נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Baba Yaga
Warrior

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Baba Yaga » 24 נובמבר 2021, 12:44

swiss-the-engine כתב:ראיתי קצת ארקיין והגרפיקה שם יש בה משהו יחודי שלא ראיתי.

כמעט סיימתי את ארקיין ( נשארו לי 2 פרקים), הופתעתי ממש לטובה מהסדרה. מקווה שלא יחרבנו את העונה השנייה, ממה שהבנתי גם נטפליקס די מופתעים מההתחלה שלה.

בנוגע לגרפיקה, אני לא משחק LOL ולא ידעתי שהסדרה מבוססת על המשחק עד סוף הפתיח, אם הייתי צריך לנחש הייתי אומר שם שאבו הרבה אלמנטים אמנותיים מ dishonerd. המשטרה, האווירה הכללית של פוסט מלחמה...
יש איזורים שלמים שמזכירים שלבים מהמשחק שם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 נובמבר 2021, 13:53

פאק וקסלים, זה כזה פורום שעושה הייפ. :) אני אתחיל לראות את ארקיין היום בגלל השבחים האלה.
אם זה יתקרב לקסטלווניה באיכות אני אהיה מרוצה עד האמא של הגג.

מי יודע אולי זה גם יעשה הייפ למשחק מכות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 נובמבר 2021, 14:35

אמזון במשא ומתן על הזכויות לעשות סדרה של Mass Effect :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 נובמבר 2021, 15:05

מעולה, זה בכל מקרה היה עניין של זמן, אז מזל שהם ולא איזה הולו או סייפיי :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 נובמבר 2021, 15:26

למי שראה את midnight mass, השחקן הראשי שם יכול להיות דווקא שפרד לא רע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 נובמבר 2021, 20:05

ערות היוטיוב האהוב עליי, ובעצם ערוץ היוטיוב הכי טוב בהסטוריה, אובייקטיבית (כי *כל* סרטון שם קצרצר, קולע בול, ערוך מושלם וכתוב מדהים) - העלה סוף סוף אחרי שנתיים אחד חדש, והוא על הניצוץ:

לפני כמה ימים בדיוק נכנסתי לבדוק אם פספסתי משהו, ותארתי לעצמי שכנראה כבר לא נשמע ממנו.
אני באמת ממליץ בחום לצפות בכל מה שהוא עשה עד כה, אם אתם אוהבים קולנוע, אנימציה, קומיקס או מוזיקה... יש לו רק איזה 30 העלאות בערוץ וכמעט כולן בסביבות ה-6 דק'.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 נובמבר 2021, 01:59

ראיתי את מכסחי השדים, הוא ממש אחלה סרט. האקט השלישי קצת קיצוני מדי בנוסטלגיה, אבל מעבר לזה ממש נהנתי ממנו. סרט "ספילברגי" קלאסי, רוב הבדיחות נוחתות הייטב ואפילו יש שם אחת מתוחכמת הרבה יותר ממה שציפיתי מסרט "קיץ". אני משער שעם כל האשפה שיש בריבוטים הרכים, זה יצא אחד הטובים. אבל הוא מאוד מזכיר את "הכוח מתעורר", דור חדש, המון נוסטלגיה, המון קשרים על גבי קשרים לסרטים הקודמים ולפעמים זה יותר מדי on the nose. אבל אני חושב שאהבתי אותו יותר מאשר הכוח מתעורר, גם כסרט, גם כמנקה פלטה (אחרי מכסחי השדים 2 הלא משהו והסרט של 2016 שהיה מ-ז-ע-ז-ע) וגם כמנת יתר של נוסטלגיה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 נובמבר 2021, 10:15

אני שומע את זה הרבה, ומצחיק שהסרט הזה דווקא נכשל כל כך קשה בביקורות המבקרים, וזאת לכאורה רק בגלל שהם מוחקים את השיט שהיה ב-2016, שהיה אמור להיות העצמה נשית, או משהו כזה... ביקורות הגולשים מאוד חיוביות.
העניין הוא שאני ממש לא זוכר את הסרטים כבר, מעבר לאווירה הכללית... כמה זה חשוב?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 נובמבר 2021, 12:47

Laskin כתב:אני שומע את זה הרבה, ומצחיק שהסרט הזה דווקא נכשל כל כך קשה בביקורות המבקרים, וזאת לכאורה רק בגלל שהם מוחקים את השיט שהיה ב-2016, שהיה אמור להיות העצמה נשית, או משהו כזה... ביקורות הגולשים מאוד חיוביות.

אני חושב שזה סרט שאפשר לבוא אליו כשאתה לא יודע בכלל מה זה מכסחי השדים. מצד שני, תקבל המון אם תראה לפניו את הסרט המקורי. ההמשך מ-87 לא רלוונטי, מתעלמים ממנו לגמרי. אגב, המקורי כמעט בלתי צפי היום, איך שביל מרי מדבר ומתנהג שם מאוד צורם לצופה מודרני. הוא נראה ונשמע הרבה יותר מיושן ממה שזכרתי ועוד ראיתי אותו בגרסת 4K HDR מודרנית. בכל מקרה, מצד אחד תקבל הרבה יותר אם תראה את המקורי שוב, מצד שני המקורי קצת קשה לצפיה היום :)

מאיפה הבאת את זה שהביקורות יורדות על זה שהסרט מוחק את 2016? אני לא ממש מכיר תלונה כזאת. התלונה העיקרית היא דומה לזאת שהייתה לכוח מתעורר, שיש שם עודף נוסטלגיה וחזרה על קטעים מהסרט המקורי. אני חושב שזה היה עשוי טוב יותר מהכוח מתעורר, אבל אני משער שיש עייפות מכל הקונספט הזה אחרי שעשו אותו כל כך הרבה פעמים בחצי עשור האחרון.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 נובמבר 2021, 14:49

דווקא נהנתי מהמקורי...צפיתי בו לאחרונה.. לא יותר משנה
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 נובמבר 2021, 14:57

גם אני נהנתי, אבל אני לא מרגיש שאני יכול להמליץ עליו בלב שלם ב-2021. וביל מרי מרגיש כל כך ״אנסי״ בסרט :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 28 נובמבר 2021, 22:31

לא אין מה להמליץ בסרט כזה. מי שלא מכיר עדיף שלא יכיר.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 נובמבר 2021, 09:42

סוף סוף התפנתי לראות סדרה שרציתי לראות שנים - The leftovers, כרגע עדיין באמצע עונה 1, פשוט סדרה מעולה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2021, 10:55

DrKeo כתב:
Laskin כתב:אני שומע את זה הרבה, ומצחיק שהסרט הזה דווקא נכשל כל כך קשה בביקורות המבקרים, וזאת לכאורה רק בגלל שהם מוחקים את השיט שהיה ב-2016, שהיה אמור להיות העצמה נשית, או משהו כזה... ביקורות הגולשים מאוד חיוביות.

מאיפה הבאת את זה שהביקורות יורדות על זה שהסרט מוחק את 2016? אני לא ממש מכיר תלונה כזאת. התלונה העיקרית היא דומה לזאת שהייתה לכוח מתעורר, שיש שם עודף נוסטלגיה וחזרה על קטעים מהסרט המקורי. אני חושב שזה היה עשוי טוב יותר מהכוח מתעורר, אבל אני משער שיש עייפות מכל הקונספט הזה אחרי שעשו אותו כל כך הרבה פעמים בחצי עשור האחרון.

למשל מכאן:
https://www.theguardian.com/film/2021/o ... udd-review

"Consider the casual cowardice of a script that uses its own mythology to subtly erase 2016’s all-gals reboot from the canon, giving the rage-choked trolls carpet-bombing IMDb with zero-star ratings the vindication they’ve always craved."

או כאן:
https://www.indiewire.com/2021/10/ghost ... 234670605/

"Despite a fresh, female-forward spin and clever evolutions of its hallmarks, this resurrection of a beloved franchise suffers from an over-reliance on its previous life."

ויש עוד המון, כל זה בהמשך לסדרת ראיונות עם חלק מהקאסט של הסרט בכיכובן של הנשים, עם דגש על לסלי ג'ונס, שהכיוון שלהם הוא שפשוט מנסים למחוק אותם מההיסטוריה של הפרנצ'ייז וזה בגלל כל השוביניסטים, והרבה מהביקורות השליליות נכתבו ע"י פמיניסטיות שמאוד מאוד אהבו את הריבוט הנשי, ולא כתבו דבר עליו בביקורת של הסרט החדש, אבל כן כתבו דברים כמו "זה סרט לגברים שלא רוצים שיקחו להם את הבובה משנות השמונים", "גבריות רעילה" ודברים ברוח הזו...
לתת ציון טוב לסרט הזה נחשב בהוליווד כמו יריקה בפרצוף של #METOO וכניעה לטרולים של IMDB

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2021, 10:58

די נו, איזה שטויות, 99% מהביקורות על הסרט הן הסתמכות יתר על נוסטלגיה, ביחוד באקט השלישי. זה סתם שוליים לא רלוונטים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2021, 11:02

זה לא שטויות, ומדובר ב-2 אתרים מאוד גדולים בדוגמאות שהבאתי...
המבקרים עדיין BUTTHURT שלא אהבו את הסרט המעצים-נשים ועכשיו עושים גירסת גברים שמוחקת אותה.

כמובן שלא כולם, וגם לא רובם... אבל בהחלט קיים, בקרב הWOKEים, שהם לא מעטים בתחום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2021, 11:09

Laskin כתב:זה לא שטויות, ומדובר ב-2 אתרים מאוד גדולים בדוגמאות שהבאתי...
המבקרים עדיין BUTTHURT שלא אהבו את הסרט המעצים-נשים ועכשיו עושים גירסת גברים שמוחקת אותה.

כמובן שלא כולם, וגם לא רובם... אבל בהחלט קיים, בקרב הWOKEים, שהם לא מעטים בתחום.

זה שטויות כי ב-RT יש 200+ ביקורות ומה שהעלת כמעט לא מופיע באף אחת. אמרת שהסרט נכשל בביקורות בגלל שהוא מוחק את 2016:
הסרט הזה דווקא נכשל כל כך קשה בביקורות המבקרים, וזאת לכאורה רק בגלל שהם מוחקים את השיט שהיה ב-2016, שהיה אמור להיות העצמה נשית, או משהו כזה... ביקורות הגולשים מאוד חיוביות.

אבל הביקורת הזאת כמעט ולא קיימת, הסיבה שרוב המוחלט של המבקרים ירד עליו היא נוסטלגית יתר. ואני לא מכחיש שיש בו נוסטלגית יתר, זה נכון. אבל הבעיה בנוסטלגית יתר היא שבדרך כלל הסרטים הם די מחורבנים והם נשענים על הנוסטלגיה בשביל לעורר רגש אצל אנשים. במקרה הזה מדובר בסרט טוב שגם יש בו נוסטלגית יתר סטייל הכוח מתעורר. כשהסרט שמתחת לנוסטלגית היתר הוא טוב, אז גם הנוסטלגיה באה בטוב. לפחות לדעתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2021, 11:12

הנה עוד כמה נחמדים

https://www.rogerebert.com/reviews/ghos ... eview-2021

"This is sort of a sequel and sort of a reboot, but it’s definitely an erasure of the 2016 “Ghostbusters” starring Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon and Leslie Jones, which caused such a stir because it dared to feature women busting ghosts. That’s men’s work! Women are allowed to answer the phone at Ghostbusters headquarters, and they can be possessed by an ancient demon from another dimension as long as they still look sexy, but that’s about it. Come on, guys. When Ray Parker Jr. sang that busting made him feel good, we all knew what he was really talking about. (And yes, that catchy theme song is in here, too, playing over the end credits. It’s truly bizarre in retrospect to realize that it was a massive radio and MTV hit in 1984.)"

https://www.independent.co.uk/arts-ente ... 59984.html

"Afterlife helps prop up the bizarre sense of franchise ownership that fuelled the worst of the misogyny directed at Paul Feig’s 2016 reboot. At least his female-fronted Ghostbusters had enough sense of clarity to treat itself as an SNL-adjacent comedy.

The argument, of course, will be that the Ghostbusters fandom couldn’t possibly have an issue with women in their movies because the lead in Afterlife is a young girl. But Phoebe, despite the enthusiasm Grace brings to the role, isn’t really her own person."

באמת שלא קשה למצוא, גם באתרים הגדולים וגם בקטנים...

אני, שוב, לא טוען שכותבים על זה מפורשות ברוב הביקורות, אבל זה כן מופיע במפורש בלא מעט מהן, אם תחפש, ואם תחפש עוד קצת אז תוכל לקרוא את זה בין השורות בעוד ועוד ביקורות. העניין הזה בהחלט פגע בציון הכולל שלו, באותו האופן שזה עזר לסרט מ-2016 לקבל ציונים טובים יותר מהמבקרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 נובמבר 2021, 11:16

Death_119 כתב:סוף סוף התפנתי לראות סדרה שרציתי לראות שנים - The leftovers, כרגע עדיין באמצע עונה 1, פשוט סדרה מעולה.

בימוי, מוזיקה, משחק, תסריט - הכל כל כך טוב בה! עם דגש על משחק ופסקול :)
ועם זאת - הוא נמרח יותר מדי, רגשני מדי לפעמים, והסיום... בא נגיד שזה לא נורא כמו ב"אבודים" אבל גם לא מאוד מספק את רוב הצופים.
עבורי דווקא היה סביר. לא אהבתי כל מני דברים שהכניסו לשם רק כדי "לבלבל" את הצופים אבל זה חלק מהקטע של סדרת מיסתורין.
סה"כ סדרה מצויינת, עם בעיות... לא יודע אם ואיך היא תעבור את מבחן הזמן בעוד שנים בודדות, אבל זו גם לא סדרה שארצה לבדוק את העניין איתה. כבדה מדי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 29 נובמבר 2021, 11:50

Laskin כתב:
Death_119 כתב:סוף סוף התפנתי לראות סדרה שרציתי לראות שנים - The leftovers, כרגע עדיין באמצע עונה 1, פשוט סדרה מעולה.

בימוי, מוזיקה, משחק, תסריט - הכל כל כך טוב בה! עם דגש על משחק ופסקול :)
ועם זאת - הוא נמרח יותר מדי, רגשני מדי לפעמים, והסיום... בא נגיד שזה לא נורא כמו ב"אבודים" אבל גם לא מאוד מספק את רוב הצופים.
עבורי דווקא היה סביר. לא אהבתי כל מני דברים שהכניסו לשם רק כדי "לבלבל" את הצופים אבל זה חלק מהקטע של סדרת מיסתורין.
סה"כ סדרה מצויינת, עם בעיות... לא יודע אם ואיך היא תעבור את מבחן הזמן בעוד שנים בודדות, אבל זו גם לא סדרה שארצה לבדוק את העניין איתה. כבדה מדי.

אין פה 7 עונות לחרב את העסק כמו בLost, אז אני לא מודאג.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2021, 12:44

Laskin כתב:הנה עוד כמה נחמדים

https://www.rogerebert.com/reviews/ghos ... eview-2021

"This is sort of a sequel and sort of a reboot, but it’s definitely an erasure of the 2016 “Ghostbusters” starring Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon and Leslie Jones, which caused such a stir because it dared to feature women busting ghosts. That’s men’s work! Women are allowed to answer the phone at Ghostbusters headquarters, and they can be possessed by an ancient demon from another dimension as long as they still look sexy, but that’s about it. Come on, guys. When Ray Parker Jr. sang that busting made him feel good, we all knew what he was really talking about. (And yes, that catchy theme song is in here, too, playing over the end credits. It’s truly bizarre in retrospect to realize that it was a massive radio and MTV hit in 1984.)"

https://www.independent.co.uk/arts-ente ... 59984.html

"Afterlife helps prop up the bizarre sense of franchise ownership that fuelled the worst of the misogyny directed at Paul Feig’s 2016 reboot. At least his female-fronted Ghostbusters had enough sense of clarity to treat itself as an SNL-adjacent comedy.

The argument, of course, will be that the Ghostbusters fandom couldn’t possibly have an issue with women in their movies because the lead in Afterlife is a young girl. But Phoebe, despite the enthusiasm Grace brings to the role, isn’t really her own person."

באמת שלא קשה למצוא, גם באתרים הגדולים וגם בקטנים...

אני, שוב, לא טוען שכותבים על זה מפורשות ברוב הביקורות, אבל זה כן מופיע במפורש בלא מעט מהן, אם תחפש, ואם תחפש עוד קצת אז תוכל לקרוא את זה בין השורות בעוד ועוד ביקורות. העניין הזה בהחלט פגע בציון הכולל שלו, באותו האופן שזה עזר לסרט מ-2016 לקבל ציונים טובים יותר מהמבקרים.

זה באמת אנקדוטלי. בין זה שמצאת כמה ביקורות שמדברות על זה לבין זה שזה ״רק בגלל שהם מוחקים את השיט שהיה ב-2016" יש מרחק מאוד גדול. הסרט חטף על האובר נוסטלגיה שלו, זה שיש כמה מתלוננים על 2016 זה טפשי אבל לא הסיבה שהסרט דרדר ל-63% למרות שהוא באמת סרט פופקורן נהדר.

ודודי, הנותרים סדרה אדירה, ממש. אחת הטובות שהייתה בטלביזיה. תהנה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 נובמבר 2021, 19:54

נדב אהבתי שרשמת שיש 200+ ביקורות בrt ואין את מה שלא קין מדבר עליו בהם. בדוק חקרת את הביקורות המדוברות :)

אני ניסיתי את leftovers והיה נורא משעמם השלושה פרקים שראיתי. זה נהיה טוב יותר או אם לא נתפס לי אז לא ייתפס?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2021, 21:10

swiss-the-engine כתב:נדב אהבתי שרשמת שיש 200+ ביקורות בrt ואין את מה שלא קין מדבר עליו בהם. בדוק חקרת את הביקורות המדוברות :)

אני ניסיתי את leftovers והיה נורא משעמם השלושה פרקים שראיתי. זה נהיה טוב יותר או אם לא נתפס לי אז לא ייתפס?

בו נגיד את זה ככה, רוץ על ה-5 עמודים הראשונים של RT כשאתה מסנן אותם לביקורות רקובות בלבד. אתה תראה פחות או יותר אותו דבר כמעט בלעדית - נוסטלגיה עד מוות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2021, 22:09

סוני מכריזה שיהיו עוד 3 סרטי ספיידרמן של טום הולנד ב-MCU.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 נובמבר 2021, 22:56

טום הולנד בן 25,טובי מגוויר היה בן 26 כשהוא לוהק לתפקיד,מדהים כמה ילדון הולנד נראה לידו,אני מניח שלא תהיה לו בעיה לסחוב עד גיל 30 בתור פיטר פארקר צעיר עוד 3 סרטים.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים