נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2013, 19:10

דיבורים על קולנוע וסדרות.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
FreakinMoney
Minion

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי FreakinMoney » 16 אפריל 2013, 02:59

מישהו צופה אחר הסדרה The Following ויכול להמליץ אם כדאי להתחיל לראות.. שמעתי דעות מנוגדות משני אנשים שונים ואשמח לעוד חוות דעת על הסדרה.
PSN - JayJayDimaggio

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 16 אפריל 2013, 12:53

מי צפה ב"המטרה: הבית הלבן"? אני ממש אהבתי. סרט הוליוודי מטורף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 11:54

הטריילר החדש של Man Of Steel:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 אפריל 2013, 13:21

נראה מדליק. אולי הפעם יצליח להם יותר..
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אפריל 2013, 15:11

bozeman כתב:נראה מדליק. אולי הפעם יצליח להם יותר..

זק שניידר וכריסטופר נולן עושים סרט. אני לא חושב שקיימת אפשרות שזה לא יצליח להם.
בלי קשר, הטריילר מאוד טוב, לדעתי.
אני מאוד מרוצה מזה שלואיס ליין לא דוגמנית על בת 19. אני גם מקווה לראות אותו מתגלח עם עיני הלייזר שלו. אני זוכר סצינות דומות גם בסדרה המצוירת וגם בלואיס וקלארק, אז זו תהייה קריצה נחמדה לנוסטלגיה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 17 אפריל 2013, 16:46

אף פעם לא אהבתי את סופרמן יותר מידי, אם כריסטופר נולאן לא היה מעורב בפרויקט הזה לא הייתי מתפתה אפילו ללכת לראות אותו.מה גם שאני חושב שזאק סניידר די אוברייטד.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 17 אפריל 2013, 16:53

מישהו פה רואה הבורג'ס\מד מן?
שני פרקי פתיחה מדהימים לעונות החדשות!
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 17:04

אני שונא את סופרמן, הוא אחת מהדמויות הבדיוניות הכי גרועות שנוצרו, אבל הסרט הזה נראה נהדר בעיניי. מקווה לא להתכאזב.

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 17 אפריל 2013, 18:52

מה עם משחקכס חברים, אחלה עונה עד עכשיו. למרות שדחסו ל3 פרקם איזה 250 עמודים ושינו קצת פרטים שנראה לי שיהיה קשה לתקן אחר כך. אני עומד על כך שכל עונה של משחקכס תתארך לפחות ב50 אחוז. עם זאת, הסדרה עדיין שומרת על רף גבוה ואני מאד נהנה.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

SgtDonowitz
Warrior

הודעהעל ידי SgtDonowitz » 17 אפריל 2013, 19:56

אגב, למי יצא לראות את לות'ר? לפי דעתי אחת הסדרות הבריטיות ובכלל היותר טובות שיש כרגע אני לקראת סוף העונה הראשונה ונהנה מכל פרק, סדרה ענקית ופשוט חבל לפספס סדרה כל כך טובה.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אפריל 2013, 19:59

DrKeo כתב:אני שונא את סופרמן, הוא אחת מהדמויות הבדיוניות הכי גרועות שנוצרו, אבל הסרט הזה נראה נהדר בעיניי. מקווה לא להתכאזב.

הוא באמת דמות מחורבנת. הוא שטוח כמו בריסטול והוא לא מעניין, כי הכוח שלו, פחות או יותר, בלתי מוגבל. הוא חזק, כמה שהוא צריך להיות ואם הוא צריך להיות יותר חזק מזה, אז הוא יותר חזק.
הוא היה קצת מעניין, מדי פעם, כשסיפרו עליו ביקומים מקבילים, כשהוא מרושע, אבל גם אז הוא לא היה משהו.

SHAPIRA500 כתב:מה עם משחקכס חברים, אחלה עונה עד עכשיו. למרות שדחסו ל3 פרקם איזה 250 עמודים ושינו קצת פרטים שנראה לי שיהיה קשה לתקן אחר כך. אני עומד על כך שכל עונה של משחקכס תתארך לפחות ב50 אחוז. עם זאת, הסדרה עדיין שומרת על רף גבוה ואני מאד נהנה.

אני מת על הסדרה הזאת. התחלתי לראות אותה לפני חודש והשלמתי את כל הפערים מהר מאוד. כל פרק בעונה הראשונה נגמר בקליף האנגר מטורף, אז תמיד רציתי לראות עוד פרק אחד בלבד... ואז היה 5 בבוקר :roll:
אני מאוד נהנה מהעונה החדשה. הפרק השלישי היה נהדר, לדעתי. הסצינה של הזזת הכיסאות היתה מבריקה, לדעתי. טיריון הוא הדמות האהובה עליי. הוא וארייה. כנראה יש לי משהו עם דמויות נמוכות.

לא קראתי את הספרים. התחלתי את הראשון, אבל הוא שעמם אותי נורא, אז וויתרתי על הרעיון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 20:20

Nucleus_Dawn כתב:הוא באמת דמות מחורבנת. הוא שטוח כמו בריסטול והוא לא מעניין, כי הכוח שלו, פחות או יותר, בלתי מוגבל. הוא חזק, כמה שהוא צריך להיות ואם הוא צריך להיות יותר חזק מזה, אז הוא יותר חזק.
הוא היה קצת מעניין, מדי פעם, כשסיפרו עליו ביקומים מקבילים, כשהוא מרושע, אבל גם אז הוא לא היה משהו.

אני חושב שהדרך היחידה לעשות את סופרמן זה להציב לו גבולות, להגדיר שהוא מסוגל להרים X קילו ולספוג Y לפני שהוא מת. האל מוות שלו בשילוב עם כוח בלתי סופי הורג כל דרך לעשות סיפור שגם מעניין באיזושהי צורה.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 17 אפריל 2013, 20:40

DrKeo כתב:
Nucleus_Dawn כתב:הוא באמת דמות מחורבנת. הוא שטוח כמו בריסטול והוא לא מעניין, כי הכוח שלו, פחות או יותר, בלתי מוגבל. הוא חזק, כמה שהוא צריך להיות ואם הוא צריך להיות יותר חזק מזה, אז הוא יותר חזק.

אני חושב שהדרך היחידה לעשות את סופרמן זה להציב לו גבולות, להגדיר שהוא מסוגל להרים X קילו ולספוג Y לפני שהוא מת. האל מוות שלו בשילוב עם כוח בלתי סופי הורג כל דרך לעשות סיפור שגם מעניין באיזושהי צורה.

אף פעם לא הפכו אותו לבלתי מנוצח. בנוסף, חלק נכבד מהדמות היא לא היא אלא שיקוף לחברה שהוא חי בה. הוא אולי לא יפגע - אבל מה עם הסובבים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 20:48

הוא תמיד היה בלתי מנוצח וחזק מספיק לסצנה שהוא היה בה. אי פעם ראית את סופרמן מפיל את המטוס או המכונית כי הוא לא הצליח להרים? לא. ואם הוא כבר כן נכשל? טסים מסביב לעולם ומחזירים לאחור את הזמן. יש משהו מעפן בכל יכול, אז אין קונפליקט.

יכול לעוף, חזק בצורה הסטרית, קשה להרוג? בבקשה. אבל למה חזק בצורה אינסופית? למה בלתי אפשרי להרוג? איפה המגבלות? המגבלה היחידה בסדרה הזאת זה קריפטונייט וחוץ מזה שזה לא לוגי (אם כבר זה היה אמור לעשות אותו כמו אדם רגיל, לא להתקפל על הרצפה כאילו פוגעים בו) זה גן לא מעניין במיוחד. אבל נראה שהצליחו לפחות בצורה חלקית לתפוס כיוון מעניין בסרט הזה ואני ממש מחכה לו.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אפריל 2013, 21:24

bozeman כתב:
DrKeo כתב:

אף פעם לא הפכו אותו לבלתי מנוצח. בנוסף, חלק נכבד מהדמות היא לא היא אלא שיקוף לחברה שהוא חי בה. הוא אולי לא יפגע - אבל מה עם הסובבים?

גם כשהוא מת (ב"מותו וחייו של סופרמן"), הוא לא באמת מת. הוא רק היה בתרדמת וגם זה קרה, אחרי שהוא הביס את האויב החזק ביותר שהוא אי פעם פגש.
גם במקרה הזה, הסיבה היחידה שהוא התקשה מול האויב הזה, הייתה בגלל שהוא הגביל את עצמו (יש גם קווי עלילה שבהם הוא מתאמן, כדי ללמוד איך להתעלם מהמגבלות האלה ואז הוא הופך לעוד יותר חזק ללא גבול) מנטלית.

הוא לא יכול להפסיד. זה משעמם נורא.
יכול להיות שבסרט יצליחו לשנות את זה מספיק, בשביל להפוך את הדמות מעניינת (נראה שהם הולכים על הקטע של זה שהוא לא מרגיש שייך, אבל זה נעלם מהר מאוד, כשהוא הופך לגיבור וכולם אוהבים אותו ומעריצים אותו.

הוא דמות שנוצרה בשנות ה30, הרבה לפני שהיה איזשהו עומק בקומיקס, אז זה מובן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 21:45

האמת שהוא נוצר בדיוק שנה לפני בטמן שהיה דווקא גיבור מאוד מעניין, ביחוד בשנה הראשונה של הקומיקס שבו הוא היה גם הורג.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אפריל 2013, 22:27

DrKeo כתב:האמת שהוא נוצר בדיוק שנה לפני בטמן שהיה דווקא גיבור מאוד מעניין, ביחוד בשנה הראשונה של הקומיקס שבו הוא היה גם הורג.

בטמן הפך עם השנים להרבה יותר מעניין, מאשר שהוא התחיל.
הוא עדין התחיל יותר מעניין משסופרמן היה אי פעם.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 22:50

אני חושב שהוא באמת הפך למעניין בשנות ה80, דווקא הממש התחלה שלו הייתה מאוד אפלה ביחס למה שהלך שם בין שנות ה40 לשנות ה80. אני רואה את בטמן כסוג של גרף פעמון הפוך, התחיל למעלה, ירד למטה וחזר למעלה בשנות ה80 ומאז הוא רק נוסק.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 17 אפריל 2013, 23:04

DrKeo כתב:אני חושב שהוא באמת הפך למעניין בשנות ה80, דווקא הממש התחלה שלו הייתה מאוד אפלה ביחס למה שהלך שם בין שנות ה40 לשנות ה80. אני רואה את בטמן כסוג של גרף פעמון הפוך, התחיל למעלה, ירד למטה וחזר למעלה בשנות ה80 ומאז הוא רק נוסק.

הוא היה מאוד אפל ואלים בהתחלה, אבל לא מעניין כמו שהוא הפך בהמשך, לפי דעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 23:17

Nucleus_Dawn כתב:
הוא היה מאוד אפל ואלים בהתחלה, אבל לא מעניין כמו שהוא הפך בהמשך, לפי דעתי.

פשוט נראה לי שכשאתה אומר המשך אתה כנראה מתכוון 80 והלאה :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 17 אפריל 2013, 23:35

DrKeo כתב:אני חושב שהדרך היחידה לעשות את סופרמן זה להציב לו גבולות, להגדיר שהוא מסוגל להרים X קילו ולספוג Y לפני שהוא מת. האל מוות שלו בשילוב עם כוח בלתי סופי הורג כל דרך לעשות סיפור שגם מעניין באיזושהי צורה.

ומה הגבולות של באטמן בסרטים? יש בכלל רגע שבו חוששים לחייו בכל אחד מהסרטים?
המתח נובע מדברים שיכולים לקרות לקרוביו כמו בסרט השני עם אהובתו,זה נכון שהוא גם יותר פגיע וחוטף הרבה מכות ולעיתים גם מובס אבל אתה יודע שתמיד הוא ינצל,יתאושש (ולא משנה אם אלפרד יסחוב אותו חצי מעולף למקום מבטחים או משהו אחר) ואז בקרב הבא הוא יכסח לרעים את הצורה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 אפריל 2013, 23:58

bling כתב:ומה הגבולות של באטמן בסרטים? יש בכלל רגע שבו חוששים לחייו בכל אחד מהסרטים?
המתח נובע מדברים שיכולים לקרות לקרוביו כמו בסרט השני עם אהובתו,זה נכון שהוא גם יותר פגיע וחוטף הרבה מכות ולעיתים גם מובס אבל אתה יודע שתמיד הוא ינצל,יתאושש (ולא משנה אם אלפרד יסחוב אותו חצי מעולף למקום מבטחים או משהו אחר) ואז בקרב הבא הוא יכסח לרעים את הצורה.

המתח נוצר ממה שאפשר ואי אפשר לעשות, באביר האפל כשהוא צריך לבחור בין רייצ'ל לבין הארווי דנט הוא חייב לבחור, בסופרמן סיטוציה כזאת צריכה להגמר בזה שהוא בסופר מהירות מציל את שניהם וכל סיטואציה אחרת תהיה לא אמינה ותרגיש כמו משהו מאולץ. כשהגיבור שלך מסוגל לעוף מסביב לכדור הארץ תוך שניות, לא יכול למות ומסוגל להיות חזק מספיק בשביל לעשות הכל אז שום סיטואציה לא מותחת. תסתכל על בטמן, זה לא רק הפגיעות של האנשים סביבו, זה גם הפגיעות שלו.
ספויילר: הצג
תראה מה עבר עליו בסרט השני והשלישי, לסופרמן ביין יכל לשבור את הגב? סופרמן היה יכול לעבור סיפור של שיקום במשך חצי סרט? לא ממש. סופרמן הוא כל יכול וכל יכול מונע סיפורים מעניינים כי בלי מגבלות כל סיטואציה שלא נגמרת בצד החיובי ביותר מרגישה לא אמינה.
זה בדיוק מה שקרה לסרטי מטריקס, הראשון היה מדהים וההמשכים ממוצעים מינוס כי כבר לא היה מתח בקרבות, כל רגע יכל להפתר על ידי סופרמן-ניאו שיכל לעוף, לשלוט בהכל, לשנות מה שהוא רוצה ולנצח כל דבר.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 אפריל 2013, 00:50

העונה האחרונה של Breaking Bad נדחתה מ14 יולי ל11 אוגוסט :(.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 18 אפריל 2013, 09:09

בנוגע לסופרמן, גם אני הכי פחות אוהב אותו. כאילו, הוא רק יודע לעוף ולהרביץ, זה הכל...

הגיבורים הכי אהובים עליי זה באטמן, ספיידרמן ואיירון מן.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 10 אורחים