נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

idan
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי idan » 24 יוני 2022, 23:35

אגב דולבי ויז׳ן, חייב לציין שאני לא רואה את היתרון הגדול של זה על hdr10. אני יודע שבתאוריה זה אמור להיות טוב יותר אבל בפועל ההבדל היחיד שאני מצליח לזהות הוא שדולבי ויז׳ן נראה קצת יותר חשוך לפעמים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2022, 00:07

idan כתב:אגב דולבי ויז׳ן, חייב לציין שאני לא רואה את היתרון הגדול של זה על hdr10. אני יודע שבתאוריה זה אמור להיות טוב יותר אבל בפועל ההבדל היחיד שאני מצליח לזהות הוא שדולבי ויז׳ן נראה קצת יותר חשוך לפעמים.

אתה אמור לראות הבדל בטווח צבעים, בגלל ההבדל בין הפורמטים זה אמור להיות הכי בולט בעיקר בתוכן שיש בו סצנות סופר חשוכות וגם (בנפרד לגמרי) סצנות סופר בהירות. למשל דיון החדש אמור להיות דןגמה קלאסית ליתרונות של דולבי ויז׳ן.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יוני 2022, 12:16

הסיבה ש-DV נראה חשוך יותר הרבה פעמים היא פשוט בגלל שהתוכן במקור עבר גריידינג שקרוב יותר לרמות הבהירות ש-DV מציג לעומת HDR10,כלומר,זו לא בהכרח תמונה "טובה" יותר לעין אבל כן מדויקת יותר, ועבורי לפחות זה יותר חשוב,בייחוד בסוגי תכנים משתנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2022, 20:40

Uncle Pey'j כתב:הסיבה ש-DV נראה חשוך יותר הרבה פעמים היא פשוט בגלל שהתוכן במקור עבר גריידינג שקרוב יותר לרמות הבהירות ש-DV מציג לעומת HDR10,כלומר,זו לא בהכרח תמונה "טובה" יותר לעין אבל כן מדויקת יותר, ועבורי לפחות זה יותר חשוב,בייחוד בסוגי תכנים משתנים.

כלומר, טכנית יש לכל פריים יותר טווח של צבע ב-DV אז התמונה אמורה להיות אבסולוטית טובה יותר. אלה אם כן עשו חרא של המרה כמובן, וגם זה קורה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2022, 08:37

עשיתי אתמול סיור עומק בדיסני פלוס ואם ממש מחפשים, אפשר למצא שם את כל התוכן של FX. למשל את אטלנטה, it’s always sunny, Devs, דייב או what we do in the shadows.אבל מה? הכל עונות ישנות. אטלנטה רק 2 עונות, it’s only sunny רק 14 ו-what we do in the shadows רק 2 למרןת שעונה 4 עוד רגע מתחילה. וללא מעט תוכן אין בכלל תרגום, בעיקר סרטים.

בסוף התחלתי לראות אחרי כל כך הרבה שנים את bob’s burgers (שיש לה תרגום אגב) וממש נהנתי. לא היו תקיעות, אבל בסופ״ש הנסיון הרביעי שלי ושך אשתי לראות את פאם וטומי נכשל בגלל תקיעות כל 20 שניות.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 27 יוני 2022, 13:06

ראיתי בסופ"ש את טופ גאן מאווריק באיימקס. אם יש סרט על מסך גדול עם רמקולים בומבסטיים זה את הסרט הזה.
הסרט הוריד הרבה ציזיות וקטעים מתים שהיו בסרט המקורי לטובת קרבות אוויר ופעלולי טיסה והתוצאה היא סרט אקשן מצויין, למרות שהוא חוצה את גבולות ההיגיון לקראת הסוף.
ספויילר: הצג
גם אהבתי שנושא הסרט הוא תקיפת הכור באיראן...

מעבר לזה ראיתי את דוקטור סטריינג' האחרון, הוא היה בסדר כזה, אהבתי את הטוויסט של הסרט לכיוון של האימה אבל מעבר לזה הוא מרגיש כמו עוד סרט מארוול גנרי בלי שום חלק מהתוכנית לנבל הגדול הבא, אולי מארוול הרגילו אותנו לטוב מדי...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2022, 14:20

Baba Yaga כתב:ראיתי בסופ"ש את טופ גאן מאווריק באיימקס. אם יש סרט על מסך גדול עם רמקולים בומבסטיים זה את הסרט הזה.
הסרט הוריד הרבה ציזיות וקטעים מתים שהיו בסרט המקורי לטובת קרבות אוויר ופעלולי טיסה והתוצאה היא סרט אקשן מצויין, למרות שהוא חוצה את גבולות ההיגיון לקראת הסוף.
ספויילר: הצג
גם אהבתי שנושא הסרט הוא תקיפת הכור באיראן...

מעבר לזה ראיתי את דוקטור סטריינג' האחרון, הוא היה בסדר כזה, אהבתי את הטוויסט של הסרט לכיוון של האימה אבל מעבר לזה הוא מרגיש כמו עוד סרט מארוול גנרי בלי שום חלק מהתוכנית לנבל הגדול הבא, אולי מארוול הרגילו אותנו לטוב מדי...

איך ראית אותו באיימקס? הוא לא באיימקס כבר שבועות. אני מאבד את הצפון מזה, אלוויס באיימקס אבל טופ-גאן לא. מה נסגר.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 27 יוני 2022, 14:55

מתקן, לא איימקס אלא באולם של דולבי אטמוס.
באיימקס הקרינו רק בשבוע הראשון אם אני לא טועה ואז הפסיקו, באמת מבאס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יוני 2022, 16:46

Baba Yaga כתב:מתקן, לא איימקס אלא באולם של דולבי אטמוס.
באיימקס הקרינו רק בשבוע הראשון אם אני לא טועה ואז הפסיקו, באמת מבאס.

הייתה איזה שלושה שבועות הקרנה אחת אבל זה היה ביום ראשון באיזה 3 בצהרים או משהו כזה. ממש מבאס, חשבתי שכשפארק היורה ירד מהאיימקס אז יתחילו לשלב כמה הקרנות של top gun בשבוע, אבל כלום, פשוט נותנים את כל המסכים לסרט החדש בקולנוע לא משנה איזה סרט זה. כלומר, אלוויס? באמת? הוא ימלא את האיימקס יותר מ-top gun? אין לי שמץ, אבל זה נשמע לי מוזר אם זה יקרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יולי 2022, 13:54

בהמשך לוידאו שהבאתי לכאן לפני זמן מה לגבי החצי הראשון של DUNE - הם עשו עכשיו תקציר באמת קצר על *כל* הספרים בסדרה, כך שמי שלא קרא ורק שמע את נדב מדבר על כמה, ועד כמה הם הזויים - יוכל לשמוע בעצמו:

לא נראה לי שהפסדת כשויתרת על הספר האחרון ;)

אם לא עובד לכם זה הלינק
https://youtu.be/hJ658qV-xAg

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 יולי 2022, 14:14

אני אהבתי גם הספר האחרון בזמנו כשקראתי אותו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 יולי 2022, 15:06

Laskin כתב:בהמשך לוידאו שהבאתי לכאן לפני זמן מה לגבי החצי הראשון של DUNE - הם עשו עכשיו תקציר באמת קצר על *כל* הספרים בסדרה, כך שמי שלא קרא ורק שמע את נדב מדבר על כמה, ועד כמה הם הזויים - יוכל לשמוע בעצמו:

לא נראה לי שהפסדת כשויתרת על הספר האחרון ;)

אם לא עובד לכם זה הלינק
https://youtu.be/hJ658qV-xAg

כל הספרים ב-12 דק׳? קשוח. למרות שטכנית ברובם יש בערך 2 התרחשויות עם משמעות, אז אולי זה לא קשוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יולי 2022, 15:44

בנושא אחר - התחלתי את האורוויל ואני ממש נהנה…
זה לא ממש מצחיק בטירוף או משהו, אבל דווקא אלמנט הסטאר טרק-י עובד נפלא, כל פרק סיפור אחר עם אלמנטים מדליקים, ככה אני זוכר את (מעט) הפרקים שהייתי רואה מסטאר טרק הישנים, כשהייתי ילד קטן, רק בתוספת הומור סביר ולוקח את עצמו עוד יותר בקלילות, וכמובן שמודרני יותר במבנה.
שמעתי שהסדרה גם משתפרת… בינתיים זו הסיבה שלא ביטלתי את הדיסני פלוס שלי, אבל בקרוב מאוד אעשה זאת! :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 01 יולי 2022, 21:35

אחת הסדרות האהובות עליי! עוד מעט עונה חדשה!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 יולי 2022, 13:50

שבטח לא תגיע לדיסני פלוס עד 2025 :/

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 יולי 2022, 19:55

כן ראיתי שיש רק שתי עונות בדיסני פלוס אז לא הבנתי מה העניין כי ראיתי שיש כבר עונה שלישית… אבל לא נורא, יש דרכים אחרות

בינתיים ממשיך לצפות ומאוד נהנה

צפיתי גם בסיום של stranger things וזה היה סבבה… חשבתי שזה הסוף של הסדרה כולה משום מה, אבל נראה שהם ימשיכו, מתישהו

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 יולי 2022, 12:47

ביקורות צוננות מאוד על THOR L&T לצערנו...
אני אוהב את סרטי ת'ור יחסית, אחרי שומרי הגלקסיה ודדפול הראשונים - אלו היותר אהובים עליי מתוך הקטלוג של מארוול, קיוויתי שיהיה טוב למרות הדגלים האדומים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 יולי 2022, 01:55

ת'ור: אהבה ורעם הוא בעצם ת'ור ראגנרוק 2, על כל המשתמע מכך. מי שאהב את הקודם, יאהב את זה, ומי שלא לא.
הם ממש אותו דבר בהמון בחינות, אם בכל זאת הייתי צריך להשוות אז הייתי אומר שהוא פחות מצחיק ומטורף מהקודם, אבל שהסיפור הרגשי שמסביב ללונה פארק הזה עובד קצת טוב יותר מהקודם. אבל עדיין, זה לא אומר שהוא לא מצחיק ואקראי לחלוטין, או שהסיפור הרגשי שלו שווה משהו ובאמת עובד או הגיוני. סך הכל זה כמו הקודם, מאוד מצחיק ודי מפוספס בכל השאר.

כאחד שת'ור ראגנרוק הוא אחד מסרטי המארוול האהובים עליו (כי גם ככה הכל שם כבר ממבו ג'מבו מחורטט, אז לפחות שיקח לקיצון את האקראיות), מאוד נהנתי גם באהבה ורעם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 יולי 2022, 18:44

הסתיימה העונה הראשונה של סטאר טרק סטריינג' ניו וורלדס.
בינתיים - די אהבתי. יש פה חזרה למקורות מצד אחד, כן בנייה של סדרה מודרנית, הרבה נגיעות לעבר - אבל בצורה הגיונית ובנויה טוב.
זה לא אומר שאין רגעים חלשים פה ושם, או לעיתים רגעי "מה הם חשבו לעצמם", (למרות שבתכלס, גם הם היו נחמדים ברובם). אבל אין ספק שהיא הייתה עונה סבבה.
העונה הזאת הייתה צריכה מצד אחד להחזיק את עצמה, להביא משהו חדש, ומצד שני לפתור "את החיבורים" של מה שיהיה בעתיד, והם עשו את זה בצורה מאוד טובה לטעמי, ובפרק סיום עונה חזק ומאוד מוצלח לטעמי.
בהחלט מעניין מה הם יעשו בעונה הבאה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יולי 2022, 00:39

סיימתי את העונה השלישית של the boys, היא הייתה מצויינת לדעתי. היא הלכה בדיוק במקום הנכון על הקו שבין ההזוי, הפרודי והדרמתי. נהנתי מכל רגע. וסחטן על תומר קפון שמקבל את היחס הכי גרוע בארץ אי פעם של הצלחה בהוליווד מול תשומת לב של התקשורת המקומית. כל דביל שמשחק גופה בCSI מקבל כתבה באולפן שישי אבל מתומר משום מה מתעלמים.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 יולי 2022, 08:22

DrKeo כתב:סיימתי את העונה השלישית של the boys, היא הייתה מצויינת לדעתי. היא הלכה בדיוק במקום הנכון על הקו שבין ההזוי, הפרודי והדרמתי. נהנתי מכל רגע. וסחטן על תומר קפון שמקבל את היחס הכי גרוע בארץ אי פעם של הצלחה בהוליווד מול תשומת לב של התקשורת המקומית. כל דביל שמשחק גופה בCSI מקבל כתבה באולפן שישי אבל מתומר משום מה מתעלמים.

כל מילה. לגבי תומר - כן, גם תפקיד נרחב וגם עושה אותו מצוין לדעתי. ממש נהנתי מהעונה הזאת (הרבה יותר מהקודמת).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 יולי 2022, 14:03

יא אללה שלכם, בסדר אני אראה :).
את העונה הראשונה חיבבתי אבל השנייה הייתה ממש מוגזמת מבחנתי, ומטופשת להחריד. אבל אתם לא הראשונים ששמעתי שאומרים בדיוק את זה (עונה מצוינת בהשוואה לשנייה), אז בסדר, אתן צ'אנס נוסף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יולי 2022, 15:06

Stick כתב:יא אללה שלכם, בסדר אני אראה :).
את העונה הראשונה חיבבתי אבל השנייה הייתה ממש מוגזמת מבחנתי, ומטופשת להחריד. אבל אתם לא הראשונים ששמעתי שאומרים בדיוק את זה (עונה מצוינת בהשוואה לשנייה), אז בסדר, אתן צ'אנס נוסף.

בהחלט יותר ברמה של הראשונה מאשר השניה. האמת שיש מצב שיותר טובה מהראשונה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 יולי 2022, 15:34

בדיוק הבוקר התכתבתי עם חבר והסכמנו שהעונה הזאת טובה מהראשונה בדברים מסוימים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 יולי 2022, 16:00

הם מצאו את הבאלנס שלהם, בדיוק הכמות הנכונה של דרמה, נונסנס ופרודיה. והסצנת פתיחה עם ״אנטמן״ היא גרוטסקית ברמות אחרות, יחד עם הפרודיה על סניידר. אהבתי איך מארוול ו-DC קובעות שפות ויזואליות והם משתמשים בהן כי הם סומכים שהקהל מכיר כבר קונבנציות של מארוול ו-DC.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים