נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

SgtDonowitz
Warrior

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 25 פברואר 2015, 09:48

http://www.gamesradar.com/michelle-gome ... -series-9/
יש! אני כל כך אהבתי את מיסי! (ובלי קשר שזה היה אולי הפרק הכי טוב שראיתי העונה..)
נערך לאחרונה על ידי SgtDonowitz ב 26 פברואר 2015, 19:42, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 פברואר 2015, 13:12

SgtDonowitz כתב:http://www.gamesradar.com/michelle-gomez-back-doctor-who-series-9/
יש! אני כל כך אהבתי אותה בתור מיסי! (ובלי קשר שזה היה אולי הפרק הכי טוב שראיתי העונה..)

היא נהדרת! מאזנת קצת את ההחלטה להשאיר את ג'נה קולמן המעפנה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 פברואר 2015, 18:53

SgtDonowitz כתב:http://www.gamesradar.com/michelle-gomez-back-doctor-who-series-9/
יש! אני כל כך אהבתי אותה בתור מיסי! (ובלי קשר שזה היה אולי הפרק הכי טוב שראיתי העונה..)

בשביל מה יש תגית ספויילר בפורום? :P :roll:
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 25 פברואר 2015, 20:53

*דופק ראש בקיר* "לה לה לה לה זה לא באמת קרה לא שמעתי ספוילר לה לה לה לה " *דופק את הראש שוב*

נו מוח, ודברים חשובים אתה לא רוצה לזכור !

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 26 פברואר 2015, 09:19

איזה קטע מוזר, ההורים שלי עשו מנוי ליס, ניצלתי את הקטע ולקחתי מנוי אחד של Yes go מהם, הדבר מאפשר לצפות ברוב התכנים של 50 הערוצים של יס (יש תוכניות שהם לא משדרים), ובVOD מלא, והכל בחינם מבחינתי. איזה החלטה מוזרה מצדם, עכשיו על מנוי אחד, שלוש משפחות יכולות לרכב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 26 פברואר 2015, 14:51

Death_119 כתב:איזה קטע מוזר, ההורים שלי עשו מנוי ליס, ניצלתי את הקטע ולקחתי מנוי אחד של Yes go מהם, הדבר מאפשר לצפות ברוב התכנים של 50 הערוצים של יס (יש תוכניות שהם לא משדרים), ובVOD מלא, והכל בחינם מבחינתי. איזה החלטה מוזרה מצדם, עכשיו על מנוי אחד, שלוש משפחות יכולות לרכב.

שים לב שזה עובד, כחלק משירות הVOD.
כלומר, זה משהו שנותנים בחינם חודשיים-שלושה ואז זה בתשלום.

לגמרי דבר נחמד :) לא הצלחתי להפעיל את זה אפילו פעם אחת. עבד רק על מכשירי אנדרואיד וiOS, כשאנחנו התחברנו. הם כבר דאגו שיעבוד גם על מחשבים, או שהם פשוט לא עושים את זה, מסיבות ברורות?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2015, 16:10

Klayman כתב:
בשביל מה יש תגית ספויילר בפורום? :P :roll:

מה הביג דיל? סך הכל הרס את הפרק האחרון של העונה האחרונה של הסדרה :/
We're just normal men. We're just innocent men

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 26 פברואר 2015, 19:43

אתם יודעים שזה לא בהכרח היה בכוונה, (חוץ מזה, יש פה ליותר מדי אנשים אפשרויות עריכה, אפשר לערוך במידה ואתם חושבים שזה לא במקום.)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2015, 20:39

סתם צוחקים. ערכתי בכל הציטוטים :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 פברואר 2015, 21:16

SgtDonowitz כתב:אתם יודעים שזה לא בהכרח היה בכוונה, (חוץ מזה, יש פה ליותר מדי אנשים אפשרויות עריכה, אפשר לערוך במידה ואתם חושבים שזה לא במקום.)

האמת? ידידה שלי אמרה שזה מה שזה אחרי הפרק הראשון של העונה (או הראשון שהיא הופיעה בו), אז אני לא יכול לבוא בטענות באמת :).
?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 27 פברואר 2015, 10:10

ראיתם את הפוסטר של הנוקמים ?

תמונה

נראה כמו FAN ART מהסוג הגרוע ביותר.

צפוף מדי, אפקטים ושימוש מוגזם בפילטרים, אין שום פרופורציה בגדלים של הדמויות (אחת ביחס לשניה) , והראש של איירון מן בבירור הודבק על החליפה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2015, 23:36

לא דברנו על זה אבל ALIEN 5 הוכרז, הוא יתעלם מכל מה שקרה ביקום מאז ALIENS (כלומר בעצם אמור לסגור טרילוגיה) ויבויים על ידי ניל בלומקמפ (מחוז 9). הוא העלה קצת ART לחשבון טוויטר שלו כסוג של FAN ART לפני כמה חודשים מה שגרם לFOX לשכור אותו. אישית אני לא מת על ההתעלמות מALIEN 3, לא בדיוק השיא של הסדרה אבל עדין סרט שאני מאוד אוהב. האמת שלא היה צריך לחכות להכרזה כדי לדעת שהוא מתעלם מALIEN 3 והלאה, הרי קפטן דוויין היקס חיי בתמונות עם חצי פרצוף שרוף (מחומצה אני משער?).
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 פברואר 2015, 11:58

צפיתי בבירדמן. צילום, סאונד ותפאורה מגניבים מאוד. משחק מעולה של אדוארד נורטון, מייקל קיטון והשחקנית הברונטית. אבל הוא מקרה קלאסי של סך החלקים גדולים מהשלם שלהם, ולא להיפך. הסרט, בסופו, די בינוני.
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 28 פברואר 2015, 18:26

DrKeo כתב:לא דברנו על זה אבל ALIEN 5 הוכרז, הוא יתעלם מכל מה שקרה ביקום מאז ALIENS (כלומר בעצם אמור לסגור טרילוגיה) ויבויים על ידי ניל בלומקמפ (מחוז 9). הוא העלה קצת ART לחשבון טוויטר שלו כסוג של FAN ART לפני כמה חודשים מה שגרם לFOX לשכור אותו. אישית אני לא מת על ההתעלמות מALIEN 3, לא בדיוק השיא של הסדרה אבל עדין סרט שאני מאוד אוהב. האמת שלא היה צריך לחכות להכרזה כדי לדעת שהוא מתעלם מALIEN 3 והלאה, הרי קפטן דוויין היקס חיי בתמונות עם חצי פרצוף שרוף (מחומצה אני משער?).
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

מוזר, כי Alien וAliens הם חתיכת סתירה אחד לשני. אם כבר הוא צריך להתעלם מהראשון כי רואים בבירור שיש מלכה. רגע, אם ניל מביים את זה (זה גם הבחור של צ'אפי, לא?), אז עכשיו הכל יתרחש בדרום אפריקה וכולם ידברו במבטא של הולנדים שחושבים שהם יודעים אנגלית? ושרליז ת'רון תתברר להיות המלכה? :)

שחר, כל עוד אתה משלם את ה-25 שקל לחודש של VOD יש לך את השירות. הוא עובד על כל פלטפורמה כולל פיסי. אני אישית הפעלתי אותו על האייפד, עובד נהדר. אפשר גם לחבר לטלוויזיה ולהרגיש שיש לך יס ששילמת עליו :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2015, 20:47

הראשון, השני והשלישי לא סותרים בשום צורה. הרביעי כבר הולך לכיוונים מוזרים (הוא מתרחש איזה 100+ שנים אחרי השלישי). זה שניל מביים את הסרט זה אכן אומר שכירי חרב במבטא דרום אפריקאי, אפילו שהוא כבר עשה את זה באליסיום :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 28 פברואר 2015, 21:13

DrKeo כתב:הראשון, השני והשלישי לא סותרים בשום צורה. הרביעי כבר הולך לכיוונים מוזרים (הוא מתרחש איזה 100+ שנים אחרי השלישי). זה שניל מביים את הסרט זה אכן אומר שכירי חרב במבטא דרום אפריקאי, אפילו שהוא כבר עשה את זה באליסיום :)

בטח שיש, אתה היית אפילו הבן אדם שהסביר לי את הסתירה. בראשון המקורי לא מלמדים איך נוצרות הביצים של הAlien (הרי לא היה Alien כשהן נחו מי יודע כמה זמן בחללית). בשני הן מגיעות מהמלכה שמטילה אותן. בגרסאת הבמאי רידלי סקוט הראה שקמרון בלבל את המוח. הביצים נוצרות על ידי הפיכת המארח (הבן אדם) לכדי ביצה באמצעות הפיכת האדם לביצה בידי הAlien והשטלת החומר הגנטי שלו בDNA האנושי. בעולם של רידלי סקוט אין מלכה.

בכל מקרה, כל זה מאכזב אותי, עד כמה שאני אוהב את הפרנצ'ייז, מאז השני הוא דיי מעפאן (השלישי סרט חביב, אבל לא ברמה של השניים הראשונים) ודווקא פרומיתיאוס גרם לי להתאהב ברידלי סקוט מחדש, אני ממש מקווה שהוא יספיק לעשות פרומיתיאוס 2 לפני מותו (אני יודע שזה אמור להיות בעשייה), לטעמי, זה הסרט שצריך לקבוע את הקאנון.
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 28 פברואר 2015, 21:16, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 28 פברואר 2015, 21:15

זה שהשלישי ובמיוחד הרביעי הלכו לכיוונים שונים לא אומר שהוא צריך להתעלם מהם. זה פשוט מבזה, אני לא מוכן לקבל התעלמויות מאירועים שהבמאי\כותב\צייר\וואטאבר בכל תחום שהוא פשוט לא אוהבים. אם זה לא מצא חן בעיניו שילך על ריבוט וזהו.

מבחינתי הסרט הראשון תמיד היה הכי טוב, לפי שהגיעו מארינס עם רובים ולקחו מהחייזר את הפחד שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2015, 21:57

Death_119 כתב:בטח שיש, אתה היית אפילו הבן אדם שהסביר לי את הסתירה. בראשון המקורי לא מלמדים איך נוצרות הביצים של הAlien (הרי לא היה Alien כשהן נחו מי יודע כמה זמן בחללית). בשני הן מגיעות מהמלכה שמטילה אותן. בגרסאת הבמאי רידלי סקוט הראה שקמרון בלבל את המוח. הביצים נוצרות על ידי הפיכת המארח (הבן אדם) לכדי ביצה באמצעות הפיכת האדם לביצה בידי הAlien והשטלת החומר הגנטי שלו בDNA האנושי. בעולם של רידלי סקוט אין מלכה.

בכל מקרה, כל זה מאכזב אותי, עד כמה שאני אוהב את הפרנצ'ייז, מאז השני הוא דיי מעפאן (השלישי סרט חביב, אבל לא ברמה של השניים הראשונים) ודווקא פרומיתיאוס גרם לי להתאהב ברידלי סקוט מחדש, אני ממש מקווה שהוא יספיק לעשות פרומיתיאוס 2 לפני מותו (אני יודע שזה אמור להיות בעשייה), לטעמי, זה הסרט שצריך לקבוע את הקאנון.

כן אבל זה סתם משהו מהdc ששוחרר בשנות ה90 ומעולם לא נכנס לקאנון. בעיה של רידלי סקוט שהוא לא הכניס את זה לסרט המקורי:)
הוא לא הכניס, ג׳יימס המציא את המלכה וזה הlore מאותו רגע. זה כמו שהסרט השלישי המציא את זה שהחייזר מקבל את התכונות של המארח שהוא היה בתוכו (בסרט המקורי כלב, בdc שינו את זה לשור) וזה הפך לגמרי קאנון של הסדרה, אפילו שהחדש מתעלם ממנו עכשיו.

פרמיתאוס 2 לגמרי בתהליך כתיבה, אפילו ההכרזה על הנוסע השמיני 5 אמרה ״מתרחש אחרי פרומיתאוס 2״ כך שהם לגמרי מכירים בפרומתאוס 2 בסרט. רידלי סקוט מפיק את 5 אגב כך שבטוח תהיה לו מילה. בעצם הקאנון של הסדרה הופך להיות עכשיו הנוסע השמיני 1-2 ופרומתאוס 1-2. הנוסע השמיני 5 (או בעצם 3) יהיה אחריו ואז פרומתאוס 3. אמורות להסגר שתי טרילוגיות כשאחת התחילה בשנות ה70. כלומר זה לפחות העמדה שלהם כרגע, הכל תלוי רווחים והחלטות של הרגע כמו תמיד :)

אגב, לי אין בעיה עם התעלמות מ4, הוא יצור מוזר. ריפלי היא שכפול גנטי, היצורים שם לא באמת טהורים (מעורבבים עם dna אנושי) וכל שטויות המלכה עם הרחם ויחסי האהבה בין ריפלי ליצורים. סרט אקשן מד״ב חמוד מאוד אבל סרט נוסע שמיני די רע ומעצבן. חוץ מזה הוא מתרחש מאות שנים אחרי 1-3 ופרומתאוס אז מתבקש להתעלם ממנו. מהסרט ה3 כן מרגיז אותי שמתעלמים אבל אם לא מתעלמים ממנו אין ריפלי, אין היקס ואין נוט שיכולה להיות בחדש בחורה בת 35 :)

אנקדוטה קטנה, ראיתי את הסרט המקורי היום ופתאום אני קולט שקיין זה ווילאם הארט. הולי שיט, אף פעם לא עשיתי את החיבור.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 01 מרץ 2015, 16:55

Death_119 כתב:
שחר, כל עוד אתה משלם את ה-25 שקל לחודש של VOD יש לך את השירות. הוא עובד על כל פלטפורמה כולל פיסי. אני אישית הפעלתי אותו על האייפד, עובד נהדר. אפשר גם לחבר לטלוויזיה ולהרגיש שיש לך יס ששילמת עליו :).

כן. זה בדיוק מה שאמרתי. תלוי במנוי לVOD.
אחלה שירות. כשהוא רק התחיל, הוא לא עבד על מחשבים, אז מגניב שהם הוסיפו את זה.

אם זה היה גם עם הערוצים של צ'רלטון, הייתי עושה את זה, כדי לראות את מנצ'סטר.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 02 מרץ 2015, 18:34

[quote="DrKeo"][/quote]

התכוונת לג'ון הארט, ושיט אף פעם לא שמתי לב לזה ! כנראה שאני פשוט לא מסוגל לדמיין אותו צעיר.

אגב, אתם יודעים שבלייד ראנר מתרחש ביקום של הנוסע השמיני ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2015, 18:56

למי שפספס:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מרץ 2015, 20:57

חדשות star wars בדצמבר 2016 יוצא סרט נוסף לא ממוספר בשם star wars rogue one, כנראה יספר על הrogue squadron מה שאומר שיהיו שם המון קרבות חלל. הסרט יכתב על ידי הכותב של book of eli (שהוא אחלה גבר וגם העורך של pc gamer לשעבר) גארי וויטה ויבויים על ידי גרת׳ אדוארדס, הבמאי של מפלצות וגודזילה האחרון. השחקן הראשי יהיה שחקנית, האישה של סטיבן הוקינג מהתאוריה של הכל פליסיטי ג׳ונס. המלחין לראשונה בסדרה לא יהיה ג׳ון וויליאמס אלה אלכס דספלאט שהלחין את רוב סדרת הארי פוטר ועוד אינספור סרטים. ג׳ון וויליאמס כן ילחין את פרק 7.

בנוסף הוכרז בצורה רשמית שפרק 8 יצא במאי 2017, חצי שנה אחרי rogue one. הסרט יבויים על ידי ראיין ג׳ונסון, הבמאי הראשי של breaking bad והסרט looper.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 18 מרץ 2015, 21:38

חטופה (הראשון) היה מדהים. מעולה. אין מילים.
כדאי לראות את השני והשלישי או שזה יהרוס לי את החוויה?
"A man chooses, a slave obeys"

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 מרץ 2015, 23:36

אם חשבת שהראשון הוא מעולה, מדהים ואין מילים, בטוח תהנה לפחות קצת גם מהשני.
בתור אחד שחושב שהראשון הוא בהחלט סרט לא רע, אני יכול להגיד בביטחון שהשני הוא פשוט סרט נוראי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 מרץ 2015, 12:57

אתמול ראיתי אינטרסטלאר לראשונה, וואו, פשוט באתי עם אפס ציפיות לסרט וכל כך נהנתי. לטעמי הסרט הכי טוב של נולאן עד כה, הטריילרים עשו לו עוול לטעמי. לו ולאחיו פשוט יש ידי זהב. מזכיר לי את ההרגשה אחרי פרומתיאוס.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 7 אורחים