נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Laskin
Elder

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 03 נובמבר 2021, 18:04

זה יהיה קשה, אבל הם יכולים לתפוס את הקהל הצעיר טוב טוב עם זה ולפתח להם תאבון לעוד.
מן הסתם אותי אישית זה פחות מלהיב. אבל גם בלייד…

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2021, 13:15

ראיתי את שאנג-צ'י ו-10 הטבעות או איך שלא קוראים לו - ודווקא נהנתי!
היו שם מלא דברים צפויים וחלק מהאפקטים לא ברמה הכי גבוהה שאנחנו רגילים לקבל ממארוול, אבל סה"כ אחלה סרט, קליל ומהנה...
אפשר לחתוך ממנו איזה רבע שעה והוא יהיה יותר טוב אבל בכל זאת היה כיף.
ציפיתי לסרט ממש גרוע, כך שהופתעתי לטובה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2021, 16:29

Laskin כתב:ראיתי את שאנג-צ'י ו-10 הטבעות או איך שלא קוראים לו - ודווקא נהנתי!
היו שם מלא דברים צפויים וחלק מהאפקטים לא ברמה הכי גבוהה שאנחנו רגילים לקבל ממארוול, אבל סה"כ אחלה סרט, קליל ומהנה...
אפשר לחתוך ממנו איזה רבע שעה והוא יהיה יותר טוב אבל בכל זאת היה כיף.
ציפיתי לסרט ממש גרוע, כך שהופתעתי לטובה.

כן, לגמרי. הייתי אפילו אומר שהחצי הראשון שלו הוא אחד הסרטים היותר מהנים של מארוול אבל החצי השני שלו מעפן למדי.

וגם ראיתי בשישי את last night in soho, אחלה סרט אבל באמת לא ציפיתי מאדגר רייט ללכת כל כך אפל. זה ללא ספק הסרט הכי אפל שלו, בעצם טכנית הסרט האפל היחידי שלו.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2021, 16:34

מסתבר שהיה איזה אירוע של דיסני פלוס לפני כמה ימים, אני לפחות פספסתי את זה, אבל הנה כמה דברים שיצאו משם.

טיזרון לסדרה של אובי-וואן קנובי:

וכמות הזויה של תוכן מארוול:
שי-הולק:

מון נייט (שהוא בעצם הבטמן של מארוול):

מיס מארוול (שנראה כמו סדרה של ה-WB...):

הוכרזה סדרה של iron heart שזה בעצם איירונמן השחורה:
תמונה

יש לוגו ותמונה ראשונה מ-secret invasion:
תמונה
תמונה

אקו שהיא הבת של king pin, על פי השמועות הסדרה הולכת לחפוף ל-dare devil של נטפליקס ולהכיל את קינג פין מאותה סדרה. אקו תהיה דמות צד בסדרה של hawkeye שמתחילה עוד כמה ימים:
תמונה

ויש סדרה מצויירת לבייבי גרוט שבטח הבן שלי יעוף עליה:
תמונה

בנוסף הוכרזה עונה שניה ל-what if, שהיא ממוצעת עד משעממת לדעתי, אפילו לא הצלחתי לסיים את העונה הראשונה. והוכרזה גם סדרה marvel zombies שהיא סוג של הרחבה על הפרק ב-what if, בהתאם לקומיקסים של marvel zombies.
תמונה

אה, ואולי החדשה הכי טובה, הסדרת אקסמן משנות ה-90 מקבלת עונה חדשה! אשכרה פרקים חדשים לאותה סדרה עם אותם מדובבים, סגנון והכל, ממש עונה חדשה לסדרה שראינו ביסודי.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 15 נובמבר 2021, 17:06

אני שם כסף שאין אחד שלא קרא על החידוש לאקסמן ולא זימזם לעצמו את השיר "נה נה נה נה נה..." עם הגיטרות החשמליות והכל...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 נובמבר 2021, 11:29

אני אשכרה הולך לעשות מנוי לדיסני פלוס רק בשביל העונה החדשה של האקסמן.
חנן, זה מדויק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2021, 13:09

ראיתי אתמול את הנצחיים. הוא מרגיש כמו סרט של זואי צ׳או שקווין פאגי אנס בפראיות. התוצאה הם סוג של שעטנז מוזר, שליש ראשון די נוראי, אקשן ממש גרוע וCGI בעייתי. אני גם חושב שזה הסרט הראשון ב-MCU שלא צחקתי אפילו מבדיחה אחת, הן ממש בדיחות רעות. אה, והוא ארוך, ממש ממש ארוך, 2:37, ומרגישים כל דקה. אבל מצד שני בצורה מוזר נהנתי מהחלקים שכן מרגישים זואי צ׳או, ובצורה אירונית האקט השלישי דווקא היה הכי טוב בסרט. זה לא קפטן מארוול, הנצחיים הרבה יותר טוב ממנו, אבל הוא לא בטופ של ה-MCU. האמת שלעיתים הוא לא מרגיש בכלל MCU.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 16 נובמבר 2021, 13:11

DrKeo כתב:ראיתי אתמול את הנצחיים. הוא מרגיש כמו סרט של זואי צ׳או שקווין פאגי אנס בפראיות. התוצאה הם סוג של שעטנז מוזר, שליש ראשון די נוראי, אקשן ממש גרוע וCGI בעייתי. אני גם חושב שזה הסרט הראשון ב-MCU שלא צחקתי אפילו מבדיחה אחת, הן ממש בדיחות רעות. אה, והוא ארוך, ממש ממש ארוך, 2:37, ומרגישים כל דקה. אבל מצד שני בצורה מוזר נהנתי מהחלקים שכן מרגישים זואי צ׳או, ובצורה אירונית האקט השלישי דווקא היה הכי טוב בסרט. זה לא קפטן מארוול, הנצחיים הרבה יותר טוב ממנו, אבל הוא לא בטופ של ה-MCU. האמת שלעיתים הוא לא מרגיש בכלל MCU.

ממש דוחה אותי שדחפו את אנגל'ינה ג'ולי, היא כזאת שחקנית מאוסה, פשוט ליהוק מזעזע. בלי שראיתי כמובן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2021, 13:15

היא בערך הדבר הכי טוב בסרט הזה :)

וגם זה:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 נובמבר 2021, 13:56

איזה הכרזות לא מעניינות הם הביאו...
הייתי מתלהב מההמשך של סדרת האקס מן משנות התשעים אם זה לא היה נראה לי כמו משהו שהם ירצחו לחלוטין ויהרסו לי את הילדות :)
גם הסדרה של קנובי לא נשמעת לי מאוד מבטיחה, שוב מנסים לעשות FAN SERVICE שמרגיש מאולץ לחלוטין, או לפחות - ככה זה נשמע כרגע, עם דברים ששוברים את הקאנון כמו קרב נוסף בין קנובי לויידר.

גם עכשיו, שנתיים אחרי שהשיקו את השירות - הסיבה היחידה שאני רוצה לעשות מנוי לדיסני + היא הסרטים של פיקסאר באיכות ממש טובה, ובעברית.
אבל הם כל הזמן דוחים את ההשקה בארץ, אז מילא... אולי עד שזה יקרה יהיה שם משהו מקורי ובלעדי אחד מעניין, מלבד המנדלוריאן.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 נובמבר 2021, 20:03

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2021, 08:44

עוד יומיים מתחילה הסדרה The Wheel of Time עם ההפקה הכי גדולה של אמאזון עד כה, ואחת הגדולות והיקרות בתעשייה, לפחות עד ששר הטבעות שלהם יעלה :) מבוססת גם כן על סדרת ספרים מוצלחת וישנה ואמורה להיות ״משחקי הכס״ של אמאזון……… לפחות עד ששר הטבעות שלהם יעלה ;)
יש ביקורות על שלושת הפרקים הראשונים ואומרים שהיא פשוט מצויינת. בואו נקווה שאמאזון יתמכו בה כמו שצריך גם בהמשך, ושלא תהיה נפילה רצינית באיכות ככל שהיא מתקדמת כמו סדרות רבות אחרות.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 נובמבר 2021, 08:51

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 נובמבר 2021, 14:23

באיחור רב ראיתי את Dune אתמול בקולנוע, כניצול הספר, הסדרה של הולמרק (שצולמה בצ'כיה, לכו תבינו מה הקשר למדבר), הסרט של סטינג מ-84, Command & Conquer: Emperor Battle for dune, Dune 2000 וDune 2 פשוט נהנתי מכל רגע מלצפות בBlade runner 2049 בשנית. סרט מעולה, היה איטי, אבל לא משעמם והסינמגרפיה היתה מהממת. אבל הכוכב האמיתי? הפס קול, הסיבה היחידה לטעמי לצפות בסרט בקולנוע ולא בסלון תחת פחד שאני יעיר איזה ילד.

קצת היה חסר שהם לא כללו מעט היסטוריה על הג'יהד הבוטלריאני והסבר על מנטאטים שזורקים שם מספרים והעובדה שלא ממש ראו את גילדת נווטי החלל (אני חושב שהם היו בחליפות כשהגיע המשלחת של הקיסר), אבל לא נורא.

ליהוקים מעולים, גם מאוד הגיוני שפול הוא בן 25 ואמא שלו בת 38, ככה זה בעולם האמיתי. הבחור מצ'רנוביל שמשחק את וולדמיר מעולה, חבל שהיה לו כל כך מעט זמן מסך.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 17 נובמבר 2021, 14:36

סתם ריפאוף של לורנס איש ערב.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 נובמבר 2021, 14:39

InterAl כתב:סתם ריפאוף של לורנס איש ערב.

בלורנס איש ערב הערבים היו ערבים פה הם אפרו אמריקאים, זה שונה. ובלורנס היתה רכבת פה תולעת באורך 400 מטר. רק על הגודל פרנק הרברט מנצח.
תמונה

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 17 נובמבר 2021, 14:46

bozeman כתב:

איפה טובי מגוויאר?
טריילר מאוד מוצלח, מעלה את הציפיות.
מארוול הצליחו להקדים את DC גם במולטיוורס.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 נובמבר 2021, 15:28

Laskin כתב:עוד יומיים מתחילה הסדרה The Wheel of Time עם ההפקה הכי גדולה של אמאזון עד כה, ואחת הגדולות והיקרות בתעשייה, לפחות עד ששר הטבעות שלהם יעלה :) מבוססת גם כן על סדרת ספרים מוצלחת וישנה ואמורה להיות ״משחקי הכס״ של אמאזון……… לפחות עד ששר הטבעות שלהם יעלה ;)
יש ביקורות על שלושת הפרקים הראשונים ואומרים שהיא פשוט מצויינת. בואו נקווה שאמאזון יתמכו בה כמו שצריך גם בהמשך, ושלא תהיה נפילה רצינית באיכות ככל שהיא מתקדמת כמו סדרות רבות אחרות.

הטריילרים נראים גנרים למוות, אבל הביקורות ממש טובות, אז נחזיק אצבעות.

אגב, ראיתי את שלושת הפרקים הראשונים של הפאונדיישן היא ממש.. בסדר? היא כתובה לא רע, אבל יש הפרש ממש גדול בין איכויות השחקנים. השחקנים הגדולים כמו לי פייס או ג׳רד האריס מצויינים, אבל השחקנים הלא מוכרים לא בדיוק מרשימים במיוחד. האמת שקצת התעייפתי ממנה אחרי שלושה פרקים , אבל בטח אני אמשיך רק כי כבר התחלתי.

bozeman כתב:

אני לא יודע מה אני חושב מהטריילר הזה. איכשהו הם לקחו את אחד הקונספטים המגניבים, כל הספיידרמנים וכל הנבלים בסרט אחד, והפכו אותו למשהו שנראה כל כך גנרי.

Death_119 כתב:הבחור מצ'רנוביל שמשחק את וולדמיר מעולה, חבל שהיה לו כל כך מעט זמן מסך.

זה לא הבחור מצ׳רנוביל, זה סטלן סטלסגארד, אבא של הסטלסגארדים :)
אבל אני מודה שקל לבלבל בינהם.

Baba Yaga כתב:איפה טובי מגוויאר?
טריילר מאוד מוצלח, מעלה את הציפיות.
מארוול הצליחו להקדים את DC גם במולטיוורס.

אני לא חושב שהם יחשפו את טובי מגוואייר או אנדרו גרפילד בטריילרים, הם שומרים אותם לסרט, אפילו שכולם יודעים שהם בסרט :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 נובמבר 2021, 15:50

כן גם אני לא ממש התלהבתי מהטריילרים של גלגל הזמן, אבל כנראה שיש פה עומק שלא כל כך אפשרי להעביר בטריילר קצר.

לגבי foundation - אני אתחיל לצפות בה השבוע, כבר ראיתי את הפרק הראשון כשהוא יצא והוא נחמד גם אם לא הבנתי ממנו הרבה, אצפה בו שוב… הבנתי שהיא ״קצת משעממת״ גם בהמשך העונה אבל חבר שלי שאמר לי את זה הוא סוגשל מעריץ של הספרים והוא אומר לי שהוא מחכה כבר שיגיעו לאירועים בהמשך שיעשו אותה מעניינת יותר ושהבנייה הזו אמורה להשתלם. נראה.

לגבי ספיידרמן - דווקא טריילר ממש נחמד ונראה כמו סרט ספיידרמן ממש מגניב, אני אופטימי האמת. קצת מצחיק שדחפו בסוף גם פרסומת למשחקים של אינסומניאק.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 17 נובמבר 2021, 20:40

DrKeo כתב:
Death_119 כתב:הבחור מצ'רנוביל שמשחק את וולדמיר מעולה, חבל שהיה לו כל כך מעט זמן מסך.

זה לא הבחור מצ׳רנוביל, זה סטלן סטלסגארד, אבא של הסטלסגארדים :)
אבל אני מודה שקל לבלבל בינהם.

בטח שהוא היה בצ'רנוביל, הוא היה השר הרוסי שבא לJared Harris שיגיע לחקור את המקרה תחתיו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 נובמבר 2021, 14:57

Death_119 כתב:בטח שהוא היה בצ'רנוביל, הוא היה השר הרוסי שבא לJared Harris שיגיע לחקור את המקרה תחתיו.

אה שיט, אתה לגמרי צודק!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 נובמבר 2021, 15:01

תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 נובמבר 2021, 16:59

סיימנו לקרות את only murders in the building
אחלה סדרה! ממליץ בהחלט. היא לא קורעת מצחוק ולא באמת מותחת אבל יש שם משחק סביר והיא מעניינת וכיפית.

עכשיו נתחיל בטח את Arcane שמקבלת שבחים חסרי תקדים יחסית לסדרה המבוססת על משחק, וגם סתם יחסית לסדרת אנימציה חדשה, פשוט עפים עליה. כל הכבוד להם. אבל נראה אם אני אתחבר גם כן.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 נובמבר 2021, 19:47

ראיתי קצת ארקיין והגרפיקה שם יש בה משהו יחודי שלא ראיתי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 נובמבר 2021, 08:36

לא ראית את ספיידרמן המצוייר האחרון עם מיילס מורלס? :)
זה ממש אותו סגנון רק בלי האפקט-קומיקס הזה והתנועה הלא-חלקה-בכוונה שבעיניי מיותרת לחלוטין ורק טיפה הורסת את היופי, אבל זה מה שהם רצו…

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים