נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2019, 02:16

Stick כתב:הנה, קיאו, על דברים מסוימים אנחנו כן מסכימים :).
העונה האירונה של סמוך על סול הייתה מופתית. ביחד עם העונה הקודמת הם לגמרי ברמה של שובר שורות. כמובן שזה לא בדיוק אותו דבר, שובר שורות בשיאה הרבה יותר מלהיבה ומותחת מסמוך על סול, אבל נטו ברמת האיכות והגימור של כל פרק? שתיהן בטופ של הטופ.

כן, מסכים לגמרי. זאת סדרה שונה אבל הרמה של עונה 4 פשוט מעולה. ואם כבר עונות טובות, VEEP עונה אחרונה ממש בונבון :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2019, 10:35

אני מת על סול ובאופן אישי לא שמתי לב לירידה באיכות בעונה האחרונה... משחק מדהים וטקסטים ברמה הגבוהה ביותר.
אני מסכים עם ארז במאה אחוז לגבי משחקי הכס, אין מה להשוות בכלל את 2 העונות האחרונות של משחקי הכס מהבחינה של כתיבה לשאר הסדרה. בעונה הזו היו גם רגעים מביכים ממש... כמו כן הם קצת "נתקעו" עם כמה שחקנים ממש לא משהו, כמו קיט, אמיליה וסופי, לכולם יש לא מעט סצינות שפשוט בא לך לדפוק את הראש בקיר, בין היתר בגלל המשחק הגרוע, אבל גם הטקסט הירוד לא עוזר.

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 22 מאי 2019, 11:55

אני חושב שהחל מהעונה הראשונה, האיכות של סמוך על סול היתה גבוהה יותר משל שובר שורות (גם בעונות הזוהר של האחרונה). העונה הרביעית הרגישה לי קצת פחות מהודקת, עם עלילות שנמתחו קצת יותר מדי עד שהגיעו לנקודה הדרמטית שהן שאפו אליה (הסיפור של מייק הוא הדוגמה הכי בולטת לעניין הזה), אבל היא עדיין הייתה מעולה ואני עדיין מחכה בקוצר רוח לבאה.

ל-VEEP לדאבוני עדיין לא הגעתי, אבל עכשיו כשיש לי יוזר לסלקום טיוי יש מצב שאשלים את זה בקרוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2019, 11:56

אגב, שמעתי שהמיני-סדרה של "מלכוד 22" החדשה פשוט מצויינת. רק 6 פרקים.
מישהו פה התחיל או סיים לצפות בה?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 22 מאי 2019, 12:03

Laskin כתב:אני מת על סול ובאופן אישי לא שמתי לב לירידה באיכות בעונה האחרונה... משחק מדהים וטקסטים ברמה הגבוהה ביותר.
אני מסכים עם ארז במאה אחוז לגבי משחקי הכס, אין מה להשוות בכלל את 2 העונות האחרונות של משחקי הכס מהבחינה של כתיבה לשאר הסדרה. בעונה הזו היו גם רגעים מביכים ממש... כמו כן הם קצת "נתקעו" עם כמה שחקנים ממש לא משהו, כמו קיט, אמיליה וסופי, לכולם יש לא מעט סצינות שפשוט בא לך לדפוק את הראש בקיר, בין היתר בגלל המשחק הגרוע, אבל גם הטקסט הירוד לא עוזר.

קיט באמת צנון אבל מה רע באמיליה וסופי? לדעתי עשו עבודה טובה בסכ״ה, לא אשמתה של אמיליה שהחליטו לשחוט ככה את הדמות שלה בעונה הזו, היא עשתה את המירב ממה שהיה לה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מאי 2019, 12:07

erezronen כתב:אני חושב שהחל מהעונה הראשונה, האיכות של סמוך על סול היתה גבוהה יותר משל שובר שורות (גם בעונות הזוהר של האחרונה). העונה הרביעית הרגישה לי קצת פחות מהודקת, עם עלילות שנמתחו קצת יותר מדי עד שהגיעו לנקודה הדרמטית שהן שאפו אליה (הסיפור של מייק הוא הדוגמה הכי בולטת לעניין הזה), אבל היא עדיין הייתה מעולה ואני עדיין מחכה בקוצר רוח לבאה.

.

חשוב לציין שהעונה האחרונה של סמוך על סול גם כוללת את אחת מסצנות סיום העונה הטובות שאני זוכר. סצנה (וסיקוונס שלם גם כן) שלבדה מעוררת ציפייה אדירה לעונה הבאה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 מאי 2019, 12:18

bling כתב:
Laskin כתב:אני מת על סול ובאופן אישי לא שמתי לב לירידה באיכות בעונה האחרונה... משחק מדהים וטקסטים ברמה הגבוהה ביותר.

קיט באמת צנון אבל מה רע באמיליה וסופי? לדעתי עשו עבודה טובה בסכ״ה, לא אשמתה של אמיליה שהחליטו לשחוט ככה את הדמות שלה בעונה הזו, היא עשתה את המירב ממה שהיה לה.

בעיניי סוג ב' במקרה הטוב... זה באמת בעיקר באשמת הכתיבה אבל אני חושב שזה היה משחק לא אמין ומטופש, שמתאים יותר לסדרה בתקציב בינוני.
למשל הקטע בו היא "משתגעת" על הדרקון ועושה איזה עווית עם העין... לא יודע, כל המשחק שלה לא אמין בשיט. הנאום שלה בסוף עוד היה סביר כי זה היה בשפה "זרה", אבל חוץ מזה לא אהבתי את המשחק שלה בעונה הזו ובעצם ברוב העונות מלבד הראשונות, היא משחקת סבבה ילדה מסכנה, הרבה פחות סבבה מלכה חזקה.
סופי די גרועה בעיניי. היא גם גרועה באקס מן ובכלל לא שחקנית משהו... כילדה/נערה זה עבר בסדר דווקא, היא הייתה שחקנית טובה יחסית לילדים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2019, 14:07

erezronen כתב:אני חושב שהחל מהעונה הראשונה, האיכות של סמוך על סול היתה גבוהה יותר משל שובר שורות (גם בעונות הזוהר של האחרונה). העונה הרביעית הרגישה לי קצת פחות מהודקת, עם עלילות שנמתחו קצת יותר מדי עד שהגיעו לנקודה הדרמטית שהן שאפו אליה (הסיפור של מייק הוא הדוגמה הכי בולטת לעניין הזה), אבל היא עדיין הייתה מעולה ואני עדיין מחכה בקוצר רוח לבאה.

ל-VEEP לדאבוני עדיין לא הגעתי, אבל עכשיו כשיש לי יוזר לסלקום טיוי יש מצב שאשלים את זה בקרוב.

אחרי כל העונות של VEEP והסרט death of stalin, אני חושב שארמנדו לנוצ'י הוא הכותב קומדיה הכי חד היום, הוא מרגיש כמו סוג של אהרון סורקין קומי, סצנות דיאלוג קומי שלו הן כמעט כמו סצנות קרב. VEEP מדהימה, העונות הראשונות מצחיקות אבל ככל שמתקדמים לעונות המאוחרות הרמה מגיעה לגבהים מאוד מרשימים. בעונות 1-6 הם שחקו בעולם מאוד דמיוני אבל בעונה 7 הם כבר נכנסו למחוזות טראמפ ומה שהם עשו עם זה היה באמת בונבון. כמובן שטראמפ לא נכנס כדמות לסדרה אבל הם עשו סוג של סאות' פארק והשתמשו בשתי דמויות קיימות כדי לדמות את טראמפ בסדרה וזה היה גאוני. VEEP היא לא רק גסה ברמה שאף סדרה בטלביזיה לא מתקרבת אפילו (אני חושב שהבדיחה הכי פחות גסה שם הייתה "אני יכול לסדר לך עבודה פחות משפילה מלהיות היועץ של סלינה כמו למשל מנקה זרע בסט של סרטי בוקקה"), היא ההפך המוחלט מ-PC וחדה ועוקצנית בצורה שפשוט קשה לא להתאהב :)

מעבר לזה הסדרה נגמרה סופית לפני שבוע, כל עונה היא רק 10 פרקים של 20-30 דקות והעונה האחרונה בכלל קצרה עם 6 או 7 פרקים. עכשיו זה הזמן המושלם לבינג' VEEP. ולבוזמן אני אגיד שהיו לירי, ד"ר האוס, מצטרף לסדרה בערך בעונה 3 או 4 ומהווה חלק די גדול ממנה עד סופה כך שיש עוד סיבה לצפות בה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2019, 09:53

אחרי 29 שנים, שליחות קטלנית 3:

אני מנחש שזאת תהיה אכזבה צורמת אבל נחזיק אצבעות.

ואם כבר נוסטלגית שנות ה-90:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 מאי 2019, 10:52

הטריילר הזה של שליחות קטלנית נראה רע מאוד, ולמה המחסל נראה כמו חנון מהטכניון? אפילו בליהוק כזה בסיסי הם נכשלים בלי הפסקה כאילו מה, רק בשנות ה 80 וה 90 ידעו למצוא 2 שחקנים שאשכרה מתאימים להיות מחסלים ומאז הטייפ הזה נכחד בעולם? לא מבין את זה.

מקווה מאוד שאתה לא באמת מחזיק אצבעות לדבר הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 מאי 2019, 10:56

לי הוא נראה כמו התלמיד החנון ממקסיקו, כמעט דמות מנפוליאון דינמיט :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 מאי 2019, 12:45

אני מחרים את שליחות קטלנית עד שאדוארד פרלונג יחזור!
הטריילר נראה באמת די רע אבל אני משוכנע שזה עדיין יהיה טוב יותר מכל שליחות קטלנית שהייתה לנו מאז 2

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2019, 15:38

מרטין מאשר שעדין יש 5 פריקוולים בפיתוח (עם דגש על פריקוולים למי שחשב שיהיה המשך לסדרה) כשחלקם מלפני 100 שנים (תחילת הנפילה של הטרגריאנס) וחלקם מלפני 5000 שנים (אני משער שהלילה הארוך או המלחמה בין ראשוני האדם לאנדלים). הוא גם אמר שהוא ממש רצה 10 עונות בזמן שווייס ובניהוף רצו 7 (ובסוף ה-7 נמתחו ל-8, אם אפשר לקרא לזה נמתחו).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מאי 2019, 16:29

אני משוכנע שיהיה המשך, פשוט הוא יגיע אחרי חמשת הפריקוולס האלה (:
יכול להיות שחלק מהקאסט יחזור או שיעשו את זה הרבה זמן אחרי או משהו, אבל אני בטוח שנשמע במדיום כזה או אחר על

ספויילר: הצג
החזרה של ג׳ון מהצפון, אחרי שמצא ביצי דרקון (או שאריה מצאה עבורו, במערב)
ממש חבל שיוצרי הסדרה לא סגרו לנו לפחות את הפינה הזו, האם הוא טרגריאן ״אמיתי״ או סוג ב׳

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2019, 17:07

Laskin כתב:אני משוכנע שיהיה המשך, פשוט הוא יגיע אחרי חמשת הפריקוולס האלה (:
יכול להיות שחלק מהקאסט יחזור או שיעשו את זה הרבה זמן אחרי או משהו, אבל אני בטוח שנשמע במדיום כזה או אחר על

החזרה של ג׳ון מהצפון, אחרי שמצא ביצי דרקון (או שאריה מצאה עבורו, במערב)
ממש חבל שיוצרי הסדרה לא סגרו לנו לפחות את הפינה הזו, האם הוא טרגריאן ״אמיתי״ או סוג ב׳

אני לא יודע מה אריה תמצא במערב מעבר לשלושת האיים, אבל אני חייב להגיד שזה לא מעניין אותי יותר מדי :)

אבל כן, מן הסתם הם תמיד יכולים לחזור לסדרה ולהמשיך אותה עוד 5 או 10 או 20 שנים, הכל אפשרי. תראה את שובר שורות, היא קבלה סדרת פריקוול ועכשיו היא מקבלת המשך 7 שנים אחרי הסיום סדרה. האמת שנראה כאילו מארטין ממש חם על הסדרות פריקוול האלה ולא ממש נהלב על המשכים. כנראה שהוא מתבאס שאנשים אחרים ימשיכו את היצירות שלו, כמו שקרה בעונות 6-8 במשחקי הכס.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 26 מאי 2019, 17:29

הפריקוול של ה 100 שנה נשמע מעניין מאוד אבל הזה של האלפי שנים, מה כבר ישימו שם יותר מדי? הממלכה לא מספיק מפותחת לפוליטיקה מעניינת מדי, מקווה שאני אתבדה.

אני בטוח כמובן שגם יהיה המשך לסדרה בעתיד אבל מן הסתם לא אותו הקאסט ברובו, כנראה אחרי שרוב הדמויות מתו כבר בצורה כזו או אחרת אבל ידברו הרבה על מעלליהם כחלק מסיפור הרקע של עונת ההמשך.

והולך להיות המשך לשובר שורות?! :o

יש פרטים מה הולך להיות שם?

עריכה: אה זה הסרט נטפליקס. משום מה חשבתי סדרת המשך של אותו הבמאי. פחות מרגש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מאי 2019, 17:51

bling כתב:הפריקוול של ה 100 שנה נשמע מעניין מאוד אבל הזה של האלפי שנים, מה כבר ישימו שם יותר מדי? הממלכה לא מספיק מפותחת לפוליטיקה מעניינת מדי, מקווה שאני אתבדה.

אני בטוח כמובן שגם יהיה המשך לסדרה בעתיד אבל מן הסתם לא אותו הקאסט ברובו, כנראה אחרי שרוב הדמויות מתו כבר בצורה כזו או אחרת אבל ידברו הרבה על מעלליהם כחלק מסיפור הרקע של עונת ההמשך.

והולך להיות המשך לשובר שורות?! :o

יש פרטים מה הולך להיות שם?

עריכה: אה זה הסרט נטפליקס. משום מה חשבתי סדרת המשך של אותו הבמאי. פחות מרגש.

אם הם הולכים לאחור 5000 שנים לתקופת הלילה הארוך (זה בתאוריה 8000 שנים אבל ההסטוריה של משחקי הכס מסופרת על ידי מייסטרים שונים עם מידע שונה אז יש המון סתירות בקוי הזמן), יש שם את כל הבתים הגדולים של הצפון כולל בולטון, סטארק, קארסטארק, מורמונט וכדומה. המלך הוא בראן הבונה, יש מלחמה עם ילדי הלילה ומתחיל איום חדש מהצפון, המהלכים הלבנים. אני חושב שזאת תקופה מאוד מעניינת ובהחלט מספיק מפותחת, זה לא שמדובר באנשי מערות (טוב נו, חצי אנשי מערות, בכל זאת צפונים). במקום שיהיו לניסטרים, סטארקים, טרגריאנס וכדומה פשוט יהיו רק הבתים הגדולים של הצפון כי האנדלים עדין לא הגיעו לווסטרוז.

אם הסדרה תהיה על המלחמה בין האנדלים לראשוני האדם אז שוב יש לנו את כל הבתים של הצפון ובמקביל את הפלישה של האנדלים שהפכו לכל הבתים הגדולים האחרים שאנחנו מכירים (בעצם כל מה שמדרום לצפון) כך ששוב לדעתי מדובר בתקופה מעניינת אבל הבחלט עם פחות קסם ויצורים מופלאים. אם אנחנו יותר בקטע של ילדי הלילה, עכבישי ענק, ענקים ומהלכים לבנים אז הלילה הארוך יהיה תקופה הרבה יותר מעניינת. אבל אם אנחנו מדברים מבחינה פוליטית ומבחינת מלחמות בין בני אדם אז המלחמה באנדלים תהיה יותר מעניינת.

אם הייתי צריך לנחש 5 ספינאופים אז הייתי מנחש את אלה:
1) המלחמה של ראשוני האדם בילדי הלילה והלילה הארוך.
2) המלחמה בין ראשוני האדם לאנדלים.
3) כיבוש ווסטרוז על ידי אייגון הכובש.
4) תקופת השליטה של הטרגריאן על הממלכה, ביחוד תקופת מלחמת האחים.
5) המרד של רוברט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 22:14

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 30 מאי 2019, 22:56

DrKeo כתב:

יש הרבה וייב מהסרט הראשון בטריילר לפני שהוא הפך לקוטל צבאות והוא נראה מצויין.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 מאי 2019, 23:06

אני משער שקוראים לו last blood מסיבה :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 מאי 2019, 10:15

נראה כרגע סוגשל חיקוי לשרק, אבל סומך על פיקסאר... קצת

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 31 מאי 2019, 21:06

https://heroichollywood.com/robert-patt ... pT27NVNDEQ

אז זה סופי, רוברט פטינסון שכיכב גם בדימדומים הוא באטמן החדש.
לא יצא לי לראות שום סרט בכיכובו, אז אני מקווה להיות מופתע לטובה...
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 מאי 2019, 21:18

אמנם יש לו שם רע כ"ההוא מדמדומים", כמו בערך כל מי שהשתתף בסדרת הסרטים ההיא, אבל בסרט היחיד שבו ראיתי אותו משחק בתפקיד הראשי (good time מלפני שנתיים) הוא נתן הופעה נהדרת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 מאי 2019, 22:38

avive כתב:https://heroichollywood.com/robert-pattinson-batman-matt-reeves/?fbclid=IwAR22zpbfqU4fYat9lr1pEvm7TVwa1tGRp1wHn_fPuz_0ywDlppT27NVNDEQ

אז זה סופי, רוברט פטינסון שכיכב גם בדימדומים הוא באטמן החדש.
לא יצא לי לראות שום סרט בכיכובו, אז אני מקווה להיות מופתע לטובה...

דמדומים היה הפריצה שלו אבל הוא עשה מאז רק אינדים הזויים למדי. הוא שחקן ממש טוב והאמת שהוא יושב פשוט מושלם על ברוס ויין הקלאסי של הקומיקס.

זה די שטחי אבל אני חושב שהוא גם יראה טוב בחליפה (לא רשמי, עבודות של בוס לוג׳יק):
4A6EA230-79B6-4FA6-9328-AC54CC4B2A9F.jpeg
4A6EA230-79B6-4FA6-9328-AC54CC4B2A9F.jpeg (167.47 KiB) נצפה 7919 פעמים

C0C79F6C-8DCE-4F67-8B76-1FC34DDAD3DB.jpeg
C0C79F6C-8DCE-4F67-8B76-1FC34DDAD3DB.jpeg (154.57 KiB) נצפה 7919 פעמים

D7C3FF2F-4D42-4C93-923B-7E25BD301DB8.jpeg
D7C3FF2F-4D42-4C93-923B-7E25BD301DB8.jpeg (292.73 KiB) נצפה 7919 פעמים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 יוני 2019, 10:21

לא יודע, לפעמים נדמה לי שיש מכונה שם בWB שבוחרת מועמדים לפי קו הלסת שלהם וזהו