נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי bling » 15 אוגוסט 2019, 16:16

ממוצע הביקורות ב IMDB פלוס מטהקריטיק גבוה מאוד אז כנראה שהרוב כן אוהבים את הסרט למרות שבאמת שומעים גם מספיק קולות של גוועלד...

אני אפילו את שמונת השנואים אהבתי אבל אין לי עם מי לצפות בחדש כי אני חושש שאני אשלח אנשים להתעללות קולנועית אז אני נאלץ לחכות שיגיע לאמצעי צפייה ביתיים לבינתיים.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 אוגוסט 2019, 22:20

Laskin כתב:אני גם סיימתי אותה שלשום, סדרה מצויינת... קיוויתי שזו מיני סדרה שתסגור הכל בעונה אחת אבל בסוף דווקא שמחתי שהכל "פתוח" ומצידי שיהיו עוד 3 עונות, רק שלא ימשכו מעבר למה שהם מסוגלים לכתוב כמו שצריך.
עכשיו התחלתי את העונה החדשה של LEGION, מקווה שתהיה טובה יותר מהשנייה

בהחלט כתובה טוב וגם אני בעד שתמשיך כל עוד הם מביאים דברים חדשים ולא סתם לועסים את אותו דבר.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 אוגוסט 2019, 19:14

ראיתי היום, ממש אהבתי אותו. חשבתי שאשתי תסבול אבל היא יצאה ממנו בסדר גמור, סכמה ב״הזוי״ כך שסבל לא היה שם. זה די פורנו הוליווד, טרנטינו לקח את כל האנשים שהוא העריץ בגיל 14 וזרק אותם לסרט שהוא תירוץ לצלם מחדש סצנות מסרטים קלאסים ולהפיק פרקים פיקטיבים של סדרות קאלט כמו FBI :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 אוגוסט 2019, 10:31

איך הוא עומד בהשוואה מול שאר סרטי טרנטינו? אני מתאר לעצמי שהוא בדרגים של ספרות זולה וכאלה אבל היית אומר שהוא במקום טוב באמצע? בתחתית לצד חסין מוות ושמונת השנואים או בסקאלה העליונה אפילו?

והאם באמת זה סרט של 3 שעות שברובו לא באמת קורה משהו וזה יותר להתחבר לעלילה ולכתיבה המעולה של טרנטינו?

עד כמה זה סרט שייחשב להתעללות עבור אנשים שפחות עכברי קולנוע וטרנטינו ושיש להם טעם יותר מיינסטרים בקיצור :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוגוסט 2019, 11:50

bling כתב:איך הוא עומד בהשוואה מול שאר סרטי טרנטינו? אני מתאר לעצמי שהוא בדרגים של ספרות זולה וכאלה אבל היית אומר שהוא במקום טוב באמצע? בתחתית לצד חסין מוות ושמונת השנואים או בסקאלה העליונה אפילו?

והאם באמת זה סרט של 3 שעות שברובו לא באמת קורה משהו וזה יותר להתחבר לעלילה ולכתיבה המעולה של טרנטינו?

עד כמה זה סרט שייחשב להתעללות עבור אנשים שפחות עכברי קולנוע וטרנטינו ושיש להם טעם יותר מיינסטרים בקיצור :)

אני חושב שהוא מקום טוב באמצע, הרבה יותר טוב מחסין מוות אבל אין פה איזו קלסיקה כמוו ספרות זולה. אני חושב שהכוונה בזה ש״שום דבר לא קורה״ היא שאנשים באים לסרט בציפיה לרצח של שרון טייט וכל ענייני צ׳רלי מנסון. הבעיה היא שהסרט אפילו לא מנסה להיות חצי קשור לזה. שרון היא דמות ראשית למדי למרות שטרנטינו לא נותן לה יותר מדי מה לעשות, הכת של צ׳ארל נוכחת כל הזמן אבל לא באמת מורגשת ב-80% מהסרט.

הסרט הזה הוא לא על מנסון והרציחות. הסרט הוא על שחקן טלביזיה שנכשל בקולנוע ונמצא בספיראלה למטה מבחינה מקצועית והפעלולן שלו שהוא גם יד ימינו במסעם בהוליווד ושלל הדמויות שהם פוגשים בדרך. אז מי שמצפה לסרט על מנסון והרציחות יקבל את הסרט הכי איטי ever כי מתוך שעתיים ו-40, מתרכזים במנסונים רק כמה דקות ויש להם אולי 3 סצנות אמיתיות בסרט. מי שמצפה לראות סרט על שחקן נאבק בהוליווד יקבל בדיוק את מה שהוא רוצה.

האם בכל פעם שמישהו בא אל דיקפריו ואומר לו שהוא אהב אותו בסרט X, טרנטינו ממש היה צריך לכתוב וצלם 5 דקות ממנו ולהראות לנו? לא ממש ואם רק היו חותכים את כל הקטעים הללו כנראה שסרט היה מצטמצם ב40 דק׳, אבל אני חושב שאלה סצנות מאוד טרנטיניות ומהנות וחלקן היו שחזורים של סדרות שאני זוכר שראיתי כילד בערוץ 11 של שנות ה80 כך שזה הוסיף עוד שכבה של הנאה.

בקיצור, אם אתה מצפה לראות סרט על שחקן מתקשה בהוליווד, אתה תהנה גם אם תחשוב שיש שומן בסרט. אם אתה מצפה לראות סרט על מנסון והרציחות, אתה תסבול לפחות שעתיים עד שהקו עלילה הזה מניע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 אוגוסט 2019, 14:21

לדעתי גם כן הסרט יושב באחלה מקום באמצע ברשימה של טרנטינו, שזה טוב. הוא נמצא מעל 'חסין מוות' ו'ג'אנגו' שבתחתית, וגם מעל 'ג'קי בראון' ו'קיל ביל' הבעיתיים. שם, לצד 'שמונת השנואים' ומתחת לשלושת יצירות המופת האמיתיות שלו, הייתי ממקם את 'היו זמנים'.

הבעיה העקרונית עם הסרט היא שאין לו עלילה. זה לא שלא קורה כלום, כמו ש(כמעט) לא קורה כלום שמשפיע על משהו גדול יותר. יש סצנות, רובן מעולות ובצורה מנותקת בהחלט קורים בהן דברים. אבל חלקן הגדול אלו פלאשבקים או זכרונות, חלקן פשוט צילום של סרט בתוך הסרט, וחלקן פשוט נשארות בלי משמעות גדולה יותר מעבר למסר או ההנאה הנקודתית מהן.
ולדעתי זה עדיין סרט טוב, או לפחות מאוד מהנה, כי שלל הסצנות שטרנטינו זרק לפה נעשו ביד אמן. כשהוא מנסה להצחיק אתה צוחק, וכשהוא מנסה למתוח אתה נמתח. אולי הכי חשוב, כשהוא מנסה להרשים אותך ביכולות הקולנועיות הווירטואוזיות שלו אז אתה באמת מתרשם.

אבל אי אפשר בכל סאת להתעלם מהבעייתיות הגדולה של הסרט בכל הקשור למנוע העלילתי שאמור לחבר את הכל. פשוט אין. וכמו שאמרתי, בהקרנה שלי הייתה כמות מכובדת של אנשים שיצאו באמצע, אז אני מניח שעבורם זו הייתה התעללות אם הם עצרו באמצע. אני נהנתי, ומקום טוב באמצע של טרנטינו בעיניי זו מחמאה גדולה. ועדיין, בעייתי משהו וממש לא לכל אחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אוגוסט 2019, 18:49

אגב, בהקרנה שלי ביס פלאנט באיימקס בראשון היו אפס עוזבים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2019, 02:11

מסתבר שצ'ד סטהלסקי שביים את ג'ון וויק 1 ואת אטומיק בלונד הצטרף בשלב כלשהו כבמאי יחידה שניה של ציפורי הטרף כאחראי על סצנות האקשן בסרט. הצוות פעלולנים שלו 87eleven שהיו הפעלולנים בשלושת סרטי ג'ון וויק ובאטומיק בלונד הם הצוות פעלולים של הסרט. כרגע הסרט בשלב RESHOOTS ופוסט פרודאקשן ואמור לצאת ב-7 לפברואר (ואיכשהו עדין לא ממש ראינו שום דבר ממנו חוץ מסוג של TEST REEL).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2019, 10:33

תודה על הפירוט קיאו וסטיק, סכ״ה נשמע שאני אהנה מהסרט הזה, פשוט צריכים לבוא עם ציפיות נכונות.

ואני דווקא חיבבתי מאוד את קיל ביל, לא רואה אותו כבעייתי.

ג׳קי בראון אכן די בינוני, באופן מפתיע אני גם מסכים שג׳אנגו סרט חמוד אבל לא מהטובים שלו (למרות שבדירוגים זה נראה שמתברג גבוה) ובאופן עוד יותר מפתיע שמונת השנואים שתמיד יושב בתחתית עם חסין מוות אצל כולם אכן מתברג אצלי באמצע, לא יודע למה נהניתי ממנו ככה, אולי משהו באווירה וב setting עשה לי את זה למרות שהסרט אולי לא מחדש הרבה בז׳אנר הזה, עדיין מאוד אהבתי את הטייק של טרנטינו עליו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 אוגוסט 2019, 11:46

אין לי מושג איך אפשר לאהוב את טרנטינו ולא לאהוב את שמונת השנואים. באמת, לא יכול להבין את זה..
הוא לא מושלם, כאמור יש לטרנטינו עצמו שלושה סרטים שנמצאים מעליו בכל פרמטר אפשרי. אבל זה סרט שהוא פשוט אנשים תקועים במקום כלשהו ומדברים במשך שעתיים וחצי טקסטים שטרנטינו כתב להם. איך אפשר לאהוב את עבודתו אבל לא את הסרט הזה? הוא אולי ארוך מדי ונמתך ברגעים מסוימים, אבל זו בעיה אופיינית לכל סרטיו (שרק מקצינה עם הזמן). האמת, זה סרט שהוא כמעט התמצית שלו כיוצר סרטים, גם לרע אבל גם בעיקר לטוב.

ג'אנגו, לעומת זאת, הוא לחלוטין האוברייטד הגדול שלו. כל כך מבולגן, חסר טון אחיד.. לא חף מכמה רגעים טובים, כמובן, אבל פשוט סרט מפוספס. למה הוא התקבל כך ושמונת השנואים הפוך? יש לי תאוריה שמבקרים הרבה פעמים לא מצליחים לשפוט לשלילה יצירה שמגיעה אחרי רצף של הצלחות, ובדרך כלל זו שבאה אחריה היא שמקבלת את האש במקום. כמובן שברגע שהדעה התקבעה כבר אז מאוד קשה לראות אותה זזה מבחינת המיינסטרים, שבדרך כלל רק חוזר על עצמו ועל מה שאמרו לו ברשימות האלו. ככה זה כמעט בכל מקום.
יכול להיות כמובן שזה סתם טעם אישי :). אבל בכל מקרה זו לא דעה חתרנית יותר מדי, ואני שומע אותה הרבה במקומות של תולעי קולנוע.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 18 אוגוסט 2019, 12:20

מתי ראיתם פעם אחרונה כלבי אשמורת? אני חושב שהוא התיישן סבבה סה"כ, אבל הוא עדיין ללא ספק הסרט הכי חובבני שלו. הייתי נותן לו מקום טוב באמצע ליד שמונת השנואים שהוא די אחלה בעיני, לא ידעתי שאנשים לא כל כך אוהבים אותו.

ולא ראיתי את הסרט האחרון עדיין אבל כרגע ממזרים הוא הסרט האהוב עלי. אני גם אוהב את קיל ביל, שהוא פשוט מאוד פאן בעיני. יחד עם ספרות זולה אלה כנראה הטופ 3 שלי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 אוגוסט 2019, 12:59

שמונת השנואים = זיבולי שכל אינסופיים נטולי תכלית עם כ״כ מעט אקשן ועניין. למען האמת, זה נכון לרוב הסרטים שלו. טרנטינו אלוף בכתיבת זיבולי שכל שנונים. מאוד מגניב כשאתה רואה אותם בתור נער, אבל היום? לדעתי הם די פח, אולי חוץ מספרות זולה (שגם הוא כבר די התיישן לטעמי). דווקא את ג׳אנגו יחסית אהבתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2019, 13:55

אני גם מחבב את ג׳אנגו, אשתי בכלל מתה עליו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 אוגוסט 2019, 15:38

InterAl כתב:שמונת השנואים = זיבולי שכל אינסופיים נטולי תכלית עם כ״כ מעט אקשן ועניין. למען האמת, זה נכון לרוב הסרטים שלו. טרנטינו אלוף בכתיבת זיבולי שכל שנונים. מאוד מגניב כשאתה רואה אותם בתור נער, אבל היום? לדעתי הם די פח, אולי חוץ מספרות זולה (שגם הוא כבר די התיישן לטעמי). דווקא את ג׳אנגו יחסית אהבתי.

לפחות אתה כנראה לא מאוד אוהב את טרנטינו, אז אני יכול לקבל את זה שאתה לא אוהב את שמונת השנואים :).

עידן, האמת לא ראיתי אותו כבר כמה שנים, איזה 4-5. באמת צריך לצפות בו שוב ואעשה את זה. מה שכן, לפחות בזכרון שלי, הוא סרט די גאוני שלצד זה שמבחינת בימוי הוא דל וחובבני מעט, בכל הקשור לכתיבה ולבניית הסיפור שלו הוא יצירת מופת. הדיאלוגים השנונים האופיינים כמובן נמצאים כאן בכל כוחם, אבל גם הצורה שהוא מציג את התעלומה, את הנסיון לפתור אותה, ואז את מה שבאמת קרה עם הפלאש בק נעשית בעיניי באומנות. מה גם שזה מבנה מאוד שבור (במתכוון, כמובן) שהיה מאוד יוצא דופן ודי 'יציאה' לתקופה. אז כן, אולי הוא התיישן כי מאז כל במאי צעיר חמישי חושב שהוא גאון ומנסה לעשות טרנטינו, אז זה כבר לא מיוחד ברמת הקונספט, אבל עדיין קשה לקחת ממנו את מה שהוא היה.
אבל כן, אם הייתי צריך לבחור את ה-סרט שלו, כנראה מאוד שהייתי הולך עם ממזרים. סרט כמעט מושלם.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2019, 17:39

InterAl כתב:שמונת השנואים = זיבולי שכל אינסופיים נטולי תכלית עם כ״כ מעט אקשן ועניין. למען האמת, זה נכון לרוב הסרטים שלו. טרנטינו אלוף בכתיבת זיבולי שכל שנונים. מאוד מגניב כשאתה רואה אותם בתור נער, אבל היום? לדעתי הם די פח, אולי חוץ מספרות זולה (שגם הוא כבר די התיישן לטעמי). דווקא את ג׳אנגו יחסית אהבתי.

זה נשמע שאתה לא אוהב את טרנטינו אז ברור שתראה את הסרט כזיבולי שכל ללא תכלית, מנקודת המבט הזו הרבה מהסרטים שלו הם כאלה, או לפחות בהרבה מהם לא חסרות סצנות שהן נטו "זיבולי שכל".

אז כן אני לא בדיוק מופתע שלא אהבת את שמונת השנואים ושבכלל, את רוב הסרטים שלו אתה לא מחבב.

ג'אנגו הוא באמת גם די תכליתי באופן יחסי, אני אישית מרגיש שחסר שם את הקסם הזה של טרנטינו, את כל "זיבולי השכל" כמו שאתה מתאר :)

עדיין הוא כמובן מהנה ועשוי לא רע אבל קשה לי לשים אותו בטופ של הסרטים שלו.

בטח סטיק יוכל לתאר יותר טוב ממני מה היה חסר שם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 אוגוסט 2019, 19:38

bling כתב:

זה נשמע שאתה לא אוהב את טרנטינו אז ברור שתראה את הסרט כזיבולי שכל ללא תכלית, מנקודת המבט הזו הרבה מהסרטים שלו הם כאלה, או לפחות בהרבה מהם לא חסרות סצנות שהן נטו "זיבולי שכל".

אז כן אני לא בדיוק מופתע שלא אהבת את שמונת השנואים ושבכלל, את רוב הסרטים שלו אתה לא מחבב.

ג'אנגו הוא באמת גם די תכליתי באופן יחסי, אני אישית מרגיש שחסר שם את הקסם הזה של טרנטינו, את כל "זיבולי השכל" כמו שאתה מתאר :)

עדיין הוא כמובן מהנה ועשוי לא רע אבל קשה לי לשים אותו בטופ של הסרטים שלו.

בטח סטיק יוכל לתאר יותר טוב ממני מה היה חסר שם.

ועדין סצנת ארוחת הערב באחוזה של דקפריו בג׳אנגו היא לדעתי אחת הסצנות הטובות שלו. כלומר יש שם את ה״זיבולי שכל״, פשוט לא בכמויות :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 18 אוגוסט 2019, 23:34

ללא ספק, הסצנה הזו היתה השיא של הסרט, היה גם מתח חזק כי חיכית לרגע שכל העסק הולך להתפוצץ וכצפוי טרנטינו לא אכזב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 אוגוסט 2019, 10:23

את (ד)גא'נגו ראיתי רק פעם אחת ודי התאכזבתי... אני אפילו לא זוכר משם סצינה אחת כמו שצריך, אז זה כנראה אומר משהו. גם את שמונת השנואים ראיתי פעם אחת אבל אני זוכר כמה וכמה סצינות, זה היה סרט הרבה יותר טרנטינו-אי מאשר ג'אנגו, שהוא קצת סה"כ "ממזרים חסרי כבוד" - גירסת השחורים. אז אני מניח שהוא הסרט הכי פחות אהוב שלי מתוך כל הסרטים שלו, אפילו מתחת לג'קי בראון, למרות שהוא הרבה יותר "כיפי" וקליל מג'קי, באווירה שלו.
אני כנראה לא אצפה בהוליווד בקולנוע, אני רק מקווה שיש שם מספיק דיאלוגים מצויינים, כי זה בעקרון רוב מה שאני מחפש בסרטים שלו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 אוגוסט 2019, 14:14

אחרי שירה - גם הימן מקבל ריבוט בנטפליקס, וזה בטח לא מעניין מדי אבל קווין סמית׳ יוצר אותה אז אולי יהיה פחות לילדות

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 20 אוגוסט 2019, 21:51

http://www.darkhorizons.com/first-photo ... -stardust/
ג'וני פלין (האלמוני בשבילי) ישחק את דייויד בואי בסרט הבא במה שמסתמן כז'אנר חדש של ביוגרפיות מוסיקליות.
ומי יהיה הבא בתור? הכסף שלי הולך על האבנים המתגלגלות
אם כי אני חושב שהחיים של מייקל ג'קסון זה חומר טוב לדרמה הוליוודית

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2019, 03:08

זה עדין בהליכים. באמת חבל אם זה יקרה, שתי החברות הרוויחו הרבה מזה. מה שהכי באסה הוא שהסיום של ספיידרמן 2 היה SETUP לספיידרמן 3 מדהים :)

אה, ומגטון! המטריקס 4 רשמי. בערך כל הצוות של מאחורי הקלעים חוזר, קיאנו חוזר, קרי אן מוס חוזרת והסרט יכתב ויבויים על ידי לאנה ווחובסקי מה שאומר שלפחות חצי מצוות הבמאים/כותבים יעבוד על הסרט. אחד הדברים החשובים הוא שגם כל מי שעשה דברים כמו CONCEPT ART וכדומה לטרילוגיה המקורית חוזר. יהיה מעניין. ההפקה מתחילה ב-2020, בטח לשחרור ב-2021.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 21 אוגוסט 2019, 09:47

מטריקס 4 זה בזבוז של זמן, מבחינתי כהמשך ישיר זה לא מעניין בכלל אחרי ההמשכים שהחריבו את הכל. הסטורי ליין הזה לא בר שיקום ולא מעניין מבחינתי ואני בטח לא הולך לעקוב אחרי הממבו ג׳מבו שילך שם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 אוגוסט 2019, 11:57

מעניין מתי יכריזו שהם מפצלים אותו ל-2 סרטים :)
ואני כן חושב שזה רעיון מעולה, אני פשוט לא סומך על האחיות ווצ'אובסקי לעשות סרט מד"ב טוב שוב... אני כל כך מקווה שאני טועה, כי השלישי ממש דורש המשך בעיניי.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 21 אוגוסט 2019, 14:07

לא יודע מה איתכם, מבחינתי קיים רק סרט אחד למטריקס...
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 57 אורחים