מחשב או ממיר, ללא ספק.

ברור שהמסך מזהה מתי זה חיבור כזה ומתי זה חיבור אחר, זה חיוני כדי לספק תמונה אופטימלית בכל חיבור (למשל טווח צבעים).
אבל כמעט בכל חיבור שתשתמש בו יש גם פקטור של עיבוד תמונה שתלוי בטלוויזיה ומייצר עוד לאג - וזה מה שהgame mode ׁמבטל (בחיבור VGA אגב יש טלווייות שבהן הgame mode הוא ברירת המחדל).
אבל לצורך העניין ממיר שתחבר בHDMI או מחשב שתחבר בHDMI יקבלו את אותן הגדרות ויהיה להם אותו הלאג - רק שבלי אמצעי קלט אי אפשר לשים לב ללאג. וגם אם תחבר מחשב או קונסולה דרך יציאת scart/svideo שדרכה אתה אולי מחבר את הממיר שלך אתה תקבל לאג.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 אוקטובר 2015, 11:26

טוב אין נושא אודיו/וידאו אז נראה לי הת'רד הזה רלוונטי מספיק... יש למישהו ניסיון עם מקרנים?
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 מאי 2017, 11:41

זה נראה הטופיק המתאים ביותר לשאול:

איזה המלצות יש לטלוויזיה טובה 40 אינץ' ו 4K במחיר לא יקר מדי? לפי מה שקראתי Samsung UE40KU7000 זו האופציה הטובה ביותר. השימוש הנפוץ ביותר בה זה יהיה לעשות Extend לדסקטופ ולצפות בסדרות וסרטים.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 19 מאי 2017, 12:28

לא יודע לגבי דגם ספציפי אבל לצורך הזה רצוי לוודא שהטלויזיה מסוגלת לכבות את התאורה האחורית בהעדר סיגנל.
זה משהו שמסכי מחשב עושים בשגרה אבל הרבה טלויזיות לא וזה יכול להציק.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 מאי 2017, 13:02

מה זה אומר\מה ההשפעות של זה?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 19 מאי 2017, 13:17

זה אומר שכשתכבה את המחשב אז הטלויזיה תשאר דולקת ותצטרך לכבות ולהדליק אותה ידנית בנפרד.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 מאי 2017, 18:10

אחלה. non-issue.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים