נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2019, 22:32

אנחנו לרוב זוכרים את ה-3-4 פרקים הגאוניים בכל עונה, פחות את הפרקים הממוצעים. לא ראיתי עדין את פרק 3 אבל פרק 1 היה פשוט מצויין, מחווה ממש טובה לאקירה. פרק 2 היה בסדר גמור והתעסק בכמה נושאים מעניינים אבל הוא היה יותר פרק ממוצע מאשר פרקי הגדולה של ריק ומורטי. אני לא הולך לבקר את העונה מתוך שני פרקים מתוך 10, אבל בנתיים אני נהנה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2019, 18:22

אנשים פשוט ניפחו את ה״גאונות״ של 2 העונות הראשונות ואז כל דבר בערך איכזב אותם. אני לא הבנתי אותם. יש מעט מאוד פרקים שהייי מגדיר ״נפילה״, וגם הם בכיף 8.0 ביחס למה שיש כרגע.
שלושת הפרקים בעונה הזו מעולים בעיניי.

אה, וראיתי את פרוזן 2, בקולנוע, עם בת 4.5 ובת 2.5... לא יכול להגיד שנהנתי. העברית הייתה קשה אבל אחר כך שמעתי את השירים באנגלית ואין ספק שיש פה רק להיט אחד, וכל השאר בערך כמה רמות מתחת לקודם. ויש הרבה שירים. מרגיש שדחפו בכח לפחות 2 מהם אחרי שהבינו שהסרט קצר מדי.
יש בסרט כמה קטעים טובים ואולי 2 סצינות באמת מרשימות, אבל הוא לא סרט טוב לכל אורכו.
אפשר לחתוך חצי שעה ואז זה יהיה סרט לא רע בכלל.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 01 דצמבר 2019, 16:41

דיברתי בעיקר על דעתי האישית, אני לדוגמא ממש לא זוכר כלום מהפרקים האחרונים בניגוד לעונות הקודמות שאני יכול לדקלם לך את העלילה שלהם.
אבל אני מאמין שיש סיבה שהם פיתחו את העונה לשתיים אז אני שומר על אופטימיות שיהיה שיפור.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 דצמבר 2019, 17:17

הפרק עם השירותים היה אדיר, גם האפליקציה, וגם אקירה... כל אחד מהם דווקא חקוק לי בראש מעולה, וברור שלא עבר הרבה זמן אבל באמת שהרמה גבוהה מאוד בעיניי.

אגב, אנחנו רשמית בחודש דצמבר... מה שאומר שהחודש עולה הוויצ׳ר!! ממש מקווה שיהיה מוצלח

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 דצמבר 2019, 11:18

פרק 3 של ריק ומורטי בהחלט החלש של העונה, אבל הוא חביב. הוא הזכיר לי יותר פרק של קומיוניטי מאשר ריק ומורטי.

ובנושא אחר, ביום רביעי הטריילר המלא של ג'יימס בונד.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 02 דצמבר 2019, 13:59

מקווה לטוב. אני לא זוכר למה בדיוק, אבל רק יודע שספקטר היה נוראי לטעמי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 דצמבר 2019, 14:29

MGS FREAK כתב:מקווה לטוב. אני לא זוכר למה בדיוק, אבל רק יודע שספקטר היה נוראי לטעמי.

קזינו רויאל היה הכי טוב בכל סדרת ג'יימס בונד לדעתי, משם זה רק גרף ירידה עם באמפ קטן של איכות יחסית בסקייפול. נקווה לטוב, הסרט מבויים על ידי פוקונאגה אז לפחות הוא בידיים טובות, למרות שלא ראינו בבלש אמיתי יותר מדי סצנות אקשן גדולות אבל הוא במאי מצויין לפחות לקטעים שבין לבין.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 דצמבר 2019, 14:35

אני גם לא מאמין יותר מדי בעתיד הסדרה הזו ומסכים שקזינו רויאל היה השיא שלה, לפחות בעשורים האחרונים... אבל תמיד מקווה לטוב. פעם ממש הייתי מעריץ של הסדרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 דצמבר 2019, 14:40

Laskin כתב:אני גם לא מאמין יותר מדי בעתיד הסדרה הזו ומסכים שקזינו רויאל היה השיא שלה, לפחות בעשורים האחרונים... אבל תמיד מקווה לטוב. פעם ממש הייתי מעריץ של הסדרה.

כנ"ל, בכלליות כשיצא קזינו רויאל התהפכתי מג'יימס בונד לגמרי. עכשיו? לא ממש, קוואנטום היה ממוצע מינוס, סקייפול לא היה יותר מבסדר (דוגרי רק חבייר ברדם היה באמת אטרקציה בסרט) וספקטור כבר היה ממש מעפן. אז כן, יש במאי מצויין אז אני מחזיק אצבעות, אבל כבר אין את ההתרגשות של תקופת קזינו רויאל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 דצמבר 2019, 11:37

הטריילר הזה הוא כל מה שלא רציתי מסרט אלמנה שחורה. איכשהו הם לקחו פוטנציאל של סרט ריגול קודר עם themes בוגרים והפכו גם אותו לעוד סרט מארוול שבלוני שמבוסס על בדיחות ופיצוצים. מתי מארוול יקחו כבר הימור אמיתי? אבל אהבתי את המוסיקה :)

ובנושא אחר, השומרים, הסדרה הזאת כבר הגיעה לרמה של masterpiece, אחת הסדרות האהובות עלי בשנים האחרונות ומגדירה מחדש את הביטוי "עושה צדק עם חומר המקור". אין ספק שהיה בפרק 7 את אחד מרגעי ה-SJW היותר גדולים בטלביזיה בשנים האחרונות, אבל היא כל כך טובה שזה פשוט מתעלה על כל השטויות האלה. אני פשוט מת על זה ולא מאמין שעוד שבועיים היא נגמרת. שיניתי את הדיעה שלי ואני כבר לא חושב שאפשר לצפות בה בלי להכיר את watchmen, היא לאט לאט צוללת עמוק יותר ויותר ל-lore שאני חושב שמי שלא קרא אותו או במינימום צפה בסרט (ואז ראה סרטון יוטיוב שמסביר את ההבדלים מהספר, דיונון ענק וכאלה) מאבד המון מהערך שלה.

אה, ופרק 6 היה אחד האמיצים שראיתי בטלביזיה. לא רק הTHEME שלו שהיה כבד במיוחד אלה גם מה שהוא עשה ל-lore של watchmen. כלומר, התעוזה לשחק ככה ב-lore של קלאסיקה בת 30 ועוד לעשות את זה כל כך טוב, פשוט זהב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2019, 02:10

טוד פיליפס אמר שכשהוא עשה פיטצ' לג'וקר, הוא עשה פיטצ' לשלושה סרטים - הג'וקר בבימויו ועוד שניים בבימוי של שני במאים אחרים אבל הוא לא מוכן מי הם או באיזה דמויות הם יתרכזו.

No, it wasn't freeform. I pitched it as three movies, Joker being the first with me, and then these two other movies, with two other directors. But I don't really want to name them, because then it'll become a thing and I'm pulling these directors into it when I've never even told them about it. It was just me telling Warner Bros. about it.

על הקונספט של הלייבל BLACK:
I still think it's a great idea. But I'll be honest with you, their argument - well, it wasn't an argument - their thing is, there's no reason to create its own label, there's no reason to go to all that trouble. Just when we want to one of these kind of movies, we'll do it, just like Joker is. I get that, but I also thought it was just kind of cool if it became a thing.

על הקונספט של המשך לסרט כמו ג'וקר:
I think some people really think we shouldn't, and I understand that as well. You know, you were saying that people's reaction to it is all positive. Some of it is, 'no, don't ruin it with a sequel' and I understand that too. It's interesting.

ועל זה ש-WB נותנים לו את הזמן עם ההמשך:
Well there was [that push] even before Joker came out. A movie does that kind of business and became that beloved around the world – they had talked to us about it. Joaquin and I had spoken about it anyway as far back as when we were shooting the movie. But in all honesty we haven't gone any further on it. Even Warner Bros. hasn't. I think they're just giving us time, and if we can figure it out, and if Joaquin's down to do it, we would do it. But we haven't gotten near that yet.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 דצמבר 2019, 19:06

דווקא טריילר לא רע בכלל:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 דצמבר 2019, 20:51

טריילר מעולה!
כמעט עושה חשק לראות אותו בקולנוע.
אבל רק כמעט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 דצמבר 2019, 03:55

טריילר ביום שני.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 דצמבר 2019, 09:20

טוויסטר 2 ?! :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 דצמבר 2019, 20:20

טריילר לבויז 2

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 דצמבר 2019, 21:14

סניידר העלה, הוא טוען שהוא אכן גמור:
9BCA2F32-9BE9-480B-A3E2-E2FC17F0E4AA.jpeg
9BCA2F32-9BE9-480B-A3E2-E2FC17F0E4AA.jpeg (875.4 KiB) נצפה 6137 פעמים

הסינימטוגרפר של jla טוען שרק 10% מהסרט היה של סניידר ו-90% היה צילומים מחדש של ג׳וס ווידן. על הקופסה אפשר לראות שכתוב שהcut של סניידר הוא 214 דק, כלומר 3 שעות ו-35 דק׳ (ליגת הצדק של ווידן היה פחות משעתיים). ולמי שחושב שזה 214 דק' כי זה בעצם ה-assembly cut, זה לא, ה-AC היה 300~ דק'!

-----------------------------------------------------------------------------------------
טריילר ראשון לסרט של ראיין רנולדס שבו הוא בייסיקלי משחק NPC בקראקדאון:

-----------------------------------------------------------------------------------------
ג'ורג' מילר אומר שהוא לגמרי עושה מקס הזועם 5 והוא אפילו כבר בשלבי פרי-הפקה:
I’m not done with the Mad Max story," Miller stated, "and I think you have to be a multi-tasker and there’s certainly another Mad Max coming down the pike after this. We’re in preparation on that as well.

מחר טריילר לww1984 ועוד מעט טריילר מדורג R לציפורי הטרף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2019, 23:41

מאוד מארוול, אבל נראה לא רע:

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 09 דצמבר 2019, 10:12

אני לא יודע אם זה "מאוד מארוול" או שזה פשוט נוגד את הציפיות שלנו מ-DC שהתקבעו על להיות "מאוד סניידר".

אבל כן, נראה לא רע בכלל ומרגיש מאוד קומיקסי בקטע טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 10:17

MGS FREAK כתב:אני לא יודע אם זה "מאוד מארוול" או שזה פשוט נוגד את הציפיות שלנו מ-DC שהתקבעו על להיות "מאוד סניידר".

אבל כן, נראה לא רע בכלל ומרגיש מאוד קומיקסי בקטע טוב.

אני משער שבקטע המארוולי התכוונתי מאוד pg 13, שזור אקשן ובדיחות וכו׳. בכח מקרה הטריילר טוב ונראה שהסרט הולך בקטע מאוד חזק על טראמפ. הוא גם משחק על סופרמן, פדרו פסקל הוא מאוד לקס לות׳ר של ג׳ין הקמן בסצנה שהוא מחזיק את הקריסטל. גם אהבתי את ההיפוך תפקידים בין סטיב ודיאנה, בראשון היא דג מחוץ למים ובזה הוא דג מחוץ למים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 דצמבר 2019, 14:24

מאוד מארוול או מאוד קפטן מארוול? עוד סרט שמנסה לשחק על רגשי נוסטלגיה לעבר. די, זה כבר הפך לקלישאה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 16:18

InterAl כתב:מאוד מארוול או מאוד קפטן מארוול? עוד סרט שמנסה לשחק על רגשי נוסטלגיה לעבר. די, זה כבר הפך לקלישאה.

מאוד מארוול, את קפטן מארוול לא אהבתי במיוחד ואני לא רואה הרבה קשר בינו לבין קפטן מארוול מעבר לזה ששתיהן נשים. אני משער ששניהם גם מתרחשים בעבר אבל זה כבר כל סרט גיבורי על שני כיום.

------------------------------------------------

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 09 דצמבר 2019, 19:44

בקפטן מרוואל זה היה ניסיון די פתאטי (לטעמי) לשחק על הנוסטלגיה, סניף בלוקבאסטר פה, שיר מהתקופה שם, בובת טרול כאן.. די מאולץ ומיותר. כאן לא נראה שמשחקים על נוסטלגיה יותר מדי- פשוט סרט שמתרחש בשנות ה-80 אז העיצוב בהתאם (מזכיר לי את days of the future past במובן הזה). לא חושב שהראשון שיחק על הנוסטלגיה לימי מלחמת העולם הראשונה העליזים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 דצמבר 2019, 19:48

זוכר את הפעם ההיא שקבלנו זיבה ומתנו מגז חרדל? אוי, אלו היו הימים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 09 דצמבר 2019, 20:01

מה? הסרט (או הטריילר) הזה משחק על נוסטלגיה לשנות ה-80 בטירוף. אה, כן, ״במקרה״ הוא מתרחש בשנות השמונים. כמו ש״במקרה״ קפטן מארוול צנחה לשנות התשעים.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים