נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 16:28

יכול להיות, וזו לא תהיה הפעם הראשונה שאני לא
מתחבר למשהו מאוד פופולרי או ״נחשב״, כמו כולנו… אבל דווקא כאן אני מתעקש שהמלך הוא עירום. אני מנחש שחלק מה״השתפכות״ על הסדרה זה בגלל שכאילו מדובר במשפחת מרדוק ותאגיד הענק בחדשות הוא כאילו פוקס ניוז, אז להציג אותו כסופר מושחת ואת האנשים מאחוריו כיורשים מפונקים ופאתטיים זה מאוד ״חתרני ומגניב״, אבל אני משוכנע שאצלך זה לא הקטע… אז אני באמת שואל - המשחק פה היה איכותי בעיניך? התסריט? התפתחות כלשהי? אני באמת ובתמים לא מבין על מה, במקרים אחרים של סדרות שלא התחברתי אליהן - כמעט תמיד הבנתי מה הקטע, ופשוט זה לא היה בשבילי. פה זה אמור להיות בשבילי אבל שום דבר לא עבד ממש

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 17:04

התסריטים הכי חדים בטלביזיה מאז Veep, אני מת על הדמויות (כן, הן דוחות אחת אחת אבל זאת המשיכה :)) והסצנות עסקים שם הן אקשן יותר טוב מרוב סרטי האקשן. חוץ מזה, כשמנסים להפיל את לוגן ומגיעים מולו לרגע שליפת הסכין, זה פאקינג תמיד הופך לפרק סטייל החתונה האדומה. ואני לא מאמין שאתה יורד על המשחק, דווקא על המשחק? יש בסדרה הזאת:
1) המשחק הכי טוב בטלביזיה.
2) התסריטים הכי טובים בטלביזיה.

הפרקי ״כל הדמויות של הסדרה כלואות במקום גדול וסופר יוקרתי יחדיו״ אלה הפרקים הכי טובים בטלביזיה. חתונות, לוויות, הנסיון קניה של פירס.. אין על הפרקים האלה. פרק 3 של עונה 4 הוא לא פחות ממאסטרפיס, הדיפיקציה הכי טובה של מה שהציגו שם בטלביזיה פחות או יותר אי פעם.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 19:02

אני לא יכול שלא להסכים יותר ממה שאני לא מסכים עם כל מה שכתבת כאן. תסריט באמת ברמה בינונית גם בלי קשר לHBO והמשחק פשוט עורר בי קרינג׳, עם דגש שוב על רומן וקנדל, שפשוט לא קניתי שום דבר שהם הביאו למצלמה, אף לא לרגע. ודווקא הרגעים שאמורים להיות ההיילייט - המפגשים במקומות כאלה ואחרים - בעיניי היו תמיד פספוס ענק. אה, ושלא נדבר על ההוא מ״דם אמיתי״ בתפקיד הגרוע ביותר עם המשחק הגרוע ביותר, ואני אוהב את השחקן. היו שם רגעים שאמרתי ״באמת?? זה הכי טוב שלך?!״

כנראה שצפינו בסדרות שונות ביקומים מקבילים או משהו :)

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 18 יוני 2023, 19:29

אני חושב שהמשחק ביורשים הוא על סף השלמות. עונה 4 לקחה את זה לקצה.
שחקנים אדירים אחד אחד עם בימוי מדהים.

אבל - וזה אבל גדול - בסוף הסדרה מרגישה כמו אופרת סבון. אז אצלי היא לא מדורגת כל כך גבוה כמו אצל נדב, למרות שבהחלט אהבתי אותה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 19:33

Laskin כתב:אני לא יכול שלא להסכים יותר ממה שאני לא מסכים עם כל מה שכתבת כאן. תסריט באמת ברמה בינונית גם בלי קשר לHBO והמשחק פשוט עורר בי קרינג׳, עם דגש שוב על רומן וקנדל, שפשוט לא קניתי שום דבר שהם הביאו למצלמה, אף לא לרגע. ודווקא הרגעים שאמורים להיות ההיילייט - המפגשים במקומות כאלה ואחרים - בעיניי היו תמיד פספוס ענק. אה, ושלא נדבר על ההוא מ״דם אמיתי״ בתפקיד הגרוע ביותר עם המשחק הגרוע ביותר, ואני אוהב את השחקן. היו שם רגעים שאמרתי ״באמת?? זה הכי טוב שלך?!״

כנראה שצפינו בסדרות שונות ביקומים מקבילים או משהו :)

באמת צפית בסדרה ביקום מקביל :)
כלומר, יש אתר גדול שלא עשה כתבה סטייל ״למה סקסשן הסדרה הכי טובה אי פעם״? ולא, זה לא כי הם יורדים על אנשים עשירים, יש מליון סדרות שיורדות על אנשים עשירים ותוך כדי מיצגים נשים שחורות לסביות, מפילים את הפטריארכיה ושונאים אנשים לבנים במקביל ועדין הן לא מקבלות את התשבוחות של סקסשן. אז כן, בהחלט עולם מקביל, אני רק לא בטוח מי מאיתנו ביקום הראשי ;)

אה, וזה שקראת לאלכסנדר סקארסגארד ״זה מדם אמיתי״ מוריד לך עוד נקודות!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 20:24

זה לא אשמתי שהמשפחה כולה משחקת ואי אפשר להבדיל ביניהם למרות שתכלס הם לא ממש דומים אבל אצלי בראש השמות הארוכים האלה לא מצליחים לתפוס.
וכן - הוא ממש מביך שם לדעתי. לא נראה ולא מתנהג כמו החנון הגאון שהוא כאלה אמור להיות, משהו שם פשוט לא עובד אצלי.
אצל אח של מקולי קאלקין גם כלום לא עובד (תוריד לי גם על זה, לא אזכור את שמו לעולם), וגם קנדל - וואו, מה זה?? לא הייתי מביא לו עבודה שוב. שיב וטום משחקים בסדר, האבא משחק מעולה.

אבל טעם וזה. פשוט אני ממש לא מבין פה כלום וממה מתלהבים. סדרה בינונית עם משחק גרוע ותסריט שלא מאפשר להתחבר :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 20:42

Laskin כתב:זה לא אשמתי שהמשפחה כולה משחקת ואי אפשר להבדיל ביניהם למרות שתכלס הם לא ממש דומים אבל אצלי בראש השמות הארוכים האלה לא מצליחים לתפוס.
וכן - הוא ממש מביך שם לדעתי. לא נראה ולא מתנהג כמו החנון הגאון שהוא כאלה אמור להיות, משהו שם פשוט לא עובד אצלי.
אצל אח של מקולי קאלקין גם כלום לא עובד (תוריד לי גם על זה, לא אזכור את שמו לעולם), וגם קנדל - וואו, מה זה?? לא הייתי מביא לו עבודה שוב. שיב וטום משחקים בסדר, האבא משחק מעולה.

אבל טעם וזה. פשוט אני ממש לא מבין פה כלום וממה מתלהבים. סדרה בינונית עם משחק גרוע ותסריט שלא מאפשר להתחבר :/

יש מצב שעם החוקים החדשים של בן גביר אתה תשב על ההודעה הזאת במעצר מנהלי, תזהר.

כלומר, יש פה ניתוק טוטאלי מהמציאות. ליטרלי הסדרה הזאת זכתה 3 פעמים באמי על כתיבה, כלומר כל ה-3 עונות ששודרו והספיקו לאמי אשכרה זכו בפרס הכתיבה הכי טובה מכל סדרות הדרמה שבטלביזיה היום, 3 מתוך 3 (ומי יודע, אולי השנה זה יהיה 4 מתוך 4) ואתה אומר שהכתיבה שלה גרועה? אפשר להגיד על סקסשן הרבה דברים, אבל כתיבה גרועה? היא זכתה 2/3 בסדרת דרמה הכי טובה, קנדל היה מועמד פעמיים לשחקן הראשי הטוב ביותר וגם זכה (וכנ״ל טום) ואולי הם לא זכו אבל לוגן, ג׳רי, רומן, שיב ואפילו הדודן גרג היו מועמדים כולם לאמי. הביקורות משתפכות, אתרים כותבים כתבות סטייל ״הסדרה הכי טובה אי פעם״ כולל כתבה בגארדיאן למה סקסשן יותר טובה מהסופרנוס וזה באמת רק קצה הקרחון. אני משער שזאת פחות או יותר הסדרה הכי מוערכת בביצה ההוליוודית מאז הסופרנוס? אז אם אחד מאיתנו חיי בביזארו-וורלד, אני לפחות מרגיש שזה לא אני :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 21:54

האמי׳ז יכולים לקפוץ לי, כמו האקדמיה/אוסקר׳ז הם לא רלוונטיים לשום דבר. גם לא הגארדיין… אני מוכן להיות בצד הנגדי שלהם בכל יום ;)

וברצינות - אני ניסיתי, ושרדתי עד הסוף כדי לספר… שזה לא שווה את זה :)
הסופרנוס?? ברצינות?! אפילו שהיא לא מחזיקה יום כמו בעבר - הדמויות שם כן היו משהו ש״אכפת לי מהן״, כמעט כולן האמת. הסיפור מותח ומעניין, לא איזה עסקה שלא מעניינת בשום צורה כי לדמויות יהיה בכל מקרה את האפשרות לעשות מה שירצו אחר כך עם ערימות הרזרבות שלהם, אין פה שום Stakes, ובשום רגע לא היה אכפת לי מי ייבחר לירוש את העסק… ושוב - המשחק, ואני באמת לא מגזים - היה מעורר גיחוך לפעמים בעיניי. אם הקנדל הזה היה אפילו רק מועמד זה כבר אומר הרבה לדעתי על המוסד הזה.

מה אני אגיד… שמח שלפחות בסביבה הקרובה שלי אנשים שפויים יותר, אני כנראה לעולם לא אבין.
אגב גם את veep שהזכרת לא אהבתי אבל שם פרשתי מהר מאוד בעונה הראשונה כבר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 22:21

בסביבה שלי אנשים ספרו את הדקות לעונה האחרונה, אז כנראה שהסביבות שלנו מאוד שונות :)
ולהגיד שהכתיבה והמשחק שם לא טובים, זה פשוט אובייקטיבית לא נכון. אפשר לא לאהוב סדרה, אבל סקסשן כתובה ומשוחקת ברמות הכי גבוהות של התעשיה. אני שם עליך אות קין לכל החיים :)

boar on the floor.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 22:40

אתה והאקדמיה שלך - אובייקטיבית - טועים.
כתיבה ממוצעת, משחק נע בין גרוע עד כדי מביך למצויין, אבל היחס הוא 90-10, וזה רק נכון לעונה הראשונה שהיא בהפרש הכי טובה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2023, 23:14

יאללה נו, כל התשבוחות ששמעתי על הסדרה הזאת שמו לי אותה ברשימת צפייה כבר הרבה זמן. חוסר ההסכמה הכל כך קיצוני שלכם כבר ממש גורם לי לרצות לראות אותה...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2023, 09:32

Laskin כתב:אתה והאקדמיה שלך - אובייקטיבית - טועים.
כתיבה ממוצעת, משחק נע בין גרוע עד כדי מביך למצויין, אבל היחס הוא 90-10, וזה רק נכון לעונה הראשונה שהיא בהפרש הכי טובה.

אני מכיר הרבה דיעות על סקסשן, למשל אמא שלי לא סובלת אותה כי הדמויות הן כולן מרושעות. אבל אתה הבן אדם היחיד עלי אדמות שחושב שהיא לא כתובה או משוחקת טוב. אפשר לאהוב אותה, אפשר לשנא אותה, אבל כתובה ומשוחקת רע? מה נסגר?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2023, 10:18

הכתיבה אף פעם לא הייתה מעניינת מספיק בעיניי.
שום דבר לא קורה ממש, אחרי העונה הראשונה, ומה שכן קורה לא מספיק מעניין כי התוצאה של האירועים לא חשובה, בעיקר כי לא אכפת לי מהדמויות...
זו הבעייה הכי גדולה, כמו שאמא שלך אומרת - כולן חלאות אז איפה הSTAKES?

לגבי המשחק - זה משהו שאי אפשר ממש לפרש אחרת לדעתי, זה עניין של טעם... דמות האב כאמור משוחקת מצויין, ממש רמה גבוהה, ולעומתו יש את הילדים שאני באמת חושב שמשחקים גרוע, עם דגש על רומן וקנדל שאחד מתאים יותר לקומדיה והשני פשוט לא משכנע אותי. לא כשהוא "נרקומן מסכן" ולא כשהוא ב"היי" ולא כשהוא דוש, ובטח לא כשהוא ראפר :P זה פשוט לא עבד לי. זה היה נראה מאולץ ולא מקצועי, אני לא יכול להבין איך אפשר לומר שהוא שחקן טוב... אולי במקום אחר, אבל לא בתפקיד הזה. שיב סבירה פלוס.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2023, 11:32

בנושא אחר - נראה שגם הפלאש וגם אלמנטל - בדרך לכשלון בקופות
חבל לי בעיקר על אלמנטל, אבל הבנתי שהם הלכו FULL WOKE עם דמויות שהם טורחים להדגיש את הTHEY/THEM שלהם וכד'... אני באמת לא מבין איך הם לא מבינים שזו שטות מוחלטת שהולכת להעלם, אין מצב שאנשים ימשיכו לכנות יחידים ברבים לאורך זמן.
או שאני סתם זקן שלא רואה את העתיד כמו שצריך. אבל לי זה נראה טירוף.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 יוני 2023, 11:47

אולי זה כמו שפות כמו שלנו שדוחפים זכר נקבה לכל מילה לעומת שפות (מאוחרות יותר? אף פעם לא חקרתי) כמו אנגלית שאין דבר כזה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2023, 12:03

swiss-the-engine כתב:אולי זה כמו שפות כמו שלנו שדוחפים זכר נקבה לכל מילה לעומת שפות (מאוחרות יותר? אף פעם לא חקרתי) כמו אנגלית שאין דבר כזה.

לא כל כך הבנתי את הכוונה שלך... אתה חושב שזה יתפוס עד כדי כך שזה ישנה את השפות בכל העולם? בגלל איזה 0.005% מהאוכלוסיה כל השפות ישתנו ויתאימו את עצמן?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2023, 13:11

Laskin כתב:הכתיבה אף פעם לא הייתה מעניינת מספיק בעיניי.
שום דבר לא קורה ממש, אחרי העונה הראשונה, ומה שכן קורה לא מספיק מעניין כי התוצאה של האירועים לא חשובה, בעיקר כי לא אכפת לי מהדמויות...

לגבי המשחק - זה משהו שאי אפשר ממש לפרש אחרת לדעתי, זה עניין של טעם... דמות האב כאמור משוחקת מצויין, ממש רמה גבוהה, ולעומתו יש את הילדים שאני באמת חושב שמשחקים גרוע, עם דגש על רומן וקנדל שאחד מתאים יותר לקומדיה והשני פשוט לא משכנע אותי. לא כשהוא "נרקומן מסכן" ולא כשהוא ב"היי" ולא כשהוא דוש, ובטח לא כשהוא ראפר :P זה פשוט לא עבד לי. זה היה נראה מאולץ ולא מקצועי, אני לא יכול להבין איך אפשר לומר שהוא שחקן טוב... אולי במקום אחר, אבל לא בתפקיד הזה. שיב סבירה פלוס.

אם הכתיבה לא מעניינת אותך אז זה משהו אחד, להגיד שהיא רעה זה משהו אחר. המון קורה בכל עונה, אבל אם לא אכפת לך משום דבר, לא אכפת לך משום דבר. כלומר יש stakes ענקיים, אבל אם לא אכפת לך משום דבר אז כמון שאין שום stakes. ולגבי המשחק, אתה לא צריך להאמין לקנדל כראפר, זה בדיוק הקטע, שהוא חיי בסרט קשה. קנדל שחקן מדהים, וכך גם רומן, אבל כנראה שזה ישאר כל העולם מולך בנושא הזה :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 יוני 2023, 14:26

זה רק אני שלא שם לב שזה יצא? הבאתם פה?

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2023, 14:37

האמת שראיתי את זה ושלחתי את זה בקבוצה חובבי בבילון 5 בחברים שלי אבל שכחתי להביא לפה :)

והנה rebel moon של סניידר:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2023, 14:49

DrKeo כתב:
Laskin כתב:הכתיבה אף פעם לא הייתה מעניינת מספיק בעיניי.

אם הכתיבה לא מעניינת אותך אז זה משהו אחד, להגיד שהיא רעה זה משהו אחר. המון קורה בכל עונה, אבל אם לא אכפת לך משום דבר, לא אכפת לך משום דבר. כלומר יש stakes ענקיים, אבל אם לא אכפת לך משום דבר אז כמון שאין שום stakes. ולגבי המשחק, אתה לא צריך להאמין לקנדל כראפר, זה בדיוק הקטע, שהוא חיי בסרט קשה. קנדל שחקן מדהים, וכך גם רומן, אבל כנראה שזה ישאר כל העולם מולך בנושא הזה :)

אבל לא אכפת לי *בגלל* איך שהם כותבים... לא סתם כי החלטתי שלא אכפת לי.
אם המטרה שלהם הייתה שלא יהיה אכפת לי משום דמות - אז בזה הם הצליחו, אבל אז גם לא אכפת לי מה יקרה בעלילה בהקשר לדמויות...
ואיזה STAKES בדיוק? גם אם הם מפסידים בכל העסקאות שהיו בסדרה - עדיין יש להם מליארדים לנסות לעשות משהו אחר, או אותו דבר בדרך אחרת :)

לגבי המשחק זה לגמרי עניין של טעם, אני לא הצלחתי להאמין למשחק שלו בשום שלב.
כן, הדמויות פתטיות, אבל אפשר לעשות את זה אמין יותר, ולדעתי שני השחקנים האלה נכשלו בענק.

הרבה פעמים השוויתי בראש שלי את רגעי הקרינג' ל"המשרד" - שם הצליחו בענק, ופה הקרינג' הוא לא ממה שהדמות עושה, אלא מהמשחק.
ובעיקר מהשחקן מ"דם אמיתי", איזו אכזבה...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2023, 16:38

ברור שיש Stakes.
ספויילר: הצג
ראינו בבירור מה קנדל מסוגל להשיג כשהוא בלי התאגיד של אבא שלו. נכון, הוא מליארדר, אבל הוא לעולם לא יצליח להשיג משהו גדול כמו החברה של אבא שלו. כלומר, Stakes זה לא רק אקדח לראש של הדמות או השמדת היקום, זה הכל בפרספקטיבה לעולם של הדמות. ובפרספקטיבה של הדמויות האלה, האמפריה של אבא היא הדבר הכי גדול שהם יהיו חלק בו כל חייהם. אז כן, קנדל יכול להקים VC ואפילו ראינו אותו עושה את זה בעונות הקודמות אבל כשהוא עושה את זה מחוץ לקונטקסט של אבל׳ה אז הוא מביך ולא מצליח במיוחד.

אז כן, יש stakes גדולים לדמויות, וכשהן נגשות להריגה ונכשלות זה כתוב כל כך טוב שזה מרגיש כמו רגע מהחתונה האדומה אפילו שההשלכות של זה הן שהילד המליארדר יהיה עם קצת פחות כוח ועדין יהיה מליארדר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2023, 17:36

נו, אז מיני-stakes
:)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2023, 17:47

אם לא התחברת לאף אחד אז לא יהיו לך Stakes גם אם גורל היקום היה מונח על הכף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יוני 2023, 19:02

על פי ורייטי הבמאי של הפלאש אנדי מושטי יביים את בטמן the brave and the bold.

עריכה:
אה, גאן אישר את זה, אז זה רשמי. אנדי מושטי מביים ואחותו מפיקה (היא מובילה את חברת ההפקות שלהם).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2023, 19:40

יאי, נפוטיזם!
:)

אבל אתן להם להנות מהספק, אולי יצא טוב

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 114 אורחים