נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 מרץ 2021, 22:03

נראה שהסניידר קאט תהיה זמינה ב-19 למרץ דרך הוט VOD,סלקום TV,פרטנר והפרסונל פייבוריט שלי (פשוט כי זה אומר כנראה גרסאת 4K/DV) אפל TV.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2021, 22:17

אחלה חדשות, הבעיה היא שאני לא סומך על הביטרייט של סלקום. אני רוצה 4K HDR ואני משער שסלקום לא יהיה אפילו קרוב לזה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 מרץ 2021, 22:21

DrKeo כתב:אחלה חדשות, הבעיה היא שאני לא סומך על הביטרייט של סלקום. אני רוצה 4K HDR ואני משער שסלקום לא יהיה אפילו קרוב לזה.

אפל טיוי! הביטרייט הכי גבוה בפער שאתה יכול לקבל כרגע מכל שירות סטרימינג כלשהו,ויש גם תרגום לעברית. מן הסתם אתה גם לא חייב מכשיר אפל כדי לרכוש שם,האפליקציה זמינה על כל סמארט TV מהשנים האחרונות. זה גם כנראה המקום היחיד שאתה יכול לקבל בו 4K/Dolby Vision,חוקית לפחות,כאן בארץ,כי למיטב ידיעתי אין תכנים בפרטנר או סלקום שתומכים בזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2021, 22:24

אין בטלביזיה שלי אפל TV. אני משער שיש בפס5, אפילו לא בדקתי.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 מרץ 2021, 22:28

בפס5 יש אפל TV, זה היה עלול להיות דיל ברייקר רציני עבורי אם לא היה :)
בכל מקרה וידאתי עכשיו דרך עמוד הפייסבוק של HBO Max ואכן זה יהיה זמין פה, אני עדיין בשוק שענו לי שם בכלל ועוד במהירות כזו.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 03 מרץ 2021, 22:30

זה יהיה כרוך בתוספת תשלום?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 מרץ 2021, 22:31

אני לא יודע לגבי שירותי הסטרימינג המקומיים, אבל באפל טיוי לפחות אתה תוכל להשכיר את הסרט במשהו כמו 15 שקל או לרכוש אותו ב-60. אין צורך במנוי אפל TV כדי לרכוש שם סרטים או להשכיר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2021, 22:41

סבבה, יש:
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מרץ 2021, 22:54

גרמת לי להכנס לראשונה לאפל+ וגיליתי שיש לי שנה חינם כי יש לח אייפון. צחוקים. מדפדוף מהיר לא מצאתי אפילו דבר אחד לצפות בו, אבל אולי the foundation יהיה שווה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 03 מרץ 2021, 22:59

For all Man Kind נחמד מאוד ממה ששמעתי,גם Servant של שאמלאן וטד לאסו.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 04 מרץ 2021, 10:19

DrKeo כתב:גרמת לי להכנס לראשונה לאפל+ וגיליתי שיש לי שנה חינם כי יש לח אייפון. צחוקים. מדפדוף מהיר לא מצאתי אפילו דבר אחד לצפות בו, אבל אולי the foundation יהיה שווה.

טד לאסו וMythic Quest מעולים.
אם יש אפל טיוי פלוס עדיין צריך לשלם על הגרסה המורחבת?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 מרץ 2021, 11:20

כן, טד לאסו פשוט מעולה, זה הדבר הראשון שצריך לצפות שם. לעומת זאת MYTHIC QUEST דווקא נחשבת גרועה מאוד.
בגזרה הישראלית - גם "טהרן" שם והיא טובה מאוד בעיניי, וגם "לאבד את אליס" עם איילת זורר שהבנתי שהוא הופק ביחד עם הוט, זה כמו הגירסה הרצינית והמותחת של "חזרות".
יש גם סדרה מצויירת לילדים בשם STILLWATER שהיא ממש יפה בנוסף לסיפורים עם המסר החיובי, ממליץ בחום לצפות עם הילד, לא לפספס! זה גם פרקים ממש קצרים, 10 דקות נראה לי.
יש סדרות טבע טובות מאוד, הכי טובה זה TINY WORLDS על יצורים קטנים, יש עוד סדרה שצילמו חיות בלילה אבל הוסיפו צבע, שזה ממש נחמד.
ויש סרט מעולה על משפחת פילים בשם THE ELEPHANT QUEEN.

בכל התכנים שלהם באמת יש איכות מעולה שעולה על מה שיש בנטפליקס/אמאזון אז סרטי הטבע באמת מרשימים מאוד, וגם התוכן הישראלי - סוף סוף רואים את השחקנים שלנו בבירור :D

חוץ מאלו - באמת אין מה לראות שם כרגע.
אבל תוכל לצפות בכל/רוב אלו בחודש החינמי שלך, אז לך על זה, ותחדש את המנוי כשיעלו את FOUNDATION, זה מה שאני עושה :)
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 04 מרץ 2021, 11:32, נערך פעם 1 בסך הכל.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 04 מרץ 2021, 11:27

מקבלים שנה חינם, אז אין לחץ

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 מרץ 2021, 11:32

אה וואו, לא ידעתי את זה :D אני לא קיבלתי שנה :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מרץ 2021, 21:41

סניידר ממש אובססיבי לגבי The Dark Knight Returns אה?

אגב, ג'אנקי XL נגן באיזה סטרים דקה מה-theme החדש שלו לבטמן (בערך חדש, בכל זאת היה שורשים שלו ב-BVS) ונראה לי שהסניידר קאט הולך להיות שווה את זה רק בשביל הסאונד טראק.

וספייסג'אם 2:
תמונה
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 מרץ 2021, 23:45

בתמונה הזו באגס נראה ממש מעולה, מעניין איך זה יצא

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 מרץ 2021, 02:25

ממש קיוויתי שהם יחזרו לאנימציה קלאסית עם ספייס ג'אם 2 אבל אני מניח שזה היה חסר סיכוי,בכל זאת אני מחכה מאוד לראות מה ייצא מזה.
קיאו,אני מסכים לגבי JL,הקשבתי ל-The Crew at Warpower מספר מוגזם של פעמים והוא פשוט מצוין,אם זו הרמה שג'אנקי ישמור עליה לאורך האלבום של הסרט (ואין סיבה לחשוב שלא) אז כן,לחלוטין היה שווה את זה. אני ממש אוהב את הסגנון של המלחין הזה,ממש,עוד מ-BvS,היה ממש קל להבדיל בין הטראקים שלו לאלו של זימר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 05 מרץ 2021, 11:00

מאמר ענק של Vanity Fair על ההיסטוריה של הסניידר קאט ומבט לתהליכי קבלת ההחלטות מאחורי הקלעים,כולל כל הבלגן עם ווידון,ג'ף ג'ונס שהיה אחד משני בייביסיטרים שהגיעו להשגיח על סניידר כל יום על הסט,וכמובן הטרגדיה האישית של סניידר שהובילה בסופו של דבר לעזיבה שלו.
אין לי הרבה ציפיות מהגרסא שלו להיות משהו שאני ממש אהנה ממנו,אין לי ספק שהיא הולכת להיות יותר טובה מהצואה של ווידון,אבל יש ליהרבה הערכה אל סניידר כיוצר שלא מוכן להתפשר על החזון שלו לרמה שהוא אפילו סירב לקבל שכר על העבודה שלו בסניידר קאט (אני די בטוח שהוא לא ממש צריך את הכסף נואשות,אבל עדיין יש פה אמירה מבחינתי).
https://www.vanityfair.com/hollywood/2021/02/the-true-story-of-justice-league-snyder-cut

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2021, 11:20

Uncle Pey'j כתב:ממש קיוויתי שהם יחזרו לאנימציה קלאסית עם ספייס ג'אם 2 אבל אני מניח שזה היה חסר סיכוי,בכל זאת אני מחכה מאוד לראות מה ייצא מזה.
קיאו,אני מסכים לגבי JL,הקשבתי ל-The Crew at Warpower מספר מוגזם של פעמים והוא פשוט מצוין,אם זו הרמה שג'אנקי ישמור עליה לאורך האלבום של הסרט (ואין סיבה לחשוב שלא) אז כן,לחלוטין היה שווה את זה. אני ממש אוהב את הסגנון של המלחין הזה,ממש,עוד מ-BvS,היה ממש קל להבדיל בין הטראקים שלו לאלו של זימר.

ראיתי חלק מהראיון איתו, הוא עשה theme חדש לבטמן (שעדין מבוסס על זה של BVS רק ששם זה היה יותר קודר והפעם יותר ״גיבורי״), חדש את הtheme של וונדרוומן (להיות יותר שבטי ועתיק) ויצר theme חדש לגמרי לסייבורג, אקוואמן ולסטפנוואלף שלפי מה שהוא אומר מקבל זמן מסך ממש ארוך כלל היחסים שלו עם דארקסייד. בנוסף לכל זה, הוא אמר שיש לו שם סוויט של 15 דק׳ רציפות לסיפור רקע של סייבורג שלפיו זה אחד ההיילייטים בקריירה שלו כי הוא אמר שלראשונה בחייו במאי נתן לו כמעט 15 דק רציפות של מוסיקה טהורה וזהו, כמעט ללא דיאלוג, רק מוסיקה וויזואליה ושזה אחת היצירול שהוא הכי גאה בהן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2021, 00:23

אני משער שהפרק האחרון של וואנדוויז׳ן אמור לתת לאנשים הערכה מחדש לאקשן באיש הפלדה :)
למי שרואה את הפרק האחרון, שימו לב שיש שתי סצנות פוסט קרדיט.

אגב, זה די מצחיק, וואנדאוויז׳ן נגמר אבל יש רק שבוע אחד בלי סדרת מארוול כי הפלקון וחייל החורף מתחיל בול עוד שבועיים.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 מרץ 2021, 01:39

ספויילר: הצג
בסך הכל אני חושב שהיה די חביב,אני חושב שהם לגמרי הצליחו לשחק על הרגש כמו שצריך עם הסצינות בין ויזין לוונדה בסוף והפרידה של וונדה מויזין היא בהחלט אחד הרגעים היותר מרגשים ב-MCU,ובאמת לא היו הרבה כאלה.
לגבי כל השאר,מאוד meh מבחינתי,אכן אין big baddy,אין גם סטאפ לאחד כזה,לא באמת,ואין שום קמאו מדוקטור סטריינג' שבסוף בערך כל רגע חשבתי ש"הנה זה קורה",וכלום. החשיפה של וונדה כסקארלט וויץ' נעשתה מעולה והתחפושת לגמרי spot on,ואני סקרן לראות איך הם ימצבו אותה בהמשך,אני מזהה ניצנים של נבלות בסצינת פוסט קרדיטס,ולדעתי היא לגמרי הקטליסט של Multiverse of Madness ותהיה בעימות מסוים מול דוקטור סטריינג' לפחות חלק מהזמן,כנראה כשהיא תנסה לחלץ את התאומים מהמימד ממנו היא שמעה אותם בסוף. White Vision (ב-Era זו הייתה גזענות) הוא די קלף פרוע בשלב הזה ואני מניח שהקיום שלו הוא בעיקר כדי להשאיר את פול בטאני ב-MCU ולמצוא דרך לשלב אותו בהמשך,אני ממש לא חושב שזה יהיה בדוקטור סטריינג',קצת מצחיק,אבל זה הכי חי שויז'ין היה מ-2018 :)
לגבי fietro,מה אפשר להגיד,מארוול ופייגי עשו טרולינג,פשוט ככה :) פאקינג ראלף boner,מי היה מאמין..

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 מרץ 2021, 01:55

מסכים עם פייג' בגדול. אגיד שאם אני שופט אותה כסדרה ולא כמוצר עם משמעות מארוולית עצומה סביבו, סך הכל היא יכלה להיות יותר טובה ממה שהיא הייתה. בעיקר הייתי רוצה הליכה עוד יותר רחוק עם הקונספט של הסיטקומים, וסיפור מהודק ושלם יותר מחוץ לעיירה - בעיקר בפרקים באמצע הסדרה שהתחילו להציג את העולם הזה.

עם זאת אהבתי את שני הפרקים האחרונים ואפשר להגיד שאת הסיפור הבסיסי של הסדרה. סך הכל הסיום היה סרט סופר הירו מארוולי לא רע - מעט מעל הרוב הבינוני שלהם, והוא הכין דברים בצורה כזו שמעניין אותי עכשיו לראות מה ההמשך גם אחרי שנגמר כל הסיפור עם תאנוס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2021, 16:58

סה״כ גם אני מסכים עם פייג׳, אני לא יודע אם אני חושב שהרגע הרגשי היה סופר אפקטיבי. כלומר, הוא היה טוב אבל בעיקר בגלל המשחק, הכתיבה הייתה רמה מתחת. אבל כן, גם אותי מעניין לאיפה זה הולך מעכשיו. אני לא מאמין שבכדי לראות לאיפה הMCU ממשיך אנחנו צריכים לחכות כל כך הרבה זמן, משהו כמו.. 12 ימים?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 מרץ 2021, 17:09

אני מאוד, מאוד, מאוד אופתע אם יצא לי לראות פרק של הפלקון... כאילו צריך שכל הביקורות יגידו שזה ממש טוב ולא מה שציפינו כדי שאתן צ'אנס. כי אם זה מה שאנחנו מצפים שזה יהיה אז אני מניח שברמה הטכנית זה יהיה עשוי טוב, אבל ממש אין לי רצון לצפות בתכנית הזו.

האמת שאחרי שכתבתי את התגובה התגלגלתי לאיזה סרטון יוטיוב על ההמשך של הMCU. הם פתחו איזה 20 ענפים שונים עם הכרזות ועם מה שקרה בוונדהויזין.
אני עדיין עומד מאחורי זה שאני באמת מתעניין לדעת מה יקרה בהמשך הMCU, אבל באופן עקרוני כרגע העניין האמיתי שלי הוא במה שמסתמן כרגע כענף המרכזי יותר להמשך הישיר של הסדרה - ד"ר סטריינג' ולאחר מכן ספיידרמן 3. קשה לי להגיד שכל הסיפורים היותר פנימיים של הMCU באמת מעניינים אותי, בעיקר כי יש הרבה יותר מדי מהם ורובם בינוניים (באמת בא לנו קפטן מארוול 2?), הפלקון וחייל החורף נראה לי מרחוק כאחד כזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2021, 20:09

קפטן מארוול עשה יותר ממליארד דולר אז בא לך קפטן מארוול ותשתוק!

בנוגע לMCU, אחרי שנגמרה סאגת האבנים הרגשתי שיש סוג של ירידת מתח. בהחלט מעניין אותי לאיפה סטריינג׳ 2 וספיידרמן 3 ילכו אבל אני לא יכול להגיד שאני על קצה הכיסא כמו שהייתי לקראת אינפיניטי וור או אנדגיים. גם חלק מהכיוונים שלהם לא נשמעים מעניינים במיוחד. בטלביזיה אך ורק וואנדוויז׳ן והסדרה של לוקי נשמעים מעניינים (האמת שהסדרה של לוקי לא נשמעה מעניינת אבל הטריילר ממש מעולה ומביא ווייבים של Control אז זה פיתח לי הייפ קל) ובקולנוע רק סטריינג׳ וספיידרמן. אני אומר ״רק״ כי הם הכריזו על כל כך הרבה פרוייקטים שכמעט אי אפשר לספור, מהפנתר השחור 2 (ללא הפנתר השחור!) ועד פאקינג סדרה של שיהולק? לא יודע, כל שאנג צ׳י והקמילה קאן למניהם נשמעים כל כך לא אטרקטיבים.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 52 אורחים