נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

SgtDonowitz
Warrior

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 03 ינואר 2017, 12:25

האיש בטירה הרמה בהחלט מומלץ, יש בו כמה בעיות מבחינת בניית הדמויות וייתי שמח יותר לראות את העולם יותר מאשר תמיד מזדרונות אבל אני משער שיכול היה להיות יותר רק אם היה יותר כסף. הגרמנית של השחקנים האמריקאים די מצחיקה אבל אפשר לראות די בבירור שכל הדמויות הגרמניות הן אכן גרמניות. לפחות בעונה השנייה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 ינואר 2017, 13:02

קצת נשברתי בפרק 6 או 7 של העונה הראשונה ולא המשכתי לראות. הסדרה הרגישה לי צפה בין איכות של כבלים לבין חוסר איכות של ערוץ ציבורי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 05 ינואר 2017, 07:51

טוב, ראיתי אתמול בהקרנה מוקדמת (חבר סידר לי) את אססין קריד החדש.
למרות הביקורות הקוטלות, אני דווקא חושב שהיה סרט חביב. לדעתי זה יותר בגלל שאני יכולתי להשלים את כל המידע "החסר" מהמשחקים, ככה שמי שלא כ"כ בעניין יבין לדעתי הרבה פחות. מצד שני החבר שלא שיחק בכלל במשחקים, גם הוא די נהנה והיה לו סבבה.
אני יכול להגיד שהסרט העביר טוב מאוד את תחושת המשחק עצמה במובן של האנימוס וכיצד מתחברים לעבר. הסרט מצד שני היה בנוי ברובו על "ההווה" והעבר היה רק סצינות אקשן ובעצם ללא עלילה, דבר שלי הפריע קצת כמי שמכיר את המשחקים. מה שאני מתכוון למשל במשחקים על איציו באיטליה אנחנו למדים על בורג'ה ומשפחתו ואישים נוספים של התקופה ולמעשה חלק חשוב הוא שילוב האירועים ההיסטוריים והמקומות ההיסטוריים בעולם של אססין קריד, בסרט לעומת זאת זה לא קיים. מהצד השני ה"הווה" עצמו עשוי בניגוד למה שאמרו, לדעתי, בצורה מספקת. לי אישית חסרו קצת יותר הסברים על הארגונים השונים והקשרים בינהם. אני מניח שלצופה ממוצע יהיה מאוד מסובך להבין את הטמפלרים וההיסטוריה שלהם ואת האססינים עוד יותר.
הצילומים היו בסדר והעבירו את תחושת המשחק והמעברים בין המקומות והפרקור, אבל הסאונד עצמו היה לדעתי לא משהו (כמה פעמים הרגשתי לא טוב באוזניים...) .
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 ינואר 2017, 09:31

bozeman כתב:טוב, ראיתי אתמול בהקרנה מוקדמת (חבר סידר לי) את אססין קריד החדש.
למרות הביקורות הקוטלות, אני דווקא חושב שהיה סרט חביב. לדעתי זה יותר בגלל שאני יכולתי להשלים את כל המידע "החסר" מהמשחקים, ככה שמי שלא כ"כ בעניין יבין לדעתי הרבה פחות. מצד שני החבר שלא שיחק בכלל במשחקים, גם הוא די נהנה והיה לו סבבה.
אני יכול להגיד שהסרט העביר טוב מאוד את תחושת המשחק עצמה במובן של האנימוס וכיצד מתחברים לעבר. הסרט מצד שני היה בנוי ברובו על "ההווה" והעבר היה רק סצינות אקשן ובעצם ללא עלילה, דבר שלי הפריע קצת כמי שמכיר את המשחקים. מה שאני מתכוון למשל במשחקים על איציו באיטליה אנחנו למדים על בורג'ה ומשפחתו ואישים נוספים של התקופה ולמעשה חלק חשוב הוא שילוב האירועים ההיסטוריים והמקומות ההיסטוריים בעולם של אססין קריד, בסרט לעומת זאת זה לא קיים. מהצד השני ה"הווה" עצמו עשוי בניגוד למה שאמרו, לדעתי, בצורה מספקת. לי אישית חסרו קצת יותר הסברים על הארגונים השונים והקשרים בינהם. אני מניח שלצופה ממוצע יהיה מאוד מסובך להבין את הטמפלרים וההיסטוריה שלהם ואת האססינים עוד יותר.
הצילומים היו בסדר והעבירו את תחושת המשחק והמעברים בין המקומות והפרקור, אבל הסאונד עצמו היה לדעתי לא משהו (כמה פעמים הרגשתי לא טוב באוזניים...) .

התרשמתי שאפילו הביקורות הקוטלות לא באמת הביעו משהו מעבר למה שכתבת כאן - זה סרט בסדר כזה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 05 ינואר 2017, 09:37

שחר, בא נאמר שאתה בחובב הסדרה תהנה (אלא אם תבוא למצוא מה בסרט לא מתאים למשחקים ב-100%) ואני חושב שגם מי שלא שיחק ולא מכיר די יהנה (אבל לא בטוח שחייב לראות בקולנוע). לעניין היכרות עם המשחק - אפילו מי שמכיר בצורה שטחית זה מספיק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 ינואר 2017, 19:42

bozeman כתב:שחר, בא נאמר שאתה בחובב הסדרה תהנה (אלא אם תבוא למצוא מה בסרט לא מתאים למשחקים ב-100%) ואני חושב שגם מי שלא שיחק ולא מכיר די יהנה (אבל לא בטוח שחייב לראות בקולנוע). לעניין היכרות עם המשחק - אפילו מי שמכיר בצורה שטחית זה מספיק.

אני בטוח שאהנה ממנו. לא מספיק בשביל לגרום לי לקנות כרטיס קולנוע, אבל בטח אראה בהזדמנות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 09 ינואר 2017, 14:07

InterAl כתב:
swym כתב:אני לא משתפך על הסרט הזה, אבל מצד שני זו הפעם הראשונה מאז... מאז אי פעם בעצם ... שיש סרט מלחמת הכוכבים שהדמויות בו לא מרגישות מטופשות להחריד.

איזה דמות מטופשת להחריד היתה באימפריה מכה שנית? או ב-episode 3? או ב-force awakens?

רק C-3PO היה בכל השלושה, לא? זה כבר דמות אחת למניין.

DrKeo כתב:הטפשות של לעשות את וויילנד כגיא פירס באיפור במקום לקחת שחקן מבוגר (מה המטרה של זה? לא רואים אותו צעיר פעם אחת בכל הסרט וגם אם היו רואים כבר עדיף לקחת שחקן מבוגר)

אני חושב שעשו את זה בשביל גורם ההפתעה? בטיזרים שהיו לסרט הוא הופיע צעיר, ולכן לי לפחות זה היה קצת מפתיע לראות אותו פתאום כמו איך שהוא היה נראה. למרות שגם במקרה הזה אולי היה יותר פשוט לקחת שחקן מבוגר לסרט ולהצעיר אותו לקמפיין השיווקי ולא להיפך.
אגב, אני חושב שאם מראש הייתי מגיע לסרט הזה בלי לדעת שמדובר ביקום של הנוסע השמיני אז זו יכלה להיות חתיכת הפתעה חיובית לגלות את זה במהלך הסרט.

ומצטרף להמלצה על האיש בטירה: היו לסדרה קצת בעיות של קצב אבל בסך הכל העונה הראשונה הסתיימה מאד מוצלח. אהבתי הרבה יותר מStranger Things נניח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ינואר 2017, 15:45

אולי הוא צעיר בסרטון TED אבל בסרט הוא זקן בשני הקטעים שהוא מופיע. ממש מבאס כי יכלו לקחת פשוט שחקן מבוגר, הוא אמור להיות שם בן איזה 90 אז אני משער אייאן מקלן? :)

בנושא מלחמת הכוכבים, לא קשה למצא דמויות טפשיות בסדרה, כלומר יש שם איוואקים למען השם.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 ינואר 2017, 20:16

איפה מדברים פה על שרלוק?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 ינואר 2017, 20:50

פה? ראיתי רק את הפרק הראשון עד עכשיו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 ינואר 2017, 21:04

נו...ו...? חלוק חוויות...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 ינואר 2017, 21:22

ההפקה מדהימה לדעתי. המשחק מצוין וכו'. אבל הסיפור, לדעתי, היה קצת חלש.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 09 ינואר 2017, 21:28

Klayman כתב:ההפקה מדהימה לדעתי. המשחק מצוין וכו'. אבל הסיפור, לדעתי, היה קצת חלש.

ספויילר: הצג
אני חושב שהם התרכזו הרבה יותר מדי באופי של הדומיות באמת, וזה די ממשיך בפרק השני. מצד שני זה כתוב כ"כ חכם שזה מפצה מאוד על קו עלילה דליל יחסית לעונות הקודמות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 12 ינואר 2017, 15:17

ראיתי את אססינ'ס קריד אתמול.
האמת נהנתי. היה ממש דומה למשחקים.
אמנם זכיתי בכרטיסים לסרט אז בכלל, אבל גם אם הייתי משלם לא הייתי מתאכזב.
נכון שהעלילה הייתה מינימליסטית.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 ינואר 2017, 20:53

התחלתי את The OA, מי שאהב Big fish של ברטון, מומלץ. סדרה הזויה ומעניינת.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 ינואר 2017, 11:29

סיימתי את THE OA והאמת שממש נהנתי כמעט מהכל... יש מלא קטעים מטופשים מעט, במיוחד אלו שמתרחשים בזמן "הווה" שם, אבל היא עדיין טובה מאוד בעיניי, סה"כ.
לא רואה שום קשר לטים ברטון, גם לא לBIG FISH :)
הסוף מעצבן אבל אם תהיה עונה נוספת (עדיין לא אושר אבל כנראה שכן) - זה יכול להיות ממש שווה את זה.

מה שכן איכשהו מאוד מזכיר לי את ברטון זו הסדרה החדשה של נטפליקס שהתחילה ביום שישי:
Lemony Snicket's: A Series of Unfortunate Events
העונה הראשונה מבוססת על ארבעת הספרים הראשונים בסדרת הספרים, והיא נראית כמו שילוב של טים ברטון, ווס אנדרסון וד"ר סוס.
ההומור לפעמים עובד ולפעמים קצת פחות אבל סה"כ ממש כמו אגדה נחמדה ומיוחדת, הפקה ראויה ומשחק מצויין של ניל פטריק האריס, שממש נותן פה שואו של ג'ים קארי :)
אני רק באמצע אבל בינתיים ממש מגניבה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 ינואר 2017, 09:36

טוב, סיימתי לראות את העונה הרביעית של שרלוק. אני מעט מאוכזב מהפרק האחרון. תוהה מה יהיה בעתיד.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2017, 15:24

לא הצלחתי לסיים אפילו את השלישית נדמה לי... הפרקים עדיין יושבים אצלי מלפני שנתיים או מתי שזה לא היה, כמו גם ה"ספיישל" של חג המולד, ואני לא מצליח להביא את עצמי להמשיך לצפות בזה.
זה כבר לא סדרה על פענוח מקרי פשע, זה יותר כמו טלנובלה על היחסים שבין שרלוק לווטסון, או לפחות - זה מה שתופס 80% מזמן האוויר.
ממש חבל, כי שתי העונות הראשנות היו מעולות, ממש, ואני לא זונח סדרות בקלות כל כך...

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 ינואר 2017, 16:37

אז הרביעית לא חוזרת למקורות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 ינואר 2017, 22:29

Laskin כתב:סיימתי את THE OA והאמת שממש נהנתי כמעט מהכל... יש מלא קטעים מטופשים מעט, במיוחד אלו שמתרחשים בזמן "הווה" שם, אבל היא עדיין טובה מאוד בעיניי, סה"כ.
לא רואה שום קשר לטים ברטון, גם לא לBIG FISH :)
הסוף מעצבן אבל אם תהיה עונה נוספת (עדיין לא אושר אבל כנראה שכן) - זה יכול להיות ממש שווה את זה.

מה שכן איכשהו מאוד מזכיר לי את ברטון זו הסדרה החדשה של נטפליקס שהתחילה ביום שישי:
Lemony Snicket's: A Series of Unfortunate Events
העונה הראשונה מבוססת על ארבעת הספרים הראשונים בסדרת הספרים, והיא נראית כמו שילוב של טים ברטון, ווס אנדרסון וד"ר סוס.
ההומור לפעמים עובד ולפעמים קצת פחות אבל סה"כ ממש כמו אגדה נחמדה ומיוחדת, הפקה ראויה ומשחק מצויין של ניל פטריק האריס, שממש נותן פה שואו של ג'ים קארי :)
אני רק באמצע אבל בינתיים ממש מגניבה.

דמות שמספרת סיפור חיים מהול בפנטזיה והזוי.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2017, 14:05

סיימתי את למוני סניקט... סדרה מומלצת מאוד. בהחלט שונה מכל מה שיש כרגע, אבל היא לא לכולם, תנסו ותראו אם אתם מתחברים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 ינואר 2017, 16:29

לוגן, חם מהתנור:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 ינואר 2017, 19:44

יאי!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 19 ינואר 2017, 20:32

DrKeo כתב:לוגן, חם מהתנור:

אם הסרט יהיה חצי מהרמה של הטריילרים, הוא הולך להיות סרט האקס מן הכי טוב בהפרש מגוחך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2017, 01:35

אם הטריילר הראשון נראה טיפה מעניין, החדש נראה כמו סרט כל כך נוראי שפנטסטיק 4 יראה כמו וויפלאש לידו.

ואם כבר רואים את הטריילר של לוגן, כדאי לראות את הגרסה הזאת. ההבדל העיקרי הוא שתי פצצות FUCK (כי אמריקאים זורמים עם ילדה בת 12 שוחטת אנשים, אבל המילה FUCK?), אחת מהן של פטריק סטוארט כך שזה שווה את זה :)

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 62 אורחים