נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 יוני 2020, 22:00

איזה הזיה- יש שמועות שמייקל קיטון בדיבורים עם וורנר לחזור לתפקיד של באטמן/ברוס ויין בסרט פלאשפוינט ואולי גם לפרוייקטים אחרים בתור סוג של מנטור. מה.לעזאזל.
בנוסף,יש שמועה נוספת שג'פרי דין מורגן שהבליח לכמה רגעים ב-BvS בתור תומס ויין בדיבורים גם הוא לחזור לתפקיד בפלאשפוינט,ומי שקרא את הקומיקס יודע כמה התפקיד שלו..מפתיע בסיפור הזה.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 22 יוני 2020, 23:02

בטח קיטון יחזור כאחת הוריאציות של באטמן/ברוס בפלאשפוינט.
סוג של הפלאש המקורי שהופיע בפלאש החדש של CW למי שמכיר.

נראה שהם הולכים על האופציה של ריבוט לכל העולם תוך שמירה על הדברים הטובים, חדשות טובות.
נקווה שלא יחרבנו גם את זה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2020, 02:17

Uncle Pey'j כתב:איזה הזיה- יש שמועות שמייקל קיטון בדיבורים עם וורנר לחזור לתפקיד של באטמן/ברוס ויין בסרט פלאשפוינט ואולי גם לפרוייקטים אחרים בתור סוג של מנטור. מה.לעזאזל.
בנוסף,יש שמועה נוספת שג'פרי דין מורגן שהבליח לכמה רגעים ב-BvS בתור תומס ויין בדיבורים גם הוא לחזור לתפקיד בפלאשפוינט,ומי שקרא את הקומיקס יודע כמה התפקיד שלו..מפתיע בסיפור הזה.

העניין של ג'פרי דין מורגן רץ כבר הרבה זמן, כלומר אפילו ממנו בעצמו. סניידר כנראה מראש אמר לו שהוא הולך להיות לסצנה אחת ת'ומס וויין בשביל ההכנה לפלאשפויינט.

מצאתי את הקליפ, דלגו ל-0:30 שניות כי בהתחלה יש בחור מברבר:

העובדה שקיטון חוזר מגניבה ממש, אבל זה מסוג הדברים שאתה רוצה שישמרו בסוד. אני משער שיש אפקט הרבה יותר גדול כשאתה רואה פתאום את הבטמוביל של ברטון פורצת למסך, המוסיקה של אלפמן מתנגנת ברקע וקיטון קופץ מהאוטו. זה יכל להיות רגע ממיס מוחות. ואם כבר לוקחים את הכיוון הזה, מה עם בטמן נוסף שלא ממש יוצא יותר מדי מהצללים, יש לו את הסילואט של בטמן מהסדרה המצויירת (כולל עיניים לבנות זוהרות כמובן) ומדבר בקול של קווין קונרוי? וכמובן הערת שוליים בשלב כלשהו של הפלאש שהוא ראה לפני רגע בטמן עם פטמות :D
We're just normal men. We're just innocent men

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 23 יוני 2020, 07:48

הכל דיבורים באוויר בינתיים,עם כמה שאני מקווה להחייאה של העולם של dc לדעתי הכל תלוי בתגובה לסניידר קאט.

למי שפספס את הסדרה ביוטיוב, קוברה קאי הולכת לעבור לנטפליקס.
רכש מצויין לסדרה אדירה.
https://tvline.com/2020/06/22/cobra-kai-netflix-season-3-moving-renewed/?fbclid=IwAR3aV5udMALSPTzKTPK4ErThimD4qZrnNGXsPrfDDhz-1EzjNnFlNrBDy0g
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 יוני 2020, 10:33

יש גם דיבורים על כך שספיידרמנים של סוני יגיעו לMCU כחלק מהקו של היקומים המקבילים. כמובן שספיידרמן 3 ("ספיידרמן - באזור הבית"?)זו אופציה מעניינת, אבל העובדה שסם ריימי מביים את דוקטור סטריינג' שיתעסק ביקומים המקבילים היא כמובן כבר פתח לחרושת השמועות על הופעה של טובי מגוואיר בסרט.
סך הכל אלו כיוונים מגניבים, מצחיק יהיה לראות אם באמת גם DC וגם מארוול יעשו את זה די במקביל, ומי תעשה את זה קודם.

