נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 20 יולי 2022, 07:37

יש מצב, אני לא זוכר כל כך טוב את העונה השנייה, זה היה די מזמן, אני רק זוכר שכן אהבתי אותה ושלא נשארתי עם טעם מחורבן בפה, כזה שבגללו לא אצפה בעונה הרביעית אלא אם אקבל המלצות בסיומה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יולי 2022, 11:59

Laskin כתב:יש מצב, אני לא זוכר כל כך טוב את העונה השנייה, זה היה די מזמן, אני רק זוכר שכן אהבתי אותה ושלא נשארתי עם טעם מחורבן בפה, כזה שבגללו לא אצפה בעונה הרביעית אלא אם אקבל המלצות בסיומה

כי עונה 2 הייתה נוראית עד השני פרקי סיום שהיו טובים (וגם הפרק stand alone באמצע על השבט האינדיאני) אז היא השאירה אותך עם טעם טוב. היא נגמרה וכל מה שרצית זה לראות לאיפה הם הולכים כי עד עונה 3 אפילו לא ממש ראינו את העולם בחוץ. ואז עונה 3 הגיעה ובמקום ללכת לאיבוד, היא הפכה את הסדרה על הראש והייתה פשוט נהדרת. וכן, פרק אחרון היה קצת אקשן גנרי אבל הוא לא היה נוראי כמו הפרקים הראשונים של עונה 2.

עונה 4 בנתיים בגרף עליה ככל שמתקדמים בפרקים. היא קצת הרגישה כאילו היא לא הולכת לשום מקום אבל פרק 4 בהחלט נתן לה כיוון מאוד מעניין.
We're just normal men. We're just innocent men

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 21 יולי 2022, 11:32

Klayman כתב:
Baba Yaga כתב:
Stick כתב:
ספויילר: הצג
אני חושב שהבעיה של הפרק היא כמובן היותו פריקוול, כלומר הדמות היחידה שבאמת דאגנו לשלומה היא קים וגם במפגש המיוחל בין לאלו לגאס היה ברורה מה תהיה התוצאה, למרות שהם הביאו את גאס לסף הפסד לרגע לא היה ספק שהוא חי עוד כמה שנים...
אבל מתוך זה אני חושב שהם עשו עבודה באמת יוצאת מן הכלל. לא הפריע לי זה שהוא משאיר את ג'ימי בחיים, בדיוק בגלל זה הראו לנו בתחילת העונה שהוא לא הורג את אלמנתו של וורנר - כלומר הוא מסוגל לא להרוג גם כשהוא יכול, אם זה אדם שהוא הצליח להתחבר אליו במידה מסוימת. ואל ג'ימי (ובעיקר קים) היה לו חיבור מסוים, הוא גם אומר שהוא יחזור ככה שהוא תמיד יכל להרוג אותו אחרי זה, אבל זה בסדר שלא היה אכפת לו אם ג'ימי יחיה או ימות במידה והחיסול של גאס יכשל.
הפרק אולי מאוד דל בדרמה והוא בעיקר אקשן, אבל זה בסדר, הוא לא בוואקום אלא בסדרה שהיא כולה דרמה איטית ונהדרת. אהבתי מאוד את התמונה הסימבולית של הווארד ולאלו נקברים יחד, בצורה שבה שני הסיפורים של ג'ימי התאחדו ושכל העקבות מובילים אליו. ללב הרגשי של הסדרה.
וכן, כמובן שיש עדיין מה לראות, אבל הם כביכול חופשיים לעשות את זה עכשיו איך שהם רוצים ובלי בעיות. כלומר ברור שהם כתבו את עצמם בדיוק למצב הזה אבל הם עשו את זה יפה מאוד, אתה יודע מה עוד אמור לקרות בצורה מאוד מעורפלת ("משהו עם קים, וגם הבטיחו הופעה של וולטר וג'סי, וג'ין בעתיד"), אבל כרגע אין באמת שום כיוון, דף חלק והם יכולים לעשות מה שבא להם. לדעתי זו כתיבה מאוד טובה.

אני לא כזה בטוח שלאלו לא הרג את האלמנה, נכון זה היה סופר אכזרי להרוג אותה לכן הם רק הראו אותו יוצא מהבית דרך החלון, אבל אני לא בטוח תמטית שהייתה לו סיבה להשאיר עדה בחיים. הסיפור עם סול היה קצת שונה, לדעתי לאלו עוד חשב שהוא יצטרך את סול ובגלל זה לא הרג אותו ישר אחרי ששלח את קים.

בכל אופן, מה שיותר מעניין אותי עכשיו זה לא המוות (הצפוי) של קים אלא הסוף של ג'ין עם הזהות הבדויה בנברסקה, אני מהמר שהוא לא יסיים את הסדרה בחיים ויתנו לו מוות ראוי כמו לוולטר וויט בפרק האחרון של שובר שורות

תיאוריה:

קים לא עומדת למות. איש שואבי האבק עומד להעלים אותה. כשקים וג'ימי היו אצל ה וטרינר והוא הראה להם את הפנקס השחור שלו, קים שמה את האצבע שלה ישר על הכרטיס של איש שואבי האבק.

ספויילר לפרק מאתמול

צדקת חלקית בינתיים :)
וכנראה גם יש תשובה איך וולטר וג'סי ישתלבו בפרקים האחרונים, פשוט העבירו את הטיימליין לזמן של שובר שורות..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יולי 2022, 01:39

קצת הכרזות קומיקון:
סדרה של ספיידרמן מגיעה ב-2024.

ההמשך לסדרת אקסמן המצויירת משנות ה-90 יגיע בסתיו 2023:

WHAT IF עונה 2 בתחילת 2023:

סדרת הקצרים על גרוט יוצאת עוד 3 שבועות:

D&D מגיע במרץ 2023 עם יו גראנט וכריס פיינס.

https://www.youtube.com/watch?v=IiMinixSXII

ביוויס ובאטהד:

https://www.youtube.com/watch?v=KXVdTT1Sis0

טריילר מלא של שר הטבעות:

https://www.youtube.com/watch?v=uYnQDsaxHZU

אבני חן רשמיות של מארוול, מבוססת על אבני האינסוף, בעלות שווה לכל כיס של 25 מליון דולר:
תמונה

סדרה חדשה של הWALKING DEAD שעוקבת אחרי ריק ומישון:
תמונה

בית הדרקונים:

https://www.youtube.com/watch?v=DotnJ7tTA34

בנוסף DC אמרו במפורש שאין להם שום כוונה לעשות עוד סרטי "סניידר-ורס".

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 יולי 2022, 13:50

Baba Yaga כתב:
Klayman כתב:
Baba Yaga כתב:
Stick כתב:
אני חושב שהבעיה של הפרק היא כמובן היותו פריקוול, כלומר הדמות היחידה שבאמת דאגנו לשלומה היא קים וגם במפגש המיוחל בין לאלו לגאס היה ברורה מה תהיה התוצאה, למרות שהם הביאו את גאס לסף הפסד לרגע לא היה ספק שהוא חי עוד כמה שנים...
אבל מתוך זה אני חושב שהם עשו עבודה באמת יוצאת מן הכלל. לא הפריע לי זה שהוא משאיר את ג'ימי בחיים, בדיוק בגלל זה הראו לנו בתחילת העונה שהוא לא הורג את אלמנתו של וורנר - כלומר הוא מסוגל לא להרוג גם כשהוא יכול, אם זה אדם שהוא הצליח להתחבר אליו במידה מסוימת. ואל ג'ימי (ובעיקר קים) היה לו חיבור מסוים, הוא גם אומר שהוא יחזור ככה שהוא תמיד יכל להרוג אותו אחרי זה, אבל זה בסדר שלא היה אכפת לו אם ג'ימי יחיה או ימות במידה והחיסול של גאס יכשל.
הפרק אולי מאוד דל בדרמה והוא בעיקר אקשן, אבל זה בסדר, הוא לא בוואקום אלא בסדרה שהיא כולה דרמה איטית ונהדרת. אהבתי מאוד את התמונה הסימבולית של הווארד ולאלו נקברים יחד, בצורה שבה שני הסיפורים של ג'ימי התאחדו ושכל העקבות מובילים אליו. ללב הרגשי של הסדרה.
וכן, כמובן שיש עדיין מה לראות, אבל הם כביכול חופשיים לעשות את זה עכשיו איך שהם רוצים ובלי בעיות. כלומר ברור שהם כתבו את עצמם בדיוק למצב הזה אבל הם עשו את זה יפה מאוד, אתה יודע מה עוד אמור לקרות בצורה מאוד מעורפלת ("משהו עם קים, וגם הבטיחו הופעה של וולטר וג'סי, וג'ין בעתיד"), אבל כרגע אין באמת שום כיוון, דף חלק והם יכולים לעשות מה שבא להם. לדעתי זו כתיבה מאוד טובה.

אני לא כזה בטוח שלאלו לא הרג את האלמנה, נכון זה היה סופר אכזרי להרוג אותה לכן הם רק הראו אותו יוצא מהבית דרך החלון, אבל אני לא בטוח תמטית שהייתה לו סיבה להשאיר עדה בחיים. הסיפור עם סול היה קצת שונה, לדעתי לאלו עוד חשב שהוא יצטרך את סול ובגלל זה לא הרג אותו ישר אחרי ששלח את קים.

בכל אופן, מה שיותר מעניין אותי עכשיו זה לא המוות (הצפוי) של קים אלא הסוף של ג'ין עם הזהות הבדויה בנברסקה, אני מהמר שהוא לא יסיים את הסדרה בחיים ויתנו לו מוות ראוי כמו לוולטר וויט בפרק האחרון של שובר שורות

תיאוריה:

קים לא עומדת למות. איש שואבי האבק עומד להעלים אותה. כשקים וג'ימי היו אצל ה וטרינר והוא הראה להם את הפנקס השחור שלו, קים שמה את האצבע שלה ישר על הכרטיס של איש שואבי האבק.

ספויילר לפרק מאתמול

צדקת חלקית בינתיים :)
וכנראה גם יש תשובה איך וולטר וג'סי ישתלבו בפרקים האחרונים, פשוט העבירו את הטיימליין לזמן של שובר שורות..

יש עכשיו שני צירי זמן, אחד של שובר שורות (עונה 2?), שבו כנראה נראה את ג'סי ו-וולטר וגם נבין איפה קים נמצאת במהלך הזמן הזה בראש של ג'ימי ומה הנקודת מבט שלו על הדברים שקורים בזמן הזה.
וציר הזמן של ג'ין, בעתיד. לתחושתי אנחנו נראה שם את קים, או משהו, הם חייבים לסגור את הסיפור שלו בצורה מעניינת איכשהו.

בכל מקרה, סדרת מופת פשוט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2022, 14:24

היה אתמול הפאנל של מארוול וסופסוף יש כיוון ל-MCU - המולטיוורס סאגה:

הוכרזו שני סרטי נוקמים, שניהם יוצאים ב-2025 בהפרש של פחות מחצי שנה אחד מהשני (זה ממש מוזר). במאי 2025 יצא Avengers: The Kang Dynasty שכמובן יתרכז בקאנג שהוצג בלוקי ויקבל תפקיד מרכזי באנטמן 3. בנובמבר יצא Avengers: Secret Wars שכנראה יתרכז בכל נושא הסקרולז - כלומר, אם זה יהיה דומה לקומיקס.

בנוסף היה טריילר לפנתר השחור 2:

https://www.youtube.com/watch?v=RlOB3UALvrQ

סופסוף הוכרז רשמית הפנטסטיק 4 - נובמבר 2024:

וסרט של ת׳אנדרבולט ביולי 2024:

קפטן אמריקה 4 במאי 2024:

שומרי הגלקסיה 3 במאי 2023:

בלייד בנובמבר 2023:

והסדרה של דרדוויל חוזרת, המשך לסדרה של נטפליקס:

סדרה על אגת׳ה מוואנדאוויג׳ן ב-2023:

סדרה על iron heart ב-2023 (הגרסה האישה השחורה של איירונמן):

עונה חדשה של לוקי ב-2023:

סדרה של אקו ב-2023:

דברו קצת על Secret Inviation שיכין את הקרקע ל-secret wars:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2022, 15:31

וסופסוף ראיתי את סול, עד הפרק הראשון של החצי השני של העונה החדשה. עוד עונה מצויינת לבנתיים, אני כבר שנים נפעם איך וינס גיליגן הצליח לעשות prequel כל כך טוב. ממתי prequels יכולים להיות טובים? אני מרגיש כאילו הוא שבר לי את המוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יולי 2022, 16:39

אגב, phase 4 נגמר עם הפנתר השחור בנובמבר (כלומר נשארו לפנינו she-hulk והפנתר השחור). כלומר אני חושב שללא ספק אפשר לסמן את phase 4 כphase הכי meh של מארוול. לפחות לדעתי. אפס כיוון, סרטים ככה ככה וכמה נקודות ממש נחמדות בדרך כמו ספיידרמן 3.

כלומר, תסתכלו על האינפו-גרף הזה, כמה ממוצע ולא אטרקטיבי התוכן שם?
תמונה

והמחוזות המוזרים שמגיעים עליהם ב-phase 5. נגיד הסדרה על echo? מישהו ראה את hawkeye, ראה שם את הבחורה החירשת ואמר לעצמו ״אמממ, אני רוצה לדעת עוד עליה, הלוואי ותהיה סדרה שלמה עליה״? כלומר, למה? למה לעשות סדרה על echo?

ומעבר לזה, כמויות התוכן שמארוול מתכננים הן הזויות. רק ב-2023 הם מתכננים 10 פיסות תוכן נפרדות ל-MCU - ארבעה סרטים ושש סדרות. באמת שאני לא יודע לאיפה הם הולכים חוץ מאשר קריסה (יחסית) של ה-MCU.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2022, 07:36

כן, phase 4 היה ממש גרוע, מתוך הרשימה אני חושב שהכי נהנתי מShang Chi אז זה אומר משהו על האיכות. מצד שני אולי תור והפנתר השחור יהיו טובים יותר, עוד לא צפיתי בתור.
לא ראיתי הוקאיי ולא שמעתי על אקו, אבל מניח שהם חייבים לעשות משהו על חירשים, זה מאותת לקבוצות הלחץ הפרוגרסיביות, שהם המעריצים האחרונים שנשארו להם ברשתות החברתיות ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2022, 11:35

ג׳ון וייק 4:

https://youtu.be/EiKXJ-ObtGk

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2022, 15:32

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 25 יולי 2022, 15:39

מבט ראשון על העונה השלישית של Mythic Quest
https://news.ubisoft.com/en-us/article/ ... first-look

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2022, 18:17

טופ גאן עבר בארה״ב את הנוקמים ואת הג׳דיי האחרון ונכנס לטופ 10 סרטים הכי מכניסים בהסטוריה של ארה״ב. הוא צריך עוד 19 מליון בשביל לעבור את עולם היורה (מקום 9) ו-25 מליון לעבור את טיטאניק (מקום 8). מי היה מאמין? אחלה סרט אגב, למי שלא ראה. היו שם כמה סצנות שקרוז מטיס מטוס קרב שאני חושב שלא נשמתי לאיזה 40 שניות. כנ״ל על MI:Fallout למי שלא ראה, הסרט משימה בלתי אפשרית הכי טוב בהפרש. כלומר מסרטי המשימה המודרנים, אין על הסרט הראשון מ-96, הוא אחד מסרטי בראיין דה פאלמה האהובים עלי.

ת׳ור לעומת זאת עדין מדשדש ב600+ מליון עולמית אחרי שלושה סופי שבוע. לא רק שהוא יכול להגיד שלום למליארד, הוא לא יגיע להכנסות של רגנרוק ואולי אפילו לא ל-700 מליון. כלומר, טופ-גאן עשה יותר בארה״ב מאשר ת׳ור עולמית. אם מישהו היה אומר לי את זה לפני חצי שנה הייתי צוחק לו בפנים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2022, 08:08

כן, טופ גאן הפציץ בענק והפתיע את כולם, ומצד שני דיסני מדשדשת בתחום הקופות, באופן יחסי כמובן (כי בואו, זה לא שהם באמת בוכים על 600 מליון דולר), וסרט הפיקסאר האחרון הוא אחד הכושלים שהיו להם אי פעם (הסרט על באז לייטייר)… אני מניח שאחת הסיבות היא ללא ספק העובדה שכולם יודעים שהסרטים יגיעו מהר מאוד לדיסני פלוס אבל מצד שני זה לא מסביר הצלחות אחרות אז יש פה גם את העניין שדיסני הפכו לבית חרושת שיורה סרטים בקצב אולי קצת יותר מדי מהיר וקצת הרבה יותר מדי ממוחזר, ושהם עושים החלטות שמעצבנות הרבה מעריצים.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 27 יולי 2022, 12:30

אני חושב שטופ גאן זה הסרט שהכי נהנתי ממנו השנה, את תור אפילו לא טרחתי לראות בקולנוע...
הייקום של הקולנועי של מארוול הגיע לדעתי לפיק ובשנה האחרונה דורך במקום, לדעתי הוא ימשיך באותו מצב עד שנראה כיוון יותר ברור.
הדבר היחיד שאני מחכה שם זה ההמשך לסדרה דל דרדוויל, אני מחזיק אצבעות שדיסני לא יחרבנו אותו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 יולי 2022, 14:21

Laskin כתב:כן, טופ גאן הפציץ בענק והפתיע את כולם, ומצד שני דיסני מדשדשת בתחום הקופות, באופן יחסי כמובן (כי בואו, זה לא שהם באמת בוכים על 600 מליון דולר), וסרט הפיקסאר האחרון הוא אחד הכושלים שהיו להם אי פעם (הסרט על באז לייטייר)… אני מניח שאחת הסיבות היא ללא ספק העובדה שכולם יודעים שהסרטים יגיעו מהר מאוד לדיסני פלוס אבל מצד שני זה לא מסביר הצלחות אחרות אז יש פה גם את העניין שדיסני הפכו לבית חרושת שיורה סרטים בקצב אולי קצת יותר מדי מהיר וקצת הרבה יותר מדי ממוחזר, ושהם עושים החלטות שמעצבנות הרבה מעריצים.

כן, יש להם קצת דשדוש, גם סטריינג׳ וגם ת׳ור לא עמדו בציפיות וההצלחה האמיתית היחידה - ספיידרמן, לא יצאה השנה וזה בכלל לא סרט שלהם אלה של סוני. אבל אני לא יודע אם זה קשור לעצבנות של מעריצים או משהו כזה, אתה עדין רואה שבוע פתיחה ממש גדול, פשוט יש נפילה גדולה ישר אחרי כי כנראה אין repeat buisness מסיבה כזו או אחרת. אולי זה כי יודעים ש-45 יום מאוחר יותר הסרט בדיסני פלוס (למרות שזה לא מסביר את ספיידרמן) או אולי פשוט כי ה-phase הזה מתחיל להיות מעיק. כל כך הרבה סרטים, כל כך הרבה סדרות וזה לא הולך לשום מקום אז אנשים כבר לא מרגישים חובה ללכת לקולנוע לראות את הסרטים האלה.

Baba Yaga כתב:אני חושב שטופ גאן זה הסרט שהכי נהנתי ממנו השנה, את תור אפילו לא טרחתי לראות בקולנוע...
הייקום של הקולנועי של מארוול הגיע לדעתי לפיק ובשנה האחרונה דורך במקום, לדעתי הוא ימשיך באותו מצב עד שנראה כיוון יותר ברור.
הדבר היחיד שאני מחכה שם זה ההמשך לסדרה דל דרדוויל, אני מחזיק אצבעות שדיסני לא יחרבנו אותו.

המצחיק הוא שפאגי עשה סוג של רטקון שכזה והחליט לסיים את phase 4 בצורה רנדומאלית עם הפנתר השחור (לא באמת ידענו מתי phase 4 נגמר ואנחנו לומדים על זה כמה חודשים לפני שזה קורה ובסרט רנדומאלי שאין לו שום משמעות ל-phase?) ואז הכריז שכל המטרה של phase 4, מטרה שהוא שכח לספר עליה לפני שהוא התחיל, הייתה לעשות סרטים עצמאיים שלא באמת בונים למשהו. סוג של ״מנוחה״ מהעלילות הגדולות.

אני בטוח ש-phase 5 ו-6 יבנו לקראת הנוקמים, כלומר אנחנו יודעים שכבר הסרט הראשון של phase 5 יהיה אנטמן שהנבל בו יהיה קאנג שאמור להיות הת׳אנוס של הסאגה הקרובה. אבל בנתיים היקום שלהם מרגיש כל כך חסר כיוון. ואם מוסיפים לזה את האנפלציה בכמות הסרטים והסדרות שהם הולכים להוציא, פחות או יותר אחד כל חודש בכל שנה, ומגיעים לסוג של רוויה.

כשהכריזו על הוקאיי, לוקי או וואנדוויז׳ן אנשים התלהבו כי היה מדובר בסדרות שלוקחות דמויות שהם אוהבים מהסרטים שלא קבלו מספיק זמן מסך. אבל עכשיו? הדמויות שמקבלות סדרות הן דמויות צד מאותן סדרות שחלקן אף אחד לא זוכר. אגת׳ה מוואנדאוויז׳ן? דמות חמודה מסדרה חמודה, אבל סדרה שלמה עליה? באמת? ואקו, פאקינג אקו? מישהו פה יודע מי זאת אקו? מישהו זוכר את אקו? היא הדמות הכי לא מעניינת שאף אחד לא התיחס אליה או דבר עליה, אז למה לעשות עליה סדרה? כלומר,אמרתי את השם אקו איזה 3 פעמים ואני בטוח שאף אחד לא ידע שמדובר בחירשת מהוקאיי. בעצם מישהו פה בכלל ראה הוקאיי? מארוול מגיעים למחוזות נישה אבל לא נישה בקטע הטוב. לא מדובר בסדרות וסרטים על דמויות מיוחדות ואיזוטריות כמו שומרי הגלקסיה. מדובר בסדרות על דמויות גנריות שהיו ברקע באיזו סדרה ואף אחד לא אהב או זכר אותן.

ורק אנקדוטה על דרדיוול - מארוול ממש התגאו בזה שהסדרה הולכת להיות 18 פרקים. כן, 18. אבל מה הייתה הבעיה הכי גדולה של דרדוויל בנטפליקס? שהעונות שלה היו ארוכות מדי. 9 פרקים שהרגישו כמו סדרה של 5 פרקים שמרחו אותה. זאת בעיה שקיימת בכל הסדרות של מארוול כרגע, הן ארוכות מדי ורוב הפרקים לא מעניינים. אז זאת הגאווה שלכם? שהולכים לעשות לדרדוויל 18 פרקים? הזיה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 יולי 2022, 14:31

בכל מקרה זה סתם עניין סמנטי. ממתי יש איזשהי משמעות לאיזה פייז זה ומתי הוא נגמר או מתחיל? כאילו, אוקיי, החל מהסרט הבא זה פייז 5, זה אומר משהו?

בעניין הקופות, הסרטים פשוט מקבלים ביקורות פחות טובות. כדי להגיע לסכומים של מילארד לא צריך רק את המעריצים המושבעים, אלא גם את הקהל הרחב. המעריצים הולכים (כלומר - שבוע ראשון), ואז הקהל הרחב הולך פחות. המעריצים ילכו בכל מקרה, הקהל הרחב לא יצא בהמוניו כשזה "סתם" סרט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2022, 15:29

אין לי ספק שהפנתר השחור 2 יקבל אחלה ביקורות, כל מי שייתן לו ביקורת שלילית יהפוך לליטרלי נאצי שלא חושב שBLM הם מינימום ישו של זמננו, ושהוא יהיה הצלחה אדירה בארה״ב… אבל סה״כ אני לא בטוח שהביקורות משנות יותר מדי, זאת אורך מן הסתם יש לזה השפעה כלשהי, אבל לא ברמה של חצי מליארד דולר לכאן או לכאן.

לגבי דרדוויל - אין לי מושג למה זה באמת מעניין כל כך אנשים, הסדרה התחילה טוב בעונה 1, ומשם הכל היה על הפנים, ונמרח… אוי כמה שהוא נמרח… לא הצלחתי לסיים אותו בגלל זה. ובגלל פוגי או איך שלא קוראים לו, שהרס כל סצינה.
עם זאת, אהבתי את השחקן הראשי, והם צריכים פשוט לתת לו סרט מושקע, בסדרה - לא אצפה, כמו ברוב הסדרות של מארוול, עד שאשמע המלצות סופר חזקות על אחת מהן, אני לגמרי מעדיף לצפות בקטע של 5 דקות ביוטיוב שיסכם לי אותן, כדי שלא אפספס רפרנסים בסרטים.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 27 יולי 2022, 20:35

Laskin כתב:לגבי דרדוויל - אין לי מושג למה זה באמת מעניין כל כך אנשים, הסדרה התחילה טוב בעונה 1, ומשם הכל היה על הפנים, ונמרח… אוי כמה שהוא נמרח… לא הצלחתי לסיים אותו בגלל זה. ובגלל פוגי או איך שלא קוראים לו, שהרס כל סצינה.
עם זאת, אהבתי את השחקן הראשי, והם צריכים פשוט לתת לו סרט מושקע, בסדרה - לא אצפה, כמו ברוב הסדרות של מארוול, עד שאשמע המלצות סופר חזקות על אחת מהן, אני לגמרי מעדיף לצפות בקטע של 5 דקות ביוטיוב שיסכם לי אותן, כדי שלא אפספס רפרנסים בסרטים.

העונה הראשונה בזמנו הייתה פורצת דרך והציגה סצינות אקשן מעולות ושחקן מושלם לגיבור הראשי, העונה השנייה הציגה את הדמות של המעניש הצורה מושלמת. העונה השלישית באמת הייתה קצת ירידה ברמה אבל היא קיבלנו פיצוי בדיפנדרס שהייתה בתאכלס המשך של דרדוויל עם גיבורים נוספים שהתארחו בה.
לא חושב שהייתה סדרת גיבוריעל- לייב אקשן שהתעלתה על דרדוויל של נטפליקס עד היום...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 28 יולי 2022, 15:07

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2022, 16:00

Stick כתב:בכל מקרה זה סתם עניין סמנטי. ממתי יש איזשהי משמעות לאיזה פייז זה ומתי הוא נגמר או מתחיל? כאילו, אוקיי, החל מהסרט הבא זה פייז 5, זה אומר משהו?

בעניין הקופות, הסרטים פשוט מקבלים ביקורות פחות טובות. כדי להגיע לסכומים של מילארד לא צריך רק את המעריצים המושבעים, אלא גם את הקהל הרחב. המעריצים הולכים (כלומר - שבוע ראשון), ואז הקהל הרחב הולך פחות. המעריצים ילכו בכל מקרה, הקהל הרחב לא יצא בהמוניו כשזה "סתם" סרט.

עד פייז 4 כל פייז של מארוול נגמר בסרט נוקמים. לפעמים היה עוד סרט אחד אחריו אבל לרוב זה היה תקלות לו״ז כמו למשל אנטמן שסגר את פייז 2 כי הוא נדחה בגלל הבלגן עם אדגר רייט. פייז 1 נסגר עם הנוקמים, פייז 2 נסגר עם הנוקמים 2 ופייז 3 נסגר עם הנוקמים 4. כלומר, אי אפשר להתבלבל בין הפייזים, יש להם התחלה וסוף ברור, אפילו אם יש איזה סרט מזדנב שם בסוף שנתקע שם מסיבה לוגיסטית. אז לפייז 4 יש התחלה ברורה - הסוף של אנדגיים (טכנית זה ספיידרמן שיצא אחריו, אבל שוב, זה היה לוגיסטיקה עם סוני). מה הסוף של פייז 4? הוא סתם נגדע בסוף הפנתר השחור 2. זה גם הפייז הכי קצר שהיה להם אי פעם. לדעתי יש פה מהלך של פאגי לנסות לבודד אותו בגלל התגובה הלא טובה אליו ולהתחיל דף חדש עם פייז 5 שבו הוא כבר יעשה את השינויים הנדרשים בכדי שתהיה עלילה גדולה יותר ומורגשת סביב קאנג. כלומר, אני לא אהיה מופתע אם פייז 4 ו-5 היו צריכים להיות שניהם פייז 4 של שנתיים וקצת ופאגי החליט לפצל אותם כדי להפטר מהפייז שאף אחד לא אהב ולתת יותר משמעות meta לסרטים של פייז 5.

כלומר, פייז 4 ו-5 יחדיו הם 3 שנים שזה פחות או יותר זמן של פייז סטנדרטי של מארוול. זה די ברור שהיה פה מהלך בהול.

ובנוגע להכנסות, השבוע הראשון מצויין, אבל אז מגיעה נפילה מצוק. זה אומר שאין כל כך צפיות חוזרות. אני חושב שמארוול קצת מאבדים את הקונספט שסרט חדש שלהם הוא אירוע. לפני 5 שנים הרגשת מחוייב ללכת לכל סרט אחרת הרגשת שאתה מפספס. אני לא חושב שזה המקרה עכשיו, לפחות לא אצלי. כלומר עדין לא ראיתי את ת׳ור ומיס מארוול יושב לי בדיסני פלוס כבר חודשיים ולא נגעתי בו. לפני שנתיים בחיים לא הייתי מגיע למצב שלא ראיתי סרט מארוול בשבוע פתיחה.

Baba Yaga כתב:העונה הראשונה בזמנו הייתה פורצת דרך והציגה סצינות אקשן מעולות ושחקן מושלם לגיבור הראשי, העונה השנייה הציגה את הדמות של המעניש הצורה מושלמת. העונה השלישית באמת הייתה קצת ירידה ברמה אבל היא קיבלנו פיצוי בדיפנדרס שהייתה בתאכלס המשך של דרדוויל עם גיבורים נוספים שהתארחו בה.
לא חושב שהייתה סדרת גיבוריעל- לייב אקשן שהתעלתה על דרדוויל של נטפליקס עד היום...

הבעיה הכי גדולה של DD, חוץ מזה שפוגי הוא דמות הכי מעצבנת אי פעם, היא שהיו לכל עונה יותר מדי פרקים. הן נמרחו ונמרחו כשהעיקר הגיע תמיד בשני פרקים האחרונים. אז עכשיו מארוול מכריזה בגאווה גדולה שיהיו לסדרה 18 פרקים כאילו זאת נקודה לגאווה. היינו בעולם הזה של ה-20 פרקים לסדרה בשנות ה90 וזה לא נגמר טוב. אז DD? הסדרה שהבעיה הכי גדולה שלה היא עונות ארוכות יותר ממה שהן אמורות להיות מתגאים בזה שתהיה עונה של 18 פרקים? קצת הזיה להתגאות בנקודת החולשה שלך..

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 28 יולי 2022, 17:00

DrKeo כתב:
Stick כתב:בכל מקרה זה סתם עניין סמנטי. ממתי יש איזשהי משמעות לאיזה פייז זה ומתי הוא נגמר או מתחיל? כאילו, אוקיי, החל מהסרט הבא זה פייז 5, זה אומר משהו?

ובנוגע להכנסות, השבוע הראשון מצויין, אבל אז מגיעה נפילה מצוק. זה אומר שאין כל כך צפיות חוזרות. אני חושב שמארוול קצת מאבדים את הקונספט שסרט חדש שלהם הוא אירוע. לפני 5 שנים הרגשת מחוייב ללכת לכל סרט אחרת הרגשת שאתה מפספס. אני לא חושב שזה המקרה עכשיו, לפחות לא אצלי. כלומר עדין לא ראיתי את ת׳ור ומיס מארוול יושב לי בדיסני פלוס כבר חודשיים ולא נגעתי בו. לפני שנתיים בחיים לא הייתי מגיע למצב שלא ראיתי סרט מארוול בשבוע פתיחה.

ממה שאני רואה עדיין לא חסר הייפ לסרטים של מארוול, אולי העניין הכלכלי התחיל להיות משהו שמתחילים יותר להתחשב בו...

DrKeo כתב:
Baba Yaga כתב:העונה הראשונה בזמנו הייתה פורצת דרך והציגה סצינות אקשן מעולות ושחקן מושלם לגיבור הראשי, העונה השנייה הציגה את הדמות של המעניש הצורה מושלמת. העונה השלישית באמת הייתה קצת ירידה ברמה אבל היא קיבלנו פיצוי בדיפנדרס שהייתה בתאכלס המשך של דרדוויל עם גיבורים נוספים שהתארחו בה.

הבעיה הכי גדולה של DD, חוץ מזה שפוגי הוא דמות הכי מעצבנת אי פעם, היא שהיו לכל עונה יותר מדי פרקים. הן נמרחו ונמרחו כשהעיקר הגיע תמיד בשני פרקים האחרונים. אז עכשיו מארוול מכריזה בגאווה גדולה שיהיו לסדרה 18 פרקים כאילו זאת נקודה לגאווה. היינו בעולם הזה של ה-20 פרקים לסדרה בשנות ה90 וזה לא נגמר טוב. אז DD? הסדרה שהבעיה הכי גדולה שלה היא עונות ארוכות יותר ממה שהן אמורות להיות מתגאים בזה שתהיה עונה של 18 פרקים? קצת הזיה להתגאות בנקודת החולשה שלך..

פוגי דמות איומה ולא הייתי מזיל דמעה אם כל החלקים שלו בסדרה היו נחתכים. מה שיותר מפחיד אותי מהאורך הפרקים (שתמיד אפשר לעשות פאסט פורוורד) זה שדיסני יהפכו אותה ליותר ידידותית לילדים כי שתשתלב בייקום של מארוול.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2022, 18:03

Baba Yaga כתב:ממה שאני רואה עדיין לא חסר הייפ לסרטים של מארוול, אולי העניין הכלכלי התחיל להיות משהו שמתחילים יותר להתחשב בו...

ספיידרמן או טופ-גאן לגמרי חולקים על זה. ה-box office חזר להיות פחות או יותר מה שהוא היה. כלומר, אפילו אם כמה אחוזים פחות, זה לא מתרץ למה ת׳ור או סטיירנג׳ הם לא סרטים שחוצים את המליארד אפילו שהם היו אמורים. יש סיבה אחרת, וכנראה זה קשור או לתוכן עצמו של הסרטים או לעייפות כללית מה-MCU שנובעת מסיבה כזו או אחרת. מבחינתי זה שילוב של עייפות מכמות התוכן שמארוול מוציאה - כלומר זה לא מרגיש לי יותר כמו אירוע, והעובדה שאין יותר Arc גדול מסביב לסרטים כך שאני לא מרגיש שאני מפסיד משהו אם אני לא צופה בסרט או הסדרה.

Baba Yaga כתב:פוגי דמות איומה ולא הייתי מזיל דמעה אם כל החלקים שלו בסדרה היו נחתכים. מה שיותר מפחיד אותי מהאורך הפרקים (שתמיד אפשר לעשות פאסט פורוורד) זה שדיסני יהפכו אותה ליותר ידידותית לילדים כי שתשתלב בייקום של מארוול.

האמת שלא ברור עדין אם היא 17+ כמו המקורית או לא. דוגרים יהיה לי די מוזר אם DD יהיה התוכן 17+ הראשון שלהם. אם כבר הייתי שומר את זה לבלייד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יולי 2022, 21:39

ראיתי אתמול את הסרט Men ואני לא יודע מה אני חושב עליו. הוא ממש הזכיר לי את הסרט Mother של דרן אהרונובסקי, האמת שהוא ממש דומה לו. שניהם מהבמאים/כותבים האוהבים עלי, שניהם מתרחשים כמעט לכל אורכם בבית אחד, ושניהם מקריבים את העלילה לטובת המטפורה. כלומר בדיוק כמו Mother, הסרט הזה לא ממש קוהרנטי עלילתית, העיקר להכות בצופה עם המטפורה על הראש כמה שיותר חזק. שניהם יפיפיים, שניהם מרתקים לצפיה ושניהם לא ברורים בעליל (חוץ מאשר המטפורה כמובן שנדחפת עמוק עמוק לגרון).

זה הסרט של גארלנד שהכי פחות אהבתי, אבל עדין הייתה חוויה מעניינת. מסוג הסרטים שלא הייתי ממליץ לאף אחד אבל אני שמח שראיתי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 אוגוסט 2022, 00:30

נראה ש-DC עושים שינויים רציניים ביקום שלהם- אחרי שאושר שבן אפלק חוזר כברוס ויין באקוומן 2 (ולפי השמועות ממש מצלם מחדש סצינות שהיו במקור עם קיטון) עכשיו וורנר גם מבטלים את הסרט של באטגירל :o הוא כנראה ממש מזעזע,כי ממה שהבנתי הצילומים עצמם כבר הסתיימו והסרט בפוסט פרודקשן כבר תקופה.
https://www.thewrap.com/batgirl-movie-dead-warner-bros-discovery-has-no-plans-to-release-nearly-finished-90-million-film/

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים