נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי infected aviad » 15 יוני 2013, 06:25

טוב, ראיתי איירון מן 3. בתכלס הסרט אדיר, כמו כל סרט איירון מן. מה שכן, ציפיתי שעדיין יהיה קצת יותר עמוק, מה שבסוף לא קרה, אלא ההיפך. היו בו גם כמה טוויסטים מעט מאכזבים, אבל זורמים.
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

treao
Minion

הודעהעל ידי treao » 15 יוני 2013, 15:25

טוב ראיתי את הפרק האחרון של משחקי הכס. מה שאמרו לי שיקרה יקרה רק בעונה הבאה.
דקסטר ממש מעבר לפינה לא יכול לחכות.
it's not a lake it's an ocean

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 16 יוני 2013, 06:16

לא נכון!
שואוטיים החליטו לבטל את הבורג'ס! :(
http://tvline.com/2013/06/05/the-borgia ... -showtime/
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 יוני 2013, 22:31

infected aviad כתב:לא נכון!
שואוטיים החליטו לבטל את הבורג'ס! :(
http://tvline.com/2013/06/05/the-borgia ... -showtime/

מה?! אני בדיוק בפרק 9 של העונה השלישית. אוף, חבל, סדרה נהדרת.
תמונה

Blue&Black
Trainee

הודעהעל ידי Blue&Black » 16 יוני 2013, 17:20

ראיתי אתמול את סרט NOW YOU SEE ME. סרט שודים עם טוויסט של קסמים, חבורה של קוסמים עובדים יחד במופעים ברחבי המדינה ופועלים בארגון סודי עתיק. הסרט היה נחמד, צוות השחקנים טובים ביניהם יש את מייקל קיין, מורגן פרימן, ג׳סי אייזנברג ומארק רופאלו הא ושושנה ממזרים חסרי כבוד שאין לי מושג מה שמה<:
הסרט סך הכל מעביר את הזמן טוב, הוא זורם לכל אורכו ועושה את העבודה טוב בחיבור סרט פשע עם קסמים ומעביר כמה דיאלוגים מצחיקים. סך הכל לטעמי הסוף היה קצת זול אבל לא משהו הורס...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 16 יוני 2013, 13:21

אליסיום נראה פשוט מעולה. גורם לי להצטער שלא יצא לבמאי לעשות בסוף סרט להיילו

יש גם טרייל לRyse... כלומר ל-300:

מצחיק לראות את זה כמה ימים אחרי הטריילר לRyse, ועוד לשמוע ברקע את הקריינות של סרסי יום אחרי הפרק האחרון של משחקי הכס :D

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 יוני 2013, 07:43

טוב, חזרתי בדיוק מסטאר טרק החדש. סרט ממש מגניב, אבל הייתי אומר שחובבי סטאר טרק יעריכו אותו הרבה יותר. (למרוב שגם סתם צופים יהנו, ראיתי עם עוד חברים שחלק חובבים ומכירים וחלק בכלל לא)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 יוני 2013, 06:09

bozeman כתב:טוב, חזרתי בדיוק מסטאר טרק החדש. סרט ממש מגניב, אבל הייתי אומר שחובבי סטאר טרק יעריכו אותו הרבה יותר. (למרוב שגם סתם צופים יהנו, ראיתי עם עוד חברים שחלק חובבים ומכירים וחלק בכלל לא)

התכוונת חובבי סטארוורס. אין שום קשר בין הסרט הזה וקודמו לסטארטרק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 יוני 2013, 06:41

Death_119 כתב:התכוונת חובבי סטארוורס. אין שום קשר בין הסרט הזה וקודמו לסטארטרק.

ריבוט זה ריבוט - גם אם אתה לא אוהב את זה שעשו ריבוט.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 יוני 2013, 16:10

bozeman כתב:ריבוט זה ריבוט - גם אם אתה לא אוהב את זה שעשו ריבוט.

ריבוט לא מקבל לקבוע את הגדרות הפרנצ'ייז.
א. מאוד אהבתי את הראשון ואני אוהב גם את השני.
ב. יש הגדרות מאוד ברורות למה הוא פרנצ'ייז בעולם מסע בין כוכבים לבין מהוא פרנצ'ייז בעולם מלחמת הכוכבים. שני הסרטים החדשים הם אחד לאחד מלחמת הכוכבים (לא מפתיע לאור הבמאי שאפילו עתיד לביים את מלחמת הכוכבים הבא ואף טען בעצמו שהוא ניסה להפוך את סטאר טרק לסטאר וורס).

אני לא רוצה להרוס לך, אבל גם DS9 זה ממש לא Star trek אלא משהו שנמצא בין לבין ולא יודע להחליט (העונות הראשונות הן בהחלט סטאר טרק קלאסי בעוד המתקדמות יותר עם הופעת הדומיניון הופך לכדי משהו אחר).

תצפה בסרטי סטאר טרק הישנים ותשווה את זה לריבוט ותבין את ההבדלים התהומיים החל מסצנות בנות עשרות דקות בהן מצלמים את האנטרפרייז (דוגמא להתמקדות בה בישנים כמו הפעם הראשונה שקירק פוגש אותה במספנה בראשון), הניסיון לפנות לדיפלומטיה וחסך כמעט מוחלט באלימות, העובדה שמרבית הסרט מתרחש על בימת האנטרפרייז ולא בעולמות אחרים (שהם בכלל מרכיב לא נפוץ) ועוד...

זה בערך שתי העולמות הכי זרים בז'אנר וג'יי ג'יי אברהמס נטה לכיוונו זה של SW בצורה מובהקת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 יוני 2013, 16:59

לא ברורה לי ההשוואה. סטאר וורס היא בכלל סדרת פנטזיה, לא מד"ב. זה שיש שם חלליות לא הופך אותה לברת השוואה לדעתי לא לSW הישן ולא לרימייק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2013, 21:50

bozeman כתב:טוב, חזרתי בדיוק מסטאר טרק החדש. סרט ממש מגניב, אבל הייתי אומר שחובבי סטאר טרק יעריכו אותו הרבה יותר. (למרוב שגם סתם צופים יהנו, ראיתי עם עוד חברים שחלק חובבים ומכירים וחלק בכלל לא)

אני חושב שמעריצי סטאר טרק יעריכו אותו דווקא פחות בגלל שהם חוזרים בסרט הזה על כל כך הרבה חומר מקור מהסרטים המקוריים ומהסדרה מקורית ובסוף היה שם סוג של תת שימוש ב
ספויילר: הצג
קאן, בפאקינג קאן. אפילו הוא לא העיר קצת אנשי צוות שלו והראה לנו איזה מנהיג מסוכן הוא כמו בסדרה המקורית. כלומר אתם מביאים אוייב כל כך קלאסי כמו קאן והשיא של היכולת שאתם מראים ממנו מתאימה יותר לBANE מאשר קאן? אפילו לא הספקנו לראות שהוא מסוכן וכבר הסרט נגמר, היה פיצול מוזר בין קאן ל"רע" של הסרט שזה היה בכלל הגנרל מהפדרציה שגנב קצת את המקום של הרע מקאן והוציא את הסרט עצמו טיפה מפוקוס.
מחוץ לזה, מאוד נהנתי מהסרט ולדעתי הוא קצת יותר סטאר טרק וגם קצת יותר טוב מהראשון אבל ממילא זה האחרון של ג'יי ג'יי אברמס אז אולי מי שלא אוהב את הסגנון היותר סטאר וורס יזכה לראות סגנון קצת אחר עוד כמה שנים.

ועכשיו טריילר פשוטו אדיר לעונה החדשה של Its always sunny in Philadelphia:
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2013, 17:31

אני מעריץ של SUNNY... מעולה! תודה :)

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 יוני 2013, 19:42

מה אם משחקי הכס היה מתחפש לסדרה אחרת:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2013, 10:59

ג׳יימס גנדולפיני מת (טוני סופרנו) מהתקפת לב בגיל 51, עצוב :(

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 יוני 2013, 14:55

DrKeo כתב:ג׳יימס גנדולפיני מת (טוני סופרנו) מהתקפת לב בגיל 51, עצוב :(

שחקן בחסד
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 20 יוני 2013, 18:20

אולי זו דעה לא פופולארית, אבל בימים אילו אני בדיוק מסיים את הסופרנוס (נותרו לי שני פרקים לסיום) כאשר מעולם לא ראיתי אותה בצורה רציפה ולכן התיישבתי לבצע זאת לפני כשנה וצפיתי בכל ששת העונות ברצף. אני באמת לא מבין את ההתרגשות שהייתה ממנה לאורך השנים, מדובר בסופו של יום בטעם אישי אבל הסדרה מייגעת ברובה, לא מתרחש בה כמעט דבר לאורך מרבית העונות. אפשר לפרק את מרבית הפרקים ל-20 דקות של דיאולוגים נהדרים ובערך 35 דקות של fillers שבהם לא קורה דבר. המצב כל כך החמיר בעונה האחרונה שהתחלתי לראות את כל השיחות בין טוני לפסיכיאטרית בFast forward.
21 הפרקים האחרונים היו קשים לצפייה במיוחד פרק
מותו של מולטיסנטי
שיכל להתחרות בקלות בפרק הזבוב של breaking bad. לטעמי, סדרה בינונית מינוס עם כמה הברקות לאורך הדרך שהתרחשו לרוב בעונות הראשונות (כמו הפרק הנהדר עם רוצח הצ'צ'נים שנעלם ביער).

ובלי ספויילרים על הסוף, כי אני לא יודע דבר (בערך האדם האחרון בעולם שנשאר). לפחות שני פרקים לקראת הסוף משהו התחיל לקראת פיצוץ בלתי נמנע עם פיל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 21 יוני 2013, 08:55

Death_119 כתב:אולי זו דעה לא פופולארית, אבל בימים אילו אני בדיוק מסיים את הסופרנוס (נותרו לי שני פרקים לסיום) כאשר מעולם לא ראיתי אותה בצורה רציפה ולכן התיישבתי לבצע זאת לפני כשנה וצפיתי בכל ששת העונות ברצף. אני באמת לא מבין את ההתרגשות שהייתה ממנה לאורך השנים, מדובר בסופו של יום בטעם אישי אבל הסדרה מייגעת ברובה, לא מתרחש בה כמעט דבר לאורך מרבית העונות. אפשר לפרק את מרבית הפרקים ל-20 דקות של דיאולוגים נהדרים ובערך 35 דקות של fillers שבהם לא קורה דבר. המצב כל כך החמיר בעונה האחרונה שהתחלתי לראות את כל השיחות בין טוני לפסיכיאטרית בFast forward.
21 הפרקים האחרונים היו קשים לצפייה במיוחד פרק
מותו של מולטיסנטי
שיכל להתחרות בקלות בפרק הזבוב של breaking bad. לטעמי, סדרה בינונית מינוס עם כמה הברקות לאורך הדרך שהתרחשו לרוב בעונות הראשונות (כמו הפרק הנהדר עם רוצח הצ'צ'נים שנעלם ביער).

ובלי ספויילרים על הסוף, כי אני לא יודע דבר (בערך האדם האחרון בעולם שנשאר). לפחות שני פרקים לקראת הסוף משהו התחיל לקראת פיצוץ בלתי נמנע עם פיל.

חצי מסכים. אני דווקא נורא אהבתי אותה, אבל כן חושב שבאמת קצת הגזימו איתה ושיש בה את הבעיות שאתה מתאר. בעיני Boardwalk empire הרבה יותר טובה ממנה.
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 21 יוני 2013, 16:49

infected aviad כתב:חצי מסכים. אני דווקא נורא אהבתי אותה, אבל כן חושב שבאמת קצת הגזימו איתה ושיש בה את הבעיות שאתה מתאר. בעיני Boardwalk empire הרבה יותר טובה ממנה.

היא סדרה נהדרת, אבל היא מורכבת מהון פרקים לא טובים (או חלקים לא טובים בפרקים) ופרקים מצויינים. בסופו של יום היא וסדרות כמו אוז הכניסו מהפכה בעולם הטלוויזיה מהמבנה הישן של:
עונה מורכבת מעלילה שמתנהלת בפרק הראשון בעונה, בפרק האמצע ובשני פרקי הסיום ושאר הפרקים עומדים בפני עצמם. אבל בהחלט היא לא עומדת במבחן הזמן בטח לא מול סדרות כגון משחקי הכס שהיא רכבת הרים מטורפת ובעלת טקסטים פי כמה יותר מוצלחים. היא מאוד מזכירה לי את breaking bad עד עונה 5. עם הברקות פה ושם לצד טקסטים טובים פה ושם אבל בכללי המון כלום ושיחות משמימות שלא הולכות לשום מקום.

דרך אגב, סיימתי היום את הסדרה ובאיחור אופנתי של שש שנים, אחד הסופים הדפוקים. למרות
שברור שהוא מת ופולי אירגן את זה דרך הסגן של פיל
.

גם לטעמי Boardwalk empire הרבה יותר מוצלחת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 22 יוני 2013, 17:05

Death_119 כתב:
גם לטעמי Boardwalk empire הרבה יותר מוצלחת.

מה שמביא אותי לדבר הבא:
תמונה

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יוני 2013, 02:19

יאללה, מי ראה סופרמן? :)
ראיתי היום בIMAX והסרט פשוט מעולה, הסרט קומיקס "חייזרים לא מציאותי בשיט" הכי טוב בהפרש ענקי מכל החרא של מארוול. פעם ראשונה בחיים שלי שאני רואה קרב בין "איש על" מול "איש על" שנראים איך שהם באמת היו אמורים להראות, עוצמה מטורפת. זה היה הקרב האחרון של מטריקס 3 על ספיד, סטרואידים ועם קצת יותר כישרון ויזואלי. מאוד נהנתי מהסרט, בתור ירית הפתיחה של "יקום DC" בקולנוע אני ממש שמח שזק שניידר הצליח לעשות בסיס כל כך חזק בשביל הגרין לנטרן, וונדר וומן, הפלאש והריבוט של בטמן לקראת ליגת הצדק. אושר, מוות למארוול :P

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 23 יוני 2013, 18:00

DrKeo כתב:יאללה, מי ראה סופרמן? :)
ראיתי היום בIMAX והסרט פשוט מעולה, הסרט קומיקס "חייזרים לא מציאותי בשיט" הכי טוב בהפרש ענקי מכל החרא של מארוול. פעם ראשונה בחיים שלי שאני רואה קרב בין "איש על" מול "איש על" שנראים איך שהם באמת היו אמורים להראות, עוצמה מטורפת. זה היה הקרב האחרון של מטריקס 3 על ספיד, סטרואידים ועם קצת יותר כישרון ויזואלי. מאוד נהנתי מהסרט, בתור ירית הפתיחה של "יקום DC" בקולנוע אני ממש שמח שזק שניידר הצליח לעשות בסיס כל כך חזק בשביל הגרין לנטרן, וונדר וומן, הפלאש והריבוט של בטמן לקראת ליגת הצדק. אושר, מוות למארוול :P

איך אהבת? :shock:
אין ספק שהאקשן כאן פשוט פסיכי, וכנראה הכי טוב שראיתי אי פעם.
אבל העלילה פשוט חלשה, לא התחברתי בכלל לדמות אחת, בניגוד למשל לאביר האפל.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 יוני 2013, 10:41

משום מה אני שומע המון ביקורות רעות על הסרט, נדב אתה בערך המאושר הראשון ששמעתי עליו :D. שזה טוב, כי אני רוצה למצוא סיבה לראות אותו בקולנוע.
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 23 יוני 2013, 12:09

בתכוון לצפות בו מחר בערב (ואני די נהניתי מחלק מהסרטים של מארוול)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 23 יוני 2013, 18:46

אני חייב לציין שלא ראיתי את סופרמן שבהתחלה תכננתי לראות אתמול, אבל מסיבה מוצדקת: במקום זה ישבתי לדבר עם אחד מהמפיקים של סדרת X-Men, ועם הבמאי של Forward Unto Dawn (שמסתבר שמעולם לא שיחק בסדרה לפני שהוא בא לביים, אבל מסתבר שגם בריאן סינגר לא קרא את הקומיקס של XMen לפני שהוא עשה את הסרט הראשון).

ואני חייב להגיד שאין דבר יותר סוריאליסטי מלפגוש בנאדם שהתפנה לכמה ימים מההפקה של Days of Future Past ולשבת איתו על בירה בפאב שנמצא על גג בניין בנחלת בניימין, ואז במקום לתחקר אותו על הסרט החדש דווקא להיגרר לדיון על Modern Warfare מול Angry Birds, ועל איזו חוויה מטורפת זו היתה לשחק בזמנו את GoldenEye על ה-N64 שנתן ל-4 אנשים לשבת באותו הסלון ולשחק אחד נגד השני. ופתאום אתה קולט שהאנשים שמקבלים החלטות בהוליווד הם אנשים בטווח הגילאים שלנו.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 8 אורחים