נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2023, 11:59

אני לא חושב שפדרו פסקל שחקן גרוע, אבל סצנה ה״baby girl״ הכתה בי חזק יותר במשחק.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 ינואר 2023, 15:01

לא חושב שהוא שחקן גרוע, אני פשוט חושב שהתפקיד לא מתאים לו. זה הכל.

לגבי זה שהסצינה הכתה חזק יותר במשחק - ברור זאת הייתה הפעם הראשונה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2023, 16:07

Klayman כתב:לא חושב שהוא שחקן גרוע, אני פשוט חושב שהתפקיד לא מתאים לו. זה הכל.

לגבי זה שהסצינה הכתה חזק יותר במשחק - ברור זאת הייתה הפעם הראשונה.

לא יודע, היא הכתה בי חזק יותר בפעם השניה ששחקתי, אולי כי אז הייתי כבר אבא. אבל בסדרה - פחות. טרוי פשוט ביצע אותה טוב יותר לדעתי.

ובנושא אחר, צ׳אד סטהלסקי שביים את שלושת סרטי ג׳ון ווייק יביים את הסרט שמבוסס על הספר rainbow 6. בעצם אני לא בטוח אם הוא מבוסס על הספר או משחקי הוידאו שלקחו חופש אומנותי כבר ממזמן להתחשב בזה שהסדרה רצה 25 שנים ויש רק ספר אחד בסדרה. מייקל B ג׳ורדן משחק את התפקיד הראשי.

אה, ומתי כבר יהיה ב-seige אופרטור ישראלי? הדגל הישראלי על העטיפה של הספר (אחד מארבע יחד עם גרמניה, ארה״ב וה-UK), המוסד הוא חלק מהספקים של rainbow 6 ואם אני לא טועה ישראל היא החברה היחידה ב-rainbow 6 שהיא לא חלק מברית נאטו. אני משער שאנחנו רעילים מדי היום לתאגיד כמו יוביסופט..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2023, 21:13

בדיוק חלק מעובדי יוביסופט הכריזו היום על שביתה מסויימת בגלל איזו התבטאות של המנכ״ל שהם לא אהבו, אתה רוצה שהצרפתים האלה יציגו את הישראלים בצורה חיובית?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 ינואר 2023, 11:07

ג׳ייסון ממואה העלה עכשיו סטורי שבו הוא מאושר עד הגג וצועק כל מני ״תודה פיטר״ ו-״תודה ג׳יימס״ כי הוא קבל חדשות מעולות שהוא לא יכול לדבר עליהן. אני בטוח ב-99% שאישורו לו סרט של לובו.

ואני לא רוצה לקשר לקטאקו, אבל הם העלו ראיון עם ברוס סטרלי על זה שהוא לא קבל קרדיט בסדרה של tlou.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 ינואר 2023, 20:47

הlead art של סנטה מוניקה עשה מודל של לובו. אני מביא את זה לפה בלי שום סיבה מיוחדת :!:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 ינואר 2023, 01:30

בואנה טד לאסו ממש חזק! מרגש ומצחיק… ממש הופתעתי. 10/10
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ינואר 2023, 08:55

swiss-the-engine כתב:בואנה טד לאסו ממש חזק! מרגש ומצחיק… ממש הופתעתי. 10/10

אני מתאר לעצמי שאתה בעונה הראשונה…
גם אני אהבתי אותה, התרגשתי קצת וצחקתי… השנייה - נפילה מטורפת.

אה, והמלצה *לוהטת* על החתול במגפיים (מסרב לקרוא לזה החתול של שרק), ראיתי בבית באנגלית, ואני לא בטוח שזה מתאים לילדים, בטח לא קטנים… יש שם דמות אחת מפחידה שיכולה לעשות סיוטים לילדים.
אנימציה מעולה וסיפור טוב מאוד, כתוב מצויין ומצחיק. לא לפספס! בטח אם אתם חובבי אנימציה אבל בכלל, פשוט סרט מצויין.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 ינואר 2023, 10:30

סיימתי את השניה. אישית נהנתי לא פחות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ינואר 2023, 10:40

אני חושב שהשניה קצת פחות טובה, אבל עדין מעולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ינואר 2023, 11:03

מדהים לשמוע את זה… אני כל כך אהבתי את הראשונה ובשנייה פשוט לא חייכתי אפילו, או ממש בקושי. מבחינתי מדובר בנפילה כמעט הכי חדה שחוויתי באיכות, בכל סדרה אי פעם. כמעט.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 ינואר 2023, 11:11

עדיין צפיתי בכל העונה השניה של טד לאסו, אבל עם כל פרק שעבר, זה היה עם הרבה פחות חשק.

לעומת זאת slow horses שגם היא באפל טיוי פלוס, היא סדרה מעולה.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ינואר 2023, 12:07

Klayman כתב:עדיין צפיתי בכל העונה השניה של טד לאסו, אבל עם כל פרק שעבר, זה היה עם הרבה פחות חשק.

אני מת לראות אותה. אפל TV בכלליות הוא השירות הזרמה האהוב עלי. יש שם את הסיכוי הכי גבוה לראות תוכנית רנדומלית ולפגוע בזהב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ינואר 2023, 14:31

DrKeo כתב:
Klayman כתב:עדיין צפיתי בכל העונה השניה של טד לאסו, אבל עם כל פרק שעבר, זה היה עם הרבה פחות חשק.

אני מת לראות אותה. אפל TV בכלליות הוא השירות הזרמה האהוב עלי. יש שם את הסיכוי הכי גבוה לראות תוכנית רנדומלית ולפגוע בזהב.

כן, יש להם יחס של 50-50 בערך, שזה מעולה לשירות הזרמה היום, אבל, וזה אבל די גדול - המבחר קטן, והוא לא גדל בקצב שסיפק אותי, אז ביטלתי את המנוי, וכמו עם אמאזון - אני אחדש לחודשיים בשנה, בהן אשלים את הפער. חוץ מזה רוב מוחלט של התוכן של אפל הוא סופר "WOKE" ולפעמים זה ברמה שזה ממש מחליא, כמו למשל עם GUTSY.

בנושא אחר - אווטאר חצה את ה-2 מיליארד והוא צפוי השבוע להוריד את INFINITY WAR מהמקום החמישי של כל הזמנים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ינואר 2023, 15:23

רובו סופר woke? אני לא חוויתי את זה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 23 ינואר 2023, 16:32

DrKeo כתב:

אל תוותר על Slow Horses. גארי אולדמן בתפקיד אדיר, והיא גם תכלס מעניינת מאוד ועשויה היטב.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ינואר 2023, 17:52

לא מוותר! היא ב-watch list שלי ואני לגמרי רוצה לראות אותה.

אגב, סיימתי את אטלנטה. עונה 3 ממש הפתיעה אותי, היא שתי רמות מעל כל העונות האחרות של הסדרה. אבל הרביעית חזרה ליותר בסדר כזאת, כמו 1 ו-2. סה״כ אני שמח שראיתי אותה, אבל היא מרגישה כמו ניסוי לא בשל. אבל עונה 3 באמת הייתה מצויינת. אה, והיא הגיעה סופסוף לדיסני פלוס למי שרוצה לראות. עונות 1-2 היו זמינות מאז השירות הגיע, אבל עונות 3-4 רק הגיעו לא מזמן.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 ינואר 2023, 18:55

Slow Horses מצוינת, מצטרף להמלצה!

הפרק השני של tlou מאוד מוצלח. יותר נהנתי ממנו מהראשון. כנראה שכמו במשחק ברגע שעוזבים את האקספוזיציה האיטית בהתחלה ומתחילים במסע עצמו - זה מתחבר.
עדיין מאוד נאמנה למקור. כאילו, מאוד מאוד. מעבר לסיפור ולמקומות, הם ממש לקחו שלב גיימפלי מהמשחק וביצעו אותו בצורה מדויקת, זה די מדהים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ינואר 2023, 20:11

Stick כתב:Slow Horses מצוינת, מצטרף להמלצה!

הפרק השני של tlou מאוד מוצלח. יותר נהנתי ממנו מהראשון. כנראה שכמו במשחק ברגע שעוזבים את האקספוזיציה האיטית בהתחלה ומתחילים במסע עצמו - זה מתחבר.
עדיין מאוד נאמנה למקור. כאילו, מאוד מאוד. מעבר לסיפור ולמקומות, הם ממש לקחו שלב גיימפלי מהמשחק וביצעו אותו בצורה מדויקת, זה די מדהים.

וביים אותו ניל דרוקמן :)
והמבקרים אומרים שפרק 3 הוא הפרק שאמור לקנות אותנו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2023, 08:54

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ינואר 2023, 09:18

WTF
מה זאת אומרת? זה חייב להיות הטרלה, לא? מי יעשה את הקולות? הוא גם המפיק, במאי, כותב... מטורף להמשיך את זה בלעדיו.

עריכה:
פספסתי את כל החדשות איתו, לגבי ההאשמות... יש לו משפט שייפתח באפריל ואם יימצא אשם הוא הולך לכלא אולי לכמה שנים טובות... כלא איזו אשה שיצא איתה ותקף אותה, או משהו כזה.
הוא גם פרש מחברת המשחקים שלו, שיצרה את HIGH ON LIFE.
איזה באסה, יוצר נפלא, כנראה אדם קקה, לפחות במערכות יחסים, אבל בא נראה מה יהיה במשפט.

בכל אופן - ריק ומורטי זה לגמרי הוא, בלעדיו זה יהיה ממש ממש מוזר, קשה לי לדמיין אותי צופה בזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2023, 09:32

אותי יותר מדאיג הדיבוב, רוב עבודת היצירה היא דן הרמן לדעתי אז הרמה יכולה בהחלט להשאר (אולי חוץ מאשר האלתורים של ג׳אסטין) אבל או שיהיו לנו ריק ומורטי שלא נשמעים כמו ריק ומורטי או שהסדרה תעקוב אחרי דמויות אחרות. בכל מקרה, עונה 6 כנראה הייתה צריכה להיות האחרונה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 ינואר 2023, 10:28

אבל הם הבטיחו דווקא ARC עקבי לעונה 7, לי זה נשמע דווקא נהדר, ממש ציפיתי לה ועכשיו הרבה פחות.
אני מנחש שיוכלו, ואפילו די בקלות, למצוא מישהו שיבצע חיקוי של הקול של רוילנד בצורה סבירה מאוד, אבל זה לא יהיה אותו דבר, והרבה מהכתיבה הוא כן כתב ממה שהבנתי, כמו גם הפקה ורעיונות וכו', איזה באסה שיוצרים מעולים בדרך כלל גם חלאות אדם :P

אה, וסיימתי את עונה 2 של הלוטוס הלבן, הייתה באמת נחמדה וקצת יותר טובה מהראשונה בעיניי, אם כי הדמות של מנהל המלון הייתה הרבה הרבה יותר מעניינת מהמנהלת של העונה השנייה. שמח גם שנפטרנו מהדמות המעיקה, כך שהיא לא תופיע בעונה הבאה :)

עכשיו התחלתי את "אנדור" והאמת היא שממש ממש השתעממתי מהפרק הראשון :/ מקווה שישתפר, זה היה מספיק משעמם שבקושי הצלחתי להחזיק ער והאמת שלא בטוח אם אפילו מתחשק לי להמשיך, אבל אנסה בכל זאת בגלל ההמלצות ששמעתי מכל מקום. פשוט היו לי ציפיות מאוד גבוהות, שזו הסדרה שממש מחזירה את המותג לימי הזוהר, איכות וכו'... אולי זה עוד יגיע.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 25 ינואר 2023, 15:41

Laskin כתב:WTF
מה זאת אומרת? זה חייב להיות הטרלה, לא? מי יעשה את הקולות? הוא גם המפיק, במאי, כותב... מטורף להמשיך את זה בלעדיו.
עריכה:
פספסתי את כל החדשות איתו, לגבי ההאשמות... יש לו משפט שייפתח באפריל ואם יימצא אשם הוא הולך לכלא אולי לכמה שנים טובות... כלא איזו אשה שיצא איתה ותקף אותה, או משהו כזה.
הוא גם פרש מחברת המשחקים שלו, שיצרה את HIGH ON LIFE.
איזה באסה, יוצר נפלא, כנראה אדם קקה, לפחות במערכות יחסים, אבל בא נראה מה יהיה במשפט.
בכל אופן - ריק ומורטי זה לגמרי הוא, בלעדיו זה יהיה ממש ממש מוזר, קשה לי לדמיין אותי צופה בזה.

הגיע עד ynet,
חבל על הסדרה, אני ממש בספק שימצאו מדבבים שימלאו את המ'ום שלו בלי שנרגיש את ההבדל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 ינואר 2023, 18:03

Laskin כתב:עכשיו התחלתי את "אנדור" והאמת היא שממש ממש השתעממתי מהפרק הראשון :/ מקווה שישתפר, זה היה מספיק משעמם שבקושי הצלחתי להחזיק ער והאמת שלא בטוח אם אפילו מתחשק לי להמשיך, אבל אנסה בכל זאת בגלל ההמלצות ששמעתי מכל מקום. פשוט היו לי ציפיות מאוד גבוהות, שזו הסדרה שממש מחזירה את המותג לימי הזוהר, איכות וכו'... אולי זה עוד יגיע.

מה שמעניין באנדור הוא שכל 3 פרקים הם טרילוגיה שנעשת על ידי יוצר בודד עם arc פנימי. זה קונספט ממש יחודי, והיוצרים של כל טרילגיה הם אנשים סופר מוכשרים כמו בו ווילימון (בית הקלפים) או דן גילרוי (night crawler). ואין ספק שהפרק הראשון הכי חלש, הייתי אפילו מגדיל ואומר שכדאי לראות את השלישיה הראשונה יחד.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים