נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2023, 23:07

צ׳אד סטהלסקי ממשיך הלאה מרביעית סרטי ג׳ון וייק ועושה ריבוט של איש בנצח עם הנרי קאביל.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 נובמבר 2023, 22:57

דיסני רוכשת את הולו ב-8.5 מליארד דולר
אין לי מושג למה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2023, 23:26

Laskin כתב:דיסני רוכשת את הולו ב-8.5 מליארד דולר
אין לי מושג למה

שני שליש הולו שייך לפוקס, הוא בעצם שירות ההזרמות דה-פאקטו שלה. דיסני קנו את פוקס וכך גם את החלק שלהם בהולו, אבל שליש מהולו נשאר בידיים של COMCAST אבל חלק מהרכישה נתן לקומקאסט את האפשרות למכור לדיסני את הולו ב-1 לנובמבר 2023 על פי שווי שוק של הולו. אז דיסני עכשיו רכשו עכשיו את השליש של COMCAST בהולו ותהיה להם שליטה ב-100% מהחברה.

להבנתי דיסני מנעו מ-HULU להפוך למותג בינלאומי כי הם לא רצו שהערך של החברה יעלה עד ה-1 לנובמבר. עכשיו שהעסקה הולכת להסגר, דיסני כנראה ישגרו את הולו עולמית ולהבנתי הם הולכים לעשות את זה על ידי מיזוג של הולו לתוך דיסני פלוס. מבחינתנו זה די מוזר, כי כבר יש לנו הולו בדיסני פלוס אבל רוב התוכן מגיע באיחור אופנתי. אז אולי עכשיו התוכן של הולו יגיע אלינו כשהוא יוצא ולא באיחור וזה יהיה די מדהים. ביחוד כי הולו מיצר 90% מהתוכן הטוב בדיסני פלוס כמו פליישמן בצרות, DEVS, דייב, פילדלפיה זורחת, what we do in the shadows, הדוב או פליישמן בצרות. דיסני לא יודעת לעשות כלום חוץ מאשר מלחמת הכוכבים ו-MCU.

אגב, אם כבר מדברים על ה-MCU, כתבה ממש מעניינת של ויראיטי על המצב של ה-MCU ומה שהלך בנופש השנתי שלהם לפני כמה שבועות. נראה שהמצב שם ממש קטסטרופלי. וזה כולל את העובדה שקפטן מארוול 2 כרגע בתחזית להכניס בשבוע הפתיחה פחות מחצי מהסרט הראשון והמון דברים עסיסים על ג'ונת'ן מייג'ורס שדיסני רצו לכתוב החוצה מה-MCU אבל לא יכלו בגלל שביתת התסריטאים. קריאה לא קצרה אבל מומלצת.
https://variety.com/2023/film/features/ ... 235774940/

יש בכתבה פרט מדהים, הבמאית של קפטן מארוול 2 כבר עובדת על סרט חדש בזמן שקפטן מארוול 2 היה ב-RESHOOTS ועדין לא היה מוכן. כלומר, יש בכלל משמעות לבמאי בסרטי MCU? הבמאית של הסרט ליטרלי מצלמת סרט אחר באחד הזמנים הכי חשובים של ההפקה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2023, 01:11

ומה ששכחתי לציין לגבי הכתבה של ויראייטי הוא שהבכירים במארוול רוצים לעשות PIVOT מקאנג לד"ר דום אבל בגלל שביתת התסריטאים הם לא ממש הצליחו לעשות את זה עד עכשיו. ואם התסריטאים רק חוזרים לעבוד עכשיו, זה אומר שעד שנראה שינוי כיוון לד"ר דום יקח לא מעט זמן. והכתבה גם אומרת שעונה 2 של לוקי עושה double down על קאנג, כך שיהיה למארוול עוד יותר קשה לצאת המבוץ הזה אחרי שהיא תשודר. שלא נדבר על זה שיש סרט נוקמים שליטרלי נקרא השושלת של קאנג שאמור לצאת עוד פחות משנתיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 נובמבר 2023, 02:56

זה כמעט דמיוני, לא אמיתי שזה קיים. התוכן R הראשון של מארוול, והוא הסדרה של ECHO, הדמות החירשת שכולם "זוכרים" מהסדרה של HAWKEYE. כולנו ציפינו לזה, נכון? אני לא מאמין שהסדרה הזאת אמיתית.

זה גם יהיה התוכן הראשון של מארוול שדיסני משחררים את כל העונה במכה. אני משער שהם מנסים לנקות את האורוות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 נובמבר 2023, 17:09

המכירות המוקדמות של כרטיסים לקפטן מארוול 2 הן הכי נמוכות אי פעם לסרט MCU. הוא אפילו מאחורי בלאק אדם והפלאש שהיו כישלונות בסטנדרטים של DC. זה לא אומר שהוא יהיה הסרט שמכניס הכי מעט אי פעם ב-MCU, אבל חדשות טובות זה לא. בטח ובטח כשהסרט הראשון עשה יותר ממליארד דולר. זה פחות או יותר מוכיח שאנשים הלכו לקפטן מארוול כי הוא היה סנדביץ' בין מלחמת האינסוף לסוף המשחק, עובדה שגרמה לו להרגיש כמו אירוע חשוב ב-MCU וכנראה שזו הסיבה שאנשים הלכו אליו. כשאתה פוגע במותג של ה-MCU, כל הסרטים סובלים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 נובמבר 2023, 18:16

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2023, 02:09

נינטנדו מאשרים שסרט זלדה בדרך, מיאמוטו מפיק, ווס בל מביים והוא live action. והחלק הכי טוב? אולפני קולומביה עם חלק מהמממנים של הסרט, כלומר סוני מפיקה סרט זלדה!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2023, 08:55

לייב אקשן?? איזה באסה!!! למה…. :(

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 נובמבר 2023, 09:12

ווס בול? אוי ואבוי... בעוונותיי ראיתי את הטרילוגיה של Maze Runner ומה שהוא עשה שם היה בינוני מינוס אפילו ביחס לכל הסרטי נוער אדג'י האחרים כמו משחקי הרעב, וגם זה אם אני מאוד מאוד מפרגן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2023, 10:45

KINGDOM OF THE PLANET OF THE APES נראה טוב בטריילר, אבל בטח יהיה רק "סבבה" לכל היותר...
לא ראיתי את MAZE RUNNER, זה נראה לבני נוער ושמעתי שזה מעפן אז לא טרחתי.
איזה פספוס, אני לא מבין למה לעזאזל לא ללכת על אנימציה, אולי עם סטודיו שהוא לא אילומיניישן אפילו (למרות שאין סיבה שלא, מלבד כנראה העובדה שהם עמוסים מאוד)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2023, 11:18

זלדה צריך להיות סרט אנימציה של BLUR :)

בכל מקרה, לי אין ציפיות גבוהות מדי מסרט שכזה, בטח כשווס בל מביים. הדבר היחיד שאני די בטוח בו הוא שהסרט יהיה נאמן לחומר מקור כי נינטנדו אוהבים שליטה ומיאמוטו מפיק. אבל נאמן למה? WW? BOTW? OOT? LA? כל משחק זלדה הוא כל כך שונה שמי יודע בכלל איך הסרט הזה יראה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2023, 12:17

בטח SKYWARD SWORD
הלוואי ויהיה MM :)
ואני באמת לא מבין למה לעזאזל הם עושים את זה אחרי ההצלחה המטאורית של מריו. פשוט לא מובן לי.
אני מבין שהם בטח רוצים לעשות ניסוי ולראות אם יצליחו גם בלייב אקשן לעשות סרט של מליארד דולר רק בגלל השם, אבל שיעשו את זה עם קיד איקרוס או מטרויד או משהו...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2023, 12:31

Laskin כתב:בטח SKYWARD SWORD
הלוואי ויהיה MM :)
ואני באמת לא מבין למה לעזאזל הם עושים את זה אחרי ההצלחה המטאורית של מריו. פשוט לא מובן לי.
אני מבין שהם בטח רוצים לעשות ניסוי ולראות אם יצליחו גם בלייב אקשן לעשות סרט של מליארד דולר רק בגלל השם, אבל שיעשו את זה עם קיד איקרוס או מטרויד או משהו...

מי ילך לראות סרט של קיד איקרוס או מטרויד? כלומר, אנחנו מכירים אותם טוב, אבל מדובר במשחקים שמוכרים 10% ממשחק מריו או זלדה, אני לא חושב שהאדם הממוצע ידע מה הם.

כן הייתי שמח לסרט מד"ב ב-50 מליון דולר על מטרויד, הוא יכול להיות כמעט סרט אילם, אוירתי. רידלי סקוט צריך לביים להתחשב במקור של מטרויד :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 נובמבר 2023, 12:55

מספיק אנשים!
מטרויד יכול להיות סרט אדיר, והשם "נינטנדו" יכול לעשות את הבאז שצריך, וקיד איקרוס יכול להיות סרט הרפתקאות במיתולוגיה היוונית, שזה תמיד יכול להיות כיף.

פאקינג זלדה לייב אקשן, אחרי ההצלחה של מריו... אני לא אפסיק להיות מאוכזב ומופתע מזה בזמן הקרוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2023, 13:05

אני רק אומר שזלדה שיכול להיות סרט 150 מליון דולר בזמן שמטרויד או קיד איקרוס יכולים להיות לכל היותר סרטים של 50-70 מליון דולר כי אין להם את המשיכה של זלדה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 נובמבר 2023, 19:45

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 נובמבר 2023, 00:22

על זלדה: אבי ארד וסוני מעורבים בסרט הזה אז כאילו אני מניח שהוא יהיה מעפן כמו הסרט על Uncharted. מצד שני אני מבין למה נינטנדו לא רוצים ללכת על סרט אנימציה קלאסי, כי זה יגרום לזלדה להראות עוד אחד בערמה יש אינספור.

הקהל של זלדה גם ממש אוהב את OOT ואת האסתטיקה שלו, ואת כל הקטע הזה עם לינק הצעיר/המבוגר אני חושב שסרט זלדה ריאליסטי שלוקח הרבה מוטיבים מOOT יהיה די חמוד, לא סרט השנה של אף אחד אבל כן יהיה חתיכת חוויה לאנשים שכל כך אוהבים את OOT.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2023, 00:32

אבי ארד הפיק את טרילוגית ספיידרמן של רמי, הסרטים המצויירים החדשים והמצויינים של מיילס ואיירונמן 1. אני לא יודע כמה הוא באמת מפיק את הסרט הזה מעבר ללהיות איזו חותמת גומי. בדיוק כמו שהמפיק האמיתי של איירונמן 1 היה קווין פאגי, המפיק האמיתי של סרטי ספיידרוורס היא איימי פסקל, כך כנראה גם בזלדה הוא איזו דמות צד חסרת חשיבות. אני תמיד מדמיין אותו מסתובב כמו רוח רפאים במשרדים של קולומביה ואחרי הטיול הקטן שלו הוא חוזר לארון השרתים שהוא גם המשרד שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2023, 11:40

נמוך, אבל עדיין שעשע אותי (צריך לפתוח את התמונה)

וגם:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2023, 19:51

Laskin כתב:שנה הבאה אמור לצאת אינסייד אאוט 2. מניח שידבר על גיל ההתבגרות ולכן לא אתפלא אם יהיה לי ממש קשה לצפות בו, כי סביר להניח שהם יעשו ממנו חגיגה טראנסית או משהו כזה :/ אני מכין את עצמי לאכזבה כבר עכשיו, מקווה להתבדות.

יצא עכשיו טיזר, ויש שם דמות חדשה שמזדהה ברבים… לא יודע עדיין אם זה בגלל שהיא נונבינארית כלשהי או שפשוט פיצול אישיות או שאולי בכלל יש איתה עוד דמויות, אבל בכל זאת אני אכריז called it!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2023, 10:21

הפתיחה של קפטן מארוול 2 הייתה הנמוכה ביותר בהסטוריה של ה-MCU. לפרספקטיבה:
- קפטן מארוול 1 - 153 מליון
...
- אלמנה השחורה - 80 מליון (סרט שיצא בשיא המגיפה והתבסס על דמות מתה)
...
- אנטמן 1 - 57 מליון
- הענק הירוק (2008) - 55 מליון
- קפטן מארוול 2 - 47 מליון

ובנושא יותר משמח בהקשר ל-MCU, אתמול סיימתי לראות את העונה השניה של לוקי. היא מאוד שונה מהעונה הראשונה, ואני לא חושב שהיא התחילה טוב במיוחד. לוקי נסתה להיות מוזרה ומיוחדת בכוונה, וזה גרם לה להרגיש מתאמצת. היא גם הרגישה חסרת כיוון, אוסף של ממבו-ג'מבו שלא הולך לשום מקום. אבל עם הפרקים היא לאט לאט השתפרה, מפרק לפרק היא נעשתה טובv יותר והתכנסה כיוון ברור, עד שבפרק האחרון של העונה היא הגיעה לרמה שלא ראינו ממארוול מאז ENDGAME.

כשג'ונת'ן מייג'ורס הוצג בסוף עונה ראשונה חשבתי שהוא סובל ממקרה קשה של over acting, זה הרגיש כאילו התפקיד של קאנג גדול עליו. כשמייג'ורס הופיע באנטמן 3, התגעגעתי ל-over acting בגרסת he who remains בלוקי כי הוא היה נבל כל כך גנרי ומשעמם. כשמייג'ורס חוזר שוב בעונה 2 של לוקי, בתפקיד די שונה מעונה ראשונה, איכשהו הוא שוב סבל ממקרה קשה של over acting. אבל ככל שהעונה התקדמה, התחלתי לחבב את מייג'ורס. וכשהעונה נגמרה, התחלתי להאמין שאולי הוא באמת יכול להיות הנבל הראשי של ה-MCU לתקופה קצרה, עד secret wars או עד שדיסני יצליחו להפטר ממנו.

מי שאהב את העונה הראשונה, העונה השניה אולי מתחילה נמוך מהראשונה, אבל מסיימת גבוה ממנה. אני ממליץ בחום, ביחוד שהיא מנותקת לגמרי מה-MCU ולא צורכת שום ידע מוקדם חוץ מאשר העונה הראשונה. גם לא מזיק שהיא רק שישה פרקים :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 נובמבר 2023, 11:50

אם אני יכול להעיד על עצמי, עד סביבות No Way Home הייתי אובססיבי, באמת, אובססיבי, בכל מה שנוגע ל-MCU- כל סרט, כל פיסת שמועה חדשה וכל עונה חדשה של סדרה (שאז עוד לא היו הרבה) הייתי צורך במהירות האפשרית.
ה-MCU פשוט הפסיק לעבוד בשבילי כמעריץ, ולקח לי הרבה זמן להודות בזה אפילו ביני לבין עצמי, כולל נתינת צ'אנסים חוזרים ונשנים כדי לנסות להציל את העניין של ביקום הזה.
זה פשוט הפסיק לעבוד, מנות יתר של תוכן לא איכותי בשילוב של סיפור מסגרת מבולגן, חסר חוקים ברורים ועם נבל ראשי לא מעניין שהחליף נבל שהיה בסך הכל די מוצלח, ונטישה של דמויות מרכזיות והחלפתן בדמויות לא מעניינות במקרה הטוב וכאלה שהנוכחות שלהן על המסך פשוט מרגיזה במקרה הרע (ע"ע קפטן מארוול).

אחרי שכתבתי את כל זה, את העונה הראשונה של לוקי דווקא די אהבתי אז אני אתן צ'אנס לשנייה, *עוד* צ'אנס אני מניח.
הלוואי שמארוול תתאפס על עצמה כבר כשזה מגיע לאיכות התוכן שהיא משחררת, מה לעזאזל קרה שם בין אנדגיים למצב שהם הגיעו אליו היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2023, 13:53

אני חושב שגם עד ENDGAME היו פה ושם סרטים ממוצעים מינוס, חלקם אפילו מבולגנים לגמרי. ההבדל בין אז לבין היום הוא בכמה תחומים כשכולם מתחברים לבעיה הראשונה - מות תוכן אסטרונומית שנפחה משמעותית את התוכן הממוצע עד גרוע.

זה הוביל לבעיה השניה - פעם מארוול עבדו כמו מכונה משומנת עם לו"ז סופר קשיח ומתוכנן הייטב, עכשיו יוצאים משם סיפורים הזויים על בלגן כגון מה שהלך עם קוונטומניה (שהוזז קדימה 10 חודשים מה שהשמיד את הליך הצילומים שלו ופגע בהליך ה-CGI) או שיהולק (שהטרנספורמציה זזה מפרק אחד לפני אחרון לפרק הראשון, ואז עבר שעטנז כבד כדי לשלב את שיהולק לאורך כל הסדרה). הדברים האלה לא היו קורים פעם, וזה נובע מלחץ של האולפן שיוצר נבואה שמגשימה את עצמה, לא שונה מדי ממה שקרה עם DC.

וכל זה מלווה בעובדה שפשוט אין סיפור מסגרת. יש ערימות של זבל וה-MCU מרגיש כאילו הוא לא הולך לשום מקום.

ב-PHASE 1-3 היו בערך 6 סרטים עם קישוריות די נמוכה בינהם ואז לבסוף סרט נוקמים שמסכם את ה-phase. מה שהתרחש בסרט נוקמים היה מהדהד ב-phase הבא ויוצר רקמה מחברת לכל ה-phase ששוב היה מוביל לסרט נוקמים וכך הלאה. במקביל לכל אלה, היה thread קבוע של אבני האינסוף שהוביל לקולמנציה של הסגה. זה פשוט עבד, כמו סוג של סדרה עם 3 עונות כשכל עונה עומדת בפני עצמה, מקדמת את היקום ומובילה לעונה הבאה עד שהגיע הפינאלה הגדול.

ומה קורה מאז ENDGAME? היה הדהוד של ה-phase הקודם בMCU, הSNAP היה אותו הדהוד. אבל מארוול בקושי התיחסו אליו, והסרטים והסדרות נמרחים על כל כך הרבה זמן ותוכן שנראה שכל הקונספט של הSNAP נעלם כבר מזמן מרקע. אין מסגרת, אנחנו יודעים שקאנג מגיע כי קווין פאגי אומר לנו את זה, אבל לא מרגישים את זה בסרטים ובסדרות. אפשר להגיד שהיקומים המקבילים הם האבני אינסוף של השלב הזה, אבל הם בלגן אחד גדול ללא כל חוקיות או קשר מחבר. מה הקשר בין היקומים המקבילים בלוקי, ספיידרמן וד"ר סטריינג'? אני לא ראיתי אחד.

וכמובן שכל זה מתחבל לעובדה שפשוט אין סרטי נוקמים באופק. ראיתי את שאנג צ'י ב-2021, זה היה סרט מאוד חמוד ואחלה של הכרה של גיבור חדש שאף אחד לא באמת הכיר. אבל איפה הוא? אנחנו ב-2023, יצאו עשרות שעות של MCU מאז ואף אחד אפילו לא מזכיר אותו בשם. איפה הסרט שמביא יחד את ד"ר סטריינג', ספיידרמן, שאנג צ'י וכו' בכדי לחבר את היקום הזה יחדיו? יש להם 17 סרטים מוכרזים בין ENDGAME לנוקמים הבא (אם קאנג באמת יצא), וכמות גדולה יותר של עונות טלביזיה. אנחנו מדברים על בערך 40 עונות וסרטים בין ENDGAME לנוקמים הבא, ועברנו את נקודת החצי כבר מזמן ועדין הMCU מרגיש חסר כיוון.

הם אבדו את זה לגמרי. כדי לחזור לסוס הם צריכים לחתוך את התוכן בצורה משמעותית, 2-3 סרטים ואולי 1-2 סדרות בשנה גג. הם צריכים שכל אחד מהסרטים והסדרות הללו יהיו עם משמעות ואפקט על ה-MCU. הם צריכים שיהיה סיפור מסגרת ברור, שהיקום שלהם ילך לקראת משהו ולא סתם ידשדש במקום. והם צריכים סרטי נוקמים, ועם מה שהולך עם ג'ונת'ן מייג'רס כרגע אני מתחיל לפחד שהם יבטלו את שושלת קאנג ובשילוב עם השביתת תסריטאים לא נראה את SECRET WARS עד 2026.

SECRET WARS היה צריך להיות סיום הסגה החדשה, קאנג היה צריך להיות האוייב בנוקמים 5 שהיה צריך לצאת כבר השנה אם לא שנה שעברה. יש להם כל כך הרבה דברים שהם צריכים לבנות (אהמ, פאקינג אקסמן?) והשלוש+ שנים האחרונות היו בזבוז זמן חסר ערך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2023, 13:55

ופייג', אני כן חושב שאתה צריך לראות את עונה שניה של לוקי. אתה לא צריך שום מידע שהגיע אחרי ENDGAME חוץ מאשר העונה הראשונה, ואני חושב שאם תראה אותו בוואקום (בלתי אפשרי, אני יודע) אז הוא יראה לך כאילו מארוול לגמרי על הסוס, ואפילו יודעים לאיפה הם הולכים.

לוקי מביא את כל מה שחסר ב-MCU כרגע:
1) יוצרים שמביאים את ה-A-game שלהם (כתיבה, משחק, בימוי ומוסיקה)
2) מהודק ולא נמרח.
3) בונה את קאנג כסיפור מסגרת מעניין ל-MCU.

ובסופו של יום, היא פשוט אחלה של סדרה. תתנתק ממה שאתה יודע על ה-MCU היום ופשוט תהנה.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 50 אורחים