נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Death_119 » 16 מאי 2022, 10:28

bozeman כתב:טוב, אז כמה מחשבות על דברים שראיתי.

בגזרת סטאר טרק - הסתיימה פיקארד, והיא... מנסה יותר מדי? שלא לדבר על חורים בהגיון העלילתי. זה עדיין פיקארד, ועונה 3 נראית עם פרמיס הרבה יותר מבטיח, ועדיין.
שני הפרקים הראשונים של סטריינג ניו וורדס - בהחלט סוג של ריבוט לסדרה המקורית ונחמדים, אבל החלק של פיתוח הדמויות "קצת מחוספס", מקווה שישתפר עוד בהמשך.

בגזרת הסדרות הרגילות:
בארי חזרה לעונה 3 - ובינתיים היא ממשיכה להיות מצויינת. השילוב של הזוי - מצחיק - דרמה, יחד עם מטה על עולם הטלווזיה והסרטים בהחלט עשוי ממש טוב. יצא הפסדינו בשכרינו שהם דחו את הצילומים בגלל הקורונה והעונה ממש מלוטשת עד כה. (הם סיימו לכתוב את עונה 3, ובאו לצלם ואז פרצה הקורונה, אז הם דחו את הצילומים ובינתיים כתבו את עונה 4, ובגלל שלא היו עדיין הצילומים של עונה 3, הם שכתבו גם אותה עוד.)

בגזרת הסרטים:
ראיתי את הבטמן - סה"כ היה חביב, כלומר לא נפלתי, אבל לא הביא ממש משהו חדש.
ראיתי אנצ'רטד - חביב גם כן. סה"כ עיבוד שאולי לא יחשב לנפילה של עיבוד משחק לסרט. (גם אם הוא סטנדרטי משהו)

ובגזרת איך רואים אותנו בארה"ב - הסימפסונים מראים את ישראל: כולנו חיים בקיצוץ שהוא אולי פורח, אבל תמיד הכל מדבר מסביב. (וכמובן הוא של דתיים (אבל לאו דווקא חסידים!) עם מבטא ליטאי)
simpsons kibbutz.JPG

כן, באמת כל הקיבוצים נראים כמו ניר דוד, מעניין אם הם כללו את תושבי בית שאן בפרק שמנסים להתגנב פנימה :D.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 מאי 2022, 20:44

לא למי שלא רוצה ספויילרים

https://www.youtube.com/watch?v=K-8VYKUZYiw
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מאי 2022, 19:55

אוקיי, שאלה למי שצפה, כנראה שזה בעיקר חנן. פיקארד, כן או לא? אני לא בטוח שיש לי עוד אמון בסטאר טרק מאז דיסקאברי. האמת שאני בעיקר רוצה לצפות בסדרה בשביל לראות אחרי זה את הסרטונים של red letter media שמוקדשים לכל שני פרקים שלה. השאלה היא האם מדובר בסדרה טובה, סבירה או סבל טוטאלי? אני אם מדובר באפשרות השלישית, אני לא בטוח שאני אעמוד בזה.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 מאי 2022, 20:48

ראיתי את העונה הראשונה והיה נחמד.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 מאי 2022, 21:05

ממה שאני שמעתי בכל האינטרנט בערך - העונה השנייה זוועתית, אבל ממש… אני ניסיתי לצפות בראשונה ולא הצלחתי אבל אני ״לא מהתחום״

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 מאי 2022, 21:10

swiss-the-engine כתב:ראיתי את העונה הראשונה והיה נחמד.

ואתה מתכנן לראות עונה שניה?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 מאי 2022, 21:37

בגדול כן.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 מאי 2022, 22:10

העונה השניה הרבה פחות סטארטרקית. יש בה קצת חורי עלילה, פחות מדיסקברי. היא מאוד זזה לאט, וזה בעיקר כי היא מנסה לעשות "פיתוח פסיכולוגי" של הדמויות. בפועל זה לא נעשה בצורה כ"כ ברורה (אבל לא גרוע כ"כ) ולא באמת היה משהו "אמיתי" לפצות על זה. ובפועל זה היה הרבה יותר פרמיס לעונה 3 שתהיה והיא על הנייר הרבה יותר מבטיחה.

מסקנה - היא "סבירה -", וראוי כנראה לצפות בה כי עונה 3 תהיה כנראה טובה יותר וצריך להתכונן לפני זה...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 מאי 2022, 01:50

אמממ, נשמע לא חד משמעי :)
אני משער שאני אפול ואתחיל לראות אות מתישהו בקרוב.

ובנושא אחר - she hulk:

https://youtu.be/gim2kprjL50

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 מאי 2022, 08:21

נראה קצת כמו שרק 5 או משהו :)
אבל תכלס לא נורא כל כך, מלבד קרינג׳ של בדיחות ״נשים״ נדושות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 מאי 2022, 14:42

למי שרוצה דיסני פלוס, יש להם מבצא למי שנרשם לפני יום השיגור (עוד 27 יום):
https://www.apps.disneyplus.com/il/pre_launch

המחיר הרגיל הוא 40 שקלים לחודש, מחיר שנתי 400 שקלים שזה 33.34 שקלים לחודש. המבצע הוא 320 שקלים לשנה הראשונה, כלומר 26.67 שקלים לחודש.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 19 מאי 2022, 18:15

DrKeo כתב:למי שרוצה דיסני פלוס, יש להם מבצא למי שנרשם לפני יום השיגור (עוד 27 יום):
https://www.apps.disneyplus.com/il/pre_launch

המחיר הרגיל הוא 40 שקלים לחודש, מחיר שנתי 400 שקלים שזה 33.34 שקלים לחודש. המבצע הוא 320 שקלים לשנה הראשונה, כלומר 26.67 שקלים לחודש.

אפשר לשלם 45 ולא לקבל Eternals?

אם משהוא לא הספיק להרשם, רק אכתוב שזה קיים שם:
תמונה

תמיד היה לי חלום עוד כילד, לראות את Xmen the animated series בלי לסבול את הפינות של ג' יפית :).

נדב, לגבי פיקארד, העונה הראשונה היתה מעולה! ממש נהנתי בזמנו, את השנייה עוד לא הספקתי לראות אבל אני בספק שהיא גרועה כמו שמספרים. Discovery היתה פשוט ביזיון לעומת פיקארד, אין מה להשוות בכלל. מה שכן הסדרה החדשה שהיא ריבוט לקפטיין שלפני קירק מקבלת ביקורות ממש טובות.

ממליץ גם על Lower decks, היא סדרה ממש חמודה.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 מאי 2022, 20:42

ראיתי אתמול את the northman, החדש של רוברט אגרס. מישהו ראה אותו?
סרט אדיר, אבל כמצופה כזה שצריכים להיות במוד ספציפי בשבילו. כמו המגדלור גם הוא מאוד over the top ויכול להראות מגוחך ביום אחד ומופתי ביום אחר :).
להבדיל מהמגדלור הפעם יש עלילה ברורה ופשוטה, והסרט הזכיר לי יותר מהכל את the revenant ומסיבות ברורות - סיפור נקמה פשוט ומאוד מאוד דומה, שהכוח שלו הוא המסע וה"וואו" הויזואלי של הסרט.
גם הצורה שבה מוצגים הויקינגים, התקופה, והאלמנטים מהמיתולוגיה הנורדית היו מצוינים ממש. אין לי מושג איפה זה נופל ביחס לקרבה למציאות, אבל אין ספק שהסרט הלך all in על הוייב הזה והחוויה משתלמת.

סך הכל מאוד נהנתי. המגדלור הוא עדיין משהו אחר לגמרי ואי אפשר להשתוות אליו, אבל הnorthman מצוין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2022, 13:06

Stick כתב:ראיתי אתמול את the northman, החדש של רוברט אגרס. מישהו ראה אותו?
סרט אדיר, אבל כמצופה כזה שצריכים להיות במוד ספציפי בשבילו. כמו המגדלור גם הוא מאוד over the top ויכול להראות מגוחך ביום אחד ומופתי ביום אחר :).
להבדיל מהמגדלור הפעם יש עלילה ברורה ופשוטה, והסרט הזכיר לי יותר מהכל את the revenant ומסיבות ברורות - סיפור נקמה פשוט ומאוד מאוד דומה, שהכוח שלו הוא המסע וה"וואו" הויזואלי של הסרט.
גם הצורה שבה מוצגים הויקינגים, התקופה, והאלמנטים מהמיתולוגיה הנורדית היו מצוינים ממש. אין לי מושג איפה זה נופל ביחס לקרבה למציאות, אבל אין ספק שהסרט הלך all in על הוייב הזה והחוויה משתלמת.

סך הכל מאוד נהנתי. המגדלור הוא עדיין משהו אחר לגמרי ואי אפשר להשתוות אליו, אבל הnorthman מצוין.

ראיתי אותו לפני שבועיים, זה סרט שממש קשה לראות בקולנוע עם קהל ישראלי. ניסו לשווק אותו כאיזה סרט סטנדרטי, הוא לא. האולם הרגיש כמו בmidsommer, אנשים צוחקים בזמן כל מני טקסים נורדים וכדומה. אני מאוד ממליץ לראות את הסרט בבית, בקולנוע עם הקהל הישראלי זה פשוט בלתי נסבל.

היה מאוד נחמד לראות סופסוף את המקור של המלט אחרי שהיו גזיליון עיבודים של המחזה של שייקספיר אבל אפס עיבודים לאגדה הנורדית שעליו הוא מבוסס (או לפחות אפס עיבודים שאני זוכר). שייקספיר אפילו לא ניסה להסתיר את זה יותר מדי, כלומר - המלט? אמלת׳? כן, לא התאמץ יותר מדי שייקספיר.

ובנוגע לסרט עצמו, הוא היה ממש אחלה, אני משער שהתיאור הכי טוב שאני יכול לתת לו הוא ״Primal״. מאוד ״ארצי״ ומלוכלך, כמו שאגרס אוהב. אני חייב לציין שאהבתי את המגדלור והמכשפה יותר, אבל זה עדין סרט מצויין אם נמצאים ב-ווייב הנכון. סרט נקמה מאוד בסיסי, ואם מוכנים לסרט כזה אז הוא בהחלט מצויין.

אני משער שהתלונה העקרית שלי היא סצנות הקרב, שבצורה אירונית כל הביקורות משבחות. הן לרוב סוג של one shot ארוך, אבל יש הרגשה שאין באמת מגע פיזי בין המתקפות של אמלת׳ לאוייבים. כלומר, הone shots מרהיבים, אבל זה מרגיש כמן כריאוגרפיה ולא כמו קרב עקוב מדם. וגם בתחום הדם היה לי חסר. להתחשב בזה שהמכשפה מתחיל ברצח של תינוק ואז גריסה שלו בקערה, הnorsman מאוד עדין באלימות שלו כשהרוב קורה off screen. קצת יותר ״מגע״ בקרבות וקצת יותר אלימות (טוב, בעצם הרבה יותר אלימות) היו עושים לסרט הזה ממש טוב, ביחוד כשמתחשבים בסגנון המלוכלך של אגרס.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2022, 13:32

לגבי סצינות הקרב האמת שהתחושה הזו קרתה לי רק בקרב האחרון, ועדיין, המוח שלי ישר הלך לקרב השני בסטינג הזה בין אובי וואן לאנאקין, ותחושת הכארוגרפיה נעלמה :).
שאר סצנות הקרב עבדו לי מצוין, לא הרגיש לי מהונדס בכלל ואם כבר להיפך, הרגיש הרבה יותר אמיתי וטבעי מהסרט ההוליוודי הממוצע.
אבל אני לגמרי פריק של one shots וlong takes כאלו, איך שזה קורה אני מתרגש כמו ילדה קטנה והסרט הזה לגמרי דוחף לשם.

צפיתי בבית, לשמחתי (למרות שזה כן סרט לקולנוע מבחינת הכוח שלו). בדרך כלל אני בדיוק הצד השני בויכוחים פה, אבל זה ה1% וכשראיתי איך הסרט משווק ישר ידעתי שאנשים פשוט יאבדו את זה בקולנוע.
וואלה, אפילו אני שמחשיב את עצמי כחובב קולנוע שאוהב את הדברים האלה, במצב רוח לא נכון הסרט הזה יכול להיות חתיכת בלאגן מגוחך. אמנם במצב רוח הנכון הוא מופתי, אבל אני לא יכול לדמיין מה עובר על אדם שאינו חובב קולנוע ושלא יודע למה הוא נכנס :).

בסופו של דבר מול המגדלור קשה להשוות, זה פשוט סרט מיוחד מדי. אבל יותר אהבתי את איש הצפון מאשר את המכשפה, כלומר מאוד אהבתי את איש הצפון.
בכל הקשור לאפוס היסטורי, שחזור תקופתי, סרט מסע-נקמה, ובכלל ספקטקל ויזואלי - הוא אחד הטובים בעיניי.
לא בדיוק אותה חיה אבל חשבתי קצת על האביר הירוק תוך כדי צפייה, הרבה יותר אהבתי את איש הצפון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 מאי 2022, 13:34

הא! אז כן יש יתרונות בצפייה בבית, אפילו בסרט מאוד ״ויזואלי״! ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2022, 13:52

Stick כתב:לגבי סצינות הקרב האמת שהתחושה הזו קרתה לי רק בקרב האחרון, ועדיין, המוח שלי ישר הלך לקרב השני בסטינג הזה בין אובי וואן לאנאקין, ותחושת הכארוגרפיה נעלמה :).
שאר סצנות הקרב עבדו לי מצוין, לא הרגיש לי מהונדס בכלל ואם כבר להיפך, הרגיש הרבה יותר אמיתי וטבעי מהסרט ההוליוודי הממוצע.
אבל אני לגמרי פריק של one shots וlong takes כאלו, איך שזה קורה אני מתרגש כמו ילדה קטנה והסרט הזה לגמרי דוחף לשם.

צפיתי בבית, לשמחתי (למרות שזה כן סרט לקולנוע מבחינת הכוח שלו). בדרך כלל אני בדיוק הצד השני בויכוחים פה, אבל זה ה1% וכשראיתי איך הסרט משווק ישר ידעתי שאנשים פשוט יאבדו את זה בקולנוע.
וואלה, אפילו אני שמחשיב את עצמי כחובב קולנוע שאוהב את הדברים האלה, במצב רוח לא נכון הסרט הזה יכול להיות חתיכת בלאגן מגוחך. אמנם במצב רוח הנכון הוא מופתי, אבל אני לא יכול לדמיין מה עובר על אדם שאינו חובב קולנוע ושלא יודע למה הוא נכנס :).

בסופו של דבר מול המגדלור קשה להשוות, זה פשוט סרט מיוחד מדי. אבל יותר אהבתי את איש הצפון מאשר את המכשפה, כלומר מאוד אהבתי את איש הצפון.
בכל הקשור לאפוס היסטורי, שחזור תקופתי, סרט מסע-נקמה, ובכלל ספקטקל ויזואלי - הוא אחד הטובים בעיניי.
לא בדיוק אותה חיה אבל חשבתי קצת על האביר הירוק תוך כדי צפייה, הרבה יותר אהבתי את איש הצפון.

אני גם מת על one shots, אבל היה משהו חסר עוצמה ומגע במכות. וגם לגמרי היה חסר לי יותר אלימות ודם. זה פשוט מתאים מדי לסגנון של אגרס. כלומר, אני יודע שזה נשמע שטחי בטרוף, אבל יש בסרט חשיבות לאכזריות של אמלת׳ כך שאני חושב שזה בהחלט היה תורם לסרט.

Laskin כתב:הא! אז כן יש יתרונות בצפייה בבית, אפילו בסרט מאוד ״ויזואלי״! ;)

בהחלט הייתי אומר שזה נכון בתת הז׳אנר הנפוץ ״סרטים עם טקסים נורדים עתיקים״.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 מאי 2022, 14:02

קצת קשה לי להתחבר לטענה שהייתה חסרה אלימות למען האמת. כאילו, תמיד אפשר לדחוף עוד אלימות ועוד גועל אני מניח, אבל הסרט הזה מאוד אלים. אם נשווה את זה למשהו כמו 'יחידת המתאבדים' של גאן, זה עובד לי פי 10 יותר טוב כאן.
האלימות היא חלק מרכזי בעולם וכל הזמן נוכחת, אבל היא לא מושכת לך את הצומת לב ומוציאה אותך מהחוויה בשום שלב. זו התחושה שלי לפחות, כשמישהו הורג מישהו אחר הוא בדרך כלל עושה את זה בצורה הכי יעילה ולא בצורה הכי סינימטית וזה מצוין, זה מלווה את הסרט ונשאר חלק מהעולם ולא יותר מזה. לצד זה ההשלכות תמיד היו במקום ולא הרגשת שיש איזשהו דירוג לסרט שמונע ממנו להראות דברים, פשוט הסרט לא ניסה להיות אלים בכוח, אבל כשיש אלימות יש לה השלכות ואתה רואה את כל הדברים כמו שאתה מדמיין שהם יראו. ואז פעם ב- כשיש איזה רגע יותר אלים עם הצדקה עלילתית אז זה פוגע חזק יותר (למשל המוות של ההוא בלי האף).

אבל זו סתם תחושה שלי מהסרט כמובן, מאוד נהנתי מרובו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 מאי 2022, 14:49

Stick כתב:קצת קשה לי להתחבר לטענה שהייתה חסרה אלימות למען האמת. כאילו, תמיד אפשר לדחוף עוד אלימות ועוד גועל אני מניח, אבל הסרט הזה מאוד אלים. אם נשווה את זה למשהו כמו 'יחידת המתאבדים' של גאן, זה עובד לי פי 10 יותר טוב כאן.
האלימות היא חלק מרכזי בעולם וכל הזמן נוכחת, אבל היא לא מושכת לך את הצומת לב ומוציאה אותך מהחוויה בשום שלב. זו התחושה שלי לפחות, כשמישהו הורג מישהו אחר הוא בדרך כלל עושה את זה בצורה הכי יעילה ולא בצורה הכי סינימטית וזה מצוין, זה מלווה את הסרט ונשאר חלק מהעולם ולא יותר מזה. לצד זה ההשלכות תמיד היו במקום ולא הרגשת שיש איזשהו דירוג לסרט שמונע ממנו להראות דברים, פשוט הסרט לא ניסה להיות אלים בכוח, אבל כשיש אלימות יש לה השלכות ואתה רואה את כל הדברים כמו שאתה מדמיין שהם יראו. ואז פעם ב- כשיש איזה רגע יותר אלים עם הצדקה עלילתית אז זה פוגע חזק יותר (למשל המוות של ההוא בלי האף).

אבל זו סתם תחושה שלי מהסרט כמובן, מאוד נהנתי מרובו.

הייתה הרגשה מוזרה בסצנות קרב. לא מעט במגע בין הגרזן לאוייבים האוייב היה off screen וברגעי מכות זה הרגיש שאין חיבור פיזי אמיתי. זה לא שחפשתי פורנו אלימות רנדומאלי, אבל כשאמלת׳ עושה שלוש צוקהרות לאחור ומכין במשך 10 שניות אוייב למכה הסופית, זאת בחירה קצת מוזרה לעשות את זה off scren.

ובנושא אחר, סניידר שתף:

שים שלום
Padawan

הודעהעל ידי שים שלום » 21 מאי 2022, 23:25

בגזרת סטאר טרק - הסתיימה פיקארד, והיא... מנסה יותר מדי? שלא לדבר על חורים בהגיון העלילתי. זה עדיין פיקארד, ועונה 3 נראית עם פרמיס הרבה יותר מבטיח, ועדיין.
שני הפרקים הראשונים של סטריינג ניו וורדס - בהחלט סוג של ריבוט לסדרה המקורית ונחמדים, אבל החלק של פיתוח הדמויות "קצת מחוספס", מקווה שישתפר עוד בהמשך.

בגזרת הסדרות הרגילות:
בארי חזרה לעונה 3 - ובינתיים היא ממשיכה להיות מצויינת. השילוב של הזוי - מצחיק - דרמה, יחד עם מטה על עולם הטלווזיה והסרטים בהחלט עשוי ממש טוב. יצא הפסדינו בשכרינו שהם דחו את הצילומים בגלל הקורונה והעונה ממש מלוטשת עד כה. (הם סיימו לכתוב את עונה 3, ובאו לצלם ואז פרצה הקורונה, אז הם דחו את הצילומים ובינתיים כתבו את עונה 4, ובגלל שלא היו עדיין הצילומים של עונה 3, הם שכתבו גם אותה עוד.)

בגזרת הסרטים:
ראיתי אנצ'רטד - חביב גם כן. סה"כ עיבוד שאולי לא יחשב לנפילה של עיבוד משחק לסרט. (גם אם הוא סטנדרטי משהו)

ובגזרת איך רואים אותנו בארה"ב - הסימפסונים מראים את ישראל: כולנו חיים בקיצוץ שהוא אולי פורח, אבל תמיד הכל מדבר מסביב. (וכמובן הוא של דתיים (אבל לאו דווקא חסידים!) עם מבטא ליטאי)
simpsons kibbutz.JPG

איזה פרק של הסימפסון זה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 14:28

ממשיך פה את הדיון אטלנטה שלנו סטיק:
Stick כתב:מסכים שהן לא באמת דומות (כמו שכבר אמרתי), אבל אטלנטה הרבה יותר טובה בעיניי. כן, היא אכן סובלת מתסמונת אוננות עצמית כלשהי משלב מסוים ויש רגעים שבהם דונלד גלובר חושב שהוא יצר סדרה יותר עמוקה ממה שבאמת יש כאן. אבל, בסופו של דבר, בהחלט יש כאן. הרבה יותר מdave לדעתי :).
באמת בעיקר בעונה הראשונה יש כמה פרקים די גרועים, אבל גם זה עובר מהר. ואם בפרק שאתה מדבר עליו אתה מתכוון לפרק שאני חושב שאתה מתכוון (.B.A.N), אז וואלה, זה אחד הפרקים הטובים בסדרה בעיניי. כנראה שלא נסכים :).

כן, אנחנו מדברים על אותו פרק. בזבוז זמן משווע לדעתי :)
הפקה של כיתה ג׳ (בכוונה או לא בכוונה), הומור ממש נמוך בהפסקות של הפרסומות ובערך 6 דק׳ של תוכן אמיתי בראיון עם פייפרבוי וגם שם הרוב היה כמו מערכון לא משהו של SNL. היו שם אולי 2 דק׳ טובות על נושא הטרנסג׳נדרים והראפרים וכו׳, אבל זה היה אמור להיות סצנה של 2 דק׳ בפרק רגיל, לא עטוף ב-28 דקות של אשפה :)

ואגב, גם עונה 2 לא חפה מהבעיות האלה. נניח הפרק שגלובר מתחפש לסוג של מייקל ג׳קסון לבן? ה-5 דק׳ האחרונות מעניינות, אבל רוב הפרק הוא באמת רמה נמוכה. ושוב, גלובר כל כך מלא בעצמו גם כאן כשהוא משחק את הדמות ״הלבנה״ הזאת, זה פשוט בלתי נסבל. יש סדרות שעושות ART ויש סדרות שאומרות שהן עושות ART והיוצר שלהם מלא בעצמו כי הוא בטוח שהוא עושה ART גבוה. זה מרגיש שאטלנטה נמצאת בקטגוריה השניה.

שלא תבין אותי לא נכון, אחלה של סדרה ויש לה אחלה של פרקים (משום מה יש לי חיבה מאוד גדולה לפרקים שמתפקסים סביב זאזי ביטס, כמו הפרק בעונה הראשונה שהיא הייתה מורה או הפרק בעונה השניה שהיא הולכת למסיבה בבית של דרייק) אבל ה-lows שלה ממש נמוכים והיא קצת מלאה בעצמה יותר מיד. מדברים על הסדרה הזאת כאילו היא מאסטר פיס ויש מצב שזה מה שמפריע לי. בסופו של יום היא מרגישה לי אחלה של סדרה, לא יותר ולא פחות, והסטטוס האלוהי שהיא צברה מרגיש לי לא מוצדק.

בנוגע לדייב, אני לא משווה אותה לדייב כי באמת הסדרות לא דומות בכלל לדעתי. אבל במבט אבסולוטי, לדעתי דייב יותר טובה. אולי זה כי אני אוהב את ליטל דיקי כבר כמה שנים טובות, עוד לפני שהייתה לו סדרה, אבל אני נהנה ממנה יותר. עדין לא ראיתי את אטלנטה מתרוממת לרמות של הפרק האחרון של העונה הראשונה של דייב (הראפ על הכלא) או הפרק האחרון של העונה השניה של דייב (ההופעה בפרסי MTV). אבל אולי זה כי אתה נהנת ממש מהפרק שפייפרבוי בטלביזיה בזמן שאני חשבתי שזה היה בזיון טלביזיוני :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 מאי 2022, 14:40

שים שלום כתב:

בגזרת הסדרות הרגילות:

בגזרת הסרטים:

simpsons kibbutz.JPG

איזה פרק של הסימפסון זה?

עונה 33 פרק 21 - מלפני שבוע.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מאי 2022, 14:49

אני מאוד אוהב את אטלנטה, וזה למרות שהיוצר שלה מלא בעצמו ובטוח שהסדרה שלו היא ביאת המשיח. אז האם היא ביאת המשיח? לא, אבל האם היא אחת מ, נגיד, 10 הסדרות שאני הכי מצפה לפרקים שלה? כן.
אני מאוד אוהב את הדמויות בה, ואת הפרקים שמתמקדים בדמות אחת. בייחוד החל מהעונה השנייה כשיש טיפה יותר עיסוק בפנימיות שלהן. הפרק שבו דריוס פוגש את מייקל ג'קסון היה נהדר, מגוון הפרקים שעוקבים אחרי פפר בוי מאבד את עצמו בעונה השנייה והשלישית נהדרים. ואני מסכים, גם הפרקים על ואן נהדרים.
לצד זה ההומור פחות מוצלח וכן, המון מהרגעים הם קצת שגעון גדלות בלי כיסוי. אבל היי, הסדרה הזאת לפחות מנסה באופן קבוע עם כל פרק. ובכל עונה יש איזה חמישה פרקי קונספט נהדרים שבכל סדרה אחרת היו הופכים להיות עונה שלמה ולא סתם עוד פרק צדדי.
כלומר כל פרק, גם אם הוא פחות טוב או יותר יומרני, עדיין יש לו איזשהו רעיון וייחוד בתוך הסדרה. אני מאוד אוהב את הצורה שבה בנויה הסדרה הזאת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 מאי 2022, 15:30

Stick כתב:אני מאוד אוהב את אטלנטה, וזה למרות שהיוצר שלה מלא בעצמו ובטוח שהסדרה שלו היא ביאת המשיח. אז האם היא ביאת המשיח? לא, אבל האם היא אחת מ, נגיד, 10 הסדרות שאני הכי מצפה לפרקים שלה? כן.
אני מאוד אוהב את הדמויות בה, ואת הפרקים שמתמקדים בדמות אחת. בייחוד החל מהעונה השנייה כשיש טיפה יותר עיסוק בפנימיות שלהן. הפרק שבו דריוס פוגש את מייקל ג'קסון היה נהדר, מגוון הפרקים שעוקבים אחרי פפר בוי מאבד את עצמו בעונה השנייה והשלישית נהדרים. ואני מסכים, גם הפרקים על ואן נהדרים.
לצד זה ההומור פחות מוצלח וכן, המון מהרגעים הם קצת שגעון גדלות בלי כיסוי. אבל היי, הסדרה הזאת לפחות מנסה באופן קבוע עם כל פרק. ובכל עונה יש איזה חמישה פרקי קונספט נהדרים שבכל סדרה אחרת היו הופכים להיות עונה שלמה ולא סתם עוד פרק צדדי.
כלומר כל פרק, גם אם הוא פחות טוב או יותר יומרני, עדיין יש לו איזשהו רעיון וייחוד בתוך הסדרה. אני מאוד אוהב את הצורה שבה בנויה הסדרה הזאת.

סה״כ אני מסכים עם כל מה שאמרת, אבל בעצימות הרבה יותר נמוכה. כלומר, קונספט זה יפה והכל, אבל אני חושב שהרמה של התוצר הסופי יותר נמוכה ממה שהיא אמורה להיות בשביל סדרה עם שם כזה. יש הבדל בין העובדה שהיה לכותב רעיון ממש טוב לבין פרק איכותי שכתוב הייטב. נניח להשוואת את הפרק שאלברט הולך לאיבוד ביער מול הפרק בסופרנוס שבו פולי וכריס הולכים לאיבוד ביער? ואו, הפרש רמות קולוסאלי. כלומר, אולי זה לא פייר להשוות את הפרק באטלנטה לאחד הפרקים הכי טובים בהסטוריה של הטלביזיה, אבל כשאתה עושה סדרה שמקבלת חותם של סוג של מאסטר פיס, זאת הציפיה ממך. ביחוד כשהיוצר עצמו בטוח שהוא עושה את יצירת האומנות הכי טובה אי פעם.

זה ממש מעניין שהפרקים שהכי פחות אהבתי, כמו נניח הפרק מייקל ג׳קסון או הפרק הטלביזיה הקהילתית, הם דווקא הפרקים אתה הכי אהבת :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 מאי 2022, 15:41

הפרק עם מייקל ג'קסון הוא לא מהפרקים הטובים ביותר בעיניי, אבל אני כן חושב שהוא מצוין, אם זה אומר משהו על רצת הסדרה לדעתי :).
אני כן חושב שזה הפרק הכי "נחשב" בסדרה, לפי הקונצנזוס לפחות, אבל אני לא חושב שהוא הכי טוב, הוא פשוט עשוי נהדר ומאוד מיוחד אז אנשים עפו עליו.
בכל מקרה אולי זה פשוט עניין של צפיות. אני גיליתי את הסדרה די במקרה ובזמן אמת עם כל העולם, זה התחיל כסדרה קלילה של סוף יום שסתם ראיתי כי היא חמודה, ופתאום איפשהו לקראת סוף העונה הראשונה נפל לי האסימון שיש כאן משהו מיוחד, והעונה השנייה רק חיזקה את זה.
אתה כבר הגעת לסדרה עם כל הבאזז והרעש, אז אולי זה השפיע. העונה השלישית אגב הכי סובלת בעיניי משגעון הגדלות של גלובר (אבל עדיין מצליחה להיות מצוינת בסך הכל), והיא הראשונה שראיתי אחרי הפיצוץ הציבורי והיחס לסדרה, אז אולי זה באמת קשור.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים