נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2022, 10:19

THR הוציאו כתבה גדולה על DC. יש דיבור על התעלמות טוטאלית מהסניידרוורס, התחלה מחדש. הם דחו את התסריט של וונדרוומן 3, פאטי ג׳נקינס כנראה בחוץ ויש מצב שגם גל גדות. ג׳ייסון ממואה כנראה ישאר אבל לא כאקוואמן אלה כלובו, תפקיד שהוא נולד לשחק כמעט כמו שRDJ נולד לשחק את איירונמן. הם מתלבטים אם איכשהו להשאיר את הנרי קאוול כסופרמן, אבל כרגע נראה שגם הוא בחוץ. גאן וזאפרן הולכים להציג את התוכנית שלהם לDCU השבוע ויש להם כמה כיוונים, אז נראה לאיפה הם יקחו את היקום, אבל אחד הכיוונים הראשיים הוא זניחה טוטאלית של הסניידרוורס.

ביקומים של ג׳וקר והבטמן הם לא מתכוונים לגעת. הם ממשיכים בנפרד לגמרי מהDCU. לא רק שהבטמן 2 מתקדם בתמיכתם, גם הסדרה של הפינגווין וסדרה נוספת ממשיכות פיתוח לHBO.

אה, ובחדשות קשורות, איכשהו הבעלים של HBO ושל דיסקאברי, שניים מהשמות הכי גדולים ומוכרים בעולם, החליטו לקרא לשירות ההזרמה החדש שלהם שמאחד את שני השירותים.. .. .. Max. כן, אתה לוקח את דיסקאברי פלוס ו-HBO Max ומסיבה כלשהי מחליט לקרא לשירות שלך במילה הכי לא קשורה ברצף המילים הללו. הזיה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2022, 20:20

הפנתר השחור על 730 מליון דולר כרגע ואוואטר יוצא שבוע הבא. הוא כנראה יתיצב על סביבות ה-800 מליון, כמעט חצי מהסרט הקודם. חוץ מספיידרמן שהוא בכלל סרט של סוני, מארוול לא הצליחו להגיע למליארד דולר מאז.. ספיידרמן הקודם, שהוא גם של סוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 דצמבר 2022, 21:15

DrKeo כתב:THR הוציאו כתבה גדולה על DC. יש דיבור על התעלמות טוטאלית מהסניידרוורס, התחלה מחדש. הם דחו את התסריט של וונדרוומן 3, פאטי ג׳נקינס כנראה בחוץ ויש מצב שגם גל גדות. ג׳ייסון ממואה כנראה ישאר אבל לא כאקוואמן אלה כלובו, תפקיד שהוא נולד לשחק כמעט כמו שRDJ נולד לשחק את איירונמן. הם מתלבטים אם איכשהו להשאיר את הנרי קאוול כסופרמן, אבל כרגע נראה שגם הוא בחוץ. גאן וזאפרן הולכים להציג את התוכנית שלהם לDCU השבוע ויש להם כמה כיוונים, אז נראה לאיפה הם יקחו את היקום, אבל אחד הכיוונים הראשיים הוא זניחה טוטאלית של הסניידרוורס.

ביקומים של ג׳וקר והבטמן הם לא מתכוונים לגעת. הם ממשיכים בנפרד לגמרי מהDCU. לא רק שהבטמן 2 מתקדם בתמיכתם, גם הסדרה של הפינגווין וסדרה נוספת ממשיכות פיתוח לHBO.

אה, ובחדשות קשורות, איכשהו הבעלים של HBO ושל דיסקאברי, שניים מהשמות הכי גדולים ומוכרים בעולם, החליטו לקרא לשירות ההזרמה החדש שלהם שמאחד את שני השירותים.. .. .. Max. כן, אתה לוקח את דיסקאברי פלוס ו-HBO Max ומסיבה כלשהי מחליט לקרא לשירות שלך במילה הכי לא קשורה ברצף המילים הללו. הזיה.

ג׳יימס גאן מגיב לכתבה של THR, שימו לב שזה שרשור של כמה טוויטים:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2022, 20:23

Dune 2 סיים צילומים, הוא יוצא בנובמבר הקרוב.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 דצמבר 2022, 21:20

דני וילנוב הוא כבר לגמרי ברמה של נולאן מבחנתי, כלומר מהסרטים האלה שאני מצפה מראש לראות בקולנוע ולקבל "חוויה קולנועית" רק מעצם הבמאי. העובדה שמאוד אהבתי את dune הראשון שלו ושאני סקרן גם לראות את ההמשך היא בונוס. סרט מאוד מצופה (והיי, גם החדש של נולאן שיוצא ביולי 23).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2022, 21:39

Stick כתב:דני וילנוב הוא כבר לגמרי ברמה של נולאן מבחנתי, כלומר מהסרטים האלה שאני מצפה מראש לראות בקולנוע ולקבל "חוויה קולנועית" רק מעצם הבמאי. העובדה שמאוד אהבתי את dune הראשון שלו ושאני סקרן גם לראות את ההמשך היא בונוס. סרט מאוד מצופה (והיי, גם החדש של נולאן שיוצא ביולי 23).

והחצי השני של הסיפור יותר בשרני מהחצי הראשון :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 12 דצמבר 2022, 23:37

מסכים,דני וילנב יחד עם ארונופסקי ונולאן הם הטופ של מה שיש להוליווד להציע היום מבחינתי. וילנב מבחינתי היה גאון כבר אחרי Prisoners,הרבה לפני Dune.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 דצמבר 2022, 23:44

את "אסירים" אהבתי מאוד, אבל לא יכלתי להתנער מהתחושה ש"מי מפחד מהזאב הרע" הישראלי, שיצא באותה השנה, היה אומנם מאוד שונה בטון שלו אבל גם סרט אפילו יותר מוצלח לדעתי.
וילנב באמת תפס אותי עם "סיקריו", שהוא אחד מהסרטים הכי טובים בז'אנר הזה שאני ראיתי. ובכלל הגיע למעמד הגבוהה ביותר עם "בלייד ראנר 2049" שהוא יצירת מופת לדעתי. ביניהם היה "המפגש" המצוין גם כן, וכשdune יצא זה כבר היה ברמת הלא יותר מאישור נוסף שיש פה במאי הוליוודי ששולט בפרויקטים האלו בצורה הטובה ביותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 דצמבר 2022, 23:51

Stick כתב:את "אסירים" אהבתי מאוד, אבל לא יכלתי להתנער מהתחושה ש"מי מפחד מהזאב הרע" הישראלי, שיצא באותה השנה, היה אומנם מאוד שונה בטון שלו אבל גם סרט אפילו יותר מוצלח לדעתי.
וילנב באמת תפס אותי עם "סיקריו", שהוא אחד מהסרטים הכי טובים בז'אנר הזה שאני ראיתי. ובכלל הגיע למעמד הגבוהה ביותר עם "בלייד ראנר 2049" שהוא יצירת מופת לדעתי. ביניהם היה "המפגש" המצוין גם כן, וכשdune יצא זה כבר היה ברמת הלא יותר מאישור נוסף שיש פה במאי הוליוודי ששולט בפרויקטים האלו בצורה הטובה ביותר.

סיקרו באמת היה מדהים, ו-arrivle אחריו היה חתיכת one - two punch. ואז כמובן בלייד ראנר ודיון, רצף מטורף. אבל אני חייב לציין שלא התחברתי ל-Enemy.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 דצמבר 2022, 09:44

אווטאר מקבל ביקורות סבירות לגמרי, כמעט בדיוק כמו קודמו (סביב ה-83 בRT)
סימן טוב בעיניי, מעניין אם באמת יגיע ל-2 מליארד דולר, יהיה קשה מאוד

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 דצמבר 2022, 15:08

אני מחזיק לו אצבעות רק כי האינטרנט ועולם העיתונות מלא באנשים טפשים שבכל פעם שג׳יימס קמרון הולך להוציא סרט אז הם מנבאים שחורות :)
אני מת על איך שג׳יימס קאמרון בא לכל דבר בהתנשאות, אנשים בטוחים שהוא יכשל ואז הוא מצליח בצורה בלתי רגילה. יש בזה משהו קתרטי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 דצמבר 2022, 15:18

אני בכללי מת על סרטי ההמשך שלו, אז אני לגמרי בעד, ואני ממש נהנתי מאוורר בקולנוע, אני חושב שראיתי אותו לפחות 3 פעמים שם, חוויית הקולנוע המוצלחת ביותר שהייתה לי, בהפרש

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 דצמבר 2022, 20:07

לרגע ווראייטי טענו שג׳יימס גאן רוצה לשלב את הבטמן של ריבס בתור הבטמן של ה-DCU, אבל גאן מכחיש:

אבל כן ידוע שגאן אוהב את הבטמן של ריבס ושהתוכניות הנוכחיות ליקום שלו (שתי סדרות טלביזיה והבטמן 2) ממשיכות בהפקה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2022, 01:43

God of War אשכרה קורה, כסדרה באמזון פריים. יריץ את הסדרה המריץ סדרה של גלגל הזמן, קורי מפיק בפועל. העונה הראשונה תתבסס על המשחק של 2018 - קרייטוס והבן שלו יוצאים למסע להר הכי גבוה במידגארד בכדי לפזר את האפר של אשתו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2022, 04:35

רשמית האנרי קאבל לא יחזור לשחק את סופרמן יותר. הסניידרוורס מת, כנראה שזה גם המצב עם גל גדות ושות׳.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2022, 08:59

DrKeo כתב:רשמית האנרי קאבל לא יחזור לשחק את סופרמן יותר. הסניידרוורס מת, כנראה שזה גם המצב עם גל גדות ושות׳.

אני משער שזה היה צפוי - ג׳יימס גאן הכריז שהוא כותב סרט סופרמן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2022, 09:04

DrKeo כתב:God of War אשכרה קורה, כסדרה באמזון פריים. יריץ את הסדרה המריץ סדרה של גלגל הזמן, קורי מפיק בפועל. העונה הראשונה תתבסס על המשחק של 2018 - קרייטוס והבן שלו יוצאים למסע להר הכי גבוה במידגארד בכדי לפזר את האפר של אשתו.

אני ממש שמח וממש מבואס מזה :)
מצד אחד - שמח כי זה סיפור מגניב שיכול לעבוד כסדרה... מצד שני מבואס כי פאקינג היוצר של גלגל הזמן... לא שרדתי 2 פרקים :(
אבל אני בעיקר מקווה שיביאו את קונור מקגרגור לשחק את בלדור :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2022, 09:20

ועוד מידע על העתיד של DC ישירות מגאן:
- הם סיימו לתכנן את הלו״ז של הDCU בעתיד הקרוב.
- הוא עובד על סרט סופרמן כבר כמה זמן, זה סרט סופרמן צעיר (אבל לא סיפור מקור) אז קאביל לא התאים אבל הם נפגשו ודברו על פרוייקטים אחרים לקאביל.
- גאן כותב את סופרמן אבל כנראה לא יביים.
- גאן נפגש עם בן אפלק כי הוא רוצה שבן יביים סרט DC, לא ידוע איזה.
- התוכנית שלהם לDCU תחשף אחרי השנה החדשה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2022, 22:49

המפיק של ברברי/ת הולך להפיק גרסה קולנועית של Death Stranding.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 דצמבר 2022, 14:22

המפיק של מה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 דצמבר 2022, 16:16

Laskin כתב:המפיק של מה?

Barbarian. פשוט קשה לתרגם את המשמעויות הכפולות של השם לעברית :)

אגב, ממש נהנתי ממנו, גם האישה. יש אותו בדיסני פלוס.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 17 דצמבר 2022, 11:20

המלצה חמה על פינוקיו של דל טורו, למי שפחות מתחבר מומלץ לראות איך עשו את הסרט הזה, השקעה מטורפת של יותר מעשור.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 דצמבר 2022, 11:22

הקמאו של האנרי קאבל ושל גל גדות נחתך מהפלאש, אז אני משער שזה מוריד את הגולל גם על גל גדות. כלומר עד היום שבו יעשו סרט מולטיוורס.

Baba Yaga כתב:המלצה חמה על פינוקיו של דל טורו, למי שפחות מתחבר מומלץ לראות איך עשו את הסרט הזה, השקעה מטורפת של יותר מעשור.

אני באמת רוצה לראות אותו. הפקת ״למבוגרים בלבד״?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 דצמבר 2022, 14:49

אני ממש נהנתי ממנו, וגם ילדים יכולים לצפות בו, אבל פחות מומלץ אם מוות זה משהו שמלחיץ אותם במיוחד. בת ה-7 צפתה בו ומאוד אהבה. אה, גם הדיבוב בעברית סביר לגמרי.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 17 דצמבר 2022, 17:10

DrKeo כתב:הקמאו של האנרי קאבל ושל גל גדות נחתך מהפלאש, אז אני משער שזה מוריד את הגולל גם על גל גדות. כלומר עד היום שבו יעשו סרט מולטיוורס.

Baba Yaga כתב:המלצה חמה על פינוקיו של דל טורו, למי שפחות מתחבר מומלץ לראות איך עשו את הסרט הזה, השקעה מטורפת של יותר מעשור.

אני באמת רוצה לראות אותו. הפקת ״למבוגרים בלבד״?

חלק גדול מהעלילה נסוב סביב הנושא של מוות ויש גם פאשיסטים, אבל ממה שאני זוכר גם הגרסא של דיסני לא הייתה הכי child friendly בעולם. לדעתי ילדים יכולים לראות את הגרסה הזו.
תמונה

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 40 אורחים