בקשר לבאטמן, ספציפית מעניין אותי אם בייל יחזור. בזמנו דווחו על סכומים אסטרונומים שהוצעו לו כדי להיות הבאטמן בBVS והוא סרב, האם העובדה שהוא לא יהיה ה-באטמן תגרום לו להסכים?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2020, 11:55

Stick כתב:יש גם דיבורים על כך שספיידרמנים של סוני יגיעו לMCU כחלק מהקו של היקומים המקבילים. כמובן שספיידרמן 3 ("ספיידרמן - באזור הבית"?)זו אופציה מעניינת, אבל העובדה שסם ריימי מביים את דוקטור סטריינג' שיתעסק ביקומים המקבילים היא כמובן כבר פתח לחרושת השמועות על הופעה של טובי מגוואיר בסרט.
סך הכל אלו כיוונים מגניבים, מצחיק יהיה לראות אם באמת גם DC וגם מארוול יעשו את זה די במקביל, ומי תעשה את זה קודם.

בקשר לבאטמן, ספציפית מעניין אותי אם בייל יחזור. בזמנו דווחו על סכומים אסטרונומים שהוצעו לו כדי להיות הבאטמן בBVS והוא סרב, האם העובדה שהוא לא יהיה ה-באטמן תגרום לו להסכים?

אני משער שאם באמת יציעו לו הרבה כסף, הוא יסכים. כלומר לתפקיד קטן, סוג של קמאו והסרט לא נשען עליו, בהחלט נשמע כמו משהו שיכול לקרות בסבירות גבוהה. מה שבאמת מבאס הוא שלדג'ר לא חיי כי מפגש בין ארת'ור פלייק השוקיסט ללדג'ר האנרכיסט יכל ליצור סצנות שהן באמת זהב טהור (אבל בלי לטו!). כמו שאתה אומר רצה השמועה עם ספיירמן וה-MCU, אבל אני חושב שנושא הבטמנים הרבה יותר מרגש. עם כל האהבה שלי לסרטי ספיידרמן של ריימי, לראות את קיטון ובייל בחליפה של בטמן זה מגניב אקספוננציאלית. אני אפילו אגדיל ואומר שלראות את הבטמוביל של בייל וקיטון, בלי שהשחקנים אפילו שם, זה הרבה יותר מרגש מספיידרמן של ריימי מופיע ב-MCU בספר שלי, אבל כנראה כי יש לי אהבה הרבה יותר גדולה לבטמן מאשר ספיידרמן. חוץ מזה, אני לא חושב שקיים אדם בעולם שבאמת אוהב את טובי מקגוואייר, אולי אמא שלו, וגם לגבי זה אני לא בטוח.

אגב, כל נושא הבטמנים השונים קצת מבלבל אותי, כי זה יותר קטע של infinite earths, לא של פלאשפויינט, לא? בפלאש פויינט צריך אך ורק את ג'פרי דין מורגן, את ת'ומס וויין, אם הזיכרון שלי לא מבלבל דברים. בכל מקרה, זאת הזדמנות מצויינת לאחד את כל מה שהם עשו לסדרת סרטים קוהרנטית, להפטר מהשומן ולשמר את מה שעובד. אגב, אתם חושבים שאשכרה יעשו עם WW של גל גדות את מה שאמורים לעשות עם WW בפלאש פויינט? כלומר, אם יעשו את זה, זה יהיה צעד אמיץ למדי (אלה אם ידללו את ההתנהגות והאלימות שבה).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 יוני 2020, 12:11

אני לא שמעתי את השמועה על הספיידרמנים בהקשר של הMCU,שמעתי אותה בהקשר של ההמשך לinto the multiverse.
לגבי פלאשפוינט,אני חושב שמדובר יהיה בסרט שלוקח השראה מפלטשפוינט אבל שלא בהכרח ייצמד לקו העלילה בו,כמו שBvS לוקח השראה מThe Dark Knight Returns אבל עושה משהו אחר לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2020, 12:54

Uncle Pey'j כתב:אני לא שמעתי את השמועה על הספיידרמנים בהקשר של הMCU,שמעתי אותה בהקשר של ההמשך לinto the multiverse.
לגבי פלאשפוינט,אני חושב שמדובר יהיה בסרט שלוקח השראה מפלטשפוינט אבל שלא בהכרח ייצמד לקו העלילה בו,כמו שBvS לוקח השראה מThe Dark Knight Returns אבל עושה משהו אחר לגמרי.

הם אף פעם לא עושים 1:1, נניח dark knight rises לקח המון מ-knight fall ו-the dark knight לקח המון מ-the killing joke אבל שניהם היו סרטים מאוד שונים מהחומר מקור. אני רק אומר שפלאשפויינט בתאוריה זה על שינוי הTIMELINE בזמן שבטמנים מרובים זה יותר עניין של יקומים מקבילים. אבל כמובן שהכל אפשרי כי זאת לא אדפטציה 1:1.

והנה פאונדיישן של איסמוב בסדרה של אפל+ שנראת ברמות הפקה מטורפות לגמרי:

ומסתבר שיש לוויל פארל קומדיה על הארוויזיון שיוצאת בנטפליקס עוד 3 ימים:

ואם כבר בטמן, פאק, ג'ול שומאכר מת. הלך הסיכוי לבטמן ורובין 2.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 23 יוני 2020, 14:13

ראיתי שתי עונות של מר רובוט ונשברתי
יש לסדרה הזו פוטנציאל אדיר אבל הוא מבוזבז על טריקים מלאכותיים שנועדו להאריך ולמתוח את הסיפור.
אחד הטריקים שגרם לי להפסיק לראות את אבודים, זה לגמור פרק עם קליף האנגר ואז לעבור לקו עלילה אחר.
ספויילר: הצג
זה קורה עם הקטע שאליוט "מגלה" דרך הפסיכיאטרית שלו שהוא בכלא, ואנחנו מגלים שפרקים שלמים שהראו לנו שהוא גר בבית של אמא שלו בעצם עברו בראש שלו. ופרק אחרי זה כולו עוסק בסיפור של אחותו והחברים שלה בבית של העו"ד שהם פרצו אליו והיא הפתיעה אותם שמה ואז הם הרגו אותה. אף מילה על אליוט.

חוץ מזה, יש את הטריק של לעשות הפתעה בלי להסביר אותה. ההסבר יגיע בפרק הבא (או בעונה הבאה)
זה קורה עם הקטע הפסיכי שבעונה השנייה, כל הזמן אליוט שואל את אבא שלו מה קרה עם טיירל (המנהל של אי קורפ שכביכול היה שותף של אליוט) ולאחר שאליוט מבין מאבא שלו שהוא רצח את טיירל, פתאום, בפרק האחרון של העונה, מופיע לו טיירל, ככה בסבבה ברחוב, וכאילו רוצה להמשיך את התכנית שלו עם אליוט. וכשאליוט בטוח שטיירל נמצא בראש שלו כמו אבא שלו, אז טיירל יורה בו.

חוץ מזה, יש בסדרה חורים ודברים בכלל לא אמינים
כמו זה שאחרי שהפילו את התאגיד הגדול בעולם ומחקו את כל ההיסטוריה הפיננסית של כולם כולם - לא קורה כלום. חוץ מזה שכולם עברו למזומנים וסצינה של איזה לקוחה כועסת בבנק, לא קורה כלום. באמת??

בכלל, הקטע הזה שבמסווה של שגעון, אפשר לעשות כל תפנית עלילה הזויה, נמאס עלי.
לא יכלו לעשות פשוט סדרה על האקרים? למה לערבב שגעון/סכיזופרניה/בי פולר ועוד כל מיני ביחד?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2020, 14:23

כשהניירטור לא אמין, אתה יכול לעשות מה שבזין שלך :)
חוץ מזה נראה שהם ראו את פייט קלאב יותר מדי פעמים במהלך גיל ההתבגרות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יוני 2020, 15:08

אני גם פרשתי ממר רובוט מתישהו בעונה השנייה... סתם מסתבכים סביב עצמם. חבל, כי נהנתי ממנה בעונה הראשונה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2020, 15:12

אני פחות פרשתי, יותר חיכיתי שיהיו לי יותר פרקים מעונה 3 לראות ברצף ובסוף לא צפיתי בה יותר. אז בתאוריה כן פרשתי בסוף עונה 2, אבל היה לי רצון להמשיך, פשוט לא רצון חזק מספיק בשביל אשכרה להמשיך.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 23 יוני 2020, 16:00

זה לא קל, אבל אתם חייבים להמשיך לראות בשביל העונה הרביעית שלדעתי היא יצירת מופת ואחת העונות הכי טובות שהיו לסדרה כלשהי.
יש שם תשובות ל99% מהשאלות שעלו לכם.
לא רק הסיפור, גם הצילום, המוזיקה, ההפקה והמשחק הם ברמה אחרת לגמרי. ממליץ לבלוע קצת את הרוק ולהמשיך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2020, 17:31

הממממ, אתה יוצר פה בעיה שלומיקס :)

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 23 יוני 2020, 19:37

זו לא בעיה, אני מבטיח שהעונה הרביעית תדהים אתכם. באחריות.
לפעמים המדד של IMDB לא אמין, אבל במקרה הזה כמעט כל הפרקים של העונה הרביעית קיבלו ציון מעל 9 ואני לגמרי מסכים.
מומלץ בחום גבוה מאוד :)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 26 יוני 2020, 22:48

מצטרף בחום להמלצות להמשיך עם מר רובוט.

זו סדרה מאוד פגומה, אבל מצד שני גם מאוד מתגמלת. כל הבעיות שפורטו למעלה ועוד כמה שלא פורטו תמיד גרמו לי לתהות לגביה האם סם איסמאיל עושה אותה כל כך אובר-דה-טופ מתוך מודעות עצמית, או שמא הוא מתכוון ברצינות תהומית לכל השטויות שהוא המציא שם. ולמרות זאת - ראיתי אותה בבינג׳ כמעט רציף מהתחלה עד הסוף ואני חושב שהטוב שבה עולה על הרע שבה. אז הנה כמה נקודות שאולי ישכנעו אתכם להמשיך או לתת לה צ׳אנס נוסף.

* יש לה סוף מושלם. באמת. רוב הסדרות הרי נופלות בדיוק בזה (אבודים, משחקי הכס, באטלסטאר גלקטיקה וכו׳), וכאן באמת שקשה לי לחשוב כיצד היה ניתן לעשות סוף יותר הולם ויותר מוצלח ממה שעשו כאן. תופר הכל מושלם, מפתיע (יחסית. אני הבנתי לאן הם הולכים כמה פרקים קודם, ובכל זאת), אפילו מרגש.

* היא בכל זאת הסדרה הפחות או יותר יחידה שיודעת להציג טכנולוגיה בצורה אמינה. ענייני ההאקרים שם אינם מצוצים מהאצבע כמו שהרבה סדרות אחרות, אלא קרובים יחסית למציאות. עשו כאן מחקר וזה ניכר ומרשים.

* יש כמה רצפי פרקים שהסדרה הזאת מתנהלת כמו סרט מתח-אקשן ממש ממש מוצלח, עם טוויסטים מטורפים ונקודות מפנה כל פרק. אלה בדרך כלל גם נוהגים להיות הפרקים היותר מטופשים שלה מבחינת הסיספונד שצריך להפגין כדי להנות מהם - אבל אם מצליחים לעשות את זה אז וואו: יש שם פשוט רכבות הרים מטורפות של כיף. כיף בקטע של מותחן-זול בואכה ספר טיסה, אבל עדיין כיף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2020, 10:28

ריי פישר יוצא על ג׳וס ויידון. זה התחיל בזה (שקבל כמה כמה תגובות תומכות מאנשי צוות ופעלולנים, אפילו לייק מסניידר):

והמשיך לזה:

זה שהוא יצא פה על ג׳ונס וברג אומר שהוא כנראה לא יעבוד עם DC יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2020, 10:53

חבל ששיקר באותה מסיבת עיתונאים בקומיק קון, מוציא אותו קצת צבוע, וזה לא שלא היה לו זמן מאז ועד היום לצאת עם זה... אבל מוטב מאוחר מאף פעם לא, אני מניח

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 יולי 2020, 11:15

זו לא הפעם הראשונה שאני קורא טענות כאלה עליו..חבל. בינתיים וידון לא מגיב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2020, 12:02

Laskin כתב:חבל ששיקר באותה מסיבת עיתונאים בקומיק קון, מוציא אותו קצת צבוע, וזה לא שלא היה לו זמן מאז ועד היום לצאת עם זה... אבל מוטב מאוחר מאף פעם לא, אני מניח

זה היה אמור להיות הסרט פריצה שלו, הוא היה שחקן די קקיוני וליגת הצדק היה אמור לשים אותו על המפה. אם יש שחקן אחד שסבל בגדול מליגת הצדק, זה הוא, הסרט הזה היה אמור לבנות לו קריירה ובסוף הוא הרס לו את הקריירה. מה רצית שהוא יגיד בפאנל קומיקון? הבמאי של הסרט שבאתם לראות את הפאנל שלו הוא מנייאק? כן, לקח לו כמה שנים להוציא את זה, אבל כמה שחקנים אתה מכיר שאשכרה מסכנים את הקריירה שלהם ופותחים ככה בטוויטר על במאי?

אגב, ברג הגיב והוא פחות או יותר אומר שפישר היה ממורמר כי הוא וג'נס רצו שהוא יגיד "בויה" בסרט והוא לא רצה. נשמע לי גובל בהזוי:
categorically untrue that we enabled any unprofessional behavior. I remember [Fisher] being upset that we wanted him to say ‘Booyaa,’ which is a well known saying of Cyborg in the animated series

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2020, 14:40

חחח טוב, שימשיכו... זה אחלה פופקורן, ובטח יותר משעשע מהחלק שלו בסרט :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2020, 15:29

Laskin כתב:חחח טוב, שימשיכו... זה אחלה פופקורן, ובטח יותר משעשע מהחלק שלו בסרט :P

זה בטוח :idea:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 יולי 2020, 12:47

ראיתי סוף סוף את הפרזיטים, הקוריאני...
אחלה סרט! עד שמגיעים לסוף, שהיה ממש מעפן בעיניי.

התחלתי לצפות בסדרה HANNA שבינתיים היא סבבה... פשוט שמעתי שהעונה השנייה ממש טובה אז אמרתי נתחיל ונראה.
מישהו כאן צופה בה?

אה, והטריילר הזה הצחיק אותי:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יולי 2020, 01:06

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יולי 2020, 02:57

הולכת לצאת סדרה של HBO על המשטרה של גות'ם שמתרחשת בעולם של הבטמן של מאט ריבס שיוצא שנה הבאה. הסדרה מתרחשת בתקופה שמובילה אל הסרט ותראה איך גות'ם הפכה למושחתת.

האמת שתמיד תהיתי איך מעולם לא הייתה סדרת HBO של בטמן כששניהם יושבים תחת המטריה של WB כל כך הרבה שנים. אני משער שזה סופסוף הולך לקרות ובתקווה לא יהיה אשפה כמו הזבל שמוציאה WB אבל יהיה ברמה ש-HBO יודעת לעשות.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים