נושא הסרטים והסדרות הרשמי

מוסיקה, סרטים, סדרות, ספרים וכל נושא שיחה רנדומאלי אחר שתרצו

המנהלים: bozeman, erezronen, swym, omerkot

Stick
Veteran

Re: נושא הסרטים והסדרות הרשמי

הודעהעל ידי Stick » 30 דצמבר 2019, 20:19

ולדעתי זה היה הסרט היחיד בכל הסדרה הזו שהיה באמת טוב :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2019, 20:26

Stick כתב:ולדעתי זה היה הסרט היחיד בכל הסדרה הזו שהיה באמת טוב :).

באמת טוב זאת הגדרה מאוד משוחררת לסרט ש50% מטומטם ומשמים :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 דצמבר 2019, 20:48

כן, נו... זה ידוע שמי שלא אוהב את הסדרה נהנה מפרק 8. כי הוא בערך כל מה שהסדרה לא :) ובגלל זה אני חוזר ואומר שזה לגמרי FU למעריצי הסדרה יותר מכל דבר אחר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 דצמבר 2019, 21:19

DrKeo כתב:

סרט טוב, לא מושלם. הקטע בכוכב קזינו באמת היה רע, אבל הקטעים האחרים עם פין והאסיאתית והמצוד בחלל לא היו גרועים בעיניי. כלומר, קונספטואלית הרעיון שהם יוצאים למשימה והיא בסוף פשוט לא מצליחה (מה שאחרים מכנים 'סתמיות' או משהו בסגנון) הוא אחלה מבחינתי. העובדה שכולם אומרים ללואין דיוויס שהרעיונות ההזוים שלו עם סיכוי הצלחה של 1 למליון אשכרה לא עובדים בסוף, סבבה. הקטע שהבחורה הסגולה לא סיפרה לאף אחד את התוכנית מטופש לחלוטין, אבל זה SW... הכל ד טיפשי. ו, קיבלנו קטע מרהיב עם ההתנגשות במהירות האור בסוף.
וזהו, אלו קטעים בסדר, והקטעים עם לוק, ריי, וקיילו מעולים-מעולים-מעולים. כל הקרב בסוף יפייפה בצורה הזויה, ומלבד הקטע שהאסיאתית מצילה את פין.. זה היה סוף מושלם. כנ"ל ה'קרב' של לוק וקיילו, והסוף של לוק.
כן, אני עומד מאחורי המילים שלי, זה סרט קיץ טוב ומהנה בעיניי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 דצמבר 2019, 22:10

Stick כתב:
DrKeo כתב:

סרט טוב, לא מושלם. הקטע בכוכב קזינו באמת היה רע, אבל הקטעים האחרים עם פין והאסיאתית והמצוד בחלל לא היו גרועים בעיניי. כלומר, קונספטואלית הרעיון שהם יוצאים למשימה והיא בסוף פשוט לא מצליחה (מה שאחרים מכנים 'סתמיות' או משהו בסגנון) הוא אחלה מבחינתי. העובדה שכולם אומרים ללואין דיוויס שהרעיונות ההזוים שלו עם סיכוי הצלחה של 1 למליון אשכרה לא עובדים בסוף, סבבה. הקטע שהבחורה הסגולה לא סיפרה לאף אחד את התוכנית מטופש לחלוטין, אבל זה SW... הכל ד טיפשי. ו, קיבלנו קטע מרהיב עם ההתנגשות במהירות האור בסוף.
וזהו, אלו קטעים בסדר, והקטעים עם לוק, ריי, וקיילו מעולים-מעולים-מעולים. כל הקרב בסוף יפייפה בצורה הזויה, ומלבד הקטע שהאסיאתית מצילה את פין.. זה היה סוף מושלם. כנ"ל ה'קרב' של לוק וקיילו, והסוף של לוק.
כן, אני עומד מאחורי המילים שלי, זה סרט קיץ טוב ומהנה בעיניי.

אני גם עומד מאחורי המילים שלי, ריי + קיילו + לוק מצויין. כל השאר?לא היה עובר מסך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 דצמבר 2019, 12:20

לא היה שום דבר טוב בלוק בסרט הזה...

ובנושא אחר - הסרט של UNCHARTED איבד אתמול את הבמאי ה***שישי*** מאז שהטרום-הפקה החלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 דצמבר 2019, 13:08

Laskin כתב:לא היה שום דבר טוב בלוק בסרט הזה...

ובנושא אחר - הסרט של UNCHARTED איבד אתמול את הבמאי ה***שישי*** מאז שהטרום-הפקה החלה.

זה מצחיק, בחצי שנה האחרונה הם אבדו את דן טרכטנברג (קלוברפילד 2, the boys) ועכשיו את טרוור נייט (באמבל-בי וקובו). הפרוייקט הזה לעולם לא יתרומם. האירוניה האמיתית היא שכשהשמועות על סרט התחילו לפני עשור, דברו על זה שמארק וולברג ישחק את נייט. עכשיו בסרט של טרוור נייט דברו על זה שמארק וולברג ישחק את סאלי. כלומר עד שהסרט הזה יצא אשכרה מארק וולברג יתבגר מנייט לסאלי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 דצמבר 2019, 13:14

לדעתי זה יקרה מתישהו
אבל זה יהיה עוד יותר גרוע ממה שחשבנו

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 דצמבר 2019, 13:47

מעניין מה קורה שם שגורם לסרט פשוט לא להצליח להתרומם..
על הנייר זו לא אמורה להיות כזו בעיה גדולה, בסך הכל גרסה מעודכנת לסרט אינדיאנה ג'ונס. הרי המשחקים הם בגדול גרסאת הגיימינג לאינדיאנה ג'ונס.
בכל מקרה, תהיה הסיבה אשר תהיה זה בטוח לא סימן טוב לסרט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 דצמבר 2019, 13:57

Stick כתב:מעניין מה קורה שם שגורם לסרט פשוט לא להצליח להתרומם..
על הנייר זו לא אמורה להיות כזו בעיה גדולה, בסך הכל גרסה מעודכנת לסרט אינדיאנה ג'ונס. הרי המשחקים הם בגדול גרסאת הגיימינג לאינדיאנה ג'ונס.
בכל מקרה, תהיה הסיבה אשר תהיה זה בטוח לא סימן טוב לסרט.

אני יודע לפחות מה קרה עם שני הבמאים האחרונים, אלה שלפני פחות. דן טרכטנברג נפרד מהם על "חילוקי דיעות יצירתיים" שזה שם קוד לזה שהיה מנהל בסוני שממש לא אהב את הכיוון שלו והעיף אותו (לפחות זה מה שהוא רמז בפודקסט DLC) וטרוור נייט הלך כי מארוול וסוני סגרו את העסקה על ספיירמן 3 והחליטו שהוא יוצא עוד שנתיים וחצי מה שהזיז את הלו"ז של טום הולנד (שאמור להיות דרייק) וגרם לזמן הפרי-הפקה של אנצ'רטד להחתך בחצי. טרוור נייט לא היה מרוצה מזה אז הוא הלך.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 ינואר 2020, 09:24

באסה. נשמע באמת שגם אם הסרט יצא הוא יהיה עוד סרט רע שמבוסס על משחק.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 ינואר 2020, 11:05

תקציר מנהלים:

סיליקון וואלי - קצת התאכזבתי מהסוף, ואולי ספציפית דווקא מהתפנית של הברנינג מן בשני הפרקים לפני: הרגיש קצת מאולץ ודחוס, כאילו היו חייבים לתפור משהו כדי לסגור את הסדרה אז מצאו איזו תפנית מהירה. סך הכל סדרה מעולה כמעט לאורך כל העונות (השתפרה משמעותית בעונה השניה, והחזיקה גבוה כמעט לאורך כל הדרך) אבל הייתי שמח לסגירה קצת יותר הדרגתית.

פרק 9 - פח זבל תסריטאי וחגיגה ויזואלית (וקולית כמובן). לא משהו חריג אלא פח זבל ברמות הרגילות של סאגת סטאר וורס, כלומר לא מתקרב כמובן להיות מחורבן ברמות של פרק 8 - אבל עדיין מאולץ ומופרך להחריד וכולל המון קטעי מחווה מיותרים רק כי זה סטאר וורס. אפשר להאשים את ראיין ופרק 8 בזה שהוא הרס את מה שניסו לבנות בטרילוגיה, אבל אי אפשר להאשים אותו בזה שמלכתחילה ליהקו את שתי הדמויות הכי אנמיות שיש לתפקידים הראשיים. בסיכום כל תשעיית הסרטים אני יכול בלב שלם להגיד שהדבר הכי טוב מבחינתי שיצא מסטאר וורס זה היקום המורחב והדברים שקורים מחוץ לסרטים הראשיים.

הוויצ'ר - איזו סדרה מעולה! קצת מפוזר ולא אחיד בהתחלה (הגעתי לסדרה בלי לקרוא את הספרים, ובלי לשחק במשחק השלישי - כלומר בלי מושג על שתיים מתוך שלוש הדמויות המובילות) ויש סימנים לכך שנטפליקס לא היו סגורים בהתחלה אם וכמה להשקיע ברמת ההפקה. אבל העלילה הלא-לינארית שבהתחלה מבלבלת (רצוי להגיע לסדרה עם ידע מראש על כך שחלק מהדמויות לא מזדקנות ולכן אין אינדיקציה לאיזו סצינה קורית מתי) מתחברת יפה בפרקים 4 ו-7 שנותנים את התמונה השלמה.
המחויבות של קאוויל לדמות של גראלט מדהימה, וגם יניפר זכתה לליהוק מעולה. סירי... אין כל כך מה להרחיב כי כל העונה היא בעיקר בורחת מדברים על תקן סטארקית בעונות האמצעיות של GOT, ובצד החלש של הליהוק קיבלנו את מה-לעזאזל-חשבתם-כשהבאתם-אותה-לשחק-את-טריס.
בונוס על הפרק עם הקרב מול הסטריגה שגם מתכתב יפה עם המשחק הראשון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ינואר 2020, 13:08

swym כתב:תקציר מנהלים:

סיליקון וואלי - קצת התאכזבתי מהסוף, ואולי ספציפית דווקא מהתפנית של הברנינג מן בשני הפרקים לפני: הרגיש קצת מאולץ ודחוס, כאילו היו חייבים לתפור משהו כדי לסגור את הסדרה אז מצאו איזו תפנית מהירה. סך הכל סדרה מעולה כמעט לאורך כל העונות (השתפרה משמעותית בעונה השניה, והחזיקה גבוה כמעט לאורך כל הדרך) אבל הייתי שמח לסגירה קצת יותר הדרגתית.

פרק 9 - פח זבל תסריטאי וחגיגה ויזואלית (וקולית כמובן). לא משהו חריג אלא פח זבל ברמות הרגילות של סאגת סטאר וורס, כלומר לא מתקרב כמובן להיות מחורבן ברמות של פרק 8 - אבל עדיין מאולץ ומופרך להחריד וכולל המון קטעי מחווה מיותרים רק כי זה סטאר וורס. אפשר להאשים את ראיין ופרק 8 בזה שהוא הרס את מה שניסו לבנות בטרילוגיה, אבל אי אפשר להאשים אותו בזה שמלכתחילה ליהקו את שתי הדמויות הכי אנמיות שיש לתפקידים הראשיים. בסיכום כל תשעיית הסרטים אני יכול בלב שלם להגיד שהדבר הכי טוב מבחינתי שיצא מסטאר וורס זה היקום המורחב והדברים שקורים מחוץ לסרטים הראשיים.

הוויצ'ר - איזו סדרה מעולה! קצת מפוזר ולא אחיד בהתחלה (הגעתי לסדרה בלי לקרוא את הספרים, ובלי לשחק במשחק השלישי - כלומר בלי מושג על שתיים מתוך שלוש הדמויות המובילות) ויש סימנים לכך שנטפליקס לא היו סגורים בהתחלה אם וכמה להשקיע ברמת ההפקה. אבל העלילה הלא-לינארית שבהתחלה מבלבלת (רצוי להגיע לסדרה עם ידע מראש על כך שחלק מהדמויות לא מזדקנות ולכן אין אינדיקציה לאיזו סצינה קורית מתי) מתחברת יפה בפרקים 4 ו-7 שנותנים את התמונה השלמה.
המחויבות של קאוויל לדמות של גראלט מדהימה, וגם יניפר זכתה לליהוק מעולה. סירי... אין כל כך מה להרחיב כי כל העונה היא בעיקר בורחת מדברים על תקן סטארקית בעונות האמצעיות של GOT, ובצד החלש של הליהוק קיבלנו את מה-לעזאזל-חשבתם-כשהבאתם-אותה-לשחק-את-טריס.

לפחות זה נחמד לראות שלמרות ששושנה דמארי נפטרה לפני עשור, עדין נותנים לה תפקידים בלשחק את טריס בוויצ'ר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 ינואר 2020, 19:05

וואו, מישהו פה ראה את "המגדלור" שיצא השנה?
אחד מסרטי המתח-אימה הטובים שיצא לי לראות אי פעם, בעיניי לפחות. סרט מאוד פשוט, בבסיסו שני מפעילי מגדלור (וויליאם דפו ורוברט פטינסטון בתפקידים אדירים) ש, ובכן, זהו בערך. אבל זה סרט פשוט יוצא מן הכלל.
מומלץ מאוד ועדיף עם כמה שפחות ידע מקדים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ינואר 2020, 22:03

Stick כתב:וואו, מישהו פה ראה את "המגדלור" שיצא השנה?
אחד מסרטי המתח-אימה הטובים שיצא לי לראות אי פעם, בעיניי לפחות. סרט מאוד פשוט, בבסיסו שני מפעילי מגדלור (וויליאם דפו ורוברט פטינסטון בתפקידים אדירים) ש, ובכן, זהו בערך. אבל זה סרט פשוט יוצא מן הכלל.
מומלץ מאוד ועדיף עם כמה שפחות ידע מקדים.

איך ראית המגדלור? חשבתי שהוא יוצא בארץ עוד חודשים. אני מת לראות אותו אחרי the witch המעולה. התבאסתי רצח שגיליתי שהיה אותו בפסטיבל הסרטים בחיפה ופספסתי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 01 ינואר 2020, 23:22

הוא כבר זמין באינטרנט. סרט שמאוד הייתי רוצה לראות בקולנוע ואולי באמת אלך אליו לצפייה נוספת אם יצא בצורה מסודרת. אבל בינתיים עם האי הפצה המתמשכת.. התפשרתי על צפייה ביתית ועדיין נהנתי בטירוף (אגב, the witch סרט מעולה, אבל זה הרבה, הרבה יותר טוב).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 ינואר 2020, 00:03

Stick כתב:הוא כבר זמין באינטרנט. סרט שמאוד הייתי רוצה לראות בקולנוע ואולי באמת אלך אליו לצפייה נוספת אם יצא בצורה מסודרת. אבל בינתיים עם האי הפצה המתמשכת.. התפשרתי על צפייה ביתית ועדיין נהנתי בטירוף (אגב, the witch סרט מעולה, אבל זה הרבה, הרבה יותר טוב).

זה כל כך מבאס כשמפיצים סרט בצורה בזיונית כזאת. זה ממש עצוב, אבל עם צורת ההפצה הזאת אני בחיים לא אראה אותו בקולנוע. כדי לראות את Midsommer הייתי צריך להלחם בשיניים. הסרט קבל הקרנה אחת בשבוע בכל ישראל, בקולנוע לב בדיזנגוף סנטר. בכדי לראות אותו הייתי צריך לחכות שבועות עד שיצא שאשתי פנויה ובנוסף לקחת בייביסיטר ב-150 שקלים במקום להשאיר את הילד אצל ההורים של אשתי כי ההצגה הייתה באמצע שבוע. בקיצור, בזיון מה שהולך בארץ עם העניין הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 ינואר 2020, 01:17

אני די בשוק, הסרט new mutants שאמור להיות הסרט אקסמן אימה מדורג R של פוקס שנדחה כבר פעמיים, אשכרה הולך לצאת אפילו שעכשיו פוקס תחת דיסני. הייתי בטוח שהסרט הזה מת מזמן, ואיכשהו הוא חיי. טריילר יוצא ביום שני הקרוב והסרט אשכרה יוצא באפריל.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 02 ינואר 2020, 21:07

DrKeo כתב:
swym כתב:תקציר מנהלים:

לפחות זה נחמד לראות שלמרות ששושנה דמארי נפטרה לפני עשור, עדין נותנים לה תפקידים בלשחק את טריס בוויצ'ר.

הולי שיט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 ינואר 2020, 00:58

נראה לא רע

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 03 ינואר 2020, 19:46

ראיתי את מלון ארטמיס. לא מבין למה הביקורות הקוטלות. הסרט היה מעניין (אם כי התחיל לאט) ועם הרבה אווירה. אמנם דייב בטיסטה משחק תמיד כמו בלוק של מלט, אבל שאר השחקנים ובמיוחד ג'ודי פוסטר שיחקו מצוין. העלילה קצת קלישאתית והסוף צפוי לגמרי, אבל סה"כ שעה וחצי מהנות למדי

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 ינואר 2020, 20:45

אני חייב להגיד שהוויצ'ר מהנה לגמרי, בינתיים, אחרי שלושה פרקים. אני ממש לא יודע איך הייתי אוכל אותה אם זה היה עולם פנטזיה מקורי לגמרי, או פשוט אחד שלא הייתי כבר 'מושקע' בו קצת (נניח כמו משחקי הכס שלא הכרתי), כי הם כן זורקים ים של אינפורמציה מבולבלת ויש מעט חוסר בהירות. אבל אני כן מבין ומלכתחילה באתי לאהוב את הסדרה, אז אני נהנה. האנרי קאוויל הוא גארלט מושלם ובהחלט הנקודה הכי חזקה בינתיים.
אני יכול להבין את המבקרים, זה כן די טראש פנוזיה, לפחות בהרגשה. ואני זוכר שתמיד לא הבנתי איך אחי הקטן יכול לראות את כל סדרות גיבורי העל סוג ב' וג' שיש בטלוויזיה, בידיעה שהן כאלו. אבל כשזה פתאום נוגע לפרנצ'ייז שכן מעניין אותי.. אני כן מבין :).
אחת הביקורות שיותר חוזרות היא שגארלט הוא דמות חד מימדית ו'גבר-גבר' שלא מביע שום רגש. וזה מצחיק, כי זה לחלוטין נכון אבל גם חלק מהאפיון דמות. אני מניח שבמשחק זה באמת עובר טוב יותר מבטלוויזיה, וזה באמת קצת צורם או מרגיש מוזר פתאום לעיתים. אבל עדיין, אני חושב שקאויל עושה עבודה טובה עם הדמות הזו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 ינואר 2020, 21:42

היא מהנה, אבל היא לגמרי טראש... זה קצת כמו ״הרקולס/זינה״ של ימנו, כמובן עם התאמה ל״אינפלציה״, שבמקרה הזה הכוונה לאיכות הסדרות שעלתה באופן כללי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 ינואר 2020, 23:09

אני לא יודע למה אתם קוראים לו טראש. הוא לא משחקי הכס וכנראה שאני משוחד כי זה הוויצ׳ר אבל זאת לגמרי אחלה סדרה. היא לא ברייקינג באד אבל היא גם לא ״החץ״. היא עשויה לא רע בכלל, המשחק סבבה, האנרי קאוויל מאוד מרשים בקרבות (אפילו לא היה לו כפיל) והכל שם עשוי לפחות ברמה שהיא בסדר. אין דברים מביכים כמו בסדרות dc, הכל שם נע בין בסדר לטוב ובכלליות הסדרה אחלה. אפילו היו כמה פרקים שכשהם נגמרו ממש רציתי להמשיך לפרק הבא.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 ינואר 2020, 23:39

זו הייתה לגמרי ביקורת חיובית מצידי על שלושת נפרקים הראשונים. אני חושב שהיא כן עשויה טוב, ובכל זאת... יש בה טראשיות מסוימת, היא קצת כמו משחק AA במובן הזה. לא לגמרי AAA אבל גם לא אינדי קטן. בעיקר הכתיבה שלה בעייתית, הן ברמה הכללית (המון רעיונות ותמות שאני צרגיש שהיה אפשר לדחוף בצורה הרבה יותר אלגנטית ממה שהיה. הרבה גובל בקלישאה גמורה), והן ברמה הנקודתית (משפטים קרינג'יים ורגעים מוזרים).
בכל הקשור להפקה, משחק ואני מניח שגם בימוי (הוא די שקוף לטוב ולרע) הוא אחלה לגמרי.
הסיפר די מבולגן, בינתיים, וכאמור נזרקים לאוויר המון שמות של אנשים ומקומות לא ברורים. אבל אני כן באתי לסדרה כדי לאהוב אותה, ובכל הקשור לתפיסת רוח המשחקים (או גראלט של המשחקים) היא אחלה ובשביל זה אני הגעתי.

חזור אל “פורום OT”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים