נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2020, 15:20

כן אבל יש מצב שפשוט יוציאו הרבה סרטים ישר לדיגיטל, מניח שתלוי בפוטנציאל ההכנסות שלהם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 מרץ 2020, 15:29

שיוציאו.... לי זה לא מפריע. אני בקושי הולך לקולנוע גם ככה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 מרץ 2020, 16:25

להפך, זה ממש נחמד לנו... בטווח הקצר כמובן :/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מרץ 2020, 23:15

Onward חביב, אבל זה לא קרוב לרמות הגבוהות של פיקסאר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2020, 02:58

כרגיל צריך לחכות לסרט של פיט דוקטר בכדי לראות רמה אמיתית של פיקסר :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2020, 08:32

כן, לא נראה לי שזה יקרה אבל לפני ספטמבר ככה... ממש מבאס. הלוואי ופשוט ישחררו לדיגיטל, למרות שאני מאוד רוצה לצפות בו בקולנוע.
אגב, WW 84 נדחה בינתיים לאוגוסט.

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 28 מרץ 2020, 14:09

טוב, הסתיימה העונה של פיקארד. הסוף היה נטול הפתעות אבל הדרך היתה מוצלחת ביותר.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 28 מרץ 2020, 19:51

omerkot כתב:טוב, הסתיימה העונה של פיקארד. הסוף היה נטול הפתעות אבל הדרך היתה מוצלחת ביותר.

בהחלט.

ספויילר: הצג
אין ספק השעונה הזאת של מאס אפקט הייתה טובה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 28 מרץ 2020, 22:07

bozeman כתב:
omerkot כתב:טוב, הסתיימה העונה של פיקארד. הסוף היה נטול הפתעות אבל הדרך היתה מוצלחת ביותר.

בהחלט.

ספויילר: הצג
אין ספק השעונה הזאת של מאס אפקט הייתה טובה...

:D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2020, 23:00

יותר מדי זמן פנוי בבידוד? אז יש 3 שעות של זאק סניידר מברבר ברקע של BVS הגרסה האולטמטיבית, סוג של פרשנות רקע בזמן שצופים בסרט, וזה כולל פרטים על פחות או יותר כל מה שהוא רצה לשים ולא יכל, התוכנית שלו ל-5 הסרטים (כשרק 2.5 יצאו לפועל - איש הפלדה, BVS ובערך ליגת הצדק), martian man hunter, כל העניין של דארקסייד, סופרמן והחליפה השחורה, קוי זמן מקבילים, נסיעה בזמן, הפלאש מנסה להציל את לואיס ליין שמתה ועוד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 אפריל 2020, 23:29

כן,לא ראיתי את הכל אבל צפיתי באיזה סיכום ביוטיוב..נשמע מגניב בסך הכל ובהחלט כיוון מאוד שונה ממה שמארוול לקחו עם היקום שלהם,אין ספק שלבנאדם היה חזון וחבל שלא נראה אותו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אפריל 2020, 23:42

Uncle Pey'j כתב:כן,לא ראיתי את הכל אבל צפיתי באיזה סיכום ביוטיוב..נשמע מגניב בסך הכל ובהחלט כיוון מאוד שונה ממה שמארוול לקחו עם היקום שלהם,אין ספק שלבנאדם היה חזון וחבל שלא נראה אותו.

אם כבר נתנו לו 3 סרטים (בערך, אם מחשיבים את ליגת הצדק) אז חבל באמת שלא נתנו לו לפחות לסיים את החזון שלו. אולי חלק מהדברים שנראו מפגרים או חסרי הגיון היו משתפרים בדיעבד, מי יודע.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 אפריל 2020, 00:06

אני לא בטוח,אני עדיין זוכר שהרגשתי צורך להתנצל בפני מי שהלכתי איתו ל-BvS שגררתי אותם לדבר הזה.. וליגת הצדק היה פשוט לא טוב לדעתי. סבבה שהיה לסניידר חזון,ואני לא מפקפק בהתלהבות שלו מחומר המקור,אבל כקולנוען הוא הוכיח בשני הסרטים האלו שיש לו עוד הרבה מה ללמוד. האמת שלאחרונה צפיתי שוב ב-BvS הפעם בגרסאת הבמאי הארוכה,ואני חושב שהוא כמובן הרבה,הרבה יותר מוצלח מליגת הצדק ורואים שהושקעה בו הרבה אהבה,אבל הוא עדיין מפספס כל כך הרבה ב-premise הבסיסי שלו שזה כמעט עצוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2020, 01:45

Uncle Pey'j כתב:אני לא בטוח,אני עדיין זוכר שהרגשתי צורך להתנצל בפני מי שהלכתי איתו ל-BvS שגררתי אותם לדבר הזה.. וליגת הצדק היה פשוט לא טוב לדעתי. סבבה שהיה לסניידר חזון,ואני לא מפקפק בהתלהבות שלו מחומר המקור,אבל כקולנוען הוא הוכיח בשני הסרטים האלו שיש לו עוד הרבה מה ללמוד. האמת שלאחרונה צפיתי שוב ב-BvS הפעם בגרסאת הבמאי הארוכה,ואני חושב שהוא כמובן הרבה,הרבה יותר מוצלח מליגת הצדק ורואים שהושקעה בו הרבה אהבה,אבל הוא עדיין מפספס כל כך הרבה ב-premise הבסיסי שלו שזה כמעט עצוב.

ליגת הצדק זה לא ממש הסרט שלו, אז אני פחות אגיב לגביו (ואני גם חושב שליגת הצדק זה פחות או יותר סרט מארוול רק שאני לא אוהב עדין את הדמויות כמו את הדמויות של מארוול), אבל אני מאוד אוהב את MOS ואת גרסת האולטימייט של BVS. בשניהם יש בעיות קשות, אבל יש דברים מאוד יפים בכיוון שסניידר רצה לקחת. אחת הבעיות העיקריות עם סניידר היא שבפחות מ-3+ שעות הבן אדם לא מצליח לעשות סרט קוהרנטי. כלומר זה חל על כמעט כל סרט שהבן אדם עשה, ההבדל באיכות בין גרסת הבסיס של day of the dead, BVS, WATCHMEN וסאקרפאנצ' לבין הגרסאות במאי הוא אדיר. לחלק מהסרטים זה לא ממש עוזר, למשל סאקרפאנצ', למרות שהוא הרבה יותר טוב בגרסת הבמאי, עדין סרט זבל. אבל יש סרטים שעוברים טרנספורמציה טוטאלית, למשל וואטצ'מן. אני גם חושב ש-BVS עובר טרנספורמציה לא קטנה עם גרסת הבמאי, אפילו רק האקסטרה 2-3 דק' של סופרמן באפריקה והאקסטרה דקה אחרי הפיצוץ בסנט כבר משנים מקצה לקצה את הקו עלילה של סופרמן בסרט הזה.

בכל מקרה, אני לא חושב שסניידר עשה פה איזו יצירת מופת, אבל בהחלט היה לו כיוון מעניין והיה נחמד לראות את הקשת של חמשת הסרטים שהייתה לו בראש. ובלי קשר לאיך שה-DCU יצא בכלליות, אני ממש אוהב את MOS אפילו אם יש בשליש האחרון שלו המון אקשן ומעט תוכן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 04 אפריל 2020, 03:20

MOS היה מצוין והקרב בין זוד לסופרמן לוקח כל סצינת קרב שאני יכול לחשוב עליה מה-MCU,באמת מרשים,וזה גם היה הסרט הכי מוצלח של סניידר לדעתי. אני חושב שמלכתחילה הבעיה שלו ב-BvSהייתה הדרך שבה הוא הזדרז לבנות את השנאה בין באטמן לסופרמן,כשהסיפור שהוא ניסה פלוס מינוס לחקות בהקשר ואתה בטוח יודע על מה אני מדבר,לקח שנים על שנים לבנות את המתח הזה שהתבסס על אידיאולוגיה ולא מה שהיה סוג של חוסר הבנה. אני כן מעריך את סניידר על הדרך שהוא הצליח לבסס את סופרמן בעולם הרבה יותר מציאותי,ההשלכות של הקיום שלו (אפילו אם הוא הלך לכיוונים ממש דתיים בקטע הזה) והקונפליקט הפנימי שיש בו. עכשיו עשיתי לעצמי חשק ללכת לקרוא את all star superman..
אם DC היו נותנים לדברים להתבשל ולא טסים עם היקום שלהם ב-300 קמ"ש לתוך הקיר,אולי דברים באמת יכלו להיות אחרת. לדעתי הם היו צריכים לפחות עוד סרט סולו אחד של סופרמן,אחרי זה וונדר וומן,אקווהמן ואם אפלק היה מספיק פיכח,לתת לו לעשות את הסרט arkham asylum שלו ורק אז לאחד אותם לליגת הצדק/BvS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2020, 03:56

Uncle Pey'j כתב:MOS היה מצוין והקרב בין זוד לסופרמן לוקח כל סצינת קרב שאני יכול לחשוב עליה מה-MCU,באמת מרשים,וזה גם היה הסרט הכי מוצלח של סניידר לדעתי. אני חושב שמלכתחילה הבעיה שלו ב-BvSהייתה הדרך שבה הוא הזדרז לבנות את השנאה בין באטמן לסופרמן,כשהסיפור שהוא ניסה פלוס מינוס לחקות בהקשר ואתה בטוח יודע על מה אני מדבר,לקח שנים על שנים לבנות את המתח הזה שהתבסס על אידיאולוגיה ולא מה שהיה סוג של חוסר הבנה. אני כן מעריך את סניידר על הדרך שהוא הצליח לבסס את סופרמן בעולם הרבה יותר מציאותי,ההשלכות של הקיום שלו (אפילו אם הוא הלך לכיוונים ממש דתיים בקטע הזה) והקונפליקט הפנימי שיש בו. עכשיו עשיתי לעצמי חשק ללכת לקרוא את all star superman..
אם DC היו נותנים לדברים להתבשל ולא טסים עם היקום שלהם ב-300 קמ"ש לתוך הקיר,אולי דברים באמת יכלו להיות אחרת. לדעתי הם היו צריכים לפחות עוד סרט סולו אחד של סופרמן,אחרי זה וונדר וומן,אקווהמן ואם אפלק היה מספיק פיכח,לתת לו לעשות את הסרט arkham asylum שלו ורק אז לאחד אותם לליגת הצדק/BvS.

אין ספק שאם היינו מקבלים סרט בטמן, וונדר וומן ו-MOS 2 לפני BVS אז כנראה ש-BVS היה יוצא סרט הרבה יותר טוב. האמת שאפילו לא היו צריכים סרט וונדרוומן, רק בטמן אחד ו-MOS 2. אבל WB רצו לרוץ ל-TEAM-UPS כי TEAM-UPS שווה מליארד דולר וצפונה פר סרט. חבל שהם עשו את זה, ביחוד ש-MOS בייסיקלי עשה את ה-setup הכי טוב בעולם ל-MOS 2 שבו לקס לות'ר רוכב על הסיום של MOS, מאשים את סופרמן והגזע שלו בהרס מטרופוליס, משקם את מטרופוליס מהכיס שלו ומשניא את סופרמן על הציבור. בשילוב עם build up טוב לבטמן ממורמר ובודד (סניידר ממילא רמז על עבר סטייל death in the family, אז למה לא לעשות סרט מבוסס death in the family שמראה את בטמן בספירלה למטה?) הם יכלו להגיע למצב שבו BVS אשכרה היה סרט סופר מצופה עם setup כמו שצריך. אבל הם רצו, וככה גם הסרטים נראים. בכלליות כשחושבים על השנים האחרונות של WB הן היו מאופיינות בהסטריה, למשל החיתוך של BVS ביותר מחצי שעה מה שהפך אותו לכמעט לא קוהרנטי או ההחלפה של סניידר בג'וס ווידן באמצע ההפקה של JLA ומנדט של זמן ריצה קצר משעתיים. כלומר מי שמע על סרט team up קצר משעתיים? אפילו הנוקמים המוקרי, עוד לפני שידעו שסרטי team up יכולים לקרוע את הקופות, היה כמעט שעתיים וחצי ו-endgame כבר חצה את קו השלוש שעות.

בקיצור, חתיכת ניהול כושל ל-DCU בתחילת דרכו. אני חושב שהם מתחילים להתאפס אבל אני לא בטוח שאפשר לקרא למה שהם עושים כרגע DCU. אין איזה קו מחבר בין הסרטים, אני מתקשה לראות את בטמן והשזאם שהם עשו מתקיימים באותו עולם, לא ברור אם האנרי קאוויל עדין סופרמן, בטמן התחלף ומקבל יקום חדש לגמרי, הג'וקר בכלל לקח פניה מטורפת שמאלה וסרטים מצליחים כמו אקוואמן או וואנדרוומן פשוט מעלמים מה-DCU לגמרי. אני לא בטוח לאיפה הם הולכים עם זה, אני גם לא בטוח שהם יודעים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אפריל 2020, 10:34

נראה נחמד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2020, 17:10

אם כבר הסניידר-קאט הידוע לשמצה, מסתבר שגם הסטפנוולף שלו נראה שונה מזה שווידון שם בגרסה הסופית.
3B820BBA-77E1-4E31-81F3-6B3AFAB2DBAF.jpeg
3B820BBA-77E1-4E31-81F3-6B3AFAB2DBAF.jpeg (361.02 KiB) נצפה 6615 פעמים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2020, 04:01

העונה השלישית של Westworld פשוט מצויינת. אחרי עונה שניה מעפנה (לפחות ברובה מעפנה, היו בה איזה 2-3 פרקים טובים), העונה השלישית משנה קצב לגמרי, מרגיש כמעט כמו סדרה חדשה. בנתיים אני נהנה מכל פרק והפרק של השבוע (5) היה השיא. גם בצד של המוסיקה והאפקטים העונה הזאת מטורפת למדי, אני חושב שהם עקפו את משחקי הכס ברמת ההפקה פר פרק.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אפריל 2020, 10:51

כיף לשמוע! כי השנייה באמת הייתה meh.
אני מחכה שהיא תסתיים כדי לצפות ברצף... כמה פרקים יהיו בעונה הזו? 10?

אני כרגע צופה באוזארק, לאט לאט, עונה שלישית...
אחלה עונה גם כן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2020, 13:32

Laskin כתב:כיף לשמוע! כי השנייה באמת הייתה meh.
אני מחכה שהיא תסתיים כדי לצפות ברצף... כמה פרקים יהיו בעונה הזו? 10?

אני כרגע צופה באוזארק, לאט לאט, עונה שלישית...
אחלה עונה גם כן.

התחלתי לצפות עם האישה בעונה השניה, ממש נחמדה עד עכשיו.

בנוגע לווסטוורלד, להבנתי העונה הזאת היא רק 8 פרקים, השבוע שודר פרק 5. אבל יש מצב שתתקל בספויילרים כי בניגוד לעונות קודמות שהם משגעים לך את השכל 8 פרקים ואז חושפים הכל בפרק 9 ו-10, הפעם הם בגישה יותר ישירה ויש גילויים בכל פרק ופרק. לדעתי העונה הכי טובה של הסדרה בהפרש כרגע, בטח ובטח ביחס לעונה 2.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 אפריל 2020, 14:12

אוי אל תעשה לי את זה,זה אומר שאני צריך להשלים את עונה 2 שהפסקתי באמצע לפני אלוהים יודע כמה זמן. אני לא מבין את הנפילה מעונה 1,שהייתה אחד הדברים הכי טובים שראיתי בטלוויזיה,לבלגן שהיה עונה 2 וזה רק מהתבססות על 50% שראיתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2020, 14:42

Uncle Pey'j כתב:אוי אל תעשה לי את זה,זה אומר שאני צריך להשלים את עונה 2 שהפסקתי באמצע לפני אלוהים יודע כמה זמן. אני לא מבין את הנפילה מעונה 1,שהייתה אחד הדברים הכי טובים שראיתי בטלוויזיה,לבלגן שהיה עונה 2 וזה רק מהתבססות על 50% שראיתי.

עונה 2 היא בלגן טוטאלי, אבל יש פרק ממש טוב על האינדיאני מהשבט של הפראיים והסיום ממש טוב (לא זוכר אם זה שני פרקי הסיום או רק פרק הסיום). ועכשיו, עונה 3, ממש טובה, בחזרה לרמה של עונה 1 אבל הסדרה לקחה 180 ענקי ממה שהיא הייתה, התרעננה לגמרי. עונה 2, מה אני אגיד על עונה 2, בלגן חסר כל תקנה. הם ניסו להיות מתוחכמים עם שלושה קוי זמן בלי שממש ברור מה מתרחש בכל קו זמן או איזו סצנה שייכת לכל קו זמן. על גבי זה הדמות הראשית של העונה, ברנרד, מבולבלת וממלמלת כל הזמן מה שעשה את העונה עוד יותר מבולגנת.

האמת, עונה 3 שווה את זה לדעתי. אם ראית חצי עונה, תבלע עוד 2-3 פרקים נוראיים, תגיע לסיום הטוב של עונה 2 ותזרום עם עונה 3 שהיא באמת חזרה לאיכות גבוהה, אפילו אם היא שונה בטרוף מעונה ראשונה. עונה 3 היא כמעט ריבוט. ולחובבי breaking bad, אחת הדמויות הראשיות בעונה 3 זה אהרון פול והוא ממש טוב בה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2020, 14:51

תמונות ראשונות מ-DUNE!
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה