נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ינואר 2015, 22:34

bling כתב:אתה מדבר על יוג'ין?
אנ דווקא זוכר שהוא תמיד מספר הסברים מסובכים מדי לשאלות שלהם והם פשוט מהנהנים וממשיכים הלאה :)

דרך אגב מה אתם אומרים על הסדרה "עמוק באדמה"? התחלתי לראות אותה ואני בפרק 7 בעונה הראשונה והיא משעממת עד עכשיו, זה עוד ישתפר?
היא נחשבת לכזו אהובה ויש לה הרבה הייפ, אמרו לי שהיא חובה,לא ברור לי מה הקסם שלה בדיוק עד עכשיו.

מה שאתה אומר רלוונטי לעונה חמש,
ספויילר: הצג
רק בה לראשונה שאלו אותו בכלל משהו על זה. הציגו אותו לראשונה בפתיחת החצי השני של 4 ושאלו אותו לראשונה על התרופה בפרק הראשון של עונה 5 (על הסיבה למחלה אגב עדין לא שאלו אותו
. בדיוק ראיתי את פרק 1 של עונה 5 והוא היה איד היותר טובים של הסדרה.

בנושא עמוק באדמה, היא תמיד ככה. השאלה היא כמה בא לך לראות התעסקות במוות וסרטן בלופ אינסופי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 ינואר 2015, 10:32

DrKeo כתב:מה שאתה אומר רלוונטי לעונה חמש,
רק בה לראשונה שאלו אותו בכלל משהו על זה. הציגו אותו לראשונה בפתיחת החצי השני של 4 ושאלו אותו לראשונה על התרופה בפרק הראשון של עונה 5 (על הסיבה למחלה אגב עדין לא שאלו אותו
. בדיוק ראיתי את פרק 1 של עונה 5 והוא היה איד היותר טובים של הסדרה.

בנושא עמוק באדמה, היא תמיד ככה. השאלה היא כמה בא לך לראות התעסקות במוות וסרטן בלופ אינסופי.

אין לי בעיה עם התעסקות במוות, השאלה היא אם זה מעניין. אתה אהבת את הסדרה וראית את כולה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ינואר 2015, 10:36

Death_119 כתב:משהו צפה בסרט השלישי של ההוביט בתלת ממד ו-48 פריימים? במידה וכן, מה דעתו היתה, האם שווה ללכת לפורמט המדובר.

אני. ומאוד נהנתי... זה טיפה פחות מציק בעין, אבל צריך להתרגל... כמו ההבדל בין 30 ל-60 פריימים בוידאו ביוטיוב, שאינו משחק. תזוזה מעט "אמיתית מדי" ופחות סינמטית כביכול.
אבל סה"כ אני מעדיף את זה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ינואר 2015, 12:16

bling כתב:אין לי בעיה עם התעסקות במוות, השאלה היא אם זה מעניין. אתה אהבת את הסדרה וראית את כולה?

ראיתי הרבה פרקים, ראיתי בטלביזיה כך שפספסתי המון פרקים. זאת דרמה, אתה יודע דרמה דרמה כזאת של X מקבל סרטן ואיך מתמודדים עם זה וכדומה. לא התחברתי יותר מדי, כשזה היה משודר הייתי צופה בזה אבל לא הייתי יושב עם 4 עונות בכונן הקשיח ומתחיל לראות פרקים ברצף. כלומר ראית כמה פרקים לא? זאת הסדרה, אין משהו מעבר.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 08 ינואר 2015, 14:26

DrKeo כתב:ראיתי הרבה פרקים, ראיתי בטלביזיה כך שפספסתי המון פרקים. זאת דרמה, אתה יודע דרמה דרמה כזאת של X מקבל סרטן ואיך מתמודדים עם זה וכדומה. לא התחברתי יותר מדי, כשזה היה משודר הייתי צופה בזה אבל לא הייתי יושב עם 4 עונות בכונן הקשיח ומתחיל לראות פרקים ברצף. כלומר ראית כמה פרקים לא? זאת הסדרה, אין משהו מעבר.

טוב נו, נסיים את העונה הראשונה ונראה אם יש לי עוד כח לזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ינואר 2015, 01:59

עונה 5 חזקה בהרבה מ2-4, לפחות ה3 פרקים הראשונים ממש טובים.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 09 ינואר 2015, 14:39

DrKeo כתב:עונה 5 חזקה בהרבה מ2-4, לפחות ה3 פרקים הראשונים ממש טובים.

כן, הם אדירים, אבל חכה להמשך... :twisted:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ינואר 2015, 16:35

אוי לא פרק 5 הרס הכל :(

סמל אישי של המשתמש
Wan7ed
Trainee

הודעהעל ידי Wan7ed » 10 ינואר 2015, 12:43

תתכונן לפרק 6 גרוע... :|

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 10 ינואר 2015, 16:09

טוב, אחרי שבע עונות, 6 שנים, ובאיחור של חודש, גם את ילדי האנרכיה סיימתי.
למרות שבערך מהעונה הרביעית הסדרה גימגמה, נמרחה, ודי חיפשה את עצמה, היה לה סיום מצוין.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ינואר 2015, 18:51

Wan7ed כתב:תתכונן לפרק 6 גרוע... :|

סיימתי את העונה. היא הייתה מצויינת אבל שוב אין לסדרה כיוון :/

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ינואר 2015, 22:04

DrKeo כתב:סיימתי את העונה. היא הייתה מצויינת אבל שוב אין לסדרה כיוון :/

אם אין לסדרה כיוון אז איך העונה היתה מצוינת? אני מצאתי את כל הסאגה של בת׳ בבית החולים, החילוץ שלה וכל מה שמסביב לזה כחלק די בינוני, וזה הרכיב חלק גדול מהעונה ככה שלא הייתי קורא לה מצוינת.
אותי דווקא מסקרן לאן הם הולכים מכאן ואני לא רואה את חוסר הכיוון כדבר שלילי כמוך, הרי לא באמת חשבת
שיוג׳ין הוא באמת הפתרון לנגיף נכון? זה היה די מעפן אם זה היה הפתרון

אני מקווה שקו העלילה החדש יהיה מעניין יותר מאשר רוב העונה ה 5, יהיה כיף אם יחזרו לימים הטובים של הסדרה עם המושל, דמות כריזמתית שמאיימת עליהם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ינואר 2015, 07:23

bling כתב:אם אין לסדרה כיוון אז איך העונה היתה מצוינת? אני מצאתי את כל הסאגה של בת׳ בבית החולים, החילוץ שלה וכל מה שמסביב לזה כחלק די בינוני, וזה הרכיב חלק גדול מהעונה ככה שלא הייתי קורא לה מצוינת.
אותי דווקא מסקרן לאן הם הולכים מכאן ואני לא רואה את חוסר הכיוון כדבר שלילי כמוך, הרי לא באמת חשבת
שיוג׳ין הוא באמת הפתרון לנגיף נכון? זה היה די מעפן אם זה היה הפתרון

אני מקווה שקו העלילה החדש יהיה מעניין יותר מאשר רוב העונה ה 5, יהיה כיף אם יחזרו לימים הטובים של הסדרה עם המושל, דמות כריזמתית שמאיימת עליהם.

היא אבדה את הכיוון כי היה לה משהו שיוביל אותה והדבר הזה הלך לעזאזל. אולי זה לא היה הפיתרון הסופי ואולי זה יכל להיות פיתרון מעפן אבל זה יכל להוביל לפיתרון. זה היה כיוון לסדרה שלא היה לה כיוון. זה באמת מה שאתה רוצה?
עוד מושל? היה כבר אחד, ואז הייתה משפחה של קניבלים ואז היה בית חולים רכושני ועכשיו אתה רוצה עוד אחד כזה? אתה מודע לזה שהם יכולים לעשות "פסיכי תורן" כל שנה ולהמשיך את הסדרה לנצח נכון?
אני לפחות לא רוצה את זה, לחזור על עצמך זה רע.

לדעתי האישית היא צריכה להתקדם לכיוון מסויים
ויוג'ין היה כיוון, נתן להם מטרה. אז לפחות הם היו לאורך העונות בנדידה לכיוון וושינגטון, מטרה כלשהיא ואופציה לסיום הסדרה. גם לא צריך להיות פחדנים, בקומיקס חיסלו את הזומבים לפני שנים והם כבר לא קיימים שם (לא שאני מעודכן יותר מדי, אולי הם חזרו מתישהו)
כך שיש אלף כיוונים שאפשר לקחת. אבל לפחות כיוון כלשהו כי "עוד פעם אוייב פסיכי" במעגלים זה נחמד אבל זה גם מיאש.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 ינואר 2015, 09:37

DrKeo כתב:היא אבדה את הכיוון כי היה לה משהו שיוביל אותה והדבר הזה הלך לעזאזל. אולי זה לא היה הפיתרון הסופי ואולי זה יכל להיות פיתרון מעפן אבל זה יכל להוביל לפיתרון. זה היה כיוון לסדרה שלא היה לה כיוון. זה באמת מה שאתה רוצה?
עוד מושל? היה כבר אחד, ואז הייתה משפחה של קניבלים ואז היה בית חולים רכושני ועכשיו אתה רוצה עוד אחד כזה? אתה מודע לזה שהם יכולים לעשות "פסיכי תורן" כל שנה ולהמשיך את הסדרה לנצח נכון?
אני לפחות לא רוצה את זה, לחזור על עצמך זה רע.

לדעתי האישית היא צריכה להתקדם לכיוון מסויים
ויוג'ין היה כיוון, נתן להם מטרה. אז לפחות הם היו לאורך העונות בנדידה לכיוון וושינגטון, מטרה כלשהיא ואופציה לסיום הסדרה. גם לא צריך להיות פחדנים, בקומיקס חיסלו את הזומבים לפני שנים והם כבר לא קיימים שם (לא שאני מעודכן יותר מדי, אולי הם חזרו מתישהו)
כך שיש אלף כיוונים שאפשר לקחת. אבל לפחות כיוון כלשהו כי "עוד פעם אוייב פסיכי" במעגלים זה נחמד אבל זה גם מיאש.

כן יש במה שאתה אומר משהו אבל
יוג'ין זה לא הפתרון שרציתי שתהיה לסדרה, יכול להיות שהיו לך יותר מדי ציפיות כלפי הדמות הזו, לי הרגיש מההתחלה שזה לא סביר שממנו זה יבוא
, אני פשוט חושב שהעלילה סביב המושל היתה פחות או יותר השיא של הסדרה אבל אני בכיף אקבל טיימליין בסגנון אחר, יש להם דף חלק פחות או יותר ויהיה מסקרן לראות לאן הם יקחו את זה, תסתכל על זה ככה במקום להתבאס.
ולא ידעתי שיש תסריט שכזה כמו שתיארת מהקומיקס, מה מנע מהעולם להשתקם אם כך אחרי
שהם חוסלו
לפי הקומיקס?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 12 ינואר 2015, 13:41

ראיתי באיחור קל את Dredd מ-2012. סרט פעולה חביב, ובהחלט עדיף על הקודם הקאמפי עם סטאלון משנות ה-90.

אבל הולי שיט, הסרט הזה בכלל היה צריך לצאת כמשחק מחשב. יש שם כבר את כל מה שצריך בשביל לעשות משהו סופר אלים סטייל קונטרה, בקומפלקס עם 200 קומות (/שלבים), קרבות בוס, סיידקיק, ושליטה קולית בתחמושת של הנשק. יש שם אפילו סם slo-mo בשביל תירוץ רשמי להכניס אפקטי bullet-time עם תאורה פסיכודלית.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 12 ינואר 2015, 15:58

swym כתב:ראיתי באיחור קל את Dredd מ-2012. סרט פעולה חביב, ובהחלט עדיף על הקודם הקאמפי עם סטאלון משנות ה-90.

אבל הולי שיט, הסרט הזה בכלל היה צריך לצאת כמשחק מחשב. יש שם כבר את כל מה שצריך בשביל לעשות משהו סופר אלים סטייל קונטרה, בקומפלקס עם 200 קומות (/שלבים), קרבות בוס, סיידקיק, ושליטה קולית בתחמושת של הנשק. יש שם אפילו סם slo-mo בשביל תירוץ רשמי להכניס אפקטי bullet-time עם תאורה פסיכודלית.

זה סרט מצויין, סצנות הסלואומושן פשוט יפהפיות. רק חבל שיש שם דם דיגיטלי.

fun fact: החטא הכי גדול בסרט של סטאלון הוא שראו את הפנים של דראד. בקומיקס אף פעם לא רואים את הפנים שלו. הדבר הכי קרוב לזה זה:

תמונה

:lol:

ואם אתה רוצה עוד סרט עם עלילת משחק אייטיז שמטפסים בקומות אל הבוס וטונות של אלימות ודם, תראה את "הפשיטה". סרט אינדונזי מטורף:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ינואר 2015, 16:46

bling כתב:כן יש במה שאתה אומר משהו אבל
יוג'ין זה לא הפתרון שרציתי שתהיה לסדרה, יכול להיות שהיו לך יותר מדי ציפיות כלפי הדמות הזו, לי הרגיש מההתחלה שזה לא סביר שממנו זה יבוא
, אני פשוט חושב שהעלילה סביב המושל היתה פחות או יותר השיא של הסדרה אבל אני בכיף אקבל טיימליין בסגנון אחר, יש להם דף חלק פחות או יותר ויהיה מסקרן לראות לאן הם יקחו את זה, תסתכל על זה ככה במקום להתבאס.
ולא ידעתי שיש תסריט שכזה כמו שתיארת מהקומיקס, מה מנע מהעולם להשתקם אם כך אחרי
שהם חוסלו
לפי הקומיקס?

באמת שאין לי מושג :)
לדעתי דווקא העונה הראשונה הייתה בהפרש מאוד הגדול העונה הכי טובה. להלחם במושל היה נחמד והכל אבל זה היה חסר כיוון. יש אוייב, מנצחים/מפסידים ומה אז? לאיפה זה הולך? מה הEND GOAL? מה הכיוון? אני פשוט לא אוהב כשאין כיוון ואני מרגיש שיוצרי סדרה יכולים למשוך אותה לעד.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 ינואר 2015, 09:19

DrKeo כתב:באמת שאין לי מושג :)
לדעתי דווקא העונה הראשונה הייתה בהפרש מאוד הגדול העונה הכי טובה. להלחם במושל היה נחמד והכל אבל זה היה חסר כיוון. יש אוייב, מנצחים/מפסידים ומה אז? לאיפה זה הולך? מה הEND GOAL? מה הכיוון? אני פשוט לא אוהב כשאין כיוון ואני מרגיש שיוצרי סדרה יכולים למשוך אותה לעד.

אה כן, ברור שהעונה הראשונה הכי טובה, לא נראה לי יש הרבה שיתווכחו עם זה, אבל זה ברור שהיא היתה הרבה יותר מושקעת ועם תקציב וללא פילרים באותה עונה, לא חושב שהעניין זה שהיה לה כיוון (כן, היתה להם מטרה להגיע למרכז הבריאות אבל רוב ההתרחשויות לא היו סביב זה) אלא יותר התקציב והמחסור בפילרים.
אני בטוח שאם את עונת המושל היו עושים ללא פילרים ועם תקציב גדול יותר זה לא היה נופל מעונה 1.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ינואר 2015, 12:41

bling כתב:אה כן, ברור שהעונה הראשונה הכי טובה, לא נראה לי יש הרבה שיתווכחו עם זה, אבל זה ברור שהיא היתה הרבה יותר מושקעת ועם תקציב וללא פילרים באותה עונה, לא חושב שהעניין זה שהיה לה כיוון (כן, היתה להם מטרה להגיע למרכז הבריאות אבל רוב ההתרחשויות לא היו סביב זה) אלא יותר התקציב והמחסור בפילרים.
אני בטוח שאם את עונת המושל היו עושים ללא פילרים ועם תקציב גדול יותר זה לא היה נופל מעונה 1.

אבל AMC כופה עליהם פילרים, TWD לעולם לא תהיה חסרת פילרים כי קשה לעשות סדרת איכות עם כל כך הרבה פרקים בעונה. ואני חושב שהעונה הראשונה הייתה כל כך טובה, חוץ מאשר העובדה שמי שעשה אותה הוא פאקינג במאי גאון שעשה את חומות של תקווה שלא נמצא שם כבר יותר, כי כל הזמן הדמויות דברו על "חייבים ללכת לCDC". כשיש כיוון ותקווה זה שם הרבה יותר סיכונים על השולחן וגורם לכל פעולה להרגיש משמעותית יותר. לדעתי לפחות. כמה הרבה יותר טובה הייתה העונה עם המושל אם הוא היה סוג של מכשול בדרך למטרה מסויימת ולא רק אוייב רנדומאלי שמאיים עליהם?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 ינואר 2015, 13:16

DrKeo כתב:אבל AMC כופה עליהם פילרים, TWD לעולם לא תהיה חסרת פילרים כי קשה לעשות סדרת איכות עם כל כך הרבה פרקים בעונה. ואני חושב שהעונה הראשונה הייתה כל כך טובה, חוץ מאשר העובדה שמי שעשה אותה הוא פאקינג במאי גאון שעשה את חומות של תקווה שלא נמצא שם כבר יותר, כי כל הזמן הדמויות דברו על "חייבים ללכת לCDC". כשיש כיוון ותקווה זה שם הרבה יותר סיכונים על השולחן וגורם לכל פעולה להרגיש משמעותית יותר. לדעתי לפחות. כמה הרבה יותר טובה הייתה העונה עם המושל אם הוא היה סוג של מכשול בדרך למטרה מסויימת ולא רק אוייב רנדומאלי שמאיים עליהם?

העניין זה שאם תמיד תהיה מטרה מובהקת כמו מרכז הבריאות שתתמסמס להם כל פעם אז אתה גם תתלונן וזה ירגיש לך מלאכותי ושאין באמת מטרה כי זה בטח יכשל כרגיל, הרי אין כוונה לסיים את הסדרה בקרוב וזה בעייתי כל פעם להמציא תקווה חדשה שתכשל, לפעמים גם צריך להתמודד עם איומים כחלק מחיים שהם מנסים לבנות ולא כל הזמן לנוע לאנשהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ינואר 2015, 15:26

bling כתב:העניין זה שאם תמיד תהיה מטרה מובהקת כמו מרכז הבריאות שתתמסמס להם כל פעם אז אתה גם תתלונן וזה ירגיש לך מלאכותי ושאין באמת מטרה כי זה בטח יכשל כרגיל, הרי אין כוונה לסיים את הסדרה בקרוב וזה בעייתי כל פעם להמציא תקווה חדשה שתכשל, לפעמים גם צריך להתמודד עם איומים כחלק מחיים שהם מנסים לבנות ולא כל הזמן לנוע לאנשהו.

אם הם מתכננים 30 עונות אז שיהיה להם בהצלחה אבל אני מקווה שזה לא המקרה. אם יש להם מטרה ספציפית הם יכולים בכיף למשוך את זה שתי עונות (כלומר 6 ו-7) או אפילו הרבה יותר. כלומר להגיד "צריך להגיע לוושינגטון", אפשר למתוח את זה גם על 5 עונות אם הדרך מעניינת מספיק. ותמיד אפשר להמשיך גם קצת אחרי לעונה או שתיים, זה שהזומבים כבר לא שם או לא יודע מה לא אומר שאין יותר סיפורים. להתמודד עם שיקום החיים ולחזור לשגרה כשכל האנשים סביבך חיו כמו ברברים, רוצחים ואנשים במשך כמה שנים יכול להיות עונה בפני עצמה.

אבל זה לא מתפקידי לכתוב את הסדרה, רק אומר שכל עוד אין להם כיוון ומטרה אז ככה הסדרה מרגישה, חסרת כיוון ומטרה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 13 ינואר 2015, 22:02

MGS FREAK כתב:
ואם אתה רוצה עוד סרט עם עלילת משחק אייטיז שמטפסים בקומות אל הבוס וטונות של אלימות ודם, תראה את "הפשיטה". סרט אינדונזי מטורף:

ראית את ההמשך שלו? הרבה יותר מוצלח לדעתי.
זה "הפשיטה", רק עם עלילה. והיא אפילו לא רעה בכלל. בלי קשר לזה שיש בו כמה סצינות שכל אחת מהן יכולה בקלות להיתחרות על סצינת האקשן/אלימות הכי טובה בקולנוע אי פעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ינואר 2015, 10:08

הצוות אומנויות לחימה של הפשיטה הוא הצוות לחימה במלחמת הכוכבים הקרוב וגם הכוכב של הפשיטה ישחק שם תפקיד. לפחות אנחנו יודעים שהלחימה שם תהיה מרשימה יותר מהטראש של פרק 1-3 :)
אני עדין צריך לראות את שניהם, לא יודע איך לא יצא לי לראות את הפשיטה עדין.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 ינואר 2015, 10:55

תראו את הקטע הזה מהפשיטה 2 (חצי תחתון מהסרט, חצי עליון מראה איך צילמו אותו):

תמונה

פשוט גאוני, בסרט מערבי בטח היו משתמשים באפקטים מוחשבים כדי "להעביר" את המצלמה. ונראה שאין באינדונזיה תקנות בטיחות לסרטים :lol:

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 15 ינואר 2015, 22:36

פרק חג המודל של מראה שחורה היה, לדעתי, הכי טוב בסדרה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים