נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 13:04

התנין כתב:הפלאש עומד על 71% ב RT.
תזכורת נוספת לכך שביקורות מהללות מהקרנות אקסלוסיביות של סרט מדובר כלשהו, חצי שנה לפני מועד היציאה, הן משהו שאפשר לנגב איתו את התחת.

דווקא רוב המקומות שאני עוקב אחריהם ממש שבחו את הסרט, יש לי הרגשה (ולא רק הרגשה כי לא מעט כתבו את זה במפורש) שיש לזה קשר לא קטן לעזרה מילר.

ואני מזכיר, הפלאש לא היה הקרנות מוקדמות אקסקלוסיביות כמו שאנחנו רגילים, הוא היה הקרנות נסיון תוך תעשיתיות ואלה שני דברים מאוד שונים.
We're just normal men. We're just innocent men

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 12 יוני 2023, 13:06

איפה שיבחו את הסרט?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 13:19

רוב המקומות שאני באמת עוקב אחריהם, כמו Empire למשל. כלומר, יש לו 71% ב-RT, לא 20, זה אומר שהרוב המוחלט של מבקרים אהב אותו.

אבל לא ראיתי את הסרט, אז אני לא יכול להעיד לאיכות שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2023, 14:43

חתיכת דחייה…
מצחיק לראות תאריך יציאה של 2031
זה נשמע כל כך רחוק…
וואלה יש מצב שכולם יעדיפו לצפות בו על הApple Vision 7s שלהם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 יוני 2023, 18:18

2025? חשבתי שסיימו לצלם את 3 כבר והם רק צריכים לעבוד על חלק מהאפקטים. למרות שזאת רק דחיה של שנה אם אני לא טועה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 יוני 2023, 23:30

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 יוני 2023, 08:08

בהתחשב שכל הדמויות הן כבר CGI, וגם בסרט שיצא עכשיו הזה לקחו את סיגורני וובר בת ה74 לשחק ילדה בת 14, (ומה יהיה עם יכולות AI...) אז זה לא באמת משנה...
תמונה

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 15 יוני 2023, 13:40

הגיוני מאוד שידחו כי יש את שביתת התסריטאים שדוחה את כל הפרויקטים וגורמת לתגובת שרשרת.
אבל כזו דחיה? מוזר מאוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2023, 18:12

התסריט שלו די בוודאות גמור, הבנתי שגם הצילומים בערך... לפחות הסרט השלישי, וחלקים מהרביעי אולי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 יוני 2023, 20:41

זה נכון אבל עדין יש בעיה שאסור לעשות מודיפיקציות בתסריט בזמן הצילום, אז לא מעט הפקות החליטו לדחות כי זה בלתי אפשר לצלם סרט או סדרה ככה.

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 17 יוני 2023, 22:12

ראיתי הפלאש. סרט חביב, מהנה. אבל לא מתעלה לרמה גבוהה מדי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יוני 2023, 23:32

התנין כתב:ראיתי הפלאש. סרט חביב, מהנה. אבל לא מתעלה לרמה גבוהה מדי.

אז הנה, גם אתה נפלת בפח :!:

התנין
Trainee

הודעהעל ידי התנין » 18 יוני 2023, 06:54

חחח הלכתי נטו בגלל הבאטמן של קיטון, החביב עליי עד מאוד. הייתי הולך בכל תרחיש.
אבל הביקורות המהללות בהקרנות הניסיון בהחלט היו מוגזמות. סרט שלא מתעלה על סרט מארוול ממוצע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 09:35

אמתין שיגיע למסך הקטן...

אגב, סיימתי את "היורשים" ואני מוכרח לציין שבעיניי מדובר בסדרה אולי הכי אוברייטד שאי פעם הייתה.
העונה הראשונה בסדר גמור, עם דרמה מעניינת יחסית וטון מעט שונה בהומור שלה, ואהבתי את זה במיוחד...
אבל היא די חוזרת על עצמה, אין שום התקדמות או התפתחות אישית של הדמויות, לא אכפת לי משום דמות שם ואם ימותו דמויות זה אף פעם לא משנה לי, אין שום "כיף" בסדרה הזו שלכאורה אמורה לתת הצצה כלשהי לחיי האלפיון העליון... אני כל הזמן חיכיתי לאיזה רגע ממש טוב, ולמעט אולי מונולוג וחצי של אב המשפחה - לא היו רגעים כאלה, אלא בעיקר רגעי קרינג' של אחד הילדים העלובים.
אה - והסוף... מה הם חושבים שהם, הסופרנוס? מעפן בעיניי.

בקיצור, חוץ מרגעי ההומור עם גרג, שהיו ההיילייט של הסדרה מבחינתי - אני בדיעבד מתחרט שצפיתי בה, בזבוז זמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 10:01

והנה כל הקרדיט שלאסקין צבר ב-20 שנים יורד לתמיון..

הסדרה הכי טובה - ever :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 18 יוני 2023, 10:39

Laskin כתב:אגב, סיימתי את "היורשים" ואני מוכרח לציין שבעיניי מדובר בסדרה אולי הכי אוברייטד שאי פעם הייתה.
העונה הראשונה בסדר גמור, עם דרמה מעניינת יחסית וטון מעט שונה בהומור שלה, ואהבתי את זה במיוחד...
אבל היא די חוזרת על עצמה, אין שום התקדמות או התפתחות אישית של הדמויות, לא אכפת לי משום דמות שם ואם ימותו דמויות זה אף פעם לא משנה לי, אין שום "כיף" בסדרה הזו שלכאורה אמורה לתת הצצה כלשהי לחיי האלפיון העליון... אני כל הזמן חיכיתי לאיזה רגע ממש טוב, ולמעט אולי מונולוג וחצי של אב המשפחה - לא היו רגעים כאלה, אלא בעיקר רגעי קרינג' של אחד הילדים העלובים.
אה - והסוף... מה הם חושבים שהם, הסופרנוס? מעפן בעיניי.

בקיצור, חוץ מרגעי ההומור עם גרג, שהיו ההיילייט של הסדרה מבחינתי - אני בדיעבד מתחרט שצפיתי בה, בזבוז זמן.

חייב להגיד שאני די מתחבר לביקורת, זאת סדרה איכותית כמו שרק hbo יודעים לעשות, אבל היו יכולים לקצר אותה בעונה אחת לפחות, בעונה האחרונה אחרי
ספויילר: הצג
המוות של הביג בוס שהיה הפתעה, ציפיתי שהוא ימות בפרק הלפני אחרון
הסדרה התחילה להתמסמס ודי להימרח... אני דווקא מרוצה מהסוף החצי פתוח הזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2023, 11:01

אני לא המשכתי אחרי הפרק הראשון של העונה השלישית. כבר לא תפס אותי. עכשיו שהסתיים לגמרי צריך לראות מה פספסתי
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 11:36

השלישית פרקים האחרונה הייתה מטורפת, וכך גם הפרק השלישי. העונה הזאת לא הייתה מה שציפיתי ממנה וזה לגמרי לזכותם. אם כבר להתלונן על עונה זאת עונה 3 שהקורונה השמידה כי לא יכלו לכנס את כל השחקנים בחלל אחד וכמו שאנחנו יודעים סקסשן זורחת בפרקי חתונה/לוויה/אירוע עסקי גדול. אבל בחצי השני של העונה השלישית הם התרוממו שוב, בעיקר בגלל הסרה של מגבלות הקורונה, והסדרה חזרה לזרוח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 12:35

לא יודע, לא ראיתי את הזריחה הזו, באופן אישי.
רק ירידה די עקבית באיכות אחרי העונה הראשונה, ברביעית הייתה עלייה קטנה אבל עדיין - שום דבר שם לא ממש עניין אותי, שום דמות או התפתחות עלילתית...
סתם כזה. מיותר, כאמור. לא התחברתי ואני לרוב מתחבר לסדרות האלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 13:07

אני מרגיש שאני חיי בביזרו-וורלד, בבקשה שמישהו יבוא להגיב פה ולהציל את הבריאות הנפשית שלי.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 18 יוני 2023, 14:39

DrKeo כתב:אני מרגיש שאני חיי בביזרו-וורלד, בבקשה שמישהו יבוא להגיב פה ולהציל את הבריאות הנפשית שלי.

בוא נשאל אותך ככה, במדרג הסדרות של HBO איפה היית מדרג את יורשים? אצלי זה מקום טוב באמצע. לא יותר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 14:41

Baba Yaga כתב:
DrKeo כתב:אני מרגיש שאני חיי בביזרו-וורלד, בבקשה שמישהו יבוא להגיב פה ולהציל את הבריאות הנפשית שלי.

בוא נשאל אותך ככה, במדרג הסדרות של HBO איפה היית מדרג את יורשים? אצלי זה מקום טוב באמצע. לא יותר.

טופ 5 סדרות הכי טובות. לא של HBO, אי פעם.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 18 יוני 2023, 14:54

אז יש בינינו אי הסכמות קשות :D
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 15:04

אני באמת לא מבין מה אתה מוצא בסדרה... במקרה הטוב היא ממוצעת.
המשחק כל כך טוב בעינייך? בעיניי מלבד האבא של המשפחה - המשחק *הרבה* מתחת לסטנדרטים של HBO. קנדל ורומן הם שחקנים סוג ג' שעושים בעיקר קרינג' והם השחקנים הראשיים, אפשר לומר.
התפתחות דמויות - אפס. כולן התחילו דושים שאתה לא מתעניין בהם וסיימו דושים שאתה לא מתעניין בהם, היה נסיון להכנס לעומק של "שיב" אבל גם זה לא ממש קרה... היא גם השמינה כל כך אחרי העונה הראשונה, שלהמשיך להציג אותה בתור המליארדרית השווה - קצת פחות עבד. לעומת זאת דווקא זה הסתדר עם מה שקורה בהמשך :)
העלילה גם לא הולכת לשום מקום ממש מעניין.
במשך כל פרקי הסדרה - אף פעם לא הייתי במתח, אף פעם לא היה אכפת לי מה יקרה עם הדמות או העסקה או וואטאבר...
הקטעים היחידים שאהבתי - היו כשהסדרה הפכה ל"קומדיה", וזה היה 90% בקטעים עם גרג, או גרג וטום. וכמובן רומן, אבל לקחו את זה לפעמים למקום רציני, וזה פחות עבד.

אני גם מוצא שרוב חבריי פרשו ממנה או חושבים כמוני לאחר שסיימו. אז כנראה שה"בעייה" שיש לי היא מאוד נפוצה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 15:14

Laskin כתב:

אני באמת לא מבין מה אתה מוצא בסדרה... במקרה הטוב היא ממוצעת.
המשחק כל כך טוב בעינייך? בעיניי מלבד האבא של המשפחה - המשחק *הרבה* מתחת לסטנדרטים של HBO. קנדל ורומן הם שחקנים סוג ג' שעושים בעיקר קרינג' והם השחקנים הראשיים, אפשר לומר.
התפתחות דמויות - אפס. כולן התחילו דושים שאתה לא מתעניין בהם וסיימו דושים שאתה לא מתעניין בהם, היה נסיון להכנס לעומק של "שיב" אבל גם זה לא ממש קרה... היא גם השמינה כל כך אחרי העונה הראשונה, שלהמשיך להציג אותה בתור המליארדרית השווה - קצת פחות עבד. לעומת זאת דווקא זה הסתדר עם מה שקורה בהמשך :)
העלילה גם לא הולכת לשום מקום ממש מעניין.
במשך כל פרקי הסדרה - אף פעם לא הייתי במתח, אף פעם לא היה אכפת לי מה יקרה עם הדמות או העסקה או וואטאבר...
הקטעים היחידים שאהבתי - היו כשהסדרה הפכה ל"קומדיה", וזה היה 90% בקטעים עם גרג, או גרג וטום. וכמובן רומן, אבל לקחו את זה לפעמים למקום רציני, וזה פחות עבד.

אני גם מוצא שרוב חבריי פרשו ממנה או חושבים כמוני לאחר שסיימו. אז כנראה שה"בעייה" שיש לי היא מאוד נפוצה

לא יודע, כל התעשיה מתיחסת לסדרה הזאת כאילו היא masterpeice חד פעמית, אז אולי אתה החריג? :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 117 אורחים