נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 06 יוני 2013, 02:35

phinexwrath71 כתב:אני לקראת הסוף של הספר עימות מלכים,אני לא הופתעתי ממש כי האווירה החיובית של החתונה הייתה יותר מדי מובהקת לgot אז התחלתי לחשוד שמשהו רע עומד לקרות,אבל כזה דבר לא צפיתי :shock:
ספויילר: הצג
הסטרקים דיי גמורים,עם או בלי הצבא,כול הצאצעים בצרות והרחק מביתם,לבראן יש עוד המון זמן עד שיהיה כשיר להיות מלך בווינטרפל הוא איום למעלה המלך כמו שדנאריס היא איום רחוק באופק שיתרחש בעתיד,אני אומר את זה בתור משהו שלא עבר את הקטע הזה בספר,אז אולי אני טועה כמובן,אני לא אהבתי את הטבח הזה,מילא אם היה לfrey סיבה יותר נורמלית להרוג אותם מאשר מנקמה קטנונית של חתונה,לדעתי זה היה עשוי קצת יותר מדי כפילר דרמטי לטעמי,מאשר נקודה חשובה בדרך של העלילה גם כי חתכו את חות החייה גם לדמויות שהתפתחו רוב,וקאט היו יכולים למות בדרך הרבה יותר הרואית,חבל

הייתה לו סיבה מאוד נורמאלית ומאוד בסיסית בכך שהוא מקבל את נחלות הנהר ומחליף את בית טאלי. מאותה סיבה שבולטון מקבל את הצפון. זה גם דיי ברור. שני הבתים הכי חזקים מנסים לחתור תחת הבית השולט כל אחד בשטחו. התרת הסכם הנישואים זה סתם תירוץ. יש סיבה נוספת שבספרים מתגלה רק בתחילתו של הספר הרביעי ובסדרה כבר הראו אותה בפרק 8. אבל אני לא אחזור עליה כי היא תהרוס יותר מידי.
תמונה

treao
Minion

הודעהעל ידי treao » 05 יוני 2013, 21:13

הרגע גילו לי מה יקרה גם בפרק האחרון.
איזה אנשים טובים יש בעולם...
it's not a lake it's an ocean

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 06 יוני 2013, 06:42

תמונה

treao
Minion

הודעהעל ידי treao » 06 יוני 2013, 04:16

SgtDonowitz כתב:תמונה

כולכך קרוב. אני ממש יכול לטעום את זה.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 07 יוני 2013, 19:11

תכלס? התרגשתי לראות את המודעה.
עוד יותר התרגשתי לקרוא שאוגוסט ממש קרוב, בזמן שאני מרגיש שעוד שבועיים זה תאריך ממש רחוק ;)
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
ששון
Trainee

הודעהעל ידי ששון » 08 יוני 2013, 11:40

אני אשמח לאיזה סוף "רע" בו מי שמייצר סמים נכנס לכלא, או יהרג במהלך מרדף משטרתי.

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 08 יוני 2013, 21:29

ששון כתב:אני אשמח לאיזה סוף "רע" בו מי שמייצר סמים נכנס לכלא, או יהרג במהלך מרדף משטרתי.

מן הסתם, סוף כזה יהיה הרבה יותר משמעותי בשביל סדרה כזאת אדירה :D
למרות שניראה לי שהם לא יעשו משהו צפוי כזה ושברו את הראש מספיק על איך להפתיע אותנו.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

treao
Minion

הודעהעל ידי treao » 08 יוני 2013, 21:46

אל דאגה אנחנו כבר נשבור את הראש על איך לצפות להפתעה.
זה יהיה אתר בשבילם ליצר טויסט טוב. אני יכול לחשוב רק על כמה דרכים בהם זה יכול להיגמר(או שיברח או שימות או שאנק יתפוס אותו ובמקום לעצור אותו הם יתחלקו ברווחים בתמורה להגנה מהמשטרה.)

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 08 יוני 2013, 22:56

treao כתב:אל דאגה אנחנו כבר נשבור את הראש על איך לצפות להפתעה.
זה יהיה אתר בשבילם ליצר טויסט טוב. אני יכול לחשוב רק על כמה דרכים בהם זה יכול להיגמר(או שיברח או שימות או שאנק יתפוס אותו ובמקום לעצור אותו הם יתחלקו ברווחים בתמורה להגנה מהמשטרה.)

או שירצח את האנק.
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 08 יוני 2013, 22:50

וולטר ירצח את האנק, ובסוף ג'סי ירצח את וולטר.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 08 יוני 2013, 23:12

זה ברור שוולט ג'וניור הוא זה שעושה מניפולציות על כולם ומנווט את מה שקורה מסביב.
זה הוא ביחד עם התינוקת המסרטנת.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 08 יוני 2013, 23:18

omerkot כתב:זה ברור שוולט ג'וניור הוא זה שעושה מניפולציות על כולם ומנווט את מה שקורה מסביב.
זה הוא ביחד עם התינוקת המסרטנת.

תשמע אין ספק שהוא זה שעבר את השינוי המשמעותי ביותר לאורך העונות. מקורנפלקס לארוחת בוקר לפנקייק זה שינוי מהותי.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 יוני 2013, 22:01

Laskin כתב:חיכיתי שמישהו יגיב על זה. יוטיוב מפוצץ בסרטונים של אנשים שקראו את הספרים, שמצלמים את החברים שלהם שמן הסתם לא עשו זאת.
ממליץ לכל מי שטרם ראה להמנע מכניסה לאינטרנט בינתיים. לשום אתר (:

האמת היא שכמה שהשתדלתי להמנע מלהיכנס לאינטרנט לפני שראיתי את הפרק, הספיקו לי אזהרות ה"אל תיכנסו לאינטרנט" והמילה "חתונה" בשביל לפתח ציפיות די גדולות.
ובתכלס... זה היה די עלוב. כולה שתי דמויות סמי-ראשיות שבתכלס אף אחת מהן לא טוענת ל-Iron Throne. עם מה שלמדתי לצפות מהסדרה כבר מהעונה הראשונה, ציפיתי להרבה יותר בלאגן - ציפיתי ל"בוקס" כמו שאמרו פה ובסוף הרגשתי שכל מה שהצליחו לספק זה איזה ליטוף מסכן על היד שמתחיל להרגיש יותר מידי נוסחתי: כאילו תמיד נותנים לנו לראות איזשהי דמות חוטפת, לשאול את עצמנו אם היא באמת הולכת למות (או סתם לעבור איזה Maming), ואז לדחוף סצינת מוות מאד in your face כדי שלא נטעה לחשוב שיש לה סיכוי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 09 יוני 2013, 22:35

swym כתב:האמת היא שכמה שהשתדלתי להמנע מלהיכנס לאינטרנט לפני שראיתי את הפרק, הספיקו לי אזהרות ה"אל תיכנסו לאינטרנט" והמילה "חתונה" בשביל לפתח ציפיות די גדולות.
ובתכלס... זה היה די עלוב. כולה שתי דמויות סמי-ראשיות שבתכלס אף אחת מהן לא טוענת ל-Iron Throne. עם מה שלמדתי לצפות מהסדרה כבר מהעונה הראשונה, ציפיתי להרבה יותר בלאגן - ציפיתי ל"בוקס" כמו שאמרו פה ובסוף הרגשתי שכל מה שהצליחו לספק זה איזה ליטוף מסכן על היד שמתחיל להרגיש יותר מידי נוסחתי: כאילו תמיד נותנים לנו לראות איזשהי דמות חוטפת, לשאול את עצמנו אם היא באמת הולכת למות (או סתם לעבור איזה Maming), ואז לדחוף סצינת מוות מאד in your face כדי שלא נטעה לחשוב שיש לה סיכוי.

סמי? קייטלין היא אחת המספרות הראשיות בסדרה. ורוב הוא וואחד דמות מרכזית שאולי לא רצה להיות מלך על הדרום אבל כן רצה לקרוע את הממלכה לשניים (אפילו יותר כי מישור הנהרות והצפון זה בערך 60% מהשטח) ולחזור אחורה 400 שנים לימי האנדאלים. ממליץ לך לצפות שוב בפרק 8 ובאקט בין מליסנדרה לסטאניס כי פספסת שם משהו אם לא הבנת את מעמדו של רוב. מעולם לא הרגו באמצע סדרה דמויות כה ראשיות שאפילו בסדרת טלוויזיה מלוות אותנו בהדיקות מזה שלוש עונות. הפעם האחרונה שעשו דבר כזה התרחש למרבה הפלא בעונה הראשונה של משחקי הכס. אבל היי אם להיות נגד הזרם גורם לך להרגיש מיוחד שיהיה לבריאות. אני זוכר שכשקראתי את זה רציתי לקרוע את הספר לשניים מרוב עצבים. לא האמנתי את שקראתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Eyal708
Padawan

הודעהעל ידי Eyal708 » 09 יוני 2013, 15:20

מישהו ראה פה את הסרט של טרנטינו "כלבי אשמורת"?
שווה צפייה לדעתכם?
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 09 יוני 2013, 15:21

Eyal708 כתב:מישהו ראה פה את הסרט של טרנטינו "כלבי אשמורת"?
שווה צפייה לדעתכם?

סרט ענק אבל לא מתאים לכל אחד.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 09 יוני 2013, 22:00

שווה צפייה לדעתכם?

אחד מהסרטים שאני הכי אוהב שלו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 יוני 2013, 23:59

Death_119 כתב:ממליץ לך לצפות שוב בפרק 8 ובאקט בין מליסנדרה לסטאניס...

.... הפעם האחרונה שעשו דבר כזה התרחש למרבה הפלא בעונה הראשונה של משחקי הכס.

קודם כל, דווקא הפרק ה-8 עם מליסנדרה (אתה מדבר על הקטע שבא אחרי זה? http://www.youtube.com/watch?v=JDnYP2y66I0) הוא זה שגרם לי להעלות יותר מידי ציפיות כאילו מה שהולך להיות בפרק 9 יהי יותר רציני - חשבתי שנראה בפרק הזה את כל השמות שהיא הזכירה.

דבר שני, את הדברים האלו עושים בסדרות כל הזמן והזכרתי את זה בפייסבוק: הפרק הראשון של המגן הרים טוויסט מעולה שעשה בי"ס לאיך עושים דברים כאלו. אבודים התחילו בשלב מסוים להיפטר מהדמוית המשניות ואז הראשיות עד שזה נהיה מגוחך. ואם נלך למאסטר אז ג'וס ווידון היה זה שרשם פטנט טלוויזיוני על להרוג בהפתעה את הדמויות הראשיות שלו. אפילו בסדרות ישראליות כמו הבורר למדו ליישם את זה מצוין.
כמובן שזה לא פייר כלפי משחקי הכס: לפני הסדרה היה גם ספר שהקדים בהרבה מאד זמן את כל הסדרות שהזכרתי כאן, וגם הסדרה עצמה כבר עשתה את זה בעבר לא פעם ולא פעמיים. אבל בדיוק בגלל זה האימפקט נחלש, ויחד עם כל ההייפ שאנשים עשו לפרק זה פשוט יצאתי מאוכזב: לא רק שראיתי את זה בא מתחילת הפרק, ציפיתי למשהו הרבה הרבה הרבה יותר גרוע.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 יוני 2013, 11:23

swym כתב:קודם כל, דווקא הפרק ה-8 עם מליסנדרה (אתה מדבר על הקטע שבא אחרי זה? http://www.youtube.com/watch?v=JDnYP2y66I0) הוא זה שגרם לי להעלות יותר מידי ציפיות כאילו מה שהולך להיות בפרק 9 יהי יותר רציני - חשבתי שנראה בפרק הזה את כל השמות שהיא הזכירה.

דבר שני, את הדברים האלו עושים בסדרות כל הזמן והזכרתי את זה בפייסבוק: הפרק הראשון של המגן הרים טוויסט מעולה שעשה בי"ס לאיך עושים דברים כאלו. אבודים התחילו בשלב מסוים להיפטר מהדמוית המשניות ואז הראשיות עד שזה נהיה מגוחך. ואם נלך למאסטר אז ג'וס ווידון היה זה שרשם פטנט טלוויזיוני על להרוג בהפתעה את הדמויות הראשיות שלו. אפילו בסדרות ישראליות כמו הבורר למדו ליישם את זה מצוין.
כמובן שזה לא פייר כלפי משחקי הכס: לפני הסדרה היה גם ספר שהקדים בהרבה מאד זמן את כל הסדרות שהזכרתי כאן, וגם הסדרה עצמה כבר עשתה את זה בעבר לא פעם ולא פעמיים. אבל בדיוק בגלל זה האימפקט נחלש, ויחד עם כל ההייפ שאנשים עשו לפרק זה פשוט יצאתי מאוכזב: לא רק שראיתי את זה בא מתחילת הפרק, ציפיתי למשהו הרבה הרבה הרבה יותר גרוע.

כן, נפטרנו מלוק שחזר כpossesd לוק. תעשה לי טובה. הדויות הכי ראשית שהעזו להרוג שם וגם זה לא באמת כי הם ממשיכות תמיד לחזור בצורה כזאת או אחרת בפלאשבקים זה דזמונד וצ׳ארלי אם השני בכלל זכאי להגדרה עם הזמן מסך המינימאלי שנתנו לו. וגם זה רק באיזה עונה 3 או 4. המקבילה זה שיהרגו את ג׳ק בעריפת ראש לא מתוכננת בעונה הראשונה בלי שנראה עוד זמן מסך שלו ואת קיית וסוייר בכך שיאכלו את ליבם בשלישית.

אתה שוכח שהסדרה הרגה את הדמות שכולם צידדו בה ורצו שהיא תזכה, ואז הרגו שוב את המקבילה שלה שתי עונות אחר כך. בלי קשר גם אין לי כח להסביר לך מה ההבדל בין דמויות בסדרה רצינית כמו משחקי הכס שגם יודעות להשתנות במהלך מסען ולהתחבר לטוב ולרע ובהיפוכו לצופה לבין כל שאר הטלוויזיה השיטחית שאתה מנסה להשוות איליה.

אבל אתה צודק, זה היה אימפקט חלש. בגלל זה אנחנו לא מדברים על הנושא הכי מדובר בכל הרשת מזה כשבוע שגרם לפרק להיות הפרק עם הציון הכי גבוה בהיסטוריה של imdb ושגרם לסנסצית youtube של אנשים שקורסים ריגשית. בסדר אתה גאון, צפית הכל מראש, זה טוויסט מינורי שכולם עשו קודם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 10 יוני 2013, 16:32

Death_119 כתב:כן, נפטרנו מלוק שחזר כpossesd לוק. תעשה לי טובה. הדויות הכי ראשית שהעזו להרוג שם וגם זה לא באמת כי הם ממשיכות תמיד לחזור בצורה כזאת או אחרת בפלאשבקים זה דזמונד וצ׳ארלי אם השני בכלל זכאי להגדרה עם הזמן מסך המינימאלי שנתנו לו. וגם זה רק באיזה עונה 3 או 4. המקבילה זה שיהרגו את ג׳ק בעריפת ראש לא מתוכננת בעונה הראשונה בלי שנראה עוד זמן מסך שלו ואת קיית וסוייר בכך שיאכלו את ליבם בשלישית.

אתה שוכח שהסדרה הרגה את הדמות שכולם צידדו בה ורצו שהיא תזכה, ואז הרגו שוב את המקבילה שלה שתי עונות אחר כך. בלי קשר גם אין לי כח להסביר לך מה ההבדל בין דמויות בסדרה רצינית כמו משחקי הכס שגם יודעות להשתנות במהלך מסען ולהתחבר לטוב ולרע ובהיפוכו לצופה לבין כל שאר הטלוויזיה השיטחית שאתה מנסה להשוות איליה.

אבל אתה צודק, זה היה אימפקט חלש. בגלל זה אנחנו לא מדברים על הנושא הכי מדובר בכל הרשת מזה כשבוע שגרם לפרק להיות הפרק עם הציון הכי גבוה בהיסטוריה של imdb ושגרם לסנסצית youtube של אנשים שקורסים ריגשית. בסדר אתה גאון, צפית הכל מראש, זה טוויסט מינורי שכולם עשו קודם.

טוב, אבודים זו דוגמא די מוקצנת כי הכל שם בדיחה עם הפלאשבק/פרוורד/סייד שלה.

אבל למה שאני אצדד דווקא בדמות הזו וארצה שהיא תזכה? מדובר בטרחן בן טרחן עם אמות מוסר מעוותות (אצל אבא שלו רואים את זה בעריפת הראש של איזו דמות שולית בפרק הראשון של העונה הראשונה. אצלו רואים עריפת ראש דומה בעונה השלישית... אולי אצל ג.ר.ר זה החטא והעונש?) - וזה לא כאילו שתי הדמויות הספציפיות האלו משתנות במיוחד במהלך המסע שלהן... הקול שלי הולך בכלל לדאנריז.
אני גם לא יודע איזו טלוויזיה שטחית אתה מדבר: הדמויות של וודון הן פאקינג אפיות ובנויות מצויין. והוא בטח לא פוחד לטבוח בהן כשצריך.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 יוני 2013, 22:28

טוב, נגמרה לה עוד עונה של משחקי הכס כאשר הפרק נע בין - כאב לב גדול בתחילתו, לרצון לנקמה במהלכו, סיפוק קטן בסופו ובכי של התרגשות בסופו עם הסצנה המדהימה עם דאנריז. פשוט אין על הסדרה הזאת, הסדרה הטובה בהיסטוריה של הטלוויזיה. וכמובן המון כיווני עלילה שונים וחדשים שגרמו לי לרצות לקום מהכורסא ולהתחנן שימשיכו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
4shachar
Minion

הודעהעל ידי 4shachar » 14 יוני 2013, 02:47

Death_119 כתב:טוב, נגמרה לה עוד עונה של משחקי הכס כאשר הפרק נע בין - כאב לב גדול בתחילתו, לרצון לנקמה במהלכו, סיפוק קטן בסופו ובכי של התרגשות בסופו עם הסצנה המדהימה עם דאנריז. פשוט אין על הסדרה הזאת, הסדרה הטובה בהיסטוריה של הטלוויזיה. וכמובן המון כיווני עלילה שונים וחדשים שגרמו לי לרצות לקום מהכורסא ולהתחנן שימשיכו.

+1 , זה כל כך אכזרי לעשות סדרה כזאת טובה ואז להכריח אותנו לחכות 10 חודשים :(

תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 14 יוני 2013, 03:58

אין ספק שחייבים להגדיל את כמותהפרקים בעונה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 14 יוני 2013, 11:31

שווה צפייה לדעתכם?

אחלה סרט, לא הכי עמוק או מתוחכם. פשוט אחלה סרט לראות אותו ככה ביום עם משהו קליל בצד והרבה אווירה טובה.
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 יוני 2013, 20:17

טריילר חדש לאיליסיום שנראה אפילו טוב מקודמו:
נערך לאחרונה על ידי Death_119 ב 16 יוני 2013, 20:23, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים