בחירת טלווזיה חדשה

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Shlomix
Warrior

Re: בחירת טלווזיה חדשה

הודעהעל ידי Shlomix » 16 יוני 2020, 22:54

מה אומרים על הטלוויזיות החדשות שLG השיקה היום בארץ? יש הבדלים מורגשים מהסדרה הקודמת?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 יוני 2020, 23:07

היא השיקה שורה של סדרות, אתה מדבר על ה-CX? אם כן אז היה עדיף לתפוס את ה-C9 כל עוד הן היו במלאי אבל מכיוון שזה כבר לא המצב ברוב החנויות, זה פחות משנה כבר. ההבדלים שם לא מורגשים עד כדי נוטים ל-C9. אם הכוונה לא ל-OLED אז אין ממש מה להסתכל בכיוון של LG אלא אם מדובר בדגמי כניסה לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 יוני 2020, 23:38

הם עשו כברת דרך רצינית במנגנון החלקת התנועה שלהם עם BFI 120HZ במקום 60 משנה שעברה,והשיפור מאוד מורגש לפי וינסנט מ-HDTVtest. יחד עם זאת,מאיזו סיבה מוזרה הפורטי HDMI 2.1 שלהם איבדו 8gbs רוחב פס מה-C9,מה שתכלס לא אמור להזיז לאף אחד ממילא וההבדל היחיד הוא שבמקום 4K/120HZ 4:4:4 HDR 12 BIT אפשר יהיה להגיע "רק" עד 10BIT כשצריך לקחת בחשבון שגם ככה 99% מהתוכן היום,בייחוד משחקים,משתמשים ב-10BIT.
הן כמעט זהות,לא היו הרבה שינויים מהותיים באיכות הפאנלים של LG ב-3 שנים האחרונות ואני מקווה שהמצב ישתנה בדגמים של שנה הבאה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2020, 22:43

תודה רבה חבר'ה החלטתי ללכת על ה BenQ EL2870U שהיה באחת הכתבות שסטיק הביא. מסך במחיר שכל אחד יכול להרשות לעצמו ויש לו כמה חסרונות בולטים אבל אני חושב שלמטרה הספציפית שאני מייעד אותו הוא יעשה עבודה מעולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2020, 14:37

רק שים לב שזה מסך 60fps, דווקא בדור שבו משחקי מכות בטח יציעו מצב 120fps. אני רק אומר את זה כי אני יודע שאתה חזק במשחקי מכות ואני בטוח שמשחקים כמו SF6 או MK12 יציעו מצב 120fps.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יוני 2020, 17:08

DrKeo כתב:רק שים לב שזה מסך 60fps, דווקא בדור שבו משחקי מכות בטח יציעו מצב 120fps. אני רק אומר את זה כי אני יודע שאתה חזק במשחקי מכות ואני בטוח שמשחקים כמו SF6 או MK12 יציעו מצב 120fps.

תודה על ההארה אחי לא לקחתי את זה בחשבון. אולי יהיה הכי חכם מצדי לחכות שנה וחצי שנתיים עם הקנייה של המסך עד למשחקים ובנתיים ללכת על איזה טלווזית Lg.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2020, 17:39

תראה, אין לי שמץ מה התקציב, אבל היום OLED B9 הן בקושי 5000:
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1045515

מסך שכזה סוגר אותך עד סוף הדור הקרוב. הוא 120FPS שעובד דרך HDMI 2.1 (ואת זה לא תמצא במסך PC) עם FREESYNC ו-GSYNC, יש לו זמן תגובה פנומנלי במצב גיימינג, יש לו HDR ואיכות תמונה של OLED. בנוסף לזה זאת גם טלביזיה, אז אתה יכול להריץ עליה אפליקציות של נניח סלקום TV וכדומה. כלומר אם אתה כבר חושב על לפוצץ כסף פעמיים, טלביזית LG בכמה אלפי שקלים ואז עוד שנתיים מסך גיימינג טוב בעוד כמה אלפי שקלים, אז אולי זאת האופציה העדיפה לך. תשאל את Stick מה הוא חושב, יש לו בול את הטלביזיה הזאת.

ובנושא אחר לגמרי, מסתבר שה-CX בגודל 77" היא רק 18K+, מחיר לא רע בכלל לדגם שיצא עכשיו. זה אומר שסופסוף תהיה OLED בגודל 77" במתחת ל15K בשנה הקרובה, מגניב לגמרי.
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1072505

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יוני 2020, 19:29

טלוויזיה מדהימה, לא יכול להמליץ יותר עליה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 19 יוני 2020, 21:12

DrKeo כתב:רק שים לב שזה מסך 60fps, דווקא בדור שבו משחקי מכות בטח יציעו מצב 120fps. אני רק אומר את זה כי אני יודע שאתה חזק במשחקי מכות ואני בטוח שמשחקים כמו SF6 או MK12 יציעו מצב 120fps.

למה שמשחקי מכות ילכו למוד קיצוני שכזה, זה כזה בזבוז משאבים ולמרות שנראה לכולם שלשחקני מכות כבדים כמו גלאס לא אכפת מגראפיקה אלא רק מגיימפליי מהיר וחלק אני בטוח שגם הוא יתבאס לשחק בסטריט פייטר חדש שנראה כמו גרסת הפס4 רק עם פריימרייט מופרך שהוא לא ירגיש באמת ושבכל מקרה מוגבל על ידי רשת האינטרנט (יקחו שנים עד שחוויית אונליין שמשחקי מכות עם כל התזמונים של המילי שנייה שהם דורשים תהיה חלקה כמו אופליין)

ברור לי שהוא יקנה כל משחק סטריט פייטר שיצא גם אם הוא יהיה בגראפיקה של מגסון, אבל גם שחקני מכות רוצים לראות התקדמות טכנית יפה ביחד עם אבולוצייה בגיימפליי כמובן ואם הם ייבנו סביב זה שיעבדו ב 120 פריימים אז זה לא ממש יקרה לדעתי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יוני 2020, 21:20

אני מניח שאם לאף אחד לא הייתה שאיפה לפתח 120fps אז הקונסולות לא היו הולכות לשם...
לא יודע לגבי משחקי מכות, אבל זו בהחלט אחת האופציות היותר ריאליות. עם כי, הנקודה שלך על האונליין בהחלט מעניינת. נאלץ לחכות ולראות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2020, 21:24

bling כתב:

למה שמשחקי מכות ילכו למוד קיצוני שכזה, זה כזה בזבוז משאבים ולמרות שנראה לכולם שלשחקני מכות כבדים כמו גלאס לא אכפת מגראפיקה אלא רק מגיימפליי מהיר וחלק אני בטוח שגם הוא יתבאס לשחק בסטריט פייטר חדש שנראה כמו גרסת הפס4 רק עם פריימרייט מופרך שהוא לא ירגיש באמת ושבכל מקרה מוגבל על ידי רשת האינטרנט (יקחו שנים עד שחוויית אונליין שמשחקי מכות עם כל התזמונים של המילי שנייה שהם דורשים תהיה חלקה כמו אופליין)

ברור לי שהוא יקנה כל משחק סטריט פייטר שיצא גם אם הוא יהיה בגראפיקה של מגסון, אבל גם שחקני מכות רוצים לראות התקדמות טכנית יפה ביחד עם אבולוצייה בגיימפליי כמובן ואם הם ייבנו סביב זה שיעבדו ב 120 פריימים אז זה לא ממש יקרה לדעתי.

אם כבר יש סגנון משחק אחד בתעשיה שלנו שממש ירצה להיות עם זמן תגובה של פריים של 8ms במקום 16ms (שלא נדבר על 33ms), זה משחקי מכות. בצד של המעבד זאת לא בעיה, המשחקים הכי קלים אי פעם בצד הזה. בצד של הGPU, כן, זה יקח פי 2 יותר כוח, אבל גם עם פי 2 יותר כוח המשחקים עדין יראו דור הבא. כלומר הורייזן 2 רץ ברזולוציה כפולה מהורייזן 1 על הפרו ועדין הוא נראה עולמות מעליו, אין סיבה ש-SF6 ב-120FPS לא יראה כמו משחק דור הבא. אולי יורידו רזולוציה או משהו, אולי איכות גרפית. אני ממש בספק אם לגלאס כשחקן משחקי מכות תחרותי אכפת אם תהיה למשחק גרפיקה פחות טובה אם הוא מרוויח 8ms במולטיפלייר. אני שחקתי ב-overwatch בהגדרות הכי נמוכות רק בכדי להחזיק 144fps, ככה זה במשחקי מולטי, זה לא TLOU2. את TLOU3 אני רוצה בריקונסטרציה ל-4K ו-30FPS, את OW אני רוצה ב-144fps ברזולוציה הכי גבוהה שאני יכול, בלי שום קשר לגרפיקה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2020, 02:24

DrKeo כתב:
bling כתב:

אם כבר יש סגנון משחק אחד בתעשיה שלנו שממש ירצה להיות עם זמן תגובה של פריים של 8ms במקום 16ms (שלא נדבר על 33ms), זה משחקי מכות. בצד של המעבד זאת לא בעיה, המשחקים הכי קלים אי פעם בצד הזה. בצד של הGPU, כן, זה יקח פי 2 יותר כוח, אבל גם עם פי 2 יותר כוח המשחקים עדין יראו דור הבא. כלומר הורייזן 2 רץ ברזולוציה כפולה מהורייזן 1 על הפרו ועדין הוא נראה עולמות מעליו, אין סיבה ש-SF6 ב-120FPS לא יראה כמו משחק דור הבא. אולי יורידו רזולוציה או משהו, אולי איכות גרפית. אני ממש בספק אם לגלאס כשחקן משחקי מכות תחרותי אכפת אם תהיה למשחק גרפיקה פחות טובה אם הוא מרוויח 8ms במולטיפלייר. אני שחקתי ב-overwatch בהגדרות הכי נמוכות רק בכדי להחזיק 144fps, ככה זה במשחקי מולטי, זה לא TLOU2. את TLOU3 אני רוצה בריקונסטרציה ל-4K ו-30FPS, את OW אני רוצה ב-144fps ברזולוציה הכי גבוהה שאני יכול, בלי שום קשר לגרפיקה.

תכלס אני רוצה לראות קפיצה גרפית מובהקת אבל אם הקפיצה הגרפית תביא לדיילי משמעותי בזמן התגובה אז זה באסה.

הסיבה שאני חושש שהם יעשו את מה שבלינג אמר וינעלו על 60fps
זה שגילינו בקהילה במשך השנים שהps4 לא מסוגלת להחזיק 60fps קבוע באונליין על כל הזירות ובכל התנאים.

כן, כנראה שבלי קשר לחומרה של הפס4 אפשר להאשים את קפקום בחלק מהאשמה או את אפיק ואנריל 4 שעד היום אין הסכמה אם הוא היה המנוע המתאים. אבל יש קונצנזוס די רחב שהפס4 היתה חלשה מדי למה שהמשחק התפתח להיות. זה ניכר בעיקר כי לpc אין את הבעיות האלה.

מצד שני הפס5 בהמה אז הכל יכול להיות.

Keo: חמש אלף שקל לא נשמע ביג דיל לתמורה שאתה מתאר נראה לי זה סגר את הדיל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2020, 16:01

אני חושב שיהיה כמעט לכל משחק מכות מצב 120fps ואפילו אם הוא לא יצליח להחזיק 120fps, יש vrr בטלביזיה הזאת אז לא תרגיש נפילות לנניח 100fps. ואין שום סיבה שלא תקבל חווית דור הבא גם במשחק ב120fps, כנראה לא ב4k אבל עדיף לך 120fps על 4k טבעי.

רק כדוגמה, הורייזן 1 על הפרו הוא חצי 4k. הורייזן 2 הוא גם קפיצה דורית מבחינה גרפית וגם 4k טבעי, כלומר רזולוציה גבוהה פי 2. אז כן אפשר להכפיל רזולוציה או fps מהפרו וגם לקפוץ דורית מבחינה גרפית. אז אין סיבה שלא יהיה מוד 120fps שבו הרזולוציה זהה למשחק הקודם בפרו ועדין הקפיצה הגרפית תשמר.

אגב, DS עושה את זה, 4k טבעי ב30fps או 1440p ב60fps. כנ״ל בטח יקרה למשל עם SF6 רק עם 60fps ו-120fps.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2020, 16:14

ואני אומר לך מנסיון, עם כל הפלצנות וזה, עכשיו שאני משחק הכל ב100fps ומעלה, ש-60fps אשכרה מרגיש מוזר בעין, כמו ש30 מרגיש אחרי שמשחקים הרבה זמן ב60.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2020, 17:09

DrKeo כתב:אני חושב שיהיה כמעט לכל משחק מכות מצב 120fps ואפילו אם הוא לא יצליח להחזיק 120fps, יש vrr בטלביזיה הזאת אז לא תרגיש נפילות לנניח 100fps. ואין שום סיבה שלא תקבל חווית דור הבא גם במשחק ב120fps, כנראה לא ב4k אבל עדיף לך 120fps על 4k טבעי.

רק כדוגמה, הורייזן 1 על הפרו הוא חצי 4k. הורייזן 2 הוא גם קפיצה דורית מבחינה גרפית וגם 4k טבעי, כלומר רזולוציה גבוהה פי 2. אז כן אפשר להכפיל רזולוציה או fps מהפרו וגם לקפוץ דורית מבחינה גרפית. אז אין סיבה שלא יהיה מוד 120fps שבו הרזולוציה זהה למשחק הקודם בפרו ועדין הקפיצה הגרפית תשמר.

אגב, DS עושה את זה, 4k טבעי ב30fps או 1440p ב60fps. כנ״ל בטח יקרה למשל עם SF6 רק עם 60fps ו-120fps.

אמן, מהפה שלך לאלוהים אחי. פתאום כל הדיון הזה מכניס אותי לפרופורציה ולהייפ מהדור הבא, זה פתאום מרגיש כן כמו קפיצה טכנולוגית גבוהה.

אני מקווה שזה לא יהיה מצב שרק מורטל קומבאט מצליח להגיע ל120fps האלה כי אתם יודעים איך זה יפנים ... שלוש צעדים קדימה ואז חמש צעדים אחורה ... ומורטל קומבאט בשביל אחד כמוני זה לא משחק רלוונטי.

בכל מקרה יש הייפ ואופטימיות :)

פאק מעניין איך הוריזון 2 היה יכול להראות אם הוא היה 1080p או משהו אחר מתחת ל4k טבעי.

בנוגע ל120fps מאמין לך אחי שזה משפר את החוויה ברמות.
זה מזכיר לי שב2010 2011 היו משחקים שהpc שלי שהיה בהמה
היה מפעיל בזמנו על 120fps. כמו dmc4 זה הרגיש סוריאליסטי..

אבל עכשיו אני מבין שאז לא היו לנו בכלל את המסכים שיתנו לי להבין כמה ההבדל היה דרסטי מ60fps

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 יוני 2020, 07:00

DrKeo כתב:
bling כתב:

אני מבין את הראש הזה של שחקן מולטי כבד שלא אכפת לו מכלום. גם אני הייתי בראש הזה פעם, שיחקתי בקלאן והשתמשתי בקונפיג שגרם לכל המשחק להראות חצי שחור לבן עם fov מוזר רק כדי שאוכל להוריד יריבים בקלות יותר.

אבל על המיעוט הזה לבד משחק לא יכול להצליח, הקהל הרחב יותר צריך שיראה לו טוב, גם אלו שנהיו כבדים יותר התחילו מלהיות קז׳ואלים יותר שנמשכים גם למראה ולגרפיקה של המשחק.

בטח במשחקי מכות שמסורתית פעם בימים יפים יותר היו הטופ שבטופ וויזואלית. היום רק MK שומר על זה ואולי זה גם אחת מהסיבות שהוא מוכר יותר טוב מכל התחרות שלו ביחד.

בכל מקרה גם גלאס אומר שחשוב לו לראות קפיצה וויזואלית ואתה מדבר פה על שחקן שרוף של הז׳אנר שהכי מושקע בגיימפליי ולהיות טוב בו, אז כן, אי אפשר יהיה להציג משחק מכות גדול בלי קפיצה יפה בגראפיקה אחרת הוא יקבל באקלאש לא קטן ויפנה בעיקר לגרעין אוהדים קטן ושרוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2020, 08:54

אבל תקבל קפיצה הויזואלית, פשוט יהיה מוד עם חצי רזולוציה ו-120fps, כמו ב-dark souls. אף אחד לא יבנה משחק כדיפולט ל-120fps, ל99% מהאנשים שיש להם טלביזית 4k אין 120 בטלביזיה וכמו שאתה אומר - זה לא מעניין את כולם. פשוט גלאס הוא בדיוק הקהל שכן ריצה את ה120fps.

דברתי על דוגמאות כמו הורייזן רק כדי להדגיש שאפשר להכפיל משהו שהפרו עושה (רזולוציה או fps) ועדין לקבל חווית דור הבא מלאה. כמובן שמצב 120 שרק אחוזון של אנשים יוכלו לראות אותו כדיפולט זה בזבוז.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יוני 2020, 09:57

bling כתב:
DrKeo כתב:
bling כתב:

אני מבין את הראש הזה של שחקן מולטי כבד שלא אכפת לו מכלום. גם אני הייתי בראש הזה פעם, שיחקתי בקלאן והשתמשתי בקונפיג שגרם לכל המשחק להראות חצי שחור לבן עם fov מוזר רק כדי שאוכל להוריד יריבים בקלות יותר.

אבל על המיעוט הזה לבד משחק לא יכול להצליח, הקהל הרחב יותר צריך שיראה לו טוב, גם אלו שנהיו כבדים יותר התחילו מלהיות קז׳ואלים יותר שנמשכים גם למראה ולגרפיקה של המשחק.

בטח במשחקי מכות שמסורתית פעם בימים יפים יותר היו הטופ שבטופ וויזואלית. היום רק MK שומר על זה ואולי זה גם אחת מהסיבות שהוא מוכר יותר טוב מכל התחרות שלו ביחד.

בכל מקרה גם גלאס אומר שחשוב לו לראות קפיצה וויזואלית ואתה מדבר פה על שחקן שרוף של הז׳אנר שהכי מושקע בגיימפליי ולהיות טוב בו, אז כן, אי אפשר יהיה להציג משחק מכות גדול בלי קפיצה יפה בגראפיקה אחרת הוא יקבל באקלאש לא קטן ויפנה בעיקר לגרעין אוהדים קטן ושרוף.

האמת שגם אין להם הרבה ברירות. ההשקה של sf5 פגעה אנושות במותג, קפקום יודעים שsf6 חייב להיות משחק מעיף ראשים במיוחד אם הוא באמת אקסקלוסיבי לפס5 לא ייתכן שהוא לא ינצל אותה אפילו במעט.הם חייבים להפגיז בשביל קאמבק.

אישית מה שיעיף לי את המוח זה מראה ריאליסטי שדומה לטקן אבל אשכרה מנסה לסחוט את המיץ מהקונסולה
המראה הזה של בובות אקשן פייגרס מיצה את עצמו. והמראה המצויר הגיע לשלמות כבר ב1999. הגיע הזמן למשהו מפוצץ ראשים.

ברור שיש המון משיכה במה שקיאו אומר עם ה120fps ובאמת המצב התחרותי הוא הכי חשוב אבל בסופו של דבר כולנו רוצים לראות משהו יפה על המסך ומשהו שימשוך שחקנים חדשים להיכנס .. אחרת כולם פשוט היו ממשיכים לשחק סטריט פייטר 2 לנצח .. הוא תמיד יהיה הכי טוב בזאנ'ר

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 יוני 2020, 10:01

כל הדיבורי משחקי מכות האלה מבאסים אותי שאין Virtua Fighter חדש: /
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2020, 10:07

אני חושב שהדיבור על הגרפיקת דור הבא מול 120FPS הוא מוגזם לגמרי, סה"כ המשחק יראה בול אותו דבר רק ב-1440p 120FPS במקום 4K 60FPS. וכמה שאני בטוח שתשחק במשחקי מכות ב-STORY MODE ואולי עם חברים בבית בגרפיקה היפה יותר, כשתעלה אונליין בטח ישר תעבור למצב 120FPS :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יוני 2020, 10:41

swiss-the-engine כתב:כל הדיבורי משחקי מכות האלה מבאסים אותי שאין Virtua Fighter חדש: /

זה מה שקורה שמשחק הוא כנה מדי, תחרותי מדי , הגיוני מדי.
רוב האנשים קשה להם לבלוע משחקים כאלה

אבל אל תאבד תקווה אם יש משהו שכולם רוצים לראות בדור הבא, זה משחקי מכות שאין בהם סיכוי לקאמבקים, שמי שמוביל בהתחלה גם ינצח בסוף.

בדיוק מה שהיה טוב בvf. אני אומר שזה הדור הכי סביר שהוא יחזור

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 יוני 2020, 11:09

DrKeo כתב:אני חושב שהדיבור על הגרפיקת דור הבא מול 120FPS הוא מוגזם לגמרי, סה"כ המשחק יראה בול אותו דבר רק ב-1440p 120FPS במקום 4K 60FPS. וכמה שאני בטוח שתשחק במשחקי מכות ב-STORY MODE ואולי עם חברים בבית בגרפיקה היפה יותר, כשתעלה אונליין בטח ישר תעבור למצב 120FPS :)

חחח שמע אתה יודע לעשות הייפ.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 12 אוגוסט 2020, 15:54

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי. Mini-LED במחיר כזה? די מדהים בעיניי.
https://www.engadget.com/tcls-6-series- ... 17341.html

יגיעו לארץ?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 12 אוגוסט 2020, 17:14

הייתי בינואר בCES בוגאס.
TCL היתה ספונסרית ראשית והביתן שלה היה בחזית אבל הטלויזיות שהוצגו שם לא היו ברות השוואה למה שראיתי אצל סמסונג, LG ושות.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 12 אוגוסט 2020, 18:38

omerkot כתב:הייתי בינואר בCES בוגאס.
TCL היתה ספונסרית ראשית והביתן שלה היה בחזית אבל הטלויזיות שהוצגו שם לא היו ברות השוואה למה שראיתי אצל סמסונג, LG ושות.

הגיוני, אלה לא טלוויזיות שאמורות להתחרות בOLED

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים