דחוף כי אני במכירה פומבית באיביי - מפצל HDMI

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

Re: דחוף כי אני במכירה פומבית באיביי - מפצל HDMI

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 11 ספטמבר 2013, 23:55

GolanBerlin כתב:
חרא על הדגל? לא הבנתי?

כאילו לא טוב בארץ.
כי לחיות בסין, עם משכורת של דולר ביום, אבל כבל HDMI יותר זול זה הרבה יותר כיף.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 ספטמבר 2013, 07:09

infected aviad כתב:בארץ המוצר מיובא + ממוסה + נמכר בשוק קטן ולא תחרותי + מוכרים שצריכים להביא קצת לחם הביתה = מחיר גבוה פי 3 מסין.
חרא על הדגל.

למה לערבב שמחה בשמחה? אין הצדקה לקחת מחיר פי חמישה (לא "רק" שלושה) רק כי המוצר מיובא (העלות מאוד קטנה לסוחר למוצרים כאלו, למוצר) המיסוי לעולם לא כזה שיקפיץ ככה את המחיר. העניין במחיר הוא יותר לגבי השוק. אבל לא כי הוא לא תחרותי או קטן מדי, אלא כי המוכרים חמדנים. ניחא היית אומר זה עולה רק פי שנים, הייתי יכול להבין. פי חמישה זה רק בגלל החמדנות "כי הם יכולים" ובגלל שכצרכנים אנחנו מסכימים - אז אני מזמין מחו"ל ולא מסכים.
(ואין שום קשר לדגל)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 12 ספטמבר 2013, 14:24

bozeman כתב:למה לערבב שמחה בשמחה? אין הצדקה לקחת מחיר פי חמישה (לא "רק" שלושה) רק כי המוצר מיובא (העלות מאוד קטנה לסוחר למוצרים כאלו, למוצר) המיסוי לעולם לא כזה שיקפיץ ככה את המחיר. העניין במחיר הוא יותר לגבי השוק. אבל לא כי הוא לא תחרותי או קטן מדי, אלא כי המוכרים חמדנים. ניחא היית אומר זה עולה רק פי שנים, הייתי יכול להבין. פי חמישה זה רק בגלל החמדנות "כי הם יכולים" ובגלל שכצרכנים אנחנו מסכימים - אז אני מזמין מחו"ל ולא מסכים.
(ואין שום קשר לדגל)

אם השוק לא היה קומוניסטי בארץ אז לא היו מחירים כאלה (איפה אינטר?).

נשרף הדגל.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 12 ספטמבר 2013, 17:35

מדברים פה על פי חמישה שלעתים יש מוצרים "סטנדרטים" שכולם משלמים עליהם אפילו פי עשרה, עשרים ויותר ואנשים לא מתלוננים על זה, טקסטיל למשל כל כך זול שם שאתה יכול לקנות חולצה שנחשבת באיכות מאוד גבוהה בארץ בפחות משקל. הכל שאלה של מיתוג, מיסוי ושוק קטן ולא תחרותי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 ספטמבר 2013, 12:47

מיסוי זה סתם חלק קטן... לעסק יש עוד המון הוצאות אחרות כמו פאקינג שכירות ולשלם לעובדים שלו יותר מעשר דולר לחודש ועוד ועוד. יש מוצרים שעושים עליהם פי 20 ויש מוצרים שבקושי עושים עליהם שקל תשעים. לרוב המוצרים שעושים עליהם שקל תשעים הם המוצרים שמושכים קונים לחנות והרווח נעשה על החרא הנלווה. מי שרוצה לברבר על מוכרנים "גנבים" מוזמן לפתוח עסק ולהוכיח לכולם שאפשר אחרת. עד אז עדיף לשבת בשקט.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 17 ספטמבר 2013, 15:19

swiss-the-engine כתב:מיסוי זה סתם חלק קטן... לעסק יש עוד המון הוצאות אחרות כמו פאקינג שכירות ולשלם לעובדים שלו יותר מעשר דולר לחודש ועוד ועוד. יש מוצרים שעושים עליהם פי 20 ויש מוצרים שבקושי עושים עליהם שקל תשעים. לרוב המוצרים שעושים עליהם שקל תשעים הם המוצרים שמושכים קונים לחנות והרווח נעשה על החרא הנלווה. מי שרוצה לברבר על מוכרנים "גנבים" מוזמן לפתוח עסק ולהוכיח לכולם שאפשר אחרת. עד אז עדיף לשבת בשקט.

אריק מה שרשמתי הוא לא תלונה אלא דבר קטן ופשוט יחסית, מה שניסיתי להסביר שלפני שמתברברים על מוצרי אלקטרוניקה סוג ד' מסין צריך לדעת שהמצב לא ככה רק במוצרים אלו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 ספטמבר 2013, 15:26

סהר התגובה לא הופנתה אלייך בכלל... אפילו לא שביב של פנייה :)
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 67 אורחים