נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Shlomix
Warrior

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Shlomix » 16 פברואר 2019, 13:15

Stick כתב:אם כבר עונות שלישיות אז זאת של 'בלש אמיתי' בהחלט משכיחה את העונה השנייה שהייתה צולעת.
המשחק פשוט מעולה, הסיפור מעניין (אם כי טרם נגמר ובסיפורי תעלומה כאלה תמיד חשוב איך זה יגמר), הקצב מצוין כמו גם התנוענ בשלושת צירי הזמן השונים, וההפקה ברמה הכי גבוה כמו שHBO יודעים לעשות.
מאוד מומלץ גם למי שירד לו מהסדרה אחרי העונה הקודמת.

בהחלט עונה טובה עוד כה. לא יודע אם ברמה של הראשונה, אבל אני נהנה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 פברואר 2019, 13:46

זה נכון שאין לה אולי את 'הקסם' שהיה לראשונה עם הדמות של מקונוהוי וההרהורים הפילוסופיים שליוו את הסדרה (גם אם לעיתים היו קצת יותר מדי), אבל מהרשלה עלי בהחלט נותן פה דמות מצוינת לזכות עצמה, ואני חושב שאפשר להגיד שהסיפור עצמו בבסיס והמשחקים עם צירי הזמן השונים דווקא כן יותר מוצלחים ומחזיקים מהראשון ברמה השטחית.
אבל סך הכל זו פשוט עונה טובה, כמו גם הראשונה, ולהבדיל מהשנייה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2019, 18:25

פורבס עדכנו את הכתבה שלהם וכנראה שהארלי קווין כן תהיה ביחידת המתאבדים 2. אני מקווה שוורנר לא כופים אותה על ג׳יימס גאן.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 פברואר 2019, 10:18

ראיתי פרק ראשון של UMBRELLA ACADEMY והוא ממש נחמד. יש איזה 2 דמויות שאני פחות אוהב אבל אולי אתרגל אליהם או שזה סתם קיצוני בפרק הראשון, פשוט לא אוהב שדמות מסויימת היא 100% טייפקאסט שכבר ראינו אלף פעם במקומות אחרים.
יצא גם פרק של DOOM PATROL שהבנתי שהיא גם בערך אותו סגנון אבל קלילה יותר, אני אחכה עד שיצאו עוד פרקים כדי לצפות ברצף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 פברואר 2019, 12:06

נטפליקס בטלו רשמית את שתי הסדרות מארוול האחרונות שלהם, המעניש וג'סיקה ג'ונס. במקביל HULU שוקלים להקים לתחיה את הסדרות. HULU היא חלק מהעסקת חבילה של הרכישה של פוקס על ידי דיסני כך שבתאוריה העובדה שHULU תחזיק בסדרות האלה אומרת שהן יהיה בדיים של מארוול.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2019, 12:48

טוב שביטלו, בשתיהן מדובר בירידה ממש חדה באיכות בין העונה הראשונה לשנייה, אולי בידיים אחרות יהיה שיפור

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 פברואר 2019, 13:18

בלש אמיתי מסיימת עונה בצורה פשוט מעולה, ובסופו של דבר בעיניי היא שלמה ואחידה יותר מהראשונה (וכמובן שטובה עשרות מונים מהשנייה). מומלץ בחום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2019, 14:09

כיף לשמוע...
אז רגע, אף אחד פה לא רואה UMBRELLA ?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 15:04

איזה אוסקר מוזר היה. אני גם בשוק שהספר הירוק זכה אחרי שכל הSJW תקפו אותו כל כך חזק, הוליווד הפתיעה אותי. מצד שני רפסודיה בוהמית לקח כל כך הרבה פרסים שהוא לא אמור אפילו להתקרב אליהם, שדדו את גלן קלוז והיו עוד כל מני מוזרויות אחרות. אוסקר פריקי.

ובנושא אחר לגמרי, אני בהליך צפיה של כל משחקי הכס מחדש לקראת העונה האחרונה. זה פשוט לא יאומן כמה פספסתי בעונה הראשונה בצפיה הראשונה, זה היה כמו לראות סדרה אחרת. חוכמה בדיעבד גרמה לי להתאכזב מהפרק של החתונה האדומה, אולי הסצנה עצמה בסיום פשוט מטורפת אבל זה מקרה "אבודים" קלאסי שבו יש 95% פרק סטנדרטי לגמרי עם סיום מטורף שגורם לך לזכור אותו לעד. לעומת זאת שני הפרקים האחרונים של עונה 6, אחת העונות שאנשים אהבו להתבכיין עליהן, היו הפרקים הכי טובים בסדרה לדעתי. קרב הממזרים הוא פרק מדהים (אפילו שתמיד תעמוד עליו העננה של "אם סנסה רק הייתה מדברת עם ג'ון כל הפרק היה 30 שניות") והפרק סיום הוא הפרק שקרה בו הכי הרבה אי פעם בסדרת טלביזיה. אני מחכה קצת עם עונה 7, החדשה מגיעה רק באפריל ואני רוצה להיות רענן כך שאני אחכה כמה שבועות עד שאני אראה אותה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 פברואר 2019, 18:13

לא'דע... אני צפיתי בעונות 1-5 ברצף בזמנו (התחלתי מאוחר) בלי לדעת כמעט שום ספוילרים - הסדרה הרגישה לי עייפה מאוד.. בכל עונה יש איזה שניים וחצי פרקים "מטורפים" כשכל העונה לא זזה כ"כ לרוב..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 25 פברואר 2019, 19:48

קרב הממזרים פרק אגדי, וגם את העניין של סאנסה אפשר להסביר בזה שרצתה שליטה על הסיטואציה ולא שג׳ון יקח החלטות שגויות ויתערב לה כי היה קצת סוג של מתח ביניהם לפי מה שאני זוכר, אולי גם לא היתה בטוחה שיספיקו להגיע או תירוץ שקר אחר. בכל אופן פרק ענק.

דווקא הפרק אחריו קצת הרגיש לי קצת זול מדי באיך שסרסיי פתרה את כל הבעיות שלה למרות המחיר הכבד ששילמה עם טומן. אבל כן גם הוא פרק מעולה רק התבאסתי שדמויות מסויימות בסדרה מתו לעיתים בצורה זולה ונמהרת מדי, רציתי להנות מהן עוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 פברואר 2019, 21:46

הפרק האחרון של עונה 6 די מטורף, הם פותרים שם איזה 200 קצוות חוט. האמת שקרה שם כל כך הרבה שזה מאוד ברור שהם מנקים בפרק הזה את הלוח משחק כדי לעשות את עונה 7 ו-8 מפוקסות.

ספויילר: הצג
נמחקים בפרק הזה שני בתים (פריי וטיירל מינוס שורדת אחת), המלך טומין מת, הדרורים נמחקים, סרסי מוכתרת כמלכה, קאליסי אחרי פאקינג 6 עונות שטה לווסטרוז (מה שמחק כל זכר לאיסוס להתחשב בזה שגם אריה עזבה את בראווס), נפטרים מדריו שנשאר מאחור, הכוהנת האדומה מוגלה דרומה, ג׳ון מוכתר כמלך בצפון, מגלים סופסוף שג׳ון הוא הבן של לאנה (שעדין חצי מסתירים את העובדה שהאבא הוא ראייגר למרות שזה די ברור מהסיטואציה), בראן מגיע לחומה לחצות דרומה ומראים לראשונה את old town שדברו עליה כל כך הרבה בסדרה.

בקיצור, אני לא חושב שאפשר לבקר את הפרק האחרון, קורה בו כל כך הרבה שזה הרגיש מטורף. אני רק הייתי מבקר את ההתאבדות של טומין שהרגיש שלא נתנו מספיק זמן לנשום. בנוגע לפתרון של סרסי לדרורים, בצפיה שניה רואים שהיא מתכננת את זה חצי עונה. בעונה 5 דאגו להגיד לפחות פעמיים שהמלך המטורף מלכד את הספט של ביילור באש פרא ובעונה 6 בכמה רגעים שונים רואים את סרסי והמייסטר שלה מתלחששים על התוכנית שלהם לפוצץ את האש פרא מתחת לספט (למרות שהם לא אומרים את זה במפורש, רק שהם מתכננים משהו). כלומר הסדרה הבהירה טוב (למרות שזה קשה לתפיסה בצפיה ראשונה) שהמלך המטורף הכין את הספט להשמדה על ידי אש פרא ושהלנסטרים יודעים את זה כי זאת הסיבה שג׳יימי הרג את המלך המטורף, כי הוא ידע על התוכנית שלו לשרוף את king’s landing. אז יש setup מלא לתוכנית של סרסי, הוא פשוט נעשה בטפטופים על גבי שתי עונות והיה נורא קל לפספס אלה אם רואים את זה בבינג׳.

אני כן אגיד שכמו ההתאבדות של טומין, הנקמה של סרסי לא נושמת מספיק. הקו עלילה של סרסי, המשפט והנקמה יכלו בכיף להיות פרק שלם, ביחוד אם הסיום שלו היה ההתאבדות של טומין. אז בהחלט יכול להיות שעשו את זה מנותק מדי, כלומר לא ראית או שמעת על סרסי פרק וחצי ופתאום הפתיח הוא 15 דק׳ של נטו סרסי. הקטע נעשה פשוט מושלם, ביחוד המוסיקה שהייתה משהו חדש לגמרי שעדין לא שמענו במשחקי הכס, אבל בהחלט אני מסכים שהיה צריך להיות lead up ארוך לפני.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 פברואר 2019, 22:28

ראיתי את אליטה הרגע... ממתק לעיניים, עלילה סבבה אבל טקסטים מאוד שטחיים, מאוד... ״יפניים״. אבל זה נאמן יחסית למקור ויש של סצינות אקשן נהדרות וגם הדמות שלה מרהיבה. הם כיווצו לתוך הסרט הזה כמה סרטים ביחד, אז זה מן הסתם פוגע קצת במורכבות מסויימת שזכרתי מהמאנגה אבל אולי גם סתם הזכרון שלי זוכר דברים בצורה מחמיאה יותר, עברו כמעט 20 שנה מאז.
ה״באסה״ הכי גדולה זה שיש סוף ״פתוח״, אז תהיו מוכנים לזה...
בקיצור - מומלץ, בקולנוע, בתלת מימד... מהנה מאוד

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 26 פברואר 2019, 19:48

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2019, 15:34

היום יוצא טריילר חדש לסרט אקסמן האחד לפני אחרון מבית היוצר של פוקס (תלוי אם new mutants יצא בסוף או ימות) - dark Phoenix. נקווה לטוב, שהוא יותר days of future past מאשר apocalypse.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 פברואר 2019, 17:00

רק עכשיו אחרי שהייתי באליטה בקולנוע ראיתי את הטריילר הקודם שלו כמו שצריך והוא מאוד מאכזב. ואני דווקא אהבתי את אפוקליפס... לא יודע למה, אבל כמעט כל הסרטים בסדרה היו טובים בעיניי יותר מכמעט כל סרטי מארוול.
אה! וגם הטריילר של endgame היה שם וראיתי אותו לראשונה בתלת מימד והוא ממש פי 3 יותר מרשים ככה. וואו. תלת מימד ממש מעולה, יותר טוב מזה של כל אליטה, והוא היה מצויין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2019, 10:06

דווקא נראה לא רע בכלל, בהחלט יותר days of future past מאשר אפוקליפס אם הטריילר מיצג.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2019, 14:16

וויל סמית' לא יחזור ליחידת המתאבדים 2. אקוואמן 2 עכשיו רשמי עם תאריך שחרור, לא ברור אם ג'יימס וואן חוזר. זה הלו"ז שחרורים הרשמי של DC:
שאזם - ה5 לאפריל 2019
ג'וקר (זה עם חוואקין פיניקס) - ה4 לאוקטובר 2019
ציפורי הטרף - ה7 לפברואר 2020
וונדרוומן 1984 - ה5 ליוני 2020
הבטמן - ה25 ליוני 2021
יחידת המתאבדים 2 - ה6 לאוגוסט 2021
אקוואמן 2 - ה16 לדצמבר 2022

אני משער שהם ידחפו עוד סרט ב-2022, אולי איש הפלדה 2, הפלאש או גרין לנטרן קורפ?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2019, 14:53

הם ממש לוקחים את הזמן שלהם עם הפלאש, הא? בטח מתכננים את הפראדוקס לPHASE הבא

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2019, 15:38

אני חושב שצריך לעשות סרט פלאש נורמאלי לפני שקופצים לflashpoint. אבל אם הם כן מתכוונים לקפןץ לflashpoint, זה אירוע ריבוט ביקום של dc. כלומר אם הייתי הם, הייתי מנסה לירות כמה שיותר סרטים מכמה שיותר סדרות לפני, רואה מה נדבק ומה כושל ובעזרת flashpoint בורר את האיכות. הג׳וקר של לטו כשל? הג׳וקר של פיניקס אהוב? Flashpoint ו-בום! לטו ביקום אחר ופיניקס הוא עכשיו הג׳וקר הראשי של הdcu.

בכל מקרה אני הייתי רוצה לראות סרט פלאש סטנדרטי קודם. פלאש פויינט הוא אירוע ענקי ביקום של dc והוא צריך להשמר למשהו ברמה של מלחמת האינסוף. יש לdc כמה וכמה כאלה (למשל שתי סדרות קרייסס) אבל עדין חבל לבזבז כזה סיפור חשוב על סתם סרט פלאש ראשון. שלא יחזור מקרה המוות של סופרמן. זה סיפור אמיץ (יחסית, אם נתחשב בעובדה שהוא בסוף חוזר) אבל הוא בוזבז על bvs כי עדין לא הכרנו באמת את הדמויות אז לאף אחד לא אכפת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2019, 18:05

כן זו הכוונה שלי, שאם הוא לא בתכנון עד 2022 אז בטח לא נראה פלאשפוינט לפני 2024

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2019, 18:30

מבחינתי שיקחו אפילו יותר זמן. שיציגו דמויות חדשות כמו גרין לנטרן או מרשן מן האנטר או בוסטר גולד או לובו וירחיבו את היקום כמה שיותר לפני שהם נכנסים לאירועים משני עולמות כמו קרייס או פלאשפוינט. הם כבר הראו שהם יכולים לחצות את המליארד בסרט של דמות אחת, אפשר לדחות קצת את האירועים חוצי היקום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 פברואר 2019, 18:52

אני איתך, פשוט זה משונה שלא הייתה להם תכנית מסודרת והם קפצו כל כך מהר, כאילו התחילו בהילוך חמישי, קפצו לשני, חוזרים עכשיו לשלישי ואז יורדים לראשון... או משהו (:

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 28 פברואר 2019, 19:22

Laskin כתב:כיף לשמוע...
אז רגע, אף אחד פה לא רואה UMBRELLA ?

רואה. ראיתי. לא שמעתי בכלל על הקומיקס, אבל הסדרה עצמה פשוט אחלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 פברואר 2019, 19:32

Laskin כתב:אני איתך, פשוט זה משונה שלא הייתה להם תכנית מסודרת והם קפצו כל כך מהר, כאילו התחילו בהילוך חמישי, קפצו לשני, חוזרים עכשיו לשלישי ואז יורדים לראשון... או משהו (:

כן, זה מצחיק, אשכרה התחילו בהילוך חמישי וירדו לראשון. אפילו לא מנסים לעשות שלושה סרטים בשנה, הם ממשיכים לעשות רק שניים.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים