נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2023, 17:37

אחרי מוביאוס וקרייבן, אני לא מאמין שגם זה אשכרה התמממש לסרט אמיתי. מה נסגר אתכם סוני?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 נובמבר 2023, 00:10

טוב די זה כבר באמת הזייה- פדרו פאסקל הוא מיסטר פנטסטיק/ריד ריצ'רדס.. כן, זה אמיתי.
https://comicbookmovie.com/fantastic-four/the-mandalorian-star-pedro-pascal-reportedly-set-to-play-mister-fantastic-in-fantastic-four-reboot---confirmed-a207850#gs.10c9tr

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2023, 09:18

Uncle Pey'j כתב:טוב די זה כבר באמת הזייה- פדרו פאסקל הוא מיסטר פנטסטיק/ריד ריצ'רדס.. כן, זה אמיתי.
https://comicbookmovie.com/fantastic-four/the-mandalorian-star-pedro-pascal-reportedly-set-to-play-mister-fantastic-in-fantastic-four-reboot---confirmed-a207850#gs.10c9tr

די, אמיתי? מה נסגר איתם? אדם דרייבר היה מושלם, אפילו גלן הוורטון היה יכול להיות מצויין.

טוב, נראה לאיזה כיוון יקחו אותו, אבל לפחות לדעתי הוא ממש לא מתאים לדמות. אני כבר מתחיל לפחד מי תהיה סו סטורם..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 16 נובמבר 2023, 10:29

כנראה שגם פדרו פסקל בקצב שמלהקים אותו לכל דבר..

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2023, 11:42

לצערי אני יכול לראות את זה. למרות שהבנתי שוונסה קירבי די נעולה לתפקיד, אבל מי יודע. גלן הוורטון היה צריך להיות ריד, אם לא אדם דרייבר אז הוא. אני גם בטוח שהוא היה עולה להם שבריר מדרייבר או פסקל.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 16 נובמבר 2023, 20:32

המצולות של קמרון חוגג 34 שנים וחוזר לאקרנים עם שדרוג טכנולוגי. חדשות טובות מאחר וזה הסרט הכי טוב שלו לפי דעתי
https://www.inverse.com/entertainment/j ... e-abyss-4k

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2023, 00:13

sharonbn כתב:המצולות של קמרון חוגג 34 שנים וחוזר לאקרנים עם שדרוג טכנולוגי. חדשות טובות מאחר וזה הסרט הכי טוב שלו לפי דעתי

רק ממש מבאס שלא נראה שזה הולך להציג בארץ. או לפחות לא הצלחתי למצא כרגע הצגות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 נובמבר 2023, 15:56

sharonbn כתב:המצולות של קמרון חוגג 34 שנים וחוזר לאקרנים עם שדרוג טכנולוגי. חדשות טובות מאחר וזה הסרט הכי טוב שלו לפי דעתי

לא מזמן צפיתי עם כמה חברים על מקרן וכולם הסכימו שהייתה הרגשת מצולות מלחיצה שהפתיע אותנו בגדול.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 17 נובמבר 2023, 16:14

עכשיו קראתי ידיעה בIGN שהרימאסטר של הסרט יוקרן רק במשך יום אחד? WTF?
https://www.ign.com/articles/james-came ... st-one-day

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 09:38

מישהו פה צפה בTHE KILLER עם מייקל פסבנדר בנטפליקס? המלצות/דיסהמלצות יתקבלו בשמחה :)

בגלל כל המשחקים אני בקושי צופה בסרטים וסדרות לאחרונה.
אבל אני כן התחלתי את THE FALL OF THE HOUSE OF USHER והיא מהנה מאוד, טראשית אבל מדי פעם יש שם איזה מונולוג או דיאלוג ברמה גבוהה והמשחק סה"כ טוב מאוד.

חוץ מזה גם צפיתי במה שיצא מריק ומורטי ואני מוכרח להודות שאני מופתע מזה שאלא אם אני ממש מתרכז בזה - אני לא שם לב להבדלים בדיבוב עם המדובב החדש.

אה, והספיישל של סאות' פארק האחרון עם קייטלין קנדי היה מעולה, ממליץ בחום, כרגיל עם סאות' פארק.

מקווה השבוע מתישהו לצפות ב"אופנהיימר" שעדיין לא ראיתי, ולהתחיל את העונה השנייה של THE FOUNDATION שהיעונה הראשונה שלה הייתה פשוט מעולה (קניתי אייפון חדש לא מזמן וקיבלתי 3 חודשים חינם לאפל פלוס, שביטלתי מיד אחרי שסיימתי את העונה הראשונה, ממזמן).
אולי על הדרך גם אצפה בסדרה של גודזילה שעלתה שם, אומרים שהיא מעולה, במפתיע (או לפחות - מפתיע אותי)!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 09:59

רציתי לראות את THE KILLER בקולנוע, אבל לפי מה שראיתי הוא לא הגיע לקולנוע בארץ בכלל. אני אתפוס אותו בנטפליקס בקרוב, אבל ממש באסה שלא היה אותו בקולנוע בארץ.

בנוגע לפאונדיישן, אני באמצע עונה שניה. אני חושב שהראשונה הייתה ממש בסדר, וגם הכמה פרקים שראיתי מהעונה השניה ממש בסדר :)

תראה את FOR ALL MAN KIND, אם עושים אפל זאת הסדרת SCI FI שצריך לראות, לא הפאונדיישן (כלומר, הפאונדיישן אחלה, אבל הן לא באותה ליגה).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 10:38

ראיתי את כל הראשונה של FOR ALL MANKIND וחצי מהשנייה ופרשתי... איטית מדי, לא מספיק מעניינת בעיניי, שמאלנית מדי :)
היא גם לא מספיק SCI FI, אני מאוד אוהב את הSCI FI עד הסוף של הפאונדיישן, הרבה יותר... כן, על גבול הפנטזיה, אבל מעניין מאוד וכל הזמן קורה משהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 10:49

פאקינג מיליניאל שכמוך.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 20 נובמבר 2023, 11:17

אני בעונה החמישית של כתום הוא השחור החדש. בגדול אני אוהב את הסדרה. זה כמו אוז בכלא נשים. יש דמויות מעניינות ומציגים את הסיפור שלהן גם לפני וגם אחרי הכלא. כמו באוז הסדרה מראה עד כמה בן אדם נורמטיבי יכול להתקלקל/להשבר כשהוא נכנס למקום כזה. וזה קורה גם לסוהרים וגם (כמובן) לאסירות. אני לא מאחל לאף אחד להגיע לכלא.
הקטע הוא שכמובן סדרה כ"כ ארוכה (סה"כ 7 עונות) לא תהיה ברמה אחידה אז צריך לעבור את הפרקים המשעממים או מעצבנים.
אה, ויש גם הרבה ציצים...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 11:42

לא חושב שהייתי משווה לאוז... אוז הרבה, הרבה, הרבה, הרבה, הרבה יותר פסיכולוגית, אכזרית וקודרת. פה יש המון הומור וקלילות רוב הזמן.
הפסקתי לצפות בה בערך בעונה השלישית אם אני זוכר נכון.

נדב - בדיוק ההפך! FOR ALL MANKIND היא למילניאלס

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 11:52

אני נשברתי אחרי 2 עונות. היא הייתה מאוד נחמדה אבל זאת הייתה תקופה עם הרבה תוכן איכותי ולא מצאתי לה זמן. אבל האוואטר של crazy eyes ששמתי לאשתי בנטפליקס שרד עד היום :)

לאסקין, איך סדרה סופר ראליסטית, דרמטית ואיטית נועדה למילניאלס? זה בדיוק ההפך, צריך attentions span.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 12:20

DrKeo כתב:
לאסקין, איך סדרה סופר ראליסטית, דרמטית ואיטית נועדה למילניאלס? זה בדיוק ההפך, צריך attentions span.

כי היא שמאלנית :P
אני כבר לא זוכר מה היה שם בדיוק שגרם לי לצחוק לרגע מהקטע הזה, אבל היה משהו, או כמה דברים
אני זוכר שממש חיכיתי גם שיקרה משהו, ולא קורה כלום... רק דיבורים, ולא מעניינים מדי, כמו גם משחק שבעיניי לא היה משהו.
אהבתי מאוד את הרעיון הכללי, סוג של מציאות אלטרנטיבית סטייל C&C או יותר קרוב - האיש בטירה הרמה, אבל האיש בטירה היה כל כך הרבה יותר מעניין ומלא באירועים, ופה די כלום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 13:00

גגרררר, אני לא יכול לשאת את זה שכרגע השוואת את זה לאיש במצודה הרמה :)

FOR ALL MAN KIND היא סוג של SCI FI אפולו 13, זה פורנו NASA, אני מת על זה. אחת הסדרות הכי טובות היום בטלביזיה, בטוח הסדרת מד"ב שאני הכי אוהב כרגע. היא איטית, אבל היא תמיד מתכנסת בסוף למשהו נהדר. וחוץ מזה, מה רע באיטית? ומה בדיוק הרגיז אותך בקטע "שמאלני" בסדרה? היא ממש לא כזאת, כל מה שהלך בירח בעונה 2 הוא ההפך מזה. אולי אתה מתיחס לתוכנית נשים של NASA בשנות ה-60 בעונה הראשונה? היא הייתה גם במציאות, פשוט במציאות סגרו אותה אחרי השריפה ובסדרה יש יקום אלטרנטיבי שהיה לו אנטרס להמשיך אותה. התוכנית הזאת פחות או יותר מדגישה את כל הפואנטה של הסדרה, שאם היינו ממשיכים לחקר החלל העולם היה מתקדם מהר יותר.

אם אתה קטע של לכעוס על ענייני שמאל פרוגרסיבי אז אתה בכלל אמור להתעצבן על הפאונדיישן שהמירה שתיים מהדמויות הראשיות מגברים לאישה שחורה ואישה פקיסטנית, גם גאל וגם סלבור הם גברים בספרים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 13:12

לא, לא ענייני נשים, אלא ענייני פוליטיקה... ולא הרגיז אלא הצחיק. שאלת למה למילניאלס אז על זה הגבתי...
ולמה זה רע להשוות לאיש במצודה הרמה? אחלה סדרה בעיניי, חוץ מהפרק האחרון אולי :/
שוב, הבעיה הכי גדולה שלי עם הסדרה זה שהיא איטית ולא קורה בה כמעט כלום, ומה שכן - לא היה מספיק מעניין עבורי.
אתה הפסקת עם RDR2 אז אין לך זכות דיבור בעניין הזה! :P

אגב, בעניין אחר - המצויר החדש של דיסני WISH מקבל ציונים איומים בכל מקום, נראה שזה כשלון ענק
שום דבר טוב לא יוצא מהם כבר יותר מדי זמן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 14:30

ההבדל בין RDR2 לסדרה הוא שאחרי 5-6 שעות אתה כבר לקראת סוף עונה, ב-RDR2 אחרי 5-6 שעות אתה לא התחלת את המשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 15:04

אם חשבתם שקפטן מארוול 2 ינצל על ידי החזקה איתנה בשבוע השני, אז הוא התרסק לגמרי עם נפילה של 78%. בדרך כלל נפילות ברמה הזאת שמורות לסרטים עם פתיחה ממש טובה שהקהל ממש שונא (למשל בטמן נגד סופרמן), אבל ליפול מהפתיחה הכי גרועה של ה-MCU אי פעם ב-78% זה ממש חד קרן.

כלל האצבע בכדי שסרט יגיע לרווח, הוא להכניס פי 2.5 מהעלות שלו. קפטן מארוול 2 עלה 275 מליון דולר (להבנתי הוא קבל הקלות מס בגובה 55 מליון לדיסני, אבל זה סיפור אחר) מה שאומר שכדי להיות רווחי הוא היה צריך להכניס כמעט 700 מליון דולר. לפי איך שזה נראה כרגע, הוא לא יצליח להגיע ל-200 מליון עולמית. זה לא רק כישלון ל-MCU, מדובר באחד הכשלונות הכי גדולים של דיסני בשנים האחרונות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 16:28

DrKeo כתב:ההבדל בין RDR2 לסדרה הוא שאחרי 5-6 שעות אתה כבר לקראת סוף עונה, ב-RDR2 אחרי 5-6 שעות אתה לא התחלת את המשחק.

אבל אחרי שש עונות אתה כבר בערך באותו מצב, רק ההבדל הוא שהאיכות של סדרות לרוב צונחת עם הזמן, ושל משחקי רוקסטאר רק עולה :)
אתה כל כך חייב לעצמך לשחק בו כבר, בטח על המחשב שלך

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 16:33

Laskin כתב:
DrKeo כתב:ההבדל בין RDR2 לסדרה הוא שאחרי 5-6 שעות אתה כבר לקראת סוף עונה, ב-RDR2 אחרי 5-6 שעות אתה לא התחלת את המשחק.

אבל אחרי שש עונות אתה כבר בערך באותו מצב, רק ההבדל הוא שהאיכות של סדרות לרוב צונחת עם הזמן, ושל משחקי רוקסטאר רק עולה :)
אתה כל כך חייב לעצמך לשחק בו כבר, בטח על המחשב שלך

אני לא אסיים עונה של סדרה שמשעממת אותי, בטח ובטח שאני לא אגיע לעונה 6 :)

מתישהו אני אמשיך לשחק RDR2, מתישהו..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 נובמבר 2023, 16:40

ראית בערך 15 סדרות גרועות של מארוול עד הסוף! ;)
די, תמשיך אותו כבר… יצירת מופת

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 נובמבר 2023, 17:02

Laskin כתב:ראית בערך 15 סדרות גרועות של מארוול עד הסוף! ;)
די, תמשיך אותו כבר… יצירת מופת

אבל טכנית לאף אחת מהן לא הייתה עונה שניה :idea:

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 76 אורחים