נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2019, 18:43

אתה כל כך לא צריך לראות את קפטן מארוול כדי לראות את הנוקמים :)
We're just normal men. We're just innocent men

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 01 מאי 2019, 19:18

עכשיו לגבי משחקי הכס:

ספויילר: הצג
אני מאוד נהנתי... כן - הפרק היה עם מליון בעיות אסטרטגיות וגם ביצועיות (בכל הקשור למעוף הדרקונים ומה שהם עשו שם) אבל סה"כ אפשר לתרץ את זה בתור כשלון להוציא לפועל מה שהיה כתוב בתסריט... וקשה להאשים אותם, זה הדבר הכי מושקע שראינו בטלוויזיה אי פעם.... שוב. אני פשוט נותן להם את הספק שהשתדלו הכי שרק יכלו וזה פגע בהגיון של ניהול קרב בצורה שהיא לא לגמרי חובבנית. וכמובן שקצת התאכזבתי שלא מספיק דמויות נהרגו, ציפיתי למשהו אחר לגמרי...
אבל היה קרב מדהים עם רגעים כמעט בלתי נשכחים, ואמנם יש משהו בטענות על אנטי-קליימקס בכל הקשור לנייט קינג, אבל אני אהבתי את זה... ברגע שאריה עזבה את החדר עם המכשפה כבר ראיתי איך היא הורגת אותו אבל הם הצליחו לגרום לי לחשוב שהיא פשוט תמות עכשיו ברגע האמת כשהוא תפס אותה... ולמרות הציפייה הראשונית שלי הם הצליחו להפתיע. יש רגע שהצופה צריך לעכל שזה אשכרה נגמר, הם ניצחו את צבא המתים, אריה הגיבורה הכי חשובה בסדרה, נהדר :)

יש עוד 3 פרקים ואני לא צופה שנגלה עוד *הרבה* פרטים חדשים לגבי הנייט קינג וכו', בשביל זה יהיו הפריקוולס... סה"כ לא חייבים ממש להסביר לנו הכל הכל, אני חושב שהפרק שהסביר בזמנו את ההיסטוריה שלהם בקצרה היה מספיק טוב עבורנו, אנחנו יודעים למה נוצרו ואיך, רק חסר טיפה יותר מידע על בראן ותפקידו בכח נכון לעכשיו... בעצם יש צורך בו? לא נראה לי שהוא ממש יתערב גם אם סרסיי הולכת לנצח, מה שחשוב בו זה בעיקר ענייני זומבים, קיום בני האדם/החיים וכו'... אבל אני די בטוח שתהיה עוד הפתעה אחת בהקשר שלו.

בקיצור - פרק מעולה שהצליח להפתיע ולו רק בגלל הסוף הטוב, לא נראה לי שמישהו פה חשב שיהיה נצחון מוחלט של המתים כבר בפרק הזה.
וגם אם צפיתם משהו דומה, זה בסדר, יש עוד 3 פרקים ויהיו טוויסטים והפתעות, אני משוכנע...
[/quote]

טוב אז החוויה שלי לפרק הזה הייתי די שונה... מתחילת הפרק ראיתי חושך בעיניים ולא מהסיבה שהיוצרים התכוונו... למה לעזאזאל הם הציבו כל הכוחות שלהם *מחוץ לחומות* ולפני הבריקדות ולפניהם את הקטלפלטות, כאילו מה נסגר איתכם? אף אחד מהבמאים לא צפה בשר הטבעות?במקום לעלות רמה מקרב הממזרים הם ירדו בשתיים...
ואני לא מדבר על כל השאלות שנותרו פתוחות על כל המהלכים או מה בראן חיפש בשמיים בכל מהלך הקרב.
מהצד השני מבחינה ויזואלית מדובר בציון דרך מטורף מבחינה ויזואלית, המשחקים של האור והחושך, מצלמה של ג'ון בכניסה שלו לטירה וההימלטות הדרקון וכל הסצינות של אריה עם ההאונד ובלעדיו מדהימות, חבל שזה נשאר רק בפאן הוויזואלי...
אני חושש שהפרק הבא יהיה פילר אחד גדול כדי שיצליחו לצבור קצב טוב לפרקים האחרונים של העונה.

הצלחתי לארגן כרטיסים לvip לנוקמים בשישי,אני רואה את השרשור המקביל של הסרט צובר דפים ואני מת להיכנס לשם...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 מאי 2019, 21:23

בנוגע לנוקמים, אל תדאג, זה הכל ויכוחי סרק כמו שאנחנו אוהבים לעשות פה בפורום :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 מאי 2019, 09:36

DrKeo כתב:אתה כל כך לא צריך לראות את קפטן מארוול כדי לראות את הנוקמים :)

לא "צריך" אבל בהחלט מעדיף :) לא כל כך בא לי לראות פתאום דמות חזקה כל כך מגיעה משום מקום, מעופפת ומחסלת "רעים" בלי שאני יודע מי ומה היא...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 מאי 2019, 11:49

Laskin כתב:
DrKeo כתב:אתה כל כך לא צריך לראות את קפטן מארוול כדי לראות את הנוקמים :)

לא "צריך" אבל בהחלט מעדיף :) לא כל כך בא לי לראות פתאום דמות חזקה כל כך מגיעה משום מקום, מעופפת ומחסלת "רעים" בלי שאני יודע מי ומה היא...

זה בסדר, גם האחים רוסו לא ידעו מי ומה היא כי הסרט התחיל צילומים לפני שקפטן מארוול אפילו נכתב וככה היא גם נראת בסרט :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מאי 2019, 10:21

חחח

זה די חסר תקדים... כמה הזוי הפרוייקט הזה שאפילו לא הגיעו למסקנה הזו בעצמם? ההבדל בין פוקימון לסוניק בקולנוע, מראה בדיוק למה נינטנדו מצליחה וסגה לא (:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 04 מאי 2019, 20:33

הכל כבר נאמר בקשר למשחקי הכס אבל אני חייב להדגיש
עד כמה מאכזב איך שמלך הלילה מת בצורה כזו זולה מגיחה משום מקום של אריה, הרגיש דאוס אקס מכינה זול למדי, הייתי מצפה קודם כל ש 8 שנים של בנייה יתפרסו לקרב של 2 פרקים כמו שעומר אמר ושגם, הדרך להביס את מלך הלילה תהיה פשוט הרבה יותר אפית ומתוחכמת ממה שקיבלנו בפועל, הבנאדם היה מוקף בשומרים שלו שלא שיחקו שום תפקיד בקרב חוץ מלהשקיף על אריה מחסלת את המלך שלהם, לא מתאימה כזו רשלנות מדמות כזו חזקה ומתוחכמת וטקטית יחסית, מה שכן צריך להביא קרדיט לספקטקל שראינו בפרק הזה שמוכיח שוב שהסדרה ברמה מעל כל הפקה שנראיתה בטלוויזיה, צריך לזכור שהאכזבה היא ביחס לציפיות ולסטנדרטים המדהימים שהסדרה עצמה יצרה אבל זה עדיין בכמה רמות מעל כל דבר אחר. מה שכן קשה לסלוח על הבאסה מקרבות דרקונים מבלבלים ומבולגנים שהיו בפרק הזה, היתה פה הזדמנות פז לקרב דרקונים אפי בין זומבי דרקון לדרקונים של סנואו ודני, ציפיתי לראות ממש dogfights של דרקונים ובמקום זה קיבלנו את כל הגימיקים ההוליוודיים המבאסים של מצלמה רועדת עם זוויות לא ברורות ותחושה שמנסים להעביר משהו כאוטי שלא מובן מה רואים במקום לצלם באמת סצנה אפית, חבל.

בעניין סוניק, פשוט לא יאמן איך אולפן עם תקציב כזה מעצב כזו תועבה שאפילו מעריצים ברשת משפרים אותו במיליון אחוזים בעזרת פוטושופ פשוט. דבר כזה שהאולפן אשכרה חוזר ללוח השרטוט לעיצוב מחדש הוא חסר תקדים לדעתי אבל הוא בעיקר מצביע עד כמה הם incompetent ברמות הכי בסיסיות שדמות כזו אייקונית יצאה כמו חליפה זולה שמישהו קנה בוולמארט. מביך ברמות.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 מאי 2019, 10:17

משחקי הכס האחרון

מעבר לסטארבקס המצחיק, היה פרק מאוד מלא חורים. באמת שחבל לי מהבזבוז פרק הזה מהעונה האחרונה. דברים לא הגיוניים רק בשביל טריקים של טלווזיה. (פתאום בריאן הפכה מאשת הברזל לפאקצה בכיינית? אף אחד לא מתעניין באריה? קשרים לא ברורים עם דמויות שמשחררים? חיסול דרקון ללא כל הגיון (מאיפה הספינות הגיעו בלי שראו אותן? איך בכלל לא השמידו אותן אח"כ מאחורה עם הדרקון?) איך תפסו רק את מילסאנדיי? למה היא לא תפסה את סרסי וקפצה איתה? איך לא היה תצפיתן אחד שיראה את הנשק נגד הדרקונים הרבה לפני?

בקיצור המון חורי עלילה שפגעו מאוד גם באמינות וגם במה שיצרו לפני. די מבאס, למרות כמה קטעים טובים בין לבין שניסו לתת את הדרמה של הסדרה בעונות הראשונות.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 מאי 2019, 10:38

אני בעיקר לא מצליח להבין למה העונה הזו היא רק שישה פרקים. במקום לכתוב אותה כמו שצריך ולתת עוד כמה עלילות משנה שיחברו הכל ויתנו לכמה דברים יותר זמן והסברים, מרגיש שהם פשוט רצים לקראת איזשהו סיום בלי להסתכל לצדדים ובלי להתחשב יותר מדי בהגיון.

העונה הזאת בינתיים בנויה ממש מוזר, היו לנו שני פרקים ראשונים בהם לא קרה כלום, אז הפרק השלישי ועכשיו פרק שבו קרה המון בלי לתת לכלום זמן.
וזה לא שהיה פרק רע, אבל קורים דברים שפשוט צריך לקבל כי הם מגיעים סתם ככה ומשום מקום. אם היו נותנים פשוט מרחב סביר לאירועים לקרות בצורה טבעית אז כל העונה הזאת הייתה מתקבלת יותר טוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מאי 2019, 10:45

הפעם אני איתך...

פרק מאכזב מאוד, רק בשליש האחרון קרו בו דברים מעניינים, אבל הם היו כמו שאמרת מפוצצים בחורים ובמהלכים מטופשים... חבל שהסדרה הזו מקבלת סוף כל כך מזורז ו"חובבני" בכל הקשור לטקטיקות וכו', הכל פשוט מגיע משום מקום... מבאס. אבל לא ציפיתי למשהו שונה מאוד מזה. עדיין מקווה להפתעות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2019, 12:05

אני דווקא חושב להפך מכם, זה היה הפרק האהוב עלי העונה והכי "משחקי הכס" מהרביעיה הראשונה. ממש אהבתי את הפרק.

בנוסף ראיתי ראיתי לפניו את פרק 3 שוב (הפעם אטמתי כל חריך אור בבית כדי אשכרה לראות משהו) ונהנתי ממנו הרבה יותר מפעם ראשונה. אולי כשידעתי כבר מה הולך לקרות אז לא התאכזבתי משום דבר.

אגב, אני לא כל כך בטוח למה אתם מתכוונים שדברים בפרק 4 באו משום מקום.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 מאי 2019, 12:25

DrKeo כתב:

למשל שהם הרגו את הדרקון, למשל שיארה כבשה את איי הברזל ורק שמעו בשיחה פשוטה על זה ועוד
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2019, 12:46

bozeman כתב:
DrKeo כתב:

למשל שהם הרגו את הדרקון, למשל שיארה כבשה את איי הברזל ורק שמעו בשיחה פשוטה על זה ועוד

למה זה שיארה כבשה את איי הברזל זאת הפתעה? הרי הם תכננו לעשות את זה עוד מעונה שעברה ואחרי שת'יאון שחרר אותה בפרק הראשון זה מה שהם קבעו שהיא הולכת לעשות בזמן שת'יאון חוזר לווינטרפל. אז איך זה משום מקום? אולי אתה מתכוון שזה קרה offscreen? כי זה לא היה משום מקום אבל בהחלט לא ראינו את הקרב אבל לי אישית זה לא ממש אכפת, קרבות הרבה יותר חשובים במלחמה של רוב נגד הדרום קרו offscreen. אבל אני בהחלט יכול לקבל את הטענה שרצית לראות את זה, אותי אישית לראות את יארה נלחמת נגד תושבי אי ללא הגנות (כי צי הקראקנים בקינגס לנדינג) לא נשמע מעניין במיוחד ממילא.

בנוגע לדרקון, כלומר המוות שלו היה הפתעה גמורה אבל זה שיורון חיכה להם ליד דרגון סטון? אני לא חושב שיש בזה אלמנט של הפתעה גמורה, הרי ראינו אותו פעם אחרונה במעלה המלך ודרגון סטון זה אי ששוכן כמה קילומטרים ממפרץ בלאק ווטר, אז מה מפתיע בזה? שארגנו להם מארב כמה קילומטרים מערבה מאיפה שראינו את צי הקראקנים לאחרונה? והנשק שהשתמשו בו להוריד את הדרקון הוא:
1) מן הסתם לא הפתעה גמורה, בונים הייפ סביבו כבר שלוש עונות.
2) פצעו לדני כבר דרקון איתו בעונה 7.
3) זה סוג של call back לעובדה הסטורית בעולם של GOT, איך שהטרגאריינס אבדו דרקונים בעבר לצי ספינות עם משגרי חצים במלחמות פנימיות בין אחים מה שהביא להכחדת הדרקונים.

אז לי זה דווקא ישב ממש טוב.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 מאי 2019, 13:31

DrKeo כתב:
bozeman כתב:
DrKeo כתב:

למה זה שיארה כבשה את איי הברזל זאת הפתעה? הרי הם תכננו לעשות את זה עוד מעונה שעברה ואחרי שת'יאון שחרר אותה בפרק הראשון זה מה שהם קבעו שהיא הולכת לעשות בזמן שת'יאון חוזר לווינטרפל. אז איך זה משום מקום? אולי אתה מתכוון שזה קרה offscreen? כי זה לא היה משום מקום אבל בהחלט לא ראינו את הקרב אבל לי אישית זה לא ממש אכפת, קרבות הרבה יותר חשובים במלחמה של רוב נגד הדרום קרו offscreen. אבל אני בהחלט יכול לקבל את הטענה שרצית לראות את זה, אותי אישית לראות את יארה נלחמת נגד תושבי אי ללא הגנות (כי צי הקראקנים בקינגס לנדינג) לא נשמע מעניין במיוחד ממילא.

בנוגע לדרקון, כלומר המוות שלו היה הפתעה גמורה אבל זה שיורון חיכה להם ליד דרגון סטון? אני לא חושב שיש בזה אלמנט של הפתעה גמורה, הרי ראינו אותו פעם אחרונה במעלה המלך ודרגון סטון זה אי ששוכן כמה קילומטרים ממפרץ בלאק ווטר, אז מה מפתיע בזה? שארגנו להם מארב כמה קילומטרים מערבה מאיפה שראינו את צי הקראקנים לאחרונה? והנשק שהשתמשו בו להוריד את הדרקון הוא:
1) מן הסתם לא הפתעה גמורה, בונים הייפ סביבו כבר שלוש עונות.
2) פצעו לדני כבר דרקון איתו בעונה 7.
3) זה סוג של call back לעובדה הסטורית בעולם של GOT, איך שהטרגאריינס אבדו דרקונים בעבר לצי ספינות עם משגרי חצים במלחמות פנימיות בין אחים מה שהביא להכחדת הדרקונים.

אז לי זה דווקא ישב ממש טוב.

זהו, נגיד יארה זה לא "מפתיע" פר סה, אלא שזה כלאחר יד וברור שזה מה שיקרה וזה למרות שיורון זה הבית שלו - למה שהוא לא ינסה להגן על העניין? בקיצור זה פשוט "נוח לנו שזה מה שקורה - אז זה מה שקורה".
הדרקון זה הרבה יותר בעייתי. שוב, זה לא שהנשק עצמו היה הפתעה (אפילו ראינו אותו מרסק גולגלת דרקון בעבר) אלא שפתאום יש לסרסרי צי עם הנשק = סוללות על החומות ואף אחד לא יודע מזה כלום? ואפילו ספציפית מהאוויר הם לא ראו אותם מראש? ורק מילסנדי נתפסת? אלו חורים גדולים שלא מתאים
תמונה

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 07 מאי 2019, 13:34

למה שיהיה אכפת ליורון כרגע? הוא בדרך להיות מלך של כל שבעת הממלכות. יהיה לו מספיק זמן להתעסק באיים הקטנטנים האלו אחר כך, אם ינצח.
מיסאנדיי נתפסה כי היא ירדה יותר מוקדם עם ספינת ההצלה.
המון דברים קורים Offscreen בגלל חוסר זמן ובעיקר חוסר תקציב, זה לא אומר שהם לא הגיונים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מאי 2019, 13:51

כאמור,
זה לא הקטע שהוא פתאום מחסל דרקון, כמו הקטע שהם פגעו בו בשנייה ועוד לפני שהוא ראה את הספינות, שהן לא ממש דבר קטן, מספר הספינות, הקטע שהיא בורחת משם אחרי שעושה איתו צ'יקן, הכל שם היה מוזר ומשום מקום. גם המעברים בין המערכות, ופתאום יש פלוגות מחוץ לקינגס לאנדינג, ומה הקטע שטיריון יודע על ההריון ומדבר על זה בגלוי ככה, ואם באמת עבר זמן בין קרב לקרב לקרב - איך עדיין לא רואים בטן? והטעויות של דנריס ממש חובבניות, והיחסים עם ג'ון לא אמינים, כל הקטע שהוא לא רוצה כי היא דודה שלו פשוט עשוי נורא ואיום, וזה שהוא מספר את ה"סוד" שלו דווקא לאחותו שהואיודע שהיא תעשה בעיות, וכו' וכו'... שלא נדבר על ג'יימי וההתהפכות המשולשת שלו, לכאורה. היו עוד דברים שהציקו לי אבל בעיקר הקטע של דנריס בים ואז ביבשה... ולמה סרסיי לא מנצלת את המצב לחסל את מלכת הדרקונים שם במקום עם כל המיני-פלוגה שלה? מה ההגיום של סרסיי לחכות לקרב הוגן? קיצר הבנתם.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 07 מאי 2019, 14:24

טיריון יודע על ההיריון עוד מהעונה הקודמת... עברו כמה ימים, לא חודשים שלמים.
כבר כמה עונות שיש נוהג קבוע להיפגש לשיחות, זה היה בקרב הממזרים, בקרב על מירין ועוד כמה קרבות. זה גם נוהג אמיתי מימי הביניים.
לא מבין למה דווקא עכשיו זה מפריע

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מאי 2019, 17:19

כמה *ימים*? מאז העונה הקודמת קרו הרבה דברים שצריכים לקחת ביחד במינימום כמה חודשים בחישוב שמרני. אני פחות מקבל את זה... ולגבי למה דווקא עכשיו - כי דווקא עכשיו זה הזמן ה״נכון״ מבחינתה והיא כבר משתמשת בכל מני טקטיקות מלוכלכות, ולא מעונייינת באמת לדבר עם אף אחד... אז דווקא עכשיו (:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2019, 18:42

יש פה יותר מדי תלונות בשביל להתיחס להכל אז אני אתרכז בקטע עם הדרקונים ויורון:
בנוגע לכיבוש של פייק - מי אמר שיורון לא מתכוון לכבוש מחדש את איי הברזל? הוא צריך להקיף את כל ווסטרוז כדי להגיע אליהם וכרגע יש לו דברים יותר דחופים לטפל בהם, למשל הצבא של דני, במקום להתעסק באיים שהוא קורא להם בעונות קודמות מסריחים ומקום שהוא לא רוצה להיות בו. יורון אורב לדני והדרקונים/צי שלה מה שיהפוך אותו למלך של שבעת הממלכות, עדיפות ״קצת״ יותר גבוהה מאשר איים שהוא שונא שהוא יכבוש תוך 4 דק׳ כשיהיה מלך.

בנוגע לאיך לא ראו את הספינות - יורון התחבא מאחורי ארכיפלג עם הספינות בדרגונסטון. רואים את הספינות של דני מורידות עוגן ומקפלות מפרשים ורק אז, כשדני כבר מרחפת עם הדרקונים מעל לדראגונסטון הוא יורה עליה.

המשחק הצ׳יקן של דני מול הספינות - כשהורגים לה את הדרקון היא מאבדת את זה ומסתערת לכיוון הספינות, כשהן יורות עליה מטר חיצים היא מהר מסתובבת ובורחת.

אלה באמת קטנוניות לדעתי, ביחוד שרובן נבעו מחוסר תשומת לב לפרק.

בנוגע לזמנים, המרחק בין ווינטרפל למעלה המלך הוא 1500 מייל, כלומר מסע של כמה ימים על סוס או בספינות. כלומר מהמפגש בין כולם לסרסי בעונה הקודמת יכלו לעבור חודש וגם ארבעה חודשים, שניהם הגיוניים. הריון יכול להיות לא נראה גם בחודש רביעי כך שאני לא בטוח מה בדיוק הויכוח כאן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 מאי 2019, 19:13

רק בשביל לכרות את העצים ולאסוף את כל הגופות שנדרשו לשרוף בתחילת הפרק הזה לוקח איזה חודשיים (: כל ההכנות למלחמה, ועוד קרב, ועוד מלחמה, זה בטח עוד כמה חודשים... היא צריכה להיות בשלב מתקדם של ההריון אם לא עם ילד ביסודי
אבל בסדר נו, הכל קורה ברגע

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 מאי 2019, 20:50

DrKeo כתב:
בנוגע לכיבוש של פייק - מי אמר שיורון לא מתכוון לכבוש מחדש את איי הברזל? הוא צריך להקיף את כל ווסטרוז כדי להגיע אליהם וכרגע יש לו דברים יותר דחופים לטפל בהם, למשל הצבא של דני, במקום להתעסק באיים שהוא קורא להם בעונות קודמות מסריחים ומקום שהוא לא רוצה להיות בו. יורון אורב לדני והדרקונים/צי שלה מה שיהפוך אותו למלך של שבעת הממלכות, עדיפות ״קצת״ יותר גבוהה מאשר איים שהוא שונא שהוא יכבוש תוך 4 דק׳ כשיהיה מלך.

בנוגע לאיך לא ראו את הספינות - יורון התחבא מאחורי ארכיפלג עם הספינות בדרגונסטון. רואים את הספינות של דני מורידות עוגן ומקפלות מפרשים ורק אז, כשדני כבר מרחפת עם הדרקונים מעל לדראגונסטון הוא יורה עליה.

המשחק הצ׳יקן של דני מול הספינות - כשהורגים לה את הדרקון היא מאבדת את זה ומסתערת לכיוון הספינות, כשהן יורות עליה מטר חיצים היא מהר מסתובבת ובורחת.

בנוגע לזמנים, המרחק בין ווינטרפל למעלה המלך הוא 1500 מייל, כלומר מסע של כמה ימים על סוס או בספינות. כלומר מהמפגש בין כולם לסרסי בעונה הקודמת יכלו לעבור חודש וגם ארבעה חודשים, שניהם הגיוניים. הריון יכול להיות לא נראה גם בחודש רביעי כך שאני לא בטוח מה בדיוק הויכוח כאן.

ולא לראות צי של ספינות? או אפילו אח"כ לא לאגף אותן בחצי דקה ולשרוף אותן?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מאי 2019, 21:21

bozeman כתב:
DrKeo כתב:

הם היו בין מיצרים בדרגונסטון, זה לא שבדקתי קוי ראיה ומרחקים מדוייקים אבל זה ההסבר של הסדרה ללמה היא הופתעה :)
בנוגע ללעשות מעוף לכיוון הספינות, היו שם כמה וכמה ספינות עם קשתות ענק להורדת דרקונים, כבר ראינו שדרקונים הם נשק לטווח יחסית קצר כך שהם צריכים להיות קרובים בכדי לתקוף אז אני לא בטוח אם זה שווה למות ולאבד את הדרקון היחיד שלה בשביל להטביע 3-4 ספינות.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 08 מאי 2019, 08:17

DrKeo כתב:
bozeman כתב:
DrKeo כתב:

הם היו בין מיצרים בדרגונסטון, זה לא שבדקתי קוי ראיה ומרחקים מדוייקים אבל זה ההסבר של הסדרה ללמה היא הופתעה :)
בנוגע ללעשות מעוף לכיוון הספינות, היו שם כמה וכמה ספינות עם קשתות ענק להורדת דרקונים, כבר ראינו שדרקונים הם נשק לטווח יחסית קצר כך שהם צריכים להיות קרובים בכדי לתקוף אז אני לא בטוח אם זה שווה למות ולאבד את הדרקון היחיד שלה בשביל להטביע 3-4 ספינות.

לספינות כאלו לוקח המון זמן להסתבובב לעומת הזריזות של הדרקון (ואפילו אם הרובה קשת שלהם מסתובב מעט (נניח בצד שנשק כזה על ספינה בכלל כמעט לא הגיוני, מבחינת דיוק וכו', ואני ירתי מסטי"ל בנשק בצבא עם כוונות - אז להוריד דרקון שעף?) אף אחד לא יורה דרך המפרסים והתרנים של עצמו. בקיצור הדרקון עושה חצי סיבוב, מרחף מאחוריהם ומשמיד את כל הצי...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2019, 12:19

bozeman כתב:
DrKeo כתב:
bozeman כתב:
DrKeo כתב:

לספינות כאלו לוקח המון זמן להסתבובב לעומת הזריזות של הדרקון (ואפילו אם הרובה קשת שלהם מסתובב מעט (נניח בצד שנשק כזה על ספינה בכלל כמעט לא הגיוני, מבחינת דיוק וכו', ואני ירתי מסטי"ל בנשק בצבא עם כוונות - אז להוריד דרקון שעף?) אף אחד לא יורה דרך המפרסים והתרנים של עצמו. בקיצור הדרקון עושה חצי סיבוב, מרחף מאחוריהם ומשמיד את כל הצי...

אני לא ממש אוהב להכנס לכאלה דקדוקי עניות בסדרות פנטזיה אבל אם תסתכל בתצורה של הספינות של יורון, יש להן 2 מפרשים (ולזאת של יורון 4) ורק אחד מהם, המשלוש הקטן, מסתיר לנשק את הקו ראיה. אם תסתכל על הפריסה של הספינות והמרחק בינהן, מאחר והן כמעט בשורה, אם הדרקון היה מגיע מאחור לספינה אחת שלא יכלה לירות עליו, הספינות האחרות יכלו. מעבר לזה אני בטוח שהם היו זורמים לירות גם דרך המפרש והתורן אם זה אומר להרוג את מלכת הדרקונים והדרקון האחרון שלה.

בנוסף, אם היא הייתה מקיפה אותם ומן הסתם הם היו רואים שהיא מקיפה, היא הייתה צריכה לעשות את זה ברדיוס די גדול בכדי לא להיות בטווח שלהם מה שהיה נותן להם את הזמן לסובב לפחות חלק מהספינות בכמה מעלות בכדי שיהיה להם קו ירי נקי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2019, 17:32

NEW MUTANTS נדחה לאפריל 2020, אני משער שהסרט הזה לעולם לא יצא. ודיסני מכריזה שהסרטים הבאים של מלחמת הכוכבים יצאו בחג המולד 2022, 2024 ו-2026. הם לא הכריזו מה יהיו הסרטים אבל הם כנראה יהיו או הטרילוגיה של ראיין ג'ונסון או הטרילוגיה של דיוויד בניהוף ודי בי ווייס.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 5 אורחים